Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Twórczość
Rysunki
❧  Chand (nie) umie rysować  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Chandęsę rysia
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-07-2014 22:48
Jakie piękne rysunki! Podziwiam Cię. Ja w życiu nigdy, przenigdy bym nie potrafiła tak tworzyć. Essencix brzmi całkiem, całkiem i nieźle wygląda xD. Enchantix Chand jest piękny, choć nie ty go zrobiłaś, to i tak muszę pochwalić uśmiech. Życzę Ci weny do tworzenia kolejnych równie dobrych prac.



Edytowane przez ChandSharma dnia 15-08-2014 23:21
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-01-2015 20:49
Dziękuję za komentarz :3. Staram się tworzyć coś cały czas, ostatnio dość dużo "artolę", głównie Requesty, bo mam dużo zamówień na deviantARTcie. Jeszcze raczkuję, ale niektórzy mówią, że powoli robię postępy.
A oto nowe rysunki - żeby zobaczyć dużą rozdzielczość, proszę klikać w miniaturki.




Dodatkowo mój pierwszy design stroju cowgirl: KLIK oraz Request: fryzura Leatrice.

EDIT.
Zapomniałam o odnowionym Enchantixie Torki: KLIK.



MW mojej OC - Alishii
Oraz kolejne Requesty:
- Marina Magic Winx;
- Amelia Enchantix;
- Mary Disco Style (mój pierwszy art z OC w stylu disco xd);
- Musa pin up style;
- Ariana Sailor Style;
- Ruby MW (OC Ross);
- Hanna MW

Moja wiedźma, Kadma, na konkurs: klik oraz ID na dA z Chand i Victorią: klik.




Kolejny nowy art. Prezent urodzinowy dla Kuby (PVTeam) - jego OC, Luna, w szkolnym mundurku z 6 sezonu:

KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ




A teraz kolejny art do mojej kolekcji śmieci. Nie wyszedł mi tak, jak chciałam, eech. Miałam nawet super pomysł, ale u mnie z wykonaniem... no nie bardzo, jak można zobaczyć.
Jeśli klikniesz w obrazek, przeniesie cię do mojego dA z tym artem w większej wersji. Pod artem napisałam króciutki fragmencik, który wkrótce zostanie zamieszczony w opowiadaniu, które będę powoli pisała razem z Ross.




A teraz ostatnie z Requestów. Żeby zobaczyć w pełnej wersji należy kliknąć w obrazek.


I praca na konkurs. Trzeba było narysować swoją OC jako córkę potwora (coś jak Monster High tylko że w stylu Winx). Mnie zafascynowały greckie Harpie, więc narysowałam Chand jako córkę jednej z Harpii. Sukienka miała być w greckim stylu, ale coś nie wyszła, chociaż nawet podoba mi się.




Kolejne odświeżenie.
Pierwszą pracą jest art dla Alicji (AltriIo) na urodziny, które były jakiś czas temu:

(większa wersja, bez tła)

Oraz praca na konkurs. Trzeba było narysować swoją OC w wymyślonej transformacji - Fleurix. Nie zdziwcie się, że jest dużo kwiatów lub wzorów kwiatów, bo miało być im więcej, tym lepiej xd.




Czas znowu odświeżyć. Zacznę najpierw od artów świątecznych. Pierwszy z nich to art na winxowego Tajemniczego Mikołaja na dA, a trzy pozostałe to arty dla przyjaciół ;3.



I Request sprzed chwili:



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 07-10-2014 01:44
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2015 16:41
Chand, Chand, Chand... Jako, iż wszystkie prace mają w sobie to "coś", postanowiłam je ocenić od pierwszej Twojej pracy. Od razu mówię, że zrobiłaś niewiarygodne postępy. Widać to szczególnie przy nowych pracach. Jest bardzo prawdopodobne, że wypowiedź będzie dosyć długa xd. Miłego czytania xd.

Victoria - pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to piękna bluzka! Uwielbiam tego typu bluzki, więc ogromny plus za to. Wydaje mi się, że wtedy miałaś jeszcze drobne problemy z włosami, ale grzywka jest udana. Plus za dobre dobrane base. Jeszcze kolory są takie... przyciemnione, zgaszone, ale to była Twoja inicjatywa, więc nie wnikam. Ogólnie jestem zaskoczona, bo spodziewałam się czegoś innego, czegoś... niedopracowanego, a tutaj naprawdę pozytywne zaskoczenie.

Maya/Lira - przy falbanach u końca tuniki, wydaje mi się, że powinny znaleźć się cienie od falban (hm, to chyba falbany xd). Użyłaś w bardzo dobrych miejscach cienie, duży plus, bo cienie to po prostu zmora xd. Kolorystyka całej pracy jest po prostu idealna. Ubiór także przypadł mi do gustu, to tylko jedynym minusem są te falbany. Buty dopracowane. Z włosami zrobiłaś znaczne postępy, gdyż poprzednia praca była gorsza. Uważam, że to naprawdę udana praca.

Chand (happy new year) - no i znowu te nieszczęsne cienie przy falbanach, eh. Za to podoba mi się koncepcja stroju, jest naprawdę oryginalna, a uroku dodają kryształy. Fiolet <3. Mega dobra kolorystyka pracy, idealna, bo fioletowa xd! Maska jest dobra i z włosami nie widzę żadnego problemu. Buty też wyglądają dobrze, a no i jeszcze tło mi się podoba. Naprawdę dobra praca.

Chand 3 sezon - nie to po prostu japa taka -> :OO. Cudowna praca! Tutaj naprawdę wszystko się dopasowuje i tworzy genialną i spójną całość. Różyczka wygląda naprawdę dobrze, a fryzura to istne cudo. Mówię to szczerze, nie przesładzając. Wielkie brawa, Chand za tą prace. Czapki z głów.

Chand&Maya - tutaj niestety trochę gorsza jest ta praca. Do gustu nie przypadły mi włosy Mayi, szczególnie grzywka - wygląda trochę dziwnie, ale za to włosy Chand to istna rewelacja. Kolorystyka lekka, taka jak lubię w OC. Ręką Mayi trzymająca aparat jest troszkę jeszcze dziwne, ale nic poza tym. Reszta jest bardzo dobra, zarówno buty obu OC wyglądają estetycznie. Dobre base. Nic więcej do zarzucenia. Dobra robota.

Chand Charmix & skrzydła - jak napisałaś Charmix wykonała Ross, ale jednak ocenię. No... podoba mi się, a nawet bardzo. Praca jest bardzo zadbana, a skrzydła są cudowne. Włosy także są genialne i ogólnie bardzo, bardzo, bardzo dobra praca. Tyle :>. Skrzydła tak, jak pisałam - super.

Dizajny - może ocenię po kolei...
1. Podoba mi się. Praca jest bardzo "szczegółowa" i nie przypomina żadnej z czarodziejek Winx, a to idzie na plus. Skrzydła także dopasowane, buty całkiem dobrze się tutaj prezentują. Mega.
2. Hm. Trochę sukienka przypomina sukienkę z pierwszej transformacji Flory, no nic. Skrzydła są małe, ale zarazem piękne. Rękawiczki także są fenomenem. Brawo.
3. Uhuhu, trochę mroczny styl, bardziej na wiedźmę wygląda, haha xd. Nie no. Podoba mi się. Dobra koncepcja.
4. Jakoś przeszkadzają mi te spodnie xd. Poza tym nic co by szpeciło prace. Pomarańcz się dobrze wkomponowuje z niebieskim. Skrzydła dosyć ciekawe.
5. Oooo, to co ma na głowie, to jest rewelacja! Piękne coś xd. Buty zdecydowanie też na ogromny plus. Super!
Reasumując. Najlepsza praca z numerem pięć, a najgorsza z numerem cztery, ale i tak uważam, że każda z nich pod innym względem zachwyca.

Bianka Believix - podoba mi się połączenie pomarańczowe z czarnym, wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Na tej pracy już można zauważyć te niewiarygodne postępy, właśnie na tej. Buty są idealne, takie... z klasą xd? W ogóle sądzę, że jak na razie to jest Twoja najlepsza praca, ale odtąd odkąd komentuje, więc... nie wiem, co będzie dalej, ale mam wielkie nadzieje, że będą jeszcze lepsze prace. Podziwiam tą prace, really.

Halleria - także dobra praca, szczególnie włosy. Jednak w skrzydłach coś jest nie tak. Ogólnie dobre połączenie odcienia niebieskiego z fioletowym. Także... trafna koncepcja z tą pracą. Rękawiczki są fajne i uważam, że ta praca jest dobra. Tak jak pisałam - skrzydła, a jeżeli byłyby inne, byłoby idealnie. Chyba tyle, co do tej pracy.


Etriton - ojoj, jakie długie sznurówki xddd, naprawdę pokaźne - oczywiście nie jest to minus, tylko pokazujesz oryginalność OC'ki. Podobają mi się cienie. Praca wygląda estetycznie, zadbanie i tak jak już wspomniałam - dosyć oryginalnie. Taka prosta sukienka, a jednak ma w sobie... to "coś". W prostocie tkwi piękność - czy jak tam to już było xD. To podoba mi się.

Viecce - ooo, kolejne śliczności. Takiej pracy jeszcze nie widziałam. Jest idealna. Włosy to normalnie ubóstwiam, takie cudowne! Nie wiem co powiedzieć... Chyba tylko tyle, że dotychczas to chyba jednak ta jest tą Twoją najlepszą. Chłodne kolory ładnie się prezentują, wygląda to naprawdę atrakcyjnie. Brawo, brawo i jeszcze raz BRAWO!

Prace na konkurs są naprawdę dopracowane. Widać błędy, ale w większości są to olśniewające plusy xd.
Ah, zapomniałam o kubku. Sorry. Kubek jest.... taki dosyć prostu, ale fajny. No, nie wiem....

Hah, już nie mam czasu. Muszę kończyć. Wrócę tutaj dokończyć ocenianie.

Ok. Już powróciłam.

Odnowiona Victoria - faktycznie jest ładniejsza. Do gustu przypadły mi szczególnie buty, które są kompletnie bez zarzutu i są piękne. Spódniczka też jest dopracowana, podobnie jak bluzka. Rękawiczki jak najbardziej tutaj pasują. Włosy też już.... Mówiąc ogólnie - widać postępy z tymi włosami. Skrzydła proste, ładne. Praca wypaliła.

Nagashia - hm... tutaj jakieś "grube" linie są i włosy są tak ucięte. Jednak projekt mi się podoba. Ubrania są eleganckie i ogólnie fajnie wyglądają. Z kolorystyką poszłaś w głownie szary-biały, podoba mi się. Włosy tutaj wyglądają bardzo zadbanie i estetycznie. Cienie są w sam raz.

Prace na konkurs...
1. Oryginalny ten strój. Sam w sobie wygląda ciekawie. Brawo za tą prace.
2. Ta praca wygląda o wiele lepiej od poprzedniej. Mimo, że poprzednia też bez zarzutu. Ubranie jest idealne, naprawdę. Takie... magiczne!
3. Hm. Dosyć pomysłowa praca, ale poprzednia była - według mnie - o wiele lepsza. Cóż.... Być może mój gust jest zmasakrowany, nie wiem.

Kiriban - oooo, jakie cudeńko! Ta praca mi się naprawdę podoba. Jest taka oryginalna, piękna, śliczna, mega, bombowa i w ogóle śliczna! Wykonywać tak piękne prace to sztuka! Kolejne prace chcę widzieć właśnie w takim stylu, takim uroczym. Brawo!

Dinah&Chand - pozytywnie zaskoczyła mnie Dinah. Wygląda tak... elegancko i zaraz codziennie. Coś pięknego. Mega podobają mi się włosy. Chand też niczego sobie. Włosy piękne, pasemka idealne. Pozazdrościć talentu tylko.

Bazy - wyglądają bardzo fajnie. Trudno mi się jest wypowiedzieć, bo tylko bazy, ale ładne są ;3.

Maya - ona ma zawsze specyficzną grzywkę, ale ładną. Wybrałaś bardzo dobrą kolorystykę, taką.... lekką. Ty to potrafisz odwalić super buty. Maya ma idealne buty. Uwielbiam takie <3. Praca Ci naprawdę wyszła. Cienie też w dobrych miejscach. Strój jest odjazdowy. Mega.

Bellamy - bardzo mi się podobają jej pasemka, są takie urocze. Gdybyś na stroju dodała jakieś kwiatuszki itd., to byłaby genialna. Po prostu idealna, ale teraz też wygląda całkiem zacnie. Praca zalicza się do tych najlepszych.

Bella Enchantix - haha, matko xD. Czerwone oczy, jaka ona groźna. Całkiem spoko praca, ale bywały lepsze. Brakuje mi tuta tej... magii! Poza tym wygląda dobrze, no ale jak pisałam - szału nie ma.

The power of Solaria - hm, troszkę twarz nie jest podobna do twarzy Stelli, ale poza tym jest okay. Dobrze odwzorowałaś szczegóły, a jest to zapewne mega trudne. Skrzydła także są fajne. Wszystko jest prawie jak w oryginale =3. Super.

Nagashia - dręczą mnie trochę cienie przy włosach. Są takie.... trochę dziwaczne, ale strój mi się za to tak podoba, że bije wszystkie na głowę, zdecydowanie. Uwielbiam takie prace. Prace "z charakterem". Dobra robota.

Alien - o kurczę... Bardzo ciemna karnacja, no dobra - jest czarne, ale wiem, że masz to przymuszone, czy coś xd. Buty mógłby być trochę jaśniejsze, a sukienka troszkę, odrobinkę dłuższa. Poza tym włosy wyglądają dobrze. Skrzydła także są okay.

Anabelle - taka średnia praca. Fryzura mogła być lepsza, ale skrzydła są w sam raz. Podoba mi się serduszko na brzuchu, uuuurocze. No nic.

Akali Believix - bardzo mi się podoba ta praca. Po prostu idealna i to nic, że prawy (czy tam lewy) but Ci nie wyszedł. I tak jest piękna. Skrzydła mimo wszystko są bombowe. Wszystko jest tak idealne, że zabrakło mi słów... Coś niesamowitego! Sorry za słodzenie, ale nie umiem inaczej wyrazić tego zachwytu.

Art - bardzo ładny. Fryzury są naprawdę dopracowane i nie wiem, jak Ty robisz takie cudowne cudeńka. Ja tylko Ci zazdroszczę talentu. Piękny arcik ;3.

Art z konkursem - trochę "za grube" są te linie, ale podoba mi się poza. Grzywka też jest super, taka inna. Skrzydełka są faaaaaaajne, a nawet bardzo.

Alissa - jaka piękna. Tak niewiarygodnie mi się podoba, jest taka słodka i zarazem cudowna. Podoba mi się styl bluzki. Tylko jakoś "oddzielenia" spodni mało widać. Jest, ale ledwo widoczny - i to jest jedyny minus całej tej pracy. Koncepcja na 6+.


Resztę też skomentuje, jeszcze dziś. Będę tak po kawałku komentować, bo jest tego masę.

MW Alissy - podoba mi się. Szczególnie włosy. Patrząc na pierwsze praca, a te jest różnica - na plus oczywiście. Kolorystyka delikatna i praca naprawdę wygląda na zadbaną. O estetyce już nie wspomnę ;3. Idealne. Jedna z tych lepszych Twoich prac.

Maya Essencix - fajny pomysł, naprawdę trafny. Hah, już mi brakuje zasobu słownictwa, żeby określić Twoje prace, Chand =). Zawsze robisz udane prace, bo nie było takiej, żeby mi się kompletnie nie podobała, a Maya jest tego przykładem, że potrafisz różne prace robić. I to cenię.

Niestety, Merissa mi się nie wczytuje. Wyskakuje mi pusta strona.

What's that? - podoba mi się ten art. Urzekła mnie bluzka pierwszej dziewczyny, jest taka śliczna! Skrzydła także niczego sobie. Bardzo dobra kolorystyka. Do włosów nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Gratuluję pięknej pracy.

We are Essencix fairies - no, no, no. Ciekawa praca. Duży plusik leci za skrzydła, które wyglądają... po prostu, które ubóstwiam. Podoba mi się koncepcja transformacji, jest bardzo udana. He, he... Kolejny raz zazdroszczę Ci talentu, Chandziu.

Enchantix Chand - Sayuri wykonała bardzo dobrą robotę - szkic jest rewelacyjny. Podoba mi się także kolorystyka pracy. Różowo-niebieski to idealnie łączące się kolory. Skrzydła będę ubóstwiać do końca życia, takie są piękne! Brawo!

OC na sprzedaż mi się niestety nie wyświetla, więc pozostawię ją bez komentarza.

Jejcia, już druga strona ^^.


Maya - wygląda bardzo ładnie. Lubię ten marynarski styl, więc to idzie zdecydowanie na plus. Fryzura fajna - warkocz idealnie pasuje. Buty też udane. Super, tyle mogę powiedzieć ^,^.

Luna - znów mój ulubiony marynarski styl. Uważam, że Maya była bardziej udana. To pewnie kwestia gustu, bo Luna także wygląda zniewalająco. Przepraszam, że tak krótko, ale krótka piłka - podoba mi się.

Nagashia - heh, ta kolekcja naprawdę jest udana! Kolejna piękna praca i ona chyba jest nawet lepsza od zmysłowej Mayii. Piękne ułożenie włosów, ubóstwiam takie fryzury. Trafiasz w mój gust, Chand.

Jakaś OC'ka bez imienia (różowa xd) - heh, ale różowo. Trochę włosy mogły być inne, ale poza tym całkiem dobrze. Jednak nic się nie równa z kolekcją marynarską. Jedna uwaga - za dużo różu ;3.



Weala cowgirl - jeżeli to jest Twoja pierwsza OC'ka ze stylu "CowGirl" to naprawdę jestem zachwycona <3. Takie cuda! Wszystko jest takie piękne i nawet te niespotykane niebieskie włosy, idealne <3. Coś nieprawdopodobnego! Brawo.

Marina Magix - ooo, podoba mi się. Też wygląda rewelacyjnie. Strój jest dobrze dobrany, komponuje się. Włosy - jak zawsze - śliczne. Ubóstwiam te Twoje prace.

Amelia - ehhh... muszę się powtarzać? Podoba mi się znowu, no! I nic na to nie poradzę. Strój jest tak oryginalny, fantastyczny. Cool!

Mary - jestem po raz kolejny pod ogromnym zachwytem Twoimi pracami. Ta bluzka wymiata! Piękny styl, bo mój ulubiony xd. Koffam Twoje prace, takie są odlotowe.

Musa - też fajna OC'ka, chociaż poprzednie wydawały mi się lepsze, ale ta też cool. Bluzka fajna, cienie dobrze wykonanie. Nic do zarzucenia.

Arianna - cudo! Tutaj znów jeden z moich ulubionych styl - marynarski! Cudowna OC'ka, która zachwyca!

Ruby - śliczna. Ma taką fajną urodę. Tutaj widzę już wysoki poziom sobie postawiłać, Chand, przy tej pracy. Naprawdę wysoki. Dobra robota.

Hanna - powtarzam się XD. Podoba mi się, choć oczy są nieco dziwne, ale strój nadrabia straty. Brawo, kochana.

Kadma - też dobrze wygląda, szczególnie jej strój. Jest taki mega mroczny. Widać, że to dziewczyna z charakterem!

ID - również rewelacja. Każda Twoja praca to rewelacja, więc co tu dużo mówić...?

Luna - eh... cudowna i tyle. Ta spódniczka wymiata, haha <3. Buty trochę gorsze, ale to nic. Super i tak jest.

Art - podoba mi się Chand, która jest odwrócona tyłem. Ma naprawdę śliczne włosy. Stellę już oceniałam :D.

Clara - ooo, wreszcie zimowy styl. Super. Jest piękny. Wygląda bajecznie, mega dobra praca.

OC'ka, której imienia nie znam - ooo, jaka dobra praca! Cały czas się powtarzam, cały czas słodzę, ale tak jest i tego się nie zmieni!

Chand - skrzydła wymiatają. Takiego cuda nie widziałam. To chyba bardzo pracochłonne, prawda?

Art - ojej, jaka ta Chand jest piękna. Jakie piękne włosy ma! Naprawdę jeden z lepszych artów.

Fleurix - dobrze dobrana kolorystyka, to jest to! Tak kwieciście, pięknie xd. Śliczna OC'ka.

Art - śliczny. Czy Ty, Chand, potrafisz tworzyć coś brzydkiego? Nie! Zdecydowanie nie. Wszystkie prace są cudne.

Art - jak tutaj świątecznie, jak pięknie. Choinkę też sama robiłaś? Super praca.

Sophie - równie śliczna jak pozostałe. Nie chcę się powtarzać, tylko krótka piłka.

Alissa - jedna z najlepszych Twoich prac. Jest tak dopracowana i cudowna.

Merula - także mi się podoba. Połączenie kolorystyki wypadło idealnie.

Przepraszam, że ostatnie prace tak krótko, ale z czasem się nie wyrabiam. Życzę Weny, Chand.



Kiedy będę mogła się doczekać nowej dostawy xddd?



Edytowane przez Rebecca dnia 08-01-2015 16:52
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2015 17:27
Miałam oceniać każdą pracę z osobna, ale doszłam do wniosku, że byłyby to tylko powtórzenia i ciągłe słodzenie, więc wypowiem się bardziej ogólnie ;).

Jedne lepsze, drugie gorsze, ale widać, że każda praca jest robiona z wielkim zaangażowaniem. Musisz trochę popracować nad skrzydłami, gdyż czasami są niedopracowane i niestety - nie wygląda to dobrze na tle pięknej pracy, minus za to, ale wiem, że się starasz :3. W kilku rysunkach nie spodobała mi się kompozycja kolorystyczna, ale to chyba zależy od gustu :D. Niektóre stroje mnie zachwyciły tak, że oczu nie mogę oderwać xd. Powiem szczerze, że najlepsza jest ostatnia praca, wszystko łączy się w idealną całość. Ubiór jest powalający :3. Ogółem bardzo ładnie rysujesz, oby tak dalej, a nawet lepiej. Podziwiam też to, że dodajesz dość dużo prac, wykonanie każdej jest za pewne bardzo pracochłonne, a rysunki są naprawdę staranne i nie zrobione "na odwal się" :>. Brawo, Chand. Życzę Ci dużo weny i czekam na kolejne prace, jeszcze lepsze od tych, które mogłam tutaj zobaczyć. Pozdrawiam!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-01-2015 23:16
Jejku, dziękuję Wam za komentarze, dziewczyny. Aż nie wiem, co powiedzieć.
Ogółem, wiem że skrzydła mi nie wychodzą xd. Na kartce narysuję tak ładne, że serio mi się spodobają, ale nie umiem ich porządnie przerysować w SAIu. Powoli się uczę, to samo ze strojami, więc powoli jakieś poprawki są. Zerknijcie na przykład na to podsumowanie moich artów z 2014 roku. Poprawia jest, niewielka, ale czego się spodziewać? Cały czas się uczę.

Dzisiaj kolejny art, który wykonałam na zamówienie:

KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ


A jeśli ktoś chce, to mogę narysować jego OC (byle nie w Harmonixie, Sirenixie, Bloomixie i Mythixie bo tych jeszcze się uczę xd), wystarczy napisać na PW i jak znajdę czas to coś nabazgram xd.



Ostatnio coś mnie wzięło na reaktywację mojego dawnego opowiadania, które pisałam na blogu. Mimo tego, że minął rok z kawałkiem od ostatniego posta (a był on 31 października 2013), to postanowiłam pisać dalej. Jakoś tak się uparłam, że muszę to skończyć nawet jeśli nikt tego nie przeczyta, ale żebym miała z tego satysfakcję.
Wracając, bo robię offtop, stworzyłam do tego opowiadania "nową" wersje mojej OC - Sophii. Niewiele w niej zmieniłam, jedynie poprawiłam kolor włosów i skóry, plus trochę fryzurę (ale fryzura, poza kucykiem, została lekko odrysowana). No i jako ze nie miałam pomysłu na "kształt" zaklęcia, użyłam textury.


KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2015 13:04
Widzę nowe rysunki, więc skuszę się je ocenić :>. Dodam jeszcze, że jestem pod wrażeniem Twoich prac, wszystko jest wykonane bardzo dokładnie i porządnie, oby tak dalej, Chand :3.

Art - bardzo podoba mi się ta praca. Strój jest fenomenalny, idealnie wygląda. Włosy również niczego sobie, a pasemka są mega fajne c:. Spodobała mi się bluzka i czapka. Cudowna praca (:.

Sophia - przyznam, że wcześniejsza praca wzbudziła we mnie większy zachwyt (xd), ale i ta jest niczego sobie :3. Sama mina postaci jest dość... dziwna, ale mniejsza o to - skupię się bardziej na stroju. Sukienka bardzo mi się spodbała, skrzydła są niby proste, ale dobrze wyglądają :>. Włosy wypadły ślicznie, oby tak dalej. Te "zaklęcia" niezbyt mi się spodobały, ale mniejsza o to xd.

Widać, że pracujesz nad rysowaniem, postępy też są. Głównie jestem pod wrażeniem ubioru OC'ek :3. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się nowe prace - bardzo chętnie bym je ujrzała. Życzę Ci dużo wytrwałości oraz weny :D!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2015 18:22
Chandziu, Chandziu, Chandziu! Jak mogłam przegapić twoje nowe rysunki?! Jak : D?!

Jennali - kobieto...! Klasa! Piękny jest ten rysunek. Te pasemka mnie powaliły do reszty, są takie... piękne! Podobają mi się także włosy, które są naprawdę wykonane na najwyższym poziomie i za to szacunek. Lubię ten styl, więc za to też duży plus.
Druga OC'ka - znów cudowna praca, naprawdę. Grzywka także wygląda zjawiskowo. Ubranie bardzo stylowe, a skrzydła też są... całkiem, całkiem okej =D. Jest poprawa!
Dużo weeeny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-02-2015 17:59
Dziękuję za opinie ;3. Mimo to jeszcze przede mną dużo pracy, bo moje prace, mimo wszystko, nie są jeszcze bardzo dobre. Głównie muszę popracować nad detalami na ubraniach.
Prezentuję nowe prace. Pierwsza z nich to screenshot z Mayą i Chand (na piżamowej imprezce xd) do historii, nad którą pracuję z Rossą - "Once Upon a Dream", a druga to Commission - Alessia w zimowym ubraniu.


KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ




Nowe arty znów xd. Ostatnio mam fazę na rysowanie i leci rysunek za rysunkiem xd.
KIRIBAN: Alessia cowgirl
Victoria - ostatnio przeglądałam moje stare prace, które rysowałam jeszcze (uwaga!) w Paint! Były potworne, więc coś mnie naszło, żeby od nowa narysować moją Victorię (która tak naprawdę miała być moją "główną" OC i była pierwsza, a nie Chand). Przy okazji zrobiłam sobie takie małe Meme: Draw this again! i po lewej macie Victorię sprzed (prawie) 4 lat, a po prawej Victorię z dzisiaj: klik.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 02-02-2015 18:00
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2015 18:26
Yay, nowe prace ^^.

Maya i Chand - bardzo ładne wyglądają, jedynie włosy Mayi niezbyt mi się spodobały, ale poza tym jest super. Chand też świetnie wygląda - ładne pasemka ;3.

Alessia - hm, jakoś nigdy nie wpadłabym, żeby połączyć te kolory [zielony, żółty, niebieski], ale trzeba przyznać, że ładnie to wygląda. Bardzo fajny strój, ładna spódnica <3.

Alessia cowgirl - wow, chyba najbardziej spodobał mi się kapelusz xd. Bardzo ładny ubiór. Podobają mi się kolory i te dwukolorowe włosy, ekstra wyglądają.

Victoria - śliczne ma włosy, trzeba przyznać. Pasemka są genialne, ich kolor także. Strój jest dość prosty, ale mi tam się podoba.
Porównanie - haha, tutaj to dopiero widać postęp, nie ma co.

Wiem, że strasznie słodzę (xd), ale mega podobają mi się Twoje rysunki <3. Weny, Chand =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 22:09
Vic, jeśli chodzi o Mayę i Chand to jest mój pierwszy tego typu screenshot, więc nie dziwię się, że mogą być niedociągnięcia xd. A co do Alessi, to ja też się tego nie spodziewałam tak szczerze, ale zostało mi tak narzucone w zamówieniu, więc tak czy siak musiałam ją w tych kolorach wykonać. Dziękuję za komentarz! serce
A teraz nowe prace, które wykonałam w czasie, kiedy nie można było pisać na WB xd. Jeden Kiriban i dwa Point Commissiony. Jak zwykle, żeby powiększyć, klikamy w miniaturki :3.

Riri Magic Winx

Merula Disco style

Merllia Believix wings (art sprzed chwili)



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 23:33
Chand, ja tak lubię Twoje prace. Bardzo mi się podobają, ale najlepiej [moim zdaniem] wyszedł drugi rysunek - Merula Disco style, piękny jest.

Riri Magic Winx - wypada on dobrze, ale nie zachwyca mnie jakoś, strój zwyczajny, choć ma w sobie 'coś', skrzydła bez zbędnych dodatków, a kształt ich bardzo mi się spodobał. Za kolory też duży plus - uwielbiam fiolet *-* xd. Włosy zaś ładnie wyglądają, ich kolorek też niczego sobie.

Merula Disco style - to jest właśnie moja faworytka <3. Najlepsza praca z tej dostawy. Strój jest fenomenalny, zwłaszcza bluzka, która ślicznie wygląda. Włosy są w miarę, a buty też fajne ^^.

Merllia Believix wings - łaaadne skrzydła, choć kształt jakoś mnie nie przekonuje. Wykonane są dokładnie i widać, że są starannie zrobione :>. Fajne kolorki.

Wszystkie prace bardzo ładnie narysowane, staranne i dokładne :3. Najlepiej wyszła Merula <3. Życzę dużo weny, Chand <:.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 23-02-2015 00:47
Powiem szczerze, że może Magic Winx Riri nie jest aż tak dobry (musiałam taki strój narysować ze względu na to, że ten wzór mi narzucono), ale ja zakochałam się w jej włosach (tak, samouwielbienie, haha), bo jestem z nich bardzo dumna. Pierwszy raz wyszły mi takie włoski i nie umiem tego powtórzyć, szkoda... A Merula też mi się bardzo podoba i gdyby nie to, że to Commission, to ja bym ten strój zgarnęła dla mojej Chand xd.

Praca na konkurs - Lyra Believix (Od razu mówię, że skrzydła zrobiła osoba, która zorganizowała owy konkurs, nie ja. Ja tylko odpowiadam za strój i fryzurę).

KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ


Oraz nowy projekt mojej fanowskiej transformacji o nazwie Essencix. Nie wiem, czy pokazywałam w końcu stare projekty (chyba tak), ale ten jest nowy i bardziej dopracowany.

KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ


A jeśli ktoś chciałby jakiś art ze swoją OC, to piszcie na PW (nie robię jedynie Sirenix'u, Harmonix'u, Bloomix'u i Mythix'u, bo ich jeszcze nie umiem za dobrze) :3.



Prezent dla BloomDomino3 - jego OC, Harmonija, w mojej fan transformacji - Essencix:

KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 19-02-2015 15:51
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-02-2015 19:27
No, no. Powiem Ci Chand, że Twoje prace są coraz lepsze. Pewnie już wspominałam wielokrotnie, iż podziwiam ludzi, którzy potrafią tworzyć takie fan arty, ponieważ wiem, że to wymaga sporo pracy. Ze względu na moje lenistwo ocenię tylko te najnowsze projekty, jednak te wcześniejsze również uważam za udane!

Lyra Believix wyszła cudownie! Wprawdzie na pierwszy rzut oka zdecydowanie zwróciłam uwagę na skrzydła, jednak po chwili przejrzałam bacznie cały strój i stwierdziłam, iż jest świetny. Doskonale komponuje się ze skrzydłami! Kolory dobrane niemal idealnie, wypada to świetnie. Podoba mi się pomysł z jedną podciągniętą nogawką, wypada to naprawdę super. Tunika mi się podoba, chociaż lepiej by wyglądało to bez tego złotego rękawa, przynajmniej tak mi się wydaje. Buty są boskie! Dosłownie! Zakochałam się w nich i sama chciałabym takie mieć (pomińmy fakt, że nie potrafiłabym w nich chodzić). Fryzura również wspaniała. Ładny odcień wyszedł, zawsze chciałam mieć taki blond <3. Ogólnie praca bardzo mi się podoba i zasługuje na 5 z wielkim plusem :D.

Czas na Essencix. Przyznam bez bicia, że jak spojrzałam na miniaturkę to stwierdziłam, iż ta praca Ci nie wyszła. Kiedy tylko ujrzałam rysunek w normalnych wymiarach - szczęka mi opadła. Ten błyszczący strój wypada fenomenalnie. Trochę przypomina mi takie hinduskie (?) ubrania, ale jest to wszystko na plus. Dziwnie wypadają buty, kiedy nie są okryte brokatem, haha :D. Urzekły mnie dodatki we włosach. Te motylki wyglądają naprawdę ślicznie. Na początku stwierdziłam, że dwa to trochę za dużo, ale zmieniłam zdanie. Wszystko się ładnie ze sobą prezentuje. W ogóle - grzywka wypadła Ci super! Chciałabym mieć taką, ale mogłabym tylko o niej pomarzyć. Czekam aż pojawi się twarz i dodasz skrzydła, bym mogła zobaczyć całokształt.

Prezent dla BloomDomino3 jest ładny. Nie zachwycił mnie tak, jak poprzednie prace, jednak również przypadł mi do gustu. Włosy trochę dziwnie wyglądają, szczególnie to pasmo, które zasłania jedno oko, jakoś to do mnie nie przemawia. Podoba mi się strój i oczywiście - brokacik :D. Dodatki we włosach świetne, skrzydła również, chociaż lepszy byłby efekt, gdyby były nieco większe.

Ogólnie Twoje prace są coraz lepsze, Chand. Czekam z niecierpliwością na następną dostawę :D.




(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 20:02
Dziękuję :3. Jak ja kocham Twoje długie i rzeczowe komentarze! :D Co do Essencixu, to mogą być jakieś niedociągnięcia, coś może się nie spodobać, bo (chociaż to druga wersja) jeszcze nad nią pracuję - np. te "tatuaże" na skórze wymyśliłam w ostatniej chwili. Możliwe, że znowu coś pozmieniam, ponieważ chciałabym stworzyć coś naprawdę oryginalnego xd.

Niektórzy już to widzieli, bo wstawiłam tą pracę wiele godzin temu na dA, ale tutaj nie miałam okazji. Bardzo lubię tą pozę Bloom i od zawsze mnie korciło, żeby narysować coś takiego. Wzorowałam się na kartce z pierwszego komiksu pt. Zamek. Ta praca, o dziwo, wyszła całkiem dobrze, chociaż znając mnie, następne będą takie same jak zwykle, czyli okropne xd.

KLIKNIJ W MINIATURĘ ŻEBY POWIĘKSZYĆ



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 25-02-2015 20:04
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 20:19
Długo mnie nie było, prawie wcale, ale skomentuję tylko ostatnie prace.
Lyra Believix - śliczne kolorki, krój też niczego sobie, Fryzurka skromna, ale pasuje.
Essencix - śliczny, choć dla mnie trochę skromny. Genialny pomysł z tymi tatuażami. Piękna grzywka.
Prezent dla BloomDomino3 - jakoś mniej do mnie przemawia. Jest ładny, nie powiem, ale chyba trochę namieszany. Za dużo kolorów.
Bloom - Ojejku! Śliczna jest! Trochę smutna, ale śliczna. Nie mam żadnego ,,ale''.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 25-02-2015 20:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2015 08:36
Jejcia, Chand. Znów mnie bardzo dawno nie było, trzeba się wziąć w garść i ocenić : D.

Maya i Chand - zdecydowanie lepiej wyszła Chand - jest ona na bardzo wysokim poziomie narysowana. Czarodziejka jest proporcjonalna - to jest jedno. Cienie są w tych miejscach, co powinny być. Pasemka to już mnie do reszty powaliły; są cudowne! Włosy, włosy i jeszcze raz włosy! Wyglądają rewelacyjnie. Jedna z twoich najlepszych prac. Maya też jest ładna, ale powiem szczerze - nie wygląda tak oszałamiająco, jak Chand. Co nie znaczy, że mi się nie podoba, nie. Ona jest ładna, ale mniej dopracowana :3.

Alessia - haha, spódniczka w zimę mnie rozwaliła, haha : D. Ładna OC, jednak nie ma tego "czegoś", co by mnie powaliło i zarazem zaskoczyło. Fajne kolorki dobrałaś i w ogóle... Włosy też niczego sobie.

Alessia - cowgir - lepsza wersja tej czarodziejki, aniżeli poprzednia. Bardziej mi się podoba. Strój jest fajny, oryginalny, no bo w końcu kowbojski : D. O włosach się już wypowiadałam - przyjemne dla oka są. Zdecydowanie na plus ta praca.

Victoria - haha, no tak - widać Paint xd. Chyba nie muszę mówić, że podoba mi się nowsza wersja owej postaci xD. Jest ze szczegółami, dopracowana. Włosy przede wszystkim lepsze. Wszystko jest o wiele lepsze! Powiem tylko, że w wersji paintowej ładnie dopasowałaś kolory.

Riri - trochę przypomina mi Tecnę z pierwszych sezonów. Nie pod względem ubrań, ale wydaje mi się, że jest po prosu mniej dopracowana. Buty są zwyczajne. Kombinezon nawet ładny, ale nie cudowny. Włosy są cudowne! Plus też za to, że poszłaś w kolor fioletowy, który uwielbiam!

Merula - IDEALNA oc! Zniewalająca, powalająca i co tam jeszcze. Podobnie jak Vic - jest to moja faworytka z tej dostawy. Najbardziej zachwyciła mnie bluzka. Po prostu mistrzostwo świata, Chand. Chcę widzieć więcej takich prac. Całość jest przyjemna dla oka i powiem szczerze, pisząc te opinię zazwyczaj przyglądałam się tylko trochę, poukładałam w głowie co mi się podoba, a co nie, a w tym wypadku patrzyłam na Merulę dobre dziesięć minut xD. Brawo.

Merillia Believix wings - mnie właśnie urzekł kształt tych skrzydeł. Naprawdę, ciekawy pomysł. Nie mogę nic zarzucić też wykonaniu - jest naprawdę dobre.

Lyra Believix - kolejna idealna (tak, dobrze mówię) praca. Naprawdę, rozłożyłaś mnie na łopatki w tym momencie. Takiego dopracowanego i z tak wieloma detalami projektu to ja dawno nie widziałam. Cudowna tonacja kolorów. Wszystko jest mega dopasowane, nie ma żadnego minusa. Nic! Jest fenomenalnie.

Essencix - fakt, przypomina hinduskę, ale to na plus! Na uwagę zasługują zdecydowanie włosy, które naprawdę są na poziomie fryzury Riri, a nawet lepsze. Trochę brokatu na stroju, ale buty za to bez, a to duży plus. Dobre odcienie kolorów.

Prezent dla BloomDomino3 - średnia jest ta praca. Mogła być trochę lepsza, a mam na myśli włosy, które zachodzą za bardzo na twarz. To nie to. Za to dosyć ładnie wyglądają skrzydła. Też lubię te kolory, więc to idzie na plus.

Bloom z komiksu - jest to prawie tak samo odwzorowane. Praca na piątkę z plusem i więcej xD. Kolory są niemalże takie same (albo są takie same). Cała poza Bloom <3. Gratulacje : D.

Chand, moja droga, robisz tak genialne prace, tak mi się podobają, Każda z nich miała coś magicznego. Chyba nie muszę Ci mówić, czemu czasami skrytykowałam prace, prawda? Gratulacje talentu! Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 20:34
Co do prac tego typu - Alessia, Riri czy Merula - to mówiłam kilka razy, że jeśli są to właśnie prace typu Requesty/Kiribany/Point commissiony (niepotrzebne skreślić) to ja w tych pracach muszę zdawać się na gust osoby, dla której to rysuję. Zwykle to nie ja dobieram kolory, tylko takie mam narzucone z góry, a to samo mogę mówić też o strojach, jeśli mi je narzucą. Wiem, że Wam się czasem coś nie spodoba, ale muszę tak coś narysować na czyjeś polecenie, więc mam nadzieję, że w tym wypadku to zrozumiecie. Gada bez sensu.

A teraz takie prace "dla mnie". Pierwsza to moja OC - Dinah - w transformacji Magic Winx. Postanowiłam trochę odświeżyć pozostałe czarodziejki a nie tylko Chand czy Torka, więc jeśli wyrobię się z Requestami, to narysuję pozostałe moje OCki. Druga praca jest dosyć dziwna. Chciałam sobie odświeżyć ID na dA więc narysowałam... siebie w Winxowym stylu. Trochę mi nie wyszło plus nie umiem rysować okularów ><.
~> Dinah Magic Winx <~
~> Ja w Winxowym stylu <~



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 02-03-2015 20:35
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 22:12
Ooo Chand i jej nowe arty! Od razu trzeba zobaczyć i ocenić :D.
Dianah na pierwszy rzut oka - nie spodobała mi się. Jej strój kompletnie gryzie się z jej karnacją, co zapewne wywołało u mnie taki efekt. Jeżeli przyjrzeć się od strony technicznej, wszystko narysowane jest bardzo dokładnie i estetycznie. Szczególnie podobają mi się włosy, które według mnie wyszły Ci po prostu mistrzowsko! Nie podoba mi się krój tuniki (czy tam bluzki, whatever). Wydaje mi się takie zbyt przeciętne jak na czarodziejkę. Mogłaby tak pójść do szkoły, a transformacje zazwyczaj są z większym wow!. O, podobają mi się jeszcze skrzydła. Fajny mają kształt :D.

Jeżeli chodzi o Twoją drugą pracę, to urzekła mnie. Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niżeli poprzednia. Świetne kolory, świetny strój i fryzura. Jak dla mnie bomba! Okulary wyszły Ci w porządku, nie wiem dlaczego stwierdziłaś, iż nie potrafisz ich rysować. Róże na bluzce wyglądają zjawiskowo. Mam wrażenie, że mam przed sobą prawdziwy materiał, który zaraz mogę dotknąć. Włosy wspaniałe i spodnie... Jejku, one wypadły naprawdę świetnie i sama chciałabym takie mieć. Zrób je dla mnie, haha :3. Dziewczyna ładnie wygląda na tym tle. Jest idealnie dobrane i dodaje takiej wisienki na torcie, świetnie!

Ogólnie Chand, jak zwykle wspaniale. Czekam na kolejne Twoje prace, które ocenię z wielką przyjemnością :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Arty Chandy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-06-2020 22:50
Kurczę, ze trzy lata minęły od kiedy ostatni raz udzielałam się w tym temacie xd. Od dłuższego czasu planowałam jakieś odświeżenie i tak się zbierałam i zbierałam... W końcu postanowiłam się ruszyć. Zastanawiałam się też, czy by nie zrobić nowego tematu, ale w zasadzie po co mi nowy, skoro mam stary i w tym mogę porównać moje stare badziewia z nowymi badziewiami xd.
Dodatkowo, żeby nie śmiecić co chwila jakimś nowym rysunkiem, będę robiła po prostu podsumowanie całego miesiąca z moimi rysunkami. I, nie przedłużając, czas na odświeżenie.

Na pierwszy ogień... podsumowanie roku 2017:
- STYCZEŃ: The moon
- LUTY: Libre soy
- MARZEC: Believe in magic
- KWIECIEŃ: REQUEST: Kazumi winter style
- MAJ: Power of light (Jedna z moich OC w mojej transformacji)
- CZERWIEC: Would you like some cake?
- LIPIEC: REQUEST: Natasha MW
- SIERPIEŃ: Cute wind (Kolejna moja OC w mojej transformacji)
- WRZESIEŃ: Magical world of Winx
- PAŹDZIERNIK: Zimowa Chand
- LISTOPAD: Fairy of speed (Następna OC w mojej transformacji)
- GRUDZIEŃ: Princess of Moon (I jeszcze Chand w mojej transformacji)

Taka informacja: Request to rysunek zrobiony na czyjąś prośbę (więc za kolor postaci nie odpowiadam, czasem za projekt albo kolor stroju też nie), a moja transformacja jest jeszcze w trakcie poprawek, więc nie jest jeszcze idealna.

A teraz czas na prace z tego roku. Podsumowanie miesiąca: styczeń:
- Pajama party
- Friendship - rysunek z moją Chand oraz Luną należącą do PVTeam'a. Zainspirowały mnie stroje Winx, które miały w jednym z odcinków World of Winx (konkretnie ten, w którym szukały syren na Ziemi). Nie umiem rysować w stylu couture, więc rysuję w zwykłym, Winxowym stylu.
- Luna MW halfbody

Podsumowanie miesiąca: luty:
- REQUEST: Penny MW
- Living the magic
- REQUEST: Vajini Hallowinx
- REQUEST: Diana Believix
- PREZENT: Maya Butterflix - mój pierwszy projekt Butterflix'u, tak więc nie jest idealny xd. Niby prosta transformacja ale jednak trochę trudna - przede wszystkim dlatego, że trudno wymyślić oryginalny projekt, ponieważ zazwyczaj wszystkie są takie same.

Swoją drogą, pewnie większość z was zauważyła, że najwięcej prac mam z pozami Winx, które dobrze znacie. Od dłuższego czasu rysuję je i poprawiam często ucięte ręce, włosy i rożne inne rzeczy oraz robię z nich tzw. pngsa. Może się to wam wydawać głupie, ale po prostu lubię coś takiego robić :>. Wszystkie te rysunki z Winx możecie użyć w swoich pracach graficznych. Na koniec zapraszam was do mojej galerii na deviantART (tam znajdziecie więcej prac, które mogły się tutaj nie pokazać), link macie w moim podpisie.



Podsumowanie miesiąca: marzec:
- This is me, Butterflix
- Fuoco dell'Unicorno - w zasadzie to robione chyba z rok lub pół roku temu, ale dopiero niedawno wygrzebałam to z czeluści mojego komputera i postanowiłam skończyć ^^;.
- Wiosenna Melissa - Melissa jest jedną z moich wymyślonych czarodziejek. Ze względu na wiosnę, postanowiłam, że zrobię nowe ID na mój profil na deviantART, a ponieważ najczęściej wyróżniam moje dwie inne czarodziejki - Chand i Victorię - stwierdziłam, iż trzeba dać szansę innym moim postaciom i wybór padł na Melissę - ona najbardziej kojarzy mi się z wiosną, pewnie ze względu na jej moc, którą jest spokój. Jestem bardzo dumna z tej pracy, mimo że nie jest jakaś nadzwyczajna (aż musiałam sobie zrobić również avatar xd).

I na koniec, w nawiązaniu do ostatniej pracy, takie coś jak "Narysuj to jeszcze raz". Takie "postępy" w rysowaniu - rysunek po lewej jest sprzed pięciu lat, a po prawej znajduje się ten nowy - KLIK.
To na tyle w tej aktualizacji. Mam nadzieję, że komuś z was spodobają się moje "arcydzieła". Tak czy inaczej - ja z wielu z nich jestem naprawdę dumna.



Aktualizacja
Mój ostatni wpis miał miejsce ponad rok temu (bo 31 marca 2018 XD), a od tamtej chwili "trochę" rysunków powstało. Postanowiłam wybrać najlepsze z nich, także no... lecimy.

-> Magical trio - od lewej: Luna (postać należąca do PVTeama), Michelle (należała do Mikotoi) i Chand
-> Rysunek z okazji 15 lat Winx
-> Penny - postać należąca do PVTeama
-> The whole galaxy belongs to us! - czyli Luna, Chand oraz Rhea (należaca do Anabi)
-> Luna party dress - część 1 prezentu dla PVTeama
-> Brillarix w mundurkach z sezonu 6 - prezent urodzinowy dla Anabi
-> Penny party dress i Natasha party dress - część 2 i 3 prezentu dla PVTeama
-> Magic Winx! Butterflix!
-> Świąteczna Stella



-> Świąteczna Bloom

Podsumowanie miesiąca - styczeń:
-> Moja grupa - The Magix Fairies;
-> Luna w mundurku z 6 sezonu - prezent dla PVTeama. Dla porównania gdzieś w postach wyżej można znaleźć starszą wersję;
-> Klub Suri - kolejny rysunek dla PVTeama z jego wymyślonymi postaciami;
-> ID z Victorią;
-> Request: Jazz w sezonie 7



Podsumowanie miesiąca - luty:
-> RQ: Liliana Sailor style
-> RQ: Lectri Sophix design
-> RQ: screenshot - Chand and Tyoemi - Let's fight!

Commissiony - podpisy czarodziejek: klik iklik



Podsumowanie miesiąca - marzec: w tym miesiącu udało mi się wykonać tylko jeden rysunek. Jest to "re-draw" rysunku, który zrobiłam gdzieś w 2013 roku.
Victoria i Melissa - rysunek z tego roku || Victoria i Melissa - rysunek z 2013 roku || MEME: narysuj to jeszcze raz



Podsumowanie miesiąca - kwiecień:
Pamiętacie, jak Stella zamieniła się w dziecko w piątym sezonie? Oto skromny rysunek z serialu, mam nadzieję, że mi się udał - KLIK .

I małe ogłoszenie - jeśli ktoś ma własną wymyśloną postać (tylko z fandomu Winx oczywiście oraz musi to być czarodziejka lub czarownica) to chętnie przyjmę zamówienia na jakiś strój, transformację czy inny projekt z nią związany. Zainteresowanych zapraszam na PW :>.



Podsumowanie miesiąca - maj:
-> Flora w stroju marynarskim - KLIK
-> Praca na zamówienie (Commission), projekty strojów marynarskich - KLIK

Podsumowanie miesiąca - czerwiec: Layla - KLIK


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 01-03-2020 17:49
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand (nie) umie rysować
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2020 09:16
Szczerze to nie znam się na grafice komputerowej - tylko na rysunkach na papierze, ale trudno tam.
Moim zdaniem powinnaś popracować nad malowaniem włosów i cieniowaniem wszystkiego. Coś mi też nie pasuje w kolorowaniu innych rzeczy ale trudno mi powiedzieć co dokładnie. Moim zdaniem zrobiłaś niezbyt duży postęp prze te 7 lat. Mam rady: wypróbować różne techniki, wzorować się na zdjęciach, albo na różnych stylach, tak zpatrzenia. Może sprobować robić grafikę trochę częściej. I mam pytanie: czy tworzysz (rysowaniem bym tego nie nazwała, bo komputer to inna bajka niż papier) tylko Winx? Jeśli tak to dlaczego? Może spróbuj czasem coś innego dla odmiany, to też rozwija. Tyle ode mnie.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.