Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Twórczość
Rysunki
❧  my digital art by rossa  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: my digital art by rossa
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2014 16:33
Jak zwykle pełen profesjonalizm. Bardzo ładnie wyszły Ci te skrzydła, takie żywe kolory i graficznie też niczego sobie. Jeśli chodzi o butelkę Enchantix, to też wygląda pięknie. Trzymaj tak dalej i nie poddawaj się, powodzenia.
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 19:10
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2014 18:42
Pozwól, że skomentuję jedynie niektóre z najnowszych prac, a mianowicie transformacje Mayi, gdyż nie mam dzisiaj zbytnio weny do komentowania, chociaż bardzo bym chciała.
Zacznę może od Enchantixu, gdyż opublikowałaś go jako pierwszy. Wybrałaś sobie trudną moc czarodziejki do przedstawienia za pomocą stroju, jednak zawsze podołasz temu zadaniu. Dowodem na to jest na przykład Enchantix Twojej OC. Ja bym na to nie miała pomysłu, ale Tobie się udało. Najbardziej urzekła mnie sukienka i skrzydła. W tych drugich podoba mi się zmienna barwa i płynne przejście między kolorami. Świetnym rozwiązaniem są kryształy, a wielkość skrzydeł nie jest ani za mała, ani za duża. Sukienkę genialnie urozmaiciłaś rękawami, a ona sama ma ciekawy kształt. Fioletowe falbanki pięknie współgrają z niebieskim materiałem, a złote dodatki sprawiają, że całość ślicznie się prezentuje. Ogromną zaletą stroju jest jego intensywna barwa. Fryzurę ładnie ulepszyłaś tym jednym kosmykiem z koralikiem, a całe uczesanie pasuje do ubioru. Z racji, że skomentowałam Enchantix, to w tym miejscu pragnę wyklikać parę słów na temat Magicznej Butelki, gdyż jest to nieodłączna część tej przemiany. Kolorystycznie współgra ona ze strojem. Kształt ma jak najbardziej odpowiedni do mocy czarodziejki. Potwierdzeniem tego są te złote zawijasy, które już na pierwszy rzut oka wyglądały mi na lirę. Jeśli chodzi o Sophix, to wyszedł Ci równie cudownie jak Enchatnix. Jak przystało na tę przemianę zastosowałaś mnóstwo zieleni i kwiecistych dodatków. Rękawy i bransoletki jak najbardziej pasują, a kwiaty we włosach i na kostkach dodają klimatu. Szczerze powiedziawszy skrzydła Twojej OC podobają mi się bardziej niż skrzydła Winx. Jest tak, gdyż niby są przeźroczyste, niby wypełnione mgłą i zarysowane stonowanymi, ale pasującymi barwami. Nie wiem, jak to dokładniej wytłumaczyć i napisać. Po prostu Twoje w przeciwieństwie do Winxowskich nie są tak krzykliwe, ich barwa nie jest tak intensywna, dzięki czemu lepiej się prezentują. Włosy wyglądają pięknie i wyszły Ci bardzo realistycznie.
Widać, że mocno się rozwijasz. Widać również, że wszystko co z grafiką związane to Twój świat. Życzę Ci, żebyś mogła w nim spędzać każdą wolną chwilę. Weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 19-01-2014 18:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2014 01:09
Ojej, dziękuję Ci bardzo mocno, naprawdę przytul. Nie wiem, co powiedzieć, aż zabrakło mi słów. Bardzo Ci dziękuję za długi i skrupulatny komentarz, miło widzieć, że ktoś nie pisze na odwal i że komuś się moje prace podobają. Dzięki <3.

Chand Charmix


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 18:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 16:58
Chand Charmix bardzo fajnie Ci wyszła. Prace wcześniejsze są ekstra. Skrzydła ładnie wyszły jak żywe. Ross - oddawaj talent. Uwielbiam jak malujesz. Nie wiem, dlaczego ja nie mam tego co ty. Dłużej dodam jutro i poprawię polskie znaki bo jestem na fonie całus.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 19:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 17:40
Dziękuję, ale to nie talent uśmiech Prace robię naprawdę przeciętne.

Maya Charmix
Nagashia Charmix
Rhea Charmix



"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 21-01-2014 17:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 18:38
Charmix-y wyszły Ci świetnie. Mayi jest moim zdaniem najlepszy Charmix. To jest talent. Czekam na kolejne.

---
Znowu brak polskich znaków. I może szersza wypowiedź?



przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 19:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 18:43
Bardzo ładne Charmix'y. Nawet nie potrafię określić, który najładniejszy. Wszystkie trzy mają w sobie to "coś", co czyni je wyjątkowymi. Masz naprawdę wielki talent. Mam nadzieję, że dodasz tu więcej cudownych prac. Pozdrawiam mruga.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 19:18
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 19:06
Łaaa, ale Charmixy. Widać, że na każdy miałaś pomysł i świetnie go realizowałaś. Dzięki odpowiednim kolorom oraz światłocieniom wyglądają jak realistyczne broszki, a dodatkowo jak najbardziej pasują do swoich właścicielek. Nie można wybrać najlepszej, gdyż wszystkie są piękne na swój sposób. Plus za tła, które współgrają z Charmixami i sprawiają, że prezentują one się jeszcze lepiej.
rossattiee napisał/a:
Dziękuję, ale to nie talent uśmiech Prace robię naprawdę przeciętne.

Jak zwykle gadasz głupoty. Sto razy muszę Ci powtórzyć, że masz ogromny talent, a to i tak nie starczy. Jeśli uważasz, że Twoje prace są przeciętne, to Ty przeciętnej pracy nie widziałaś. Trochę więcej wiary w siebie, nooo przytul.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2014 15:00
Jak dla mnie Believix Mayi jest śliczny i bardzo modny, włosy są trochę podobne do tych Bloom. Skrzydła są ładne, naszyjnik mi się bardzo podoba, tak samo jak spódniczka z czerwonym paskiem. Leginsy są bardzo pomysłowe, ich kolor jest świetny, a buty są piękne. Rób więcej takich prac, to może wygrasz jakiś konkurs na jakimś blogu niegrzeczny.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez Sophie dnia 25-01-2014 15:11
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2014 21:43
Dziękuję wam bardzo za komentarze <3. Bardzo się cieszę, że moje rysunki się wam podobają :3. Świeżutki art:

szkic
Maya syrena



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 21:38
Miło, że dodałaś również szkic, lubię oglądać pierwowzory prac. Dzięki temu można zobaczyć, że zmieniłaś parę szczegółów (i to na lepsze!). Jeśli chodzi o szkic, to uważam, że jest bardzo starannie wykonany i przemyślany. Ostateczna wersja Mayi syreny jest powalająca. Niebiesko-fioletowy stój świetnie się komponuje z rudymi włosami Twojej OC. Falbanki ślicznie go urozmaicają, rękaw zrobiłaś dość nietypowy, (chodzi mi o to, co idzie od ramienia przez klatkę piersiową) ale bardzo ciekawy. Wstążki na lewej ręce ładnie dopełniają całość, a złote dodatki były idealnym rozwiązaniem. Plusem są też muszelki, które nadają temu artowi syreniego klimatu. Wersja graficzna włosów podoba mi się bardziej, ponieważ grzywka wydaje mi się pełniejsza, a długie kosmyki dodają uroku. Dodanie na końcu fryzury kwiatka było świetnym pomysłem. Tło jak najbardziej pasuje do Mayi, a bąbelki i zawijas wodny sprawiają, że całość cudownie się prezentuje. Szkoda tylko, że nie zrobiłaś pełnego arta, ale może kiedyś go wykonasz. Tak czy siak, Maya jako syrena wygląda nieziemsko. Weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2014 10:29
: OOOOOO
Czemu ja tutaj dopiero teraz zaglądam? Twoje prace są zarąbiste, jakbym mogła, to bym użyła niecenzuralnego słowa.
No Ross, jestem pod ogromnym wrażeniem progresu, zarówno w Twojej grafice jak i tutaj, w rysunkach. Ja mam np. skromnie powiedziawszy wspaniałe szkice, ale jak na kompie je obrabiam, to wychodzą takie pokraki. Nie wiem, jak nakładać jakie warstwy. Jakbyś miała czas, to możesz mi podesłać parę tutoriali, z których korzystałaś.
No chyba, że sama się tego wszystkiego uczyłaś, lol, to wtedy biję niskie pokłony, jak muzułmanin w stronę Mekki. xd
Niesamowity coloring. Maya mi trochę przypomina Bloom, dlatego nie obraź się, nie budzi mojej sympatii. Co nie zmienia faktu, że jest perfekcyjna i piękna! <3
Daleko dojdziesz w życiu. Mówię Ci to, bo widzę jak mocny skok był w Twoich dziełach. Jesteś ambitna i mega sumienna. To się rzuca w oczy. Życzę Ci zarówno dużo weny jak i kolejnych wspaniałych pomysłów. :33


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Chatta dnia 11-02-2014 14:22
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2014 13:07
Ten szkic sama narysowałaś? Bez niczyjej pomocy? Jejku... Z całego serca zazdroszczę takiego talentu. Szkic bardzo się różni od OC, nie da się ukryć. Bardzo podoba mi się jej strój. Pięknie na niej wygląda. Wspaniale także wygląda bransoleta na jej ramieniu. Fala dookoła ramki to strzał w dziesiątkę!
Mi osobiście bardziej przypadł do gustu szkic. Życzę powodzenia.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 23:32
Chatta napisał/a:
Miło, że dodałaś również szkic, lubię oglądać pierwowzory prac. Dzięki temu można zobaczyć, że zmieniłaś parę szczegółów (i to na lepsze!). Jeśli chodzi o szkic, to uważam, że jest bardzo starannie wykonany i przemyślany. Ostateczna wersja Mayi syreny jest powalająca. Niebiesko-fioletowy stój świetnie się komponuje z rudymi włosami Twojej OC. Falbanki ślicznie go urozmaicają, rękaw zrobiłaś dość nietypowy, (chodzi mi o to, co idzie od ramienia przez klatkę piersiową) ale bardzo ciekawy. Wstążki na lewej ręce ładnie dopełniają całość, a złote dodatki były idealnym rozwiązaniem. Plusem są też muszelki, które nadają temu artowi syreniego klimatu. Wersja graficzna włosów podoba mi się bardziej, ponieważ grzywka wydaje mi się pełniejsza, a długie kosmyki dodają uroku. Dodanie na końcu fryzury kwiatka było świetnym pomysłem. Tło jak najbardziej pasuje do Mayi, a bąbelki i zawijas wodny sprawiają, że całość cudownie się prezentuje. Szkoda tylko, że nie zrobiłaś pełnego arta, ale może kiedyś go wykonasz. Tak czy siak, Maya jako syrena wygląda nieziemsko. Weny :3.


Dziękuję Ci bardzo :3. Przyznam, że miałam drobne problemy z falbanami, ale jakoś wybrnęłam chyba xd. Cały art zrobię na pewno, lecz jeszcze nie wiem kiedy, bo planuję Maye Harmonix jako nowy art :3.

LadyMusa <3 napisał/a:
: OOOOOO
Czemu ja tutaj dopiero teraz zaglądam? Twoje prace są zarąbiste, jakbym mogła, to bym użyła niecenzuralnego słowa.
No Ross, jestem pod ogromnym wrażeniem progresu, zarówno w Twojej grafice jak i tutaj, w rysunkach. Ja mam np. skromnie powiedziawszy wspaniałe szkice, ale jak na kompie je obrabiam, to wychodzą takie pokraki. Nie wiem, jak nakładać jakie warstwy. Jakbyś miała czas, to możesz mi podesłać parę tutoriali, z których korzystałaś.
No chyba, że sama się tego wszystkiego uczyłaś, lol, to wtedy biję niskie pokłony, jak muzułmanin w stronę Mekki. xd
Niesamowity coloring. Maya mi trochę przypomina Bloom, dlatego nie obraź się, nie budzi mojej sympatii. Co nie zmienia faktu, że jest perfekcyjna i piękna! <3
Daleko dojdziesz w życiu. Mówię Ci to, bo widzę jak mocny skok był w Twoich dziełach. Jesteś ambitna i mega sumienna. To się rzuca w oczy. Życzę Ci zarówno dużo weny jak i kolejnych wspaniałych pomysłów. :33


; OO fenks Lejdi, bardzo miło usłyszeć tak ciepłe słowa od tak utalentowanej artystki, rly. Co do tutoriali to nie korzystam, bo rysowałam w Photoshopie a tam prawie nic nie było xd. Teraz robię w saiu, i zazwyczaj koloruje brushem, choć syrenę i falę robiłam tylko pencilem :3. W każdym razie jakieś podpowiedzi zawsze mogę Ci dać, o ile będę umiała odpowiedzieć :3.
Dzięki jeszcze raz, cieszę się, że podobają się moje prace i ktoś widzi moje starania na tym polu, jeszcze raz dzięki <3.
Ps. Każdy mówi, że Maya wygląda jak Bloom xD.


Smoczy_Płomień napisał/a:
Ten szkic sama narysowałaś? Bez niczyjej pomocy? Jejku... Z całego serca zazdroszczę takiego talentu. Szkic bardzo się różni od OC, nie da się ukryć. Bardzo podoba mi się jej strój. Pięknie na niej wygląda. Wspaniale także wygląda bransoleta na jej ramieniu. Fala dookoła ramki to strzał w dziesiątkę!
Mi osobiście bardziej przypadł do gustu szkic. Życzę powodzenia.


Tak, sama robiłam ten szkic. Przyznam, że jest trochę napaćkany, może to wina, że miałam małą kartę i upychałam xd. Myślę, że art wygląda lepiej od szkicu, głównie proporcje lepsze. No i bardzo Ci dziękuję za komentarz i opinię :3 <3.



***
W końcu skończyłam:
Maya Harmonix



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 23:56
Fajnie Ci wyszedł ten Harmonix. Maya wygląda w nim jak królowa, do tego fryzura jak u Bloom. Po prostu rewelacja, co praca, to lepsza. Czekam na kolejne rysunki i życzę jeszcze więcej pomysłów.



Edytowane przez Sophie dnia 17-02-2014 20:34
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 20:27
http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/048/2/b/maya_sirenix_official_art_by_rossattiee-d76vr52.png


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 20:38
Bardzo ładny art, tylko Maya bardzo przypomina Bloom (w Sirenixie za bardzo). Ma skrzydła podobne do skrzydeł Bloom albo nawet takie same. Strój wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza ta fioletowa górna część stroju. Cały ubiór wygląda bardzo realnie, tak jak w serialu. Włosy bardzo przypominają fryzurkę naszej Bloom, ale i tak wypada super. No cóż, wystarczy tylko życzyć Ci weny i kolejnych pomysłów na tak piękne prace.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 17-02-2014 20:40
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 21:38
Na pierwszy rzut oka myślałam, iż jest to Bloom, ale pasemka mi się nie zgadzała i ta wstążka xdd. Potem w kartach zauważyłam, że to Maya. Wyszła Ci ona bardzo pięknie. Ale nie Twoja wina, że Sirenix u każdej tak samo wygląda, tylko kolory inne i drobne szczegóły (dla mnie to szczegóły xdd). No i jeszcze kolor oczu mi się nie zgadzał. Bardzooo podobają mi się u łydek xdd. Nie wiem jak to się nazwy.
Podsumowując - jest pięknie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2014 00:45
Dziękuję wam bardzo za opinię, naprawdę, bardzo się cieszę, że ktoś komentuje i przybliża mi co poprawić itd.
Akali co do skrzedł to każda wróżka Sirenix ma identyczne, różnią się jedynie kolorem, a Bloom ma inny kolor skrzydeł niż moja Maya.
Może rzeczywiście jest podobna do Bloom, nie przeczę. Ja odbieram to zupełnie inaczej, bo bardzo dużo czasu spędzam z moją OC'ką (przy rysowaniu). Maya ma zupełnie inny top (design), inną wstążkę, całkowicie inny design rajstop, inne płetwy, inną sukienką oraz inną ozdobę na włosach i ręce. No i oczywiście zupełnie inny kształt oczu i ust, pomijam jej ciemniejszą karnację i słabszy rudy kolor. Ja bardzo zwracam uwagę na takie szczegóły, dlatego mi Maya nie przypomina zupełnie Bloom, ale wiadomo, każdy może ją inaczej odbierać uśmiech.
Jeszcze raz wam dziękuję za opinię dotyczącą Sirenixu.
Wkrótce Bloomix, bo to jedyna przemiana, której Maya nie posiada.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2014 21:06
Harmonix, o mateczko, nie umie się napatrzeć. Maya wygląda tak przecudownie, normalnie jak księżniczka. Sukienka podbiła moje serce. Kolorystycznie prezentuje się genialnie, a dzięki kwiatom wygląda jeszcze wspanialej. Ta falbankowa część (to co zwisa) przez pomarszczenia wygląda mega realistycznie. Buty są piękne, niczym nie różnią się od tych winxowskich, a połysk dodaje im tego "czegoś". Zakochałam się we fryzurze - nic skomplikowanego, a jednak pokręcone kosmyki dodają jej uroku. Skrzydła idealnie pasują do stroju - nie dość, że kolorystycznie, to jeszcze ich kształt współgra z resztą. Zielone wstawki ciekawie wyglądają. Podoba mi się, że dodałaś swojej OC naszyjnik. Winx ich nie miały i teraz uważam, że taki dodatek byłby świetnym urozmaiceniem transformacji.
Sirenix - zgadzam się, że Maya w tej przemianie przypomina Bloom, ale tylko z włosów. Zauważmy, że stroje Winx i skrzydła w owej transformacji były praktycznie takie same. Różniły się jedynie krojem topów, a w przypadku skrzydeł kolorami. Dlatego uważam, że do ewentualnej poprawki są jedynie włosy. Dobra, a teraz wróćmy do komentowania Mayi. Strój jest bombowy! Świetnie wyszły Ci te rajstopy, spódniczka pięknie się prezentuje, a top ładnie błyszczy. "Płetwy" na łydkach wyszły Ci o wiele lepiej niż te w winxowskiej wersji, gdyż są ciut większe i pełniejsze. Natomiast ozdóbka we włosach jest mniejsza niż w przypadku Bloom i dzięki temu jest o niebo lepsza. Wstążki na ręce Twojej OC i Winxówn są różne, co jest wielkim plusem. Skrzydła - dzięki połyskowi i kolorystyce świetnie się prezentują i dopasowują. Szczerze powiedziawszy, to nie miałabym nic przeciwko, gdyby Maya zastąpiła Bloom :3. Życzę duuuużo weny i z niecierpliwością czekam na Bloomix, a w dalszej przyszłości Mythix.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 18-02-2014 21:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.