Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Rysunki
❧  my digital art by rossa  ☙

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autormy digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2013 19:01
Jak wiecie miałam już temat o rysunkach, ale tak jak z grafiką, postanowiłam założyć nowy. Tu raz na jakiś czas będę wrzucać moje rysunki. Dziś wrzucam tylko Mayę w Believixsie. Czekam na jakieś rady i opinię, pozdrawiam <3.
http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/292/6/e/maya_believix_by_rossattiee-d6r1a5a.png


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-10-2013 22:48
Hmm, Believix Mayi wyszedł Ci ładnie, ale uważam, że mogło być lepiej. Moim zdaniem rajstopy (to są rajstopy, prawda XD?) psują piękno całego stroju. Po prostu jakoś mi nie pasuje to do reszty. Jeśli chodzi o buty, to zastanawiam się jak ona chodzi. Chociaż w sumie są one przystosowane do dzisiejszej mody. Jedyne co mi się w nich podoba to kolor. Spódniczka świetnie się układa, pomysł z paskiem był strzałem w dziesiątkę. Ogromny plus za cieniowanie. Top jest bardzo urokliwy, kokardka jest genialnym urozmaiceniem. Rękaw fajnie pasuje, drugi jest wręcz niepotrzebny. Z jednym strój ciekawiej wygląda. Naszyjnik wyszedł Ci bardzo profesjonalnie i naturalnie, jestem pod wrażeniem. Skrzydła mają piękny kształt i zastosowałaś w nich ładne efekty. Włoski mają śliczny kolor i są ładnie ułożone. Mayi pasuje w takiej fryzurze. Kolorystycznie wszystko ze sobą współgra. Całość oceniam na mocną ósemkę. No i życzę weny.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 02:08
Chatta napisał/a:
Hmm, Believix Mayi wyszedł Ci ładnie, ale uważam, że mogło być lepiej. Moim zdaniem rajstopy (to są rajstopy, prawda XD?) psują piękno całego stroju. Po prostu jakoś mi nie pasuje to do reszty. Jeśli chodzi o buty, to zastanawiam się jak ona chodzi. Chociaż w sumie są one przystosowane do dzisiejszej mody. Jedyne co mi się w nich podoba to kolor. Spódniczka świetnie się układa, pomysł z paskiem był strzałem w dziesiątkę. Ogromny plus za cieniowanie. Top jest bardzo urokliwy, kokardka jest genialnym urozmaiceniem. Rękaw fajnie pasuje, drugi jest wręcz niepotrzebny. Z jednym strój ciekawiej wygląda. Naszyjnik wyszedł Ci bardzo profesjonalnie i naturalnie, jestem pod wrażeniem. Skrzydła mają piękny kształt i zastosowałaś w nich ładne efekty. Włoski mają śliczny kolor i są ładnie ułożone. Mayi pasuje w takiej fryzurze. Kolorystycznie wszystko ze sobą współgra. Całość oceniam na mocną ósemkę. No i życzę weny.


Dziękuje Ci bardzo za ocenę <3. To raczej nie są rajstopy a takie spodnio leginsy, jak mają czarodziejki Believixu, bez nich uważam, że było by gorzej. Dizajn jest projektu Anabi i jej dziękuje za niego. Cieszę się, że się podoba :3. W najbliższych dniach postaram się coś jeszcze dodać.



http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/354/d/c/maya_lovix_by_rossattiee-d6yosxk.png


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 14:31
Wyszło ci genialne... a ten efekt blasku.. tylko to przy butach psuje cały efekt. Włosy podobne jak u Bloom choć inne. Skrzydła ubóstwiam. Cała sukienka super, widzę, że ją zrobiłaś na ostro. Ten pasek na niej dodaje czadu. Legginsy wyszły Ci fajnie. Lepiej niż te poprzednie. Buty fajne. Ogółem mówiąc super. Moja ocena? Hm, niech się zastanowię. 9/10, bo jednego punktu ci zabrakło przez to coś przy butach.

Pozmieniałam niektóre wyrazy, aby Twoja wypowiedź była bardziej zrozumiała.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez Chatta dnia 22-12-2013 19:33
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 15:15
Rewelacyjna praca, choć przyznaje mam jeden minus. Chodzi mi o ten zielony odcień. Dla mnie jest odrobinę za ciemny. Poza tym jestem pełna zachwytu. Włosy są zdecydowanie fantastyczne. Wyglądają prawie jak naturalne - żywe. Cały look wygląda ogólnie zjawiskowo i rock'owo. Najs work!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 15:18
Dziękuję wam kochane :3
Layla, to nie żaden błysk tylko kamienie. Na włosach, pasku i naszyjniku też.
Anja, bluzeczka i pasek były znacznie jasniejsze, lecz po końcowej obróbce kolorów tak wyszło :/, ale nie jest tak źle uśmiech. Też jestem zadowolona z włosów, bo w końcu mi się podobają :3. Jeszcze raz dzięki.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2013 18:54
Bardzo ładny art uśmiech. Tylko kolor włosów jest taki nijaki. Myślę, że lepszy byłby kolor czekoladowy. Ciuszki mi się bardzo podobają. Mam pytanko - w jakim programie rysujesz i kolorujesz?



Edytowane przez Chatta dnia 22-12-2013 19:50
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2013 19:55
Ale cudo, Lovix wyszedł Ci naprawdę świetnie. Wszystko ze sobą współgra kolorystycznie, co jest bardzo ważne. Skrzydła mają piękny kształt, a ich wypełnienie jest po prostu boskie. Sukienka trochę odbiega od tych winxowskich, dzięki czemu jeszcze bardziej mi się podoba. Pasek fajnie ją urozmaica, myślę, że bez niego sukienka straciłaby troszkę na uroku. Ogromny plus za ten futrzasty rękaw, który dodaje stroju zimowego klimatu. Buty zostały pięknie przyozdobione przez co ślicznie się prezentują. Jeśli chodzi o rajstopy/leginsy/zakolanówki, to chylę czoło. Zrobiłaś tylko jeden art od czasów ostatniego, a już taka różnica - wyglądają o niebo lepiej.
AnjaAnel_R napisał/a:
Rewelacyjna praca, choć przyznaje mam jeden minus. Chodzi mi o ten zielony odcień. Dla mnie jest odrobinę za ciemny.

Jak dla mnie, to taki ciemny odcień lepiej się komponuje z intensywnym kolorem niebieskim oraz fioletem. Dodatkowo świetnie pasuje do włosów. Uważam, że z jasnym zielonym też by wyglądało ładnie, ale osobiście wolę ciemny.
kamila1101 napisał/a:
Tylko kolor włosów jest taki nijaki. Myślę, że lepszy byłby kolor czekoladowy.

Nijaki? Jak na moje oko jest mega intensywny. Dzięki temu włosy wyglądają cudownie i (tak jak napisała Anja) realistycznie. Poza tym skoro Ross zdecydowała się na początku na rudy kolor włosów, to dziwne byłoby gdyby go teraz zmieniła. Wracając do opinii - kolorek jest śliczny, aż jej go zazdroszczę. Ułożenie niby banalne, ale bardzo ładne. To wszystko sprawia. że fryzura świetnie Ci wyszła.
Podsumowując jest to jak na razie najlepszy art. Widać, że z pracy na pracę robisz ogromne postępy. Także życzę dużo weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 22-12-2013 19:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2013 16:43
Bardzo dziękuję za opnię, szczególnie Chattelli, bo naprawdę miło czytać tak długie teksty. I włosy są dla mnie ok.
Chand Sirenix
Maya 3 sezon



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2013 23:13
Sirenix Chand wygląda ślicznie. Piękna kolorystyka, wszystko dobrze dobrane i idealnie ze sobą współgra. Twoje prace zawsze olśniewają i są bardzo dopracowane. Perfekcja w każdym calu. Bardzo lubię Twój sposób kolorowania. Zastanawiam się, jak Ty to robisz. Rajstopy, czy tam legginsy (nie wiem jak to nazwać), są bardzo fajne. Super sposób cieniowania, oryginalny. Tak samo jak te gwiazdki. Piękny efekt końcowy. Pora na włosy. Jak sama pewnie wiesz, wyszły idealnie. Bardzo fajna grzywka. Nie umiałabym takiej narysować. Fajne pasemka.
Ok, przejdźmy do Mayi w stroju z trzeciego sezonu. Na samym początku muszę powiedzieć, a właściwie pochwalić Cię za włosy, które wyszły rewelacyjnie. Super grzywka i końcówki. Najlepsze włosy, jakie widziałam. Strój równie boski, super styl. Bardzo na luzie. Bluzka i spodnie mają świetny kolor i sposób cieniowania. Jest fajny napis xD. Dobrze, że strój podpada do tego z 1 sezonu. Ogółem mówiąc, prace na 6+. Życzę weny i proszę, dodaj coś w najbliższym czasie. Zrób jak najszybciej Mayę Sophix, już nie mogę się doczekać.


(c) rossattiee

Edytowane przez Ailen dnia 28-12-2013 11:18
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2013 12:44
Dziękuję, Viv :3.
Skrzydła Enchantix, cena 100 pkt, jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę do wieczora pisać na PW.

http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/361/3/b/adoptable_enchantix_wing_vol2_by_rossattiee-d6znyts.png


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 11-01-2014 10:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2013 16:46
Jejku, skrzydła są super. Bardzo podoba mi się twoja pomysłowość. Wyglądają one bardzo pięknie i oryginalnie. Blask i połysk jest super, świetnie się to komponuje.
Wow! Sirenix Chand jest odjazdowy! Świetna bluzka. Podobają mi się te skrzyżowane ramiączka. Fryzura jest bardzo fajna. Grzywka wspaniale wygląda.
Jej... Wygląda olśniewająco. Ubranie świetnie wgląda, kolory też dopracowane. Najbardziej zachwyciły mnie buty i włosy. Wszystko wygląda tak super... Aż mi słów brakuje. Zazdroszczę takiej pomysłowości.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 13:19
Jestem pod wrażeniem twoich rysunków, bo jak na kogoś, kto rysuje krótko, to twoje prace są super. Maya wygląda pięknie. widzę, że wzorowałaś się na Bloom. Życzę Ci dużo nowych pomysłów i wytrwałości.


52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2014 02:15
Bardzo Ci dziękuję Smocza :3. Bardzo się staram i dużo ćwiczę aby wypracować jakiś swój styl. Mam nadzieję, że będzie lepiej.
Dziękuję Krzychu, ale nie wzorowałam się na Bloom. Maya jest postacią w całości wykreowaną przeze mnie, a podobny kolor włosów o niczym noe świadczy.



Maya Enchantix


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2014 14:16
Ojejku. Enchantix jest prześliczny. Podoba mi się ta sukienka w połączeniu ze złotem. Pięknie się to komponuje. Jeszcze te bufiaste rękawy... Cud malina! Fryzura jest bardzo ciekawa. Zwyczajna, naturalna, lecz elegancka i gustowna. Idealnie pasuje do transformacji. Skrzydła są naprawdę bardzo ciekawie skomponowane. Kolory świetnie dobrane. Te diamenciki wyglądają przepięknie!





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2014 14:29
Tak jak pisałam na dA. Praca jest dopracowana pod wieloma względami. Zawsze zazdroszczę i będę ci zazdrościć tej doskonałości w cieniowaniu. Włosy wydają się mieć taki swój połysk - mają trochę w sobie z modelingu - taka plastyczność. Jedynie te skrzydła odrobinkę nie pasują.
No i niech ktoś nie mówi, że Mays jest podobna do Bloomy, bo NIE jest! Pod żadnym względem. To widać i już!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2014 22:06
Dziękuję Ci Smocza i Tobie Anja przytul.
Bardzo miło, że podobają się wam moje prace :33

Maya Sophix


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2014 15:37
Florcia napisał/a:
Sophix wyszedł Ci rewelacyjnie! Wszystko tutaj pasuję, a skrzydła są boskie. Spódnica jest ekstra, buty po prostu są czadowe. W tej pracy mi się wszystko podoba. Gdybym miała oceniać to dałabym 100000000/10! Super masz wszystkie prace. Widać, że mamy do czynienia z profesjonalistką od grafiki. Super.


Dziękuję bardzo zawstydzony. Bardzo mi miło to słyszeć, gdyż sama miałam sporo wątpliwości co do tej pracy, ale chyba nie jest najgorzej ^.^

Art Stella 6 sezon. Do wolnego użytku, ale za creditem,
http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/018/7/a/stella_6_season_pngs_by_rossattiee-d72nlcu.png


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 18-01-2014 15:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2014 15:54
O, naprawdę bardzo, bardzo ładny art. Może go użyję, oczywiście za twoją zgodą i z Creditem. Wygląda jak prawdziwa Stella z serialu. Mam kilka pytań: Jak ty to w ogóle robisz? W jakim programie robisz? Nauczysz mnie tak rysować? Ja w ogóle nie umiem. Jeszcze raz napiszę że ta praca jest rewelacyjna. Czekam na kolejne tak piękne prace!


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2014 16:27
Dziękuję bardzo Akali :3. Jasne, że możesz użyć, po to tu wrzucam uśmiech
Ogólnie ja robię w programie paint tool sai lub czasem w photoshopie. W saju masz opcję krzywe, która pozwoli Ci zrobić bardzo ładny lineart uśmiech.

Wrzucam jeszcze dwa arty. Świeże skrzydła i butelka Enchantix, bo chyba jej nie wrzucałam.

Skrzydła

Fairy dust



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.