Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Różności
Pogaduchy
❧  Astrologia  ☙

AutorAstrologia
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2021 22:05
Doskonale zdaję sobie sprawę, że to dość zabawny temat, no bo wiecie, hehe, zodiakary, a w ogóle to znaki zodiaku nie definiują osobowości i inne takie.....
...ale przyznajmy sobie szczerze, że jest to temat obecny w dyskursie publicznym, szczególnie w ostatnim czasie. Na różnych social mediach powstają treści silniej lub słabiej nawiązujące do astrologii, często przypisujące dane cechy wybranym znakom, analizujące charty itp. Powstają również memy zarówno związane z tą dziedziną, jak i nieco ją wyśmiewające (tak jak w pierwszym zdaniu posta).

Jestem szczerze ciekawa Waszych opinii odnośnie astrologii; mam nadzieję, że temat nie ucieknie szybko w zapomnienie! Jeśli interesujecie się nią nieco bardziej, możecie opowiedzieć o swoich chartach i wyjaśnić, czy pokrywają się z Waszą osobowością (potrzebna jest znajomość daty, godziny i miejsca urodzenia; przykładowa stronka - klik).


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Astrologia
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2021 19:07
O kurcze, kolejny temat, który mogę skomentować i coś o nim wiem. zawstydzony I z tego co widzę, to będzie BARDZO DŁUGI POST. Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

Jeżeli chodzi o znaki zodiaku, to ja zaczęłam przez TikToka interesować się tym tematem, ale niezbyt głęboko. Zaczęło się od niewinnego tiktoka pewnej dziewczyny, która mówiła dlaczego horoskopy na stronach do nas nie pasują, mimo, że data urodzenia jak najbardziej się zgadza i jest przypisana do konkretnego znaku zodiaku. Zaczęła mówić o tym, że słoneczny (czyli główny znak zodiaku, co tłumaczy się jako pozycję słońca podczas naszych narodzin) znak nie jest odzwierciedleniem naszego charakteru, bo do tego odnosi się nasz znak księżycowy, natomiast Ascendent dopełnia całości i pokazuje jako jaki znak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Gdy zaczęłam się w to wgłębiać, zauważyłam że sporo się zgadza i sprawdzanie zodiaków nagle nabrało większego sensu.
Więc zaczęłam szukać stron, które wyliczają tak zwany birth chart (nie znam polskiego odpowiednika tej nazwy) w stosunku do słońca i innych planet oraz ciał niebieskich. Tu podrzucam polską stronę dla ciekawskich: Polski BirthChart i w moim przypadku trzy pierwsze najważniejsze znaki to kolejno:


Słońce: Bliźnięta
Księżyc: Wodnik
ASC: Waga


Przy czym jak chcecie to możecie mi na priv pisać o swoich znakach lub czymś innym, bo staram się już regularnie wchodzić.

Powiem szczerze, że nie uważam się za nie wiadomo jaką zodiakarę, staram się nie oceniać każdego po znaku, a przynajmniej nie po negatywnych cechach, co stało się bardzo popularne przez to, że ludzie piszący takie rzeczy kompletnie nie rozumieją. Podam przykład na swoim znaku słonecznym, więc mój znak słoneczny ma to do siebie, że ma zdolność kameleona w towarzystwie, wszędzie i do każdego potrafi się dopasować, przy czym nie jest ani toksyczny ani fałszywy. Natomiast osoby, które ruszają ten temat bez żadnej wiedzy piszą, że np. ja z góry i założenia jestem toksyczna, nie znając mnie. Ale to normalne niestety, że gdy nadchodzą jakieś nowości, trendy (satanizm, powrót mody retro itd.) to znajdą się osoby, które będą spłycać całą sprawę, lub robić szkodliwy PR całej kategorii.

Tu natomiast chcę się odnieść do traktowania innych ludzi, spoza tematu kwestii zodiaków oraz całej astrologii. Najwięcej hejtu dostałam od, uwaga uwaga, KATOLIKÓW. Wyśmiewano mnie za to, że wierzę w coś, czego nie ma (w przypadku katolików jest to bardzo ciekawy argument, prawda? niegrzeczny ). Przy czym ja jakoś bardzo się z tym nie obnoszę, nie piszę na facebooku czy gdzieś o tym, bo się po prostu wstydzę, jedynie na tiktoku.

A teraz podrzucę pełny birth chart mój, opis jego na stronie i opiszę, czy mi się zgadza, czy nie zgadza. Wycięłam też niektóre zdania z opisu, głównie te które mogłyby naruszać standardy WB.

Słońce: Bliźnięta
Księżyc: Wodnik
ASC/Lilith: Waga
Merkury: Rak
Wenus: Byk
Mars: Bliźnięta
Jowisz: Ryby
Saturn: Byk
Uran: Wodnik
Neptun: Wodnik
Pluton: Strzelec
N Node (znane może niewielkiemu gronu jako planeta Nibiru): Panna


Słońce w Bliźniętach
Często plotkujesz i niechcący zdradzasz cudze sekrety. Choć wciąż jesteś czymś zajęta, twój zmysł spostrzegawczości rozwinięty jest do perfekcji. Bezbłędnie oceniasz innych, znasz się na ludziach i szybko nawiązujesz kontakty. Błyskawicznie kojarzysz fakty i wyciągasz stosowne wnioski. Charakteryzuje cię przy tym niebywały dowcip, trudno ci też dorównać inteligencją czy bystrością umysłu. Kpisz sobie z ludzi, którzy nie są tak błyskotliwi, jak ty. Masz złożoną, podwójną naturę, niełatwo cię więc rozszyfrować. Bywasz dwulicowa, ale zgrabnie i z wdziękiem to kamuflujesz. Życie i relacje międzyludzkie traktujesz jak grę, więc niekiedy dobrze udajesz. A że obdarzona jesteś ogromnym poczuciem humoru, nie brakuje ci też dystansu do siebie i świata, toteż rzadko kiedy bierzesz cokolwiek na serio. Zresztą powaga to nie jest twoja mocna strona. Śmiejesz się i dowcipkujesz nieustannie. Nie jesteś ani stała, ani uparta. Wręcz przeciwnie, w zależności od nastroju zmieniasz zdanie, opinie, poglądy, styl ubierania oraz ludzi, którymi się otaczasz r11; gdy coś ci nie pasuje, potrafisz bezceremonialnie zerwać znajomość. Nie przejmujesz się tym wcale, bo prowadzisz bardzo bujne życie towarzyskie, więc zawsze znajdzie się ktoś, z kim możesz pogadać. Swoimi kaprysami i powierzchownością potrafisz jednak mocno zaleźć za skórę, ale później starasz się być tak rozbrajająco miła, że natychmiast zyskujesz przebaczenie. Jesteś zmienna i niestała na różnych frontach, również w uczuciach. W miłości wszystko jest dla ciebie proste, bo ma być dowcipnie, czarująco i beztrosko. Jak nie z tą osobą, to z inną. Najważniejsze, by unikać deklaracji, Cenisz intelekt. Uwielbiasz się uczyć. Wiedza niemal sama wchodzi ci do głowy, chociaż do szkoły chodzić nie lubisz i nie jesteś pilnym uczniem. Jakkolwiek stale poszerzasz swoją wiedzę, zdobywasz nowe informację i w ogóle starasz się być na bieżąco z rozmaitymi nowinkami (bycie modnym i na czasie to twoja druga natura). Zwykle jesteś oczytana, przyjemność sprawia ci nabywanie nowych umiejętności i często zmieniasz zainteresowania. Twoja odkrywczość i wyobraźnia obdarzają cię talentem literackim, wynalazczym, mogłabyś być także dobrym krytykiem czy dziennikarzem. Tak czy owak, nie znosisz nudy i stale musisz być czymś zajęte.


Cóż, z większością mojego słonecznego znaku jak najbardziej się zgadzam! I to można było zaobserwować na początkach mojej obecności na WB, gdzie byłam dużo bardziej wkurzająca oraz pyskata. Co do plotkowania - kiedyś rzeczywiście tak było, teraz trochę mocniej mam to głęboko w szafie. Co do wątku o znajomościach, pisałam wyżej o tym, że bliźnięta potrafią się dopasować oraz zmieniać i tu też się zgadzam. W przeciągu 5 lat przeszłam z totalnej konserwy, fanki Korwina do wojującej feministki lewaczki. Jednak nie znaczy, że jestem uparta jak osioł, potrafię zrozumieć pewne rzeczy, przyznać się do błędu. Wychodzę z założenia, że jesteśmy ludzi i błądzić jest rzeczą ludzką, wszystko gra dopóki chcemy coś zrozumieć i nauczyć się. Brak chęci zrozumienia i nauki jest dla mnie ignorancją. Z dwulicowością totalnie się nie zgadzam, uważam, że to cecha charakteru, nie znaku, która wywodzi się z otoczenia oraz domu. Z miłością to w pierwszym związku miałam takie podejście, teraz jest ono zdecydowanie bardziej dojrzałe. A co do nauki - uwielbiam się uczyć, tu jest racja, no ale nie rzeczy szkolnych. Uwielbiam czytać o różnych rzeczach, różne fronty, zainteresowania, staram się wiedzieć o wszystkim po trochu. A co do literackich predyspozycji, macie na WB próbkę lol


Księżyc w Wodniku

Jesteś wyjątkowym indywidualistą. Niespokojny i zmienny zawsze chodzisz własnymi ścieżkami, a przy tym nie znosisz być porównywany do innych. Uważasz się za kogoś wyjątkowego, nie z tego świata, dlatego masz problem z integrowaniem się - łatwo i stosunkowo szybko opuszczasz gniazdo rodzinne. Wolność cenisz nade wszystko, dlatego nieraz popadasz w konflikt wewnętrzny, chcąc pogodzić codzienne obowiązki z pragnieniem nieograniczonej niezależności. Jesteś bardzo samodzielny i samowystarczalny. Trudno ci wejść w bliską relację z drugim człowiekiem i łatwiej pokochasz cały świat niż jedną osobę, dlatego rozstajesz się wręcz machinalnie. Jednak ludzie lgną do ciebie, ceniąc w tobie oryginalność i pomysłowość, a także umiejętność obrony własnego zdania. Życie jest dla ciebie jednym wielkim eksperymentem i nieustanną podróżą.


Tu też mi to pasuje, bo totalnie nie znoszę jakichkolwiek ograniczeń mojej wolności i o ile nie mają jakiegoś sensu, np. maseczki czy prawo, to po prostu zwykle mam to gdzieś. Czy ludzie do mnie lgną? Myślę, że tak, chociaż teraz ja sama ich odpycham od siebie, nie mniej nie brakuje mi kompanów do rozmów, czy zwykłego piwa.

Merkury w Bliźniętach
Mówisz i myślisz za dwóch. Nikt nie zdoła ci wejść w słowo, jesteś bowiem tak rozgadana, że nie sposób przestać ciebie słuchać. Stale masz coś do powiedzenia, nawet jeśli na czymś się nie znasz. Myślisz wielotorowo, masz podzielną uwagę, ale problem z koncentracją. Myśli przeskakują z jednej na drugą, dzięki czemu potrafisz przeanalizować dane zagadnienie z wielu stron. Jesteś jednak zbyt rozproszona, by móc połączyć swoje przemyślenia w jedną całość. Na dodatek zmieniasz zdanie jak rękawiczki i wcale nie widzisz w tym niczego złego. Zawsze jednak starasz się być dobrze poinformowana. Musisz o wszystkim wiedzieć, chociaż w swej dociekliwości bywasz powierzchowna. Cechuje cię jednak wyjątkowa inteligencja, spryt, bystrość umysłu i elokwencja. Wystrzegaj się plotkowania i wyciągania pochopnych wniosków.


Tu też się zgadzam! Jestem gadułą i to taką, że jeżeli wśród towarzystwa nie ma drugiej osoby z dominującym charakterem, potrafię wszystkich zdominować, co nie jest pozytywne, no ale nie mam pomysłu jak z tym powalczyć. zdezorientowany
O poinformowaniu, chęci wiedzy jak najbardziej się zgadzam, lubię wiedzieć co się dzieje w towarzystwie, nawet jeżeli ta ciekawość jest nieco chamska.


Wenus w Byku
Emanujesz zmysłowością. Jesteś romantyczna, czuła. Ale to nie znaczy, że łatwo się zakochujesz. Długo podejmujesz decyzję o związku i ostatecznie zawsze słuchasz serca, nie rozumu. Potrzebujesz bliskości i oddania ze strony partnera. Jeśli tego nie ma, cierpisz niemiłosiernie, bo najważniejszy jest dla ciebie związek. Problemy cię jednak nie zniechęcają. Walczysz o partnera do końca, co niekiedy przybiera formę zazdrości r11; bywasz wierna, lojalna, a jednocześnie zaborcza. Masz szczęście do pieniędzy. Lubisz luksus, wygodę, pragniesz bezpieczeństwa, więc dobra materialne gromadzisz czasami ponad miarę. Masz jednak zmysł artystyczny i potrafisz wszystko estetycznie zaaranżować.


O tej zmysłowości to byłabym bardzo daleka, jestem jak słoń w składzie porcelany i to serio słoń, bo schodzę wagowo z 100 kg. A co do szczęścia do pieniędzy, pozwólmy że zbyję to śmiechem, ponieważ w moim życiu pieniądze nie istnieją, tak jak praca. Mam nadzieję szybko to zmienić. ;p


Mars w Bliźniętach
Tym, co cię wyróżnia, jest spryt, dowcip i inteligencja. Uwielbiasz polemiki, jesteś bystry, na wszystko masz gotową odpowiedź. Decyzje podejmujesz szybko i sprawnie, a później weryfikujesz je w działaniu, co sprawia, że czasami zmieniasz zdanie. Potrafisz dostosować się do nowej sytuacji, w lot łapiesz rozmaite koncepcje i zasady, wyciągając słuszne wnioski. Na naukę nie tracisz czasu, bo wiele rzeczy samo wchodzi ci do głowy. Twoja wada to brak konsekwencji i roztargnienie. Łatwo się zapalasz, szybko gaśniesz. Od euforii popadasz w zimną obojętność. Bywasz roztargniony, niektórzy zarzucają ci beztroskę. Łatwo się irytujesz, ale szybko ci przechodzi, zwłaszcza jak się wygadasz. Jeśli walczysz, to na słowa i argumenty.



Powiem tak - jeżeli czytają to osoby, które mają/miały mnie w znajomych na Facebooku doskonale wiedzą, o czym mówi ta część mojego chartu gwizdze Uwielbiam polemiki na tle społecznym, politycznym oraz światopoglądowym. Dyskutuję póki widzę sens i chęć zrozumienia tematu u drugiej strony, nawet jeżeli jej argumenty oraz podejście jest sprzeczne z moim. I tak, z wygadaniem też się zgadzam, mój chłopak już się nauczył, kiedy się "wyłączać" na moje gadanie o trudach i irytacjach.

Jowisz w Rybach
Niemal wszystko dajesz z siebie innym. Jesteś bezgranicznie ufna, za co często możesz dostawać po nosie - w obdarzaniu ludzi zaufaniem powinieneś być bardziej krytyczny. Kieruje tobą dobroć, współczucie i empatia, łatwo przebaczasz, zapominasz o złych rzeczach, bo stale chcesz wiedzieć w innych pozytywną stronę. Wierzysz w nią, nawet jeśli ktoś cię krzywdzi. Może to prowadzić do tego, że łatwo wchodzisz w rolę ofiary r11; ofiary własnej lekkomyślności. Mimo to sukces czeka cię tam, gdzie możesz wykazać się bezinteresownością i dobrocią serca. Nieoczekiwanie możesz zdobyć fortunę, którą jednak trudno by ci było zarządzać. Ludzie lgną do ciebie, bo cię potrzebują.


Tu jest dość prawdziwa, aczkolwiek wrażliwa część chartu. Na szczęście sytuacja nie jest tak krytyczna, nie ufam już tak chętnie no bo dostałam już po nosie. I zdecydowanie, chcę widzieć w ludziach dobro, tak samo jak w różnych sytuacjach, zawsze jestem zdania, że mogło być gorzej, a jest tak więc nie ma tragedii. Co do fortuny, polecam poprzednie opisy mellow

Saturn w Byku
Jesteś w stanie wiele znieść i wiele się wyrzec, często kosztem odczuwania przyjemności. Dużo od siebie wymagasz, bardzo się starasz i ciężko pracujesz na swój sukces, pokonując lenistwo i opieszałość, którymi często gardzisz i których nie tolerujesz u innych ludzi. Masz silną wolę, ale czasami używasz jej automatycznie, brnąc w sztywność i uporczywość. Okresowo możesz zmagać się z finansowymi kłopotami. Do pieniędzy dochodzisz powoli, mozolną pracą i wyrzeczeniami, a później możesz zrobić niefortunny krok, który zniweczy twoje starania. Nazywasz to pechem, choć tak naprawdę okazuje się to wynikiem podejmowania błędnych decyzji, bo za bardzo chcesz wszystkiego naraz. Musisz się liczyć z chorobami gardła i tarczycy.


Tu jest coś, co się nie do końca pokrywa. Zdecydowanie jestem osobą leniwą, głównie przez narzucaną przez samą siebie presję. Ale jestem w tym hipokrytką, bo sama nie lubię tego w moim towarzystwie. A co do zdrowia, to jak najbardziej sie zgadza, nawet u mnie w rodzinie jest tendencja do tych chorób.

Uran w Wodniku
Urana w Wodniku mają tylko te osoby, które urodziły się w latach 1996-2003 (lub 1912-1919). To są prawdziwi rewolucjoniści, ponieważ Uran jest w tym znaku wyjątkowo silny. To pokolenie jest bystre, inteligentne, błyskotliwe. Ma zamiłowanie do nowych technologii, wszelkich nowatorskich rozwiązań, które mogą usprawnić życie społeczne i otworzyć drzwi do nowych technologii. Ludzie ci będą przodować w modernizacji sprzętu elektronicznego, systemów komunikacji globalnej, znajdą wiele okazji do wykazania się swoim talentem naukowym i wynalazczym. Mogą być buntownikami na globalną skalę, mieć albo konstruktywny, albo niszczący wpływ na życie społeczne.


Cóż, tu ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ nie zauważam u siebie takich tendencji, chociaż wiem, że inni u mnie ją jak najbardziej widzą. Mam nadzieję jednak, że nie zniszczę życia społecznego.


Neptun w Wodniku
Neptuna w znaku Wodnika mają wyłącznie te osoby, które urodziły się w latach 1998-2011/12. Do nich należeć będzie globalna komunikacja, skracanie dystansu pomiędzy wydawałoby się skrajnymi kulturami, społecznościami czy też ludźmi, którzy dotąd byli sobie obcy. Wielu astrologów sądzi, że ta generacja jest sumieniem ludzkości. Jej misją jest stworzenie takich wynalazków czy dokonanie takich odkryć, które uczynią ludzkość jednością, względnie pozwolą ludzkości jednoczyć się wokół globalnej idei. Jednak w negatywnym ujęciu taka konstelacja może oznaczać generację wichrzycieli, którzy w imię jedności siać będą chaos i zniszczenie, narzucając innym swoje utopijne, jedynie słuszne idee.


Kurcze, chciałabym, by było tak jak tu jest opisane! Zwłaszcza, że połowa ostatniego zdania ma swoje odniesienie do mojej przeszłości, ponieważ bardzo mocno narzucałam innym swoje zdanie, wychodziłam kiedyś z założenia, że albo jesteś ze mną, albo przeciw mnie.


Pluton w Strzelcu
Plutona w znaku Strzelca mają w swoich horoskopach wyłącznie te osoby, które urodziły się w latach 1995-2008. Generacja tych ludzi bezwzględnie dąży do prawdy, ma w sobie moc zmiany postaw religijnych i światopoglądowych na poziomie globalnym. To oni będą wkrótce nadawać nowy sens i nowy kierunek rozwoju ludzkości, kwestionując wartości filozoficzne, etyczne i moralne, które dotychczas wydawały się niepodważalne.


Tu też pełna zgoda! Zdecydowanie preferuję prawdę i jestem chętna do jej odkrywania. Poza tym, postawy religijne, jak i same religie dla mnie są przeżytkiem i w naszym państwie religie powinny nie mieć prawa głosu oraz tak wielkiego wpływu na politykę oraz życie społeczne. Ba, jestem za rozwiązaniem niemieckim ( kto chce być częścią wspólnoty kościoła, płaci jakąś tam określoną kwotę miesięcznie, kto nie chce, ten dokonuje apostazji, do której serdecznie zachęcam).



Ascendent w Wadze

Swoją osobowość wyrażasz we współpracy z innymi. Nie potrafisz iść przez życie w pojedynkę, więc niekiedy wiążesz się z kimś tylko po to, by nie musieć polegać wyłącznie na sobie. Silne poczucie sprawiedliwości oraz zdolności dyplomatyczne sprawiają, że potrafisz rozsądzić spory. Twoją największą zaletą jest umiejętność rozumienia różnych punktów widzenia. Rzadko wchodzisz w konflikty i niekiedy godzisz się na coś, byle tylko uniknąć niewygodnych sytuacji, w których trzeba powiedzieć stanowcze rnier1;. Innych ludzi potrzebujesz jak zwierciadła, w którym odbijają się twoje poglądy i opinie. Bywasz powierzchowny.


Cóż, tu mogłabym powiedzieć, że jest 50/50 z zgodnością mnie. Nie lubię współpracować z innymi, głównie dlatego, że zawsze nie mam decydującego głosu, a lubię być w centrum uwagi. Poczucie sprawiedliwości jest ze mną jak najbardziej obecne, ZWŁASZCZA przy obecnej władzy oraz czasach. O sporach się nie wypowiadam, swego czasu rozkręcałam dane spory. I owszem, lubię otaczać się ludźmi, którzy mają poglądy podobne do moich, nie mniej jednak jestem gotowa z każdym się zapoznać i porozmawiać, co nie znaczy, że dopuszczę go bliżej niż kolegę czy koleżankę.

No i na tym się kończy omówienie tego wszystkiego. Nie omówiłam pełnego chartu, ponieważ aż tak angielskiego nie znam, oparłam swoje źródło i wiedzę na tym, co znalazłam po polsku. Według mnie astrologia oraz zodiaki mają sens, ponieważ dobrze sprawdzone znajdują odbicie w życiu osoby, o której mowa, czy to w jej przeszłości, teraźniejszości lub bliskiej przyszłości i uważam, że mój chart jest ze mną bardzo mocno zgodny. Dzięki za uwagę i przepraszam modów za czytanie tego. :hahahaha:


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 26-03-2021 19:09
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Astrologia
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2021 13:43
Nie wierzę w horoskopy, wierzę za to w efekt horoskopowy. Opisy są tak skontruowane żeby każdy mógł dopasować do siebie jakiś element. Napisane jest to tak ogólnie, że naprawdę nie da się nie pomyśleć "o kurczę to totalnie ja!". Nie będę tutaj analizować swoje chartu, bo na każdej stronne są podane inne informacje (hmmm ciekawe dlaczego). Mój znak zodiaku to bliźnięta i już tyle żartów o byciu bipolar/borderline słyszałam że XDDD Chociaż żeby ten komentach nie był taki negatywny to przyznam, że zabawanie jest sobie to poczytać czasem.

W sumie mogę wrzucić swój chart, ktoś kto się tym interesuje może mi powiedzieć jaką osobą jestem, chętnie posłucham niegrzeczny




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Astrologia
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 27-03-2021 16:42
Nie wierzę w to - mam podobne podejście do Speksi, myślę, że te opisy można dopasować do każdego. Przez przypadek ustawiłam zły rok przy robieniu chartu i wiele znaków było innych, a i tak mówiły w dużej mierze prawdę. Wszelkie rzeczy tego typu traktuję raczej jako ciekawostkę. Lubię poznawać różne punkty widzenia (więc nawet jak w coś nie wierzę, to i tak fajnie jest o tym poczytać), no i zawsze miałam słabość do testów osobowości i porównywania wyników z rzeczywistością, a chart trochę mi się z tym kojarzy. Stwierdziłam, że z ciekawości sprawdzę BirthChart i zobaczę, ile się zgadza. Też zrobiłam po polsku (brakuje mi funkcji spoilera na WB, chlip).
Słońce w Byku
Nie znosisz, gdy ktoś cię pogania, bo lubisz działać i pracować we własnym tempie. Masz spokojny, zrównoważony i nieco melancholijny temperament. Nieraz więc usłyszysz, że jesteś leniwa albo ślamazarna i powinnaś się więcej ruszać. Ale wbrew temu, co sądzą o tobie inni, jesteś dobrze zorganizowana, toteż prędzej czy później osiągasz, to co chcesz, ale nie lubisz się zbytnio przemęczać, raczej też nie jesteś miłośniczką sportów. Uwielbiasz za to dobre jedzenie, rodzinne biesiady, przyjęcia i spotkania towarzyskie. Masz silnie rozwinięty zmysł estetyczny i w ogóle jesteś bardzo zmysłowa. Rozkoszujesz się życiem w każdych jego przejawach, więc z reguły zachowujesz pogodę ducha nawet w trudnych sytuacjach. Jeśli tylko nie dopadnie cię nadciśnienie, cieszysz się dobrym samopoczuciem do późnej starości, a przynajmniej nie popadasz w przygnębienie. Zawsze bowiem koncentrujesz się na jasnych stronach życia. Cieszą cię drobne przyjemności i piękno tego świata. Ufność nie jest twoją mocną stroną. I choć masz pogodne usposobienie, długo przekonujesz się do ludzi. Jeśli jednak ktoś raz zaskarbi sobie twoją sympatię, będziesz wierna, lojalna i oddana. Gorzej, gdy ktoś ci podpadnie. Nigdy nie wybaczysz! Jesteś opanowana, więc decyzje podejmujesz powoli, z rozmysłem, nigdy pod wpływem impulsu. Ale gdy już ją podejmiesz, to jej nie zmieniasz. Jakkolwiek upór bywa zarazem twoją siłą, jak i słabością. Nieprzejednanie pozwala ci konsekwentnie trwać przy swoich postanowieniach, przez co zmuszasz innych do ustąpienia. Nie ma takiej rzeczy, której nie byłabyś w stanie ruszyć, ani takiej, której nie umiałabyś załatwić. Jednak gdy się uprzesz na coś, co ci ewidentnie nie służy, w czym nie masz racji, żadna siła nie przekona cię do zmiany zdania. Mimo to w swoich wyborach kierujesz się rozsądkiem i rzetelną analizą faktów. Nie bujasz w obłokach i z dystansem patrzysz na to, co nadprzyrodzone. Dobra doczesne, komfort i wygoda stanowią dla ciebie dużą wartość, a pieniądze wprost uwielbiasz. Nie bez kozery mówi się, że Byk to finansista zodiaku. Potrafisz dobrze liczyć, raczej jesteś oszczędna, niezbyt lubisz się dzielić tym, co masz. Hojnością więc nie grzeszysz. Sobie jednak niczego nie żałujesz. Doskonale dbasz o własne interesy, jesteś praktyczna, trzeźwo myślisz, kierujesz się rozsądkiem, a nie uczuciami, toteż nikt cię na litość nie weźmie. Najważniejsze jest dla ciebie zabezpieczenie stanu posiadania. W uczuciach też jesteś stała, ale niekoniecznie wierna, zwłaszcza przed ślubem. Korzystasz z uciech zmysłowych, więc nie przeszkadza ci w młodości skakanie z kwiatka na kwiatek. Gdy już jednak zdecydujesz się na ślub, cenisz stabilny związek, bywasz jednak zazdrosna, a nawet zaborcza. Jakkolwiek wzbudzasz sympatię i przyjemne uczucia.

Pierwsze cztery zdania są generalnie prawdziwe, zwłaszcza to o spokoju i nieprzepadaniu za sportem, choć z tą organizacją to się nie zgadzam, w moim przypadku praca to raczej wybuchy energii, nad czym staram się pracować; a, no i ze mnie jest taki kot Schrödingera, bo jednocześnie pasują do mnie określenia "pracowita" i "leniwa", więc w tej kwestii też nie do końca racja. Spotkania towarzyskie, biesiady? Nie, jestem introwertyczką i gadać bardzo lubię, ale w małej grupie osób, w której czuję się komfortowo. Przy zmysłowości prychłam, ale potem jest długi prawdziwy fragment: zmysł estetyczny, szukanie jasnych stron, problem z zaufaniem i bycie wierną, jeśli już się komuś uda to zaufanie zdobyć. O, to z pamiętliwością też racja - znaczy ja raczej tego nie pokazuję i mogę normalnie gadać z taką osobą, ale pamiętać będę zawsze. Długo myślę nad decyzją, a jak już ją wybiorę, to lubię przy niej trwać (choć nie za wszelką cenę). Staram się kierować rozsądkiem i faktami oraz lubię konkrety i dobre załatwienie spraw - często jestem jedną z tych osób, które je załatwiają, bierność i brak reakcji strasznie mnie wkurza. Myślę, że mam w sobie trochę marzycielskiej natury, więc tu nie do końca racja, ale faktycznie staram się kierować rozsądkiem (choć nie tylko). Patrzenie z dystansem na sprawy nadprzyrodzone? W sumie tak, mam dystans, ale jednak ciekawią mnie te kwestie i jestem wierząca.
Był długi fragment, gdzie w zasadzie prawie wszystko pokrywało się z prawdą, ale dochodzimy do finansów i tu sprawa prezentuje się pół na pół. Jestem oszczędna i faktycznie nie jakaś super hojna (jeśli jest taka potrzeba, to nie będę się długo zastanawiać, ale do dania tego symbolicznego piątaka na coś zbędnego już mi nieśpieszno xD). Ogólnie te sprawy jeszcze przede mną, ale faktycznie uważam finansową niezależność i stabilność za bardzo ważne i jakiś fajny dom/mieszkanie to marzenie xD. Chyba mam w sobie trochę cech przedsiębiorcy, ale jednak nie jakoś dużo i zdecydowanie nie jestem rekinem biznesu, liczby mnie odstraszają. Zdanie o kierowaniu się rozsądkiem i niebraniu na litość jest dosyć prawdziwe, ale jednak bardzo często dopuszczam uczucia. Jakby... jestem INFP-T, jeśli chodzi o typy osobowości, ta uczuciowa strona trochę przeważa xD. O, właśnie, uczucia. Tu też nie do końca prawda, nigdy nie ciągnęło mnie do skakania z kwiatka na kwiatek, wręcz przeciwnie - ta stabilność i poważność związku, o których mowa dalej, marzyła mi się od zawsze. Pamiętam, jak koleżanka pod koniec pierwszej klasy gimnazjum robiła za pośrednika, a ja odpowiedziałam, że nie chcę, nawet nie pytając, kto to - nie czułam się gotowa, a na sformułowanie "na próbę" zareagowałam wręcz alergicznie. Kwestia zazdrości - też pudło. Nigdy nie rozumiałam, jak można być zazdrosnym o swojego partnera/partnerkę i postrzegałam to jako pewien brak zaufania. Myślałam, że może coś się zmieni, jak w końcu sama wejdę w związek, ale nie, nic.
Księżyc w Baranie
Jesteś wyjątkowo samodzielny, co podkreślasz od wczesnych lat życia. Nie lubisz bezczynności, bo twoja energiczna natura nie pozwala ci na przerwy w działaniu. Wykazujesz się przy tym wyjątkową przedsiębiorczością i wszystko chcesz robić po swojemu. Czujesz, co ci służy i co jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, choć twoją pewność siebie i swoich racji inni mogą nazywać zadufaniem w sobie. Bywasz apodyktyczny, zadziorny i impulsywny, lecz równoważysz to optymizmem, radością życia i nieustanną otwartością na zmiany. Reagujesz spontanicznie, żywo, nie zwracając uwagi na reakcje innych. Łatwo wchodzisz w konflikty, zwłaszcza, gdy uznasz, że ktoś cię lekceważy.

Pół na pół. Tak, lubię samodzielność i coś robić, ale jednak często fajnie jest poleniuchować. Lubię robić rzeczy po swojemu, ale nie nazwałabym siebie super energiczną czy przedsiębiorczą - trochę tak, ale nie wystarczająco, bym używała tych słów do opisywania siebie. Nie jestem też bardzo pewna siebie - jasne, czasami, zwłaszcza w gimnazjum, miałam momenty zbytniej pewności siebie, którą można było odebrać jako zadufanie w sobie, ale generalnie nie do końca się zgadzam. Faktycznie zdarzy mi się być impulsywną i staram się szukać pozytywów, ale zdecydowanie unikam konfliktów.
Merkury w Byku
Nie myślisz szybko, potrzebujesz czasu, aby daną rzecz dogłębnie zrozumieć, nie spieszysz się też z podejmowaniem decyzji. Raczej odwlekasz, ale nie czekasz do ostatniego momentu. Kieruje tobą praktycyzm, skupiasz się na konkretach, myślisz trzeźwo i racjonalnie. Podjętych decyzji trzymasz się konsekwentnie, nie zmieniasz zdania, chyba że uznasz, że twoje zapatrywania dalekie są od realiów. Nie umiesz myśleć wielotorowo, nie masz podzielnej uwagi. Potrafisz się za to skoncentrować i skupić na jednym konkretnym celu, co czyni z ciebie osobę skuteczną, bo prędzej czy później osiągasz to, na czym ci zależy. Masz smykałkę do biznesu, bo potrafisz dbać o swoje interesy. Przeszkadza ci jednak upór, konserwatyzm i nieufność wobec nowatorskich rozwiązań.

Tu są rzeczy, o których już pisałam: potrzebny czas do namysłu i odwlekanie w czasie - prawda, choć niestety właśnie za często do ostatniego momentu. Konkrety, trzymanie się decyzji, chyba że okazuje się beznadziejna - pisałam przy Słońcu, że to się zgadza. Dalej są nowe rzeczy, też prawdziwe: jak mam dużo rzeczy do zrobienia, to mi się odechciewa, jestem najbardziej efektywna, gdy pracuję nad jedną rzeczą i robię to dobrze. Łał, znowu wspomnienie o biznesie xD. Pół na pół, nie jestem bizneswoman, nie mam żyłki handlowca, ale trochę cech mam, choć raczej chowają się gdzieś głębiej xD. Ostatnie zdanie na początku wzbudziło mój sprzeciw, lecz w sumie się zgadza. U mnie jest taki paradoks: próbuję nowości, co nie znaczy, że się nie boję. Nie lubię wychodzić ze swojej strefy komfortu.
Wenus w Baranie
Twoja miłosna natura jest impulsywna i pełna żywiołowości. Łatwo wchodzisz w związki, kochasz szybko i mocno, lecz na krótko. Wybuchy namiętności, jakim ulegasz, są gwałtowne, pełne pasji i żaru - szybko się jednak wypalasz, więc gdy coś idzie nie po twojej myśli, natychmiast zmieniasz obiekt uczuć. Od razu podążasz za wskazaniami serca, czego nieraz żałujesz, ale nie zniechęca cię to przed poszukiwaniem nowych przygód i nowych doznań. Swoje potrzeby przedkładasz nad potrzeby partnera, więc nie dziw się, gdy ktoś zarzuca ci egoizm albo że masz wobec miłości postawę roszczeniową. Warto czasami mieć na względzie nie tylko własne oczekiwania, lecz również respektować pragnienia partnera. Jako kobieta jesteś odważna, pewna siebie, energiczna i zaradna.

Co. Nie. Tak bardzo nie. Zgadza się to, że jednak najważniejsza dla siebie jestem ja, ale jednocześnie dbam o bliskie mi osoby, a stałość i odpowiedzialność to te rzeczy, które mnie pociągają. Zawsze kwestie miłosne postrzegałam jako coś poważnego i trwałego. Nie jestem super pewna siebie i energiczna.
Mars w Wodniku - wycięłam kilka ostatnich zdań, bo mogą być nieodpowiednie na WB.
Działasz bardzo skutecznie, ale nie rzucasz się na głęboką wodę. Wszystko musisz mieć dokładnie przemyślane, chociaż nadmierne teoretyzowanie obniża twoją skuteczność. Za nowe przedsięwzięcia zabierasz się w sposób nietypowy. Lubisz działać po swojemu, bez oglądania się na innych. Stawiasz bowiem na samodzielność, niekonwencjonalność, poszukiwanie rozwiązań, na które jeszcze inni nie wpadli. Do wielu rzeczy masz dystans, więc nie łatwo cię wyprowadzić z równowagi, chyba że ktoś sprzeciwia się bądź narusza twoją wolność - wtedy bywasz nieprzewidywalny.

Tu już więcej rzeczy się zgadza. Nie rzucam się na głęboką wodę, ale lubię kreatywne rozwiązania i pracę w pojedynkę. Trudno mnie zdenerwować, lecz ograniczenie wolności faktycznie może to spowodować. Za to, wbrew temu, co tu jest napisane, raczej nie planuję za dokładnie - wręcz przeciwnie, moja praca to raczej wybuchy energii, nad czym staram się pracować.
Jowisz w Lwie
Masz w sobie nieodparty urok osobisty, potrafisz brylować, robisz to jednak z takim wdziękiem i wyczuciem, że niemal zawsze wzbudza to sympatię i podziw otoczenia, a przede wszystkim zaufanie. Dążysz do tego, by cię zauważano, więc bez trudu zmierzasz do jasno wytyczonego celu, który pozwoli ci wybić się ponad innych. Cierpisz, gdy zajmujesz podrzędne stanowisko lub gdy ludzie nie doceniają twoich talentów i zdolności. W naturalny sposób przejmujesz dowodzenie, odnosisz się do innych z wyższością, ale nie z pogardą. Masz w sobie coś majestatycznego, królewskiego, co czasami może prowadzić do przesady. Jeśli rozwijasz się artystycznie bądź twórczo, nie sposób ciebie nie zaważyć. Uważaj jednak, aby nie negować problemów i nie popadać w pusty optymizm.

Hm. Trudno mi coś powiedzieć, bo tu jest bardzo dużo o tym, jak postrzegają mnie inni, więc nie wiem, jak to skonfrontować. Na pewno chcę, by mnie zauważono. Z tym dowodzeniem to nie do końca. W pracy w grupach faktycznie dosyć często je przejmuję, ale jednak wolę, gdy wszyscy decydują i mają duży wkład.
Saturn w Bliźniętach
Potrafisz się posługiwać intelektem i swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami umysłowymi, chociaż niejednokrotnie odczuwasz lęk przed utratą kontroli, a przede wszystkim przed tym, że ktoś mógłby wykazać ci, że czegoś nie rozumiesz bądź się na czymś nie znasz. Do wiedzy dochodzisz powoli, aczkolwiek bardzo konsekwentnie. Nie wszystko samo wchodzi ci do głowy (chyba że pozycja Merkurego wskazuje na to, że jest inaczej), jednakże dzięki determinacji i uporowi możesz stać się ekspertem w dziedzinie, którą zgłębiasz i która cię fascynuje. Co więcej, masz przy okazji zdolność łączenia inteligencji ze zmysłem praktycznym, dlatego nie jest ci trudno znaleźć zastosowanie dla swoich twórczych pomysłów i rozwiązań. Słabym organem w twoim ciele są płuca i klatka piersiowa.

Yup, cenię intelekt i boję się, że ktoś mnie przyłapie na powiedzeniu jakiejś głupoty z powodu mojego braku wiedzy. Nie wszystko wchodzi mi do głowy, ale rozwijam się w danych dziedzinach. No i tak, z tymi słabymi płucami to prawda.
Uran w Rybach
Urana w Rybach mają tylko te osoby, które urodziły się w latach 2003-2010 (lub 1920-1927). Pokolenie to ma wpływ na to, w co wierzą ludzie, w czym pokładają nadzieję, czemu lub komu ufają. To ono będzie korzystać ze zdobyczy zarówno psychologii, jak i mistycyzmu. Sami też mogą tworzyć coś, co dotyczy odkrywania potencjałów tkwiący w głębokich pokładach psychiczności i nieświadomego umysłu. Muszą się jednak wystrzegać nadmiernego idealizmu, oderwania od realiów, stale umacniając swój kontakt z rzeczywistością. W przeciwnym razie zamiast wzbić się na wyżyny człowieczeństwa, mogą się pogrążyć w chaosie i samounicestwieniu.

Nie wiem, jak się do tego odnieść. Trochę idealizmu w sobie mam, a psychologia i mistycyzm to całkiem ciekawe tematy, ale jakoś bardzo nie odnajduję się w tym opisie. Rozumiem za to, skąd się wziął: ludzie przecież interesują się psychologią bardziej niż kiedyś, a z jednej strony mamy do czynienia z laicyzacją, z drugiej - zainteresowaniem mistycyzmem właśnie, powrotem do korzeni.
Neptun w Wodniku
Neptuna w znaku Wodnika mają wyłącznie te osoby, które urodziły się w latach 1998-2011/12. Do nich należeć będzie globalna komunikacja, skracanie dystansu pomiędzy wydawałoby się skrajnymi kulturami, społecznościami czy też ludźmi, którzy dotąd byli sobie obcy. Wielu astrologów sądzi, że ta generacja jest sumieniem ludzkości. Jej misją jest stworzenie takich wynalazków czy dokonanie takich odkryć, które uczynią ludzkość jednością, względnie pozwolą ludzkości jednoczyć się wokół globalnej idei. Jednak w negatywnym ujęciu taka konstelacja może oznaczać generację wichrzycieli, którzy w imię jedności siać będą chaos i zniszczenie, narzucając innym swoje utopijne, jedynie słuszne idee.

Ten opis jest całkiem realny, ale co tu się dziwić - to opis pokolenia, coś takiego można powiedzieć, patrząc na świat i to, co obecnie się dzieje: globalizacja, radykalizacja poglądów, zainteresowanie młodzieży ekologią i wpływem człowieka na środowisko, świat. No, moim zdaniem tu nie tyle mówią gwiazdy, co zachowanie danego pokolenia i sytuacja na świecie xD. Niedawno pisałam w innym temacie, że zainteresowałam się social media marketingiem, chciałabym też wzniesienia się ponad różnice i podziały, więc oczywiście pasuję do opisu.
Pluton w Strzelcu
Plutona w znaku Strzelca mają w swoich horoskopach wyłącznie te osoby, które urodziły się w latach 1995-2008. Generacja tych ludzi bezwzględnie dąży do prawdy, ma w sobie moc zmiany postaw religijnych i światopoglądowych na poziomie globalnym. To oni będą wkrótce nadawać nowy sens i nowy kierunek rozwoju ludzkości, kwestionując wartości filozoficzne, etyczne i moralne, które dotychczas wydawały się niepodważalne.

Tak, prawda jest dla mnie bardzo ważna. Co do reszty opisu mam ambiwalentne uczucia, ale na pewno będziemy obserwować zmiany na tych polach, o których jest mowa. Ba, już oglądamy.
Ascendent w Raku
Łatwo się czerwienisz, jesteś nieśmiały, delikatny, podatny na zranienia. Masz czarujące, ciepłe i ujmujące usposobienie. Chociaż odczuwasz silną potrzebę posiadania rodziny, bo życie samotnika zupełnie ci nie służy, to jednak rzadko robisz pierwszy krok, by kogoś poznać. Działasz instynktownie i kierujesz się tym, co ci serce podpowiada. Twoja natura jest zmienna, a emocje zwykle odgrywają pierwszorzędną rolę. Nie lubisz ryzyka, ale potrafisz się bronić. W ułamku sekundy umiesz przeistoczyć się w nokautującego obrońcę, który nigdy nie daruje doznanej krzywdy. Cenisz to, co masz. Masz okrągłą twarz, pulchną budowę ciała i bladą skórę, a twoje rozmarzone spojrzenie zdradza czasem niepewność i płochliwość. Ascendent w Raku najlepiej pasuje do zodiakalnego Byka, Raka, Panny, Skorpiona i Ryb.

Okej, tu wystarczy, że przeczytacie opis, bo w sumie ze wszystkim się zgadzam. Do tej potrzeby posiadania rodziny tylko nie jestem przekonana. Chciałabym mieć u swojego boku drugą osobę, ale raczej nie chcę mieć dzieci, a jak już, to raczej bym jakieś adoptowała.
No, tyle, pozdrawiam tych, co to przeczytali~



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 27-03-2021 16:58
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Astrologia
~Justine
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2021 23:50
Astrologia to bardzo stara nauka i, szczerze mówiąc, po tylu latach zainteresowania nie widzę podstaw, by w nią nie wierzyć. Wierzę w cechy charakteru przypisane konkretnym znakom - analizowałam cały swój birth chart z przyjacielem, przy okazji przyglądałam się również chartom moich najbliższych. Oczywiście są tu pewne granice i uważam, że nie powinno się usprawiedliwiać beznadziejnego zachowania znakami zodiaku. Sama traktuję astrologię bardziej jako podpowiedź i wyjaśnienie niektórych mechanizmów. Ich znajomość pomaga mi zaakceptować moje pozytywne cechy i są wskazówką, nad czym dokładniej mogę popracować.


the world we once believed in will shine again in grace
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Astrologia
~Karola
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2021 17:13
Uważam, że znaki zodiaku nie są prawdziwe, nie mówią prawdy. To nie dzień i miesiąc naszego urodzenia definiują to jakimi jesteśmy ludźmi. Jeszcze bardziej niedorzeczne są horoskopy. One mówią nam, co powinniśmy w życiu robić kompletnie nic o nim nie wiedząc. Słyszałam o filmie, w którym dziewczyna zerwała z chłopakiem, bo tak kazał jej horoskop, a potem tego żałowała. Myślę też, że poznając innych ludzi nie powinniśmy kierować się ich znakiem zodiaku, bo każdy jest inny bez względu na to, czy jest baranem, wodnikiem, czy panną.


Karo lub Karolinada. Pozdrawiam!
brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.