Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Różności
Pogaduchy
❧  Disney Księżniczki  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Disney Księżniczki
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2012 14:15
Velivea napisał/a:
Tak, wielu ludzi popełnia ten błąd. No, bo przecież to wygląda jak od Disney'a. Potem ktoś ich uświadamia, że to Century Fox, i szokersa wielkiego mają. Sama kiedyś żyłam w tym błędzie.

U mnie jakiegoś wielkiego zaskoczenia nie było, chociaż powinno być zupełnie inaczej. Zresztą, co jak co, ale należy przyznać, że Anastazja ma kreskę nadzwyczaj podobną do disneyowskiej, te piosenki... aż wierzyć się nie chce. Tak szczerze mówiąc, to nigdy nie widziałam równie podobnej, ładnej bajki - wszystkie zawsze się czymś różniły, przy czym nieraz tak drastycznie, że z zamkniętymi oczami można byłoby to stwierdzić.

Velivea napisał/a:
Albo "Anna Zmarznięta/Zamarznięta" xD.

Ja już zaczynam kibicować by dali taki właśnie tytuł. xD

Concept art z Frozen

Uwaga! Spoiler!
Oficjalny opis filmu zaczępnięty z anna-frozen


"When Anna is cursed by her estranged sister, the cold-hearted Snow Queen, Anna's only hope of reversing the curse is to survive a perilous but thrilling journey across an icy and unforgiving landscape. Joined by a rugged, thrill-seeking outdoorsman, his one-antlered reindeer and a hapless snowman, Anna must race against time, conquer the elements and battle an army of menacing snowmen if she ever hopes to melt her frozen heart."





Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 14-12-2012 14:44
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2012 15:19
Reverienne napisał/a:
Velivea napisał/a:
Albo "Anna Zmarznięta/Zamarznięta" xD.

Ja już zaczynam kibicować by dali taki właśnie tytuł. xD

Ja tak samo, zresztą chyba będzie taki tytuł. W końcu główną bohaterką jest właśnie Anna xD

Reverienne napisał/a:
Concept art z Frozen

Uwaga! Spoiler!
Oficjalny opis filmu zaczępnięty z anna-frozen


"When Anna is cursed by her estranged sister, the cold-hearted Snow Queen, Anna's only hope of reversing the curse is to survive a perilous but thrilling journey across an icy and unforgiving landscape. Joined by a rugged, thrill-seeking outdoorsman, his one-antlered reindeer and a hapless snowman, Anna must race against time, conquer the elements and battle an army of menacing snowmen if she ever hopes to melt her frozen heart."

Moja reakcja na widok tego artu: O mój Ra! Widziałam różne concepcje dla Disneyowskiej "Królowej Śniegu" ale ten jest po prostu cudny. Anna wygląda tak pięknie. Zastanawia mnie ten koleś obok niej. Więc Anna będzie miała chłopaka? Trochę zabawnie wyglądaliby jako para.
Jeśli chodzi o opis filmu to na jakiejś stronie (nie pamiętam jakiej) był przetłumaczony na język polski.

Zastanawia mnie też jedna rzecz. Mianowicie chodzi mi o imię głównej bohaterki. W końcu równie dobrze mogłaby się nazywać Gerda. Księzniczka Gerda... Hmmm... A wy jak myślicie. Czy imie Gerda nie miałoby już takiego polotu jak Anna?



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 14-12-2012 15:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2012 21:12
DarleenEnchanted napisał/a:
Reverienne napisał/a:
Velivea napisał/a:
Albo "Anna Zmarznięta/Zamarznięta" xD.

Ja już zaczynam kibicować by dali taki właśnie tytuł. xD

Ja tak samo, zresztą chyba będzie taki tytuł. W końcu główną bohaterką jest właśnie Anna xD

Ja wiem, że dadzą taki właśnie tytuł. xD
Nie lubią mnie, więc zignorują moje błagania o Zmarzniętych i et cetera.

DarleenEnchanted napisał/a:
Zastanawia mnie ten koleś obok niej. Więc Anna będzie miała chłopaka? Trochę zabawnie wyglądaliby jako para.

Każda księżniczka ma swojego księcia, więc Anna pewnie też nie będzie wyjątkiem. Nawet Merida miała przez pewien czas narzeczonego z przymusu...

DarleenEnchanted napisał/a:
Zastanawia mnie też jedna rzecz. Mianowicie chodzi mi o imię głównej bohaterki. W końcu równie dobrze mogłaby się nazywać Gerda. Księzniczka Gerda... Hmmm... A wy jak myślicie. Czy imie Gerda nie miałoby już takiego polotu jak Anna?

Gerda nie ma właśnie takiego wdzięku jak Anna, a przynajmniej ja tak to odbieram. Zresztą, nic nie jest opierane w stu procentach na oryginale - jakieś "odchyły" zawsze są, a u Disneya to już zwłaszcza. I w sumie dobrze.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2012 21:24
Widzałam concept arty z ''Frozen'' i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona.
Widzę, że film będzie tak jak Merida i Roszpunka w grafice 3D. Mimo tego, że od czasu pojawienia się ''Zaplątanych'' nie zobaczyliśmy filmu w klasycznym stylu to i tak mają swoją magię... Filmy nie zniszczyły się, a jedynie dodały wdzięku Annie.
Klik - Ach... Czy tylko ja mam ochotę wejść po tym lodzie przy górze? Marzyłam, by dostać bajkę Disneya z tym zimowym pięknem... Mam nadzieję, że Polska dobrze wykombinuje datę i dostaniemy ją w odpowiednim czasie, a nie w gorące lato...


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 14-12-2012 21:26
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-12-2012 09:42
Widzę, że temat się rozkręcił, wow!
Ostatnio siedzę sobie w domku, za oknem zimno i nie wiedzieć czemu, zachciało mi się oglądać Disneya, a mianowicie Księżniczki i zaczęłam od Roszpunki, hihi. Moim zdaniem ta postać zaimponowała mi pokazując, że marzenia się spełniają. Jednak z dzieciństwa moimi ulubionymi księżniczkami są Ariel i Bella ^^. Obie kocham - najbardziej Bellę za wyobraźnię i wiarę w marzenia, a Ariel za pełną temperamentu i sprytu. Są śliczne. A Wy co sądzicie? uśmiech



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Cattie dnia 11-04-2015 10:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2012 16:23
Kolejny news dotyczący Meridy! W lipcu 2013 będzie oficjalnie mianowana księżniczką Disneya!
The Disney Princesses will show off a sparkling new look from January and will kick off new consumer campaigns, the first of which is the Disney Princess Movie Festival for five weeks over February and March at Event, Greater Union and Village Cinemas showing: Cinderella, Pocahontas, Mulan, Princess & The Frog and Tangled.
In July, Disneyr17;s newest princess, Braver17;s Merida, will have her official Princess coronation and the celebration of Ariel will take product and retail under the sea.

To nie koniec nowinek. Pojawił się nowy art z Meridą. Klik
Wygląda przepięknie... serce
Poza tym, Disney Store wydał nowy plecaczek z księżniczkami, co bardzo zaciekawiło fanów Disney Princess, bo pojawiła się tam Pocahontas w nowym stroju.
klik
klik2
Myślę, że to dobry pomysł z daniem jej nowego wdzianka. Widać, że po dłuższym ignorowaniu postanowili o nią trochę zadbać. Co prawda, ozdóbek i brokatu jej tam nie brak; ale, w każdym razie, wygląda lepiej niż odmieniony Kopciuszek xD.



Edytowane przez Velivea dnia 20-12-2012 17:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2012 17:58
DarleenEnchanted napisał/a:
To nie koniec nowinek. Pojawił się nowy art z Meridą. Klik
Wygląda przepięknie... :serduszko:

O, tak! Absolutnie się zgadzam. Merida ma swój urok. Choć w 3D może prezentować się czasami nieprzekonująco, to w dwuwymiarowym wydaniu błyszczy.

Poza tym, Disney Store wydał nowy plecaczek z księżniczkami, co bardzo zaciekawiło fanów Disney Princess, bo pojawiła się tam Pocahontas w nowym stroju.
klik
klik2

Ta Pocahontas mnie zszokowała. Wygląda tysiące razy lepiej niż normalnie. Od zawsze czegoś mi brakowało w jej skromnym stroju. A tu, proszę! Przepiękne kolczyki z piór dopełniły całość. Teraz wygląda naprawdę fantastycznie.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-01-2013 17:36
Narazie nic nowego w świecie księżniczek się nie ukazało. Ale za to mamy tu kalendarzyk, który zapomniada wydarzenia na rok 2013. Możemy się spodziewać m. in. wydania "Aladyna" na DVD i Blu-ray a także Diamentowej Edycji "Małej Syrenki" , jej premiery w kinach w 3D no i mianowania Meridy 11-stą księzniczką. Pozatym pod koniec roku czeka też nas premiera filmu "Frozen" z wielkim debiutem 12-stej księzniczki Anny.
KLIK
KLIK 2
Znalazłam też okładki wydania "Małej Syrenki" na Blu-ray.
KLIK
Prawdopodobnie są to fanarty jednak po tym jak okładki nowego wydania "Pocahontas" i "Piotrusia Pana" okazały się niewypałami to równie dobrze przedstawione okładki "Małej Syrenki" mogą być oficjalne. A wy, co o tym myślicie? Mnie najnowszych wydań filmów Disneya nie opłaca się kupować, bo wydania DVD są strasznie ubogie w materiały dodatkowe (które tak lubię) a wydania Blu-ray są cholernie drogie, a też prawie nic nie mają mellow Wybaczcie za wyrażenie ale trudno to inaczej nazwać... Z resztą moja "Kolekcja Filmów o Księżniczkach Disneya, Obejmująca Tylko Pierwsze Części, nie Sequele" jest jak narazie kompletna (pozostaje mi czekać na film o Annie i Królowej Śniegu) xD



Ostatnio na Disney Store ukazał się nowy produkt, uroczy piórniczek z podobiznami księzniczek.
Klik
Niby nic szczególnego, chociaz jakby mu się lepiej przyjrzeć to na jednej ze stron piórnika widać Mulan w nowym stroju.
Klik
Wygląda ślicznie. Wyraźnie widać, że postanowili dopieścić niedoceniane dotychczas królewny Disneya (Pocahontas i Mulan) dając im nowy makeover xD
Chociaż złote kimono Mulan pasuje bardziej do Kolekcji Złotych Księżniczek z 2010 roku. Strój Pocahontas zresztą też, chociaż jej ciuszki zawsze były w odcieniach letnich. O dziwo w nowym piórniczku pojawiła się też Pocahontas jednak w swoim starym stroju, nie tym nowym, a szkoda... Przy okazji widać na nim też Dżasminę i Arielke w nowych pozach (Ariel w nowej pozie znajduje się na okładce notesu dołączonego do zestawu xD).
Oprócz tego na brytyjskiej stronie Disney Store ukazał się nowy obrazek przedstawiający księżniczki, w tym Śnieżkę, Kopciuszka i Roszpunke w nowych pozach.
Klik



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 13-01-2013 17:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2013 21:31
Najwspanialsze (i niekoniecznie wiarygodne) źródło informacji zwane Tumblem informuje o nowych szkicach związanych z najnowszym disneyowym filmem, Frozen. W gruncie rzeczy nie są one jakieś nowe, aczkolwiek podejrzewam, że i tak znaczna część użytkowników tegoż portalu nie widziała ich wszystkich.



Ponadto pojawiła się pogłoska (najprawdopodobniej fałszywa, bo z Wikipiedii...) o disneyowej adaptacji "Tristana i Izoldy". Ja chyba podziękuję - widziałam już fajną animowaną wersję tej historii,

Wybaczcie niezbyt składny post - zarwane nocki nie służą, nawet jeżeli się je odsypia. Śpię na siedząco, właściwie tylko czekam na okazję, by wpaść w objęcia Morfeusza.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 22-01-2013 21:37
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2013 14:48
Dowiedziałam się na filmwebie, że Disney potwierdził na facebooku polski tytuł "Frozen". Niestety nie będzie "Zamarzniętych" ani nawet "Anny Zamarzniętej". U nas film będzie się nazywał "Kraina Lodu".
O, jeśli się nie mylę to te storyboardy z Królową Śniegu i bałwanem pochodzą z przed 10 lat. Znaczy się sam film miał być już 10 lat temu, ale projekt został zamknięty i wznowiony na teraz.
Jeśli chodzi o "Tristana i Izoldę" to wątpię, że Disney się za to weźmie. Zresztą nie chce żadnego "Tristana i Izoldy", bo zgaduję że zrobiliby z nich "nowoczesną" bajkę. Ja nadal, cierpliwie czekam na obiecany nam film o Diabolinie (xD) ze "Śpiącej Królewny" z nadzieją, że się jej doczekam.

Kolejne newsy z Księżniczkowego świata.
Pojawiła się nowa odsłona amerykańskiej strony Disney Princess.
Kliknij aby zobaczyć
Stylizacja strony jest nowocześniejsza od poprzedniej wersji. Nie ma już animowanych księżniczek i nie ma już tyle różowego koloru jak kiedyś. Mamy za to księżniczki w nowych strojach. Co ciekawe, Mulan i Pocahontas też jej mają!
Pocahontas
Mulan
Na razie nowe stroje obu "księżniczek" nie zostały jeszcze pokazane w całej okazałości. Ale to tylko kwestia czasu. Na razie możemy nacieszyć nasze oczy (o ile można nacieszyć oczy sukienkami nasączonymi toną brokatu xD) strojami pozostałych księżniczek w dobrej jakości.
Śnieżka Kopciuszek Aurora Ariel Bella Dżasmina Tiana Roszpunka
Można zauważyć, że każda z księżniczek na swoim stroju ma teraz charakterystyczny wzorek (który oczywiście musi się świecić). Pojawił się też nowy (chyba oficjalny) obrazek przedstawiający wszystkie 10 księżniczek w nowych strojach). Wyraźnie po nim widać, że nowe kimono Mulan oprócz złotego zawiera też czerwony kolor (co według mnie jest plusem, nie pamiętam kiedy ostatnim razem jakaś księżniczka nosiła w line-upie sukienkę z czymś czerwonym).
Księżniczki
Niestety nie wiem z której strony pochodzi, ale jestem pewna, że to oficjalny obrazek.
Ale na razie dość o nowym looku księżniczek.
Jak co roku firma Mattel wydaje nowe kolekcje lalek z księżniczkami. Ten rok nie jest wyjątkiem.
Lalki
Kolekcja obejmuje wszystkie księżniczki ze zdjęcia, plus Roszpunkę.
Niestety, jak zwykle co raz to nowsze kolekcje mają gorszą jakość. Te najnowsze są prawie w całości (nie licząc włosów i spódnic od sukienek) z plastiku. Na oficjalnej stronie Mattela można zamówić zestawy mebelków dla tych lalek np. łazienkę, jadalnię czy samochód (lol). Wydaje mi się, że lalki te można już kupić w Polsce, a przynajmniej całkiem do nich podobne (też w większości plastik). Niestety po raz kolejny księżniczkowy marketing i firma Mattel udowodnili, że wystarczy im zrobić byle co, aby nieźle zarobić na nieświadomych dziewczynkach. Takie życie...
Przy okazji, mam złe wieści dla fanów "Małej Syrenki". Czytałam, że film prawdopodobnie nie ukaże się w kinach w 3D jak obiecano. Podobno Disney zawiesił ten projekt po tym jak trójwymiarowa "Piękna i Bestia" oraz "Potwory i spółka" nie przyniosły zamierzonych zysków. Rzekłabym "A nie mówiłam" bo nie jestem fanką trójwymiarowych filmów, jednak jest to niestety przykre. Wiem, że wielu fanów cieszyło się na myśl zobaczenia Syrenki na dużym ekranie (nie koniecznie w trójwymiarze)...
A właśnie. Jeszcze coś o księżniczkowych artach. Niedawno (a raczej wczoraj xD) na stronie HellYeahTangled ukazał się oficjalny obrazek ze ślubną Roszpunką. I to z krótkimi włosami!
Klik
Na razie nie wiadomo skąd to zdjęcie pochodzi. Prawdopodobnie z jakiegoś produktu Disney Store z Roszpunką. Mam przeczucie, że nie ze ślubnej lalki, bo obrazek ukazałby się wcześniej.



Edytowane przez Cookie dnia 31-01-2013 14:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2013 21:35
Ostatnio w internecie ukazały się trzy plakaty promujące film "Frozen". Dwa z nich przedstawiają główną bohaterkę i antagonistkę.
Oto one:
Plakat Frozen
Plakat z Anną
Plakat z Elsą
Niektórzy fani podejrzewają, że są to fanarty, a ja oczywiście się z tym nie zgadzam. Wyglądają zbyt oficjalnie, wystarczy sie przyjrzeć szczegółóm. A skoro mowa o szczegółach to charakteryzacja postaci jest całkiem ciekawa. Szczerze, to nie wyobrażałam sobie Elsy jako tak młodej, ale to w końcu siostra Anny a nie jej macocha. W jej wyglądzie uwielbiam te duże, niebieskie oczy i długie rzesy. Całkiem ładna z niej Królowa Sniegu chociaż liczyłam na to, że w jej wyglądzie będzie więcej złowieszczej nuty. Dobrze chociaż że jej sukienka jest boska, a przynajmniej jej tylna strona xDDD Czekam cierpliwie na jej wygląd z przodu...
Anna... Cóż, widzę że zachowali jej wygląd z ostatniego concept artu, co mi się podoba... Tak, ma swój płaszczyk, warkoczyki... Ale co to? Jak zobaczyłam jej twarz to od razu naszła mnie myśł: "O kurczę, zrobili kolejną Roszpunkę!" xD Całkiem do niej podobna. Dali jej nawet piegi xDDD
Widze nawet, że dorzucili jej białe pasemko. Ciekawe czy ma to coś wspólnego z fabuła filmu, wiecie, jakiś symbol tej klątwy rzuconej przez Elsę? Ciekawe...
Postacie wyglądają według mnie całkiem, całkiem. No, teraz pozostaje mi czekać z niecierpliwością na premierę filmu.
Podobają wam się plakaty i przedstawione na nich bohaterki? Czy może uważacie że powinny wyglądać inaczej?



Jak już wiadomo jakiś czas temu ukazała się nowa odsłona księżniczkowej strony. Całkiem niedawno Disney ją zaktualizował zmieniając profil Mulan. Na swojej stronie "księżniczka" dostała nowy recolour swojej złotej sukienki, aby bardziej przypominała tą z filmu. Bardzo miłą niespodzianką jest to że nowe kimono nie jest różowe jak to które ubrała na spotkanie ze swatką, a zielone.
Nowa Mulan
Mnie bardzo cieszy ten fakt jako że jestem fanką jej zielonego stroju i ubolewałan nad tym że w line-upie musiała nosić tą różową. Pozatym myślę, że zielono-żółte kimono leży na niej lepiej niż to złoto-czerwone.
Oprócz tego donoszę wieści że nie tylko amerykańska strona Disney Princess dostała nowy design. Na australińskiej stronie pojawiły się księżniczki z nowy sukniach. Każda z nich posiada kartę z krótką charakterystyką. Przy okazji pokazane są w całej okazałości w tym Mulan i Pocahontas. Nareszcie mamy okazję zobaczyć ich nowe stroje w pełni.
Pełny strój Pocahontas
Pełny strój Mulan
Wyraźnie widać że strój Pocahontas został wzbogacony o nowe dodatki: różnorakie koraliki, ozdobne piórka (co jest bardzo na miejscu w jej przypadku) a nawet buty. xD
Jak już wspominałam, cieszę się że pomyśleli trochę o Pocahontas i że jej strój nie jest już tak ubogi. Jeśli księżniczki Disneya muszą koniecznie być ozdobione w świecidełka, dodatki i inne, to niech cała dziesiątka je nosi a nie tylko sześć czy osiem.
A teraz jeszcze raz wrócę do stroju Mulan bo jestem naprawdę pod wrażeniem. Według mnie jej strój jest przepiękny i puki co najładniejszy ze wszystkich "odnowionych" sukien księżniczek (chociaż strój Arielki też jest warty uznania). Gdy po raz pierwszy zobaczyłam to kimono w całości to pomyślałam sobie "Jeeejku, też chce takie!". xDDD
Skoro już wiemy jak wyglądają w pełni nowe stroje księżniczek Disneya możemy śmiało ocenić, które najbardziej się nam podobają. Czekam na wasze opinie (i liczę na, może nie "wyczerpujące" ale w miare dobre uzasadnienie).



Pojawił się nowy art z Meridą w 2D. Nasza rudowłosa po raz pierwszy prezentuje się razem z innymi członkiniami "klubu księżniczek".
Klik
Narazie nie doszukałam się tego skąd pochodzi obrazek. Zgaduję że jest to część jakiegoś plakatu lub czegoś innego. Meridą jest na nim całkiem ładna. Te jej włosy... serce.
Dostała nawet diadem... No i trochę błyskotek na sukience. xDDDD



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 03-02-2013 13:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2013 13:13
Wybaczcie, jeżeli się powtórzę, ale zabrakło mi czasu, by sprawdzać wszystko tak dokładnie, a chciałam koniecznie zarzucić newsem. ^^"

W niemieckim wydaniu "Księżniczki" pojawiło się zdjęcie Mulan w nowym stroju. Osobiście nie jestem do niego przekonana, ale...


W Niemczech pojawiły się też błyszczyki z naszymi księżniczkami.





Od lewej: Spun Sugar Shine, Cherry Kiss, Vanilla Sparkle, Fresh Kiwi Pie, Berry Magic, Tea Party Treats, Magical Glow Berry i Calypso Berry.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 24-03-2013 13:14
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~MaQu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 16:54
Koronacja Méridy została przełożona na 11 Maja 2013, jest już nawet dodana na niemieckiej stronie.

http://img854.imageshack.us/img854/7287/princessf.png
http://www.disney.de/lieblingsprinzessin/

W USA po raz pierwszy od kilku lat w czasopiśmie "Księżniczka" pojawiła się Mulan:

http://ic.pics.livejournal.com/dailydawl/31200644/62287/62287_original.jpg

W listopadzie mają pojawić się dwie nowe księżniczki. O Annie każdy słyszał, ale jej siostra Elsa, Królowa Śniegu, także dołączy do linii jako trzynasta księżniczka.

http://www.therotoscopers.com/wp-content/uploads/2013/03/Screen-shot-2013-03-08-at-12.33.56-PM.png
http://viewer.zmags.com/publication/91eaaf6b#/91eaaf6b/1
46886775 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2013 16:28
Reverienne napisał/a:
Wybaczcie, jeżeli się powtórzę, ale zabrakło mi czasu, by sprawdzać wszystko tak dokładnie, a chciałam koniecznie zarzucić newsem. ^^"

W niemieckim wydaniu "Księżniczki" pojawiło się zdjęcie Mulan w nowym stroju. Osobiście nie jestem do niego przekonana, ale...


W przypadku stroju Mulan to rzeczywiście się powtórzyła, bo od dłuższego czasu pojawia się on na oficjalnych artach. Ale to nic nie szkodzi, bo chyba nie miałam okazji go skomentować. Kolory i krój kimona mi się nawet podobają, choć przyznać trzeba, że nie żałowali ozdób (w końcu strój pochodzi z kolekcji "Jewels"). Osobiście jednak suknia jest trochę zbyt oficjalna, a w każdym razie zbyt królewska dla niej. Wiem, że jest księżniczką Disneya, ale nie mogę się jakoś przekonać do tego, że wystylizowano ją tam na chińską cesarzową (choć w rzeczywistości nią nie jest). No, ale przynajmniej w 2008 (nie jestem pewna ale kolekcja "Jewels" ukazała się chyba wtedy) dostała jakiś bonus w przeciwieństwie do Pocahontas, która nowy strój otrzymała dopiero w 2013 i to w starej pozie.

MaQu napisał/a:
Koronacja Méridy została przełożona na 11 Maja 2013, jest już nawet dodana na niemieckiej stronie.

http://img854.imageshack.us/img854/7287/princessf.png
http://www.disney.de/lieblingsprinzessin/

W USA po raz pierwszy od kilku lat w czasopiśmie "Księżniczka" pojawiła się Mulan:

http://ic.pics.livejournal.com/dailydawl/31200644/62287/62287_original.jpg

W listopadzie mają pojawić się dwie nowe księżniczki. O Annie każdy słyszał, ale jej siostra Elsa, Królowa Śniegu, także dołączy do linii jako trzynasta księżniczka.

http://www.therotoscopers.com/wp-content/uploads/2013/03/Screen-shot-2013-03-08-at-12.33.56-PM.png
http://viewer.zmags.com/publication/91eaaf6b#/91eaaf6b/1

Wow, Merida będzie szybciej koronowana? Co prawda na księżniczkę Disneya nie pasuje, ale nie będę już marudziła, bo nic tym nie zmienię.

Dobra wieść dla USA - okładka bardzo ładna. Mimo że zbyt dużo w niej świecidełek, i tak mi się podoba. Szkoda, że niewiele pokazano Mulan w tym numerze, poza okładką i filmowym quizem (który ma pewnie za zadanie promować wydanie "Mulan" na blu-ray'u).

Słyszałam o tym newsie i przyznam, że jestem niezadowolona. Jak Disney może mianować "księżniczką" antagonistkę... co więcej, królową?! To zarazem wielki spoiler filmu, bo najwyraźniej Elsa stanie się dobra... Tylko po co? Czy firma jest aż tak zaślepiona kasą, że bez pamięci dodaje coraz to nowsze księżniczki, które nie pasują do line-up'u? Dla mnie to po prostu śmieszne. "Księżniczki" to już nie to samo, co za czasów mojego dzieciństwa...
Jeszcze "Frozen" nie doczekał się swojej premiery, jeszcze Merida i Anna nie zostały oficjalnie mianowane "księżniczkami", a już pojawia się kolejna plotka o "trzynastej" (choć jeśli Elsa naprawdę zostanie, broń Boże, mianowana to "czternastej") królewnie... Ludzie nie wiedzą, że tymi plotkami nakręcają firmę do dalszego działania, a mnie działają na nerwach... No ale trudno, cóż zrobić. Sama zresztą nie wiem, czemu się tak nakręcam. Ja chyba pozostanę dożywotnią fanką księżniczek i będę przeżywać wszystko, co się dzieje z serią xD.



Edytowane przez Cattie dnia 08-08-2016 21:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 14:42
JanetJ777 napisał/a:
Tristana i Izolde już dawno Disney zrobił http://www.filmweb.pl/film/Tristan+i+Izolda-2002-106289

Z tego, co się orientuję, to wcale nie jest jedna z pozycji Disneya. To, że coś jest filmem animowanym, wcale nie określa jego przynależności. ^^"

Zresztą, pisałam, że to pogłoska z Wikipedii, gdzie każdy może napisać/edytować newsa i dlatego jest mało wiarygodna.

JanetJ777 napisał/a:
Wgl zauważyliście że Disney robi ostatnio księżniczki jak Barbie?

Nie, ja wcale tego nie zauważyłam. Ba, pokusiłabym się o stwierdzenie, że to Winx Sirenix są mocno inspirowane Barbie, a nie disneyowska Merida (znaczy, częściowo disneyowska) i Roszpunka czy Elsa. Nie widzę żadnych podobieństw, a oglądam zarówno "Meridę Waleczną" jak i "Barbie i różowe baletki".

JanetJ777 napisał/a:
P.S.A co sądzicie o filmie Mulan 2?

Pierwsza część była lepsza niż kontynuacja.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 15:58
JanetJ777 napisał/a:
Tristana i Izolde już dawno Disney zrobił http://www.filmweb.pl/film/Tristan+i+Izolda-2002-106289

To nie jest film Disneya.

Reverienne napisał/a:
JanetJ777 napisał/a:
Wgl zauważyliście że Disney robi ostatnio księżniczki jak Barbie?

Nie, ja wcale tego nie zauważyłam. Ba, pokusiłabym się o stwierdzenie, że to Winx Sirenix są mocno inspirowane Barbie, a nie disneyowska Merida (znaczy, częściowo disneyowska) i Roszpunka czy Elsa. Nie widzę żadnych podobieństw, a oglądam zarówno "Meridę Waleczną" jak i "Barbie i różowe baletki".


Jej zapewne nie chodziło o przezencję księżniczek w ich filmach tylko na oficjalnych produktach Disney Princess. Jeśli tak to zgodzę się w tym stwierdzeniem. Disney Princess to już nie to samo co kilka lat temu. Pamiętam jak kiedyś przerażala mnie "Złota edycja" księżniczek przez znaczne różnice od oryginalnych barw (tam górowało tylko złoto). Ale jak patrze na to co dzisiaj nosi Kopciuszek czy Śnieżka to stęskniłam się za tymi złotymi sukniami. W odświeżonej wersji najbardziej wystylizowane na Barbie są zdecydowanie Aurora i Kopciuszek.
Dla porównania dam obrazek z Kopciuszkiem, który bardzo lubiłam jako dziecko.
Klik
Niestety doczekałam się też odnowionej wersji:
Klik
Cóż mi jest powiedzieć? Jak to zobaczyłam zrobiło mi się bardzo smutno...



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 20-04-2013 16:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 11:18
Hm... Moją ulubioną księżniczką jest Bella i Ariel. Po prostu kocham Ariel za wszystko, za jej piękny głos, za urok osobisty i za jej niebiańskie, czerwone włosy. Choć jak dla mnie to Ariel głupio wygląda z nogami, lepiej wyglądała jako syrena.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 12-06-2013 13:59
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 16:55
O jejku. Jednak na serio będzie 13 Ksieżniczek Disneya. Lalki Mattela prawdę wam powiedzą...
Przejdę może do konkretów. W sieci ukazały się zdjęcia przedstawiające prototypy lalek z filmu "Frozen" od firmy Mattel. Oprócz tego pokazano narysowane projekty lalek zmieniających kolory.
Projekt lalki Anny
Zdjęcie lalek
Projekty lalek zmieniających kolor
Jak powiedziałam lalki prawdę powiedziały. Elsa jednak dołączy do grupy Disney Princess i będzie 13-stą księżniczką. Jestem tym faktem niestety zawiedziona.
Skomentuję teraz lalki. Porównajcie projekt lalki Anny ze zdjęciem lalki. Widzicie jakieś różnice? Naturalnie! Trudno nie zauważyć różnic między strojem lalki a strojem projektu lalki. Lalka Anny jest po prostu okropna. Już lalka Meridy wyglądała lepiej... Za to Elsa względem twarzy wyszła całkiem ładnie... Aż za ładnie patrząc na to że powinna być antagonistką w filmie a nie zostać baśniową królewną. Jakość jej sukienki jest juz dużo gorsza. Już mówiłam co myślę o plastikowych bluzkach na ciałkach lalek, które sa wmoldowane (przytwierdzone) do lalki i chyba nie muszę mówić jak strasznie takimi gardzę. Jedynie co w Elsie ujdzie to głowa i tiara. U Anny ujdzie wyłącznie tiara.
Oprócz tego będą też lalki sióstr, których sukienki zmieniają kolor. Projekt strójów ładny ale boję się wersji ostatecznej bo wiem że Mattel zrobi to na "odwal się". Ta firma schodzi na psy... Ci którzy widzieli w internecie oryginalne Barbie z np. lat 80-tych wiedzą pewnie o co mi chodzi.



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 23-04-2013 16:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney Księżniczki
użytkownik usunięty
Dodane dnia 29-04-2013 21:09
Księżniczki Disneya? Każda ma swój urok!
Do mnie z wyglądu najbardziej podobna jest Bella(tylko z włosów.).
Z charakteru to chyba Mulan.

Będzie nowa księżniczka? No prosze, porosze...
Zgadzam się w pełnym stopniu z Darlą... Ta lalka ma barki jak u faceta niegrzeczny.
No, cóż...



DarleenEnchanted napisał/a:
Reverienne napisał/a:
JanetJ777 napisał/a:
Wgl zauważyliście że Disney robi ostatnio księżniczki jak Barbie?

Nie, ja wcale tego nie zauważyłam. Ba, pokusiłabym się o stwierdzenie, że to Winx Sirenix są mocno inspirowane Barbie, a nie disneyowska Merida (znaczy, częściowo disneyowska) i Roszpunka czy Elsa. Nie widzę żadnych podobieństw, a oglądam zarówno "Meridę Waleczną" jak i "Barbie i różowe baletki".


Jej zapewne nie chodziło o przezencję księżniczek w ich filmach tylko na oficjalnych produktach Disney Princess. Jeśli tak to zgodzę się w tym stwierdzeniem. Disney Princess to już nie to samo co kilka lat temu. Pamiętam jak kiedyś przerażala mnie "Złota edycja" księżniczek przez znaczne różnice od oryginalnych barw (tam górowało tylko złoto). Ale jak patrze na to co dzisiaj nosi Kopciuszek czy Śnieżka to stęskniłam się za tymi złotymi sukniami. W odświeżonej wersji najbardziej wystylizowane na Barbie są zdecydowanie Aurora i Kopciuszek.
Dla porównania dam obrazek z Kopciuszkiem, który bardzo lubiłam jako dziecko.
Klik
Niestety doczekałam się też odnowionej wersji:
Klik
Cóż mi jest powiedzieć? Jak to zobaczyłam zrobiło mi się bardzo smutno...


Tak,o to chodziło mi.

Wgl ostatnio oglądałam w tv Dzwonnika z Notre Dame i Pocahontas i stwierdziłam że ostatnio Disney powtarza się,Quasimodo miał prany mózg że świat jest okrutny itp przez całe życie jak Roszpunka,w Zaplątanych był także podobny koń a nawet motyw że ukochana osoba głównego bohatera uznana za martwą ożywa. Zaś Merida kochała biegać/jechać po lesie jak Pocahontas i tak samo jak jej ojciec wybrał męża Kokouna tak też rodzice Meridzie wybierali męża.



Sabrina napisał/a:
<br><br><br><br>
DarleenEnchanted napisał/a:
Reverienne napisał/a:
JanetJ777 napisał/a:
Wgl zauważyliście że Disney robi ostatnio księżniczki jak Barbie?

Nie, ja wcale tego nie zauważyłam. Ba, pokusiłabym się o stwierdzenie, że to Winx Sirenix są mocno inspirowane Barbie, a nie disneyowska Merida (znaczy, częściowo disneyowska) i Roszpunka czy Elsa. Nie widzę żadnych podobieństw, a oglądam zarówno "Meridę Waleczną" jak i "Barbie i różowe baletki".


Jej zapewne nie chodziło o przezencję księżniczek w ich filmach tylko na oficjalnych produktach Disney Princess. Jeśli tak to zgodzę się w tym stwierdzeniem. Disney Princess to już nie to samo co kilka lat temu. Pamiętam jak kiedyś przerażala mnie "Złota edycja" księżniczek przez znaczne różnice od oryginalnych barw (tam górowało tylko złoto). Ale jak patrze na to co dzisiaj nosi Kopciuszek czy Śnieżka to stęskniłam się za tymi złotymi sukniami. W odświeżonej wersji najbardziej wystylizowane na Barbie są zdecydowanie Aurora i Kopciuszek.
Dla porównania dam obrazek z Kopciuszkiem, który bardzo lubiłam jako dziecko.
Klik
Niestety doczekałam się też odnowionej wersji:
Klik
Cóż mi jest powiedzieć? Jak to zobaczyłam zrobiło mi się bardzo smutno...


Tak,o to chodziło mi.

Wgl ostatnio oglądałam w tv Dzwonnika z Notre Dame i Pocahontas i stwierdziłam że ostatnio Disney powtarza się,Quasimodo miał prany mózg że świat jest okrutny itp przez całe życie jak Roszpunka,w Zaplątanych był także podobny koń a nawet motyw że ukochana osoba głównego bohatera uznana za martwą ożywa. Zaś Merida kochała biegać/jechać po lesie jak Pocahontas i tak samo jak jej ojciec wybrał męża Kokouna tak też rodzice Meridzie wybierali męża.


To mój post ale coś popsuło sięzdezorientowany (JanetJ777)
AutorRE: Disney Księżniczki
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2013 21:29
Czasami tak jest, póki ktoś inny nie napisze wypowiedzi będzie Ci się łączyło. Po tym poście spróbuj napisać jeszcze raz wypowiedź. Jeśli nie zadziała zgłoszę to do administratora. Sabrinę zaś, po napisaniu wypowiedzi przez Janet o usunięcie niepotrzebnych fragmentów ze swojej wypowiedzi.



to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.