Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Różności
Pogaduchy
❧  Youtuberzy  ☙

AutorYoutuberzy
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2015 21:04
Chyba każdy z Was kiedyś natknął się na YouTube, a jak na YouTuba to i na youtuberów. Co to jest? To jest nazwa osób, które nagrywają filmiki i "wkładają" do internetu. Jet dużo osób, które mają pod pół miliona, ponad milion lub ponad sto tysięcy. Jeżeli już wiecie o co chodzi, to jak Wy znaleźliście swojego ulubionego youtubera? Jaki to jest/są? Moim jest JDabrowsky. Po prostu uwielbiam gościa.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Victoria dnia 18-03-2015 21:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2015 21:37
Sam nie mam żadnego ulubionego youtubera, może dlatego, że znam jednego osobiście (ale nie powiem kogo).

Jak dla mnie to w większości są oni sztuczni, wszystko robią na pokaz. Niestety, nie wszyscy rozróżniają śmieszność od żałości (np. Niekryty Krytyk - kiedyś ikona polskiego YT, dziś szczyt obciachu i plebsu).

Nie znam wszystkich, więc nie oceniam hurtem, ale na chwile obecną nie planuję interesować się youtuberami. Może kiedyś, kto wie.

"Youtuberzy" z małej litery... ~ Amored
Edytowane przez Amored dnia 19-03-2015 15:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-04-2015 14:11
Na YouTube jestem prawie bez przerwy, więc wiadomo, że będę znała youtuberów i miała kilku swoich ulubionych. Najbardziej lubię oglądać filmiki z takich gier jak Tomb Raider czy Assassin's Creed . Oprócz tego lubię jeszcze vlogi oraz jakieś śmieszne sytuacje.

Gdy byłam mała, oglądałam filmiki z gry Tomb Raider u Kimiko. Teraz nie słyszę o jej działalności, więc pewnie już ją zakończyła, a szkoda, bo naprawdę bardzo ją lubiłam. Później przerzuciłam się na XenkęLarę, ale i ona przestała już nagrywać. Teraz z wielką chęcią śledzę kanał NNiezapominajki i MaryKateAnPLAY, które nie dość, że nagrywają świetne gry, to jeszcze mają bardzo sympatyczne głosy i miło się ich słucha. Z męskich graczy uwielbiam Tivolta! Kiedy słyszę jego głos, to dosłownie się rozpływam! Jego vlogi są świetne, w szczególności stare Q&A, które miały niemiecką nazwę.

Kocham też Abstra. Według mnie oni są świetni! W szczególności Czarek, który jest przegenialny! Lubię oglądać ich filmiki jak i Making Offy :D. Bardzo polecam wszystkim na poprawę humoru!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2015 14:52
Ja również nie oglądam youtuberów na bieżąco, chyba że jak mi się już bardzo nudzi, to wchodzę na kanał znajomej (dość znanej), albo jak potrzebuję jakiejś recenzji, pomocy itp. Ogółem podziwiam tych ludzi za odwagę, bo jak ja miałam nagrać do szkoły filmik i byłam sama w domu, to się mega wstydziłam. Szanuję te osoby i nie rozumiem ludzi, którzy w większości im zazdroszczą, że tak po nich jeżdżą, mówiąc że kręcą dla hajsu i fejmu. Nie podoba się, to nie oglądaj. Tak naprawdę to youtuber to taka praca (wszyscy wiemy, że kasa z tego jest ogromna). Gdybym była taką youtuberką, to nagrywałabym jakieś fajne filmy o książkach, ale mam ich za mało żeby organizować fajne zabawy + nie mam sprzętu do nagrywania.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Suzanne dnia 12-04-2015 15:58
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2015 17:08
Lubię tylko kilku youtuberów. Są to ci, którzy nie wybili się na Minecrafcie. W ogóle, nie wiem, czemu tyle lasek z mojej szkoły tak się nimi jara. Chyba ze względu na wygląd. Oglądam Abstra, oni są po prostu genialni, Niekrytego, Bzdurnego Kartona, czasem Wargę, no i kiedyś lubiłam Banshee. Kiedyś, ponieważ strasznie zdziecinniała, a jej programy są coraz nudniejsze. Takiej "Panierki" nie można porównać z jakimś "Miodkiem"... a jej faneczki co niektóre są żenujące. Jedna prawie się udusiła, krzycząc "Banshee, dla ciebie wszystko!" ;-;.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Cattie dnia 12-04-2015 18:05
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 11:16
Spędzam na Youtube kilka godzin dziennie. Oglądam dużo youtuberów, dużo Minecrafta i wgl. Lecę od Cytrusa i Światka przez Giezeta, Alloca, Blowa, Reziego, Wujka Bohuna, Hogatego, Lucka, moja ulubiona MagdalenaMariaMonika, czasami bywam u Pavła, czy u Titusa, albo też czasami trochę Mincrafta u Verteza i Modów do GTA5 u Vertexa. Także to by było na tyle.


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 11:40
Praktycznie nie oglądam polskich Youtuberów. Większość jest dla mnie sztuczna, śmieszy mnie ich narzekanie "ah 77792733h montowałem filmik". Potem sława uderza im do głowy i są różne akcje..
No, w każdym razie lubię kilku zagranicznych:
Pewdiepie
jacksepticeye
Fine Brothers Entertainment
Cryaotic
Alexa Poletti
CutiePieMarzia
Markiplier
nigahiga
Yumi King

Paru polskich też się znajdzie:
Spychu91
Buki
Krzysztof Gonciarz
juliainjapan
Laura Lee
Maja K.
Większość z nich to kanały poświęcone anime, książkom lub Japonii.
Dobra, przyznam się jeszcze, że JDabrowsky. To z jednego powodu :>>.



Edytowane przez Cattie dnia 02-04-2018 15:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-08-2016 03:09
Od czasu do czasu zaglądam na YouTube'a, ale trudno wybrać mi jakichś ulubionych twórców wśród Polaków. Jeśli chodzi o zagraniczną część portalu, to bardzo lubię Tashę Leelyn i jej filmiki, a także Aly Art.

Trochę niepokoi mnie kult polskich youtuberów, ich własne magazyny i plakaty, eventy, telewizyjne reklamy... Moja młodsza siostra potrafi wymienić większość wiodących kanałów, razem z koleżankami oglądają je na bieżąco. Ich spora publika to właśnie dzieci, i chociaż sama znaczną część dzieciństwa spędziłam przed komputerem, to wydaje mi się, że wykorzystywałam go nieco inaczej, produktywniej.


AutorRE: Youtuberzy
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 12:15
Spędzam na YT połowę mojego czasu. Nie mam ulubionych Youtuberow, ale sa tacy, których oglądam regularnie.
Serafin, Gargamel, Niekryty (chociaż świętem jest jak coś wrzuci), Beksy, Szparagi, Abstachuje, Karolek, Weza, Blowek, Naruciak, Ponki.
To by było na tyle.
Wchodzę tam po to, aby się rozerwać, zapomnieć o różnych rzeczach.
Dobrze, że są tacy ludzie, którzy potrafią poprawić humor w parę chwil mruga.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2016 01:49
Kiedyś nie oglądałam Youtuberów w ogóle. Teraz od czasu do czasu pojawi się ktoś w proponowanych, to klikam z nudów. Nie oglądam Youtuberów, których tematy poruszane w filmikach mnie interesują np. o modzie czy kosmetykach. Tak, jestem dziewczyną. Nie lubię też polskich kanałów, które rzekomo mają śmieszyć, dlatego że mnie nie śmieszą. Muszę naprawdę się nudzić, żeby je oglądać. Lubię natomiast oglądać vroobelka - która jest przede wszystkim sobą, Gargamela - który mimo pozorów jest naprawdę inteligentną osobą oraz Szparagi - głównie jednak SzpaRAPy. Nie lubię, nawet bardzo: Banshee, Wielmożnego Igora, Alex Mandostyle i Stuu. Jest jeszcze jedna Youtuberka, która mnie po prostu [CENZURA]. littlemooonster96! Bo jak jest napisane w jej opisie na kanale, jest on o jej życiu! Bo przecież ona jest taka niesamowita, jej pospolitą twarz można znaleźć już nawet na Coca-Coli, w dodatku robi tak pasjonujące życie, że aż musi zaśmiecać YouTuba swoją osobą. Ta dziewczyna jest nudna jak flaki z olejem. Wydała książkę o Justinie Bieberze nie znając go. Śmiem wątpić czy kiedykolwiek go spotkała, a jej największą są pasją kosmetyki. Taka oryginalna....
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2017 15:30
Mroczna Icy napisał/a:
MrDark napisał/a:
(np. Niekryty Krytyk - kiedyś ikona polskiego YT, dziś szczyt obciachu i plebsu).


Ej, ej, ej nie obrażaj mi tu Niekrytego :nono: ! Jedyna osoba, która mnie potrafi rozbawić do łez nawet w najtragiczniejszych momentach. Jedyne widea, które naprawdę poprawiają mi humor. A że są lekko zboczone i schodzą na tematy seksualne? Dzięki temu jest jeszcze zabawniej! Nie nazywaj go obciachowym, a przynajmniej nie przy mnie. Niekryty nie raz ratował mi cały dzień. Za to właśnie tak go uwielbiam, no nie tylko za to, za wszystko, zaś jego teksty powinnam zapisywać w jakimś notatniku i wszędzie ze sobą nosić. serceserceserce


Tematy seksualne? XDD Niekryty to o holokauście żartuje. Ja tam go lubię, czasem mam wyrzuty sumienia, że śmieję się z tak okropnych tekstów.

Poza tym uwielbiam Pawła Opydo. Koleś jest GENIALNY! Szkoda, że tak mało osób go zna. Oglądam też praktycznie całą meme familię. Gargamel kiedyś miał fajny content, a teraz to praktycznie same dramy. Bartek aka Generator Frajdy to też spoko ziomek, trafiają w moje poczucie humoru. Nie zapominajmy o Mietczyńskim, jego recenzje są cudowne XDD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2017 16:52
Subskrybuję naprawdę dużo kanałów różnych youtuberów, między innymi są to: Stuu, Karolek, Blowek, Magia Y, 5 sposobów na, Naruciak, Nieprzygotowani, Jdabrowsky, A co my tu mamy?, Poszukiwacz, Ajgor Ignacy, Zuzanna Borucka, Abstrachuje, CheersMyHeels, Ekipa Malczyńskich, Quick i jeszcze trochę innych. Ulubionego nie mam, bo wszystkie lubię tak samo mruga


,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Cattie dnia 23-02-2017 19:41
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2017 18:04
Speksi napisał/a:
Poza tym uwielbiam Pawła Opydo. Koleś jest GENIALNY! Szkoda, że tak mało osób go zna. Oglądam też praktycznie całą meme familię. Gargamel kiedyś miał fajny content, a teraz to praktycznie same dramy. Bartek aka Generator Frajdy to też spoko ziomek, trafiają w moje poczucie humoru. Nie zapominajmy o Mietczyńskim, jego recenzje są cudowne XDD.

.
.
.
"Śmiechom nie było końca, wszyscy śmiali się i dokazywali"
Speksi, toć Paweł Opydło to jest miszczu nad miszczami. Uwielbiam jego recenzje.
Niekryty też ma ciekawe podejście do YT i lubię go za to.
Hm, przepadam również za Sfilmowanymi i aktualną parą prowadzącą serce Shipuję ich.
Jako młodsza osoba oglądałam wraz z bratem wszelkie recenzje gier na kanałach Rojo, Rock, NRGeek czy AngryJoe. Dobrze wspominam tych panów i czasem zdarzy mi się coś tam ich posłuchać.
Ostatnimi czasy lubię nocami posłuchać Ediego, ale nie polecam go tym, co mają delikatne uszy; bluzga jak szalony.
Jednak moim naj jest NostalgiaCritic serce Jego poczucie humoru jest epickie,



Edytowane przez Rosette dnia 22-02-2017 20:18
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2018 14:55
Okej, a więc mały update. Nadal oglądam kilku ytberów, co kilka lat temu, ale mój gust również się trochę zmienił.
Kontent pewdiepie'a podoba mi się teraz nawet bardziej, cieszę się, że zmienił trochę formę. TVFilthyFrank też uwielbiam, szkoda, że zakończył swoją działalność na youtube. Chociaż muszę przyznać, że muzyka, którą teraz tworzy bardzo mi się podoba. Jak już przy Franku jesteśmy to oczywiście maxmoefoe i iDubbbzTV . Jedno z moich nowszych odkryć to jacksfilms, myślę, że humor również nietypowy, tak jak u panów powyżej, ale chyba mniej XD. Kanał videogamedunkey polecam nie tylko fanom gier, bo prowadzący jest po prostu świetny, jego teksty genialne, chociaż przyznam czasem trzeba wiedzieć trochę o grze, żeby załapać żart. Jeden z kanałów współtworzonych przez Krzysztofa Gonciarza - TheUwagaPies. RedLetterMedia świetne materiały o filmach, recenzje i nie tylko. A jak już przy kinematografii jesteśmy to muszę wspomnieć o Lessons from the Screenplay. Zupełnie inne spojrzenie na filmowy świat, analiza scenariusza, wyjaśnianie pewnych rzeczy, których widz jest zupełnie nieświadomy. Teraz może kilka makijażowych (i nie tylko, ale głównie) sichenmakeupholic, LaMadelynn IAMKARENO, simply_kenna i PONY Syndrome. Przejdźmy do polskich twórców, bo tu też jest kilku.
mietczynski, ahus (który podobnie jak frank zrezygnował z kariery youtubowej i poszedł w muzykę), gargamel (nieaktywny od jakiegoś czasu), naky, Awięc,Generator Frajdy, Fanggotten. Robią dość podobny content, więc wrzuciłam ich do jednego worka. Jakbyniepaczec , czyli wspaniały kanał o tematyce serialowej, Catus Geekus również. Arlena Witt, Mówiąc Inaczej, Laura Lee, Pyra w Korei, Weronika Truszczynska. Dobra na razie to chyba tyle XDD.

Ogólnie przeraża mnie polski youtube. Czasem wejdę sobie w "na czasie" i jestem naprawdę zażenowana. Materiały Stuu, Karolka,Naruciaka, Dubiela, jakieś beksy, waksy i inne tego typu twory, których humor ogranicza się chyba tylko do prymitywnych żartów "haha seksik, czaicie żart z podtekstem", którym trafiają może do 12-latków. Kanały commentary naśmiewające się z dzieci, nie myślące nawet o tym, że młody chłopak, który wrzucił filmik "triki na trzepaku" może naprawdę odczuć taką krytykę. Jego filmik nagrywany dla zabawy, z kolegami zobaczyły tysiące osób i wszyscy popierają komentującego "hahah ale głupie dziecko patrzcie", głównie tyle wnosi "opinia" prowadzącego tego typu kanał. Jeśli nie wierzycie to chętnie podam przykłady. Chociażby Serafin, którego nie znoszę, ZeboPL, Orły (tutaj panowie zrozumieli swoje błędy i po filmie pewnego twórcy o nich, usunęli swoje filmy). Również popularność tzn pato-stremów to coś strasznego. Ostatnia akcja z Guralem to..brak mi słów. O Rafatusie może też słyszeliście..
Większość zrobi wszystko, żeby zyskać głupie wyświetlenia.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Youtuberzy
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2018 16:17
Rzadko oglądam typowych youtuberów, częściej po prostu oglądam teledyski, jakieś występy itd. Głównie dlatego, że mało kto na YT ma jakiś oryginalny kontent, nic się nie wyróżnia, a poziom inteligencji powala na kolana, mam wrażenie, że 90% użytkowników polskiego YT ma poniżej 12 lat.
Moja ostoja inteligencji to kanał Pawła Opydo - żałuję, że ma on tak mało subskrypcji. To jedna z nielicznych osób, które potrafią powiedzieć coś mądrego. Najbardziej lubię serię "Złe książki" i krótkie Vlogi poruszające kwestie, które powinny być dla każdego oczywiste, a jednak trzeba o nich mówić. Zgadzam się z jednym z komentarzy pod filmikiem: "Paweł Opydo to buc, ale inteligentny buc". Ostatnio też odkryłam kanał Sohayo Official - na początku myślałam, że ta dziewczyna ma coś z głową, ale przekonałam się, że mówi naprawdę mądre i prawdziwe rzeczy.
Jako że dla mnie jedzenie jest życiem, to uwielbiam kanał Agnieszki Grzelak - sprawia wrażenie sympatycznej i podziwiam ją za cierpliwość przy DIY: te niektóre elementy są takie malutkie i potrzeba dużej precyzji, mi by chyba wszystko z rąk leciało. Uwielbiam to "Hmm" przy jedzeniu.
Z naukowych oglądam emce, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, zawsze żałuję, że to nie ona uczyła mnie fizyki czy chemii. Czasem obejrzę jakiś filmik Historii bez cenzury, ale tylko wtedy, gdy tytuł brzmi interesująco.
Bardzo lubię Sfilmowanych, na których kanał trafiłam 2 miesiące temu. O wiele bardziej wolę ich recenzje od czasem idiotycznych dyskusji na Filmwebie.
Z luźnych oglądam Rob$ona i - przyznam się - littlemooonster96, której Vlogi z podróży są cudne (szczególnie jeden, gdzie opowiadała o paru zabytkach) i jest dla mnie świetnym źródłem motywacji do spełniania marzeń.
Jeśli chodzi o gry, to w subskrybowanych mam Muziastą, Rib orn, VC Auguste i KnightmareFrame.
Na bieżąco staram się być z kanałem dziewczyny, która robi covery - JFlaMusic. Jej wersja "Despacito" jest jedyną, jaką lubię... Może to głupio zabrzmi, ale uwielbiam to, jak dziewczyna czuje muzykę, porusza się w jej takt i jak jej ogon się zawsze kołysze XD.
Inne kanały, z których mam często zaległości: Poppy, Lindsey Stirling, Madelaine Petsch.

A co do kanałów, których nie trawię, to na ich czele stoi Serafin, który wybija się na chamstwie, kwintesencja polskiej cebuli, Mateusz Spysiński i Gargamel. Nie oglądam też Szparagów i innych tego typu youtuberów.
Edytowane przez Sophie dnia 01-04-2018 16:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.