Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Różności
Pogaduchy
❧  Sny  ☙

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
AutorSny
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-03-2012 14:12
Podobno wszyscy mają sny, lecz niektórzy ich po prostu nie pamiętają. A wy pamiętacie? Który z nich był najgłupszy? A który najlepszy?



Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2012 21:43
Tak, tak - ja też należę do zacnej grupy tych ludzi, którzy pamiętają swoje sny. Co ciekawsze zapisuję, zapamiętuję, dawniej jeszcze dzieliłam się z byłą przyjaciółką, ale to było jakieś pięć lat temu... Pamiętam, że kiedy byłam dużo młodsza, kilkakrotnie śniło się mi się, że spadam, a następnie zlatuję ze schodów. Byłam już trzecią (obok Sam, Alex i Clover) agentką, Winxówną (albo czymś skrzydlatopodobnym), dwukrotnie graczką Quidditch'a. Zdaje się, że widziałam całkiem sporo postaci z prawdziwego świata; słyszałam Draco Malfoy'a i Hermionę Granger; odkryłam w swej szkole tajną, ukrytą bibliotekę - jednym słowem: moja wyobraźnia jest baaardzo kolorowa i za to ją kocham.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2012 21:25
A mnie się ostatnio śnił chyba najmniej sensowny sen.
Siedzę sobię na skate parku z jakimś nieznanym chłopakiem, dosyć przystojnym, on jeździ na desce, popisuje się i wgl. No i podchodzi w pewnej chwili, nachyla się i mówi mi na ucho "fajny arbuz" i dotyka krawędzi mojej koszulki. Patrzę a na nadruku jest cytryna. I mówię "to nie arbuz" a on do mnie "Chodź do Lidl'a to Ci udowodnie" <lol>. Wchodzę za nim do sklepu a ochroniarz do mnie "fajny arbuz". Znowu patrzę na koszulkę a to rzeczywiście arbuz.

WTF?! XD


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:18
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2012 21:34
Mój ostatni sen... hm... sklep ze strasznie tanimi malowidłami, z którego wynosiłam tony kosmetyków. Ogólnie zawsze zapamiętuje sny, głównie te fajne.
Co do spadania, to miałam trochę inny przypadek takowego snu. Mianowicie, jechałam na motocyklu ze strasznie dużą prędkością po górskiej drodze i w pewnym momencie miałam z czymś czołowe (sama nie pamiętam co to było) i jak to na górskich drogach, wyleciałam ku skarpie. Spadałam do czasu aż się nie obudziłam na chwilę przed zderzeniem z ziemią =D.




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Cookie dnia 01-02-2013 22:40
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2012 21:57
Ojej, moje sny można uznać za unikaty, nie dlatego, że są wyjątkowe, ale dlatego, że mam ich zaledwie kilka na rok. o_o Mało co z nich pamiętam. Ale niektóre sny pamiętam jeszcze z dzieciństwa. Jeden bardzo tragiczny, kiedy na przeciwko mojego bloku pali się drewniany domek, a tam mały chłopczyk, dlatego wchodzę tam i chcę go uratować, mam już się prawie spalić wraz z chłopczykiem, ale się budzę. Innym snem jest spadanie z czwartego piętra (na którym mieszkam) z balkonu lub z okna, jednak nie spadam na placek, ale tak jakby po skoku kucam, kręci mi się w głowie i wstaję. Zwykle po takich snach po obudzeniu leżę na ziemi. xD. Jednym z nietypowych zjawisk w moich snach jest to, że na samym początku snu dzieje się coś bardzo tragicznego i nagle szybko wstaję i dostaję takiej jakby drgawki wow. Ostatnio śniło mi się, że jestem niewidzialna, potrafię przenikać przez ściany, a pierwsze co robię, to idę do chłopaka :lol2:. I właśnie to zostało z moich zapamiętanych snów. Chyba będę musiała sobie je zapisywać...


I'M BACK

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:18
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-06-2012 18:00
Śnią mi się głupie rzeczy. Śni mi się też mój były, który parę dni później wysyła esy i dzwoni. Jestem medium.
Ostatnio miałam coś głupiego, a mianowicie byłam u babci, jechałam sobie gdzieś rowerem, nagle od sąsiadów wyleciało coś, to chyba były jednorożce, no ale dobra wróciłam się, zniknęły. Ja się potem pytam babci
- Babciu, dlaczego widzę takie rzeczy?
- Ponieważ byłaś ochrzczona jako Żydówka.
Okazało się, że tylko mój brat ich nie widział.

Hahahaha. Mam zrytą głowę.



Edytowane przez Cookie dnia 27-02-2013 18:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2012 18:54
Moje sny są głupie. Dzisiaj mi się śniło, że mój tata był podróżnikiem i przyjechał wcześnie rano do domu. Ja się wtedy ubierałam do szkoły. A on wchodzi w rybaczkach, koszulce z krótkim rękawem, dużym plecakiem i szablą. :hahahaha: Matko nawet na to nie zwróciłam uwagi. I oczywiście spóźniłam się na sprawdzian z gadów, płazów i ptaków. Ten sprawdzian był na serio. A tu przyjeżdża po mnie baba od muzy i mówi, że mam wystąpić w jakimś konkursie muzycznym, a ja nie umiem śpiewać. Moja szkoła wyglądała zupełnie inaczej (w dobrym tego słowa znaczeniu).
I kiedy już miałam odbierać nagrodę (wygrałam ten konkurs) sen się skończył, a ja musiałam się ubierać do szkoły mellow.



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:18
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 15:45
Czy ja pamiętam moje sny? Bah, sama nie wiem. Czasem zapamiętam, a czasem nie. Najczęściej to pierwsze, ale czasem miewam takie głupie sny, że wolę zapominać. Że ktoś mnie goni siekierą czy coś w tym stylu, śniło mi się dwa razy. I dobrze. A tak to mi się śniły różne rzeczy, których nie możecie sobie wyobrazić. Byłam Smerfem (?!), Winxówną, wróżką, księżniczką... Po prostu w moich snach, najczęściej, nie jestem mną. Czasem mi się śni, że latam. O tak! Moje największe marzenie. Reszta to same dziwne sny. Czasami są tak dziwne, że jak się obudzę, to jeszcze nie wiem, o co chodzi. Wyobraźcie sobie co się stało pewnym razem, gdy miałam głupi sen.
Wstałam wcześniej, bo mieliśmy jechać na wieś i się zapytałam: "Mamo, kiedy jedziemy do tej wiesi?" A mama na to: "Jaka Wiesia?"
Przez te sny kiedyś zwariuję. A mało tego, lunatykuję. Raz pamiętam, że umyłam się i poszłam spać. A we śnie, poszłam się znowu umyć. Dziwne, że się nie obudziłam... A drugi raz, byłam jeszcze mała i miałam miśka. Zasnęłam. We śnie, wstałam, poszłam do mamy i powiedziałam: "Mamo, to dla ciebie, żebyś nie była smutna" Dałam jej miśka i kapcia (xD) i poszłam znowu spać, z drugim kapciem pod pachą.


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:18
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 15:52
Niektóre sny są takie piękne, nie ma to jak szkoła topiąca się we wrzątku wylanym ze starego metalowego (wtf?) czajnika ze świetlicy który zalał calusieńką szkołę a ja pływałam w kole.
Przecież to nie parzyło.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Cookie dnia 01-02-2013 22:41
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-06-2012 17:05
Moje sny? Ja nie mam miłych snów. Dla mnie miłe sny to koszmary. uśmiech Najczęściej je mam. Np.

Raz się obudziłam i wstałam z łóżka. Wiola (moja sis) stała z moją mamą na schodach. Nagle patrzę, a obok mojego pokoju był kosz, a spod niego wystawały dziwne czerwone oczy. Nagle zobaczyłam, że to diabeł i poszłam powiedzieć to Wioli, ale ona nie wierzyła podobnie jak mama. Wtedy Wiola wzięła kosz, a tego diabła tam nie było. Położyła go obok kuchni i u nas była jej przyjaciółka Karolina. Piły razem mrożoną kawę. Nagle patrzę, a spod kosza znów jest ten diabeł. Nagle mówię do Karoliny to, co widziałam, ale ona też mi nie wierzy. Nagle słyszymy taki okrutny śmiech i on wychodzi z czego jeszcze z taką małą buteleczką. Nagle patrzę, a on mówi "Zabiorę wam dusze!" i zaczął nas powoli zabijać... :hahahaha:



Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:19
AutorRE: Sny
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 17:42
Ja czasami krzyczę przez sen i rodzice mi później opowiadają, a sama nawet nie pamiętam, co mi się śniło. Raz się znowu śmiałam. I kilka razy lunatykowałam. Kiedyś jak byłam chora i miałam gorączkę przyśniło mi się coś, czego nie pamiętam, ale dużo razy w dzieciństwie miałam taki sen. Koszmar. Budzę się i płacze, bo coś tam jesteśmy komuś winni 100 tysięcy. Mama tak patrzy na mnie. Chyba rozważała myśl wysłania mnie do psychiatry. :hahahaha:
W dzieciństwie często lunatykowałam. Raz rodzice jeszcze nie spali i mama zauważyła, że schodzę na dół. I mnie się pyta: Gdzie idziesz? A ja na to: Do ubikacji. Łazienkę mieliśmy na górze lol.
Śniło mi się także, że jakiś gościu z siekierą mnie gonił. Ale to się śni każdemu niegrzeczny.



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:19
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 18:23
Hm, mi jakoś nigdy się nie śnił facet, z jakimkolwiek z tych narzędzi. Kobieta też nie...
Ale to nie znaczy, że moje sny są nudne, o nie. Tak jak powiedziałam wcześniej - jest ich mało, ale bardzo ciekawe. No jak to ze snami bywa...
Ostatnio miałam taki pół-sen, tzn. miałam świadomość tego co robię, ale ruszyć się jakoś nie mogłam. Co robiłam? Spadałam ze skały. Nawet się nie darłam... A gdy zaliczyłam mocną glebę w ziemię, to w tym samym czasie się ocknęłam i spadłam z łóżka...
Miewacie sny przy gorączce, zwłaszcza wysokiej? Bo ja tak... Jakiś czas temu, gdy byłam bardzo chora, gorączka wynosiła jakieś 40 stopni, mówiłam po niemiecku. Przez sen. Powiedziała mi o tym mama...


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 18:59
Raz się obudziłam i wstałam z łóżka. Wiola (moja sis) stała z moją mamą na schodach. Nagle patrze a obok mojego pokoju był kosz, a spod niego wystawały dziwne czerwone oczy. Nagle zobaczyłam, że to diabeł i poszłam powiedzieć to Wioli, ale ona nie wierzyła podobnie jak mama. Wtedy Wiola wzięła kosz, a tego diabła tam nie było. Położyła go obok kuchni i u nas była jej przyjaciółka Karolina. Piły razem mrożoną kawę. Nagle patrze a spod kosza znów jest ten diabeł. Nagle mówię do Karoliny to co widziałam, ale ona też mi nie wierzy. Nagle słyszymy taki okrutny śmiech i on wychodzi z czego jeszcze z taką małą buteleczką. Nagle patrze, a on mówi "Zabiorę wam dusze!" i zaczął nas powoli zabijać... :hahahaha:

Stwierdzę, iż śnił Ci się Kyubey, zobacz sobie go w google, a i jak anime lubisz oglądać to obejrzyj "Puella Magi Madoka Magica". On zamyka w takich "buteleczkach" dusze, zamienia w czarodziejki, które giną i ma czerwone oczy. O.O


stary magiczny dziad
Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:19
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2012 19:42
Raz, gdy miałam gorączkę, byłam na wpół przytomna. Myślałam, że ręce mam z kamienia. I w ogóle nie mogłam ich podnieść. To było strasznie dziwne. Ludzie często mają dziwne sny w gorączce! mellow



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:20
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 16:59
Wiele snów nie pamiętam. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Jednak jeden z najgłupszych snów jakie miałam to chyba ten:

Szłam sobie spokojnie po szkolnym korytarzu. Nagle w moją stronę biegła koleżanka i krzyczała 'uciekaj, uciekaj na górę' po czym złapała mnie za rękę i pognałyśmy w stronę schodów. Ja ciągle się pytałam o co chodzi, jednak ona wolała mi wszystko wytłumaczyć jak już będziemy TAM. Nie wiedziałam o co chodziło. Gdy nagle ujrzałam straszną kolejkę na strych. Nie kapowałam o co tu chodziło. Kolejka wg nie chciała się zmniejszyć, wręcz przeciwnie, powiększała się. Nagle usłyszałam szum wody. Myślałam, że to powódź (jednak było to coś śmieszniejszego). Woda wlała się na pierwsze i drugie piętro. Woda była mi po kolana. Nic i umrzemy. Nauczyciele kazali nam iść na dół do drzwi po czym jeden z nich zanurkował w kierunku schodów! 'Czy on oszalał' można było usłyszeć głosy. Jednak każdy z nas robił to co nasz nauczyciel. Dopłynęliśmy do drzwi. Dziwne w tym śnie było to, że wg nie kończyło nam się powietrze. Drzwi były zamknięte, a woda ciągle się lała. Nauczyciel otwierał drzwi wykałaczką. Udało się! - Okazało się, że nasza szkoła wpadła do oceanu.

Tak, wiem bardzo dziwny ten sen.


(c) Flama

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:20
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 20:43
Muszę wam opowiedzieć, co moja chora bańka ostatnio spłodziła.
Moi koledzy zabrali mnie do teatru i ciągle powtarzali: "Nie umiesz się zachowywać w teatrze!", a ja cały czas: "a zakład?". Tak głośno mówili do mnie, że ze sceny zszedł aktor i ich wywalił. A do mnie tekst: "Rzepki zostają". Potem zaczął się spektakl, gdzie gościu wróżył z kolana i nagle znalazłam się nad jeziorem. To było jezioro, gdzie byliśmy ostatnio na wycieczce klasowej. Siedziałam z moją BFF w kajaku, ja z przodu, ona z tyłu. I nagle patrzymy, po jeziorze pływają kaczki. A ona się drze: "One nas pożrą! AAA!". Potem uciekłyśmy do lasu, a tam masa wiewiórek, takich rudych, no setki po prostu. A ja do Kamy: "Ej Kama, wiesz, że one nas zjedzą? Bo ja wiewiórki cię złapią, to nie mówią do ciebie po imieniu tylko pies albo kot" Wtedy jedna w wiewiórek coś zaczęła robić, ale nie pamiętam bo się obudziłam.

Uwielbiam moje sny, bo potem jak się budzę, to się śmieję. :


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:21
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2012 08:36
Ja pamiętam zwykle takie sny, które są najgłupsze xD. Raz mi się śniło, że klaun uwięził moją mamę w walizce, a ja jej szukałam po całym mieście. A potem się okazało, że jakiś olbrzym rozwala je na kawałki (ehh...).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2012 11:43
Moje sny są dziwne. Raz mi się śniło, że tygrys mnie ścigał; że spadałam ze schodów; że byłam pośmiewiskiem szkoły... A ostatnio śnią mi się Winx! W pierwszym takim śnie byłam świadkiem ich walki z Trix. W kolejnych wiedźmy wiecznie za mną łaziły i gadały do mnie różne dziwne rzeczy. W tych snach już nie występowały Winx. Najczęściej z Trix śniła mi się Icy. Ostatni sen, który pamiętam był związany z czarodziejkami - tylko one i ja w nim występowałyśmy. Niestety nie pamiętam już, jak przebiegał ten sen.

Ja mam naprawdę dziwne sny. :zdegustowany: Dzisiaj miałam taki dziwny sen. W tym śnie byłam na kolonii z moimi koleżankami z klasy. Nagle ktoś nas zaatakował. Ja i moje koleżanki ruszyłyśmy do akcji. Ja dokonałam przemiany Harmonix, a reszta zwykłej transformacji (to tak, jakbyśmy były Winxównami). I używając magii łącznej, powstrzymałyśmy atak. Potem ja się obudziłam. Ależ ja mam dziwaczne sny.
Edytowane przez Cattie dnia 22-01-2015 18:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2012 08:11
Haha, nie mogę. XD Dziś mi się śniło, że zamówiłam 15 tomów Hetalii (wtf? Póki co są tylko 4), Laysha też zamówiła. Tyle, że ona 10. Za to zostałam zamknięta we więzieniu z przykutą do nogi kulą i patrzałam na listę moich zakupów gdzie było napisane:
1. Hetalia #1 - kupione niepotrzebnie (Reverienne)
2. Hetalia #2 - kupione niepotrzebnie (Reverienne)
[...]
15. Hetalia #15 - kupione niepotrzebnie (Reverienne)
Innymi słowy, Rev wykreśliła mi całe zamówienie, bo stwierdziła, iż jest niepotrzebne. :hahahaha:
A Laysha też siedziała. Ale w innej celi.

A tak na marginesie 2 dni temu śniło mi się że rozwaliłam telefon. A dzień później śniło mi się, że ten, który mi teraz nie działa, to się naprawił. mellow


stary magiczny dziad
Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:23
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2012 15:52
Śniło mi się, że mam na imię Żaneta, że mieszkam w miasteczku i wszystkie domy z blachy są, że grasują takie białe potwory i po 22 trzeba się w tych domach chować. No i ja raz od mojego chłopaka wracałam z miską pistacji (wtf?!) i zaczęłam uciekać przed jednym. Wysypały mi się pod nogi pistacje i jak w filmach się wywróciłam. Wtedy podbiegł jakiś gościu i mnie osłonił. Pamiętam tylko, że te potwory wysysały krew, ale tylko z tętnic na szyi Oo. Bosze, muszę iść do psychiatry.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:23
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.