Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Różności
Pogaduchy
❧  Nasze wady, zalety i charakter  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorNasze wady, zalety i charakter
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 21:34
Właśnie. Porozmawiajmy o tym. Jacy jesteście?
Ps. Starajcie się, żeby to właśnie zalety tutaj przeważały :D.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 27-07-2014 21:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 21:48
Mogę na pewno przyznać, że jestem bardzo, bardzo nerwowa. Byle pierdółka potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Zaraz klnę pod nosem i mam ochotę czymś rzucić. Nie lubię o coś prosić, zawsze liczę na siebie i ciężko przychodzi mi mówienie słowa "przepraszam".
Jeżeli chodzi o zalety to mogę śmiało powiedzieć, że jestem osobą, której można się wyżalić i mieć pewność, że nikt się nie dowie o powierzonej mi tajemnicy. Mam też mega poczucie humoru, jak czasami coś powiem to cała klasa się tarza po ławkach. Stawiam też sobie cele, do których dążę.
Jestem mega wybuchowa i lubię mieć wszystko na teraz, ale jestem też kochana i można mi zaufać. xd


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 21:51
Jaka jestem? Hmm, moją wadą jest to, że szybko się denerwuję i jestem leniwa. Zalety? Jestem przyjazna i miła (ale niestety nie zawsze). W ogóle jestem dziwna. Jak nie płaczę, to się denerwuję, jak się nie denerwuję, to płaczę... Jestem okropnie wrażliwa. No i oczywiście przesądna. Jak nie zrobię kilku rzeczy przed snem, to nie zasnę, po prostu się boję. Wesoła też potrafię być, ooo tak, a gadać potrafię cały dzień. No i czasami (ale nie wiem czy teraz też) potrafię się obrazić o byle co. To również jedna z moich wad. Zalet to ja chyba nie mam nie wiadomo ile, lecz coś tam na pewno jest.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 21:53
(ja zapewne mam więcej wad niż zalet, ale trudno xdd)
Na pewno moją zaletą jest dość dobra pamięć, którą często "wykorzystuję". Szybko się uczę nowych rzeczy. Jestem osobą kreatywną, spontaniczną i asertywną. I także często uśmiechniętą, umiem się śmiać sama z siebie i zazwyczaj uśmiech z mojej twarzy nie schodzi ;).
Moje wady? Na pierwszym miejscu stawiam upartość. Niełatwo rezygnuję ze swojego zdania. Czasem mam taki humorek, że bardzo łatwo można wyprowadzić mnie z równowagi. Jestem nieśmiała, nawet płacenie przy kasie nie przychodzi mi łatwo... Mam także cięty język, czasem nie mogę powstrzymać się od złośliwego komentarza. Dodam też, że jestem strasznym leniem i najchętniej całe dnie spałabym. I jeszcze to, że tak naprawdę zamykam się w sobie i pilnuję swoich uczuć, wiele razy zwiodłam się na bliskich mi osobach :c.
To jest mój charakter, ogólnie ciężko ze mną wytrzymać...


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 22:06
Hm.... Jaka jestem? Powiem tak: moją zaletą jest bardzo dobra pamięć. Pamiętam rzeczy sprzed 9 lat!
Bardzo szybko przyzwyczajam się do nowych miejsc i szybko załapuję nowe "rzeczy" w szkole. Mam również poczucie humoru. OMG, jak przypomnę sobie niektóre zdarzenia, to płakać mi się chce xD...
Wady? Jestem naiwna. Tak naiwna. Mówię, co mi ślina na język przyniesie. Na pewno też jestem leniem... i szybko się denerwuję. Tak samo, jak Catty, jestem bardzo nieśmiała. Yh.... coś okropnego. Znam ten ból. Oto moje cechy charakteru.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez ChandSharma dnia 27-07-2014 22:09
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 22:24
Trudno mi określić samą siebie.
Jeśli o wady chodzi, to czasami jestem impulsywna, lubię mówić prosto z mostu każdemu o wszystkim, nie owijam w bawełnę (tak, to wada, bo zwykle ta cecha uaktywnia się w momencie, kiedy zdarzy się coś niezbyt miłego....). Potrafię być bardzo agresywną osobą, kiedy ktoś przerywa mi w połowie jakiejś pracy, a wtedy krzyczę na wszystkich dookoła. Zdarza mi się być złośliwą i postawić na swoim. Czasami potrafię przeżywać jakąś błahą rzecz. Jestem naiwną osobą - potrafię się w coś wpakować, a potem zostaję wystrychnięta na dudka. Jestem zamknięta w sobie i nie potrafię rozmawiać z innymi ludźmi.
Zalety? Miła, lubię pomagać innym bezinteresownie, jestem aktywną osobą. Jak ktoś mnie pozna, potrafię być rozgadana. Jestem wrażliwa i nie potrafię przejść obok kogoś obojętnie. Czasami szczęście innych jest ważniejsze niż moje własne i mimo, że czasami kłócę się z moimi przyjaciółmi, zawsze stanę w ich obronie.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 27-07-2014 22:28
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 23:02
Mam sporo wad. Jestem nerwowa, łatwo się wkurzam. Nawet na mamę. Często wyrywają mi się przekleństwa. Jestem dość nieśmiała, a także szczera do bólu. Mogę tym kogoś łatwo urazić, a wtedy tylko przepraszać, przepraszać i przepraszać. Nie lubię też się przytulać z rodziną, ale z przyjaciółkami już tak : /. Ogólnie nierodzinna jestem. Każdy taki "rodzinny wypad" jest dla mnie udręką. No i matma mi nie idzie.

Jakieś zalety mam. Staram się być otwarta na świat, jestem dobra w polskim, historii. Dwukrotnie miałam czerwony pasek na świadectwie. Czasem potrafię nieźle odlecieć w obłoki, nie wiem, czy to zaleta... Jestem przyjacielska, kocham spędzać czas z przyjaciółmi. No i szaleć. Mówią mi też, że piszę ładne wiersze. Nie wiem, czy to prawda xD. Zawsze staję w obronie ludzi, którzy są dla mnie mili. Wciąż bronię jedną nielubianą dziewczynę z naszej klasy. No i... to chyba ja xD.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 23:29
Może zacznę od zalet, bo tu mniej mi zejdzie. Hmm, myślę, że dość dobrze pracuję w grupie, ale tylko jako liderka, tutaj musi każdy robić tak, jak ja chcę zawstydzony. Kreatywna, umiem dochować tajemnicy. A co do tych wad, to jestem dość spontaniczna i wybuchowa, zazwyczaj nawet cierpliwa, ale jeśli ktoś zajdzie mi za skórkę to wtedy BUM! I wybucham jak wulkan! Najpierw robię, a potem dopiero myślę, często na przykład na kartkówce pędzę i nawet czasami nie doczytam zadania, co potem daje o sobie znać. Ostatnio też moje koleżanki stwierdziły, że jestem przebiegła i sprytna. Hmmm, może jest w tym jakieś ziarnko prawdy? I oczywiście jestem strasznie roztrzepana i często bujam głową w chmurach.



Edytowane przez Sophie dnia 29-07-2014 09:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2014 10:19
Mój charakter dosyć wielu ludzi irytuje. Określiłabym go jako trudny. Nie każdemu on pasuje, lecz nie zwracam na to zbytnio uwagi. Taka w końcu jestem, nie zamierzam na czyjeś życzenie się zmieniać.

Mam często wrażenie, że wad jest o wiele więcej niż zalet. Jestem wobec siebie dość krytyczna, więc możliwe, że niekiedy wyolbrzymiam moje minusy. Nie wiem, nie potrafię patrzeć na siebie pozytywnie. Choć jak tak patrzę, to chyba nawet dobrze, bo z niektórymi opiniami tutaj się nie zgadzam - bez urazy, oczywiście.

Wady
Hm. Szybko się denerwuję, mówię wtedy rzeczy, których potem żałuję. Nie potrafię trzymać języka za zębami, czasami muszę komuś dopiec. Niełatwo wybaczam, jestem pamiętliwa. Na pewno sama pierwsza nie przeproszę, chyba że mi zależy. Nie lubię przyznawać się do błędów. No i jestem mega nieśmiała. Nigdy się sama do kogoś pierwsza nie odezwę, za bardzo się boję.

Zalety
Hmmmm. Hmmmmm.
No więc... *pustka w głowie*.
Jestem szczera, walę prosto z mostu. Niektórzy to biorą jako wadę, ja sądzę, że to zaleta. Mało jest takich osób, zwykle inni mydlą ludziom oczy, ja tak nie robię. Potrafię wysłuchać i pocieszyć w razie potrzeby (chyba). Nie zmieniam zdania co pięć sekund, trwam w moim postanowieniu. I co jeszcze... Hm. Osoby na GG mi podpowiadają, że inteligentna, mądra i empatyczna, ale się nie zgadzam xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2014 20:57
Na sam początek oświadczę, iż ewidentnie jestem trudną osobą do zgryzienia. Wieczny uparciuch. Moje wahania nastroju są co najmniej wkurzające - nigdy od nikogo tego nie usłyszałam, ale dobrze wiem, bo mnie to samą wkurza, a zmienić tego za nic nie potrafię. No cóż poradzić? Nic na to nie zaradzę, choć próbuję się zmienić, to w końcu jestem wciąż tak samo głupiutka jak wcześniej. Na szczęście są ludzie, którzy ze mną wytrzymują i dzięki Bogu, że tacy istnieją ^^'
Sama do siebie mam dystans, może nie jakiś duży, bo czasem potrafię się nieźle skrytykować, ale tak to raczej chyba za wiele na swoją osóbkę nie narzekam, bo sądzę, że nie ma po co patrzeć się tylko na wady, - których z drugiej strony lekceważyć również nie można - ale również na zalety. Dla mnie trochę denerwujące jest patrzeć na siebie z góry, a tekst "ja mam tylko same wady" sprawia, że mocno pulsuje mi żyłka na czole. Bzdura! Osobiście uważam, że każdy ma po tyle samo wad i zalet - chociaż zwykle myślimy, że tego pierwszego mamy w sobie przeważającą część. Trochę więcej dystansu do samego siebie, po co tak ostro się oceniać?
Ależ się zagadałam na tym wstępie, który miał być ponoć krótki. Najwyraźniej pisanie długich postów weszło mi w krew XD' No cóż, pora wreszcie napisać te tytułowe wady i zalety - w tym przypadku należące do mnie~
Zacznijmy od wad! Jestem nerwową osobą, którą bardzo łatwo wkurzyć - moja cierpliwość naprawdę szybko się kończy. Często zamiast rozmyślać nad swoim postępowaniem, działam impulsywnie [na spontan jak to powiadają], czego zwykle żałuję. Leń jak ich niemało - czasami specjalnie nie odrobię pracy domowej, bo najzwyczajniej w świecie mi się nie chcę. Do klady piątej byłam straszliwie nieśmiała, ale z tego co zauważyłam, powoli chyba się to zmienia...
Wiecie co, jestem zdziwiona faktem, że nikt [chyba nikt, bo posty czytałam przelotnie] nie napisał wad i zalet w swoim wyglądzie... No cóż, ja swoje wypiszę;
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

Ależ nie skupiajmy się na samych wadach! Pora wypisać moje skromne zalety! Trochę trudno tak pisać o swoich dobrych stronach, ale spróbuję wypisać całe moje dobro. Z tego, co inni o mnie piszą, wyczytałam co następuje; jestem miłą, przyjacielską osobą, mającą duże pokłady sympatii. Poczucia humoru również mi nie brakuje, czasami wprost rozwalam moimi tekstami system. Zawsze można mi się wyżalić, choć nieczęsto się zdarza, żebym poratowała jakąś radą - po prostu próbuję podnieść tą osobę na duchu. Ktoś mi kiedyś wspomniał o równowadze, lecz nie sądzę, aby to była prawda - mnie bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi, choć staram się tego nie okazywać na WinxBloggerze - to po prostu nie jest miejsce na moje wybuchy. Od tego mogę mieć, na przykład, GG. Wracając jednak do moich zalet... jestem szczera we wszystkim, można powiedzieć aż do bólu, co czasami źle się kończy. Często pyskuję, mówię coś, czego nie powinnam... Tak czy siak cenię sobie tą szczerość - lepiej odczuwać ból od razu niż dążyć do niego powolnymi krokami w sidłach kłamstwa. Co do wyglądu, to jest nawet znośny, prócz tych kilku wad wymienionych powyżej. Bardzo lubię swoje włosy, które niestety już się niszczą i wypadają [robię co w mojej mocy, aby nadal były takie ładne jakie są, bądź też jakie były wcześniej], jak również swoje oczy, chociaż mogłyby być większe, no i... i...na tym koniec. Cała reszta jest w średniej skali.
Oj tam, ja tam i tak lubię samą siebie, więc nie będę już tutaj narzekać... Wam wszystkim też radzę trochę łagodniej do siebie podchodzić - na pewno znajdzie się coś, co w sobie lubicie!
Na tym jakże mądrym oraz inteligentnym zdaniu kończę swoją wypowiedź, której [niestety |D] nie można ciągnąć w nieskończoność. Zapewne jak zwykle o czymś zapomniałam, no, cóż, już przepadło, nie mam zamiaru więcej razy sprawdzać tego posta i myśleć nad pozostałymi wadami/zaletami :3.
Edytowane przez Samantha dnia 30-07-2014 21:08
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 13:49
Pomyślmy, jaka ja jestem? No cóż, na pewno aspołeczna. Nie lubię pracować z innymi, wolę sama uporać się z jakimś zadaniem, czy czymś. Nie odnajduję się w społeczeństwie, choć myślę, że trochę się przełamałam i jestem o wiele bardziej aktywna niżeli kiedyś. Jednak i tak to za mało. Nie odnajduję się wśród dziewczyn, w szczególności w moim wieku i trochę starszych. Po prostu ich nie rozumiem i ciężko mi z nimi dojść do jakiegokolwiek porozumienia. Nie mamy wspólnych tematów do gadania. Przeważnie rozprawiają tylko o jakiś durnych (bez urazy dla miłośników) serialach typu Pierwsza miłość. Na samą myśl aż mnie mdli. Jeszcze gadają o jakiś wielkich sławach, o których nie mam zielonego pojęcia, że w ogóle istnieją. Jeden z najgorszych tematów to muzyka... Nie znoszę muzyki, jednak wolę już o niej rozmawiać, niż słuchania tej całej paplaniny o nadmiarze kilogramów. Niedobrze mi na samą myśl. Jednakże z chłopakami nie mam problemów. Rozmawiam z nimi na luzie, bo mam o czym z nimi rozmawiać. Oni nie oglądają dziwnych seriali, nie przejmują się swoją wagą, nie paplają o chłopakach...
Cóż, jestem zamknięta w sobie. W przeszłości wyrządzono mi "wiele krzywdy", co negatywnie wpłynęło na moją psychikę (błagam, tylko nie wyobrażajcie sobie, Bóg wie czego xdd), to ze strony rówieśników xdd. Przez to zamknęłam się w sobie i mało z kim rozmawiam. Mi to tam nie przeszkadza.
Moją mamę już zaczyna coś trafiać, ponieważ ani nie bawię się z innymi, ani nie rozmawiam, nie lubię chodzić na dyskoteki, itd. Moje życie kręci się wkoło sportu, komputera, czytania książek i nauki. Jak widzi w moich dłoniach książkę, to tylko wzdycha xdd. Mi zawsze chce się z tego śmiać.
Kolejną moją wadą będzie lenistwo. Tak... Ale to tylko w rzeczach, które robię niechętnie, jak sprzątanie domu czy wyjeżdżanie dokądś. Nie lubię dzieci. Po prostu ich nie cierpię, co na pewno jest wadą, ponieważ mam malutką siostrę.
Hm... Jestem "sztywna". To znaczy ciężko mnie rozśmieszyć, wszystko biorę z wielką powagą, rzadko się zdarza, że żartuję. Tylko czasami zdarza mi się coś palnąć śmiesznego...
Jestem niecierpliwa i mam zmiany nastroju. Jednego dnia jestem miła i szczęśliwa, drugie zmieniałam się w mrukliwego zrzędę. Nie lubię jak ktoś wtrąca się w moje życie, jak mnie poucza w strawach, o których ja wiem lepiej. W moim przypadku bardzo często zdarza się coś takiego.
Moje zalety... Cóż, pewnie to, że jestem pilna. Zawsze staram się wszystko zrobić jak najlepiej, "na miarę moich możliwości". Rzadko kiedy odpuszczam, choć niestety to się zdarza, np. gdy chodzi o nie jedzenie słodkiego xdd. Myślę, że zaletą jest to, że mam wysoką samoocenę o sobie. Akceptuję się taką jaką jestem i nie mam zamiaru niczego zmieniać. Ja się sobie podoba i nie mam nic do siebie. To chyba jest zaleta...
W prawdzie jestem miła, koleżeńska i, ku mojemu zdziwieniu, uwielbiam pomagać. Chętnie przyjmuję na siebie wiele obowiązków, a wtedy moja mama mówi, że za dużo na siebie biorę i się nie wyrabiam. Jednak to nieprawda. Lubię mieć napięty grafik xdd. Czuję się wtedy "spełniona", że mam co robić.
Nie jestem obrażalska. Wiem, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdemu może coś wypaść lub przez przypadek coś powiedzieć. Wprawdzie jestem pamiętliwa, lecz w większości rzeczy odpuszczam. Nie jestem typem, który się mści lub odpowiadam "cięte riposty". Jednakże planuję to zmienić xdd.
Zawsze służę radą. Wiele osób żali mi się, a ja staram się im pomagać. Jestem dobrze wychowana, chociaż myślę, że to raczej dzięki mojej mamie, nie mnie xdd. Nie jestem rozpieszczona i nie narzekam xD.
Hm... Chyba tyle...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 17:31
Moją największą wadą jest to, że strasznie szybko się denerwuje, po prostu moja siostra mi w czymś nie uwierzy, a ja już wybucham. Moją zaletą jest to, że bardzo dobrze się uczę (moi koledzy nazywają mnie kujonem!). Myślę też, że spokojnie można mi się wyżalić, czy powierzyć tajemnice. Jestem też bardzo rodzinny, wolę spędzić dzień z rodziną niż z przyjaciółmi, ale z nimi też lubię spędzać czas. Wypisałbym więcej wad, ale Florka napisała, że ma być więcej zalet XD.


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 06-08-2014 17:37
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2014 22:04
Moją największą zaletą jest chyba poczucie humoru. Uwielbiam się śmiać, nawet z siebie. Często koleżanki śmieją się ze mnie, bo coś palnę nie na temat, ale ja śmieję się razem z nimi. Często jak się z kimś pokłócę, a nie chcę przeprosić (bo nie lubię) zmieniam temat i zaczynam żartować. Jestem też pocieszycielką i doradcą miłosnym xD. Również moją zaletą jest szczerość, która czasami jest też bolesna. Większość moich kolegów mówi, że bardzo fajnie się ze mną gada na różne "męskie" tematy. Moją największą wadą jest oczywiście lenistwo. Nie lubię się uczyć, chodzić do szkoły i wyłazić gdzieś daleko. A szczególnie nie lubię obowiązków domowych. Jestem też trochę nieśmiała. Trudno mi się odnaleźć w nowym towarzystwie. Więcej nie będę pisała, bo wad mam chyba więcej niż zalet xD.
Edytowane przez bamboleo dnia 13-08-2014 22:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2014 21:32
Na wstępie na pewno warto napisać, że mam nierówno pod sufitem i chyba będę tak miała do końca życia ;3. Czy to wada, czy zaleta? Czasami to, czasami to. Jednak mi z tym moim rąbnięciem jest dobrze, na pewno nie chciałabym się zmieniać, jestem, jaka jestem, dobrze mi z tym i lepiej chyba nie będzie.

Jednakże tak kolorowo nie jest. Moja osobowość w internecie i w rzeczywistości jest zupełnie inna. W internecie na pewno czuję się swobodniej niż w tym "prawdziwym życiu".
W realu jestem raczej na pierwszy rzut oka nieśmiałą dziewczyną, która boi się nawet sama iść na zakupy ze strachu, że popełni jakąś wtopę (ale oczywiście nie powie do kogoś "posłuchaj, nie chcę iść sama, pójdziesz ze mną?", bo na to nawet nie potrafi zebrać odwagi). To zdecydowanie zaliczam do wad, denerwuje mnie ta moja nieśmiałość.
Jednak gdy już czuję się swobodnie w czyimś towarzystwie, to otwieram się i nawet zapominam o hamulcach, gadam rzeczy nie na miejscu, śmieję się sama z siebie i nie potrafię utrzymać języka za zębami. Dopiero gdy zorientuje się, że zrobiłam coś głupiego, to momentalnie się wyciszam i już staram się za bardzo nie odzywać. Tę pierwszą część - czyli to puszczenie hamulców uznałabym za zaletę, ponieważ znacznie wygodniej mi się wtedy przebywa z ludźmi i jestem bardziej empatyczna, jednakże do czasu aż nie zrobię czegoś głupiego, wtedy raczej powiedziałabym, że to wada, bo czy nie mogłabym się powstrzymać od powiedzenia tego jednego zdania za dużo?
Teraz pora na jakąś zaletę - na pewno można uznać moje poczucie humoru za cechę na plus. Hmm... No i co tu dużo pisać o tym? Momentami rozwalam niektórym mózg swoimi skojarzeniami i tekstami "nie na miejscu", no i to tyle w sumie.
Jeśli chodzi o jeszcze jakieś zalety, to Sofi mi podpowiadała na GG, że jestem empatyczna, pomocna i zawsze chętnie kogoś posłucham, a potem spróbuję pomóc, jednak nie jestem co do tych cech przekonana, wolę o sobie powiedzieć, że jestem zdemoralizowana i bardzo często daję się ponieść emocjom (o, kolejne wady xd). Skoro już znowu wspominam o wadach, to warto dodać, że zdarza mi się być zbyt pewną siebie i mieć nieco wygórowane zdanie o sobie, dopiero potem orientuję się, że coś mi odbiło i nie mogę przestać o tym myśleć.
Krótko mówiąc - oto Lil xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2014 22:09
Zalety (ale ich dużo xD):
- całkiem mądra (6 z angielskiego),
- miła (a raczej tak myślę xD),
- wrażliwy (co jest też wadą, bo np. nie oglądam horrorów),
- delikatna.

Wady:
- zapominalska (strasznie zapominalska),
- zamknięta w sobie,
- niepewna siebie,
- nieśmiała,
- leniwa.
I jeszcze wiele wad.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-09-2014 21:45
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2014 22:50
Dobra, moja kolej XD. Zacznę może od zalet. Jestem miła i lubię pomagać innym. Każdą osobę traktuję tak samo (chyba, że jest to małe, wredne dziecko, które mi podskakuje!!!). Mogę dopowiedzieć także, że jestem wrażliwa. Mam poczucie humoru. To może wady?
Szybko się denerwuje, a czasem wydaje się w bójki stąd to przezwisko "Evil", czyli zła). Jestem wybredna i nie akceptuję stałych związków. Poza tym większość chłopców w moim wieku jest niedojrzała. Leń ze mnie tak a propos. Hihihi... No dobra, nie będę was już mną straszyć.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-09-2014 21:44
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2014 19:58
Troszeczkę odświeżę swoją wypowiedź.
Wady... to tylko te najważniejsze.
Jestem bardzo nieśmiałą osobą, dręczy mnie podejście do tablicy czy zamienienie słowa z osobą, którą znam tylko z widzenia. Boję się sama iść na zakupy czy gdzieś indziej, bo obawiam się, że mogłabym popełnić jakąś wtopę, a ze znajomą osobą czuję się dużo lepiej. W gronie znajomych czuję się nieco swobodniej, strach i nieśmiałość tak bardzo mnie już nie krępuje, mogę normalnie porozmawiać - jednak napięcie pozostaje. Tylko w Internecie, gdy rozmawiam z przyjaciółmi, czuję się normalnie. Jestem nieufna. Boję się zaufać ludziom, bo tyle razy zostałam przez nich skrzywdzona. Kiedy dowiadywałam się, że najbliższe znajome o mnie plotkowały i to nie były dobre rzeczy, załamywałam się. Ponadto ciągle boję się, że jakaś tajemnica mogłaby wyciec, nikomu nie mówię tego, co tak naprawdę czuję. Największe sekrety pozostawiam tylko sobie. I tu ujawnia się moja kolejna cecha, mianowicie jestem zamknięta w sobie. Często były takie chwile, gdy zastanawiałam się, co to tak naprawdę jest. Jestem szczerą osobą, nie mogę ukrywać, że coś mi się nie podoba lub po prostu swojego zdania. Czasem zdarza mi się palnąć coś głupiego lub niestosownego do sytuacji, ale nie zawsze umiem hamować język za zębami. Jestem leniwa. Nigdy nie odrabiam lekcji, jeśli nie ma takiej potrzeby, nie uczę się pilnie, ogólnie mówiąc - wszystko odkładam na później, bo mi się nie chce. Wolę pomarzyć o niemożliwych rzeczach lub "Co by było, gdyby...". Czasem zdarza mi się pyskować do rodziców. Moją wadą jest też to, że szybko się do czegoś przywiązuję /;. Nie wiem, czy to można zaliczyć do wad, ale nigdy nie miałam prawdziwych przyjaciół. Najwyraźniej nie jestem taka sympatyczna...
No, teraz czas na moje skromne zalety ;p.
Jestem inteligentna, wszystkie klasy kończyłam ze średnią powyżej 5,0, zawsze miałam dobre oceny. Mam dobrą pamięć i dzięki temu nie muszę uczyć się tygodniami. Staram się być sympatyczna i pomocna, ale nie zawsze to udawanie sprawia mi przyjemność... O, moja najważniejsza zaleta - jestem empatyczna, często wczuwam się w różne osoby i nie potrafię kogoś tak po prostu zranić. (Często jak czytam książki o wojnie, to przez kilka tygodni czułam, jakby wojna była xd.) Ale do rzeczy - gdy ktoś jest szykowany, staję w jego obronie... Okej, nie zawsze, czasem się boję, że mogliby mnie obrazić lub pobić ;c. No i jestem kreatywna, a także umiem dochować tajemnicy.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2014 21:03
Jaka ja jestem, nieśmiała - to na pewno. Trudno mi z kimkolwiek porozmawiać, zastanawiam się nad każdym słowem, czy aby nie powiem coś źle. Strasznie się hamuje, jeśli chodzi o rozmowy, zwłaszcza z nowymi osobami. Brakuje mi pewności siebie. Ale tak jest w realnym świecie, za to w internecie, jestem bardziej otwarta, nie boje się rozmawiać, lecz wiadomo, że łatwiej napisać niż powiedzieć. Jestem dość nieufna, głównie z tego powodu, że sporo krzywd w życiu wyrządzili mi "przyjaciele" z podstawówki i nie tylko. Jestem pamiętliwa, często wypominam osobom, to co zrobili mi np.: 6 lat temu. Często odezwę się źle do rodziców, tzn. powiem np. mamie coś przykrego, czego później bardzo żałuje. Po prostu czasami nie myślę nad tym co powiem. Z trudem przychodzi mi też przyznawanie się do błędów i ciężko mi użyć tego magicznego słowa "przepraszam". Czasami też rowijam w bawełnęr1; i nie mówię prosto z postu, bo nie chce kogoś urazić, ale chyba lepiej mówić otwarcie i szczerze, więc chyba to nie jest moja zaleta. To, jeśli chodzi o moje wady.
Pora na zalety.
Jestem inteligentna, mądrą, mam swoje zdanie i nie ulegam cudzym wpływom. Zawsze powtarzałam sobie, że mam swój rozum i tego się trzymam. Sądzę, że jestem miła i dość sympatyczna, lecz nie wiem jak jest naprawdę, bo nigdy nie miałam prawdziwych przyjaciół w realu, więc może wcale nie jestem taka fajna... Ale osoby z internetu uważają, że jestem całkiem miła, więc chyba nie jest tak źle xd.
Jestem empatyczna, często bardziej przejmowałam się cudzymi problemami niż ta osoba. Staram się ludzi rozumieć, nie wyciągać pochopnych wniosków i nie oceniać po pozorach. Spokojna i bardzo cierpliwa (no, jeszcze zależy jaka sytuacja, ale przeważnie tak) - to również moje zalety. Staram się być pomocna, umiem również dochować tajemnicy. Jestem też bardzo wrażliwa i łatwo mnie urazić, ale nie wiem czy to wada czy zaleta xd.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2014 21:09
Jestem... Taka jak inne dziewczyny... No dobra, z pewnymi odstępami od normy :P.
Jestem odważna, nie boję się podejmować wyzwań, straszna ze mnie bałaganiara, choć mam przebłyski pedantyczności, czasami niepewna siebie, ale mam przyjaciół, dzięki którym potrafię dokonać niemożliwego, często bywam niezdecydowana. Uwielbiam przemawiać na dyskusjach szkolnych i szefować w grupie. Jestem bardzo cierpliwa i usilnie dążę do obranego celu. Uwielbiam prace ręczne, kocham pracować uśmiech. Przyjaciele mówią, że chwilami popadam w pracoholizm (potrafię zamknąć się w pokoju i nie wychodzić ucząc się i pracując nad nowymi projektami). Kocham się uczyć (uwielbiam matematykę i daję korepetycje). Jestem nieufna, łatwo mnie zrazić do siebie, nienawidzę kłamstwa, bo sama jestem prawdomówna, czasami agresywna, ale ogólnie miła i sympatyczna, potrafię jednak przywalić komuś rybą w twarz (dosłownie). Nie znam się na żartach i cierpię na wiele fobii m.in. arachnofobia, klaustrofobia, strach przed ciemnością i samotnością. Łatwo mnie przestraszyć uśmiech. Chyba tyle :D serce.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-09-2014 21:39
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2014 17:44
Mam dużo wad, bardzo dużo i doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Na pewno jestem wredna. Nie lubię tego w sobie, ale tak mam. Jak ktoś mnie zdenerwuje, od razu muszę po nim pojechać, więc od razu przyznaję, że jestem też mściwa i nie odpuszczam nikomu. Bywam leniwa, bardzo leniwa, czasami osiąga to tak wysokie stadium, że cały dzień mogę przesiedzieć w łóżku, Jestem bardzo roztargniona i niezorganizowana, mam z tym wieczne problemy. Ciągle coś gubię, spóźniam się wszędzie i wiecznie brakuje mi czasu. Nie jestem pracowita, na pewno nie, czego bardzo żałuję. Mam ten słynny słomiany zapał do nauki, ale też do codziennych spraw, jak choćby sprzątanie.
Mam też niską samoocenę i nie potrafię zbytnio wyszukiwać swoich atutów.
Co do zalet, to na pewno potrafię innych wysłuchać i pocieszyć. Staram się wszystkim pomóc i czasem rozwiązuję problemy innych, zaniedbując swoje własne. Mam ograniczone zaufanie, co moim zdaniem jest zaletą. Mam silną psychikę i trudno doprowadzić mnie do łez. Uwielbiam imprezy i spotkania w większym gronie, więc sądzę, że jestem koleżeńska i sympatyczna. Osobiście nie widzę w sobie za wiele zalet, mogłabym wypisać jeszcze mnóstwo innych wad, ale lepiej będzie, jak niektóre z nich zachowam dla siebie.
Edytowane przez Sophie dnia 13-12-2014 20:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.