Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Różności
Pogaduchy
❧  Wasz telefon  ☙

Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
AutorRE: Wasz telefon
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2014 20:45
qwerty - powiem bardzo delikatnie, ale takich bzdur to dawno nie czytałem.

Czemu narzucasz innym swoje zdanie? Każdy potrzebuje telefonu do czego innego, jakim prawem Ty chcesz decydować, co komu ma być potrzebne? Śmieszne...

Mówisz, że masz małe wymagania - chyba żartujesz. Wymagasz bardzo dużo, chciałbyś telefonu od wszystkiego. A rzeczy od wszystkiego są przeważnie do niczego.

Telefon, jak sama nazwa wskazuje, służy do dzwonienia - cała reszta to dodatki i pierdoły. Więc nie narzucaj, co kto ma używać, bo uwierz mi, większość starszych telefonów przeżyje wszystkie obecne flagowce, choćbyś codziennie chuchał i dmuchał.

Poza tym nie wiem, czy kryptoreklama jest na tym portalu dozwolona.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2014 20:54
Ale dyskuszyn xD.
To i ja coś powiem. Ja używam telefonu do wszystkiego. Do dzwonienia, sms, internet, skanowanie książek, zdjęcia, rozmowy, teraz również mam parę nowych funkcji, z których z przyjemnością korzystam + muzyka. I ja zdaję sobie sprawę, że mam duże wymagania, bo dla mnie telefon zastępuje komputer, przynajmniej do czasu, gdy nie muszę czegoś zrobić związanego z grafiką czy rysowaniem. Telefon w szkole jest mi niezbędny, ale trzymam w nim notatki, książki czasem, zadania, tłumacz itd, naprawdę to jest potrzebne, ale nikt mi nie wmówi, że potrzebuje telefonu, bo insta, fejsbuś itd, bo wtedy robię wielkie wtf. Plus popieram MrDarka, znam osoby ze starymi telefonami, które mają i nie narzekają, bo po prostu nowsze im niepotrzebne. Znam też takich z pseudosmartofnami do fejsbusia i selfie, bo lepszy im do tego niepotrzebny. Każdy potrzebuje po prostu czegoś innego, czegoś innego szuka, dlatego rynek jest bardzo otwarty.
Plus warto zważyć na fakt, że większość ma telefony za pieniądze rodziców, więc nie lubię narzucania opinii, że ktoś kreuje "stare to dobre". Każdy ma to, co mu potrzebne i co jest w stanie posiąść.

Ps. qwerty, "bynajmniej" i "przynajmniej", to nie są zamienne partykuły.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 27-12-2014 11:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2014 22:33
MrDark- > to, że tak odczytałeś mojego posta to nie moja wina. W ŻYCIU NIKOMU NIE NARZUCAM SWOJEGO ZDANIA, wręcz szanuję decyzję innych. Ciężko jest rozgryźć kogoś przez Internet, ale możesz być pewny, że to jest moje zdanie w tym temacie i nikomu go nie narzucam.
Co do wymagań to nie są one wygórowane. 3 najważniejsze cechy: Telefon nie ma być tabletem, telefon ma być biały i ma mieć aparat m.in. 8mega. Ta reszta, którą potrzebuję jest w każdym telefonie. Poza tym nie wiem, dlaczego uważasz, że robię kryptoreklamę. W ogóle mnie nie zrozumiałeś.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Cattie dnia 27-12-2014 15:52
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2014 12:08
qwerty, no to rzućmy okiem na twój post:
Niby dobre, ale jednak większość jest tylko do dzwonienia i pisania.

Czyli wszyscy, którzy nie maja smartfona za min. 2000 zł to frajerzy, bo wystarczy im telefon do dzwonienia i pisania?
Można się bronić mówiąc, że taki telefon jak spadnie to nic się nie stanie z nim, ale jesteście w błędzie.

Ile smartfonów testowałeś(aś) na potwierdzenie swojej tezy? Ja z kim bym nie rozmawiał to smartfon po upadku zawsze miał mniejsze lub większe uszkodzenia, najczęściej pękał ekran i kończyło się na drogiej naprawie.
Mój własny telefon to Lumia 520. Fatalny nie polecam.

Bo? Może rozwiń myśl.
Ja patrząc na telefon oczekuję tego, że będzie ładny (koniecznie biały), był poręczny (wyświetlacz do 4,7"mruga, dobry aparat (tu minimum 8 mega, ale przy dobrych aparatach) no i oczywiście pamięć i te inne sprawy. Jeśli chodzi o aplikacje potrzebuję tylko Instagrama, VscoCam, Snapchata i łatwego dostępu do maila [...] Potrzebuję też dobrego programu do obróbki zdjęć, a także edytora tekstu.

No nie, w ogóle nie masz wysokich wymagań, skądże znowu, wcale nie wyszczególniłaś całej listy żądań -.-
Tak naprawdę okłamujemy się mówiąc, że stare jest dobre.

Po raz kolejny - czyli wszyscy bez smartfonów to frajerzy?
Tak poza tym wybierając telefon polecam wszystkim stronę MGSM-> rzetelne oceny telefonów i możliwość ich porównania.

"Audycja zawiera lokowanie produktu" - tyle w temacie. spam

Dalej zdziwiona, że tak odebrałem twojego posta? Poza tym czemu kłamiesz i zmieniasz swoje wymagania, jak mówiłaś co innego?

Pamiętaj, że jak się pisze bzdury to może ktoś przyjść i powiedzieć "sprawdzam", dokładnie tak, jak ja teraz. Uważaj nad tym, co piszesz i jaki jest ton twojej wypowiedzi, to nie będzie nieporozumień.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2014 13:14
Musze powiedzieć qwerty że pod wieloma względami zgadzam się z MrDarkiem.
Ja patrząc na telefon oczekuję tego, że będzie ładny (koniecznie biały), był poręczny (wyświetlacz do 4,7"mruga, dobry aparat (tu minimum 8 mega, ale przy dobrych aparatach) no i oczywiście pamięć i te inne sprawy. Jeśli chodzi o aplikacje potrzebuję tylko Instagrama, VscoCam, Snapchata i łatwego dostępu do maila [...] Potrzebuję też dobrego programu do obróbki zdjęć, a także edytora tekstu.


To SĄ wysokie wymagania. Ja całe życie korzystam ze starszych modeli i nauczyłem się żyć bez telefonicznych aplikacji, więc oprócz dzwonienia, SMS-owania i pokazywania godziny mój telefon mógłby nie mieć innych funkcji. Ale jeżeli tobie komputer zastąpić laptop, no to.... żądasz wiele.
Tak naprawdę okłamujemy się mówiąc, że stare jest dobre.


Stare nie jest dobre, stare jest po prostu inne.
Ja z kim bym nie rozmawiał to smartfon po upadku zawsze miał mniejsze lub większe uszkodzenia, najczęściej pękał ekran i kończyło się na drogiej naprawie.


Też tak uważam. Jak taki telefon ma kraksę to z reguły ostatnią. Poza tym kwestia ładowania. Stare telefony mają lepszą baterię - takie jest moje zdanie i tego będę się trzymał. Wiadomo, że nówki będą się świetnie trzymać, ale kto mi pokaże 3-4 letniego smartfona któremu bateria działa tydzień. Kto mi w ogóle pokaże 3-4 letniego smartfona w całości, od tego zacznijmy.
Nowe telefony są dobre pod tym względem jak piszesz qwerty, Zastępują komputer, a w każdym razie próbują. Niektórym jest to potrzebne i to rozumiem.

51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 20:37
Obecnie posiadam Samsunga Galaxy S III Neo; póki co jestem z niego zadowolona. Jest to pierwszy dotykowy telefon komórkowy, z jakim mam do czynienia, aczkolwiek dość szybko zdołałam się do niego przyzwyczaić.
Poza tym ładuje się bardzo szybko; góra godzina i znów mogę z niego korzystać. Jeżeli nie korzystam z aplikacji typu gier to bateria utrzymuje się dość długo. Niemniej przyznam, że nie zależy mi na najnowszych modelach - zanim dostałam ten telefon, przez kilka lat 'żyłam' na dość starej Nokii 7230.
Z telefonu korzystam praktycznie tylko do dzwonienia i SMS'owania (a i tak robię to dość rzadko; przynajmniej pieniądze na koncie zawsze są). Ostatnimi czasy pogrywam także w różne aplikacje z powodu nudy; nie mogę używać ich za często ze względu na wspomnianą baterię, jednak specjalnie mi to nie przeszkadza.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr


Edytowane przez Amored dnia 10-01-2015 20:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-01-2015 13:42
Mam Samsunga Galaxy S3 Mini. Szczerze nie mam zamiaru kupować nowego, większego telefonu, gdyż ten całkiem dobrze mi służy. I tak korzystam z niego tylko co dzwonienia i zasilania chomika. Zwykle i tak korzystam z tabletu. Może za jakiś czas kupię sobie LG G3/2.

Może dłużej? ;) //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 08-05-2015 19:19
AutorRE: Wasz telefon
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2015 11:41
Ja mam zwykłą niebieską Nokię z klawiszami. Ktoś może nazwać mnie wieśniarą, ale nie jest mi do niczego potrzebny żaden Smartfon. Bo duży, czy co? Internet mam na komputerze i wystarczy. Oby można było dzwonić, wysyłać smsy, robić zdjęcia, no i jeszcze dyktafon by się przydał - to wszystko. Co prawda, gdybym dostała nowy telefon, cieszyłabym się. Przynajmniej przestali by się ze mnie śmiać (niestety, ale nie mam zamiaru kupować sobie czegoś tylko po to, by przypodobać się rówieśnikom). Moja komórka się przynajmniej w kieszeni mieści uśmiech.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Motiwia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-05-2015 12:03
Osobiście posiadam telefon Huawei G526-L11 i jestem z niego umiarkowanie zadowolona, więcej jest jednak chyba stron pozytywnych, niż negatywnych. Nie należy do małych komórek, lecz na spokojnie zmieści się w kieszeni i jest dobrze dopasowany do mojej dłoni. Aparat jest średni, w moim poprzednim telefonie (HTC) zdjęcia/nagrania wychodziły dużo lepiej. Bateria trzyma dość długo, jak na nowe telefony.
Mam na nim zainstalowaną jedną grę (aby nie nudzić się w sytuacjach kryzysowych) oraz kilka aplikacji, a mianowicie: ask (jestem od niego uzależniona), fb, instagram (z którego praktycznie nie korzystam) i jakiś prosty edytor graficzny, gdybym potrzebowała coś szybko zedytować. Nie potrzebuję jakichś snapchatów, retric i tysiąca różnych gier. To, co mam, wystarcza mi w stu procentach.
Muszę także przyznać, że telefon często zastępuje mi odtwarzacz muzyki i nie ruszam się z domu bez odpowiednich słuchawek.
No, więc generalnie telefon jest całkiem dobry i jestem z niego zadowolona.


i love my smol bubble boy
54680395 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 19:55
Posiadam Xiaomi Mi4. Osobiście jestem bardzo zadowolona z telefonu, jest ładny, szybki, posiada 3gb ramu, duży ekran, robi ładne zdjęcia i ma dobrą baterię. Jedną, niewielką wadą jest niewymienna bateria. Poza tym nie posiada slotu na kartę pamięci, co dla mnie jest ogroooomną wadą, bo mam model 16gb, a to dość mało.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 11:11
Ja mam dwa dotykowe telefony: jeden, którego teraz używam to jest Vertis Overmax, a drugi to jest Be United 3. Jednak rzadko go używam, bo jest chyba trochę popsuty, jak włączam jakiś filmik to od razu internet mi się wyłącza albo messenger. Dotknę, żeby coś napisać i zaraz mi się klawiatura chowa. Używam go tylko do SMS-owania. Ten drugi jest bardzo dobry, biały.
Edytowane przez Cattie dnia 16-10-2015 22:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 13:32
Mam od niedawna telefon Samsung GALAXY FAME, a już wygląda jakby miał parę lat. Już się zacina, a folijka jest zniszczona. Dzwonię, piszę sms-y, korzystam z Internetu, słucham muzyki, notuje różnego rodzaju informacje, które są mi potrzebne i wiele innych rzeczy. Jestem z niego nawet zadowolona, bo ma kamerkę z przodu i mieści się w kieszeni xd.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2015 20:18
Nienawidzę mojego telefonu. Ciągle się zacina. Ekran stłuczony i nie działa w pewnym miejscu. Bateria słabo trzyma. Nie kupujcie HTC! W dodatku desire 310. Jak dostanę nowy telefon to obecnym chętnie ******* o ścianę, albo najlepiej o chodnik.


- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 11:01
Samsungi są świetne, ale za bardzo dobre uważam też iPhony. Sam mam iPhona 4s i nawet mi się podoba. Dotykowe są super, bo na nie możesz ściągnąć fajne gry, ale też nie gardzę starą, dobrą klawiaturką. A Microsoft czy Lumie... szkoda gadać. Windows Phone to w ogóle ledwo można ogarnąć. Wiem, bo mój brat miał kiedyś Lumię. Huawei to też masakra, bo bateria szybko schodzi.

Popracuj nad szykiem logicznym zdań. //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 15-07-2016 16:47
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 12:01
Mam Samsung Galaxy Core Prime. Jest ok. Dobry aparat, ekran 4,7, ładna obudowa, szybki itd. Jedyne, czego mi w nim brak, to żyroskop + za Chiny nie mogę znaleźć w nim Opcji programisty. Ale to szczegół. Jakoś się żyje.
Huawei są spoko, bez przesady. Fakt, słaba bateria, ale mają wiele innych zalet.
Iphone... Eleganckie, idealne do zdjęć i filmów, zazwyczaj z pojemną pamięcią. Jednak bardzo delikatne i trzeba pamiętać o mocnym etui. Być może sama sobie taki sprawię.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 22:25
Od mojego badziewnego posta minęły 2 lata, więc stwierdziłam, że ,,zaaktualizuję'' swą wypowiedź XD.
Mam Samsung Galaxy Trend... Nawet spoko, oprócz tego, że ma meeega kijowy aparat (głównie przedni). Po dłuższym używaniu odrobinkę się wiesza. Podoba mi się jego wielkość czy wygląd - prosty i nie przypomina połowy telewizora. Moja opinia o nim: 6,5/10 szeroki uśmiech.




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Lunaris dnia 15-07-2016 22:34
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2016 23:37
Parę miesięcy temu rodzice kupili mi nowy telefon z umową w Orange, Huawei P8 Lite. I jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona, jeszcze chyba nigdy mi się porządnie nie zawiesił, lagów nie ma, działa płynnie i podoba mi się to, że jest bardzo czuły na dotyk (i ten tryb obsługi w rękawiczkach, kocham - momenty, gdy jesteś na mieście w zimie, a dzwoni ktoś i nie potrafisz odebrać, są po prostu u mnie normą), a dzięki aktualce do Androida 6.0 jeszcze bardziej u mnie plusuje. Choć trochę mnie z nim wkurzyli, bo zawsze korzystałam z systemowej przeglądarki (Chrome mi nie podchodzi), a tu usunięta, zamiast niej kompas, ciekawe po co mi on.

Ogółem nie mam zbyt dużych wymagań, nie spędzam na telefonie 24 godzin na dobę, nie mam Facebooka, Snapchata i innych pierdół, i kompletnie nie rozumiem, co można cały czas robić na tym urządzeniu. Przyznam, że lubię pograć w gry, które mają czasem duże wymagania i cieszę się, że mój bez większych problemów sobie z nimi radzi, i dodatkowo - jak ostatnio przetestowałam - można swobodnie sobie dwie minimalizować i między nimi przełączać. Procesor nie grzeje się, chyba tylko raz telefon był ciepły, gdy dłużej grałam.
Głównie u mnie leży na komodzie i zbiera kurz xD. Służy do sms-ów (gdy odkryjesz jakąś ciekawą książkę i musisz się podzielić tym z koleżanką mającą tego samego bzika...) i przechowywania różnego rodzaju dokumentów - notatek, prezentacji do szkoły (na wszelki wypadek, mam głupi zwyczaj zapominać wziąć pendrive'a ze stolika, co tam, że najczęściej w ogóle nie biorę telefonu do szkoły) i mnóstwa innych rzeczy, więc zależy mi na sporej pamięci, choć i tak kupiłam sobie kartę SD, wolę ją zapychać niż wewnętrzną pamięć. Lubię, gdy wyświetlacz ma naturalne kolory, nie za bardzo nasycone, ale z tego co wyszukałam, to można zwiększyć nasycenie. Cieszy mnie też spory wybór motywów, zabawy z wyglądem zawsze u mnie mile widziane.
Na aparat nie zwracałam zbyt dużej uwagi, szczególnie na przedni, bo nie robię selfie, nie lubię, a tylnim zwykle fotografuję zwierzaki i widoki w czasie wycieczek. Opcja przybliżania straszna, zdjęcie traci na jakości i przy robieniu wieczorem zdjęcia szynszylce zauważyłam, że w sztucznym oświetleniu też nie wychodzą dobrze (szumy), ale za dnia świetnie.
Szkoda też, że nie ma funkcji automatycznego wyszukiwania okładek, ale wystarczy zainstalować osobną aplikację.
Bateria dosyć słaba, jak ktoś korzysta non stop, mi się udało bez ładowania pociągnąć trzy/cztery dni (włączenie trybu samolotowego na noc bardzo pomaga), zżera dużo przy GG czy buszowaniu w Internecie (nawet przy grze tyle nie bierze), ale nie polecam ustawiać jakiegoś trybu oszczędzania, ja mam cały czas ustawiony "Normalny", przy "Inteligentnym" mogą niektóre rzeczy nie działać, np. GPS.

Szczerze, to nie rozumiem osób, które kupują mega drogie telefony i nie wiadomo jak wypasione, typu Samsung Galaxy S6 Edge czy teraz już S7, a potem tylko na Facebooku siedzą i do niczego innego smartfon nie służy. Tak jakby nie szło kupić trzy razy tańszego. No ale trzeba się pochwalić... I to najczęściej za pieniądze rodziców, a potem niektóre dziewczyny, chyba żeby pokazać, jak bardzo mają to gdzieś, rzucają nim o podłogę, uderzają o ścianę, no bo przecież się zawiesił... Szkoda tylko, że w większości przypadków ten lag polega na dłuższym o dwie sekundy ładowaniu strony internetowej.
A poza tym... Czy tylko mnie to wnerwia, gdy rozmawiam z kimś, a ten sobie siedzi na telefonie i niby do mnie mówi, a cały czas gapi się w ekran? Mam wtedy ochotę wyrzucić te przeklęte diabelstwo przez okno.



Edytowane przez Sophie dnia 16-07-2016 23:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Martus_k
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2016 13:57
Od jakiś 2-3 tygodni posiadam Samsung Galaxy A5 2016. Wcześniej miałam Samsung Galaxy S4 mini (byłam z niego zadowolona). Wracając do nowego tel., to jestem nim bardzo zadowolona, cieszę się, że go kupiłam. Telefonu potrzebuję do zdjęć (bawię się w fotografa amatora, znalazłam kiedyś Instagramy fotografów, którzy robią zdjęcia aparatami z telefonów i nie raz mi się też coś cyknie), do kontaktu przez portale społecznościowe, czy SMS-y lub do dzwonienia. Zależało mi też na tym, żeby nikt nie dopadł się do telefonu i obejrzał wszystko co w nim mam, więc teraz moją prywatność zawdzięczam czytnikowi linii papilarnych. Nie raz mi się ubzdura jakieś udekorowanie telefonu (tzn. zmienienie ikon za pomocą Cocoppa), a teraz wystarczy, że ściągnę motyw. Uwielbiam aparaty w tym telefonie (13 Mpx i 5Mpx). Oprócz tego, korzystam sporo z telefonu, więc też mam spore wymagania co do baterii, ale muszę pochwalić za szybkie ładowanie. To jest po prostu wspaniała funkcja. Faktycznie szybko ładuje telefon, potrafi się do 100% naładować w godzinę? Mniej więcej. Ah, no i bym zapomniała, czytam też na telefonie jakieś książki. Potrzebuję jeszcze karty SD, ponieważ nie chcę za bardzo śmiecić pamięć telefonu. Samsung Galaxy A5 2016 jest tańszym odpowiednikiem Samsung Galaxy S6. Nie potrzebuję jakoś super wypasionego telefonu, ale chciałam teraz coś takiego odpowiadającego do tego co jest w tej chwili na rynku, ponieważ mam wrażenie, że przez to, że technologia jest coraz lepsza to i telefony, które będą wydawane, po prostu będą coraz lepsze. A co do sieci, jestem niezmiennie w Plusie i chyba szybko nie zmienię operatora.


I'm not a morning person. mruga
Edytowane przez Martus_k dnia 02-08-2016 14:03
2252306 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-08-2016 19:33
Wiktor napisał/a:
Huawei to też masakra, bo bateria szybko schodzi.


Nie spodziewaj się cudów po nowych telefonach. Nie ma co zakładać, że jak się siedzi na nim non stop, to bateria wytrzyma pół roku.


Sama od roku mam Huawei P8 Lite i nie narzekam. Używam go praktycznie tylko do słuchania muzyki, bo mało kto do mnie dzwoni oraz pisze (no kto by się spodziewał ;___mruga Czasem jednak jakieś połączenie się zabłąka. Jest to dobry telefon, bardzo rzadko się zacina. Mimo tego, że już roczek ma, nie zawiódł mnie, nie wystąpiły straszne błędy (a wiem, że jakiś rodzaj telefonu już po roku jest do wymiany, lecz nie od Huawei). Gdy długo słucham muzyki, bateria starcza mi na dwa-trzy dni, lecz w dni szkolne bateria dotrzymywała prawie tygodnia (rekord to chyba sześć dni), co jest naprawdę długim okresem czasu patrząc ile wytrzymuje bateria telefonu mojej mamy. Tata ma ten sam model co ja i bateria też długo trzyma.
Uwielbiam też aparat. Coś ok. 12 Mpx - tylna kamerka. Zdjęcia, zwłaszcza krajobrazy wychodzą cudne. Mogę się więc zabawić w fotografa szeroki uśmiech
Co do sieci - jestem w T-mobile, a jak na razie nie mam powodów do niezadowolenia. No może to, że transfer danych się za szybko skończył na wycieczce xD


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2016 19:24
Ja mam LG L5 i szczerze mówiąc, to najlepszy telefon, jaki mi się udało kupić do tej pory.
Nie ma z nim żadnych problemów, nie zacina się, nie wiesza. Modlę się tylko, żeby go diabli nie wzięli, bo w kwietniu kończę umowę, a chciałbym zostać z tym telefonem, tylko przedłużyć umowę.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Cattie dnia 06-09-2016 19:47
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.