Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

Różności
Gry i zabawy
❧  Życzę...  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorŻyczę...
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-12-2014 20:37
W tym temacie z okazji świąt możecie życzyć komuś lub wielu osobom życzenia. Zacznijcie tak:

Życzę... (komu życzysz)... (co życzysz).




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-12-2014 23:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2014 23:15
Związku z tym, że temat podchodzi bardziej pod zabawę, więc przenoszę do działu Gry i zabawy.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 11:45
Życzę Smoczej mniej pracy w moderatowaniu i by spełniły się jej największe życzenia.
Życzę Icy by jej grafika i opowiadania wszyscy chętnie czytali i komentowali. Życzę też spełnienia marzeń.
Życzę Lilli by spędziła ten rok i następny jak najlepiej i dostała to o czym najbardziej marzy.



All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 11:48
Życzę AnjiAnel_R dużo zdrowia, szczęścia i dużo wolnego czasu.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 12:16
Życzę Icy, mojej najwspanialszej kumpeli z WB, by była zawsze pogodna i radosna. Aby dostała masę prezentów i spęłniły się jej największe marzenia. Samych sukcesów i więcej komentarzy pod opowiadaniami, bo są cudowne! Byś nadal robiła taką wspaniałą grafikę i co tylko zapragniesz moja "czarownico " ;*
KC. od EVIL


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez EVIL dnia 21-12-2014 12:17
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 12:21
Zapomniałabym plask.

Życzę Evil by jej możliwości i talent z każdym dniem szły w górę. Żebyś czuła tę atmosferę świąteczną i szczęśliwych świąt.

Życzę Miyako by szczęście zawitało do jej domu i rozwinęła skrzydła.

Życzę BlueFairy żeby objawiły się jej talenty i by spędziła te święta w miłej atmosferze.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 12:46
Życzę Victorii wszystkiego co może być najlepsze! Samych szóstek w szkole, cierpliwości, wytrwałości, zdrowia i mnóstwo kasiorki, żeby ci się zawsze powodziło, kochana całus.

Życzę AnjiAnel_R, żeby spędziła te święta radośnie, bez żadnych smutków i oczywiście mega dobrych ocen! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniędzy xd. Najjjj <3.

Życzę Juliettcie, żeby skończyła ostatnią klasę podstawówki z wyróżnieniem. Oczywiście, żebyś zawsze była radosna i rozwijała swój talent graficzny!

Życzę Norelay, żeby zawsze była tak pogodna, jak jest i żeby była bardzo dobrą graficzką i ogólnie wszystkiego co najlepsze <3.

Życzę Catty, żeby się nie zmeiniała, bo jest wspaniała. Dużo cieprliwości przy moderowaniu i zdrówka, bo chyba to jest najważniesze.

Życzę Atelie, żeby zawsze w życiu się jej powodziło. Bez żadnych smutnych chwil, tylko sama radość <3. Wytrwałości w prowadzeniu wspaniałego bloga ^^.

Życzę Seraphinie, żeby się graficznie rozwijała. Wspaniałej świątecznej atmosfery i szósteczek w szkole. Cierpliwości, zdrowia, pieniędzy i najjj <3.

Życzę Akali, czyli mojej jaszczórce, żeby była nadal tak świetną Moderatorką, jaką jest. Życia pełnego radości, bez smutków. Wspaniałej choinki i po prostu - najlepszego.

Życzę YouStee, żeby była tutaj dłuuuuuugo Moderatorką, żeby się nie zmieniała <3. Rozwijała swoje uzdolnienia graficzne i smacznego karpia mruga.

Życzę Veronice, życzliwości, pomyślności. Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, chwil roziskrzonych kolędą, nabrania dystansu do tego, co wokół, pogodnych świąt zimowych.

Życzę BlueFairy, zadumy nad płomieniem świecy, piękna poezji, muzyki, odpoczynku, zwolnienia oddechu, świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Życzę ChandSharmie, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej. Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości.

Teraz do wszystkich użytkowników WB - WESOŁYCH ŚWIĄT! ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI I NAJJJJ <3.
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam, najwyżej dopiszę ;3.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 14:19
Życzę rossitce smacznego wonsa, jajek pod choinką (no, jajek, ale niekoniecznie takich, o jakich myślicie) oraz już-ona-wie-czego i by udało jej się ściągnąć bardzo ciekawy film edukacyjny, o którym jej ostatnio opowiadałam.
Życzę Samcitce, by miała najlepszego wonsa we wszechświecie oraz Lilci w polewie czekoladowej pod choinką. No i oczywiście, by przeżyła swojego własnego hentajka.
Życzę Ajncitce, by w końcu jej braciszek, Wiesiek, dostrzegł jej uczucia i pogonił ją na stół... żeby robić ciastka (albo lody, jak wolą). Oraz żeby zawsze miała pałer, żeby mi pomagać z moim menrzem (to akurat życzenie dla mnie, ale cicho, może się nie skapnie) serce.
Druga partia mosze potem.



Edytowane przez Lilla dnia 21-12-2014 14:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 14:52
Życzę Rebeccy przede wszystkim zdrowia i szczęścia. Spędzenia świąt w gronie rodziny. Fajnych prezentów xdd. Wesołych świąt, Rebi całus. (i dziękuję za życzenia).

Życzę Catty wszystkiego co najlepsze. Żebyś nie zmieniała się, bo masz wspaniały charakter. Szczęśliwych i udanych świąt, kochana <3.

Życzę Juliettcie, żeby pod żadnym pororem nie zmieniała się <3. Jesteś świetną przyjaciółką i bardzo smutam, że nie mogę spodkać się z Tobą w realu. Masz cudowny charakter, zawsze mi pomagasz, jesteś niezastąpiona. Życzę Ci wesołych i pogodnych świąt koffana serce.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 21-12-2014 14:53
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 16:11
Życzę Icy jednej z niewielu osób która przeczytała moją twórczość, by dalej rozwijała się w kierunku graficzno- literackim, osiągała sukcesy, a jej życie było jak z bajki ( ale takiej z dobrym zakończenie).
Życzę też wszystkim użytkownikom WB by nigdy nie opuścili tej wspaniałej społeczności. Niech święta będą wspaniałe.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 16:31
Życzę Victorii najlepszych świąt, dobrych ocen. Mam nadzieję, że w 2015 roku dogadasz się ze swoją klasą... aha, no i jeszcze ostatnio nie jesteś w najlepszym humorku z niewiadomych powodów, więc chciałabym, żeby to się zmieniło. Życzę sobie, żeby kiedyś tam udało nam się spotkać xD. No i dalej śmiać się z dobrze-wiesz-czego xd <3.

Życzę Reb, żeby dalej się rozwijała i robiła tak dobrą grafikę jak dotychczas, a nawet jeszcze lepszą. I tak ogólnie to dziękuję za wszystkie zestawy ;3.

Życzę Smoczej dobrych ocen, zdrówka i pomyślnej drogi życiowej, a także udanych konkursów i zawodów sportowych ;).

Życzę Dżoanie zdrowia, pomyślności i pomyślnego zdania studiów. No i jeszcze udanego związku z G, bo często o nim piszesz na asku ;). Żebyś dalej ogarniała WB, bo jesteś w tym zdecydowanie najlepsza.

I ogólnie życzę wszystkim użytkownikom WB pogodnych, radosnych świąt, zero zmartwień, uśmiechu na twarzy i podniesionej głowy do góry w każdej sytuacji :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 17:07
Życzę Crazy Princess dużo zdrowia, pomyślności, świetnych pomysłów na opowiadania i wątków do nich, a także wesołych świąt, miłej i ciepłej atmosfery przy stole wigilijnym, świetnych prezentów i wszystkiego, co najlepsze.

Życzę Reb wiele szczęśliwych chwil spędzonych z rodziną, cudownej grafiki, aby była coraz lepsza i lepsza. Także spełnienia marzeń, samych pomyślnych przeżyć i duuuużo śmiechu na sylwestra.

Życzę Dżoanie wszystkiego, co najlepsze, aby zawsze z nami była (raczej to my z nią, ale mniejsza z tym...), wesoło spędziła te święta z rodziną, dużo zdrowia i wiecznego uśmiechu ma twarzy.

Życzę LadyMusie dobrych ocen w szkole, dobrego humoru na co dzień, pełnych miłości i ciepła świąt, a także wesołego sylwestra i ziszczenia się Twoich marzeń, nawet tych najskrytszych.

Z całego serca pragnę także złożyć życzenia dla wszystkich użytkowników WinxBlogger, a nawet dla gości, którzy tutaj zaglądają - dużo ciepła w sercach, pogodnych i radosnych świąt, aby każdy spędził je w gronie swojej rodziny otoczony ich miłością i przyjaźnią, wesołego sylwestra, dużo szampana i fajerwerków.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 17:09
Życzę Dżołanie naszej kochanej, żeby nadal miała tyle zapału i cierpliwości do nas. No i żebyś potrafiła w dalszym ciągu tak umiejętnie rozdzielać czas. Serio Cię za to podziwiam, ja tak nie potrafię. xd

Życzę Rosołowi, żeby nadal miała wenę i tak ładnie artoliła na dA. No i żeby pozbyła się lenia i napisała mi zaległy komentarz, lol. No i żebyś rzuciła fajki. :x

Życzę Sayuri, żeby była dalej myjącą kibelki Tereską. A tak serio, serowa żabo, żebyś dobrze radziła sobie w plastyku no i odnalazła to, co chcesz robić w życiu. Powodzenia w graficzeniu, bo jesteś w tym moim bogiem.

Życzę Son_Yume, żebyś nadal była moim ukochanym Dżemikiem. Żeby maleństwo się dobrze chowało no i wyrosło na takiego wspaniałego człowieka jak mamusia. <3

Życzę Pauli aka Yuki, żebyś znalazła sobie chłopa takiego już serio na poważnie haha. No dużo miłości moja blondi, kiedyś odwiedzę Cię, jak będę u rodziny przejazdem. <3

Życzę Chand, żebyś nadal była taka ciepła i empatyczna. Serio kojarzysz mi się mega z WB i razem z resztą adminów jesteś jego wizytówką. Uwielbiam Cię dziewczyno mimo, że bardzo rzadko mamy sposobność ze sobą gadać.

Życzę Bananowi, żebyś nie przestawała śpiewać i spełniała swoje marzenia, a także pielęgnowała talenty.

Życzę Mikiemu, żeby nadal pozostał takim spoko gościem, no i wgl. z tego miejsca chcę Ci też podziękować na wsparcie w WF. Serio polubiłam Cię w czasie konkursu, chociaż nie tylko dla mnie pozostajesz zagadką, haha.

Życzę Cookie, żeby częściej wchodziła na WB i ze mną gadała, bo lubię dostawać od Ciebie snapki, haha. No i żebyś potrafiła brać z życia co najlepsze.

Życzę Krzyśkowi, żebyś odnalazł miłość i się ustatkował. Jesteś w porządku, rzadko wchodzisz na WB i brakuje mi Ciebie. Byłeś tutaj taką nieodłączną częścią. Życzę Ci szczęścia i spełnienia.

Życzę Smoczej, żebyś nadal była taką mądrą i ambitną dziewczyną. Jesteś na WB odkąd pamiętam i zawsze zdawałaś mi się mega sympatyczna. Powodzenia na olimpiadzie iii referacie z biologii.

Ogólnie życzę wszystkim użytkownikom radości, szczęścia życiowego i łez, ale tylko tych szczęśliwych. Żeby życie zaskakiwało Was tylko pozytywnie i żebyście potrafili brać z niego garściami. Nie róbcie nic wbrew sobie, życie jest tylko jedno. Stawiajcie sobie cele, dążcie do bycia lepszymi ludźmi. Dostrzegajcie ludzi wokoło.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 21-12-2014 17:12
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Narava
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 17:34
Życzę Matles'owi spełnienia najskrytszych marzeń, prawdziwych przyjaciół, abyś sie nie zmieniał i dalszej weny w opowiadaniach. Życzył bym Ci sukcesów w nauce ale z pewnych źródeł, że dobrze Ci to idzie uśmiech




Dżo! Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego, wytrzymania w prowadzeniu WB (chyba potrzeba do tego anielskiej cierpliwości), gorącej miłości udanego życia uśmiech


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 18:01
Życzę Adelii, spełnienia marzeń. Niech nowy rok dla ciebie, otworzy dla Ciebie kolejny, wspaniały rozdział Twojego życia :>>.

Życzę WinxBloom, żeby nigdy się nie smuciła i zawsze była pogodna :>. Świetnej grafiki i samych najlepszych ocen!

Życzę Vivian, żeby nadal się rozwijała w swoim talencie - rysowanie w PTS. Spełnienia marzeń, pomyślności i naj <3.

Życzę Rossattiee, żeby sie nadal rozwijała w wielu talentach i żeby zawsze była tak pogodną osobą, jaką właśnie jest :>.

Życzę Dżoanie, wszystkiego co najlepsze. Dużo wytrwałości i cierpliwości do nas, użytkowników, pomyślności i radości z życia.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 19:33
Skyowi1800 życzę wszystkiego co najlepsze.Samych dobrych wyników w szkole i bogatego Mikołąja.

Kornelii Hovit życze weny w tworzeniu nowych filmów na YT.

Dżoanie życzę weny w doskonaleniu tej strony.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 21-12-2014 19:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 19:40
Życzę Tysii, mojej internetowej mamię żeby spokojnie minęły jej nadchodzące święte bez zarywania nocy xd, Życzę byś się z twoją ukochaną mendą nie kłóciła, byś była po prostu szczęśliwa całym rokiem, dziękuje za wszystko.

Życzę Crazy żebyś nadal pisała i rozwijała swój wyjątkowy talent w i wielu dziedzinach. Mam nadzieje, że usłyszę jeszcze kiedyś o książce "Strażniczki Ziemi" Crazy Princess -pisarce WuBelandii. Życzę byś nie straciła swojej pogody ducha i wyjątkowego poczucia humoru, żebyś nadal była otaku xd Dziękuję Ci za nasze wspaniałe rozmowy na gg.

Życzę Norelay aby nigdy nie traciła wiary w siebie, bo jesteś mega utalentowaną osobą, musisz tylko w to wierzyć. Życzę żebyś nie traciła weny i inspiracji. Dziękuję Ci za mądre, szczere rozmowy. Życzę, abyś spędziła święta w najbliższym gronie ci osób.

Życzę Blue aby nadal realizowała się jako pisarka i graficzka bo " jesteś niczym nieoszlifowany diament" masz to coś kochana i ja to widzę. Dziękuje ci za miłe PW, które między sobą piszemy. Życzę byś zapomniała o troskach i cieszyła się życiem, świętami.

Życzę Evil, mojej Dark Bloomce, która mimo wszystko piszę ze złą wiedźmę, żeby nadal pisała swoje opowiadanie i tworzyło swoją graficzką, byś spędziła te święte mimo wszystko w rodzinnym gronie i spokojnie. Dziękuje, za to że dzięki tobie dostrzegłam w Bloom to czego nie widziałam xd. Jak ogień i lód jesteśmy i oby tak pozostało.

Życzę Lunie aby nadal pisała swoje boskie teksty, byś nadal ujmowała swoim nietuzinkowym stylem i punktem myślenia, jesteś wyjątkowa, życzę abyś spędziła dobrze ten świąteczny czas xd

Życzę ha-ni, wyjątkowej osobie by dostrzegła swoje zalety a nie tylko wady i by zaakceptowała się taką jaką jest. Życzę aby rozwija swój talent rysowniczy, który posiada choć wątpi w niego. Po prostu Wesołych Świąt xd

Życzę isa33222 by pogodnie i bez większych kłótni spędził te święta ze mną i rodzicami xd, Dzięki...za to że jesteś xd

Życzę w ogóle wszystkim radosnych i spokojnych świąt!



49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 12:11
Życzę Rebecce dużo szczęścia, dalszych wielkich postępów w grafice, oraz abyś te święta spędziła w miłym nastroju i przyjemnej atmosferze.

Życzę Victorii, abyś mimo wszystko w końcu poczuła tą magiczną atmosferę Bożego Narodzenia.

Życzę Speksi dalszego rozwoju w, już i tak wspaniałej grafice, oraz samych szóstek w szkole.

Życzę Catty dużo weny na pisanie opowiadań i doskonalenie ich. Po prostu szczęścia i powodzenia w moderowaniu WB.

Życzę całej ekipie EAN aby się nie poddawały i były wytrwałe w prowadzeniu jego prowadzeniu.

Życzę wszystkim na WB zdrowia, szczęścia i wspaniałych świąt.


{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 13:01
Życzęęęęę:


Chatti, mojej internetowej siostrze, dużo wytrwałości w życiu, spełnienia marzeń, wytrwałości ze mną (XD), pogody ducha,samych dobrych ocen oraz dążeniu do celu. Życzę jeszcze więcej sukcesów w fotografii, i żebyś realizowała się własnie na tym polu. Dziękuję za wszystko i za ten czas, który wspólnie przegadałyśmy, nawet nigdy się nie kłocąc haha : D. jesteś super mądra, inteligentna i zawsze mamy pełno tematów do rozmów, najlepszy motywator ever, najlepszych świąt przytul.

ChandSharmie, mojej drugiej sisce, też wytrwałości, sukcesów w życiu, abyś nie miała żadnych zmartwień i spełnienia marzeń. Abyś realizowała sie jako grafik, bo kochasz to co robisz. Jeszcze więcej cierpliwości do mnie i do Konradzinki haha : D. No i życzę Ci abym w końcu ruszyła z notką i żebyśmy ruszyły z szabloniarnią pełną parą, a także z resztą naszych pomysłow, a mało to ich bynajmniej nie jest xD. Magicznych świąt przytul.

Lilci, mojej hentajkowej sisce, wszystkiego co najlepsze, jeszcze więcej uśmiechu (tak się da?xd), aby zawsze pozostała tą samą zakręconą Lilcią i się nie zmieniła. No i życzę good boya, bo wiem, czego ty byś tam se chciała ahaha xD. No i żebyś była jeszcze gorentszom czikom, niż jesteś haha. Wesołych całus

Samcitce, drugiej hentajce, życzę żeby Ci się wszystko ułożyło w normalnym świecie, żebyś nigdy nie chodziła smutna, a zawsze była pogodna i roześmiana : D no i żebyś została, tak jak Lil, sobą, bo jesteś super. No i cierpliowości do rossitki xd. Magicznych całus

Dżoance, mojej kobiecie z wanny, ło, dużo życzę xD. Przede wszystkim sukcesów na studiach, mniej nauki, więcej pozytywnych ocen haha, no i zaliczeń w pierwszych terminach : D Jeszcze więcej kissków i lofków z G (tylko tam bez wyszczałów, bo jak wyszczeli to oko wybije), więcej cudownej grafy, jeszcze więcej weny do tworzenia strony i nie tylko. Jesteś moim motywatorem i meeega potrafisz mnie zmotywować, ale rzadko Ci się chce xDDDD. Spokojnych i pogodmych świąt przytul.

Lejdziorce, kiblowej panience, też jak wszystkim spełnienia marzeń xD. Wytrwałości z D, świetnie zdanej matury (chociaz pewnie zdasz perfect : D), weny do śpiewania i grafy oraz dużo, dużo samozaparcia. No i mogłabyś częściej się odzywać, a nie od święta mellow. Najlepszych całus

ROSE XD żeby porzuciła fochy o byle G i bywała tu częściej, ale z tymi fajnymi, a nie resztą XD. Nic więcej ci nie życzę, bo i tak masz za dużo w dupie XD. lofki kiski serce

Danielowi, życzę jeszcze większych sukcesów na uczelni, aby nie musiał się o nic zamartwiać oraz jeszcze więcej pogody ducha : D. I żeby nie strzelał na mnie fochów, gdy jestem nie w humorze XD. Najlepszych świąt całus

Konradzinie, żeby nie kłócił się z Pawłem, jeszcze więcej sukcesów w szkole, żebyś nie martwił się opinią innych i żebyś był bardziej ODPOWIEDZIALNY, bo lubisz o wszystkim zapominać i zrzucać na biedną Chanś xd. Czarujących całus

nie chce mi się więcej pisać, wybaczcie XD
Więc życzę całej ekipie z WB a w szczególności Suzanne, Anji, Cookie, Mikiemu, Musie106, Rev, która tu rzadko bywa, oraz tym, o których mogłam zapomnieć xd, (a i Flamie, która mnie hejtuje XD) aby była tak zgrana i żebyśmy dalej miło spędzali czas na tej stronie. Pogody ducha w nowym roku, spełnienia marzeń, sukcesów, radości z życia i z małych rzeczy. No i żebyście zawsze pozostali sobą i się nie zmieniali : D. Wszystkiego co najlepsze w nowym roku serce


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 22-12-2014 13:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Życzę...
~MrDark
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 17:57
Mało znam tu osób, więc będzie dość krótko:

Dżoanie życzę radości, uśmiechu, sukcesów w życiu, dużo weny i bardzo dużo cierpliwości do zarządzania WinxBloggerem - będzie Ci potrzebne mruga

Ross życzę przede wszystkim więcej wiary w siebie - jesteś dużo silniejsza niż sama myślisz, możliwe, że nawet bardziej niż ja. Po prostu uwierz, że wszystko się uda i rób spokojnie swoje uśmiech

Stelli życzę, by dalej była tak ciepła i wspaniałą osobą, jaką jest do tej pory, wszystkiego dobrego!

A całej społeczności WinxBloggera życzę zdrowych, radosnych, wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół! Niech ten czas będzie dla was wszystkich piękną chwilą wytchnienia i pozytywnych emocji przytul

Urody i weny wam nie życzę, bo wszyscy jesteście piękni i utalentowani - nie tak, jak ja.

Wybaczcie, że krótko - ale od serca serce
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.