Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Ania xD  ☙

Strona 16 z 20 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 13:33
Aniu, ja kocham twoją grafikę! Zależnie od gustu jedne prace podobają mi się mniej, inne bardziej, ale praktycznie zawsze mają "to coś". Prac jest dużo, więc skomentuję ostatnią dostawę.

Zamówienie dla Elficy - podoba mi się czcionka, pasuje kolorystycznie. Całkiem ładny png's, kolory też mi się podobają. Delikatna ramka moim zdaniem pasuje. Ogólnie praca na plus.

Zamówienie dla mnie - śliczne. Napis pasuje (znowu podoba mi się czcionka), gdyby odcień był jaśniejszy, mógłby zlać się z resztą. Tło lekkie, pasuje do Butterflixu. Png'sy również ładne. Zestaw bardz mi się podoba i zaraz go sobie ustawię.

Weny!






(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 19:01
Zamówienie dla ElficaNiobi strasznie mi się spodobał! Nie wiem co dokładnie, chyb całość daje taki efekt. Koloryzacja jak najbardziej na plus, jest bardzo dobrze dobrana. Czcionka jest dobrze dobrana, możesz mi powiedzieć jak się nazywa? Zamówienie dla Lunaris wygląda bardzo fajnie, dobre kolory, fajne tło, pasuje do całości. Coś mi w napisie nie gra, ale to nie przeszkadza.
Twoja grafika jest coraz lepsza! Oby tak dalej.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 21:15
Ślicznie dziękuję Wam za opinie.
A teraz taka mała dostawa awatarów.






© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 21:24
Nie wiem czemu, ale straszne podoba mi się jak dodajesz różne kadry tego samego zdjęcia. Haha tak fajnie to wygląda. Cóż kadry świetne, dla każdego co innego i jak kto woli. Koloryzacja jest w porządku, wszystko gra. Jedynie w drugiej wersji, jest za różowo na twarzyczce. Serotonino coraz lepiej Ci wychodzi, ino czekać na nowe prace. Weny!


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 07:50
Ja osobiście Violetty wyjątkowo nie lubię, ale avatarki są genialne. Popieram Kukus - inne kadry tego samego zdjęcia to strzał w dziesiątkę. Te kolorki też są super.
Jeśli chodzi o poprzednie sygnaturki z Laylą ( których inteligentnie nie zauważyłam) to powiem szczeże, że się w nich zakochałam. Są niesamowite!
Podsumowując:
Mam nadzieje, że szybko będziemy mogli zobaczyć kolejne twoje pracę.
Weny życzę!


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez LunaFin dnia 01-09-2015 07:52
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 08:24
Zamówienie dla ElficaNiobi jakoś średnio mi się spodobało. Nie przypadła mi do gustu ta sepia po prawej. Napis jest całkiem spoko, kolorystyka mogłaby być lepsza, ale nie jest źle. Następny zestaw wyszedł Ci ślicznie! Uwielbiam takie delikatne, lekkie kolorki. Napis fajnie pasuje do reszty. Chyba nie mam się do czego przyczepić. Najnowsze avatarki mi się spodobały. Kolorystyka na plus, kadry również. Zgodzę się z Kuksą, że w 2 wersji, jest za różowo. To tyle ode mnie. Weny~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 11:36
Kukus - Lubię po prostu zrobić kilka opcji jednego zdjęcia. Każdy może sobie wtedy wybrać jaki kadr mu się bardziej podoba xD
LunaFin - Nie wiem skąd wzięłaś pomysł, że aktorka jest z Violetty, ale muszę Cię wyprowadzić z błędu. Ta aktorka to Scarlet Johanson i ona nie ma nic wspólnego z Violettą.
Speksi - Z każdym dniem staram się coraz bardziej szkolić w grafice.

Sygnaturki z Ritą Orą.





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:22
31-08-15 - nie podobają mi się te avatarki. Koloryzacje niby dobre, ale nie lubie takich kadrów. Jeżeli już miałabym wybrać najlepszy, to wybrałabym czwarty, Dobrze wykadrowany, a to się liczy chyba najbardziej. Nowe sygnaturki również nie przypadły mi do gustu. Powód taki jak wyżej - nie lubię takich fotosiów. Pierwsze dwie - nie, nie, nie. Źle wykadrowane, zły rozmiar, (wgl jaki ona ma makijaż xdddd fu), dwa kolejne już lepsze, kadr lepszy tysiąckrotnie, ale też nie ma jakiegoś szału. Najlepszy - trzeci, najgorszy - drugi. Podsumowując - z ostatnimi dwoma dostawami nie było zbyt dobrze i czekam, aż zrobisz coś z Winxem xd. Weny życzę!~.
i sory za ten pojazd xd.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:27
Akali nie musisz za nic przepraszać. Nie zawsze wszystko musi się każdemu spodobać. Akuratnie te sygnaturki robiłam na konkurs więc miałam narzucony i rozmiar i aktorkę. Zdjęcia już sobie sama wybierałam. Poprzednie awatary też robiłam na konkurs. Ogólnie lubię bawić się zdjęciami i kadrami. Później zrobię coś z Winxem tego możesz być pewna.

Meryem Uzerli - awatary robiłam na konkurs dlatego też tylko kadry są mojego autorstwa zaś koloryzacja była narzucona (tylko trochę można ją było sobie pozmieniać)





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:40
Avy to ty zawsze robisz cudne, kochana, te kaderki i koloryzacja...Dlatego też lecą komy do zestawów!
Zestaw dla Elficy straszzniee fajny! Świetny png`s, kolorki i tak samo napis.
Kiedy tylko zobaczyłam u Lunaris ten zestaw, pomyślałam że jest super! A to od Ani!
Tekst za Laylą doskonale się wpasował. A napis dobrałaś ideal- nie rzuca się w oczy, ale i nie można go nie zauważyć.
Ale teraz będę surowa tak jak i Ty.
W avatarach z wczoraj podobają mi się tylko 2 i 5, bo te wariacje z kadrami nie zawsze się sprawdzają.
W sygnaturkach z Ritą to samo. Kadry ogólnie świetne, ale zbliżenie już nie.
Cóż, pozostaje mi życzyć weny!




credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 17:15
Przedtem wstawiłam awatary z konkursu a teraz awatary, które robiłam na zamówienie na jedno z for o telenowelach.




Nie mam kompletnie pomysłu na kolejne prace z Winx. Może Wy coś podsuniecie z jaką czarodziejką? A może z kim awatary zrobić?



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 21:17
W końcu czas zajrzeć do Twojego tematu. Mój ostatni post na dzisiaj, więc stwierdziłam, ze zostawię komentarz Tobie. Sygnaturki z Ritą średnio mi się spodobały. Uważam, że powinny mieć inne wymiary. Myślę, że już lepsze by z tego avki były. Kolejna dostawa bardziej przypadła mi do gustu. Kolorki ma fajne, kadry też całkiem spoko. Czekaj, czekaj.. czy to nie Hurrem ze Wspaniałego Stulecia?! Mimo, że serialu nie oglądam, to ją kojarzę. Koleżanka ogląda i trochę mi o niej opowiadała. Suczowata, ruda sułtanka - już ją uwielbiam xdd. Chciałabym zobaczyć więcej avków z nią *^*. Ale nie odbiegając od tematu. Najnowsze avatarki również na plus. Niektóre kadry jakoś mi się nie spodobały, a inne wręcz przeciwnie. Najlepiej chyba wyszedł Ci numer 2. Życzę weny!



Edytowane przez Speksi dnia 01-09-2015 21:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 22:55
Avki bardzo fajnie ci wyszły! Najbardziej mi się podoba czwarty avek. Jest taki kolorowy i taki... taki... taki... fajny xd! Bardzo lubię kolor fioletowy i może dlatego mi się ten avek spodobał. Pozostałe też nie są złe! Fajne są, ale nie aż takie jak ten czwarty język! Tak w ogóle to kto to jest na tych avatarach? Dlaczego pytam? Tak z ciekawości. Skądś kojarzę tą twarz, ale nie wiem skąd! xD Z którą Winx mogłabyś zrobić grafikę? Może z moimi ulubienicami czyli Roxy i Daphne, ale ewentualnie możesz też poszaleć ze Stellą i Politeą! Jeżeli chodzi o kogoś z reala (wybrałam piosenkarkę język) w twojej grafice to proponuję piosenkarkę Rihannę niegrzeczny! Czekam na kolejne dzieła twojej grafiki i życzę dużo weny twórczej! xd



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Mishaki dnia 01-09-2015 22:57
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2015 10:15
Speksi - Sygnaturki z Ritą mają wymiar taki a nie inny, ponieważ został on z góry narzucony przez organizatorkę konkursu graficznego. Co do awatarów to tak, jest to Hurrem ze Wspaniałego Stulecia. Mówisz i masz xD Robiłam je również na konkurs.
Mishaki - Ja miałam wrażenie, że na tym awatarze chyba za mocne te kolorki zrobiłam. Szczerze? To nie mam pojęcia jak nazywają się osoby na tych zdjęciach. Robiłam je na prośbę użytkowniczki na jednym z for.

Meryem Uzerli





To tylko mała dawka awatarów z tą aktorką. Mam ich więcej, ale stopniowo będę je wstawiać.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Ania dnia 02-09-2015 10:15
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-09-2015 17:00
Nie znam się zbyt na grafice z realnymi postaciami, ale spróbuję ocenić.

31.08.:
Od razu widać, że to twoje avatary. Różne sposoby kadrowania są twoim znakiem rozpoznawczym (tak swoją drogą - na każdym używasz innej koloryzacji czy to ta sama? Nie jestem pewna.). Kadry nie przykuwają zbyt mojego wzroku, nie zachwycają mnie. Kolorystycznie prace są dobre. Ogólnie rzecz biorąc, nie są to twoje najlepsze avatary, ale i nie najgorsze.
1.09.:
Mi się od razu zaświecił w głowie napis "Robione na inne forum". Już pomijając wymiary, to stwierdzam, że, niestety, sygnatury mi się nie podobają. Dużą rolę odgrywają tu kadry, które nie przypadły mi do gustu. Gdybym miała wybrać najgorszą, byłaby to druga - kadrowanie, choć oryginalne, nie podbiło mojego serca.
Ten sam dzień:
Dużo lepiej! Te szare elementy podobają mi się. Ogólnie świetna kolorystyka. Moje ulubione to pierwszy i ostatni, najmniej przypadł mi do gustu trzeci - nie lubię tego kadru. Ogólnie ładne avatary.
Nadal ten sam dzień:
Pierwsze trzy avatary nie przypadły mi do gustu, nie podobają mi się kadry i kolory. Pozostałe są lepsze, choć kadr z piątki nie za bardzo mi się podoba. Moja ulubienica to czwórka, na drugim miejscu szóstka.
2.09.:
Nie podoba m się kadr z pierwszych trzech avatarów. Ten z pozostałych ładny. Dobra koloryzacja. Najbardzej do gustu przypadły mi dwa ostatnie.

Mam nadzieję, że dodasz coś z Winxem. Może z Trix? Życzę weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 02-09-2015 17:01
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2015 19:03
Dziękuję za opinię. Jeśli chodzi o twoje pytanie co do koloryzacji to jest ona za każdym razem inna. Taka sama jest tylko w kadrach z tego samego zdjęcia. Jeżeli są z innego zdjęcia to już mają inną koloryzację. Oczywiście, że dodam coś z Winxem jak tylko wykonam. Dawno nie robiłam z Trix więc na pewno postaram się z nimi pobawić.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2015 22:35
Avatary są... bardzo ciekawe. Podoba mi się, że zrobiłaś to z trzech różnych przybliżeń. Dzięki temu można wybrać to, co komu najbardziej odpowiada. Kolory w " drugiej" wersji spodobały mi się najbardziej. Takie miodowe, suuuper!
Od razu przejdę do tych szaro-kolorowych avatarów, bo gdy tylko je zobaczyłam, aż zaniemówiłam. Świetny pomysł. Wprawdzie przypominają mi trochę te prace, które kiedyś robiła Ross, ale u niej trochę inaczej to wyglądało. A wracając do tematu, chyba kiedyś porwę sobie je, bo wyglądają naprawdę świetnie, aż chce się na nie patrzeć i podziwiać. Brawo za pomysłowość.
Następne sygi są trochę puste. Przydałoby się coś dodać, jakąś teksturę, flirt czy coś. Nawet choćby napis. Ale koloryzacja jest świetna. To muszę przyznać. Uwielbiam wyraziste kolory.
Layla Butterflix jest ładna. Koloryzacja spoko, png'sy także ok. Napis pasuje jak najbardziej. U Ciebie bardzo charakterystyczne są - szczególnie z Winx - takie niskie sygnatury. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy bardzo dużo osób takie nosiło, aż wreszcie zaczęto je powiększać. Ale takie bardzo mi się podobają i naprawdę wielki szacunek za to, że potrafisz coś zrobić na takim małym formacie. Jak dla mnie to jest to za małe pole do popisu.
I na koniec ognista Bloom. Ten zestaw pierwszy raz widziałam u Ciebie (chyba) na profilu i od razu mnie urzekł. Podoba mi się efekt tego ognia. Coś niesamowitego i jeszcze to przybliżenie na twarz i innej koloryzacji. Aż brak mi słów z tego podziwu.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-09-2015 22:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2015 11:51
Dziękuję dziewczyny.

Meryem Uzerli






Daphne


Na dzisiaj tyle moich prac. Jutro będzie kolejna dostawa.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2015 15:07
Czas na mój komentarz...
Awatary naprawdę bardzo przypadły mi do gustu. Może kiedyś skradnę sobie ostatni <3. Świetne kadry i cudowne koloryzacje.
zestaw z Dafne też niczego sobie, jednak mam jedno ,,ale'' . Nie podoba mi się napis. Czcionka w porządku, ale kolor już nie. Reszta, jak najbardziej na plus. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2015 12:58
Meryem Uzerli







© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 20 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.