Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Ania xD  ☙

Strona 14 z 20 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2015 13:50
Suza ślicznie dziękuję. Może z ludźmi lepiej mi wychodzą z tego powodu, iż z Winx od dawna nic nie robiłam, a z ludźmi prawie cały czas coś tworzę. Serio poprawiłam się w napisach? To super uśmiech. Mam jeszcze dwie sygnaturki z TVD, ale muszę troszkę jeszcze nad nimi popracować, ponieważ mam wrażenie dziwnej pustki.

Takie tam awatarki robione na konkurs na jedną ze stron na których jestem.





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 11-08-2015 16:05
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2015 17:18
Jeszcze raz dziękuję za zestaw. Mi osobiście bardzo się podoba i już go sobie ustawiam mruga. Bardzo podobają mi się napisy i ta Florka po prawej stronie. Avki poniżej też świetnie ci wyszły, przyznam, że podoba mi się pierwszy i trzeci. Pozdrawiam i weny życzę.


55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 13:52
Nie ma za co. Cieszę się iż zestaw Ci się spodobał.

Takie tam sygnaturki z TVD





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 16:08
Avatary są średnie - jeżeli mam być szczera. Najlepiej wypada ten trzeci, zdecydowanie. Czwórka i jedynka mają według mnie dziwne kolory. Dwójka jest w porządku, chociaż troszeczkę pusta.
Sygnatury z TVD są okey. Pierwsza ma świetny kadr, ale niestety nic się na niej nie dzieje. Jest po prostu... nudna. Przydałby się jakiś napis czy tekstura, wtedy na pewno wypadłoby to o wiele lepiej :>.
Druga zaś ma fajne kolory, ale również wieje pustką. Zamiast dawać coś po bokach, najlepiej ustawić dodatki na środku, by przyciągały naszą uwagę :3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 22:06
Dzięki za opinię. No właśnie w tej pierwszej sygnaturze nie miałam pomysłu, co by tam dać, żeby pasowało, więc postanowiłam zostawić pustą. Z drugą też długo się zastanawiałam, gdzie ustawić te brushe. Następnym razem będę pamiętała.

Teraz coś z wampirkami ze Zmierzchu.




EDIT
Nie mogłam coś przeboleć tamtych sygnatur z TVD, więc je troszkę poprawiłam. Mam nadzieję, że teraz lepiej.





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-08-2015 22:09
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-08-2015 11:53
Sygnatura ze Zmierzchu jest okey. Fajnie, że coś się w końcu pojawiło (mam na myśli teksturę). Napis mógłby być lepiej rozmieszczony, ale i tak jest w porządku. Jedyne co mnie denerwuje to to serduszko. Bo to jest dodatek prawda? Ogólnie praca na plus :3.

Oo, teraz prace z TVD wyglądają o wiele lepiej niż wcześniej. W pierwszej sygnaturce podoba mi się tekstura, oraz to coś po prawej stronie. Niestety napis troszeczkę ucierpiał. Postaraj się dodawać jakieś efekty, typu obrys, czy satyna, będzie to wyglądało o wiele lepiej :D.
Na drugiej pracy trochu niepotrzebne te błyski. Jakoś tak dziwnie się patrzy. Napis w porządku, chociaż tak jak mówiłam - staraj się dodać parę efektów. Nadal trochę świecie pustką, ale nie jest tak źle. Idzie Ci coraz lepiej ^^.
Czekam na kolejne prace i życzę weny :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2015 11:00
W Zmierzchu to serduszko to nie jest dodatek. Ono było razem z tym tekstem, który jest teksturą. W pierwszej pracy z TVD to "coś" po prawej stronie to mieszanka kilku tekstur. Tu tak samo napis to tekstura, więc nie wiem czy obrys lub coś w tym stylu by zadziałało. No i w drugiej sygnaturce z TVD też napis to teksturka. Czasami wolę dać texturę-napis niż sama jakiś zrobić, ponieważ boję się coś zepsuć.



Sygnaturki ze Zmierzchu. Tym razem wszystkie napisy dodawałam sama uśmiech








Przyjmuję zamówienia. Ktoś coś?



Jakieś tam avatary z Seleną.







Macie może propozycje z kim chcielibyście zobaczyć kolejne avatary, sygnaturki lub zestawy? Mogę też zrobić ikonki uśmiech
Przyjmuję jak zawsze zamówienia.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2015 16:29
Sygnaturka 2. i 3. podoba mi się najbardziej. Dobrane napisy, subtelne koloryzacje i brushe. W pierwszej chyba trochę za dużo dodatków, a w czwartej troszkę nie pasuje mi napis.
Awatary cudowne, jak zwykle u ciebie, tylko 8. trochę przejaskrawiona. Reszta ma dobrane koloryzacje. Najbardziej urzekł mnie 4. i ostatni. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-08-2015 16:36
Sygnaturki ze Zmierzchu wypadły Ci naprawdę dobrze. Podobają mi się :3. Jedynie trójeczka taka dziwna, ale i tak ujdzie. Jeden i dwa super, chociaż mogłabyś trochę popracować nad kolorami, w szczególności na pierwszej pracy jest zbyt jasno. Podobają mi się dodatki/brushe. No i fajnie, że dodałaś jakichś efektów do napisów, prezentują się o wiele lepiej :3.
Avatary z Seleną nie koniecznie do mnie przemawiają. Nie podobają mi się kadry - to podstawa. Kolory również nie są najlepsze. Takie blade. Jedynie ósemka wypadła fajnie, reszta mi się nie podoba.
Czekam na kolejne prace i życzę weny ^^.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2015 11:37
Ślicznie dziękuję dziewczyny uśmiech

A teraz moje pierwsze w życiu ikonki (!) z Reign. Ktoś robił z tego zestawy i urzekły mnie, więc postanowiłam znaleźć odcinki do oglądania i potem się za nie zabieram.







© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2015 13:45
Twoje prace są bardzo ciekawe, czasami tylko dobierasz napisy lub dodatki, które nie pasują do prac, ale masz masę ciekawych pomysłów.
Avatary z Seleną wyszły Ci świetnie, podobają mi się kadry i koloryzacje. Dobrze je dobrałaś, za do wielki plus. Ja zawsze mam problemy z takimi pracami xD.
Co do prac ze Zmierzchu to mam mieszane uczucia. Pierwsza praca jest nieco przesadzona, za dużo tego wszystkiego, w szczególności, że jest masa pomieszanych kolorów. Efekty napisu tutaj nie pasują. Druga jest zdecydowanie lepsza - najlepsza. Oczarował mnie napis, strzał w dziesiątkę. Przedostatnia syga jest trochę podobna do pierwszej. Wprawdzie mniej w niej dodatków, ale te serca mi nie pasują, tak samo jak napis. Ostatnia praca jest świetna. Trochę koloryzacja za różowa, ale jeszcze ujdzie w tłumie, za to napis jest dobry jak nic!
Na ikonach zupełnie się nie znam. Nigdy ich nie robiłam i nie mam zamiaru, po prostu jak dla mnie to za mały format do popisu, a ja kocham przesadzone rzeczy, dlatego nie wypowiem się, ale jak na mój gust, to wyszły Ci naprawdę dobrze (w szczególności, że to Twój pierwszy raz).




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2015 16:03
Ślicznie dziękuję za opinię. No cóż ja jestem ze swoich sygnatur ze Zmierzchu bardzo zadowolona, ale jak kto woli uśmiech

Zamówienie dla Reb. Jak się nie spodoba to zrobię nowy.





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-08-2015 18:40
Ania ^^. Bardzo dziękuję Ci za świetny zestaw :D. Jest dokładnie taki, jak chciałam, jaki sobie wymarzyłam. Jest po prostu piękny. Już jakiś czas temu go założyłam i przepraszam, że dopiero teraz piszę ten komentarz, ale najzwyczajniej w świecie zapomniałam xd. Napis jak najbardziej na plus. Idealna czcionka, kolor - śliczności. Szczerze? Nawet się nie spodziewałam, że wyjdzie Ci to tak fenomenalnie :D> Ja jestem wymagającą klientką, ale ty poradziłaś sobie świetnie. Bardzo lubię ten png's, a koloryzacja jest zgodna z moimi oczekiwaniami :>. Weny i pozdrawiam.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2015 14:34
Reb - Nie ma za co. Jestem bardzo szczęśliwa iż zestaw się spodobał, ponieważ miałam duże obawy, że jednak coś mi nie wyszło i nie przypadnie Ci do gustu. Długo się nad tym zamówieniem głowiłam jak zrobić aby było tak jak chciałaś i jak widać udało się. Polecam się na przyszłość.

Zestaw z Reign, który sama sobie kradnę. Mam fazę na ten serial. Na razie tylko jedna praca, ponieważ jestem w trakcie oglądania odcinków uśmiech





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2015 14:48
Zestaw dla Reb nie podoba mi się. Moim zdaniem koloryzacja jest zbyt mdła, wolę troszkę mocniejsze kolory. Nie pasuje mi też napis, czcionka wprawdzie może być, ale kolor nie podchodzi mi do gustu - no, i jest taki ucięty na avatarach, nie przepadam za tym, ale co kto lubi.
Zestaw z Reign już bardziej przypadł mi do gustu. Wybrałaś ładny kadr. Wydaje się jednak być trochę pusty mimo błysków po bokach i napisu.
Życzę weny.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 11:23
Catty- Przykro mi, że zestaw dla Reb Ci się nie spodobał, ale mówi się trudno. Koloryzacja taka musiała być abym uzyskała efekt o jaki prosiła mnie Reb. Najważniejsze, że Reb się podobał.

Taki tam sobie zestaw z Tecną.



Przyjmuję zamówienia.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 11:51
Zestaw dla Reb także mi się niestety nie spodobał. Kolory nie w moim guście, a i tło jakoś niekoniecznie mi pasuje. Również te cząstki napisu przy avatarach nie wypadają ładnie. Niestety zestaw na minus :c.
Zaś praca z Reign bardzo mi się spodobała! Przede wszystkim - świetny kadr! Jest po prostu magiczny, hipnotyzujący! Po prostu wspaniały. Efekty też dobrze dobrane, jedynie napis troszeczkę ucierpiał - jest trochę za mały i ma takie dziwne kolory. Reszta jednak jest super! :D
Najnowsza praca z Tecną jest fajna. Ładne kolory - za to duży plus. Jednak napis jest trochę za duży, a PNGsy za małe, przez co praca wydaje się być pusta, niestety. Tło bardzo mi się podoba. Ogólnie ładny zestaw ^^.
Czekam na kolejne prace i życzę weny ^^.

PS: A co do pytania w moim temacie - nową kartę daję białą, a później wypełniam ją kolorem. Na kolorowej warstwie dodaje mnóstwo textur lub brushy ^^.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 21:16
Suza dziękuję za ocenę i odpowiedź na moje pytanie. Teraz zestaw z Florą, który zrobiłam właśnie najpierw dodając tekstury i brushe a dopiero potem png'sy i napis.




Png's (c) deviantart.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Ania dnia 18-08-2015 21:17
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 21:22
No, no. Gdyby nie te kolory, to zestaw uważałabym za naprawdę udany. Dobre tło oraz brushe i dodatki. Powoli zaczynasz wszystko to ładnie ze sobą komponować. Napis również przypadł mi do gustu - robisz je coraz lepsze. PNGs po lewej dobrze wtopiony, chociaż mógłby być nieco większy. Ogólnie praca jest dobra, tylko trochę przesadziłaś z kolorem. Flora bardziej kojarzy mi się z delikatnością, a tutaj przedstawiona jest w trochę "mocniejszym" wydaniu. Powinnaś jeszcze trochę poeksperymentować z koloryzacjami i byłoby super :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 22:14
Suza ślicznie dziękuję. Może faktycznie kolory zrobiłam nie bardzo pasujące do tej czarodziejki.

Zestaw z Bloom.


Png's (c) deviantart)



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 14 z 20 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.