Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Twórczość
Grafika
❧  Powiew grafiki  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorPowiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 12:34
Postanowiłam sprawdzić swoje umiejętności w kolejnej artystycznej dziedzinie, czyli grafice. Mam nadzieję, że trochę mi to wychodzi. Trening czyni mistrza, więc trzymam się tej zasady uśmiech.











61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 12:49
Widzę, że mamy kolejną osobę, która chce spróbować swoich sił w graficę. Oczywiście zostawię tu swój komentarz. Jak napisałaś - każdy kiedyś zaczynał, więc nie licz, że od razu wszystko będzie Ci idealnie wychodziło.
Zestaw z Laylą - render wydaje się mieć trochę słabą jakość, a to bardzo ważny element każdej pracy. Tło jest puste, polecam dodawać jakieś brushe, czy mieszać tekstury. Napisy nie pasują. Dodałaś aż 3, a do tego są to bardzo zwyczajne fonty, które nie zgrywają się ładnie z resztą. Ramka to ciekawy pomysł, ale może niekoniecznie w tym zestawie.
Stella - tutaj jest już trochę lepiej. Praca ma dobrą jakość, w tle widzę chyba jakieś dodatki, jednak nie podoba mi się ta biała obwódka wokół. Wydaje mi się, że to po prostu efekt uboczny zaokrąglenia rogów, mam rację? Radzę Ci pobrać trochę nowych czcionek, bo te podstawowe nie będą zawsze pasowały.
Zestaw kubeczkiem - nie widać dobrze napisu. Trochę zlewa się w tłem, Przydałby mu się jakiś obrys albo cień.

Podsumowując dodam jeszcze raz, żebyś się nie przejmowała i ćwiczyła dalej. Pobranie nowych czcionek, brushy czy tekstur to dobry pomysł. Eksperymenty również są mile widziane, bo to pomaga w odnalezieniu swojego stylu. Spróbuj też pobawić się trochę kolorystyką.
To tyle ode mnie. Weeeny~.



Edytowane przez Speksi dnia 06-01-2017 12:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 21:59
Oho, kolejna do graficzenia ;]]
Więc po kolei: zestaw z Laylą jak dla mnie nieco za prosty, w sygnaturce nie umieszczałbym obydwu postaci w jednym rozmiarze, no i nie ta czcionka. Zestaw ze Stella bardzo udany, kolorystycznie pasuje, wszystko ładnie się komponuje, większych zastrzeżeń nie dodaję. Z kubeczkiem fajny pomysł (ach ta subtelna aluzja do dzisiejszego mroźnego dnia), ale napis jak dla mnie za mały i niezbyt wyraźny.
Nigdy nie lubiłem oceniać innych, ale mam nadzieję, że dam Ci trochę motywacji, bo masz duży potencjał i jak sama piszesz, "trening czyni mistrza".
Życzę Ci powodzenia, będę zerkał na nowe prace uśmiech

PS: Może spróbuj coś narysować, tak od zera? ^^
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2017 09:39
Uuu... ładnie. Widzę kolejną mistrzynię.
Zestaw z Laylą: Zgadzam się z Mroczną, iż ramka jakoś nie pasuje. Ogólnie jest dobrze. Zmieniłabym jeszcze kolor napisu, ponieważ jest trochę różowo. Ale to tylko moje zdanie.
Zestaw z Stellą: Wszystko tu jest pięknie, ładnie. Nie bije po oczach. A avatarze uciety jest kawałek kosmyka. Jedyne co bym zmieniła lub wyrzuciła to napis z lewej strony. (Znalazła się znawczyni ze mnie).
Zestaw z kubkiem: Za świąteczny klimat masz u mnie wielkiego plusa. Najlepszy zestaw z dostawy.
Mam nadzieję, że przyjmiesz moją krytykę. Weny!


Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2017 14:02
Dziękuję Wam za komentarze serce. Nie sądziłam, że wciągu jednego dnia dostanę aż tyle opinii. Zestaw z Laylą miał złą jakość, ponieważ za bardzo powiększyłam pngs'a. Zestaw ze Stellą też mi się spodobał. Ten z kubkiem jest dla Suzanne, bo zrobiłam go na prezent za święta (jest to ten z newsa). Mam małą nadzieję, że dzisiejsza grafika będzie miała dobrą jakość, bo u mnie takowa jest (a przynajmniej starałam się, aby była).
MrDark, mam kilka rysunków na moim DeviantArt'cie, więc możesz tam wpaść uśmiech. Jeżeli ktoś będzie chciał to mogę tutaj wrzucić, ale tego jest mało, więc do tego tematu. (dA)




Eksperymentowałam z filtrami przy avach.
I zestaw z challenge'u dla Mrocznej (pierwsza praca w gimpie, więc mam nadzieję, że coś wyszło z tego ;> ).




I okładka do mojego opowiadania KLIK



Edytowane przez Aria dnia 22-01-2017 14:17
61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2017 14:40
Avatar z różą jest trochę niewyraźny, nie wiem, czym jest to spowodowane, podobnie ostatni. Pozostałe są okej, widać, że eksperymentujesz z kolorystyką, a to dobrze.
Zestaw z Darcy - po pierwsze, co się stało z jej ręką?! XDD Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że sama wycinałaś render, co niestety widać. Jest to zrobione niedokładnie, biała obwódka wokół postaci to dowód. Wtopienie pngsa w tło to dobry pomysł, jednak wykonanie jest trochę gorsze. Widzę krawędzie jakiejś tekstury na jej twarzy. Napis w sumie nie jest najgorszy. Okładka wyszła Ci fajnie, muszę przyznać, że napis idealnie tam pasuje! Przyczepię się tylko do samego kadru, wygląda, jakby był tak ściśnięty, robiłaś z nim coś?
To tyle ode mnie. Weeeny~



Edytowane przez Sophie dnia 08-02-2017 15:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 05-02-2017 21:16
Moja droga Ario pora wreszcie skomentować grafę. A więc twoje prace mają potencjał. Bardzo mi się spodobał zestaw ze Stellą, ale przeszkadza mi w nim napis. Psuje on całokształt pracy. Również udanym tworem jest ta filiżanka. Do awatarów nie muszę się przyczepiać. Są bardzo fajne. Co do zestawu z Darcy!!! Każdemu może się zdarzyć błąd, ale gdybym nie przeczytał powyższych komentarzy, to pomyślałbym że Darcy ma taką fioletową przepaskę na dłoni. Podsumowując twoje prace są fajne i pomysłowe. Popracuj nad rozmieszczaniem napisów. Weny :>




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 05-02-2017 21:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2017 17:17
Dziękuję Wam za opinię serce. Zestaw z Darcy został poprawiony, więc nie ma przepaski\ dziury\ co kto tam widział lol. Mam nadzieję, że render będzie lepszy, bo pracowałam nad jakością.








I trzy avy, których zapomniałam wrzucić wcześniej:









61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-03-2017 20:24
Darcy - brakuje mi trochę koloryzacji głównego png'sa, ale do gustu przypadła mi druga, fioletowa czarownica w tle - a skoro już o nim mowa, jest ładne, pasuje do rendera. Nawet nie odczuwam zbytnio pustki. Napis jednak bym zmieniła - przesunęłabym słowo "Dream"niżej, by nie wchodził na twarz fioletowej Darcy, czcionka i kolor jakoś średnio mi pasują.
Flora - dodałabym jeszcze jakąś teksturkę, bo tło wydaje się trochę mało urozmaicone, zaś głównego png'sa przesunęłabym trochę w lewo, by napis na niego nie wchodził. A skoro o tekście mowa - czcionka ładna, jest dla mnie na plus. Zastanawiam się, jak napis wyglądałby z jakąś ciemniejszą obwódką. Zielona Florka całkiem fajnie się prezentuje.
Luna - cześć, Luna, tu Luna! Podoba mi się ten zestawik. Ładny art, napis w dobrym miejscu, czcionka całkiem, całkiem. Kupiły mnie te przyćmione kolorki, nadają uroku. Jedynie ewentualnie w rogach dodałabym jakąś delikatną teksturkę.
Avatary są dobre, ale nie zatrzymują mojego wzroku na dłużej tak jak w przypadku zestawu z kucykami. Pobawiłabym się jeszcze trochę z kolorkami c:.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 13-03-2017 21:16
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2017 15:07
Dziękuję Księżycowo za ocenienie tej jakże słabej grafikiserce (xD).









~*~


Ostatnio byłam na filmie "Piękna i Bestia", więc i dzisiejsza grafika jest z nią, bo na nic innego nie mam weny i inspiracji.





(Wiem, że jakość zestawu jest słaba, ale nie mogłam znaleźć lepszej jakości tego kadru. Jak znajdę to pewnie poprawię.)



Edytowane przez Aria dnia 02-04-2017 15:09
61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-04-2017 22:52
Aruś nowa graficia, więc pora skomciać. Dziękuję ci bardzo za ten zestaw z Florą na urodziny. Na pewno za jakiś czas pojawi się na moim profilu.
Zestaw z księżycowym kucykiem - jest bardzo ładny i chyba nie wiem czy można coś do niego dodać, gdyż minimalizm tego zestawu czyni go wyjątkowym.
Zestaw z Piękną i Bestią bardzo mi się podoba, ale sygnatura niszczy jego piękność. Jest strasznie słabej jakości. Ale cóż się dziwić, jak jest ledwo po premierze filmu. Avy ocenię całościowo. Wszystkie są cudne. Najbardziej mi wpadł w oko av z Florą w kitku, różą pod kloszem i Bellą i Bestią. Czekam na następne prace i weny całus




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 02-04-2017 22:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2017 20:20
Dziękuję za komentarz ;3.

Poprawiony zestaw z PiB











61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-06-2017 00:00
Aruś z nowymi pracami. Już się zabieram do pisania serce Dobrze oczywiście zacznijmy od zestawiku z PiB. Jako jeden z największych fanów tego filmu, muszę powiedzieć,że jest cudowny, ale te napisy tak średnio mi pasują do tej pracy. Światło bijące z sygnatury jest tak mocne, że w wyrazie "beast" nie widać litery "t". Stella i Tecna są jak najbardziej poprawnymi pracami. Szkoda tylko, że Tecnie uciełaś rękę i łokieć. Ja bym to inaczej wykadrował. Aria jest dobrze. Ćwicz słońce, bo widzę w tobie przyszłego świetnego grafika. Weny całus




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 15-06-2017 00:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2017 00:10
Pierwszy zestaw - no cóż, kolorystyka nie powala, widzę, że za dużo nie zrobiłaś w porównaniu do oryginału. Napisy niestety nie pasują, jest ich za dużo, wybrałabym jednak inny font, niektóre wyrazy są ledwo widoczne. Mimo wszystko to chyba najlepsza praca z tej dostawy XDD.
Stella i Tecna - tekstura, png i napis. Nic więcej. Może jakieś inne dodatki by się przydały? Brushe? Albo mieszanie tekstów, jakakolwiek kolorystyka? Ja uważam, że Tecna jest dobrze wykadrowana. Gdybyś chciała zmieścić jej rękę, to prawdopodobnie render wydawałby się bardzo mało (no chyba, że byś go obróciła i Tecna by sobie bardziej leżała, ale ćśś).
Tyle ode mnie. Weny~



Edytowane przez Speksi dnia 15-06-2017 00:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2017 18:00
Dziękuję za komentarze ;3.






W dwóch ostatnich nie mogłam się zdecydować. która werjs lepsza, więc wrzucam obydwie.



~*~








Zestaw dla Skeniego






Edytowane przez Nami dnia 28-12-2017 18:10
61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2017 19:07
Avatary z sowami są ładne, głównie to zasługa kadrów, ale podobają mi się. Zwłaszcza pierwszy, którego miałam ustawionego przez jakiś czas. Drugi też niczego sobie. Kolejne są niezłe, najbardziej przypadła mi do gustu ta dziewczyna z plecakiem truskawką <3.
Następne avki są w porządku, pierwszy kotek doprawdy słodki, ten drugi jakoś tak blisko wykadrowany, niezbyt mi to pasuje. Dwa następne są nieco gorsze. Mam wrażenie, że w jednym padła trochę jakość, a w ostatnim nie podoba mi się ta czarna ramka (?), ale doceniam starania.
Zestaw z Anime ma ładny kadr. Napis nie jest najgorszy, powiedzmy, że nie rzuca się w oczy za bardzo. Zastanawiają mnie natomiast te brushe (czy cokolwiek to jest) po prawej, coś z nimi chyba jest nie tak.
Praca dla Skeniego jest dość zwyczajna. Dobrze, że dałaś tę drugą sowę w tle i jakoś zapełniłaś w miarę pustkę. Napis niezbyt pasuje, zwykły, mały, musisz zdecydowanie nad tym jeszcze popracować.
Weny~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2017 16:40
Leń ze mnie, więc ocenię tylko ostatnią dostawę.
Avatary są naprawdę niezłe. Może i to zasługa kadrów, ale wybór obrazka i kadrowanie to dwa pierwsze kroki do sukcesu. Szczególnie podoba mi się czwarty - świetne kolorki, urocza sówka - po prostu go biorę xD. Reszta sówek również jest dobra, jednak w nich brakuje mi czegoś. Wydają się takie puste, nijakie (chociaż dwójka ma świetne kolory, okej xD).
Cztery ostatnie (róża i anime) za to wydają się źle wykadrowane. Stanowczo lepiej wyglądałyby, gdyby były zostały powiększone. No ale cóż, mimo wszystko, nie jest źle ^^.
Następne cztery są w porządku, nic dodać, nic ująć. Chociaż, drugi kotek ma naprawdę fajne kolorki i śmiało mogłabym go założyć xD.
Pierwszy zestaw jest... nieciekawy. Znaczy, obrazek który wybrałaś jest naprawdę dobry, jednak napis jest niedopasowany i umiejscowiony w złym miejscu. Do tego brushe o postrzępionych krawędziach - nie, po prostu nie.
Zestaw dla Skeni'ego - to samo co wyżej.

Krótkie podsumowanie: nie idzie ci źle - wybierasz dobre kadry, jednak powinnaś popracować nad napisami i dodatkami. Właściwie trochę ci zazdroszczę, bo mi długo zajęło, zanim zaczęłam robić jako takie avatary xD.
No cóż, to będzie na tyle i życzę weny! (nah, ten post jest taki straszny, jednak musisz mi to wybaczyć, gdyż dawno nie komentowałam nikomu grafy...)


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 02-09-2017 16:45
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-09-2017 21:18
Ładne te avki~ Przede wszystkim wybrałaś fajne kadry - te sówki same w sobie są urocze. Najbardziej mi się podoba czwórka ^^. W ikonach z dziewczyną z truskawką i tą z książką brakuje mi czegoś po bokach, wydają mi się trochę puste.
Jeśli chodzi o nowsze avy, najbardziej podoba mi się dwójka - ma dobre kolory. Pozostałe zbytnio się nie wyróżniają.
Nad zestawami musisz jeszcze trochę popracować - png's w pierwszym bardzo mi się podoba, ale napis to już inna bajka. Sama nauczyłam się dobierać w miarę w porządku czcionki po dłuuugim czasie, więc się nie martw xD. Na pewno dojdziesz też do wprawy, jeśli chodzi o tła :>.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2018 18:26
Dziękuję za komentarze serce. Nie spodziewałam się aż trzech, więc się cieszę ;3.















~*~











~*~


Zestaw dla Qx



Zestaw dla Alexa



Zestaw dla Namy





Edytowane przez Aria dnia 29-10-2017 21:03
61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Powiew grafiki
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 29-03-2018 14:32
Pierwsza dostawa avatarów prezentuje się nieźle. Podoba mi się kontrast między niebieskimi oczyma a czarnobiałą resztą w szóstce, niestety coś stało się z twarzą dziewczyny, obstawiam skutek uboczny wzmocnienia kontrastu. Może rozjaśnienie twarzy sprawiłoby, że nie rzucałoby się to aż tak w oczy? Efekt w trójce ciekawie wygląda. W niektóryh avkach przydałyby się bardziej nasycone barwy, np. w piątce.
W Musie czegoś mi brakuje, nie jestem do końca przekonana do tych kropek.
Tecna za to, moim zdaniem, wygląda całkiem nieźle. Myślę jednak, że obwódka napisu powinna mieć nieco inny odcień, no i ucięło ci literkę "D". Ale ogólne wrażenie na plus.
Drugie avatary mają ładne kadry, np. czwórka. Bardzo podobają mi się kolory w trójce, te w piątce też są ładne. Ta dostawa bardziej mi się podoba, widzę progres w dobieraniu koloryzacji.
W zestawie z Bloom i Florą niestety kolory aż tak dobre nie są, kontrast jest zdecydowanie za duży, a ładne, ale utrzymane w delikatnych odcieniach tło potęguje to wrażenie. Napisy mnie nie przekonują, a pngsa umiejscowiłabym nieco wyżej.
Pozoztałe cztery zestawy są po prostu w porządku. Nie przykuwają wzroku na dłużej, ale dobrze się na nie patrzy. Niestety jakość Layli po prawej trochę ucierpiała, a napis nie jest zbyt widoczny. Za to podobają mi się kolory Musy.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.