Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Twórczość
Grafika
❧  Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)  ☙

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 12:48
Dobra, czas się wziąć do roboty. Pierwszy raz użyłam tekstur. Oceńcie jak to wypadło. Dwie sygnaturki:




Może od dzisiaj zacznę przyjmować zamówienia?



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 13:08
Jeśli mam być szczera to niestety, ale prace mi się nie podobają. Pewnie się na mnie wkurzysz i pomyślisz "co ona tak ciągle tylko krytykuje?", no ale niestety muszę pisać to co uważam, nawet jeśli to Ci sprawi przykrość. Na obu zestawach png'sy mają bardzo kiepską jakość, są wręcz rozmazane i to mi się bardzo nie podoba. W zestawie z Bloom napis kompletnie nie pasuje, jest ogólnie mega pusto i Bloom powinna być o wiele większa.
W zestawie ze Stellą tło jest nawet nawet (lepsze niż u Bloom), Ten błysk jakoś według mnie nie bardzo pasuje. Tu Stella też powinna być znacznie większa. Napis również mi się nie podoba. Czcionka i kolor nie bardzo. Żółty kolor stworzył coś takiego, że napisu nawet nie mogę w pewnym momencie rozczytać. Moja rada. Zamówienia zacznij może robić jak się trochę bardziej wprawisz w grafikę, ale to tylko moje zdanie. Życzę weny, powodzenia i czekam na kolejne prace.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 13:09
Nie będę wytykać, co mi się nie podoba tylko powiem, co będziesz musiała poprawić. Pobierz sobie jakieś czcionki, najlepiej z deviantart lub dafont. Staraj się nie używać tych błysków (ten w Stelli). Sama kiedyś takie robiłam, nie wyszło to na dobre. Lepiej nie używać filtrów, bo w większości niszczą prace. Jakość, ale to już wiesz. Musisz nauczyć się zmniejszać. Skaluj stopniowo, po trochę, nie od razu wpisuj, a ręcznie skaluj, tylko - po troszku, a wtedy jakość będzie dobra. Używaj tekstur. Ja kiedyś tu nawet wklejałam link do moich tekstur, więc możesz sobie je pobrać, są naprawdę dobre. A, i pamiętaj by usuwać credit przy png'sie. No nic :>. Widzę, że się starasz i ogólnie. Początki są ciężkie wiadomo, ale pracuj dużo, a dojdziesz daleko. Pozdrawiam.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 13:48
Tak się zbieram, i zbieram, i zbieram...
Może teraz twoja grafika nie jest najlepsza, ale przyznam, że zaczynałam podobnie. Masz drobne problemy z czcionkami napisów, ale za to kolory już opanowałaś, za co wielki plus.
Efekt blasku to nie jest najlepsze rozwiązanie - chociaż np. ,,iskierkowe'' brushe mogą się fajnie prezentować, ale filtry pod tym względem odpadają.
I pobierz jakieś tekstury. Mogę ci podesłać dwie, czy trzy, w wolnej chwili, te ulubione.
Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 17:37
Dostawa avków ( z Harry'ego Pottera). Trochę tego dużo więc oceniajcie:



Nie chciałam się bawić kolorami, bo jeszcze bym coś zepsuła. xd Proszę o ocenę!



Jeszcze klika avków z ,,Violetty" (głównie Martiny Stoessel) i ,,Mia i ja":



Proszę o ocenę. Jak ktoś chce brać to niech da (c)!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 19:29
W avach kadry są w dobre, są lepsze i gorsze, ale każdy tak ma. No i brak kolorów wszystko zniszczył. Jak nie będziesz eksperymentować to się nie nauczysz. A jak zepsujesz, to nic się nie dzieje. Po to wstawiasz na forum, żeby uzyskać opinię i dążyć do poprawy. Avy z Violetty bez koloru wyglądają normalnie.
Koloryzacji najlepiej uczyć się metodą prób i błędów. Wiem, bo sama mam takie problemy z tym. Więc nie ma się co bać, tylko pracować, kombinować, a na końcu rzucić okiem na gotowe prace i starać się je ocenić. Założyłabym taki avatarek, czy nie. Rozgadałam się nieco, ale mam nadzieje, że w miarę jasno się określiłam. Powodzenia życzę i weny!


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 20:00
Kadry w awatarach są fajne i to by było na tyle. Źle, że nie dałaś żadnej koloryzacji. Dopiero zaczynasz przygodę z grafiką więc wiadomo, że nie zawsze uda CI się zrobić ładne kolorki, ale lepiej próbować się nimi bawić niż ich w ogóle nie dawać. Po prostu poszłaś na łatwiznę, że tak to ujmę. (Wiem, znowu się czepiam). Mam nadzieję, że kolejne już będę z koloryzacjami (lepszymi czy też gorszymi, ale jednak). Życzę weny i powodzenia.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 21:05
Ja wolę patrzeć na kompletnie niedobrane koloryzacje, niż patrzeć na avy, w których nie ma nic :}. Gdy widzę koloryzacje, obojętnie jaką, to wiem, że osoba próbowała, eksperymentowała i za to ją chwalę. Szkoda, że nie dobrałaś niczego odpowiedniego, bo pole do popisu jest duże. Zmniejszyłaś tylko obrazki. Kadry są całkiem w porządku. Pobierz sobie jakieś koloryzacje z dA. Tam są świetne, polecam. Jeżeli nie, to możesz sama próbować odkrywać tajemnice Gimpa ;3. Gorąco pozdrawiam i życzę weny.

P.S; Czekam na dobre kolory :D.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 11:18
Mam do was bardzo ważne pytanie:
Co powinnam dalej robić - czy grafikę z teksturami (i png'sami) czy normalne zestawy? Przykłady to Stella (z teksturą) czy Icy (normalny zestaw).

Pytam, bo nie wiem co będzie lepsze dla mnie i w czym jestem lepsza.




Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 11:32
Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Sama powinnaś zdecydować i robić to w czym lepiej się czujesz. Moim zdaniem jednak powinnaś próbować tworzyć z teksturami i PNG'sami, Sama jak zaczynałam miałam ten sam dylemat, ale odważyłam się robić z teksturkami i jest coraz lepiej.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 14:50
Sygnatura z 05-08
Trzy razy nie. Koloryzacja mi się nie podoba, a płomienie nie wyszły. Kolor napisu nie pasuje, niektóre części wtapiają się w tło. Same jego podświetlenie, jak już mówiłem, nadaje się do kosza. Spróbuj z blaskiem zewnętrznym, nie podświetleniem tekstu (markerem).

Zestaw z Icy z 05-08
Ten zestawik najgorzej nie wyszedł, przynajmniej ramka pasuje. Reszta natomiast - napis ma dobry kolor, teraz wystarczy, że dodasz blasku zewnętrznego - najlepiej biała poświata. Brak kolorów. A co do tekstur, w internecie masz takich sparkli, znaczków, krzaczków i kratek mnóstwo. Google nie gryzie, wystarczy poszukać.

Avy znowu z 05
Kadry jak kadry, dodane są tylko rameczki, które się gryzą z resztą. Brak kolorów.

Sygnatury z 06-08
Ech... To nie wygląda optymistycznie. Na sygnie z Bloom jest pusto jak na Saharze, kolor napisu nie pasuje po raz kolejny. U Stellki nie podoba mi się nic. Zwykłe tło, png, napis i jakieś świecidełko. Tego czegoś umieszczać odradzam - wygląda to niezbyt estetycznie. Poza tym, napis kolejny raz wtopił się w tło. I jakich tekstur użyłaś? Tekstury to nie tła. Jestem na nie.

Avy z tego samego dnia
Ech... To, co wcześniej. Kadry jak kadry, brak kolorów. Dodanie kolorów urozmaici pracę. Bez eksperymentowania kolorów są takie zwyczajne. Bez eksperymentowania po prostu się nie rozwijasz w temacie grafiki, stoisz w miejscu.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 15:17
Spróbowałam z czymś nowym, a konkretniej to z kadrami. Zainspirowała mnie Reb pewnym zestawem. Oto on:




Z czcionkami nie chciałam się męczyć. Proszę o ocenę.



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 15:28
Hmm. Powiem tak. Jakościowo wszystko jest dobrze. Kadry są idealnie zrobione jednak ja bym jeszcze jakieś kolory dodała, ponieważ poszłaś na łatwiznę i tylko skadrowałaś, że tak to nazwę. Sygnatura nie jest do końca dopasowana, ponieważ nie wtopiłaś lub nie wymazałaś z kolorowego zdjęcia tak aby dopasować to do szarego. Tekst jest u mnie na minusie. No i dziewczyno czemu nie chciałaś się męczyć z czcionkami? Jeśli chcesz dojść do wprawy to musisz trochę się pomęczyć. Nic od tak nigdy nie przyjdzie jeśli nie popracujesz.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 16:27
Ja nawet nie zauważyłam, że tu czcionka jest. Czarne dodatki są ciężkie, lepiej ich unikać. Lepiej wyszło by bez napisu. No cóż, staraj się wtopić kadry, a nie złącz dwa wycięte. A jeśli już, to lepiej dodać jakiś brusz, który zakryte to odciecie pomiędzy kadrami. Kolorów nie ma żadnych. Ta ramka taka w miare. Nie ma tutaj zabawy, a niektóre zestawy wyglądają jak robione od niechcenia i na odczepnego. Widnej fantazji i eksperymentów :D.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 18:44
Avy ostatnie na poprzedniej stronce nawet mi się spodobały, fajnie to wygląda. Sygny mają ok tekstury, ale postacie są za małe a czcionki złe,mają też słabą ostrość jakby. OMG, czyja widzę avy z Pottera?! Już u mnie zapunktowałaś dziewczyno. Ale odjęłam Ci parę punktów, kiedy zobaczyłam, że nie mają one wgl koloryzacji, a to bardzo ważna rzecz! Nie zapominaj! Violetta zawsze słabo wychodzi, taka już jest, przenoszę do kosza. W Mii nawet fajne kaderki. Zestaw z Seliną wygląda dobrze i wreszcie jest ok jakość, ale napis nie wyszedł... zauważyłam, że naprawdę masz z tym problem, dlatego jak coś to podam Ci parę czcionek na PW. Zamówienia? O nie kochana, jeszcze za wcześnie. Na razie ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, bo takie coś to już głęboka woda. Jeszcze raz przypominam o kolorkach i wenki życzę serce !



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2015 10:23
Próbowałam znowu z Png'sami. Oceńcie to:






Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2015 10:32
Kolejny zestaw nie przypadł mi do gustu. Spłaszczyłaś tego PNG'sa, napis nie ma znowu poświaty. Tło z Google, brak kolorów. Nie wygląda to zbyt dobrze. Radziłbym Ci zacząć z kolorami... Bo tak się nigdy nie nauczysz ;P.
A co do tego spłaszczonego PNG'sa, to wystarczy, że pociągniesz przy skalowaniu za lewą lub prawą stronę do wewnątrz uśmiech.

EDIT: Zapomniałem o Selinie, naaah.
Cóż, podpinam się tutaj pod to, co piszą inni. Mogłaś zblurować te krawędzie dwóch awatarów, chociaż mało by to wniosło. To wszystko przez brak kolorów, zawsze bawisz się tylko czarno-białym. A właściwie jak robot. Kadr -> tło -> napis -> upload.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 08-08-2015 10:37
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2015 10:57
Zestaw mi się kompletnie nie podoba. Po pierwsze strasznie spłaszczyłaś tego PNG'sa i to wygląda według mnie okropnie. Nigdy więcej tak nie rób! Tło może i by pasowało gdybyś na niego jeszcze jakieś dodatki dała np. brushe czy też teksturki. Uwierz mi, że w internecie jest tego wszystkiego multum tylko trzeba chwilę posiedzieć i poszukać. Napis kompletnie mi się nie podoba. Kolor nie pasuje a czcionka jest mega dziwna. Z kolorami oczywiście nic kompletnie nie zrobiłaś. Jeśli nie zaczniesz eksperymentować jak ja to nazywam to nigdy nie uda Ci się dojść do wprawy i utkniesz w tym samym miejscu. Czekam na kolejne i weny życzę.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2015 11:11
No cóż... Czas na mnie. Zestaw z Seliną - po pierwsze: brak kolorów. Przez to twoje prace są takie zwykłe. Nawet sama zabawa krzywymi dużo by dała, uwierz mi. Za dużo czarno-białego. Ogólnie to lubię ten "szary" efekt, ale co za dużo to niezdrowo. Napis również nie jest zbyt dobry. Najzwyklejsza czcionka, kolor czarny... Czyli po prostu nic z nią nie zrobiłaś. Jedyne co wygląda całkiem nieźle, to ta ramka. Jestem na nie (jak w WF, lol).
Aisha - tło z googli, spłaszczony png i niepasujący do reszty napis - to wszystko, czego użyłaś. Brak kolorów, wszyscy Ci to wypominają, ale to jak mówić do ściany... Chociaż spróbuj! To nie boli, a daje naprawdę dużo (jestem ciekawa, czy w ogóle czytasz nasze posty). Kolor napisu trochę się wtapia w tło i nie jest do końca widoczny, a czcionka mi się nie podoba. Również nie. Życzę weny.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 08-08-2015 11:12
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphics from Mishaki (Beznadziejne początki)
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2015 11:26
Dziękuję z opinie. Teraz 1 zestaw i sygnatura:






Proszę o ocenę!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.