Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Twórczość
Grafika
❧  Something from nothing ~ grafika od Reb  ☙

Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-01-2015 14:47
Moja droga Reb, baaardzo dziękuję za to zamówienie. Ślicznie ci wyszło <3!
Kolorystyka jest cudna. Ten napis wygląda bosko. Na pewno ustawię na avatar i podpis. Jeszcze raz dziękuję całus.
Smocza, moje imię odmienia się "Veronici" w polskim, a w angielskim normalnie, "Veronica". No ale mogłaś napisać samo "Veronica", ale co tam jeden błąd xD.

Smoczy_Płomień to dziewczyna, tak więc nie "Smoczy", tylko "Smocza". //Lilla


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Lilla dnia 12-01-2015 16:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-01-2015 18:17
Znowu dawno tutaj nie zaglądałam. Zacznę od dostawy avków. Wyszły Ci jak zwykle bardzo fajnie, są lepsze i gorsze. Ogólnie to rzadko kiedy robisz takie mroczne avatary, jednak uważam, że naprawdę genialnie wyszły. Najbardziej podoba mi się numer 7, 8 i 10. Zestaw dla Veronici - jakoś nie ma tutaj żadnego "wow", ale i tak jest ładny. Kolorystyka na plus, napis też, tło dobrze się komponuje, ale nie podoba mi się ten czerwony pasek. Eksperyment nie przydał mi zbytnio do gustu. Kadr nie powala, jednak napis nadrabia całość, fajnie tutaj pasuje. No to tak tyle ode mnie, życzę weny i czekam na kolejne prace <3.



Edytowane przez Cattie dnia 15-02-2015 16:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-01-2015 21:27
O.e, wydawało mi się, że komentowałam już ten temat, ale najwidoczniej coś mi się pomyliło.
Ogromny progres zrobiłaś, Reb, serio. Jakby tak porównać te prace z poprzednimi, to widać różnicę.

13.12.2014 - zestaw ładny, avatar do niego bardzo mi się podoba. Nie pasuje mi nieco ten zielony napis, mógł mieć inny kolor, bo czcionka jest dobra. Tło jednak mi się bardzo podoba, dzięki niemu praca jest na zdecydowany plus. Kolorystyka zestawu też dobra, taka delikatna. Avatary z dostawy średnio mi podchodzą, kolory raczej nie w moim stylu, czwarty av jest chyba za bardzo wyostrzony, przez co całość wydaje się sztuczna. Najładniejszy drugi, szkoda, że drugi plan nie jest troszkę bardziej rozmazany, wtedy gałęzie ładnie by się wysunęły na pierwszy.

21.12.2014 - tu z avkami o wiele lepiej. Najlepsze te z tygrysami, mega są, fajny klimat mają. Przedostatni z nim chyba najbardziej się wybija. Czwarty w drugiej kolumnie ładnie wyostrzony, dobra kolorystyka.
Avy z następnych dostaw mi się niezbyt podobają, więc przechodzę dalej.

30.12.2014 - Flora wyszła bardzo ładnie, jedynie ramka nieco mi nie pasuje, ciemna byłaby lepsza. Lewa strona zestawu nieco daje po oczach, niepotrzebne są też te rozjaśnienia pod częścią napisu. Ogółem jednak zestaw udany.

04.01.2014 - avatary niby wyostrzone, kadry nawet w porządku, jednak nie podobają mi się. Głównie zawiniły tu kolory, mam też wrażenie, że niektóre avy są niższej jakości - może to przez przesadne w niektórych wyostrzenie.

10.01.2014 - hmm, niby ładnie, jednak tak troszkę się mi wydaje, że prawa i lewa strona zestawu to takie dwa osobne światy. Z prawej tak schludnie, czerwonawo, a lewej jeden wielki misz-masz i róż. Mimo tego nawet mi się podoba, choć o wiele mniej niż poprzednie zestawy. Czarny pasek u spodu niepotrzebny.
Eksperyment wyszedł... ciekawie. Napis mógł być wyżej, a te "rury" (gradient? Czy może już były?) wyglądają dziwnie. Ładne wyostrzenie, choć kolorki zwyczajne.

Jak już wspominałam, jest o wiele lepiej i oby tak dalej! Weny, Reb. I pomysłów, rzecz jasna ;3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 08:35
Dziękuję.

Zamówienie dla Akali...
1. Nie podoba mi się.
2. Przepraszam za opóźnienie.
3. Katastrofa graficzna; najgorsza moja praca.
4. Jeszcze raz przepraszam za wszystko...

Noł koment, plis.







50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 10:22
Bosz, Reb. Jakie te zestawy są śliczne, zwłaszcza praca z Florą, która normalnie powala, serio. Może zacznę jednak od zamówienia dla Akali. Wypadło nieźle, choć mnie nie powaliło. Fajna tekstura, postać ładnie na niej wygląda. Duży plus za napis, czcionka super, a sam kolor pasuje. W prawym górnym rogu troszkę pusto... jakiś brush by się przydał :3.

Praca z Florą jest mega udana, gdy tutaj weszłam po prostu "WOW". Bardzo podobają mi się kolory, a napis idealnie się prezentuje, ale czemu jest on z Believix'em? Przecież praca jest z Harmonix'em, ale mniejsza o to xd. Kratki fajne. Zrobiłaś ogromne postępy! Życzę dużo weny :>.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 25-01-2015 10:31
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 14:01












50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 14:19
Jeeej, ile avów xd. Większość jest fajna, choć znajdą się i takie, które niezbyt mi się spodobały. Powiem na samym początku, że przypadły mi do gustu kadry, mega są c:. Ten "szlaczek" jest super i ładnie wygląda. Najlepsze to: 5, 9, 11 i 14 <3. Może któregoś z nich niedługo skradnę <;.
Zestaw z Musą jest cudem, naprawdę. Zrobiłaś bardzo duże postępy w grafice, jestem pod wrażeniem. Koloryzacja jest fajna, pasuje do Musy. Brush idealnie wygląda, a jego kolor również fenomenalny. Jedynie te kratki na środku odrobinę przeszkadzają. Powinno być ich mniej, ale poza tym jest okej. Bardzo podoba mi się Twoja grafika, Rebi. Życzę weny i czekam na nowe prace <3.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 14:23
Dzięki. Plus, nie ma klepania - chcesz to bierzesz xD.
Moi drodzy, serdecznie Wam dziękuję za wszystkie komentarze! Te złe i te dobre, po prostu wszystkie, które dały mi kopa tworzyć na nowo. Może moja grafika okazać się... zwykłym śmieciem, ale tworzę ją z pasją i nadzieją, że kiedyś będzie lepiej, o wiele lepiej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.



Edytowane przez Cattie dnia 01-02-2015 10:02
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 14:36
Znowu się tyle prac pojawiło, a ja nie skomentowałam tego XD. To zacznę od zestawu dla Akali. Mi się nawet podoba, fajne tło jest, muszę to przyznać, png's też, napis genialnie wyszedł. Jedyne, do czego się przyczepię, to taka trochę pustka w prawym górnym rogu. Praca z Florą jest śliczna, kolorystyka taka jasna i żywa, nie jest w niej za pusto, ale nie jest też za bardzo naciapane c:. Przypomina mi to trochę styl Vic. A teraz ta cudna lawina avków. Już na początku powiem, że kadry są nieziemskie, gdzie Ty je znajdujesz?! Najbardziej spodobały mi się 3, 15 i 14. Tego ostatniego właśnie sobie ustawiłam, bo naprawdę jest cudny. Zestaw z Musą jest fajny, ale uważam, że robiłaś już o wiele lepsze od tego. No to tyle, weny Reb <3.



Edytowane przez Cattie dnia 15-02-2015 16:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 09:42
Rozgrzewka przed zamówieniem dla Speksi.










Zamówienie dla Speksi.





Mam takie ładne kadry na dysku, a mi się avów nie chce robić ;-;.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 10:15
Rebb naprawdę mocno podciągnęłaś się w grafice!
Zaglądając dzisiaj do Twojego tematu aż zaniemówiłam (rozmawiałam z kolegą na Skype)! Najnowsze prace wykonane przez Ciebie są według mnie wspaniałe. Każda bez wyjątku. Wszystkie mają coś w sobie, co przyciąga moją uwagę. Wypada to naprawdę świetnie.
Zacznę może od avatarów z 25 stycznia. Szczęka mi opadła. Kadry są genialne (w tym poście może pojawić się bardzo dużo przymiotników), nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Ciekawi mnie tylko - skąd Wy je bierzecie? Jak wejdę w czyjś temat to widzę mnóstwo pięknych kadrów, a gdy próbuję znaleźć odpowiednie to niestety nic nie ma... Ale wracając do oceny. Kolory niczego sobie, chociaż w przypadku 4 i 5 jakoś do mnie nie przemawiają. U reszty jest okey. Świetny pomysł z tym szlaczkiem! Coś mi mówi, że zabrany od Flamly, bo ona często takie stosowała. Prezentuje się to bombowo!
Zestaw z Musą także zawładnął moim sercem. Gdyby nie to, iż czarodziejka muzyki występuje w Bloomixie to bym go zabrała, ale niestety nie mogę zdzierżyć tej transformacji. Sygnatura trochę "daje po oczach", ale mi to nie przeszkadza, a nawet wręcz przeciwnie - podoba mi się to. Dodatki umieszczone w dobrych miejscach i jest ich odpowiednia ilość, przez co nie czuć ani pustki, ani przepychu w pracy. Jedyne co bym tu poprawiła to napis. Wydaje mi się być trochę za nisko. Wyśrodkowałabym go, ale praca i tak jest wspaniała!
Najnowsze prace z Bloom i Tecną podobają mi się, ale nie tak jak ta z Musą. U Bloomy trochę za pusto, dodałabym coś po prawej stronie, albo po prostu przesunęła PNG'sa. Sygnatura z czarodziejką technologii bardzo mi się podoba. Świetny pomysł z tym by każdy jej "klon" miał inny kolor. Za to plus. Tło mi się podoba, napis też. Do niczego nie mogę się przyczepić. Jednak do avatara muszę. Jakoś niekoniecznie do mnie przemawia. Wydaje mi się, że lepiej by to wyglądało gdybyś ujęła tylko główną Tecnę, niepotrzebnie dałaś tam jej fioletowego "klona".
Ogólnie Twoje prace są przepiękne, co już wcześniej wspominałam. Czy można u Ciebie zamawiać? Jeżeli tak to poprosiłabym o dwa zestawy z Daphne (oczywiście jak jest człowiekiem). Dziękuję i życzę weny <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 12:50
Jejciu, jakie postępy zrobiłaś ; o.

Bloom Enchantix - bardzo podoba mi się ta praca, wybrałaś świetny PNG's, który idealnie komponuje się z tłem. Napis nieźle wygląda, podobnie jak te kratki. Pasuje mi ten jakby "wtopiony" PNG's. Zestaw naprawdę ładnie się prezentuje :3.

Zestaw z Tecną - również fajny. PNG'sy są dobrze rozmieszczone, a ich koloryzacja także ciekawa ^^. Podoba mi się ta otoczka przy nich, nieźle się prezentuje. Tło jest okay, a napis też ujdzie. Może ta praca nie jest jakaś "megasuperzachwycająca", ale naprawdę dobrze wykonana c:.

Zamówienie dla Speksi - bardzo mi się podoba. PNG's jest niczego sobie, a dobór dodatków idealny. Napis świetny, czcionka dobrze wygląda - podobnie jak gradient. Ten mniejszy PNG's pasuje, a tło jest dość pomysłowe.

Ogólnie - grafika idzie Ci coraz lepiej, Reb. Życzę dużo weny ^^.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 15-02-2015 12:51
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:17
Omg, omg, omg!



To jest po prostu super! Jak to zobaczyłam, to aż mnie zatkało, serio. Świetny zestaw, naprawdę mistrzostwo. Idealnie dobrałaś teksturę do png'sa, a jeszcze dodanie go w szarej koloryzacja to malinka na torcie (czy pisze się wiśnia?). Napis pasuje jak nic. Gradient cudownie komponuje się z całością. Jestem pod bardzo wielkim wrażeniem!

Reszta sygnatur także jest świetna, tylko w tej z Bloom Enchantix, to przesunęłabym png'sa nieco bardziej na środek, ale i tak jest ładnie szeroki uśmiech.
Twoje prace z dostawy na dostawę są coraz ładniejsze i bardziej dopracowane. I oto chodzi! Gratulacje i czekam na więcej mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 10:47
Jej, Su! Bardzo dziękuję za szczerą i dogłębną opinię! Prawda, szlaczek jest od Flam; Flam, jeżeli masz coś przeciwko to napisz mruga. Jasne, że można zamówić :D. Będą gotowe dzisiaj, a jak nie dzisiaj to jutro, ale na 100% będą. Jeszcze raz dziękuję <333. Później EDIT.

TEN EDIT....
Hm. Nie wiedziałam, że ten zestaw może być taki dobry... Że się tak spodoba. Każdy ma inny gust... Co do zestawu z Bloom, to Smocza, masz rację. Teraz, gdy tak na tą sygę patrzę, faktycznie png's powinien być bardziej na środku. Dziękuję za ocenę i Victorii, i Smoczej <3.



Przyjmuję zamówienia.

~ zamówienie dla Suzanne będzie wykonane jutro.



Zamówienie dla Suzanne ;-;.







Edytowane przez Rebecca dnia 16-02-2015 10:48
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 11:11
Dziękuję Rebi. Wprawdzie myślałam, że będzie to wykonane z kadrów niżeli z PNGsów, jednak tak również jest w porządku. Bardziej spodobał mi się drugi zestaw, ponieważ pierwszy ma trochę zbyt zielonkawe kolory. Trochę to daje po oczach.
Druga praca jest lepsza. Lepiej się na nią patrzy, chociaż jest trochę biało. Mogę wiedzieć co to za PNGs?
Zabieram sobie drugi zestaw i bardzo dziękuję za jego wykonanie <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 11:15
Su, ja również dziękuję, ale za ocenę. Pierwsza praca jest niewypałem, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Też uważam, że druga jest lepsza, ale nie jest to najlepsza moja praca. Ten png's to Daphne Bloomix z dA -> KLIK.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 13:50
Ooo, ja tu chyba jeszcze nie oceniałam, ale jestem leniwa i ocenię tylko ostatnie prace. Pierwszy zestaw bardzo mi się podoba, ładne brushe i napisy. Jedyne, co mi tam nie pasuje to ten czarno-biały png's z Daphne, ale tak to jest ok. Bardzo ładny pod względem kolorystycznym. Następny zestaw jest super, ekstra, boski! Jak go zobaczyłam, to mało co mi oczy z orbit nie wyszły. Idealnie wszystko skomponowane, piękny png's, świetne brushe, ładny, pasujący napis, a kolorystyka mnie po prostu urzekła. Czekam na więcej pięknych zestawów. Weny, Reb :*.
Ps. Ukradnę Ci jakiegoś avka ze starszej dostawy.

Używaj polskich znaków oraz przecinków :).//Vic


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 03-03-2015 14:18
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 18:14
Nie wiem, jakim sposobem jeszcze nic w tym temacie nie napisałam, ale trzeba to zmienić. Ocenię tylko trzy ostatnie dostawy, bo wiesz... lenistwo xd.

25-01-2015
Jakie avy <3. Jak widzisz ukradłam sobie trzeci (nie mogłam się powstrzymać). Większość ma super koloryzację. Jest jednak kilka, które nie bardzo mi się spodobały, są to 4, 8 i 15. Za to najlepsze, to 1, 3, 5 i 14. Fajnie wyglądają te białe szlaczki, szczególnie na przedostatnim, świetnie je tam wpasowałaś.
Zestaw jest ładny, chociaż nie jest to Twoja najlepsza praca. Niemniej jednak, Musa fajnie tam wygląda. Według mnie ta główna mogłaby być trochę bardziej na środku. Napis jest najlepszą częścią tej pracy.

15-02-2015
W pierwszym zestawie bardzo spodobała mi się kolorystyka, taka jasna i żywa. Szkoda, że ten png's jest tak bardzo na lewo, bo zestaw serio jest świetny.
Praca z Tecną podoba mi się bardziej niż poprzedni zestaw. Jest taka... czysta. Podoba mi się png's i to obramowanie, dzięki czemu nie zlewa się z tłem. Niby taki prosty zestaw, ale ma w sobie to "coś". Dobra robota.
Pora na zamówienie Speksi... serio? To musi być zamówienie? Dlaczego? Zazdroszczę Ci Speksi tego zestawu xd. Pierwsze co mi się rzuca w oczy, to kolorystyka i tło. Podobają mi się te kwadraciki po prawej stronie, mogę wiedzieć jak je zrobiłaś czy to tajemnica zawodowa xd?

16-02-2015
Pierwszy zestaw nie przypadł mi do gustu, zbyt zielono i trochę za dużo tam tego wszystkiego. Za to drugi, to mistrzostwo. Ładny napis, tekstura, brush'e, wszystko. Fajny pomysł z tymi "zdjęciami" Daphne. Podoba mi się również avatar do tego zestawu, widać, że miałaś pomysł na całokształt.

Podsumowując, widać u Ciebie ogromny progress, Reb. Oby tak dalej. Czekam na kolejne prace :>. Weny!


{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 10:17
Te kwadraciki to tekstura :>.

Teraz dwa zestawy.
Pierwszy - natchnęły mnie "stare" prace, które wykonywałam parę miesięcy do tyłu.
Drugi - eksperyment z kolorami. Pobrałam też nową i zarazem świetną czcionkę.




Brushe (c) ChandSharma, tekstury (c) dA; render (c) fanpop; czcionka (c) dafont; kadry (c) galeria WB; akcje do AP (c) dA.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 11:18
Przez moje lenistwa znowu długo tu nie zaglądałam XD. Zacznę od zestawu dla mnie. Fajnie Ci wyszedł, naprawdę, kolorki są niezłe, napis też boski. Dziękuję <3. Pierwsza
praca z Daphne mnie nie urzekła. To po prostu nie mój gust, za mocne kolory. Druga jest za to meeega śliczna! Kolorystyka genialna, uwielbiam taką, jasna i lekka. Napis też idealnie tam pasuje. Najnowszy zestaw ze Stellą niezbyt mi się podoba. Stella jest taka hmm... żółta xdd. Ogólnie nie jet zły, ale coś mi w nim nie pasuje. Layla Enchantix - bosz! Arcydzieło niegrzeczny. Znowu kolorystyka w moim guście, napisy tutaj pasują, wszystko fajne. Nie mam się chyba do czego przyczepić. Reb, tworzysz coraz lepsze prace! Weny życzę!



Edytowane przez Suzanne dnia 17-02-2015 21:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.