Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Something from nothing ~ grafika od Reb  ☙

Strona 7 z 14 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 12:06
Czy to...Tak, to to! Akala przyszła skomciać twórczość Rebi! Jednakże i tak jestem leniem, więc ocenię tylko zamówienie dla mnie i Meredith. Pierwszy zestaw dla Akali (XD) wyszedł naprawdę dobrze. Te "kratki", widzę, są hitem internetuf (błąd celowy). Mi również przypadły do gustu, lecz uważam, że te obok najbardziej widocznego PNG's nie były potrzebne. Jakoś tak sądzę, że nie pasują tam. No i - jakaś tekstura zakrywa oczy tych png'sów w tle, co niezbyt mi się podoba. Napis mógł być bardziej widoczny, ale nie bardzo mi to przeszkadza. Drugi zestaw. Tu już nie mam nic do gadania. Idealny. Taki różowiutko-niebieski, delikatny. Napis prosty, ale ma swój urok. Zdecydowanie, to on jest moim "number one", ale obydwa są na poziomie. No, no postarałaś się! Teraz zestaw dla Meredith. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to koloryzacja. Po prostu świetna. + Ten gradient z lewej. Png dobry jakościowo, więc mi się podoba. Napis - "Turn the lights off, carry me home" według mnie powinien być trochę jaśniejszy może? No, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Teraz trochę krytyki. Tego mniejszego kółka zdecydowanie powinno nie być, a jak już, to powinien być na nim inny "obrazek". Jakoś ta dłoń nie pasuje mi tu XD. Efekt iluzji (bo to iluzja jest, prawda?) wygląda całkiem dobrze, podoba mi się :D. Tło wyszło Ci bardzo ładnie, fajnie dobrałaś teksturki i efekt jest zadowalający. Teraz na koniec - uważam, że Twoja grafika jest na poziomie, ale, no. Ćwicz, ćwicz, bo ćwiczenia uczynią Cię mistrzem, a ja właśnie Ci tego życzę ^^.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 05-07-2015 12:08
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 16:27
Dawno nie było mnie w tym temacie, więc ocenię najnowszą dostawę ^^.

Zamówienie dla Akali. Pierwszy zestaw jest ładny, ale specjalnie nie przypadł mi do gustu. Najpierw w oczy rzucił mi napis, prezentuje się on całkiem nieźle. Dobrze, że jego ramka (?) jest w ciemniejszym kolorze - mam wrażenie, że gdyby była jaśniejsza, napis mógłby się zlać z tłem. Kratki w prawym górnym rogu pasują, ale nie wypadają dobrze przy ręce PNG'sa. Na początku miałam wrażenie, że ucięłaś kawałek tej ręki. Do tła nie mam większych zastrzeżeń. Drugi zestaw prezentuje się dosyć dobrze. Napis jest dopasowany do reszty. Gwiazdki z lewej strony także są ładne. PNG's jest śliczny, idealnie pasuje do pracy. No, ale mam duże zastrzeżenie... zestaw jest za jasny. Może tak mi się tylko wydaje, ale to akurat psuje pracę. Zamówienie dla Meredith jest świetne! Doskonałe dobranie kolorów. PNG's podoba mi się, tak samo jak jego zmniejszona, czarno-biała wersja. Efekt, jak to określiła Akala, iluzji wygląda ciekawie. Tło jest całkiem dobre, nie mam też zastrzeżeń do napisu po lewej stronie. Tylko ten napis "Turn the light off, carry me home" nie prezentuje się najlepiej. Nie pasuje mi czcionka oraz kolor napisu. W sumie mogłoby go tu nie być, ale rozumiem, że chciałaś zapełnić czymś pracę. Ogólnie ten zestaw - moim zdaniem - wypadł najlepiej z całej dostawy.

Życzę weny, Reb ;3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 16:50
Jeju, Reb. Ostatnio nie komentowałam Twojej grafiki i narobiło się trochę zaległości ;-;. Właściwie w ogóle nie pisałam postów, ale mniejsza xd. Zacznę może od tych realnych avatarków, bo bardzo mi się spodobały :). Podobają mi się ich koloryzacje, chociaż i kadry są całkiem fajne. Najlepszy chyba pierwszy i piąty. Najnowsza dostawa to jest mistrzostwo =D. Piękne zestawy dla Akali. Bardziej chyba podoba mi się jednak pierwszy. Napis bardzo dobrze się prezentuje, ciekawa czcionka i otoczka, tekstury są świetne, idealne zapełniają miejsce, a PNG'sy są równie fajne. Nic dodać, nic ująć, byłam zachwycona, gdy je zobaczyłam po raz pierwszy, serio. Opinia drugiego jest bardzo podobna, więc nie będę się powtarzać, jak najbardziej udane prace, Reb :>. Moim faworytem jednak jest zestaw dla Meredith. Piękny. Tyle xd. Bardzo przykuwa uwagę, kolory są śliczne, a rozmieszczenie PNG'sów jest idealne, napisy w miarę pasują, choć nie jestem przekonana co do tego czarnego, po prawej stronie. Ramka jest okej, sama ją lubię.
Ogólnie jestem pod wrażeniem, bo z każdą pracą zaskakujesz mnie coraz bardziej. Chciałabym zobaczyć w Twoim wykonaniu jakieś fajne, realne avki c:. No cóż, czekam na dalsze prace i życzę dużo weny =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 19:43
Reb, brak słów. Już kolejny raz pokazałaś, na co cię stać. Może teraz zainspiruj się miłością? Wiem, że to trochę dziwne. Stawiam ci wyzwanie. Stwórz coś na temat miłości. Aha, i biorę sobie avek, ten pierwszy.
- - -
Dłużej (sensowniej) i z mniejszą ilością błędów. //Sophie



"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Sophie dnia 05-07-2015 22:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 22:09
Nie można zabrać, bo to wszystko dla Akali - pierwsze dwa zestawy dla Akali, a trzeci dla Meredith.

Reb, czy można u ciebie zamawiać grafikę? Jak tak to gdzie - tutaj (w tym temacie z grafiką) czy na Prywatnych wiadomościach?
Przepraszam za krótkiego posta.

Może mniej wykrzykników? + nie przepraszaj, tylko pisz dłużej. //Cat



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Cattie dnia 06-07-2015 10:15
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 11:19
Jak ja dawno tutaj nie zaglądałam i bardzo żałuję. Przypominam sobie Twoje początkowe prace, które także były bardzo dobre i piękne, ale teraz przechodzisz samą siebie, no naprawdę. U Ciebie najbardziej podobają mi się zestawy z Winx'a i avatary, ale anime także godne podziwu i powinszowania.
Gdy zobaczyłam najnowszy zestaw z Diaspro - zatkało mnie. This is amazing! Szary png's pasuje tutaj doskonale, nie wspomnę o tekturach i napisie. Jestem z Ciebie taka dumna placze. Obyś rozwijała swój talent cały czas i nigdy nie przestała doskonalić się w grafice komputerowej, bo wychodzi Ci to wspaniale (nie to co mi mellow).
Życzę Ci duuużo weny, pomysłów i fajnych png'sów do prac mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 11:28
Przechodzisz samą siebie, Reb... To co robisz, oszałamia. Kocham tę twoją grafę. Wzięłam już coś poprzedniego wolnego i jeszcze jak będzie, to sygnaturę wezmę. Potem pokażę, o którą mi chodzi. Ostatnie zestawy dla Akali nie są za jasne... Drugi jest cudowny. Zestaw dla Med z Diaspro też doskonale wyszedł... Pozostaje zapytać: nauczysz mnie? :haha:

- - -
Spacje po znakach interpunkcyjnych prosiłabym. //Sophie




credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Sophie dnia 06-07-2015 11:46
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 13:35
W końcu wezmę się za Twoją grafikę bo inaczej zamęczysz mnie prośbami xdd. Zacznę może od tego fioletowego zestawu z anime. Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał *-*. Wiesz, że uwielbiam takie lekkie, jasne kolorki. PNG'sy w kółeczkach wyglądają ślicznie, podobnie jak szary w dolnym rogu. Nie czuć pustki, napis fajnie pasuje. Avek pomysłowo zrobiony. Zestaw jak najbardziej na plus. Zestawy dla Akali już mniej mi się podobają, jednak trzymają poziom. Znowu kolorki mnie urzekły. Według mnie nie są za jasne - są genialne. W tym 1 czuję jakąś dziwną pustkę. Czcionka napisu jest mega, już ją sobie pobrałam. Zamówienie dla Meredith wyszło również świetnie. To chyba jedna z Twoich lepszych prac. Nie mam tutaj nic do zarzucenia. Weny serceserce.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 17:04
Dziękuję! Naprawdę nie spodziewałam się aż tylu komentarzy całus. Dziękuję!


Zamówienie dla Mishaki, cz.1.

Miałam problemy z napisem, wybacz ;x.




Jeszcze nieudana Miku ;-;. Bardzo zła.



50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 17:15
Po co mam wybaczać? Jest cudowny, ale czy to Butterflyix? Czekam na cz.2 zamówienia (tylko nie mów jaka będzie 2 ok? ;]] ) Sprawdzę jeszcze kryteria i będzie ok xd! Napis jest super i wogóle cały zestaw, ale dziwny jest ten avatar, ale i tak mi się podoba i życzę weny w 2 części! mruga



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 17:41
OJEZU! TE ZAMÓWIENIE... BOŻE, MISHAKI, PODZIEL SIĘ! *.*
Gdy zobaczyłam tą prackę, aż krzyknęłam z wrażenia.
Skąd masz takiego supi png'sa? :D I oddaj talent jeszcze raz! :3
A jak nie chcesz oddać, to mnie ucz, o mistrzyni! * pokłony*


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 17:45
Ja właśnie też chcę się od niej uczyć, ale ona się śmieje mi na PW! Jak mi się już znudzi to możesz brać cały! Teraz pracujemy nad png'sem i kadrem do cz.2 więc będzie gorąco! (Można krzyczeć)



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 18:47
Druga część zamówienia dla Mishaki. Kompletna pomyłka. Kadry to nie moja mocna strona. Przepraszam :c.





50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 19:08
Jak zwykle brzydkie, niedorobione, a ta kreska to najgorsza! Naprawdę... żartuję! Wspaniała praca, tylko dlaczego często robisz to szare? Nie jest zgodne z moimi wymaganiami, ale może być. Większych zastrzeżeń nie mam (bo to ja wybrałam kadr). Jak coś to napiszę na PW. Weny twórczej życzę w kolejnych pracach! xd



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Sophie dnia 24-07-2015 14:25
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2015 18:04




Ale makabra ;-;. Zalega to i wgl nie mam co z tym zrobić...



Av od Musy jest zły, poprawię kiedyś xd.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2015 19:27
Reeeeb. Mój boshe, kiedy ja tu cokolwiek komentowałam. Może zacznę od zestawu z Roxy, który bardzo mi się spodobał, naprawdę udany, ogólnie lubię grafikę z tą czarodziejką. Sygnatura z Miku jest także fajna! Wszystko pięknie się komponuje, nie jest źle, co ty gadasz :D. Ten z Daphne jest średni, niezbyt mi przypadł do gustu, napis i ten efekt na czarodziejce, no nie moja bajka.
Wiem, że o tych wcześniejszych pracach tak mało napisałam, ale głównie chciałam przejść do tych trzech najnowszych xD. Jestem pod wrażeniem, bo są świetne. Najbardziej zdecydowanie pasuje mi Layla i Daphne. Czarodziejka muzyki fajnie wygląda, wszystkie efekty, tekstury jak najbardziej okej, jedynie napis (brush) jakoś mnie nie przekonuje, no sama nie wiem. Daphne jest genialna, mimo że zestaw taki zwykły i w dość dziwnych kolorach - mega mi się podoba <3. Ostatnia praca - Layla. Nie wiem, czy nie najlepsza z tych trzech. Dobrze wygląda, napis idealnie pasuje. No nie będę nic krytykować <:. Weny~
Ps. Pozwolisz, że sobie skradnę Daphne, nie? :D


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2015 20:43
Reebi! Jak ja dawno tutaj nie zaglądałam *-*. A tu tyle cudnych prac. Zacznę od zamówienia dla Mishaki. Zestaw mi się bardzo podoba. Kolorki są delikatne, nie rażą w oczy. Nie czuć tam pustki, nie ma też przepychu. Avatarek pomysłowy, ale nie pasuje mi tam czerwony pasek, zmieniłabym jego kolor. Miku podobnie jak Roxy, przypadła mi do gustu. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Praca z Daphne troszkę mniej mi się spodobała. Ten czarno-biały kadr z efektem 3D średnio tam pasuje, jak na moje oko. Przejdźmy w końcu do 3 najnowszych zestawów =D. Wow! Naprawdę się podciągnęłaś z grafiką. Wszystkie wyszły świetnie. Jednak w sygnaturce z Musą mam mieszane odczucia co do napisu. Layla wypada chyba najlepiej. Chociaż nie do końca spodobała mi się kratka, a dokładniej ta szara. To tyle ode mnie. Weny <33.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2015 10:24
Dzięki serce!





Gorzej niż poprzedniooo..........


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2015 13:46
Dobra, nigdy nie komentowalam twojej grafy, ale chyba nie jest za późno xd. Jeju, ile cudownych prac. Z nowej dostawy najbardziej podoba mi się pierwsza Bloom. Fajne kolory, napis. Chyba sobie ją ukradnę (mogę?). Zestaw ze Stellą również jest cudowny. W pracy z Tecną zmieniłabym napis, bo jest słabo widoczny. W ostatnim zestawie nie podoba mi się ta kratka. Ogólnie twoje prace są śliczne. Weny!!


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Victoria dnia 24-07-2015 13:47
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2015 19:54
Reb, ja uwielbiam twoją grafikę! Twoje prace są takie lekkie, dynamiczne i to daje świetny efekt! Najbardziej spodobały mi się Layla i pierwsza Bloom. Najmniej - Daphne. Jest jakaś taka dziwna. Reszta prac także jest śliczna. Napis u Musy, według mnie, pasuje. Niewykluczone, że skradnę sobie którąś pracę. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 14 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.