Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

Twórczość
Grafika
❧  Something from nothing ~ grafika od Reb  ☙

Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
AutorSomething from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2014 19:16
Witajcie po raz setny!
Mój temat Something from nothing oznacza Coś z niczego, i właśnie teraz chcę Wam, moi drodzy, pokazać coś z niczego. Zdaje sobie sprawę, że moja grafika strasznie zajeżdża amatorszczyzną - ja to wiem, ale ja dopiero się uczę, więc... proszę także o wyrozumiałość. Pracuje na trzech programach - Adobe PhotoShop CS4, Gimp oraz PhotoScape. Tym razem chcę, aby była to porządna galeria, bez żadnych bezsensownych prac, tylko te, które uważam, że powinny się tutaj znaleźć. Zapraszam do komentowania. Oczywiście - przyjmuję zamówienia!


#Zestaw z Florą Harmonix.


#Avatary misz-masz







50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2014 19:27
Jejku, super, że założyłaś nowy temat z grafiką <3. Zacznę oczywiście od pracy z Florą. PNG's jest fajny. Napis - czcionka jak najbardziej pasuje, kolor też. Koloryzacja jest dobra, ale nie podoba mi się ten taki efekt, nie wiem czy to tekstura czy co to xd. Ramka dobra. Ogólnie plus za tą pracę. Ładna jest <3.
Avatarki mnie nie zachwyciły. Kadry są niby okay, ale nie przemawiają do mnie. Najlepszy jest siódmy, a najgorszy szósty - oczywiście moim zdaniem. Nie wiem, czy jest koloryzacja, mniejsza o to.
Ogółem mi się podoba, ale jest kilka szczególików, które niezbyt mi pasują. Życzę weny, Rebi <3. Czekam na kolejne prace całus.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Suzanne dnia 16-12-2014 22:56
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 16:39
Tak jak powiedziałam, tak wpadłam xdd (hm... to chyba dziwnie zabrzmiało...).
Zestaw z Florą - Wow! Po prostu wielkie "wow". Bardzo mi się spodobał. Serio. On jest super czaderski. Wybrałaś piękną teksturę, która idealnie pasuje do tego png'sa z Florą. Napis także jest super. Podziwiam, bo ja raczej nie umiem robić napisów z otoczkami takich jaskrawych kolorów... Avatar także wyszedł świetnie. Nie wiem, co mogę jeszcze powiedzieć. Jest tak ładny, że nie mogę się napatrzeć i chyba skradnę go sobie na chwilę xD.
Avatary także bardzo mi się podobają. Najbardziej przypadł mi do gustu ten pierwszy. Bardziej przepadam za takimi krajobrazami niżeli za dziewczynami lub chłopakami xd. Wybrałaś ładne koloryzacje i cudownie wykadrowałaś obrazki. Ja sama mam problemu z takimi avatarami, więc tutaj także wielki podziw i w ogóle.
Życzę powodzenia, Reb i duuużo, dużo weny serce.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 16:54
Ej no faken... mellow
Smocza mnie uprzedziła, bo bym skradła zestaw z Florą.
Ogólnie to jestem mile zaskoczona, bo dostawa jest na bardzo wysokim poziomie. Piękne kolory i kadry.
W zestawie z Florą użyłaś mój ulubiony kadr z Florą w Harmonixie. Jest taka delikatna, a tekstury które dodałaś przełamują blade barwy jej stroju, dodając mu jaskrawości. Tekstury też nienagannie dobrane. Jedyne, co mi nie pasuje, to napis. Jak czcionka jest ok, to nie podoba mi się obrys tekstu. Jest za ciemny moim zdaniem.
Avatary. Najbardziej podoba mi się trzeci i przedostatni. Trzeci jest z dziarą - a ja je uwielbiam, do tego użyłaś ładnej koloryzacji, która wyeksponowała na zdjęciu to co najważniejsze - tatuaż. Ten przedostatni - urzekł mnie kadr i prześliczny pierścionek pani ze zdjęcia.
Reszta jest w porządku, jednak nie powala i nie porywa mnie tak jak te dwa. Niektóre mają słabą jakość. Ten trzeci od końca, ten kotem - mogłabyś go bardziej wyostrzyć, bo mi wygląda w tym momencie na format JPG. Te czerwone rękawiczki są przesłodkie, kojarzą mi się z takimi małymi rączkami. Tylko ta ramka nie wiem co tam robi. Gdyby nie ona, to może być wzięła.
No nic, mam nadzieję, że może w następnej dostawie coś dla siebie znajdę.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 20:01
Omg, nie spodziewałam się takich opinii! Dziękuję wam bardzo całus!
Przyjmuję zamówienia.











50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 20:09
Jejku, Reb! Jakie fajne avy! Co prawda niektóre osoby robiły prace z tymi kadrami, ale to nic. Niektóre są naprawdę świetne. Mam pytanie: mogłabym zaklepać avatar numer siedem? Najlepsze to: 7, 11, 12, reszta również fenomenalna, ale te mnie najbardziej przekonują. Kolory są dobre :). Serio, Rebi, takie postępy w grafice... Jestem pod wrażeniem. Podoba mi się też czwarty avek. Właściwie prawie każdy jest fajny xdd. Nie przekonuję mnie: 1 oraz 15 - do reszty nie mam zastrzeżeń :3. Życzę Ci dużo weny i pomysłów. Pozdrawiam ^^.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 11:36
Haha, jasne :D. Dzięki. Potem edit.



Dodam coś od siebie. Jeżeli ktoś chciałby coś u mnie zamówić (haha, niemożliwe xd) to proszę o kontakt tylko i wyłącznie na PW. Nie chcę na GG, asku, ani nic w tym stylu. Tylko PW.

Ehhh... Ostatnio mnie kopnęła wena po tych waszych komentarzach całus.









50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 11:52
Średnie są nowe avatary. Kolory fajne, kadry też, choć niektóre nie przypadły mi do gustu. Av numer trzy jest ładny, cztery, pięć i siedem także super :3. Zaś szósty kadry był wykorzystywany przez wielu grafików, nie szkodzi w sumie, ale nie podoba mi się wykadrowanie. Ostatnia praca ma dobrą koloryzację. Ogółem jest dobrze, wybierasz zazwyczaj fajne kadry, na plus :>. Mam nadzieję, że niedługo dodasz nowe prace. Życzę weny i dużo pomysłów, Rebi <3.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2014 19:37





50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-12-2014 20:27
Reb, Reb, Reb.
Powiem Ci szczerze, że strasznie podciągnęłaś się w grafice. Widać to tutaj doskonale, ponieważ prace zawarte w tym temacie, są lepsze niż te, które miałaś w poprzednim. Muszę przyznać, że każda grafika, którą tutaj dodałaś strasznie mi się podoba. Nie będę oceniała każdego avataru, ponieważ jestem zbyt leniwa, ale muszę przyznać, że kolorki są w nich piękne. Szczególnie przypadła mi do gustu dostawa z 21 grudnia, która jest przepiękna(druga ikonka jest tak słodka, że chciałabym ją schrupać).
Przejdę więc do najnowszych Twoich wykonów. Już od dawna mam milion stocków z tymi modelkami, ale nigdy nie robiłam z nich avatarów, toteż bardzo się cieszę, że to Ty się tym zajęłaś. Zazwyczaj dodawałam je do moich eksperymentów, kiedy jeszcze miałam Photoshopa(teraz niestety nowy komputer i niczego nie ma). Nie muszę chyba pisać, że kadry mi się podobają. Kolory są świetne, takie mroczne. Troszeczkę nie pasują do nastroju świątecznego, ale i tak zabieram sobie 5 ikonkę. Wypadła zdecydowanie najlepiej! Inne również mi się podobają, chociaż wydaje mi się, że numer dwa ma dziwne kolorki. Życzę weny i czekam na Twoje kolejne prace :D.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 23-12-2014 21:04
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2014 21:02
O MÓJ BOŻE <3.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to jest cudowne.
Reb, dokładnie mój styl i moje gusta.
A w szczególności 3, 4 i 5.
Są tak idealne. Możesz być pewna, że ten avek niedługo ukradnę, także jakbyś mogła napisać, że ten av klepnięty dla mnie, to będę mega wdzięczna. Kolorystyka bardzo ciemna i to mi się bardzo podoba. W ogóle nie wiem co napisać, bo jestem tak zachwycona <3.



av (c) ja
Edytowane przez Victoria dnia 03-03-2015 14:06
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2014 20:55
OMG :O. Dziękuję, kochane całus.

Aza, na Twoje życzenie:
Z ostatniej dostawy:
nr. 3 - Azathara,
nr. 5 - Suzanne


Hah, teraz się cieszę, że założyłam ten temat. Jeszcze raz - dziękuję!



6 dni nic nie robienia, wstyd.


Marny zestaw z Florą, eh.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2014 21:16
Jak to się stało, że jakoś tu nie oceniałam xd? Z tych wcześniejszych avów spodobały mi dwa ostatnie. Boskie są, serio <33. Najnowszy zestaw także mi przypadł do gustu. Fajna tekstura, pasująca do Flory Bloomix. Tylko, że skrzydła czarodziejki odrobinę "zlewają" się z tłem, takie mam wrażenie. Napis jest okej, czcionka fajna, a kolor też niezły (dobrze, że jedna część ciemniejsza, a druga jasniejsza). Troszkę pustawo, ale przyzwyczaiłam się już, że brush'ów nie używasz, ok xd. Widzę, że ramka też jakaś jest - fajna. Szkoda, że mało prac, ale rozumiem. Weny, Rebi :>.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2014 21:20
Uwierz mi na słowo, że ten zestaw nie jest marny. Jest piękny i o wiele lepszy od tego poprzedniego. Ma taki swój klimat. Bardzo dobrze dobrałaś teksturę i fajne w niej jest to, że jest ona różnorodna. Strasznie spodobał mi się napis i przeźroczysta ramka - te dwie rzeczy dodają całości dużo uroku. Pngs sam w sobie jest ładny, a Ty go dobrze wtopiłaś z resztą rzeczy. W avatarze nie pasuje mi jakoś ten dodatkowy przeźroczysty pasek (nie mówię tu o ramce). Pomijając ten mały szczegół, jest to bardzo udana praca.
Avatary, hmm.. nie będę się rozbijać tylko wypowiem się ogólnie. Niektóre przypadły mi do gustu, inne nie. Czasem potrafisz dopasować idealnie kolorystykę, ale czasem z nią przeginasz. Mam na myśli to, że niektóre avki są stanowczo za ciemne lub za mocno wyostrzone, albo kolory wyglądają tak nienaturalnie. Kadry, jak kadry. Wszystko zależy od gustu. Część jest fajna, a druga część nie. Jak na razie najlepsze dla mnie są te trzy:

A najmniej podoba mi się ostatnia dostawa avatarów - oprócz numeru pięć - reszta ma taki dziwny klimat, który nie przypadł mi do gustu.
No i jeszcze pierwszy zestaw z Florą. Jakoś tak za bardzo daje on po oczach xd. Według mnie tło nie pasuje do reszty. Za to pngs i napis są ładne, a ramka jest ciekawym dodatkiem. W avatarze wgl nie podoba mi się pomysł z duplikatem na dole. Dziwnie to wygląda. Ogólnie mówiąc - nie przemawia do mnie ten zestaw.

No cóż, raz robisz lepsze prace, a raz gorsze. Nie masz się co zrażać, po prostu twórz dalej i pamiętaj o tym, że każdy ma inny gust i nie każdemu możesz dogodzić. Weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 30-12-2014 21:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2015 14:32
Dziękuję.











Żadnych komentarzy? Smuteczeqq :<<.



Edytowane przez Rebecca dnia 02-01-2015 19:20
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2015 14:44
Reeb, miałam skomentować te avki, ale jakoś mi to umknęło.
Powiem szczerze, że mnie nie zachwyciły. Niektóre są serio ładne, ale nie wzbudziły we mnie tego "wow". Kadry takie mroczne, kiedyś robiłaś trochę inne avy i właśnie tamte bardziej mi pasowały, ale okej :). Najlepiej wypadł avatar numer dwanaście, jakoś szczególnie mi się spodobał, może kiedyś go nawet ustawię. Najmniej podoba mi się avek dziesiąty, kadr nie przypadł mi do gustu. Chciałam też dodać, że robisz fajne koloryzacje :3. Życzę Ci weny, Rebi =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2015 14:49
Dzięki. Teraz takie mroczne, bo takie kadry mi zalegają masowo, więc... muszę je wykorzystać. Dobra, potem edit.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 21:08
Dziękuję, Ailen.

Zamówienie dla Veronica.




I kompletnie bezsensowna sygnatura, która jest eksperymentem.



50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 22:21
Matko, jak zwykle cudowna grafika. Zamówienie dla Vieronici (dobrze to odmieniłam xdd?) jest po prostu super! Bardzo spodobał mi się napis, on jako pierwszy przykuł moją uwagę i naprawdę jestem pod wrażeniem. Wprawdzie nie lubię tego stylu rysowanie Winx, ale jestem w stanie przymknąć na to oko...
W tej drugiej sygnaturze, gdybyś podniosła nieco napis, to byłoby nawet całkiem fajnie. Wprawdzie niezbyt przepadam za takimi laskami, ale kadr to kadr...
W avatarkach spodobała mi się ta nasycona i lekko wyostrzona koloryzacja. Wszystko jest takie wyraźne i bardzo ciekawie to wygląda. Najbardziej spodobały mi się drugi i ostatni.
No, to tyle ode mnie. Życzę Ci duuuuużo weny, pomysłów, fajnych kadrów itd. Ponadto pozdrawiam!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 19:07
Jejciu, jak to się stało, że nie zauważyłam najnowszych prac xd? Zamówienie jest naprawdę bardzo ładne <3. Zwłaszcza kolory, Ty raczej stosujesz inne koloryzacje, ale ta mi pasuje :>. Tło jest idealne, bardzo ładnie wygląda z tą czarodziejką. Te "kratki" mi się podobają, a napis równie dobrze wygląda. Ten czerwony "pasek" koło nicku Veronicy mi się niezbyt spodobał, ale mniejsza o to. Ogólnie: praca jest na bardzo dobrym poziomie, oby tak dalej, Reb :3.

Ocenię jeszcze sygnaturę :3. Powiem, że kadr mi się nie podoba, jakiś taki... po prostu nie trafił w me gusta xd. Za to nadrabia napis <3. Super, że jest przezroczysty, idealny. Hm, życzę dużo weny c:.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.