Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Twórczość
Grafika
❧  seraphina bawi się w graficzkę  ☙

Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 19:21
Kurczę, dużo tego ostatnio dałaś :x. I jak ja mam to wszystko skomentować? W sumie to i tak jestem leniwa, więc skomentuję tylko poprzednią i ostatnią dostawę.
Avatary z 22-12: :O. Piękne, naprawdę. Avki są idealnie wyostrzone, nie są ostre, ale też nie sprawiają wrażenie rozmazanych. Ciężko wybrać mi te najlepsze, jednak ostatecznie mój wybór padł na 1, 6, 7, 9, 12. Szkoda tylko, że tak późno do nich zajrzałam są świąteczne, inaczej szybko założyłabym któryś z nich :).
Avatary z 05-01: tutaj padła jakość. Najbardziej widać to w 1 i 11, które wypadają najgorzej. Kadry nie są najlepsze, jednak znalazłam ten, który mi się najbardziej spodobał - 9. Możliwe, że kiedyś go założę.
+ zestawik: no cóż, trochę jest tutaj pusto. Możliwe, że gdybyś coś dołożyła, byłoby za "extra", więc chyba tak jest lepiej. Kadr jest dobrze dobrany, no a napis świetnie dobrany.
Ogólnie najnowsza (i poprzednia xD) dostawa wypadła dosyć dobrze - widać, że robisz postępy. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci weny :D.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 19:51
I znowu mi jakoś umknęły nowe prace, dopiero teraz je zobaczyłam, ale nic. Avki mi się podobają, niektóre (tak mi się wydaje) straciły trochę na jakości, inne znowu mają naprawdę dobrą kolorystykę i jakość! Najbardziej z całej dostawy podoba mi się numerki 3 i 8 - uważam, ze wyszły najlepiej. A teraz przejdźmy do zestawu. Niby mogłoby się wydawać, że taki pusty, ale mi się podoba. Kolorki są ładne, napis też bardzo dobrze pasuje do reszty. Ogólnie nowe prace wyszły Ci całkiem nieźle, czekam na kolejne (a szczególnie na zestawy niegrzeczny ). Weny!



Edytowane przez Sophie dnia 05-01-2015 21:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 17:59
Dzięki :>.
Zgodnie z życzeniem - zestaw (wiem, że przydałby się napis, ale ja nie potrafię nic tam wpasować):


+ Avy. Koloryzacje są eksperymentalne, więc...



{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 18:12
Czas ocenić nowe prace ^^. Zestaw jakoś średnio mi się spodobał, kolory są nawet okej, choć troszkę "walą po oczach" xd. Mogłyby być odrobinę ciemniejsze. To połączenie szarości jest całkiem niezłe, ale ten brush/tekstura (cokolwiek to jest xd) nie podoba mi się. Napis przydałby się, ale i bez niego nie jest źle, dobry zestaw c:.

Avki, avusie ^.^. Niektóre wypadły serio dobrze, a kilku zabrakło fajnej koloryzacji lub same kadry nie są zbyt ciekawe. Najlepszy: piąty, siódmy i ósmy. Reszta też okej, choć nie przekonała mnie za bardzo. Koloryzacje są dobre, ale np.: w ostatnim avie jest jakaś nie za fajna. Ogólnie: robisz duże postepy :3. Oby tak dalej, a nawet lepiej. Weny, kochana c:.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 17:14
Dzięki, Vic ^^.
Brak weny = same badziewia...

Brush (napis) (c) ChandSharma.


{ grafika } { dA }

Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 18:25
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 17:21
Ocenię tylko najnowszą dostawę :3.
Przede wszystkim zestaw! Wygląda zjawiskowo. Jednak nie są to moje kolory, co nie zmienia faktu, że zestaw faktycznie jest na wysokim poziomie. Czy to PhotoShop : D? Mam rację? Do gustu przypadła mi także ramka oraz napis. Naprawdę dobrze to wygląda. Co do avatarów, hm, różnie. Jedne lepsze, drugie gorsze. Czasami walniesz ciekawą koloryzacje, a czasami nijaką, ale większość dobrze się prezentuje. Życzę weny, serze :D.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 16:06
Dzięki Reb, tak masz rację, to PhotoShop :>.






{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 16:25
Jejciu, jak to się stało, że nie oceniłam poprzedniej dostawy ; o? Wypowiem się o wcześniejszych avach i zestawie, i o tych z dzisiaj c:.

Avatary wyszły średnio, bo w niektórych jakość padła i nie wyglądają najlepiej. Najładniejszy jest trzeci, a reszta taka... niezbyt. Koloryzacja może być, ale kadry nie przypadły mi do gustu. Pora ocenić zestaw, który jest doprawdy ładny. Podoba mi się w nim ramka, napis i ten wzorek z PhotoShop'a. Mógłby być do tego jeszcze jakiś dodatek, ale i tak jest okay. Praca naprawdę dobra.

Teraz wypowiem się nieco o najnowszej dostawie avatarków ^^. Tutaj już widać postęp, serio. Prace mają dużo lepszą jakość niż poprzednie, a do tego wszystko jest dobrze dobrane. Najbardziej pasuje mi przedostatni i ostatni - może któregoś sobie ustawię :D. Trzeci i czwarty niezbyt fajny, bo jakość kiepska, reszta jest super.
Nie jest źle :3. Weny~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 12:20
Dziękuję Vic całus.
Dawno nie robiłam nic z Winx, więc...





{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 17:35
Jej, seraphina :>. Jakie postępy, gratki!

Avatary - tak, niektóre są bardzo dobre, inne mniej. Bardzo dobre koloryzacje, ramki oraz kadry. Czasami w jakimś jakość zawali, ale... jest okej ogólnie. Szlaczek też meeega.

Zestaw z Laylą - najlepsza Twoja praca, naprawdę. Dopracowana, pełna dynamiki. Brawo. Naprawdę mi się podoba. Koloryzacja idealnie komponuje się do do naszej czarodziejki, png's bardzo dobry, tekstury także nieźle wyglądają. Powiem Ci, że miło zaskoczyłaś mnie tym zestawem. Wygląda naprawdę bardzo dobrze, wysoki poziom sobie postawiłaś.

Zestaw z Bloom - ehś, niepotrzebnie dałaś ten wzorek. Niezbyt dobrze to wygląda. Ramka jest spoko, a kadry też nieźle połączone. Koloryzacja, hm, nawet dobrze się prezentuje, a napis... Napis dobry, ALE nie jest on rewelacyjny.

Podniosłaś się o poziom wyżej. Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 18:14
Dawno tutaj nie zaglądałam *.*. Zacznę od avatarów. Niektóre są lepsze, inne gorsze, ale naprawdę bardzo mi się podobają. Kolorystyka jest niezła, kadry też niczego sobie. Najbardziej spodobał mi się numer 8,11 i 12.

Zestaw z Laylą jest świetny! Kolorki są idealnie dobrane, pasują do czarodziejki fal. Napis dobrze komponuje się z całą resztą, tekstury też bardzo dobrze się zgrywają. Powiem Ci, że ta praca jakoś różni się od pozostałych. Jakiś taki inny styl, albo mi się tylko wydaje. Tak czy siak bardzo dobry zestaw.

Kolejna praca już tak nie urzeka, jest raczej przeciętny. Kolorystyka jest całkiem dobra, kadry bardzo dobrze połączone, tutaj nie mam do czego przyczepić. Ogólnie to lubię takie lekkie zestawy, ale ten 'wzorek' czy jak to tam nazwać, trochę mi tutaj nie pasuje. Wiem, że bez niego mogłoby być trochę pusto, ale zmieniłabym go na coś innego. No, to już wszystko z mojej strony. Weny życzę!



Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 18:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 22:35
Zacznę od avatarów. Ogólnie podobają mi się, dobre kadry i mają ładną koloryzacje. Najbardziej przypadły do gustu mi avatary nr 1, 7 i 9. Zestaw z Laylą jest dobry. Fajny png's, ładne tekstury, napis też ok, pod względem czcionki i koloru. Ale brakuje mi tego "czegoś" w tym zestawie. Kolejna praca z Bloom nie zachwyciła mnie. Jest zwyczajna i ciut świeci pustkami. Napis mi się nie podoba, źle wygląda ta tekstura nałożona na całą postać, a ogólnie to nie ma tam żadnych dodatków. Przydałyby się jakieś brushe. To wszystko, co chciałam powiedzieć (raczej napisać xdd). Weny życzę mruga.

Popełniasz literówki, a czasem gubisz literki w wyrazach, czytaj posty przed publikacją.//Vic


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 10-03-2015 19:02
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2015 13:57
Dzięki. Ja myślałam, że właśnie ten zestaw z Bloomą jest lepszy, bo w pierwszym te kolory mi się wydawały takie ciemne i ogólnie myślałam, że to taki niewypał, a tu proszę :D.




ID na Deviantart'a



{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2015 14:34
Zacznę od oceny zestawu z Laylą :>. Wypadł fajnie, choć kolory niezbyt do mnie przemawiają. Podoba mi się ten wzorek i "ciemna" czarodziejka po prawej. Napis jest niczego sobie, a tekstura dobrze dobrana. Ramka ładnie wygląda. Może nie wyszedł idealnie, ale naprawdę nieźle :3.

Kolejny zestaw jest gorszy od swojego poprzednika. Wzorek z PhotoShopa zdecydowanie psuje wygląd pracy. Mogłaś nie dawać go wcale lub chociaż ustawić mniejsze krycie. Napis jest ok, choć mam wrażenie, że mogłoby być lepiej, ramka okay. Połączenie kadrów nie jest złe, ale czuję w tym zestawie jakiś niedosyt.

Avatary są nawet spoko, jakość jest już dużo lepsza. Kolory w niektórych może i niezbyt mnie przekonują, ale jest kilka fajnych ^^. Najlepsze: 2 i 4, a reszta dość przeciętna. W ostatnim nie pasuje mi ten efekt, niektóre mają złe kolory.

Sygnatury z Asuną są piękne, naprawdę. Właściwie mówię o drugiej, bo pierwsza ma złe kolory, a druga - doprawdy ładne. Fajne te "paski", a napis idealnie wygląda, ramka dookoła nich jest fenomenalna. Ładnie Ci to wyszło :3.

ID mi się podoba. Ładnie się prezentuje, fajna czcionka napisu. Intrygują mnie te "paski", mogłabym wiedzieć czym one są xd? Tekstura, jakiś efekt?

Bardzo ładne prace tworzysz, choć mają wahania. Avatary nie są może jakieś najpiękniejsze, ale widać dużą poprawę. Życzę weny :3. Pozdrawiam serce.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 26-02-2015 14:37
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 20:29
Zacznę może od najnowszych avków. Są naprawdę całkiem fajne, w niektórych bardzo spodobały mi się kadry. W innych znowu koloryzacja jest ciekawa, a w jeszcze innych po prostu wszystko świetne. Mi najbardziej przypadły do gustu numerki 2,3,4, ale cała reszta też wypada nieźle. Zestaw z Asuną wyszedł Ci cudownie! Bardziej spodobała mi się chyba pierwsza wersja, bo druga jest taka hm, no jak dla mnie to przez koloryzację napis jest mniej widoczny. Jednak wersja 2 ma ładniejsze kolorki i jestem w rozterce. Wracając do Yuki numer 1, muszę przyznać, że wydaje się taka prosta, a jednak mnie urzekła, ID nawet mi się spodobało. Ładnie to wszystko wygląda i cieszy oko. Oby tak dalej! Weeny!



Edytowane przez Suzanne dnia 07-03-2015 16:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 16:22
Dziękuję dziewczyny.
Wiosenno-letnie avki + jakaś taka dziwna sygna:






{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 13:55
Najbardziej rzuciły mi się w oczy 4 i 8, mają coś w sobie, po za dobrą koloryzacją i kadrami, które mają wszystkie avki. Dobra robota. Sygna jest naprawdę ciekawa, kolory fajne, mocne, dobrze się na nie patrzy. Dobre wtopienie w tło. Napis też wygląda szałowo. No cóż, wniosek się jeden nasuwa, jest to bardzo dobrze zrobiona sygna, przemyślana ze smakiem. Weny.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 15:49
Avatary bardzo mi się podobają. Wybrałaś naprawdę dobre kadry, na które aż miło się patrzy. Niekiedy koloryzacja troszeczkę nie pasuje, aczkolwiek nie jest źle - całość prezentuje się naprawdę ładnie. 6, 8 i 12 wypadły najlepiej. Podoba mi się ta ramka, którą dodałaś do ikonki, zdecydowanie dodaje jej uroku. W ósemce podobają mi się kolory, jak i sam kadr. Mam słabość do takich wianków i sama chciałabym w przyszłości sobie go zakupić. Dwunastka jest niby przeciętna, ale od razu przyciągnęła moją uwagę. Koloryzacja naprawdę świetna :3.
Jeżeli chodzi o sygnaturkę to wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych Twoich prac. Miło się na nią patrzy. Ma mało dodatków, ale sprawia wrażenie perfekcyjnej. Napis ustawiony w dobrym miejscu, a i wtopienie dodaje świetnego efektu.
Życzę weny i czekam na kolejne Twoje prace! ~


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2015 19:39
Dzięki.



Tapeta z Florą


Wiem, w zestawie jakość padła, ale im bardziej próbowałam coś z tym zrobić, tym było gorzej, więc cieszę się, że w ogóle coś z tego wyszło. Tapetę robiłam po raz pierwszy i to chyba wiele wyjaśnia xD.


{ grafika } { dA }

Edytowane przez Suzanne dnia 13-03-2015 19:51
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 16:44
Tapeta wyszła całkiem fajnie. Moim zdaniem kolorki bardzo kontrastują z Florą, że tworzy się nawet fajny efekt. Tylko ten napis ginie w tym wszystkim. Do zestawu mam mieszane uczucia. Napis jest świetny, Flora zresztą też, tylko ten efekt szarości. Trochę razi mnie po oczach. Ogólnie dostawa nieźle wyszła. Weny!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 16:46
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.