Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  seraphina bawi się w graficzkę  ☙

Strona 6 z 12 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 21:34
O. I tutaj mamy przykład jak można szybko i dobrze nauczyć się pracować z kolorem w kadrach. Bardzo duże postępy. Avy z 31 marca udane. Mega spodobał mi się trzeci, który kradnę do siebie na profil. Piękne kadrowanie, ładne mleczne kolorki. Pod każdym względem idealny. Perełka. Dawno nie widziałam tak dobrej ikony. Przedostatni bym trochę wyostrzyła, w kluczu zmniejszyła ramkę o parę pikseli. O ostatniej dostawie się nie wypowiem, bo niezbyt lubię i znam, ale mogę powiedzieć jedno - eksperyment bardzo udany, świetne mocne kolory.
Hm, chciałabym zobaczyć sygnatury z ludźmi w twoim wykonaniu :). Kolory masz już wyczute, gratki.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 04-04-2015 21:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2015 20:04
Dzięki wielkie, ale mi się miło zrobiło jak przeczytałam te opinie, serio dziękuję dziewczyny :>. Zrobiłam dwa zestawy z "ludźmi", ale coś mi się wydaje, że to mój słaby punkt i avy, w niektórych próbowałam robić te "powielenia", jak cz_flora. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko xd.







{ grafika } { dA }

Edytowane przez seraphina dnia 15-04-2015 20:05
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-04-2015 18:28
Łał, seraphina. Ty zrobiłaś tak ogromne postępy w tak krótkim czasie, że szacun. Ostatnia dostawa powala na kolana, dosłownie :o. Świetne kolory i te efekty w postaci pikselizacji i rozmycia, które uwielbiam. Zatkało mnie xd. Aż nie wiem co powiedzieć :o.
Jeszcze jedno. Jak nie lubię anime, to ty idealnie dobierasz koloryzacje do tych postaci. Nie da się obojętnie przejść koło nich, bo rzucają się w oczy.
Czekam na więcej avatarów z ludźmi :D.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 09:42
Jak dla mnie poprzednia dostawa lepsza. Widać, że eksperymentowałaś z tym efektem, ale dość nieudolnie. Zmniejszyłabym krycie. Co do twojego pytania, czy jestem zła - nie, ale zapewne teraz nas zaleje fala avatarów z tym rozmyciem ze wszystkich stron. A szkoda, bo po drodze gubicie własny styl. A, wrócę jeszcze do kolorów - jak zwykle na najwyższym poziomie.
Jak nie zapomnę to wieczorem ci podeślę dwie strony z fajnymi zdjęciami do obróbki :D.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2015 18:24
Dziękuję Flam i Dżo.
Co do twojego pytania, czy jestem zła - nie, ale zapewne teraz nas zaleje fala avatarów z tym rozmyciem ze wszystkich stron. A szkoda, bo po drodze gubicie własny styl.

Masz rację, lepiej wymyślić coś fajnego samemu. Nie będę raczej używać tego efektu, a jeżeli już to sporadycznie ;>.
Jak nie zapomnę to wieczorem ci podeślę dwie strony z fajnymi zdjęciami do obróbki :D.

Jakbyś mogła to byłabym bardzo wdzięczna :D.





{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2015 14:51
Podciągnęłaś się w grafice, a nawet bardzo. Lepiej ci idzie, niż ówcześnie. Kiedyś - nieźle, teraz very good. Te rozmycia są mega, mega i jeszcze raz mega. Przyjemne kolory, fajnie się na nie patrzy, delikatne, nieco przytłumione, ale - tak jak pisałam - przyjemne. Lubię twój styl, ten nowy styl. Widzę, że teraz to tylko prace z ludźmi, a ja chciałabym ujrzeć coś innego w tym twoim nowym stylu, bo trudno bardziej się rozpisać, widząc tylko takie prace. Kadrowanie bardzo, bardzo dobre. Kolejna osoba z wielkim talentem, zaangażowaniem, która dąży do celu. Bo chyba tak naprawdę to właśnie o to chodzi, żeby nie odpuszczać, a starać się. Tobie to wyszło...


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-04-2015 14:55
Ogółem to fajniacko, bo robisz avy strasznie w moim stylu i będę miała od kogo kraść :D. Nowa dostawa - fajna. Perełki to głównie dwa, cztery, osiem, dziesięć i jedenaście. Ładne kolory, ciekawe rozmycia. I co do rozmyć, fajnie, widzę coś nowego, świeżego. Zestaw spoko, napisy trzeba tylko zacząć ćwiczyć :).



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 21-04-2015 19:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 13:00
Wow.
Świetne ikonki. Dziewczyno, oddaj talent O.o. Tworzysz doprawdy świetnie i patrząc na wcześniejsze prace, to dużo się podciągnęłaś. Bardzo mi się podoba ten ostatni avek :). Jest naprawdę cudowny. Życzę weny i czekam na kolejne prace.

"Naprawdę" pisze się łącznie, ale staraj się nie nadużywać tego słowa, bo pojawiają się powtórzenia. Może napisałabyś nieco dłużej?


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Victoria dnia 23-04-2015 13:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 14:17
Łoo, najnowsze avatary bardzo mi się podobają! Kiedy tylko je zauważyłam, stwierdziłam, że wszystkie są cudowne! Nie myliłam się. Świetne kadry, są niesamowite. Czy mogłabym wiedzieć, skąd je bierzesz? Nigdy nie potrafię znaleźć odpowiednich na avatary, czy cokolwiek innego. Podobają mi się efekty. W szczególności te rozmycia - doskonale pasują. Moimi faworytami są: dwójka, siódemka, dziewiątka i dwunastka. Wyszły po prostu rewelacyjnie <3.

Jeżeli chodzi o zestaw - ma fajne kolory, takie orzeźwiające. Kadr jak zwykle mi się podoba. Tylko to co mówiła Dżo - trzeba popracować nad napisami. Dodać jakieś efekty, lepiej rozmieścić i byłoby rewelacyjnie! :D

Życzę weny i czekam na kolejne Twoje prace! :D


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2015 18:41
Dzięki całus.



{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2015 21:12
Wreszcie biorę się za komentowanie Twojej grafiki. Chciałam zrobić to już wcześniej, ale wypadło mi z głowy xd. Ostatnio dodajesz dużo avatarków - fajnie, niektóre naprawdę mi się spodobały, inne trochę mniej, ale na pewno jest ogromny postęp. Fajne te rozmycia, koloryzacje też jak najbardziej okay. Realne zestawy całkiem dobre, ale może być lepiej :D.

Wypowiem się jeszcze, jeśli chodzi o dzisiejsze zestawy z Winx. Bardzo mi się spodobały. Zestaw ze Stellą fajny, ale czarodziejka nieco zlewa się z tłem, choć może był taki zamiar. Napis ciekawy, trzeba przyznać. Tło ładne, fajna pracka, jestem pod wrażeniem. Jeszcze bardziej spodobała mi się Musa. Genialne tekstury, a sam PNG's dobry. Napis na plus, fajny ten efekt na nim.

Robisz postępy, oby tak dalej. Weny ;3.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 24-04-2015 21:13
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2015 22:02
Już kilka dni się tak czaję, żeby zostawić tutaj komentarz, ale jakoś mi się nie chce XD. No wiec w końcu się za to zabrałam. Muszę przyznać, że ostatnio coś się wzięłaś za avy- i bardzo dobrze! Wychodzą Ci ślicznie, jedne są lepsze, drugie gorsze, ale utrzymujesz wysoki poziom. Bardzo fajne pomysły, te wszystkie rozmycia mi się podobają. Zestawy realne też niezłe, ale mogą być jeszcze lepsze.

Co do dzisiejszej dostawy to przypadła mi do gustu. W pierwszej pracy podobają mi się kolorki, są takie żywe i idealnie pasują do naszej czarodziejki słońca. Tło również świetnie wygląda, napis wyszedł fajnie, ciekawy pomysł. Zestaw z Musą też ładny.W tym szalenie spodobało mi się tło, naprawdę dobrze Ci to wyszło. Kolejny pomysłowy napis, ładnie tutaj pasuje.

To chyba tyle ode mnie, weny ^^.



Edytowane przez Speksi dnia 24-04-2015 22:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-04-2015 07:33
Ooo nareszcie coś z Winx'a! :D
Oba zestawy na pierwszy rzut oka prezentują się świetnie. Niestety, kiedy przyglądnąć się dokładniej, trochę w nich za pusto. Przy Stelli nie widać tak tego, ponieważ tło wszystko maskuje i jest w porządku. W przypadku Musy, ta pustka jest niestety widoczna. Jakiś mniejszy PNGs po lewej stronie by się przydał, a wtedy byłoby - moim zdaniem - o wiele lepiej! :D
Podobają mi się tła i kolory - mistrzowskie! Napisy są okey. Ten w pierwszym zestawie mnie przyciąga, cały czas na niego patrzę, haha :3. W drugim zestawie jest taki... zwyczajny? Brakuje mi u niego tej iskierki.

Życzę weny!~


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2015 18:06
Dzięki :>.



Brush (napis) (c) ChandSharma


{ grafika } { dA }

Edytowane przez seraphina dnia 26-04-2015 18:07
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2015 11:09
OMG! Seraphina! Jakie cudne avki! Jak je zobaczyłam, to długo nie mogłam oderwać oczu. Kolorki są genialne, idealnie pasują do danego kadru. Jak już o kadrach mowa, to też są bardzo ciekawe. Cały czas się zastanawiam, którego sobie ukraść i nie mogę się zdecydować. Najbardziej spodobały mi się numerki 1, 3 i 4. Mają w sobie taki urok i chyba zdecyduję się na kradzież czwóreczki ;]].

Zestaw z Laylą wyszedł Ci fajnie, przypadł mi do gustu. Kolorystyka pracy jest dobra, miło się na nią patrzy. Nie ma tam też żadnej pustki, tło fajnie "zapełnia" całość i daje złudzenie, że jest aż tak dużo dodatków. Napis idealnie tutaj pasuje, fajne dopasowane kolorki, czcionka i miejsce. Ogólnie zestaw na plus.

To tak, tyle ode mnie. Życzę weny i czekam na kolejne prace ^^.



Edytowane przez Victoria dnia 27-04-2015 13:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2015 16:40
Z nowej dostawy bardzo podobają mi się avatary, szczególnie numery 2, 3 i 6. Fajne kadry i numer 6 tak zalatuje wakacjami, aż miło. Jeśli chodzi o zestaw z Laylą jest on udany. Dobrze dobrany napis, kolorystyka też niezła i Layla wygląda tu naprawdę spoko. Nie udają mi się ostatnio wypowiedzi.
Życzę weny ok.


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2015 18:04
Z tego co ostatnio zauważyłam, to naprawdę dobre avatarki wychodzą spod Twojej ręki. Kadry są ciekawe, każdy przedstawia co innego. Miło patrzeć na taką różnorodność. Kolory współgrają ze sobą. Niektóre są lepsze inne trochę słabsze. Zależy to jeszcze od gustu. Zniekształcenia też są fajnie zastosowane i pasują. Zestawy z Winx. Sygna ze Stellą wydaje się strasznie zapełniona, dużo złota, ale kontury się ze sobą zlewają. Do niej akurat ciężko dobrać napis, ale ten akurat wydaje mi się zapychający jednak. W sygnie z Musą również nie pasuje mi napis. Brak w nim czegoś specjalnego. Kolory ładne, PNG's, ma jedynie trochę dziwny odcień, teksturki, tło ładne, na plus. Weny.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 18:37
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2015 14:46
Kurczę, fajne te avki :D. Drugi przypomina mi ava Lady, ale przecież to tylko kadr, a wykonanie inne. Najbardziej właśnie podoba mi się numer 2 i 3. Reszta też jak najbardziej spoko, ale te dwa takie fajowe :D. Dobre koloryzacje, a kadry w sam raz. Rozmycia też ciekawie wyglądają. Rety! Ten zestaw z Laylą jest niesamowity! Bardzo mi się spodobał. Widać, że się podciągnęłaś, jeśli chodzi o takie prace. Wszystko przyciąga wzrok. Napis pasuje, a ramka też spoko. No, jestem pod wrażeniem :3. Oby więcej takich prac, już nie mogę się doczekać efektów. Życzę dużo weny!~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2015 20:03
Dzięki ^^. Nie mam ostatnio weny, więc daję tylko avy i jakiś denny zestaw.

3 av - Suza






{ grafika } { dA }

Edytowane przez seraphina dnia 06-05-2015 20:26
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: seraphina bawi się w graficzkę
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-05-2015 20:13
Okej, tak jak obiecałam - czas na edit :D.
Najnowsza dostawa jest według mnie świetna! Wszystkie avatary są świetne! W szczególności trójeczka, którą sobie niedługo ustawię <3. Niesamowite kadry, kolory i dodatki. Zresztą Tobie ikonki zawsze wychodzą rewelacyjnie, więc i teraz tak musiało być. Podoba mi się jeszcze jedyneczka i czwóreczka, naprawdę świetna robota. Chciałabym mieć taki brzuch jak ta pani na ostatnim avatarze ;-;.
Zestaw niestety nie przypadł mi do gustu. Nie podoba mi się kadr, według mnie jest taki... no nijaki. Nie zachwycił mnie, a jak wiadomo - kadr to podstawa. Napis natomiast jest dobry, efekt rozmycia super.
Czekam na kolejne prace i życzę weny!
3 ustawię niedługo, obiecuje!


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 07-05-2015 19:15
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 12 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.