Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Nory  ☙

Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2014 16:17
A tu kolejne nieudane zestawy z Opal i Asami x Mako. Oceńcie sami uśmiech.








#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 04-10-2014 16:18
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-10-2014 16:39
Ja jeszcze tylko odnośnie zestawu, który - jak Ci już pisałam - niedługo sobie ustawię: wiedziałam! Czułam, że to Percabeth, ale musiałam się upewnić. Teraz jeszcze bardziej kocham ten zestaw xD.
Korra, którą sobie wzięłaś bardzo mi się podoba. Ma fantastyczne kolorki i taki fajny klimat. Kolejny zestaw jest prześliczny, kolorki są naprawdę cudowne. Nie wiem, kto jest na ostatniej pracy, ale wyszła Ci ona całkiem ładnie. Podoba mi się napis, nieźle komponuje się z całością. Weeeny!



Edytowane przez Lilla dnia 04-10-2014 17:41
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2014 22:36
A tu nowy zestaw - pierwszy, z którego jestem dumna!






A tu jakby poprawa. Wiem, że fantastycznie nie jest, ale i tak nic nie pobije mojej pracy konkursowej, którą wysłałam zawstydzony.






Dobra, no to jedziem z nowym czymś. A konkretnie - obrazek znaleziony na asku, spodobał mi się no i wiadomo. xD

Dam dwie wersje pracy, bo nie wiem, które lepsze.







#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2014 20:20
Podoba mi się grafika z Calypso (?), w każdym bądź razie ta całująca się para. Takie delikatne i widać, że popracowałaś nad tym (porównując do wcześniejszych grafik). Logan też jest bardzo OK, ale użyłaś tego hdr'a (?), który u Ciebie całkiem zgrabnie wygląda, aczkolwiek nie jest to mój ulubiony filtr. Ta dziewczyna, Alexandra Daddario (ona w jakimś filmie na podstawie książki grała) też jest cudowna. Są to 3 moje ulubione prace. Sama nie bawię się w skomplikowane prace, które mają niektórzy na swoim portalu z wieloma maskami, kilkoma postaciami w kolorze, sepii, czy czerni i bieli, ponieważ często ta ilość mnie przytłacza i pomimo, że praca jest piękna to niestety mnie przytłacza. Twoje prace jeszcze takie nie są co mi się podoba bardzo uśmiech powodzenia w dalszym tworzeniuuśmiech
Mogłabym prosić Cię o podanie tej stronki z teksturami? Jestem ciekawa jak wyglądają, może sama coś nowego podłapię. uśmiech)


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2014 21:31
A tutaj nowość nowości :D. Ogólnie to taka druga próbna praca z gifami. Napisu nie dawałam, będę to dopiero robić. Szału nie ma, tyłu nie urywa, ale może się Wam spodoba. No i avka do tego daję.





Zbieram zamówienia na prace z gifem uśmiech



A tu kolejny zestaw gifowy z Korrą. xD





A tu zestaw z Florą(wiem, okropne. T^T). Osobiście nie jestem z niego zadowolona, bo będę jeszcze jeden robić, tyle, że dla Lil serce.






No i znowu Florka :D. Ale tym razem ogłaszam nowinę - Bilivix, liwing in madżik, zdobyłam wczoraj goooo xDDD! Winx - Believix xD. Więc z tej okazji do tego tygodnia - będą avatary i może zestawy z Believixu. Zamówienia też przyjmuję. :D





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Suzanne dnia 26-11-2014 22:33
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-11-2014 21:18
Twój temat obserwuję długo i tak patrze to myślę, że ja mogę schować się w cień. Moje opinia będzię z punktu widzenia prostego człeka co tworzy w Paint'cie :cool:Skomentuje ostatnie dzieła.
Zestaw z Avatara ciekawy, choć napis trochę niewidoczny, za to śliczna kolorystyka.
Zestaw z tą mangą <nie wiem jaką>, ładny, miły kontrast, nie razi w oczy ale pierwsza wersja lepsza.
Korra rządzi, cudo. Piękny gif, jeden i drugi. Śliczne kolory, nic dodać, nic ująć.
Florka równie ładna, fajna tekstura w tym pierwszym zestawie, jednak ja bym dała żeby png's był bardziej widoczny, bo nieco za blady. Drugi zestaw nie ma co się doczepić, profesjonalny.
Weny! Czekam na nową grafę.




49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2014 16:59
No to Icy się doczekałaś i przy okazji tą Musą, którą widzicie teraz, otwieram kolekcję Believix Edition! * brzmi jak pokaz mody. * Więcej zestawów zobaczycie na pewno, obiecuję. I ta kolekcja będzie się pojawiać aż do niedzieli/poniedziałku. Mam nadzieję, że ktoś skomentuje chociaż tą Musę, bo przyznaję, że jest ona niesamowita. xDDD




A tu z napisem:



No i Tecna Believix. :D Tym razem jednak będą trzy wersje sygi. Jak ktoś chce, niech bierze z creditem dla mnie. :D






No i avki






Avatarów ciąg dalszy...







A tu zamówienie avkowe dla Reb i jeden avek wolny.

Reb, nie zabijaj za te ohydztwo. :C

Wolny:



#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 29-11-2014 22:24
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2014 17:33
Skomciam ci ostatnią dostawę :3.
Zestaw z Musą - druga wersja jest dobra, tylko te kratki są dla mnie zniekształcone - to chyba tekstura, o ile się nie mylę. Ogólnie prospekt na prace mi się podoba, wykonanie też jest dobre. Podoba mi się.
Zestaw z Tecną - o, to to jest piękny zestaw, ładniejszy od tego z Musą. Pierwsza wersja chyba najbardziej skradła mi serce, choć wydaje się, że jest ona trochę pusta. Taki mały drobiazg mruga. Ogólnie mega dobra praca, może kiedyś ją skradnę.
Ogólnie avatary - dziękuję Ci za moje wspaniałe zamówienie - to po pierwsze. A po drugie, to mi się naprawdę one podobają, bez słodzenia, naprawdę. Jak widzisz, ustawiłam sobie taką mini "kolekcje". Są bardzo fajne kadry i ogólnie super.
Weny, Nora całus.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2014 17:49
Rebecca napisał/a:
Skomciam ci ostatnią dostawę :3.
Zestaw z Musą - druga wersja jest dobra, tylko te kratki są dla mnie zniekształcone - to chyba tekstura, o ile się nie mylę. Ogólnie prospekt na prace mi się podoba, wykonanie też jest dobre. Podoba mi się.
Zestaw z Tecną - o, to to jest piękny zestaw, ładniejszy od tego z Musą. Pierwsza wersja chyba najbardziej skradła mi serce, choć wydaje się, że jest ona trochę pusta. Taki mały drobiazg mruga. Ogólnie mega dobra praca, może kiedyś ją skradnę.
Ogólnie avatary - dziękuję Ci za moje wspaniałe zamówienie - to po pierwsze. A po drugie, to mi się naprawdę one podobają, bez słodzenia, naprawdę. Jak widzisz, ustawiłam sobie taką mini "kolekcje". Są bardzo fajne kadry i ogólnie super.
Weny, Nora całus.


Te kratki to taki krzywy brush. xDDDD A co do pracy z Tecną - mnie też się podoba bardziej niż Musa szczerze powiedziawszy. xD
No widzę widzę. :3 W takim razie będę robić więcej, aby były jeszcze lepsze - dziękuję za ocenę, Reb.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2014 19:24
Hohoh podoba mi się ta Musa w Belivixie, ale bez napisu. Ten mógłby być jakiś zawijasny, lub bez tych kontur i ze zmniejszoną przezroczystością. Tecna też bez napisu i zdjęcia. Bardzo mi się podoba ten motyw Galaxy (?) u niej. Ta ze zdjęciem drugim mi nie podchodzi bo kolorystyka jest zbyt intensywna i samo zdjęcie jest... brzydki ;/. Kompletnie mi tam nie pasuje. Co do Tecny z napisem to napis znowu mógłby być bardziej przezroczysty i troszkę bardziej odwrócony. Tak wiem czepiam się detalów.... uśmiech
Co do awatarów to bardzo mi się podobają. Niby za wiele roboty przy nich nie ma, ale ich różnorodność jest ciekawa. Najlepsze to te w pierwszej turze. Jeden sfiltrowany, ten z dziewczyną w okularach. Drugi to ten z tatuażami na plecach i rękach i dwa kolejne z czerwoną spódniczka. Mam nadzieję, że żaden z moderatorów nie zjedzie mnie za słownictwo, ja wiem że tu są dwunastolatki, ale jak ktoś nie chce czytać to TERAZ ZJEDZIE NA AKAPIT NIŻEJ. Co do awatarów to kocham ten z opisem wolny. Te nóżki ajdhdjdjs. Dziękuję tyle w temacie uśmiech
Całościowo patrząc to robisz postępy w zestawach. Wiadomo każdemu nie dogodzisz. Twoje poprzednie zestawy nie za bardzo mi podchodzą, ale te z Musą i Tecną są już kilka levelów wyżej. Mam nadzieję, że kolejne będą coraz to lepsze. Trzymam za Ciebie kciuki uśmiech


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 03-12-2014 22:34
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-12-2014 21:36
Z braku zajęcia postanowiłam ocenić Twoją grafikę z całej tej strony :>.
Zestawy z 04.10. Są puste. Naprawdę. Brakuje jakiegoś napisu, brush'a, który zapełniłby wolne miejsce. Z kolejnym zestawem jest bardzo podobnie.
Prace z 10.10. Jest już trochę lepiej. Choć ten PNG's czy też kadr nie podoba mi się zbytnio xd. Następne zestawy są całkiem ok, jakieś napisy, więc poprawa widoczna.
Zwrócę uwagę na animacje. Są ładne. Plus za to, że są płynne :3. Przejdę do zestawów Winx'owych. Te z Florą są niezłe. Kolory takie ciepłe i miłe dla oka, jednak nadal pusto. Zdecydowanie lepsze są najnowsze prace. Zestawik z Musą jest okay. Fajne tło, PNG's również niczego sobie. Lepsza wersja z napisem, bo nie ma tej pustki na środku. Jeśli zaś chodzi o zestaw z Tecną, to jest chyba najlepszą pracą. Wygląda całkiem dobrze.
Podsumowując. Wiadomo, że od razu nie będzie tworzyć się nie wiadomo czego. Wyraziłam tylko swoje zdanie, którym się nie przejmuj xd. Życzę weny i dużo pomysłów =D. Pozdro.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2014 19:11
Kolejne avy. ;3 Kiepskie, wiem, ale daję. xD







No i jeden zestawik. Brzydki, wiem. :c




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 03-12-2014 21:38
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2014 19:22
Nora <3. Avy są całkiem dobre, ale w pierwszym jest coś "napaćkane" xDD. Najlepszy jest numer czwarty, który obecnie masz na profilu. Reszta też jest spoko mruga.

Zauważyłam, że jak robisz zestaw to celujesz w jedną kolorystykę, zwykle jest to różowa, albo ulubiony kolor jednej z czarodziejek. Do tego nic absolutnie nie mam, ale moim zdaniem, png'sy powinny zachować bardziej "naturalną" kolorystykę. Oczywiście, jest gama wyborów, ale żeby się odróżniało, bo np. w nowym zestawie - mega biała skóry Musy oraz strój cały różowy-czerwony-fioletowy, coś w ten deseń. A wracając do nowego zestawu, to... Trochę zmiażdżona ta Musa, ale ta od lewej dobrze wygląda. Tło na plus. Przydałaby się jakiś brush z napisem, aby dopełnić prace. Ode mnie to tyle. Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2014 17:43
Zestawy z Musą i Tecną
Ładna kolorystyka < jak ty to robisz>, dobrze dobrana tekstura. W zestawie z Tecną fajnie wyszła ci ta wersja pierwsza. Takie subtelne wtopienie, świetne efekt.
Avy
Niektórym przydałaby się mocniejsza kolorystyka np

Jednak jest parę perełek no ten co sama nosze aktualnie, no boski jest xd
Zestaw z Musą
Ogólnie nie pasuje mi tu kadr z tą Musą z lewej strony, psuję trochę prace, osobno tak ale razem nie. Tekstura zaś boska, skąd ty ją masz?
Weny i wiary w siebie!



Edytowane przez IcyJus dnia 14-12-2014 17:45
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 18:22
Icy napisał/a:
Tekstura zaś boska, skąd ty ją masz?


Często na necie znajduję jakąś podstawową teksturę, a potem z tej jednej robię różne dzikie rzeczy xD. Jeżeli chcesz, to mogę Ci powysyłać te tekstury :3.

No i nowe avki - moim zdaniem są jakieś w miarę okej, ale szału nie ma, głowy nie urywa.






Kolejne avki ( a to, że nie wypały to inną drogą). Jak ktoś używa, niech napisze tutaj, że bierze, żeby potem nie było problemów, że dwie osoby mają taki sam av.







#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 18:29
Jejku jakie cudowne. Najbardziej podobaja mi się 1,4,5,6. Bardzo w moich klimatach. Czy mogłabym ukraść ten?

Bardzo mi przypadł do gustu, a jak byś zrobiła do tego jeszcze jakąś mroczną sygnaturkę, to już Cię kocham. Te niżej też są czaderskie, ale niektóre są zbyt żółte. Ten z suknią jest prześliczny,
Życzę weny <3.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 18:35
Jejku, Nora, widzę postępy :). Wrócę na chwilę do zestawu z Musą. PNG'sy są jakieś spłaszczone, co nie wygląda najlepiej, kolory nie są złe, choć mogłyby być lepsze. Ogółem tak 7/10. Teraz ocena najnowszych prac. Pierwszy avatar niezbyt mi się spodobał, zaś drugi jest boski <3. Bardzo, ale to bardzo trafił w me gusta, serio xd. Trzeci również piękny, kolory takie delikatne. Nie podoba mi się ten avek:

Czarne paski zdecydowanie do kosza.
Te następne avy są dość udane, naprawdę. Koloryzacje są fajne, takie w sam raz - nie za mocne, nie za słabe. Praca numer trzy nie podoba mi się, a avek czwarty i piąty jest nawet ok :3. Wiadomo, że nie są to idealne avatarki, ale idziesz w dobrym kierunku. Życzę dużo weny :D.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 21-12-2014 18:38
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 18:41
Azathara napisał/a:
Jejku jakie cudowne. Najbardziej podobaja mi się 1,4,5,6. Bardzo w moich klimatach. Czy mogłabym ukraść ten?

Bardzo mi przypadł do gustu, a jak byś zrobiła do tego jeszcze jakąś mroczną sygnaturkę, to już Cię kocham. Te niżej też są czaderskie, ale niektóre są zbyt żółte. Ten z suknią jest prześliczny,
Życzę weny <3.


A bierz kobieto! Jak Ci się podoba to ja nie widzę problemów uśmiech. A z sygnaturką no cóż... Mogę spróbować dorobić, jeżeli chcesz. Wiem, że są niektóre za żółte, ale się tak pokićkało, że nie wyszło jak chciałam. xD



Victoria napisał/a:
Jejku, Nora, widzę postępy uśmiech. Wrócę na chwilę do zestawu z Musą. PNG'sy są jakieś spłaszczone, co nie wygląda najlepiej, kolory nie są złe, choć mogłyby być lepsze. Ogółem tak 7/10. Teraz ocena najnowszych prac. Pierwszy avatar niezbyt mi się spodobał, zaś drugi jest boski <3. Bardzo, ale to bardzo trafił w me gusta, serio xd. Trzeci również piękny, kolory takie delikatne. Nie podoba mi się ten avek:

Czarne paski zdecydowanie do kosza.
Te następne avy są dość udane, naprawdę. Koloryzacje są fajne, takie w sam raz - nie za mocne, nie za słabe. Praca numer trzy nie podoba mi się, a avek czwarty i piąty jest nawet ok :3. Wiadomo, że nie są to idealne avatarki, ale idziesz w dobrym kierunku. Życzę dużo weny :D.


Co do Musy to ja wiem. Dlatego wracam do zestawów gifowych z Korrą, bądź podobnych - dzisiaj będę wstawiać, więc mam nadzieję, że ocenisz. :3
Cieszę się, że widzisz w mojej pracy postępy, ponieważ nie warto stać w miejscu, a im więcej zmian, tym bardziej zauważą. Dziękuję za opinię, obiecuję, że wezmę ją sobie do serca. serce


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 11:41
Zgadzam się z Victorią. Niewiarygodne postępy! Twoje prace są już naprawdę na dobrym poziomie, pędzisz jak błyskawica. Są małe niedociągnięcia, ale to każdy, nawet najlepszy grafik z tym musi się uporać, więc... Naprawdę pokłon, Nora. Musisz jeszcze trochę popracować nad jakością. Chodzi mi tutaj o jakość avatarów, zapewne jest to wina zmniejszania w Gimpie, bo też jest z tym ciężko. Po prostu trzeba wyczuć na ile zmniejszyć i ja skaluje po trochu, bo mi bardzo jakość spada - Tobie też to radzę.

Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 22:27
Dziękuję za komentarze! uśmiech
A teraz zestaw z czarodziejką OCką, stworzoną przez fantazyme z dA no i napis należy do Czandzi. :3





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 22-12-2014 22:31
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.