Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Nory  ☙

Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 > >>
AutorRE: Grafika Nory
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 10:04
Często tu zaglądam i za każdym razem Twoja grafika jest coraz lepsza. Ten zestaw mnie urzekł. W sygnaturze twarz jest trochę rozmazana, a szkoda. Kolorystyka współgra ze sobą, nie gryzie się. To wielki plus. Napis jest trochę nie wyraźny, ale sam pomysł na umieszczenie go na różowym tle był dobry. Cóż mogę powiedzieć, weny życzę! Czekam na kolejne prace.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Samantha dnia 19-06-2014 10:15
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2014 18:29
A to nowy zestaw. Wiem, coś z napisami jest nie tak. Wiem, że postępów nie robię, ale nie umiem rozgryźć gimpa, ciężko mi się na nim pracuje i pozostałam przy swoim programie.






LadyMusa napisał/a:
Ładny ten zestaw. Podoba mi się w nim kolorystyka. Takie ciepłe, żywe barwy kontrastujące z ciemnym tłem. Dobra robota, jeżeli chodzi o barwy.
Nie podoba mi się czcionka. Psuje mi całą kompozycję, która byłaby nienaganna, gdyby nie ten napis. A może bardziej czcionka. Nie wiem, ale mam wrażenie, że ten element kwasi całą pracę.
Z tego co widzę, to jeszcze avatar jest wyostrzony, a sygnatura nie. Nie wiem czemu tak, ale mnie to się rzuciło w oczy. Pamiętaj, żeby sygnatura i avatar wyglądały podobnie, jeżeli chodzi o zestawy tego typu, że wycinasz kawałek sygnatury na ava.
Popracuj nad jakością. Jakieś mi się to niewyraźne wydaje. Niemniej jednak jest lepiej, niż jak przeglądałam stare prace, tak mi się przynajmniej wydaje, bo trudno stwierdzić coś takiego na podstawie jednego zestawu.
Wrzuć więcej, a z przyjemnością coś tu napiszę!


Czcionka mi też nie gra, a co do avatara, to go nie wyostrzałam, chyba, że przez przypadek coś kliknęłam, co jest bardzo możliwe. Jeżeli chcesz, to wstawię bez napisu tą sygnaturę i się zobaczy.
Nad jakością pracuję, programów do zmniejszania grafiki bez utraty jakości też szukam ( w gimpie szło mi to strasznie i nigdy nie wychodziło jak chciałam). Dziękuję za opinię. uśmiech



Izaczek napisał/a:
Często tu zaglądam i za każdym razem Twoja grafika jest coraz lepsza. Ten zestaw mnie urzekł. W sygnaturze twarz jest trochę rozmazana, a szkoda. Kolorystyka współgra ze sobą, nie gryzie się. To wielki plus. Napis jest trochę nie wyraźny, ale sam pomysł na umieszczenie go na różowym tle był dobry. Cóż mogę powiedzieć, weny życzę! Czekam na kolejne prace.


Dziękuję za komentarz i życzenia. :D Bardzo się cieszę, że widzi ktoś, że się
poprawia mimo, że ja żadnych zmian nie widzę. W sygnaturze racja, ale tak wyszło. Musiałam trochę zmiękczyć pracę, bo inaczej byłaby okropnie neonowa, a to ma być praca zwracająca uwagę a nie wręcz kłująca w oczy jak sandały ze skarpetkami. :D


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 30-06-2014 18:20
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2014 18:39
Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że ta praca bardzo mi się podoba, choć wygląda na trochę niezbyt wysiłkową. No więc tak. Myślę, że spodobał mi się kadr, przez co uznałam, że praca jest czegoś warta. Kolorystyka w niej oraz kropki są jak najbardziej na porządku dziennym, a przy okazji dobrze ze sobą współgrają. Powiedziałaś, że z napisami jest coś nie w porządku i to widać. Pierwszy z nich jest wychylony, a drugi wyprostowany, przez co efekt może wydawać się gorszy pod wzgląd estetyczny. Głównie chodzi mi o to, że mogłaś oba te napisy albo wychylić, albo wyprostować, a nawet zmienić u jednego z nich kolor, aby wiedzieć, że czymś się różnią, bo dzięki temu będzie wiadome, że oba coś innego znaczą. Ogólnie nic nie mam do zarzucenia twojej pracy, aczkolwiek myślę, że mogłaś jeszcze coś dodać, ale i tak dzieło mi się podoba na taką nawet prostotę. Ogólnie bardzo dobrze idzie Ci z tymi pracami i myślę, że uda Ci się ten Gimp bardziej poznać. Jest ładnie, aczkolwiek trochę zbyt pusto, ale i tak mi się podoba, zwłaszcza jak jest w nim ukazany niezwykły kadr. No cóż, tak jak mówiłam powyżej życzę większego zapoznania się z programem, a przy okazji jeszcze większej weny na dalsze twory!



Credit: Justa <3
Edytowane przez bloomka028 dnia 30-06-2014 18:53
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 20:24
Cześć. Dziękuję za ocenę. Tak sobie posłużyłam się Twoją radą i zmieniłam to z napisem. Nie jestem pewna, czy tak jest dobrze, ale mam nadzieję, że powiesz, co jest nie tak, jakby było.
[url=Poprawiona sygnatura z Astrid i Czkawką]http://i59.tinypic.com/2d9a51.png[/url]
Nie miałam pojęcia co dodać, bo nie chciałam ani przepełnić, ani przesłodzić oraz chciałam, żeby ten kadr przyciągał uwagę tak szczególnie, więc wiele na niego nie pchałam. uśmiech A z gimpem jak dalej nic to nic. :c + wyrozmiaruję to odpowiednio, jeżeli będzie się podobać. uśmiech



A tu kolejny, nowy zestaw. :D Jak ktoś chce, niech bierze. :3




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 07-07-2014 20:22
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 19:38
Po pierwsze - kadrowanie. Zestawy i avatary są spłaszczone. To jest pierwsze co co razi w oczy. Dwa - zbyt duże napisy. Trzy - więcej zabawy z kolorami. Głównie nad tym bym popracowała. Dużo pracy przed tobą, ale bez pracy nie ma efektów, prawda? :D


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 22:00
A mogę Cię prosić o zestaw ze Stellą? Jeżeli oczywiście znajdziesz czas.Twoje prace mi się podobają. Od jakiegoś czasu je oglądam i za każdym razem są coraz lepsze.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 13:30
Stella_Shayia napisał/a:
A mogę Cię prosić o zestaw ze Stellą? Jeżeli oczywiście znajdziesz czas.Twoje prace mi się podobają. Od jakiegoś czasu je oglądam i za każdym razem są coraz lepsze.


Chętnie zrobię Ci zestaw. uśmiech Jednakże będzie on gdzieś tak za tydzień lub dwa, gdyż mam wakacyjno-miłościowe urwanie głowy. :D Mam nadzieję, że do tej pory będziesz jeszcze chciała moje zamówienie. :3


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 17:38
W ostatnim zestawie z dnia 02-07-2014 nie podobają mi się kolory. Zbyt ciemne. Co do napisów - to fajnie ci wyszło. Idealnie, jak dla mnie. Czekam na twoje kolejne prace. Dużo weny, kochana ! uśmiech


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 16:02
Tysia napisał/a:
W ostatnim zestawie z dnia 02-07-2014 nie podobają mi się kolory. Zbyt ciemne. Co do napisów - to fajnie ci wyszło. Idealnie, jak dla mnie. Czekam na twoje kolejne prace. Dużo weny, kochana ! uśmiech


Ale takie miały być kolory - ciemne, aby napis się wyraźnie odcinał ;3. Ale co do napisów to dziękuję bardzo :3. Teraz opracowałam nowe triki, które zaoowocują w nowych pracach czymś innym. xD



A tu kolejny zestaw. Takie tam nijakie, ale mam nadzieję, że jest okej. uśmiech





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 16:52
Cóż, twój najnowszy zestaw jest taki... mało kolorowy. Pełno w nim czerwieni. Nie zrozum mnie źle, ale może powinnaś trochę więcej kolorów używać. A poza tym napis jest mało widoczny. Życzę weny i ćwicz dalej.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Akali dnia 21-07-2014 16:53
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 20:58
Stellka napisał/a:
Cóż, twój najnowszy zestaw jest taki... mało kolorowy. Pełno w nim czerwieni. Nie zrozum mnie źle, ale może powinnaś trochę więcej kolorów używać. A poza tym napis jest mało widoczny. Życzę weny i ćwicz dalej.


Dziękuję za wytyknięcie mi błędów, jednak taki był plan - zarówno Flora jak i cała praca miały być owiane czerwienią. :D

Zamówienie dla Stella_Shayia

Oto Twoje zamówienie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. uśmiech






A tu praca próbna z kolekcji Fairy School, którą zamierzam zrobić. Proszę o opinię co do pracy. :3




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 21:24
No dobra. Nie jestem za dobra w ocenach zestawu, ponieważ sama robię je niezbyt ładnie (nie mam tu tematu, za bardzo się wstydzę) Ale kiedy zobaczyłam TO czułam, że muszę to skomentować. No, więc droga Norelay zacznę od zamówienia dla Stelli_Shayi. PNG jest za bardzo rozciągnięty co strasznie psuje efekt pracy. Drugi zestaw bardzo mi się spodobał, ale tu znowu pojawia się kwestia rozciągniętego PNG'a a szkoda, bo praca byłaby o wiele piękniejsza. To tyle z mojego nawijania. Życzę ci coraz lepszych praccałus



Edytowane przez Mayumi dnia 21-07-2014 21:25
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 22:30
Zestaw z Musą - Png's jest zbyt naciągnięty w sygnaturze. Spójrz na avatara, a na sygnę. Poza tym podoba mi się koloryzacja, jest udana i świetnie psuje. Napis także mi się podoba, czcionki ładnie dobrałaś, według mnie pasują. Jednakże zestaw jest za pusty. Brakuje mi w nim tego "czego", co by przyciągało uwagę - jakieś brushe bądź tekstury. Tło jest świetnie! Trafiłaś w strzał, w dziesiątkę!
Zestaw ze Stellą - Nie, nie i jeszcze raz nie! Ramka do kosza, zupełnie nie pasuje i psuje całą pracę. Co do png'sa to mam takie same zastrzeżenia jak u Musy i jeszcze koloryzacja mi się nie podoba. Napis fajny, czcionka także, lecz tą obwódkę dałabym jaśniejszą. Ogólnie to praca nie przypadła mi do gustu. Jest za ciemna, głównie przez ramkę i koloryzację png'sa. Ta sygnatura jest przeciwieństwem naszej czarodziejki słońca i księżyca.
Zestaw z Florą - Mówię stanowczo nie. Kadr ma słabą jakość, napis nie pasuje, a o koloryzacji już nie wspomnę. Nigdy nie rób sygnatury w jednym kolorze. Najwyżej można avatary, ale to i tak trzeba wiedzieć "gdzie i kiedy".
Nie zważaj zbytnio na moją krytykę. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Powodzonka :*.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 14:44
Odpowiadając na dwa poprzednie komentarze, czuję, że będzie najlepiej jak wrzucę orginał Musy FS, bez zmniejszania na zmniejszaczu.pl. :3
Gdzie ( oprócz Gimpa) można dobrze zmniejszyć zdjęcie, nic przy tym nie tracąc, bądź nie tracąc zbyt wiele?

Musa Fairy School


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 22-07-2014 14:45
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 15:17
Norelay napisał/a:
Odpowiadając na dwa poprzednie komentarze, czuję, że będzie najlepiej jak wrzucę orginał Musy FS, bez zmniejszania na zmniejszaczu.pl. :3
Gdzie ( oprócz Gimpa) można dobrze zmniejszyć zdjęcie, nic przy tym nie tracąc, bądź nie tracąc zbyt wiele?

Musa Fairy School


Polecam robić to w programie PhotoScape. Łatwo dojdziesz do tego jak tam zmienić rozmiar. No, więc przy zmienianiu jest taka opcja "Zachowaj proporcje" Dzięki niej wpisując jakiś rozmiar w szerokości wysokość sama się ułoży i sygnatura nie będzie ani trochę rozszerzona:] Mam nadzieje, że ci pomogłam i coś z tego zrozumiałaś, a jak nie to chętnie wytłumaczę.



Edytowane przez Mayumi dnia 22-07-2014 15:18
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2014 15:26
Mayumi napisał/a:
Norelay napisał/a:
Odpowiadając na dwa poprzednie komentarze, czuję, że będzie najlepiej jak wrzucę orginał Musy FS, bez zmniejszania na zmniejszaczu.pl. :3
Gdzie ( oprócz Gimpa) można dobrze zmniejszyć zdjęcie, nic przy tym nie tracąc, bądź nie tracąc zbyt wiele?

Musa Fairy School


Polecam robić to w programie PhotoScape. Łatwo dojdziesz do tego jak tam zmienić rozmiar. No, więc przy zmienianiu jest taka opcja "Zachowaj proporcje" Dzięki niej wpisując jakiś rozmiar w szerokości wysokość sama się ułoży i sygnatura nie będzie ani trochę rozszerzona:] Mam nadzieje, że ci pomogłam i coś z tego zrozumiałaś, a jak nie to chętnie wytłumaczę.


Dziękuję Ci bardzo za pomoc. uśmiech To bardzo przydatne.uśmiech
A tu moja nowa praca oraz odnowiona, poprawnie zmniejszona Musa Fairy School!
Nowa praca ( Mam nadzieję, że nie jest aż tak źle):


Musa Fairy School! :





A i jeszcze jedno - przyjmuję zamówienia, jak ktoś chce!



A tu nowa Florka. :3





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 22-07-2014 22:53
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2014 17:08
Hello, mam pytanie - na jakim programie pracujesz?
Hm. Przeglądając twoje wcześniejsze i teraźniejsze prace stwierdzam, że w tak krótkim czasie się tyle nauczyłaś. Po pierwsze, nie zniekształcasz już tak png'sów, a to główny powód do krytyki, a teraz widzę tutaj cudo. Ostatni zestaw jest beatuiful! No, może to coś zielone niezbyt mi przypadło, ale... gdybyś pod to dała jakiś cień wyglądałoby to fajnie. Tło z png'sem się komponuje i wygląda, nie może nie tak, i pozyskujesz bardzo dobry efekt. Zestaw z Musą jest ładny, ale ten png's... Z resztą z ciebie mądra dziewczyna, sama wiesz XDDD. Zestaw z Bloomą także ładny, ale nie ma tego "czegoś" co ma Florencja feat. Flora XD. Weny, koffana całus.



Mogę prosić 3 zestawy z Winxówn?
Jeden z Laylą,
drugi z Florą,
a trzeci z Kiko.



Edytowane przez Rebecca dnia 23-07-2014 17:07
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 00:33
Rebecca napisał/a:
Hello, mam pytanie - na jakim programie pracujesz?
Hm. Przeglądając twoje wcześniejsze i teraźniejsze prace stwierdzam, że w tak krótkim czasie się tyle nauczyłaś. Po pierwsze, nie zniekształcasz już tak png'sów, a to główny powód do krytyki, a teraz widzę tutaj cudo. Ostatni zestaw jest beatuiful! No, może to coś zielone niezbyt mi przypadło, ale... gdybyś pod to dała jakiś cień wyglądałoby to fajnie. Tło z png'sem się komponuje i wygląda, nie może nie tak, i pozyskujesz bardzo dobry efekt. Zestaw z Musą jest ładny, ale ten png's... Z resztą z ciebie mądra dziewczyna, sama wiesz XDDD. Zestaw z Bloomą także ładny, ale nie ma tego "czegoś" co ma Florencja feat. Flora XD. Weny, koffana całus.



Mogę prosić 3 zestawy z Winxówn?
Jeden z Laylą,
drugi z Florą,
a trzeci z Kiko.


Florencja feat. Flora rozwaliła mnie na części! Hahahahahahahahahahahaahahahaha xD!

Głównie na pixlr.com ( do wyboru masz editor, express i jeszcze jakiś, którego nie zgłębiłam.) Chciałam na gimpie, PhotoScapie czy też jakimkolwiek innym, ale tak się przyzwyczaiłam do tego mojego, że tylko max. dwa dni pracuję na tamtych programach a potem wracam do mojego ukochanego programu ( dziwne, że mi wybacza w ogóle xD.).
A co do cienia, zawsze można zrobić wersję z cieniem. Dla mnie to żaden problem xD.
A co do zestawów - zepsułaś mi niespodziankę T^T. Bo jestem w trakcie przygotowania dla Ciebie zestawu z Laylą takiego, jak Florka czy Blooma xD. Ale całe dwa zrobię, tylko nie wiem, czy wolisz z kadrów czy z png'sów :3?



A dzisiaj jeszcze więcej prac!

Zamówienie dla Rebbeca:
Nie jestem pewna, czy Ci się spodoba, bo przy Twoich pracach moje to makabra :c. Ale proszę bardzo, częstuj się xDDD.

Tu jest Layla/Aisha, co miało być niespodzianką, ale sobie ją zamówiłaś xD.



A tu Florka ( zrobiłam dwie wersje, bo nie jestem pewna, która lepsza)




Oraz na koniec Kiko!





Do tego wszystkiego wolne zestawy z Musą ( Jak bierzesz, napisz od kogo :>,)








A tu syga z Chizuru.



#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 23-07-2014 23:55
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 11:43
Thank you very much, thank you very much!
Kiko najlepszy <3333. Ustawie te zestawy.... za... nie wiem kiedy, bo mam teraz nawał zestawów i postaram się jak najszybciej, ale naprawdę - nie mam pojęcia kiedy. Florencja feat. Flora jest trochę zmiażdżona, ale jest ok XDDD. Na pewno zestawy ustawię, ale nie wiem kiedy. Ojoj, powtarzam się xd. Ogólnie robisz coraz lepszą grafikę, ale nie polecam stron do robienia grafy, jedynie programy. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 14:18
Rebecca napisał/a:
Thank you very much, thank you very much!
Kiko najlepszy <3333. Ustawie te zestawy.... za... nie wiem kiedy, bo mam teraz nawał zestawów i postaram się jak najszybciej, ale naprawdę - nie mam pojęcia kiedy. Florencja feat. Flora jest trochę zmiażdżona, ale jest ok XDDD. Na pewno zestawy ustawię, ale nie wiem kiedy. Ojoj, powtarzam się xd. Ogólnie robisz coraz lepszą grafikę, ale nie polecam stron do robienia grafy, jedynie programy. Weny!


Też to zauważyłam. Jak dla mnie Florka to nie wypał. Jest tak za ciemno troszkę według mnie. Mnie też się Kiko podoba najbardziej. A zaraz po nim taneczna Musa xD. Dziękuję za to i mam nadzieję, że będziesz u mnie częściej zamawiać :3.



A tu nowe wyzwanie, które sobie postawiłam - avatary. Mam nadzieję, że się spodobają.
Bierzesz = Napisz od kogo




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.