Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Twórczość
Opowiadania
❧  Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2015 13:04
Dziękuję za komentarze!
A teraz zapowiedź XI rozdziału!

Koniec bajki - nadchodzi stanowcza rzeczywistość.
Korona ciągle goni, zmuszając, aby ją włożyć.
Tymczasem jej serce znajduje się w celi, wraz z Delią i Ogronem.
Czy Roxy uda się uwolnić bliskich przed egzekucją?
Z czym zmaga się Delia? I czy na pewno wszystko skończy się szczęśliwie?


Wszystkiego dowiecie się w rozdziale XI!


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2015 13:33
Już się nie mogę doczekać. Napisz to szybko. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie... NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.serceserceserce

Może tak troszeczkę obszerniej? :> /Suza


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Suzanne dnia 29-07-2015 13:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2015 20:21
Yay, Norcia, ale świetne opowiadanie, no naprawdę....! Po pierwsze, bardzo, bardzo, ale to bardzo wciągające. Po drugie, bez błędów. Po trzecie, świetny pomysł. No i jak Tu nie kochać Ciebie i tego opowiadania? Pytam się xd. Uwielbiam, gdy dajesz swoje śmieszne teksty, uwielbiam! Jak to powiedziała tecna16 - dreszczyk emocji także jest obecny. Osobiście mi się bardzo podoba i jestem na tak. Chcę, byś go kontynuowała, bo jest fajnackie. Wenyyy!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-08-2015 18:31
Nora, to opowiadanie jest GE-NIAL-NE! Niedawno zaczęłam je czytać, ale już mi się podoba uśmiech. Para Ogroxy serce (rzeczywiście brzmi jak nazwa środka ogrodniczego) jest świetna i zaskakująca. Podoba mi się Naturelinx, wszystkie trzy czarodziejki wyglądają na nim bosko ok! Wkurzyło mnie natomiast zachowanie rudej wiewióry. Jak ona mogła coś takiego powiedzieć młodej parze w ich dniu! spam (co nie zmienia faktu, że pomysł świetny język). WENY, Nora i napisz szybko dalszy ciąg.



Edytowane przez Cattie dnia 01-09-2015 19:40
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2015 21:09
Miałam zamiar skomentować to opowiadanie dopiero po pojawieniu się jedenastego rozdziału, ale jestem osobą wyjątkowo niecierpliwą, więc komentuje je teraz.
Na wejściu masz ode mnie wielkiego plusa za Ogroxy. Niekanoniczne parringi rządzą! Połączenie Roxy i Ogrona to mieszanka wybuchowa i nie każdy by sobie z nią poradził. Jednak ty dałaś radę. Nie pędzisz z akcją, ale też nie wlecze się ona w nieskończoność. Twoi bohaterowie są prawdziwi, mają wady i zalety, a nie tak jak w serialu - albo to albo to. Ładnie wplatasz opisy dzięki czemu czyta się gładko i przyjemnie.
Co do fabuły to mogę cię prosić o jedną małą przysługę? Oddaj mi trochę swoich pomysłów.
Masz naprawdę niesamowitą wyobraźnie, każdy rozdział jest wyjątkowy. Nowa transformacja jest wprost niezwykła. Nowi, często nie oczywiści wrogowie, sprawiają, że twoje opowiadanie wciąga bez reszty.
Jest tylko jedna rzecz, której ci nie wybaczę, ale to moje własne prywatne dziwactwo. Jak mogłaś zabić Layle!?
Dobra, nie przejmuj się mną jestem lekko walnięta.
W każdym razie weny życzę i czekam na nexta.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 15:58
Dziękuję za komentarze. To ogromna motywacja! A teraz miniaturka Ogroxy, na uprzyjemnienie czekania na rozdział 11! :D

Miniaturka Ogroxy - Spadam


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 16:51
Sama nie wiem co napisać. W tej krótkiej miniaturce zawarłaś wszystkie najlepsze cechy twojego stylu. Jest dreszczyk emocji, są świetnie wykreowani bohaterowie i jest ta nieduża dawka humoru, która idealnie dopełnia całość. Jednym słowem cud, miód i orzeszki.
Trochę żal mi Ogrona.
Dobra, nie wierzę, że to napisałam. Czarnoksiężników wyjątkowo nie lubię i pierszy raz nie chcę któregoś z nich udusić.
Chyba jestem chora.
Ile razy mam jeszcze powtarzać, że kocham twoją twórczość? Jest naprawdę niesamowita. Ile ja bym dała żeby pisać choć w połowie tak dobrze jak ty.
Kończę ten nieskładny komentarz, bo klawiatura w telefonie wyjątkowo nie chce ze mną współpracować.
Czekam na nexta i weny życzę.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 19:18
Nora, w tej miniaturce znowu pokazałaś swój świetny styl. Jak Ty to robisz... też bym tak chciała umieć pisać. No i w ogóle wena Cię chyba nie opuszcza. A mnie, o dziwo, nie było żal Ogrona. Zdziwiło mnie zachowanie Roxy i tyle. Z tego co przeczytałam, Ogron nie cierpiał (jaka ja jestem bezuczuciowa pod tym względem facepalm ). No to dodaj szybko 11 rozdział (poganiam Cię, sorryzawstydzony ). Weny!



Edytowane przez Cattie dnia 01-09-2015 19:29
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 19:38
Mimo iż jestem zwolenniczką długich rozdziałów czy nawet miniaturek, tutaj jest inaczej, krótki tekst w zupełności mi wystarczył. Nie mam pojęcia jak robisz te opisy, ja zawsze robię je za długie albo je wymuszam xd. A Ty potrafisz wszystkie uczucia ująć w spójną całość. Żal mi było Ogrona, nie zasłużył na coś takiego pomimo krzywd wyrządzonych czarodziejkom dawno temu. Roxy się nagle zmieniła, tak jakby była pod jakimś czarem, może Morgana ją zaczarowała albo coś w tym stylu? I te jej zachowanie, aż zrobiło mi się smutno z powodu tej trójki. Całe szczęście, że jest to jedynie miniaturka. Jestem bardzo ciekawa czy rozdział zostanie utrzymany w podobnym stylu. Mam tylko nadzieję, że nie dodasz go pod koniec września. Życzę weny! serce


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 23:55
Świetnie napisana miniaturka. Co tam! W ogóle całe opowiadanie jest super! Jeszcze trochę nadrabiam, ale ta miniaturka jest świetna. Fajnie się ją czytało, a ja sobie wciąż zadawałam pytania: "Co dalej się stanie?", "Co zrobi Roxy?", "Czy Ogron naprawdę umrze?". Takie to było ciekawe. Jednak trochę mi żal Ogrona, choć nigdy mu nie wybaczę tego, co zrobił Nabu i Ziemskim Czarodziejkom w Winxie. A Roxy? Roxy się tak nie zachowuje! Coś musi się z nią dziać złego... xd
Czekam na ten 11 rozdział z niecierpliwością i dlatego pytam: czy podasz chociaż tytuł tego rozdziału? Jestem bardzo ciekawa, co się stanie dalej. Weny do pisania 11 rozdziału ci życzę! xd



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Sophie dnia 02-09-2015 18:09
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 19:01
A teraz w końcu wyczekiwany, rozdział 11! :D

Rozdział XI - Też się cieszę, że jednak żyję.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 19:21
Nora, Nora, jesu. Przede wszystkim dziękuję za dedykacje <3. Rozwaliło mnie to zdanie ze spleśniałym hlepem. Hahahha, jestem spleśniała <3. To opowiadanie jest świetne. Ahhh, i ta zaczepiasta końcówka. Wtedy, gdy weszła brunetka.... Jak tu można tego opka nie wielbić i kochać? Ja wiem, że Nora się o hlep troszczy ;>. Ortografia, interpunkcja - bezbłędna, a to dobrze, bo szybciej się czyta. Widać, że nie jesteś początkującą pisarką. Serio, jestem Twoją wielką faaanką. #TeamOgroxy wymiata <3, Loffki <3.



Edytowane przez Rebecca dnia 06-09-2015 19:21
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 20:04
Wciągający rozdział, bardzo mi się spodobał. Ciekawiło mnie to, co się stanie z Delią i Ogronem, chociaż wiadomo było, że przeżyją, zawsze tak się kończy - szczęśliwie. ^^
Swoją drogą, za łatwo się to wszystko skończyło. Roxy zostaje królową i uwalnia Ogrona. Trochę ze szybko moim zdaniem, w moim odczuciu wyglądało to tak, jakbyś chciała jak najszybciej pozbyć się tego wątku. Koniec końców nie mam Ci tego za złe, raczej chciałaś dobrze. *pomijając fakt, iż jestem ciekawa, co zrobi Morgana po tej zabawie - tak to ujęłaś, że chcę to wiedzieć w tej chwili*.
Czekam, aż Gantlos i Delia będą parą. Czuję, że tak będzie, to wisi w powietrzu.
Uwielbiam, po prostu uwielbiam ten dialog Roxy z Bloom. Kurczę, jest po prostu genialny! Mogłabym go czytać na okrągło. Chyba dlatego tak mi się spodobał, bo nie znoszę rudej, haha.
Oczekuję dalszych rozdziałów z niecierpliwością mimo spojlerów, które mi wczoraj dałaś.

Życzę, żebyś znalazła dużo weny i szybko napisała kolejny rozdział. :3


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 20:27
A teraz odniosę się do Twojego koma. xDDD
1,
Swoją drogą, za łatwo się to wszystko skończyło. Roxy zostaje królową i uwalnia Ogrona. Trochę ze szybko moim zdaniem, w moim odczuciu wyglądało to tak, jakbyś chciała jak najszybciej pozbyć się tego wątku. Koniec końców nie mam Ci tego za złe, raczej chciałaś dobrze. *pomijając fakt, iż jestem ciekawa, co zrobi Morgana po tej zabawie - tak to ujęłaś, że chcę to wiedzieć w tej chwili*.
- A kto powiedział, że się skończyło? Dobrze wiesz, że jestem jak G.R.R.Martin - zabijam bohaterów i rzucam im kłody pod nogi. Z resztą, w tym rozdziale są hepi. A zauważyłaś dopiskę, że mogą być bunty? To taka mini wskazówka. mruga A co do Morgany - następny rozdział Ci to powie a on będzie w październiku. xDDDD
2.
Uwielbiam, po prostu uwielbiam ten dialog Roxy z Bloom. Kurczę, jest po prostu genialny! Mogłabym go czytać na okrągło. Chyba dlatego tak mi się spodobał, bo nie znoszę rudej, haha.
- No a kto ją lubi? Szalonej rudej nikt nie lubi. xDDD Heheheheheszki. xDDD
3.
Czekam, aż Gantlos i Delia będą parą. Czuję, że tak będzie, to wisi w powietrzu.
- No tu już się nie nakręcaj. Bo mogą być parą, a mogą nią nie być. Wszystko zależy od sama wiesz czego. xDDD :E

Dziękuję zarówno Tobie, jak i Reb za komentarze. serce całus


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-09-2015 15:48
Nora, Nora, Nora! 11 rozdział bardzo happy, ale mi to nie przeszkadza. Mogę się spodziewać jakiejś kary czy śmierci któregoś z bohaterów, prawda? niegrzeczny. Trochę odmiany może być.
Tak jak już napisałam, rozdział bardzo wciągający ok. I zgodzę się z Cat, para Delii i Gantlosa byłaby świetna! A dialog wiewióry i Roxy był genialnym pomysłem. Ruda otrzymała kazanie xD.
Cóż, tyle ode mnie, Nora. Napisz szybko dalszy ciąg, niekoniecznie w październiku xD. Weny i do nexta!



Edytowane przez Cattie dnia 09-09-2015 19:49
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-09-2015 19:31
Bloom333 napisał/a:
I zgodzę się z Cat, para Delii i Gantlosa byłaby świetna! A dialog wiewióry i Roxy był genialnym pomysłem. Ruda otrzymała kazanie xD .
Cóż, tyle ode mnie, Nora. Napisz szybko dalszy ciąg, nie koniecznie w październiku xD. Weny i do nexta!


Cieszę się niezmiernie i dziękuję za komentarz! :3 On wiele dla mnie znaczy, jako dla osoby piszącej cokolwiek. :D Daje wenę i różne takie. xD A co do Gantlosa i Delii... Może... Wszystko jest może, w zależności, jaki będę mieć humor. xD A co do rudej - no i dobrze. xDD Hehehe. :E


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-09-2015 10:37
Bardzo lubię twój styl. Lekko się czyta, a przy okazji można się pośmiać, lecz czasami robi się niebezpieczniej, poważniej. Czego chcieć więcej?

Bardzo lubię Delię, przypomina mi starą Stellę, kiedy jeszcze nie robili z niej idiotki. Ma jej cechy. Optymizm, szczerość, odwagę... Czekam na to, aż ona i Gantlos będą parą.
O ile Roxy z serialu jest dla mnie obojętna (no, bardziej na plusie niż na minusie), to twoją wprost kocham. Nie jest tą niedojrzałą piętnastolatką, potrafi podjąć odpowiedzialne decyzje, jednocześnie nadal mając w sobie radosną dziewczynę. Bardzo ciekawie opisujesz jej relacje z Ogronem. Jak już jednak przy nim jesteśmy, to muszę zauważyć, że uwolnienie go poszło trochę zbyt łatwo. Ja już sobie wyobrażałam Roxy wybiegającą z sali, by przerwać egzekucję. I jeszcze jedno pytanie - może coś pominęłam, ale dlaczego nie mogli zabrać Ogrona razem z Delią?

Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział. Nie zawsze skomentuję, ale czytać będę na bierząco, bo twoje opowiadanie naprawdę wciąga. Weny!




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 09:01
Jezu, jak ja uwielbiam Delię <3. Ona jest taka supi i w ogóle XD. Zgadzam się z Lunaris - po części przypomina Czarodziejkę Słońca w ubiegłych sezonach, gdy jeszcze wydawała się normalna. Ja z ogóły zawsze lubiłam Roxy, więc w tej kwestii praktycznie nic się nie zmienia i nadal tak pozostaje, ale w Twoim opowiadaniu ona nabiera jeszcze lepszego charakteru. Ogólnie bardzo lubię Twoje opko, jest takie... hm, niby Winxowe, a wydaje się realistyczne XD. Piszesz świetnie, masz talent i tego nie zmarnuj, bo na to trzeba długo pracować, jak właśnie Ty to dokonałaś <3. Wenyyy!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 21:34
Wyjaśnij mi, dlaczego ja wcześniej nie skomentowałam tego rozdziału?! Wstyd, Luna, wstyd * masochistycznie wali się patelnią w łeb*.
Tak jak większość osób, uwielbiam Delie. To prawda, że trochę przypomina Stellę z poprzednich sezonów. Ma niesamowity charakter i po prostu zaplułam ekran, gdy czytałam jej wypowiedzi.
Też mam wrażenie, że trochę za szybko to wszystko się wyjaśniło, ale rozumiem, że to był celowy zabieg. Niestety, przez to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału. Po prostu ostatnio jak tylko mam sekundę, to wchodzę na WB i sprawdzam czy nie ma kolejnej części.
Dodam jeszcze trochę cukru i powiem, że chciałabym, by moje opowiadania były kiedyś na tak wysokim poziomie jak twoje. Jesteś w tej czołówce forumowych pisarzy, których podziwiam.
Co jeszcze mogę dodać?
Czekam na nexta i weny życzę.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-10-2015 22:35
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 20:51
Dzisiaj odpowiadam na nurtujące Was pytania! Wybaczcie, jeżeli robię Wam nadzieję na nowy rozdział. :<

Lunaris napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie - może coś pominęłam, ale dlaczego nie mogli zabrać Ogrona razem z Delią?


Nie mogli zabrać Ogrona z Delią, ponieważ strażniczki by się zorientowały, że uciekli i wszczęłyby alarm. Roxy byłaby oskarżona a potem wszystko by poleciało z górki. A tak to strażniczki nie zauważyły do czasu egzekucji, jednak potem nie zwracały na to uwagi. xD

LunaFin napisał/a:
Dodam jeszcze trochę cukru i powiem, że chciałabym, by moje opowiadania były kiedyś na tak wysokim poziomie jak twoje. Jesteś w tej czołówce forumowych pisarzy, których podziwiam.


TE SŁOWA OGROMNIE MNIE WZRUSZYŁY. Nie dlatego, że jestem beksą, tylko dlatego, że nigdy jeszcze nie słyszałam/czytałam tych słów. :< Cieszę się, że ktoś docenia Ogroxy tak bardzo, że według niego jestem w czołówce pisarzy... To wiele dla mnie znaczy..

A odnosząc się do ogólnego pytania, czemu to się tak łatwo skończyło - otóż dlatego, że to jeszcze nie jest koniec. xDD Chociaż może się tak wydawać to tak nie jest. xD

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA CZYTANIE, KOCHAM WAS. :3


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.