Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Twórczość
Opowiadania
❧  Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2014 18:32
O Boże, to zakończenie jest smutne, ale kto wie, może tak jest lepiej. Twoje opko śledziłam od początku, jak trafiłam na WB, z utęsknieniem czekałam na nowy rozdział i teraz proszę, przemyśl to zakończenie. Ono jest takie smutne, jakby ci brakowało powera do napisania. To nie są słowa krytyki, tylko chcę zobaczyć więcej scen z ich zakazanej miłości.



Edytowane przez Lilla dnia 05-10-2014 18:35
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2014 18:53
Icy napisał/a:
O Boże, to zakończenie jest smutne, ale kto wie, może tak jest lepiej. Twoje opko śledziłam od początku, jak trafiłam na WB, z utęsknieniem czekałam na nowy rozdział i teraz proszę, przemyśl to zakończenie. Ono jest takie smutne, jakby ci brakowało powera do napisania. To nie są słowa krytyki, tylko chcę zobaczyć więcej scen z ich zakazanej miłości.


Icy, to tylko miniaturka, mając bardzo niewiele wspólnego z opowiadaniem. Historia Ogroxy skończy się inaczej - to Ci mogę obiecać. A powera na rozdział mi brakuje, ale powoli się ładuje. xDDD Wiem i dziękuję za komentarz. :D Bardzo podnosi na duchu.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2014 18:58
Nie spojrzałam wstyd. tylko zaczęłam czytać od razu hahaha, nawet nie wiesz jak się mi ulżyło.



Edytowane przez IcyJus dnia 05-10-2014 18:59
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2014 19:06
Icy napisał/a:
Nie spojrzałam wstyd. tylko zaczęłam czytać od razu hahaha, nawet nie wiesz jak się mi ulżyło.


Hahahahahahaha, nie przejmuj się. Też często nie czytam wstępu i potem takie wtf?! Co się dzieje? :o xDDD Ale ogólnie to naprawdę nie ma co się przejmować. Cieszę się, że Ci ulżyło, bo opowiadanie jeszcze trochę będzie się ciągnąć, bo tak trochę głupio kończyć na 7 rozdziale. Minimum rozdziałów będzie 20-30. A jak będzie więcej, to będzie więcej uśmiech.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Cattie dnia 05-10-2014 19:43
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2014 19:16
O rany, ale smutno zakończyła się miniaturka. Miało się skończyć szczęśliwie, w końcu Roxy urodziła zdrową córeczkę, a tu... odcięcie głowy. Nawet nie mogę sobie tego wyobrazić, to musiało być straszne :<. Szczerze mówiąc, myślałam, że Twoje opowiadanie się tak skończy jednak na szczęście nie :). I Ogron proszący dziewczynę o rękę, nie spodziewałam się tego nawet w pojedynczym rozdziale. No cóż, życzę weny do kolejnych rozdziałów, czekam na kontynuację historii Roxy :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 09:44
Świetne! Szkoda, że to już ostatnia część. Gratuluję Ci tak dobrego opowiadania. Wracając do niego, to cała budowa jest ok. Są dialogi od myślnika, opisy. Nic do przyczepienia się. Fajnie zakończyłaś to opowiadanie. Nie wiem, co jeszcze dodać, bo brak mi słów, więc kończę swoją wypowiedź. Poza tym nie mam czasu, bo po prostu muszę przeczytać to jeszcze raz język. Może jeszcze kiedyś zrobisz drugą część? Och, i życzę Ci kolejnych udanych jak to opowiadań :].

Staraj się unikać powtórzeń :>.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Cattie dnia 12-10-2014 10:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 12:36
LadyCherrie napisał/a:
Świetne! Szkoda, że to już ostatnia część. Gratuluję Ci tak dobrego opowiadania. Wracając do niego, to cała budowa jest ok. Są dialogi od myślnika, opisy. Nic do przyczepienia się. Fajnie zakończyłaś to opowiadanie. Nie wiem, co jeszcze dodać, bo brak mi słów, więc kończę swoją wypowiedź. Poza tym nie mam czasu, bo po prostu muszę przeczytać to jeszcze raz język. Może jeszcze kiedyś zrobisz drugą część? Och, i życzę Ci kolejnych udanych jak to opowiadań :].

Staraj się unikać powtórzeń :>.


-.- Czemu już 2 osoby myślą, że to koniec? TO NIE JEST KONIEC! To tylko miniaturka, niezwiązana z opowiadaniem! Tak prędko nie zamierzam kończyć opowiadania... Ale dziękuję za komentarz i opinię uśmiech.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 14:46
Czytałam miniaturkę od razu i nie zauważyłam niczego poza nią. Dopiero drugi raz czytałam to w całości. Postów Icy i Twoich nie wiedziałam, bo przekierowało mnie na pierwszą stronę. Cieszę się, że będą kolejne rozdziały. Już się nie mogę doczekać.

Czytaj posty przed publikacją.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Cattie dnia 12-10-2014 17:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 12-10-2014 20:02
Kocham Cię za tą miniaturkę! Taka fajna tragedia xD. Mówiąc już bardziej serio, prawie się popłakałam czytając zakończenie. Mimo wszystko, świetne sceny zakazanej miłości czarodziejki zwierząt. Po prostu się rozpłynęłam, jak Ogron powiedział do Roxy "zwierzaczku". To było takie... urocze! Ładuj powera na kolejny rozdział, bo już się nie mogę doczekać, a tą miniaturką tylko podsyciłaś mój apetyt! Weeeny!



Edytowane przez Cattie dnia 24-11-2014 20:03
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 18:35
Następny rozdział - 24 grudnia.



Jednakże, widząc, że nikt ani nie komentuje, ani nie czyta tego, co piszę to zawieszam opowiadanie i jeżeli czasu mi nie starczy na to, to usunę to. To tyle z ogłoszeń uśmiech.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Suzanne dnia 03-12-2014 18:42
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 18:55
Norelay napisał/a:
Następny rozdział - 24 grudnia.



Jednakże, widząc, że nikt ani nie komentuje, ani nie czyta tego, co piszę to zawieszam opowiadanie i jeżeli czasu mi nie starczy na to, to usunę to. To tyle z ogłoszeń uśmiech.




Proszę Cię, nie usuwaj i nie zawieszaj opowiadania, bo je uwielbiam. Czekam na każdy rozdział. Od samego początku je czytam i jest jednym z nielicznych, które mnie wciągnęły. Historia Roxy i Ogrona jest bardzo interesująca.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Cattie dnia 04-12-2014 16:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~kasia1791
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 19:33
Boże, nie rób tego, bo czekam i czekam na nowy rozdział, a tu taki depresyjny news. NIEEE, nie rób nam nielicznym tego placze.

_____________
Zapominasz o przecinkach :3. //Cat




Icy piękny zestawik mruga

Moja grafika naWB
O my ghulmruga
Zapraszam na moje pierwsze opowiadanie. Proszęmruga
KLIK
Edytowane przez Cattie dnia 04-12-2014 16:59
48556438 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 20:13
Nie, prze podwójne ee, znaczy niee.
Twoje opko jest wyrąbiste, bawisz się kanonem, a ja uwielbiam taki styl w opowiadaniach alla Winx.
Przemyśl to, Norelay...



Edytowane przez Cattie dnia 04-12-2014 17:00
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 20:14
No właśnie przemyślałam. Patrząc na to co Ty piszesz, albo ktokolwiek inny widzę, jak kiepsko piszę i jest mi wstyd tak na prawdę.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-12-2014 17:09
Norelay, to chyba jakiś żart?
Przecież Twoje opowiadanie jest po prostu świetne, bardzo polubiłam je i po każdym rozdziale niecierpliwie czekam na kolejny. Naprawdę mnie wciągnęło, czytałam rozdział jeden po drugim :). To... to jest coś niesamowitego, nawet nie spodziewałam się romansu ludzi z dwóch różnych światów.
Nie kończ swojego opowiadania... rozkazuję Ci xd.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2015 21:33
Przyznaję, że chciałam usunąć bloga i opowiadanie. Jednak teraz.. Zmieniłam zdanie! Zacznę od poprawiania rozdziałów, a na majówkę dostaniecie nowiusieńki rozdział. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze pamięta o historii Roxy i Ogrona. :3


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2015 17:03
Cieszę się, że zmieniłaś zdanie. Twoje opowiadanie jest naprawdę świetne i nie mogę się doczekać, kiedy wstawisz tutaj nowe rozdziały. Mam nadzieję, że już nie będziesz mieć wątpliwości co do swojego opowiadania, bo jest naprawdę niesamowite, a wiele osób na pewno się ze mną zgodzi. Będę czekać niecierpliwie. Wiedz, że masz we mnie fankę Ogroxy przewraca oczami .


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2015 21:42
Powrót ostateczny!

Zapraszam do zapoznania się z notką. :D



Tak, żebyście oczekiwali jutra... DAJĘ ZAPOWIEDŹ ROZDZIAŁU.

Cały magiczny świat zwariował! Winx zaginęły, nie zostawiając po sobie żadnego śladu. Poszukiwanie ich to walka z czasem - kto wie, czy one mogą jeszcze żyć?
Delia wraz z Roxy wpadają na pomysł, gdzie mogą się one podziewać i mają zamiar to sprawdzić w noc poprzedzającą oficjalne zniszczenie Legendarium.
Jednak wszystko ma swoją cenę. Kto oraz jaką cenę będzie musiał zapłacić za wolność?
Co z Czarownikami? Czy już nikt nie pamięta o nich? I co z tajemniczym sprzymierzeńcem? Co może oznaczać to, że jest stałym bywalcem ich przeszłości oraz koszmarów?
Tego wszystkiego dowiecie się w rozdziale siódmym.




W końcu się doczekaliście! Zapraszam do lektury, komentowania oraz obserwowania zarówno bloga, jak i mnie. A komentować możecie też tutaj! serce

Rozdział VII - Czy to był koniec, czy tylko się jej to wydawało?



Zapowiedź jutrzejszego rozdziału VIII.

Czarodziejka zwierząt oraz chmur mają dość ciężkiej atmosfery panującej w Alfei po heroicznym czynie Layli i Novej. Chcą uciec, rozerwać się - z tej okazji robią sobie krótkie wakacje, zabierając ze sobą Selinę.
Czarownicy świętują - są w komplecie, sądząc, że nic ich nie poróżni.
Tylko, czy Duman wrócił tylko z tęsknoty, czy planuje coś innego?
I co sprawi, że Ogron straci nad sobą kontrolę?
Tego dowiecie się w rozdziale ósmym!




Zapraszam na rozdział VIII i zachęcam do komentowania, zarówno tutaj, jak i na blogu! :3

Rozdział VIII - W końcu nadszedł czas, aby rozwinąć skrzydła.



Zapraszam na kolejny rozdział! Zachęcam do komentowania, obserwowania i wyrażania swojej opinii. Każda z nich jest dla mnie ważna!

Rozdział IX - Nie miej kołka w tyłku, uśmiechnij się!




Ogroxy - informacyjnie



Zapraszam na dziesiąty rozdział Ogroxy! Oraz do czytania, komentowania i zapoznania się z powiadomieniami. :3

Rozdział X - Wypijmy za błędy!


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 21-07-2015 20:31
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2015 22:49
Nikt nie pisze postów w temacie, więc może ja skomentuję?...
Niestety, chyba przesłodzę.

Wydaje mi się, że teraz piszesz nawet lepiej niż wcześniej - a wtedy pisałaś dobrze, takim wciągającym stylem, aż jednym tchem przeczytałam te sześć rozdziałów i miniaturkę, więc co mówić o tych czterech rozdziałach, których wyczekiwałam z taką niecierpliwością i spragniona przygód różowowłosej czarodziejki połykałam je? Zazdroszczę Ci takiego stylu pisania, co pisałam Ci kilka razy.

Przejdę do rzeczy i ocenię ostatni rozdział. Ciekawy był wątek z przemianą trzech czarodziejek, zaczęłam myśleć, że zrobiły coś złego, przemieniając się. Bardzo podobał mi się ślub Flory i Helii, skromny, ale romantyczny - oczywiście pasuje to do czarodziejki ^^. Jednak później wściekłam się na Bloom za komentarz, który dodała przy wznoszeniu toastu. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy można być tak wredną osobą... ale najwyraźniej można. Ostatnia część mnie podekscytowała - jestem ciekawa, co będzie działo się dalej...

Życzę weny na następne rozdziały, Nora. :3


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nie wszystko jest grą, Roxy. - Opowiadanie Norelay.
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2015 09:37
Przez to cudowne opowiadanie poszłam spać o 3:30. Wciągnęło mnie i zapomniałam, że czas leci. Masz ogromny talent i świetne pomysły. Trochę dreszczyku emocji i dużo śmiechu. Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału. Weny, Nora.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Sophie dnia 26-07-2015 10:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.