Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Winx Club
Spekulacje
❧  Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 10:58
Ja uważam, że Winx stają się już nudne. Co prawda są ładne, ale ich misje są coraz łatwiejsze i nie muszą się aż tak wysilać jak w pierwszych sezonach. Brakuje mi walki, misji, która potrzebuje naprawdę dużego wysiłku fizycznego jak i dużego użycia mocy. A Bloom w tym sezonie jak dla mnie przegina. Jak zwykle najwięcej używa swojej mocy i to oczywiście o niej jest "hallo", bo to przez nią Roxy się obradziła, ona ostatnia zdobędzie więź ze swoim zwierzęciem i to ona wszystko wie najlepiej (Rainbow mogłoby trochę z nią przystopować). Już nie wspominając o filmie "Tajemnica Morskich Głębin" - moim zdaniem to była porażka, ponieważ oczywiście Bloom i Sky'a musiało spotkać coś złego, a nie Laylę i Roy'a albo Nex'a (chyba dobrze napisałam ich imiona). Ocean i woda to "świat" Layli, a nie Bloom (co z tego, że jej siostra jest nimfą itd). I za dużo jest tych transformacji, a nawet kilka z nich w ogóle nie są przydatne.

Nic nie trwa wiecznie. I mam nadzieję, że te dwa sezony spin-off będą naprawdę mocne. Bez dwóch przemian w jednym sezonie, bez łatwych misji, że Bloom nie będzie przedstawiana jako pępek świata, i że będzie kilka problemów, które będą tyczyły się dziewczyn (a właściwie już kobiet) w ich wieku.

Więc chciałabym (ogólnie) zobaczyć w serialu mocną akcję, duży wysiłek czarodziejek, kilka poważnych problemów i wrogów na naprawdę wysokim poziomie mocy i zła. I żeby chociaż przez jeden sezon dominowało zło.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-10-2015 13:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 16:48
Chciałabym znowu zobaczyć Musę i Rivena. Normalnie tak nostalgicznie przewijam odcinki wszystkich sezonów, czekając na jakieś chwile z nimi. Dalej do mnie nie dotarło, że go wyrzucili z serii...

Ogólnie to może mnie zlinczujecie, ale chciałabym więcej rzeczy związanych z Nexem. Bardzo lubię tę postać. Podobny trochę do Rivena, może dlatego. Nie cierpię Roya i jeżeli nie wskrzeszą Nabu (z czym się już pogodziłam) to Nex i Layla mają moje błogosławieństwo. Taki nieokrzesany on, ale ja lubię takich Bad Boy'ów. Szkoda, że nie ma Rivena. Myślę, że Nex sprawił by się w roli jego przyjaciela. Podobni, ale jednak przeciwieństwa - Nex otwarty, a Riven taki typowy introwertyk. Fajnie by było, jakby się nabijali ze Sky'a czy coś.

Fajnie by było zobaczyć znowu innego wroga Winx, ale nie znowu Trix, bo one zbyt dużo razy wracały. Winx raz na zawsze powinny je unicestwić/uwięzić. Świetnie by było, jakby wrócił np. Valtor albo Darkar. No nawet Czarownicy z Czarnego Kręgu, ale to w ostateczności.

Winx powinny też wynieść się z tej Alfei. Bez przesady, ile one lat mają. Ogólnie to Rainbow/Nick pomieszali fabułę. W końcu Winx w czwartej serii miały być nauczycielkami i co? Prowadziły zajęcia dwa razy? xD I znowu uczennice. Nie ogarniam.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Magical Galyn
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 19:29
Mam dokładnie takie samo zdanie jak Lady (aż jestem w szoku, że ktoś tak bardzo mnie rozumie i ma tak podobne zdanie :o).

Również w naiwnej nadziei na powrót mojego ulubionego specjalisty, przesuwałam po kawałku tym suwakiem czy jak to tam określić (?) (było tak w przypadku w każdym odcinku 7 sezonu, dlatego nie mam pojęcia, jak Trix powróciły, co się stało z tymi zwierzakami Winx i szczerze mnie to mało interesuje) i za każdym razem kończyłam z rozczarowaniem. Też wciąż nie mogę uwierzyć, że najpierw tak bardzo zepsuli tą genialną postać, a następnie pozbyli się go - dosłownie - jak śmiecia. Mogli się trochę postarać i wymyślić jakiś RACJONALNY powód, dla którego miałby odejść (np. jakiś czarny charakter miałby z nim styczność w przeszłości i szantażował go, iż jeżeli nie zostawi przyjaciół i nie zacznie działać na własną rękę, skrzywdzi Musę, w odpłacie za jakiejś stare porachunki czy coś w tym guście, ja bym to kupiła, ale to już mniejsza z tym).
Więc niczego nie pragnę zobaczyć bardziej niż powrotu Rivena. Chciałabym także, żeby Nabu powrócił, ale szanse na to są już naprawdę znikome i siłą rzeczy z trudem pogodziłam się z tym, że go po prostu już nie ma.
Ja również chciałabym zobaczyć powrót Darkara lub Valtora, nawet Mandragorę przyjemnie byłoby ujrzeć po raz kolejny na ekranie. Jednak Trix... Też chciałabym, żeby powróciły. Przyzwyczaiłam się do nich i jakoś nie potrafię wyobrazić sobie tego serialu bez ich udziału.



Edytowane przez Sophie dnia 18-04-2016 16:57
32772333 http://winx-club-riven-and-musa-my-story.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2015 09:41
Podbijam pod Lejdynę - więcej Musy i Rivena. Bardzo mi szkoda Riv, że wywalili go z serialu, cóż. A on właśnie był jednym z najlepszych specjalistów, zawsze taki mężny, tajemniczy, pewny siebie. Nie był to typowy chłopak, po prostu był naughty, czyli taki, jaki lubię. Świetnie urozmaicał fabułę, no i nadawał się do Musy z krótkimi włosami, jednak w czwartym sezonie w długich włosach mocno zdziecinniała. Serio, chciałbym zobaczyć Musę jeszcze raz w jej legendarnych kitkach. No i po co te wszystkie ceremonie przedłużania włosów? Równie dobrze mogłyby w samym Enchantixie jej się przedłużyć, a normalnie cały czas by miała krótkie. I chciałbym zobaczyć ją jeszcze raz w swoim looku - takiej chłopczycy, która ma problemy miłosne z Rivenem, oczywiście nie do przesady, bo zrobi się z tego trele-morele jak Bluma i Sky. Nex'a też bym chciał ujrzeć więcej razy, no i może Tecnę i Timmy'ego, bo tak mało ich pokazują. I Florę i Helię. Przecież to taka idealna para. Szkoda, że wszystko złazi na Bloom i Sky'a.
Co do wrogów - może mnie wyśmiejecie, ale chciałbym zobaczyć Mandragorę (Mandagorę? Nieważne, takie postacie mają pisiont imion xD). Niby była słaba, ale w końcu mogłaby otrzymać moc od Prastarych i Trix razem. Albo Mega Trix. To rzeczywiście był fantastyczny pomysł.
A Darkar to feniks i jest niezniszczalny. Nawet jeśli został "pokonany", to pewnie dzieci Winx (zakładam, że to będzie się tak ciągnęło, że możemy się ich spodziewać) będą z nim walczyć. Po prostu odradza się z popiołów, nieważne czy jest mrocznym, czy " dobrym" (przepraszam za spację za cudzysłowem otwierającym, ale emotka by się zrobiła) feniksem. Ale R. nigdy na to nie wpadnie.
A w tym momencie zgadzam się po raz drugi z Lejdi - Winx powinny albo zacząć uczyć, albo po prostu wyjść z Alfei. No i kolejna nieścisłość - znowu dali te same wróżki z drugiego planu. No ok, te same to jeszcze, ale one od trzech sezonów mają ciągle podstawową przemianę mellow. Żeby im dali Enchantix czy coś, no ale rączek na tak potężną transformację marnować im się nie chce. W ogóle ani razu od czasu piątego sezonu nie narysowali Enchantixu, a MW się przewijało.
Soł, tyle.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez Sophie dnia 18-04-2016 16:50
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2016 19:40
Widziałbym to tak, że Winx stają się nieśmiertelne i stają się nimfami (tak jak Daphne). Chciałbym też zobaczyć rozłąkę (choć ich lubię i nie wyobrażam sobie serialu bez ich rozterek) pary Bloom&Sky. Albo może cały sezon z z Dark Bloom? Lub śmierć Bloom na koniec sezonu i rozpacz wszystkich... diabełek

Edit: Wymyśliłem jeszcze parę rzeczy.

Chcę:
1. Ślubu Bloom&Sky (ciągną się już ich zaręczyny tak długo, że już nie wytrzymuję);
2. Wątku z Crystal (mieszanie w związku Flory&Helii);
3. Nowych wrogów (bo Trix robią się nudne);
4. Dzieci Winx (np. Bloom ma córkę i wróg porywa tę dziewczynkę, a Bloom poświęca się dla niej);
5. Mniej przygłupiej Stelli;
6. Dojrzalszych problemów, trudniejszych misji, a nie tylko wszystko jest easy;
7. Ciekawszych, trudniejszych do zdobycia mocy;
8. Osobnych transformacji dla każdej z dziewczyn (raczej kobiet jak na ich wiek);

To chyba na tyle moich pomysłów. Jak coś wymyślę to dopiszę.


Proszę, popracuj nad stylistyką zdań. ^^ //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 17-04-2016 20:42
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2016 22:39
1. Powrotu Rivena.
2. Powrotu Nabu.
3. Jakby coś się stało Bloom/Sky'owi, to bym nie miała problemu.
4. MNIEJ BROKATU!

I wtedy mogę umierać. xd


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Sophie dnia 18-04-2016 16:47
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2016 20:31
Jeszcze jedna rzecz...

Czy Winx skończą tę szkołę? Ludzie, one mają jakieś 23-24 lata. Nie czas, żeby zacząć samodzielne życie? Tak samo specjaliści. Najlepiej niech każdy zamieszka ze swoją ukochaną serce...

Czytaj posty przed publikacją. Pisz dłużej - niepotrzebne dodatkowe pytajniki i aż pięć emot na końcu (część nawet wyjęta z kontekstu) nie wydłużą twojej wypowiedzi. //Luna

Wymyśliłem ślub Bloom i Sky'a:
Młoda para zostaje eskortowana przez specjalistów na Domino. Tam ksiądz udziela im ślubu, a nie tak ja było z Daphne i Thoren'em, że ślubu udzielała im Eldora. A co ona? Urzędnik stanu cywilnego?

Ja nie wydłużam enterami wypowiedzi. I nie obchodzą mnie zielone notki moderatorów... Po co w ogóle edytować ludziom posty i dawać zielone notki?

Nie ma się co bulwersować, tylko trochę nad sobą popracować ;>. //Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 18-04-2016 20:46
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2018 11:03
Wiem, że to przereklamowana para, ale uważam, że Bloom i Sky powinni wreszcie wziąć ślub. Po to przecież się zaręczali. Byłoby super, gdyby Nabu wrócił, bo wg. mnie idealnie pasował do Layli. A Diaspro mogłaby w końcu dać spokój Sky'owi i znaleźć sobie innego chłopaka (np. Doradil z 15 komiksu).
Trix niech już nie wracają, już dawno mi się przejadły, natomiast przydałby się jakiś nowy, porządny wróg. Fajny byłby powrót do mrocznej Bloom, ale gdyby była zła przez dłuższy czas.
Chciałabym, żeby Winx zostały nauczycielkami w Alfei, tak jak to miało być na początku 4 serii. Byłam zawiedziona, kiedy w 5 sezonie nimi nie zostały.
Ucieszyłabym się, gdyby nową transformację oprócz Winx otrzymałby jeszcze ktoś inny, np. Roxy czy Daphne. Nie mogę też zapomnieć o ciekawej fabule, bardziej dojrzałej, że tak powiem, ale o tym to można tylko pomarzyć.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2019 02:29
Ja bym bardzo chciała zobaczyć Trix, które stają się dobre i zostają czarodziejkami. Mogłoby to tak wyglądać, że Bloom dałaby im propozycję, że, jeśli staną się dobre, uwolni je z tego miejsca, gdzie wylądowały w sezonie 7.


Halo, czy przecinki i kropki już całkiem pouciekały? ~Lau


Yohane best girl
Edytowane przez Lau dnia 31-01-2019 16:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2019 18:57
1. Powrót Trix.
2. Powrót Nabu.
3. Daphne.
4. Prastare wiedźmy.
5. Roxy.
To chyba tyle.

Proszę o rozwijanie swoich wypowiedzi. //Luna


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Lunaris dnia 23-06-2019 14:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~curly9087
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2019 13:02
1. Powrót Dark Bloom - jakoś bardziej mi się spodobała, niż jej dobra wersja
2. Powrót starych transformacji, np. Enchantixu - bo w końcu po coś je zdobywają, prawda?
3. Trudniejsze walki i ogólnie więcej dynamiki w serialu.
4. Od dłuższego czasu chciałabym też zobaczyć jakąś kłótnię pomiędzy Bloom i Sky'em, ile można być idealną parą bez żadnych sprzeczek?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2021 12:15
To chciałbym jeszcze zobaczyć w Winx:
- nowe transformacje Winx,
- nowe / -a transformacja Trix,
- nowe transformacje pobocznych bohaterów, np. Daphne,
- powrót dawnych postaci, np. Roxy, Daphne, Mirtę, Eldorę, Nabu, Mitzy.
- wskrzeszenie Nabu,
- powrót starych wrogów, np. Czarowników z czarnego kręgu, Darkara,
- nowe misja na Ziemii,
- nowe wymiary, królestwa, itp.,
- nowi wrogowie i sprzymierzeńcy,
- nowi nauczyciele,
- wyjaśnienie nielogicznych kwestii serialu,
- powrót wróżek,
- więcej spraw przyziemnych, np. pogaduszki Winx, itp.,
- powrót do klimatu w sezonach 1 - 4,
- wiele innych rzeczy, które teraz nie przychodzą mi na myśl.
Jeśli znajdę inne rzeczy to wypowiem się jeszcze tu kiedyś.


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.