Nowości
21.01.2019
❧ dodano komiks nr 174 pt. "Pieśń wielorybów"

06.01.2019
❧ dodano komiks nr 175 pt. "Lekcje mody"

06.07.2018
❧ dodano komiksy nr 160, 163 i 168 -> KLIK,

12.06.2018
❧ dodano piosenki z 2 sezonu World of Winx po polsku,

11.05.2018
❧ dodano piosenki z 1 sezonu World of Winx po polsku,

02.05.2018
❧ dodano PNGsy - KLIK,

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 793
Nieaktywowany Użytkownik: 0
 Najnowszy Użytkownik: ~flyingpanda
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Spekulacje
❧  Co stanie się w sezonie 8?  ☙

AutorCo stanie się w sezonie 8?
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 09-08-2018 22:23
Mamy jeszcze chwilę czasu do kolejnego sezonu Winx Club. Już teraz wiemy, że powróci nie tylko Butterflix, ale i Sirenix oraz Enchantix. Jak myślicie, w jaki sposób połączą te transformacje? Czy będą to retrospekcje, czy może jednak czarodziejki będą musiały powrócić do "starych" mocy? I najważniejsze - czego dotyczyć będzie fabuła w nowym sezonie?

Osobiście bardzo cieszę się z powrotu Enchantixu, ale Rainbow pewnie zniszczy moje pozytywne nastawienie. Będzie mi bardzo przykro, jeśli Enchantix pojawi się tylko w retrospekcjach, tak jak z Bloom na Pyrosie w sezonie 7. Niestety pewnie będzie podobna sytuacja... Chciałabym, że wreszcie Winx zrozumiały, że Enchantix jest najpotężniejszą transformacją, i że magiczny pył może wyrwać z wielu opresji. No ale tu oczywiście zniszczą mi marzenie i dadzą nową transformację, która swoją drogą wygląda koszmarnie. Boję się, że fabuła będzie równie beznadziejna jak przez ostatnie sezony. Chociaż kto wie, co teraz może być? Wątek wyrzucania śmieci i dbania o zwierzęta już był, więc fabuły z banalnymi fabułami można już wykluczyć. Skoro wszyscy mówią na nową transformację Starlix, to może w końcu Winx będą w kosmosie? Bo chyba jeszcze tylko tam ich nie było XD.tęskno za nimi :<<<<
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co stanie się w sezonie 8?
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2018 13:08
Ok, Butterflix powróci, bo Winx miały go w siódmym sezonie. Enchantix to pewnie w retrospekcjach będzie, jak Flamli stwierdziła. Ale Sirenix? Może po prostu chodzi o Daphne?
Co do nowej transformacji to sądzę, że być może będzie miała związek ze światłem, więc i z Solarią. Fabuła przypuszczam, że będzie równie słaba jak sezon 7. albo niewiele lepsza. No chyba, że nawet gorsza będzie. Oczywiście do tego jakieś morały. A kto wie czy nie pomieszają tego jakoś z WoW. Poza tym wydaje mi się, że w 8. sezonie zwierzęta Winx nagle znikną, jakby ich nigdy nie było, no może oprócz Elasa, bo to jednorożec Bloom :pony: Ślubu Bloom i Sky bym się nie spodziewała (szczególnie. że wg. oficjalnego kanału Winx Club na Youtube - miał już miejsce facepalm ). Nabu leży w grobie. Ciekawe czy Riven się pojawi i wróci do Musy, czy też ona znajdzie nową miłość. No i Trix; obawiam się, że znowu się pojawią, już nie wiadomo który raz i po co.

___
Popracuj nad interpunkcją : )
//Rose
Moje rysunki | Moje blogi: "Żywiołowcy" / Spójrzmy w niebo!

Edytowane przez Rosette dnia 12-08-2018 10:46
nie używam https://zywiolowcy.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co stanie się w sezonie 8?
~Serce_Astrala
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2018 00:58
Moim zdaniem transformacji robi się już o wiele za dużo... Słyszałam gdzieś bardzo ciekawy pomysł co do połączenie ostatnich sezonów (ósmy, dziewiąty, dziesiąty) w trylogię z bardzo rozbudowaną fabułą... Raczej nie mam co na to liczyć, ale trzeba przyznać, że idea piękna. Nie sądzę by Enchantix powrócił jako wiodąca transformacja. Dlaczego? Pieniądze... Podczas emisji sezonu trzeciego wyprodukowano masę gadżetów z czarodziejkami właśnie w tej przemianie, toteż nie sądzę by zrobiono krok w tył i wrócono do strych modeli, które sprzedawałby by się słabiej niż coś zupełnie nowego. Myślę, że obecność Sirenixu to po prostu obecność Daphne. Butterflix to pozostałość po sezonie siódmym, a Enchantix ujrzymy u którejś z postaci drugoplanowych (siostra Flory, Diaspro, Roxy...) Nie sądzę by użyto retrospekcji, ponieważ jak wiadomo przepaść w kresce z trzeciego sezonu a ósmego jest ogromna i wyglądałoby to po prostu nieestetycznie... Jakby nie patrzeć nie otworzono tam też żadnej furtki, którą chciano by teraz otworzyć i posłużyć się jakimś wspomnieniem...


prywantne :< Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co stanie się w sezonie 8?
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2018 15:58
Jak dla mnie to jest jedna wielka niewiadoma.

Powrót Enchantixu zawsze cieszy, ale nie wiem, na jakiej zasadzie. Nie sądzę, by to była retrospekcja, tym bardziej, że zmienił się styl rysowania, raczej obstawiam, że jakimś dziwnym zrządzeniem losu wrócą do tej transformacji (tym bardziej, że każda następna to transformacja użyteczna tylko w jakichś konkretnych przypadkach, Enchantix jest uniwersalny). Ale to pewnie wyjaśni fabuła.

Za to nie rozumiem sensu Butterflixu i Sirenixu. Tak, jak Astral pisał, przy Sirenixie obstawiam Daphne (w końcu nimfa Sirenixu...), a już nie mam pojęcia, po co ten Butterflix. Chyba, żeby "fanom" smutno nie było.

Zmiana kreski sugeruje, że czeka nas większa zmiana w fabule i stylu opowieści. Obawiam się, że dalej będzie to poziom max 12 lat, ale problem istotnie może być dojrzalszy.

No nic - pożyjemy, zobaczymy uśmiech


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co stanie się w sezonie 8?
~muszkieterka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2018 19:44
Hm, nie wiem, czego się spodziewać po ósmym sezonie. Chciałabym, żeby zawirowali kołem czasu i powróciła Chmurna Wieża oraz jej dyrektorka pani Gryffin. Może współpracowałaby z Winx? Mam też nadzieję na ciekawszy sezon niż siódmy, który dla mnie był bardzo nudny.
Trix powrócą od początku sezonu. W czwartym ich nie było, więc sezon był według mnie lekko nudny. Ciekawa jestem, jaka transformacja będzie tą przewodnią i jak czarodziejki ją zdobędą? Może zupełnie inna niż jedna z tych trzech (Butterflix, Sirenix i Enchantix)? Bo to są przemiany z poprzednich sezonów.


____
Czytaj posty przed publikacją, bo zawierają dużo błędów. Interpunkcja trochę kuleje, przed kropką, przecinkiem, znakiem zapytania itp. nie stawiamy spacji - dajemy ją po nich. Do tego dużo powtórzeń! Na Twoim miejscu poćwiczyłabym też tryb przypuszczający. ~Lau<img src=Sailor-Venus-Mina-Aino196.jpg/>
Edytowane przez Lau dnia 12-08-2018 20:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co stanie się w sezonie 8?
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2018 11:26
Hmm, 8. sezon zapowiada się ciekawie, lecz oprócz transformacji nie znamy zarysu fabuły. Całkiem możliwe, że na początek będzie nawiązywał do końcówki 7. sezonu, tak jak było to w każdym poprzednim. Winx napotkają nowego wroga i poznają jego historię, lecz Butterflix nie będzie za bardzo pomocny ale spróbują znaleźć pomoc w naturze. Sirenix zapewne będzie wykorzystany jako powrót do nieskończonego oceanu by zdobyć nowe umiejętności lub odnaleźć bardzo ważny przedmiot. Enchantix najprawdopodobniej będzie potrzebny by zdobyć nową transformację, która pomoże uratować magiczny wymiar. Ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie postaci pobocznej, trochę wpływającą na rozwój wydarzeń, lecz nie aż tak ważnej, by w każdym odcinku się pojawiała. Dobrze by było, gdyby całość nie działa się za szybko, a wszystko było poskładane w sensowny sposób. Bardzo bym chciał, żeby akcja toczyła się w innym wymiarze a przeciwnik czasem mógł wygrać potyczkę. Byłoby trochę ciekawiej.

___
Halo, halo! Przecinki są smutne, bo je pomijasz! :<
//Rosenexusik
Edytowane przez Rosette dnia 13-08-2018 14:30
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co stanie się w sezonie 8?
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 13-08-2018 17:21
Mi najbardziej brakuje tych "babskich pogaduszek", które miały miejsce w sezonach 1-3. Teraz te rozmowy są zbyt cukierkowe, nieśmieszne i po prostu głupie. Teraz fabuła polega na tym, aby dać morał dzieciom, Winx wtedy lecą dawać przykład, posypią brokatem ze skrzydeł i na tym się kończy. Gdzie się podziały smutne sceny jak np. śmierć matki Musy czy też Nabu? Zamiast tego dają ochłapy typu bezsensowne zerwanie Rivena i Musy. I taki chciałabym 8 sezon - żeby powrócił klimat ze starych sezonów. No i oczywiste - żeby wróg przestał się wydurniać. Bo to co było z "wszechpotężnym" Brafiliusem, to aż szkoda gadać. Niestety nie mam co liczyć na poprawę, bo 8 sezon ma być emitowany na jakimś kanale we Włoszech dla dzieci do lat 8, czy jakoś tak. Najgorsze jest to, że pomimo tylu sezonów Winx dalej ma potencjał, ale cały czas jest marnowany przez pomysły Rainbow. Gdyby fabuła była taka jak kiedyś, założę się, że kreskówka miałaby więcej fanów. Zwłaszcza tu, w Polsce. Widać było tendencję, że póki kreskówka nie była zbyt cukierkowa to i ludzie częściej przebywali na WB. Serce_Astrala napisała, że np. lalki sprzedawałaby się gorzej, gdyby był Enchantix. Ja myślę, że wręcz odwrotnie. Ludzie teraz poszukują po czeluściach internetów, żeby zdobyć legendarny Enchantix. Zwłaszcza, że ich wykonanie było fenomenalne, czego nie można powiedzieć o dzisiejszych lalkach. Podejrzewam, że dlatego napisali o powrocie o Enchantixu, bo chcą zarobić więcej kasy, to wręcz oczywiste. W końcu zauważyli, że ludzie chcą go zobaczyć... I jak już niektórzy zauważyli, pewnie Sirenix wróci u Daphne.tęskno za nimi :<<<<
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~MrDark0
23:16:39 23.01.2019
U mnie praca plus dziś się marnie czułem
~Radi0
22:29:24 23.01.2019
sesja a u ciebie
^Flamli0
21:00:25 23.01.2019
co tam ludki
~Ignis0
19:23:58 23.01.2019
szeroki uśmiech
~Laeres2
1:55:32 23.01.2019
bo nie jesteś człowiekiem
~Ignis0
23:39:24 22.01.2019
a ja tam jestem szczęśliwa
~Florian Infinity0
23:36:15 22.01.2019
Człowiek nie został stworzony do szczęścia.
~Florian Infinity0
23:34:41 22.01.2019
Przed nami wiele lat męki i cierpienia, ktore zapisano juz od stworzenia swiata
~Florian Infinity0
23:33:48 22.01.2019
Niestety nigdy nie nadejdzie taki dzień, gdy nasze pragnienia spelnia sie a wszelkie troski odejda niczym kasety magnetowidowe
~Florian Infinity0
23:32:47 22.01.2019
Gdyby wszystko się powodzilo, nie miałbym żadnych zmartwień i obaw odnośnie przyszłości.
~Laeres0
18:55:27 22.01.2019
kij z tym że River wygląda jakby miała makaron zamiast włosów
~Laeres0
18:52:05 22.01.2019
kurde, znowu mi nie pasuje kolorek do ava -.-
^Flamli1
14:47:58 22.01.2019
ojej, acta 2 nie przeszła
~Ignis0
22:02:41 21.01.2019
chciałabym żeby mnie się wszystko tak łatwo udawało jak im ostatnio w komiksach
~Ignis2
22:02:09 21.01.2019
ostatnio komiksy sprowadzają się do: winx coś robią > pojawia się problem > winx idą zarazić > przez chwilę się nie udaje > ale zaraz potem się udaje bez wysiłku > happy end
~Ignis0
22:00:52 21.01.2019
wut? co to jest?
~Lau0
21:54:18 21.01.2019
ok, te komiksy robią się serio coraz głupsze
^Flamli0
21:13:37 21.01.2019
nowy komiks KLIK
~Sivlanaya0
20:04:57 21.01.2019
wisielec mi się podobał
~Sivlanaya0
20:04:48 21.01.2019
przydałaby się jakaś gra forumowa.
~Sivlanaya0
20:04:21 21.01.2019
ostatnio taka cisza na wb
*PVTeam1230
17:32:14 21.01.2019
telefon zamilknie na wieki :P
*PVTeam1232
17:32:02 21.01.2019
niezawodne jest również mocne rzucenie telefonem w podłogę, a najlepiej w kafelki. Efekt gwarantowany od razu!
~Kukus0
0:53:06 21.01.2019
W każdym telefonie wystarczy przytrzymać klawisz od sciszania dzwonka. Tu nie ma wielkiej filozofii
~Florian Infinity0
0:22:47 21.01.2019
Nie chcialbym aby telefon zabarabanil mi w szkole pracy czy psychiatryku i nie chce swiecic oczami oddajac go do dyrektora za kare
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3

.