Nowości
28.12.2017
❧ dodano komiks nr 159 pt. "Wielkie serce Lily",

20.11.2017
❧ podmieniono komiksy o numerach 133, 136 i 137,

23.09.2017
❧ dodano 2 piosenki z 7 sezonu po polsku w audio HD: "Tynix" oraz "Nikt nam nie oprze się dziś",

18.09.2017
❧ dodano 7x23, 7x24 , 7x25 i 7x26 w jakości HD i audio DVD,

11.09.2017
❧ dodano komiks nr 158 pt. "Wyścig charytatywny",

8.09.2017
❧ dodano 7x20, 7x21 i 7x22 w jakości HD i audio DVD,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 4
 Zarejestrowanych Użytkowników: 813
 Najnowszy Użytkownik: ~carinnelizabeth
Dzisiejsi Solenizanci
Veronica

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

A jeśli chcecie anonimowo wyrazić swoją opinię na temat WB czy też administratorów zapraszam tutaj -> www.winxblogger.sarahah.com


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Spekulacje
❧  Bloom jako nowy wróg?  ☙

AutorBloom jako nowy wróg?
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2015 22:39
Myślicie, że to możliwe? Przyznam, że jak dla mnie to dosyć ciekawe. Mogłoby być to pomysłem na następny sezon. Tak, to prawda, że już się pojawiła w drugim sezonie, ale to chyba nie przeszkoda. Jest potężna i ciekawe, czy Winx by sobie poradziły.
Przy okazji, pewnie pojawiłoby się więcej o innych czarodziejkach niż tylko o naszej wiewiórce.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Lilla dnia 17-01-2015 23:20
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 19:57
Ja bym z miłą chęcią zobaczyła sezon z Dark Bloom w roli głównej, ruda czarodziejka w roli oprawcy. To byłoby ciekawe, lubię takie klimaty, poza tym z postaci Bloom może wiele więc wyciągnąć, oprócz uroku i wdzięku. Rudzik to potencjał (ja sama niedawno próbowałam o niej robić komiks, ale cii). Chciałabym zobaczyć jednak w tym sezonie rozwinięte charaktery innych czarodziejek, tak, by każda miała wpływ na fabułę.Nie umiem sobie radzić - nie jestem aż tak twarda -
- z najprostrzymi sprawami, potrzebuję oparcia,
potrzebuję miłości i uczuć prawdziwych.
Ale wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby!

(c) seraphina

Edytowane przez Lilla dnia 19-01-2015 14:59
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 20:14
Bloom jako wróg? Hmm, no sama nie wiem, jakoś tego nie widzę. Jednak nawet fajnie byłoby zobaczyć przesłodzoną Bloomę w innej odsłonie po raz drugi. Taka Dark Bloom to byłoby coś całkiem nowego, znaczy gdyby było tak więcej odcinków o tym, a nie tylko 1-2. Reakcji innych Winx'ówn nie zapomniałabym na 100% - ich wspaniała przyjaciółka nagle przeciwko nim... interesujące, nie powiem. Jednak chyba nigdy nie zobaczymy tego w żadnym sezonie, a szkoda.


I think being angry and sad at the same time really turns me on.

Edytowane przez Cattie dnia 20-01-2015 16:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2015 15:37
Ja bardzo chciałabym zobaczyć coś takiego. Jestem przekonana, że bardzo fajnie i ciekawie by to wyszło. To byłby nawet fajny sposób na zakończenie Winx Club xdd.
Chociaż nie jestem tak do końca pewna czy Winx udałoby się pokonać Bloom, nawet poprzez zjednoczenie sił. Przecież w którymś odcinku z trzeciego sezonu próbowały ją pokonać, aby sprawdzić, czy uda im się tym sposobem pokonać Valtora - nic z tego nie wyszło, Bloom była zbyt silna. Chyba że zdobyłyby jakąś ultra-ekstra-niesamowitą transformację (która pewnie byłaby nieźle przesłodzona, jak zwykle).
W drugim sezonie Dark Bloom to był świetny pomysł i zobaczenie jej ponownie byłoby chyba ziszczeniem moich snów xdd.
(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2015 22:29
Z jednej strony byłoby to ciekawe zagranie - z tego, co zauważyłam, całkiem sporo osób lubi "Mroczną Bloom" bardziej od tej normalnej. Wątek w drugim sezonie według mnie trwał zbyt krótko, także miło byłoby zobaczyć jego kontynuację. Poza tym - gdyby Bloom przeszła na stronę zła i przynajmniej przez połowę sezonu nie miałaby kontaktu z resztą drużyny, pozostałe czarodziejki miałyby szansę na wykazanie się. Może stałyby się na powrót tak samodzielne jak w pierwszych seriach.

Niestety znając Nickelodeon, nic takiego się nie wydarzy - a nawet jeśli, to potencjał takiej historii nie zostanie w pełni wykorzystany. Czarodziejki albo przez 3/4 czasu zamartwiałyby się "co teraz będzie?", albo to Bloom ciągle miałaby jakieś "przebłyski" dawnej siebie (głównie związane ze Sky'em, a jak). Same Winx nie byłyby w stanie Mrocznej Bloom pokonać - skoro już jako pozytywna postać jest kreowana na najsilniejszą wróżkę w całym wymiarze, która nie ma sobie równych. Swoją drogą; nie sądzę, by tym razem przemiana wyglądała dobrze. Przy podstawowym poziomie całość zachowywała jeszcze swój mrok i dawała się przerobić, ale teraz? Z tymi wszystkimi brokatami i różami?


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 16:08
Bardzo chciałabym :D.

Do gustu przypadła mi postać mrocznej Bloom i naprawdę - ciekawie byłoby, gdyby wiecznie idealna, piękna, młoda i potężna czarodziejka przeszła na stronę zła, jak zrobiła to ówcześnie - w drugim sezonie. Myślę, że byłaby godnym przeciwnikiem dla pozostałej reszty klubu. Jak zauważyła Smocza - nie wiemy, czy nawet wtedy Winx byłby w stanie pokonać potężną czarodziejkę Smoczego Płomienia. Niemniej jednak uważam, że byłoby to genialne :D. Jestem całkowicie za, no ale... wątpię, żeby Nickelodeon to uczynił, a wielka szkoda :c.Never give up on what you really want to do. The person with big dreams is more powerful than one with all the facts.
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 16:41
Myślę, że Bloom bardziej nadawałaby się na wroga niż na liderkę Clubu Winx. Ja osobiście bardzo chciałabym, żeby nasza rudowłosa, przesłodzona księżniczka nagle stanęła przeciwko swoim przyjaciółkom. Prawdopodobnie twórcy nigdy nie dadzą nam takiej przyjemności i nie nastawią Bloom przeciwko Winx. A szkoda, bo to byłoby bardzo ciekawe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 21:52
Myślę, że to świetny pomysł. Bloom wydostałaby się wreszcie z kartonowego pudełka o nazwie "idealność". Reszta Winx mogłaby się w końcu wykazać, ale twórcy raczej nie przewidują powrotu Dark Bloom, a szkoda. Jednak nie chciałabym, by zamieniła się w złą przez jakiegoś innego wroga albo opętała ją książka, lub gościu znajdujący się w niej (jak w przypadku Seliny). Iginio musiałby naprawdę się wysilić i coś oryginalnego wymyślić. Przede wszystkim Dark Bloom nie chichrałaby się tylko, ale także pokazała, jaką potężną mocą włada.
Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2016 13:54
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 31-03-2016 13:25
Chciałabym zobaczyć Bloom w nowej odsłonie. Taki odskok. Pozostałe Winx miałyby również szansę zaprezentować swoje zdolności. One contra władająca smoczym płomieniem rudowłosa po stronie ciemności. Niestety, raczej nie doczekamy się powrotu Mrocznej Bloom. Nie zmienia to jednak faktu, że z chęcią ponownie bym ją zobaczyła, ale mającą większą rolę oraz będącą pod wpływami ciemności dłużej, tak z minimum pięć odcinków, choć byłabym za tym, by uczyniono z niej główną antagonistkę na cały sezon.(c) ja

Opowiadanie I Miniaturki I Grafika I Drugie opowiadanie I Wattpad I dA I MAL

Edytowane przez Lunaris dnia 28-04-2016 18:24
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2016 20:15
Zastanawiałem się nad tym... Dark Bloom w roli głównej to niezły pomysł niegrzeczny... Już widzę te reakcje:
Winx - "Nasza przyjaciółka przeciwko nam? Dlaczego ona to zrobiła?...".
Sky - "Moja miłość! Dlaczego? Muszę ją uwolnić...".
Rodzina - "To niemożliwe! Co mamy robić?...".
Ciekawe, jak by Winx poradziły sobie z Dark Bloom. Bez liderki miałyby 50% szans. Ale i tak pewnie nie będzie takiego sezonu.
Edytowane przez Lunaris dnia 15-04-2016 20:43
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2016 17:40
Dark Bloom to jeden z najlepszych pomysłów na głównego antagonistę. Ta z drugiego sezonu była genialna i jej powrót sprawiłby, że prawdopodobnie skończyłabym siódmy sezon - czego jak na razie raczej nie zamierzam robić. Mroczna strona odpowiada mi o wiele bardziej od przesłodzonej, rudowłosej księżniczki. Poza tym, po raz pierwszy od dawna, to nie Bloom pokonałaby nowego wroga.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
Wycie | dA | Wattpady
Kruki nie mają również Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Fireflix
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2017 16:36
Bardzo podoba mi się ten pomysł. Akcja wtedy byłaby ciekawa oraz pokazaliby trochę więcej o innych Winx. Naprawdę teraz wolę taką Bloom, niż wiecznie idealną i najważniejszą. Nasze czarodziejki stoczyłyby ciężkie bitwy, a takie coś lubię.
Sam z chęcią bym sobie obejrzał taki sezon, ale twórcy raczej nie zrobią z Bloom czarnego charakteru.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2017 20:31
Chętnie zobaczyłabym coś takiego. Dark Bloom była fajna, tylko przez bardzo krótki czas. Napewno wtedy reszta czarodziejek miałaby większy wpływ na sezon. Tylko żeby znowu nie uratował jej wspaniały wybawiciel na białym koniu, jak w drugim sezonie. Zaczął coś tam o uczuciach itd. Zawsze, gdy nadchodził ten moment, to poprostu przesuwałam/omijałam, jak kto woli, po prostu mnie to nudziło. Ale do sedna; super by było naszą przesłodzoną rudą lalkę zobaczyć wtedy. kiedy jest zła, wredna i atakuje swoich przyjaciół :D Tylko niestety chyba tak nie będzie w 8 sezonie, a szkoda.


____
Wciąż zapominasz o przecinkach i zdażają ci się literówki. Czytaj posty przed publikacją.
//Rose,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Rosette dnia 10-01-2017 02:42
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Bloom jako nowy wróg?
~marcin919
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2017 19:38
A ja właśnie mam nadzieję, że będzie jakiś ciekawszy wątek w 8 serii. Trix się zmutowały na końcu 7. sezonu i mogłyby osiągnąć szczyt czarnej magii i np. na jedną połowę sezonu rzuciłyby urok na Bloom, a ta pod wpływem jakiegoś czaru mogłaby wywołać jakiegoś potężnego wroga, może wskrzesić Valtora... Wtedy byłaby fabuła na całe 3 sezony. Tylko musieliby jednak dodać jakąś nową czarodziejkę na chwilę do pomocy w walce i nie mam tu na myśli Roxy; jest ciut mdława i podobna do Flory. Powinni dodać kogoś o zupełnie nowych mocach, byłoby to fajne orzeźwienie dla serialu.


____
Nie pisz długich zdań ciągiem - stosuj przecinki i inne znaki przestankowe.
//RoseNigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech


http://odsiebiedlawas.blogspot.com/

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Rosette dnia 11-01-2017 20:16
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Badi0
18:01:10 16.01.2018
U mnie sypie
~Xenox0
16:54:45 16.01.2018
Dzo, u mnie nie pada, a jestem na północy kraju
~marcin9190
16:27:56 16.01.2018
witam witam i o dzionek pytamuśmiech
~Veronica0
16:20:44 16.01.2018
Tak i to jeszcze jak. XD
~Ignis0
16:02:47 16.01.2018
pada za oknem i w oknie. Przeglądarki i za tym w ścianie gwizdze
@czarodziejka_flora0
15:55:54 16.01.2018
pada u was snieg? :D
~Badi0
14:00:42 16.01.2018
Atelie, no hej
~Atelie0
13:58:35 16.01.2018
Siemanko mruga
~Badi0
11:57:20 16.01.2018
Cześć wszystkim :pony:
~Badi0
21:09:28 15.01.2018
PVTeam123, dzięki mam uśmiech
^PVTeam1230
20:45:20 15.01.2018
okok już ide
~Badi0
20:00:29 15.01.2018
A może ktoś zaakceptować moją prośbę ?
~Badi0
19:58:52 15.01.2018
ok
^PVTeam1231
19:57:49 15.01.2018
w sensie dodawać logiczne posty
^PVTeam1230
19:57:40 15.01.2018
możesz tam pisać
^PVTeam1230
19:57:37 15.01.2018
Si
~Badi0
19:47:11 15.01.2018
Czy ktoś jeszcze zarządza grupą na FB, Winxers Polska ?
~Badi0
19:31:09 15.01.2018
Dobre stare czasy XD
~Badi0
19:31:00 15.01.2018
Flamli 10 styczeń 2016 11:25:52 Po części, bo Kamil sam napisał na fb Kuby, że nagrał odcinek xd
~Badi0
19:29:40 15.01.2018
EmilyWinxClub 10 styczeń 2016 12:09:26 Przeciez wiem, ze Ty (z Kamilem i PVTeam123)... Ogolnie napisalam, ze nawet z najgłębszych czeluści odcinek na WB zawsze sie wyciągnie.
~Badi0
19:29:24 15.01.2018
Tak pomyślałem ze poprzeglądam stare newsy uśmiech
~Krarek0
19:23:26 15.01.2018
ah te studia po angielsku
~Krarek0
19:22:32 15.01.2018
dlaczego na płaszczyznę i samolot w angielskim mówi się tak samo?
~Agatha0
19:19:40 15.01.2018
Hehe, gratuluję!
~Krarek1
19:19:01 15.01.2018
A zdobyłem dziewczyne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Copyright © 2010 for posted and pngs thx http://vk.com/winxclubrus and http://vk.com/thewinxclub, (c) Rainbow
Scroll UpPowered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion ©
11252637 Unikalnych wizytScroll Up