Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Winx Club
Spekulacje
❧  Przyszłość Musy i Rivena  ☙

AutorPrzyszłość Musy i Rivena
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 15:00
Jak wszystkim wiadomo Musa i Riven zerwali w 6x23. Tym razem wygląda to na coś bardzo poważnego, skoro wspomniano o zostaniu przyjaciółmi. Riven ostatnimi czasy zachowywał się bardzo podle wobec Musy, która wiele wycierpiała, ale czy zerwanie było dobrym rozwiązaniem? Bądź co bądź byli razem przez 6 sezonów, mają co prawda wzloty i upadki, ale wydaje mi się, że oni należeli do siebie. Jak myślicie, co teraz się stanie? Czy Riven kiedyś wróći? A może Musa znajdzie swoją nową miłość?



Edytowane przez Flamli dnia 17-08-2014 15:00
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 15:56
Mi też się wydaje, że to coś poważniejszego niż zerwanie na parę odcinków jak w 4 sezonie, tym razem Riven odszedł i ogólnie było jakoś poważniej, bez kłótni, tylko po prostu rozmowa o tym, żeby zostali tylko przyjaciółmi. Lubiłam tę parę, była inna niż wszystkie, nieidealna, często się kłócili. W sumie to dobrze, że się rozstali, Riven był dla Musy okrutny, tylko czasami miał jakieś przebłyski (xD), żeby się starać i okazywać jej uczucia... Fajnie by było, gdyby się pojawiła jakaś nowa miłość Musy, byłoby ciekawie, ale trochę szkoda mi Rivena, w końcu byli ze sobą masę sezonów... Nie wiem sama, jestem podzielona, z jednej strony Musie się należy ktoś lepszy i byłoby fajnie zobaczyć nowy romansik, ale z drugiej będę tęskniła za starym, dobrym Rivenem i ogólnie tą parą.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Sophie dnia 17-08-2014 20:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 15:56
Skoro pokazywali go małym dziewczynkom przez 6 sezonów, nie mogą go tak po prostu wyrzucić. Jak dla mnie to znowu się zejdą i pogodzą (swój ciągnie do swego), a potem happy end i wszystko znów kolorowo. Takie jest moje zdanie.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 16:16
O nie! NIE! NIE! NIE! Normalnie nie śledzę co się dzieje w serialu, wchodzę tutaj w temat, a japa taka: :OOOooooo! Masakra. Jeszcze twórcom bym wybaczyła, że rozdzielili Laylę i Nabu, w końcu w prawdziwym życiu też wielkie miłości są rozdzielane. I tutaj też akceptuję taki rozwój wydarzeń.
Denerwuje mnie jednak fakt, że twórcy za wszelką cenę chcieli pokazać w serialu, jaki Riven jest toksyczny, a Musa taka biedna, bo ryczy. Boże, co się stało z dziewczyną, która potrafiła wygarnąć mu kiedyś prosto z mostu, albo się po prostu obrazić. Zrobili z niej niewiniątko rodem Bloom, za którą każdy ma latać i przepraszać.
Riven nie jest zły, żałosny wątek o jego niedojrzałości tylko po co? Skoro Timmy z ciamajdy i pokraki mógł zmienić się w wysportowanego inteligenta, to Riven nie mógł się ogarnąć? Rozumiem, że postać ma cechy charakterystyczne, jak w tym przypadku Riven uwielbia współzawodnictwo, jest zazdrosny i trochę zaborczy. Myślałam, że z czasem te cechy będą się bardziej ulatniać, niż uwydatniać. Źle to rozwinęli według mnie. Oczywiście nie chciałabym, żeby Riven stał się cukierkowym księciem rodem Sky'a, ale bez przesady, robić z niego takiego dzieciaka. Owszem, nigdy nie był do końca dojrzały, no ale kurde, czasami są tacy faceci.
Rozbawiły mnie jak twórcy próbowali z Rivena zrobić taki sopel. Serio? Facet wolałby bumerang? xD Ok, jakby był nowy, ale jak Musa szła korytarzem to brzmiało jak z Trudnych Spraw: "Stella ma butik, Flora szklarnię, Layla siłownię, a Riven bumerang", "Widzisz tylko ten bumerang, mnie wgl. widzisz?". Lol. Gdzie podziała się moja Musa z charakterkiem, która nie bała się konsekwencji powiedzenia komuś szczerej do bólu prawdy. Stała się jak reszta Winx. Wyblakł jej charakter, a podkreślono tylko jej zainteresowania. Jak u reszty Winx. Swoją drogą czekam na łkającą Bloom, która nie może znaleźć swojego miejsca, jak Musa w dwudziestym drugim odcinku.
Szkoda, że się rozstali. Szkoda mi szczególnie, bo to dzięki tej parze powróciłam do oglądania Winx i dzięki nim znalazłam się na WB. Jednak akceptuję rozwój sytuacji. Obrażę się i postawię krzyżyk na Winx, jeżeli w następnym sezonie Musie wcisną jakiegoś gościa, tak samo jak zrobili to Layli. Jakby nikt nie mógł być szczęśliwym singlem, jakich miliony w świecie. W komiksach wiem, że Musa miała jakieś miłosne przygodny z takim bananowym gościem i bardzo chciałabym o tym zapomnieć.
Niemniej jednak zasmuciła mnie bardzo ta informacja. Jeszcze dla nich czasami obejrzałam odcinek, a teraz to już będzie kumulacja miłosnego gruchania reszty Winxówny, które same czy z chłopakami, stały się karykaturami samych siebie z poprzednich sezonów. Teraz obiektywnie mogę powiedzieć, że serial zszedł na psy. Riven i Musa byli jedyną parą, która miała problemy. Pamiętacie jakąkolwiek kłótnię Flora&Helia, Tecna&Timmy itp.? Nie. Bo oni nie kłócili się o nic, jakby żyli w symbiozie, a Musa z Rivenem sprzeczali się o każdą pierdołę. Denerwowało mnie to trochę, bo w realnym świecie tak nie ma. A jak jest, to się zrywa od razu. A tutaj musieliśmy oglądać rozpadający się przez 3 sezony związek. To po co tak ich ciągali wszędzie...
Nie wątpię, że cały fandom jest załamany wiadomością o ich zerwaniu. Mam nadzieję, że jednak się zejdą w filmie czy tam w siódmym sezonie, ale obstawiam na 80%, że pojawi się jakiś drętwy brzydal, który lubi muzykę i ona się w nim "bajdzio ziakocha". Wtedy reszta Winx będzie happy i potem razem pójdą na ślub Bloom i Sky'a.
A tak właśnie z innej beczki. Dlaczego Winx zostawiły Musę samą z tym? Wiem, że Layla kiedyś gadała z Musą o facetach i na tym się skończyły przyjacielskie pogaduszki. Z tego co wiem, to przyjaźń opiera się na wzajemnym wsparciu, którego Winx nie zapewniły Musie. Miały w nosie. Ich przyjaciółka ryczy, a te sobie skaczą obok chłopaka, który ją rani. Przecież w realiach one by go tam zlinczowały i powiedziały, co o nim myślą. Jeszcze ta scena, jak Riven odchodzi z bram Alfei. "Zawsze możesz wrócić!". Serio? Nie mogły wtedy chociaż znaleźć trochę odwagi w sobie i oznajmić mu, że NIGDY go nie lubiły. W komiksach nawet Bloom i Stella obgadywały Musę i się nabijały z Rivena, wielkie mi przyjaciółki.
Chyba zaraz zabiorę się za "Walkę na froncie". Mój Riven nie będzie nadąsanym dzieciakiem, który woli bumerangi niż dziewczyny. xD


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 17:07
Ja osobiście uważam, że po pewnym czasie wrócą do siebie. Mają wrócić! To jest moja ulubiona para ze wszystkich. Z mojego punktu widzenia jest najbardziej "idealna". Tak, zachowują się prawie jak każda para w realu. Kłócą się, wybaczają, itd. Nie jest to tak jak Bloom i Sky, czy Stella i Brandon. Nie są za słodką parą, wręcz przeciwnie. Pomiędzy nimi jest taka... harmonia? Po prostu oboje się dopełniają i są świetni xdd. Oni oboje są niezwykli i pasują do siebie. Szczerze, to nie wyobrażam sobie, aby Musa lub Riven mieliby być z kimś innym, prócz sobą. Jakoś po prostu tego nie widzę...
Jestem wprost przekonana, że wrócą do siebie w siódmym sezonie, a jak nie, to piszę jakoś apelację xdd. Ale muszę jednak przyznać, że fajnie by było, gdyby Musa nie miała chłopaka. Wyróżniałaby się czymś wśród Winx, czym nadzwyczajnym. Byłaby niezależna i nawet ciekawie by się zapowiadało xdd.
Jednak i tak chcę, aby wrócili do siebie i wszystko było ok.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 17:52
Moim zdaniem oni wrócą do siebie, ale nie teraz. Sądzę, że zejdą się w połowie sezonu 7, kiedy to Riven wróci taki odmieniony i spróbują z Musą od nowa. Chociaż lubię parę Riven i Musa, to jednak twierdze, że mała przerwa dobrze nam zrobi. Ich zerwanie wniosło trochę realizmu do Winxa i mam nadzieję, że wszystko będzie zmierzało ku tzw. happy endowi. Lubię tą parę za to, że nie są tacy cukierkowaci jak nwm Bloom i Sky, czy Stella i Brandon, chociaż tą drugą można jeszcze przeboleć. Mam nadzieję, że nie podstawią tylko tego bananowego gościa z komiksów mellow.
Edytowane przez Elyei dnia 17-08-2014 17:53
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 08:54
Bardzo się zasmuciłem oglądając ten odcinek. Jednak Musa i Riven podjęli bardzo dobrą decyzję. Nie było to wcale zerwanie, lecz podjęcie wspólnej decyzji, zrobili to bardzo dojrzale, a nie jak w innych serialach - od razu zerwanie, a dalej się kochają. Powiem szczerze, że Riven nie powinien już wracać, choć bardzo go lubiłem. Jak każdy chyba wie, sezon 7 jest ostatnim, Iginio to potwierdził, więc moim zdaniem po co go wpychać na ostatni sezon. Według mnie twórcy powinni przez cały sezon nie wspominać o Rivenie, a w ostatnim odcinku on podbiegłby do Musy, już "odnowiony" i by się pocałowali.


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Edytowane przez Sophie dnia 18-08-2014 10:53
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 10:50
LadyMusa napisał/a:
O nie! NIE! NIE! NIE! Normalnie nie śledzę co się dzieje w serialu, wchodzę tutaj w temat, a japa taka: :OOOooooo! Masakra.


Mam tak samo. Przestałam oglądać szósty sezon na trzecim czy czwartym odcinku i jakoś niekoniecznie żałuję, ale fakt, że Musa zerwała z Rivenem po prostu dodał tylko wisienki na torcie bym go nie oglądała.

Uważam, że ta para jest najlepszą spośród wszystkich par w owej kreskówce. Przynajmniej nie jest przesłodzona. Ma swoje wzloty i upadki, co strasznie mi się podoba. Oczywiście nie byli ze sobą od razu, jak niektóre pary. Już na samym początku, kiedy Bloom w pierwszym odcinku spojrzała na Sky'a teoretycznie można było powiedzieć, iż są już razem. Ich związek układał się tak kolorowo, że chciało mi się rzygać. Ze Stellą i Brandonem było tak samo. Nie pamiętam czy czarodziejka technologii i Timmy byli razem już od pierwszego sezonu, ale coś mi świta, że tak.
Musa i Riven byli najdłużej schodzącą się parą. Chyba dopiero w połowie drugiego sezonu się zeszli, a trzeba przyznać, że Musa była zakochana w specjaliście już od początku serialu, także naprawdę długo musiała czekać. Racja, ich związek nie był jakoś szczególnie cudowny. Sądzę, że to przez to, iż Riven ma taką naturę. Za to go naprawdę lubię. Ale czarodziejka muzyki również ma swój tupet i to nie była do końca jego wina. Trzeba przyznać, że w trzecim sezonie naprawdę się starał i to ona go za każdym razem odtrącała(przypominam scenę, kiedy specjaliści wręczali dziewczętom stroje do jazy na motorach, Musa niechętnie przyjęła prezent i nawet przy nauce nie była dość miła). Także sądzę, że wina leży po obu stronach. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie by tak miało już zostać. Przecież każda czarodziejka ma swojego partnera. Nawet Layla po stracie Nabu sobie kogoś znalazła. Nie chcę mi się wierzyć, że mają wstawić kogoś na miejsce czerwonowłosego. On jest wprost idealny dla Musy. Nie mogą ich od siebie oddzielić!

Edit:
Obejrzałam odcinek, by się przekonać jak to "zerwanie" wyglądało. Jestem w sumie jeszcze bardziej zniesmaczona niż wcześniej. W sumie nawet nie dało się tego nazwać romantycznym zakończeniem. Riven chce przekazać Musie, że ją kocha i przeprasza, że nie miał dla niej czasu(przynajmniej ja tak to zrozumiałam), a ona od razu wyskakuje mu z zostańmy przyjaciółmi. Przecież to nie ma najmniejszego sensu! Jeszcze kiedy biedaczek odchodził ona się uśmiechnęła zamiast mu paść w ramiona i go pożegnać! Normalnie twórcy tak to zepsuli, że nie mogę na to patrzeć! Nawet ładnego zerwania nie potrafią przedstawić!


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 18-08-2014 10:51
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 10:49
Czemu jak to zobaczył to wyobraziłam sobie te obrazki pół nagich ludzi całujących się z napisem FRIENDS. Jeśli w siódmym sezonie nie poznamy jakiegoś kolejnego "Boga specjalistów" to jak nic będziemy mięli z tej pary takich przyjaciół. Pewnie w jednym z odcinków siódmego sezonu Riven rzuci czymś trafiając celnie i albo wszyscy będą zaskoczeni, albo tylko Musa bo w tym momencie nasz specjalista ją uratuje i Musa wtedy taka zdzwiona powie "Riven" potem podejdzie do niego i będzie gadu gadu i albo Riven odejdzie (prawie na 100% i wtedy Musa ciągle będzie o nim myśleć), albo wrócą razem i nagle BUM, CENZURA, FRIENDS WITH BENEFITS. Ja to tak widzę.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 22:38
Według mnie wrócą do siebie, jednak nie teraz. Ich związek był w miarę udany, więc myślę, że ma szansę na kontynuację. Są jedną z moich ulubionych par, bo ich związek jest taki życiowy, wsparty na prawdziwych problemach (a przynajmniej w pierwszych sezonach). Chciałabym, żeby do siebie wrócili - to jest całkiem możliwe, bo byli dobraną parą. A jeśli mieliby zerwać na stałe, to niech zrobią to ładnie i szykownie, a nie tak, że aż wieje kiczem.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2014 11:00
Nie oglądałam odcinków po włosku i szczerze też nie wiedziałam, że się to zdarzy. Ogólnie lubię tą parę i bardzo chciałabym żeby do siebie wrócili. To jest normalne, że każda para się kłóci, a nie tak jak wszystkie pary w Winx'ie mówią do siebie "kocham Cię", "Ja Ciebie też". Ta para była jedyna w swoim rodzaju i bardzo chciałabym, żeby znów byli razem. Bez nich to nie to samo. Dlatego mam nadzieję, że w sezonie siódmym Riven wróci do Musy.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Magical Galyn
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2015 20:31
Naprawdę jestem genialna, bo zobaczyłam ten temat dopiero teraz, no ale, skoro jestem wieloletnią fanką tej [byłej] pary muszę się wypowiedzieć. :D

No, więc jeżeli o mnie chodzi, moją pierwszą reakcją było dosłownie: :szoker: . Po prostu nie mogłam uwierzyć, że oni mi to zrobili...rozdzielili moją ulubioną parę i na dodatek zabrali mi mojego ulubionego specjalistę, nie dość, że w komiksie to jeszcze w serialu, uhhh... wiem, że to fikcja i może nie powinnam się tym aż tak przejmować, no ale przez tyle lat już interesuję się Winx, że naprawdę się zżyłam zarówno z Musą jak i z Rivenem, kiedy zdziwienie minęło, miałam ochotę dosłownie rozwalić laptopa, poważnie. Jednak na drugi dzień emocje opadły, a mi zrobiło się przykro. Naprawdę zrobiło mi się żal specjalisty. Wcześniej denerwował mnie tym, że olewał Musę dla jakiegoś bumerangu, ale kiedy tak odchodził i na koniec jeszcze tak spojrzał na nią, to spojrzenie...ech, może nie wzruszyłam się do łez, ale na pewno mnie to jakoś poruszyło. Wydaje mi się, że gdyby miał z kim otwarcie porozmawiać w życiu by nie odszedł, no ale cóż...mam nadzieję, że wróci w 7 sezonie, analizując ostatnią scenę z nim doszłam do wniosku, że na 97 % wróci, gdyż można się tego domyślić w rozmowie między bohaterami, jednak z naszym Nickodeonem to różnie bywa, więc...
Jedno jest pewne, przestanę oglądać Winx, jeżeli Riven zostanie ot tak zapomniany, naprawdę..smutno mi to mówić, ale taka prawda. Nie zniosłabym gdyby cały serial miałby się opierać na słodkim migdaleniu reszty Winx z Bloom i Sky'em na czele, rozumiem, trochę czułości może być, no ale ile można? -.-

Mam szczerą nadzieję, że w 7 sezonie łaskawie poświęcą jeden odcinek (lub nawet pół, no..) Rivenowi żeby pokazać po prostu gdzie jest, co robi no i...moment, w którym wróci, no bo musi wrócić, no...nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej.

Co do niego i Musy to oczywiście chciałabym, żeby się na nowo zeszli, gdyż mam wrażenie, że w tym nieszczęsnym 23 odcinku Riven przeszedł taką jakby...metamorfozę wewnętrzną (?) i myślę, że Musa to zauważyła. Jednak wolałabym, żeby zeszli się dopiero pod koniec serii, bo chciałabym zobaczyć jak funkcjonują jako ci przyjaciele, to byłoby ciekawe myślę. Fajnie by było gdyby twórcy poświęcili im więcej uwagi i ukazali jak próbują odbudować zaufanie i powoli więź ich łącząca wytwarza się na nowo, jednak niestety to są chyba jedynie moje niewinne marzenia, które się nie spełnią, bo jedyną parą, której byli w stanie poświęcić cały film, była naturalnie Bloom ze Sky'em, no a jakże by inaczej..mellow . No, cóż..pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że Musa i Riven zejdą się i to tym razem tak porządnie i na dobre. uśmiech



Edytowane przez Magical Galyn dnia 11-05-2015 20:35
32772333 http://winx-club-riven-and-musa-my-story.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-05-2015 21:10
Moją pierwszą reakcją było niedowierzanie. Głównie z tego powodu, że był to 23 odcinek, końcówka. Cóż, jestem przyzwyczajona do tego, że pod koniec sezonu wszyscy są szczęśliwi, emocje opadają, kochają się...
Po co był ten tekst Bloom na końcu?! No oczywiście, zawsze muszą ją gdzieś wcisnąć... Biedną Bloomę mi obrzydzili... No i ta cała chmara ludzi. Co ja wam poradzę - to psuje efekt. Lepiej by było, gdyby przybiegli, jak Riven już wychodzi, Musa jest rozdarta, nie słucha Winx, tylko śledzi wzrokiem specjalistę...

Czy Riven wróci? Może tak, a może nie. Możliwe, że dadzą Musie jakiegoś chłopaka (może powróci ten z drugiego sezonu, któy się w nie podkochiwał - w co wątpię). Ja chcę, żeby Riven wrócił. I niech pokaże, że nie jest dzieciakiem, dla którego bumerang jest ważniejszy od dziewczyny. Naprawdę, ten wątek mnie wkurzył...

Koniec końców, bo zaczynam już majaczyć: chcę powrotu Rivena.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-05-2015 22:10
Nick musi wszystko spartolić. Dosłownie WSZYSTKO. Dość, że zrobili z niego dziecko, które ugania się za głupim bumerangiem, to jeszcze zakończyli świetny związek, który nigdy nie był nudny. Przecież to od zawsze było widać, że lubią się nawzajem. I jakim cudem wgl oni zerwali? Bo co? Jeżeli wprowadzą dla niej nowego chłopaka to walnę głową o biurko.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2015 12:46
Ja także uważam, że Riven i Musa wrócą do siebie. Nie zdziwiło mnie jednak zbytnio to, że on od niej odszedł. Wiecznie się kłócili i można było się spodziewać, iż wreszcie nadejdzie koniec, przynajmniej moim zdaniem. Mam nadzieję, a nawet wiem, że Riven wróci, twórcy nie wyrzuciliby z serialu bohatera, który towarzyszył nam przez całe sześć sezonów, chociaż może ciekawiej by było, gdyby Musa znalazła sobie kogoś nowego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 22:38
Moim zdaniem Musa i Riven do siebie wrócą. W zasadzie to jest pewne. Nie wiem, kiedy i w jakich okolicznościach, ale wrócą. Oni po prostu do siebie pasują.
Tak swoją droga to ciekawie by było gdyby okazało się, że Riven nie rozstał się z Musą bez powodu, ale coś go do tego zmusiło. Nie mówię o zmęczeniu materiału czy zwykłym niedopasowaniu postaci. Może coś, albo ktoś zmusił go do tego.
Tak, wiem, że to praktycznie niemożliwe, ale ja bym coś takiego kupiła. Teraz mam tylko wielką nadzieję, że Nick nie pójdzie po linii absolutnie najmniejszego oporu i nie dadzą Musie jakiegoś nowego, lepszego modelu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 11:12
Jakoś nigdy nie przejmowałam się losem tej pary. Byli mi dziwnie obojętni, ale jak od siebie odeszli to poczułam, że jednak tak do końca nie jest. Na początku może jeszcze powiem, że moim zdaniem do siebie pasowali. Musa i Riven to para, która często się kłóciła, ale przynajmniej nie była tak przesłodzona i idealna, jak niektóre. Bardzo bym chciała, żeby jednak do siebie wrócili. Nauczyłam się, że jeśli jedna czarodziejka traci chłopaka to na jego miejscu 'wyrasta' 2 nowych ;__;. Tak, tak mówię o Layli i jej haremie. W pierwszej chwili nie wierzyłam, że to naprawdę koniec ich związku. Myślałam, że będzie jak z Florą i Helią, że trochę się posprzeczają i ostatecznie do siebie wrócą. Teraz jednak widzę coraz mniejsze szanse na to.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 11:22
Moja reakcja była podobna do reakcji Lady - What? O co z tym chodzi? Serio? No nie, nie mogę xd... Byłam mega zszokowana. Odcinka nie oglądałam do dnia dzisiejszego. Hm... Musa i Riven pasowali do siebie, nie można zaprzeczyć. Mimo że często się kłócili, to byli jedną z lepszych par w tym przesłodzonym Winxie. Jestem zawiedziona, że tak świetną parę spotkał taki los... Nadal mam nadzieję, że do siebie wrócą i będą szczęśliwi. Mieli wzloty i upadki, a teraaz... Teraz nie wiem :c. Szkoda, ogromna szkoda.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przyszłość Musy i Rivena
~Rivusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2016 19:00
Według mnie wrócą do siebie, ale nie teraz. Za może sezon lub dwa. Ale też mi się wydaje, że Riven wróci odmieniony i będzie chciał zacząć wszystko od nowa ^^ To moja najukochańsza para ^^


Natalia ^^
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.