Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Winx Club
Spekulacje
❧  Jak zakończy się Winx?  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorJak zakończy się Winx?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 20:23
Jak myślicie, jak Twórcy chcą zakończyć serię sławnego Winx'a? Może ślub, a może Winx będą po stronie zła i tak zostanie? Co Wy o tym myślicie? Jakie macie spekulacje? Wypowiedzcie się.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 13:30
Złe Winx? Nie raczej nie, to kiepski pomysł. Ślub raczej też nie pasuje. Sama nie wiem jak mogła by się zakończyć ta bajka. Jestem pewna, że jakimś szczęśliwym zakończeniem. Nie warto raczej ciągnąć tej bajki, aż do nieskończoności. Dlatego powinno być jakieś szczęśliwe zakończenie, które to wszystko zakończy. Podsumowując liczę, że na zakończenie bajki będzie jakieś szczęśliwe zakończenie, nie śluby.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 13:40
Myślę, że na ślubie lub na przejście Winx na stronę zła nigdy się nie pojawi, ani w jakiś krótkich momentach. Nie wiem czemu, ale coś przeczuwam, że ten serial zakończy się przedostatnim odcinkiem na uśmierceniu Trix i głównego wroga, a w ostatnim rozstrzygną ogólnie to, ile było z nimi problemów, a potem czarodziejki wrócą do swoich rodzinnych planet. Taki koniec według mnie miałby jakiś sens. Możliwe by były oświadczyny chłopaków, ale na pewno nie ślub, to nie w stylu twórców, a materiał, jako ostatni odcinek nie byłby do końca ciekawy. Skończyć również mogłoby się na rozwaleniu całego magicznego świata, a pod koniec pokonanie wrogów, o tak. Taki koniec, w którym w ostatnich odcinkach czarodziejki pokonują przeciwnika, który nękał cały wszechświat magiczny byłby absolutnie niekonkurencyjnym pomysłem z wszystkich innych.



Credit: Justa <3
Edytowane przez bloomka028 dnia 26-06-2014 13:56
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 14:16
Ślub? Nie sądzę. Chociaż to całkiem możliwe - Sky i Bloom na pewno ślub wezmą, będą szczęśliwi, a ich córeczka będzie potężną czarodziejką Smoczego Płomienia. Przypuszczam, że Winx nie przejdą na stronę zła (skoro stoją po stronie dobra). Znając "pomysłowość" twórców, czarodziejki mogą przejść na stronę zła, jeżeli tak będą chcieli.
Mam nadzieję, że Winx zakończy się po 3 filmie, ponieważ nie ma sensu dłużej ciągnąć tej kreskówki.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 21:25
Znając naszych kochanych twórców to:
Albo Nabu się obudzi i wszyscy będą HAPPY.
Albo będzie ślub.
Albo jakaś czarodziejka zginie/przejdzie na stronę zła.
Będzie bunt wrogów Winx i te nie wytrzymają tego nerwowo/psychicznie.
Bajki oglądają czasami dość małe dzieci, więc Igginio może trochę się oto bać.
Jednak powstaje III film i potwierdzony jest 7 sezon, więc można sobie gdybać, ale jeszcze poczekamy na prawdziwe zakończenie.




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 16-07-2014 21:59
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 22:10
Yy... A bo ja wiem. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Jednak myślę, że może dojść nawet do ósmego sezonu, szczególnie, że teraz jeszcze Chiny będą posiadać ten serial w swoich elektrycznych pudełkach i na płytach. Mimo gadania wiem, że teraz twórcy robią to tylko dla hajsu. Mi już dawno nie chciałoby się robić dalszych sezonów, choć muszę przyznać, że mają świetną pomysłowość wymyślając te wszystkie stroje, transformacje, miejsca akcji i wymiary.

Winx mają przejść na stronę zła?
No błagam Was, przecież to Winx. Hielołs... Czy Wy wyobrażacie sobie te przesłodzone panienki w ciemnych kombinezonach ze złowrogimi uśmieszkami? Ja w to nigdy, przenigdy nie uwierzę. Jeszcze nie uwierzę, że Flora przechodząc na ciemną stronę mocy miałaby skrzywdzić jakiekolwiek zwierzątko, pliss... Żenada. Jakby coś takiego zrobili, to już by im całkiem na mózgi padło.
Hm... Ślub to nie jest całkiem głupi pomysł, nie zdziwiłabym się, gdyby coś takiego zrobili. W końcu Sky oświadczył się Bloom już dwa razy. Nie zdziwię się, gdy zrobi to po raz kolejny, no bo przecież w MP zerwał z nią i nie oświadczył się kolejny raz xdd. Jakie to zagmatwane...
Aktualnie nie jestem w stanie przewidzieć, co planują twórcy, są nieobliczalni.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 23:16
Mogłaby w sumie podczas jednej z przygód jedna czarodziejka odejść (byle nie Bloom!). Całość zakończy się pewnie pokonaniem albo może zjednoczeniem wrogów, może Trix staną się dobre? Ktoś mógłby się poświęcić. Ślub niech odwalą w trzecim filmie. Tak będzie najlepiej. Bez sensu jakby reszta specjalistów się oświadczyła. To jest gdybanie w ciemno. Następny sezon ma mieć transformację związana z naturą, a teraz nie za wiele wiemy. Zakończy się aktualny sezon i wyjdzie film to będziemy mogli bardziej tak sobie gdybać.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2014 12:34
Gdy zaczęłam pisać opowiadanie, to moje nastawienie do tego się zmieniło. Wolałabym, żeby Bloom odeszła, ponieważ wszędzie jest ona, ona, ona. Chciałabym, żeby do Winx dołączyła Diaspro (w końcu jest dobra, tylko Bloom odebrała jej chłopaka) lub Roxy. Może zakończy się jakimś szczególnym wydarzeniem, ale tego nie wiemy. Cytując Smoczą:

Aktualnie nie jestem w stanie przewidzieć, co planują twórcy, są nieobliczalni.


I się z tym zgodzę.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2014 14:43
Jakoś nigdy mnie to nie zastanawiało. Wydaje mi się, że zrobili by tak: Po pokonaniu wroga pokazane jest jak wygląda życie czarodziejek kilka lat później. Oczywiście obowiązkowa scena z dziećmi. No bo jak inaczej? Mam nadzieje, że 7 seria Winx'a będzie ostatnią, bo to trochę za daleko zaszło. No, bo ile ma być sezonów? Piętnaście? Każdy sezon jest gorszy od swojego poprzednika. To może w ósmym wyruszą do krainy kucyków, bo jakiś kucyk złamał kopyto?



Edytowane przez Mayumi dnia 18-07-2014 14:47
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 13:30
No pomyślmy... Najprawdopodobniej takim definitywnym końcem będzie ślub Bloom i Sky'a... Tak się z tym ociągają, pewnie na koniec dopiero będziemy mieli okazję go zobaczyć, bo wiadomo - po ślubie zamieszkają pewnie razem, tralalala, Winx by poszedł w odstawkę. Tak więc po ślubie naszej ukochanej tęczowej pary, Winx'ówny by się rozeszły, jednak musiałyby na pewno powiedzieć "Winx Club na zawsze!", czy jakiś inny "wzniosły" na miarę tego serialu tekst.
No ale przed tym ślubem wypadałoby coś jeszcze zrobić, prawda? Pewnie wymyślą jakiegoś super-hiper mocnego wroga, którego nasze Winx będą musiały pokonać. Najpierw oj, oj, są za słabe, potem bum, nowa transformacja, parę starć i koniec zła w całym Winx'owym świecie. No i tak jak wcześniej mówiłam - przepiękny tęczowy ślub naszej parki.
No i taki oto przepiękny koniec, oczywiście to nie jest mój wymarzony, jednak według mnie najbardziej realny :>.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 15:19
Winx pewnie będą miały śluby i dzieci, Trix zniszczą raz na zawsze i nie będą miały nic do roboty tylko być kurami domowymi i pilnować dzieci. Jak by Stella zginęła to ja bym się przeszła do tych Włoch do Rainbowa i bym powiedziała temu kto się zajmuje Winx co o nim myślę. Złe Winx to chyba nie będą, ale jest mała szansa, że tak będzie, bo w 2 sezonie Bloom była zła. Jeszcze jest możliwe, że Trix zniszczą cały Magiczny Wymiar i Winx razem z nim i siebie też, ale najpierw to muszą wydostać się z Legendarium. Zakończenie chyba będzie szczęśliwe jeżeli Winx Club w ogóle się zakończy.



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 16:52
Jak widzę zakończenie Winx? Sądzę, że jak większość osób, które wypowiedziały się w ów temacie. Bloom&Sky wezmą ślub, ewentualnie cała reszta głównych par w Winx'ie stanie przed ołtarzem - znając życie twórcy ze swoimi idiotycznymi pomysłami mogą nawet wepchnąć ślub wszystkich członkiń clubu na raz, chociaż to i tak na nich za mądre, bo lepiej wcisnąć Blosky i cieszące się mordki czarodziejek, bo nareszcie nadszedł dzień ich ślubu. Przejść na stronę zła? To raczej niemożliwe, bo w serialach animowanych [tak, to nie jest bajka, lecz serial animowany - bajką może sobie być taki Bolek i Lolek, a nie Winx, zapamiętajcie to] przeznaczonych głównie dla młodszej publiczności chyba nigdy nie było czegoś takiego, że zło wygrywa [chciałabym </3]. Co by tu jeszcze... Ach, tak! Zgadzam się z Lil co do sprawy z tym potężnym wrogiem, a potem paplaniną, że Winx są za słabe, później zdobędą jakąś transformację, którą super-duper-hiper trudno zdobyć, kilka walk, a później ta finałowa, w której pokonają tego potężnego złego człeka, który okaże się w danym końcowym sezonie wrogiem. Przewiduję również scenę z dzieciakami [oczywiście najdłuższa będzie ta z Bloom i Sky'em, bo jakby inaczej, prawda?], a przed nią takie "TRZY LATA PÓŹNIEJ", w zależności od tego, w którym wieku będą chcieli te bachory pokazać~ No, ale jedno jest pewne - zakończenie okaże się happy endem, zresztą jak zwykle w tego typu serialach.



Edytowane przez Samantha dnia 18-08-2014 16:52
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 17:07
Sądzę, że doczekamy się wreszcie ślubu Bloom i Sky'a. Powinni np. pokazać, co się stało parę lat później czyli dzieci czarodziejek i która z kim skończyła. Fajnie jakby się okazało, że nie wiem, któraś umarła albo przeszła na stronę ciemności. Bardzo prawdopodobne, że pojawi się jakaś transformacja, która wyeliminuje całe zło tego świata, podobnie jak to było w Odlotowych Agentkach (nie pamiętam tylko, która to była seria, chyba 5), tylko, że nie było transformacji, tylko maszyna. No, ale cóż, twórcy są pod względem fabuły nieobliczalni, więc radziłabym się spodziewać wszystkiego.


https://t.me/pump_upp
Edytowane przez Samantha dnia 19-08-2014 10:08
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 20:59
Myślę, że Winx zakończy się ślubem albo śmiercią jednej z wróżek (wiem, jestem brutalna :]). Fajnie by było, gdyby wystąpiły jeszcze jakieś inne tragedie np. rozpad związku, żałoba, wyrzucenie Roxy ze szkoły niegrzeczny. Myślę jednak, że zrobią coś, co wyeliminuje zło i wrogów.
Może też być tak, że w ostatnim sezonie wszyscy wrogowie powrócą i Winx będą musiały ich pokonać na ZAWSZE. Cóż, nie będę zła, gdy się skończy, potrzebuję sensacji.



Edytowane przez Sophie dnia 21-08-2014 21:09
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 09:06
A jak się może skończyć inaczej jak nie happy endem? Przecież to Winx. One zawsze wygrywają, zawsze są pierwsze. Sądzę, że nie ma się tu spodziewać nie wiadomo czego. Pewnie wróg jakiś zostanie pokonany, będzie impreza oraz... piosenka finałowa! Nie sądzę by był zorganizowany ślub Bloom i Sky'a. Ten ślub miał być już robiony tyle razy, a nadal go nie ma. Właściwie to się już pogubiłam i nie wiem czy oni są narzeczonymi, czy nie.

W sumie to ja również mam pomysł na finałowy odcinek. Nie wiem czy padł już ten pomysł, ponieważ nie przeczytałam dokładnie wszystkich postów, ponieważ jest rano i mam tzn. lenia. Tak czy siak chciałabym, aby powrócili wszyscy wrogowie, z którymi nasze bohaterki miały kiedykolwiek do czynienia. Trix, Darkar, Valtor, Trzy prastare wiedźmy, czarownicy z czarnego kręgu, Tritanus i wrogowie z 6 sezonu. Ale oczywiście nie wszyscy na 6 dziewcząt Klubu Winx. Chciałabym, aby odnowiona została Drużyna Światła i wszyscy stoczyli walkę na śmierć i życie. Po prostu to by było cudowne :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-11-2014 18:54
Jak to się może zakończyć? Ja widzę tak:
Jakiś super-mocny wróg (w moim wyobrażeniu czarownica) będzie miał władzę nad całą ciemną materią i energią z kosmosu (m. in. czarne dziury). Będzie on niszczył gwiazdy, a nawet całe galaktyki i kwazary, aż dojdzie do serca kosmosu. Jakaś praczarodziejka obdaruje Winx nową mocą (Galaktix np.) i one na koniec tego wroga pokonają, przy tym stracą moc, ale w zamian za ocalenie Magicznego Wymiaru dostaną nową, zasiądą w Radzie Starszych, czy coś w tym stylu i będzie spoko, Happy End i bye, bye na wieki.
Tak, wiem, w ogóle niezwięzła wypowiedź.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez ChandSharma dnia 28-11-2014 18:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2015 17:44
Seria zaszła już tak daleko i zrobiła się tak cukierkowa, że jedynym możliwym rozwiązaniem jest 'happy end' - no chyba, że twórcy postanowią nagle wszystko zmienić, w co szczerze wątpię. Nickelodeon jako stacja robi się coraz gorszy i dopuszcza tylko szczęśliwe kreskówki. Osobiście z chęcią napisałabym to wszystko od nowa (począwszy od czwartego sezonu) i doprowadziła do swojej idealnej wizji zakończenia, ale to akurat nie jest możliwe.

Jeżeli już dojdzie do ostatniego sezonu to pojawi się wróg najpotężniejszy ze wszystkich - będący połączeniem dotychczasowych przeciwników. Tradycyjnie już na swoje pomocnice weźmie Trix, któraś z nich się w nim zakocha i w rezultacie powstanie taka drama jak w piątym sezonie. Czarodziejki będą miały problemy z jego pokonaniem - odkryją którąś z kolei transformację, toteż dodatek do obecnej, którą albo zdobędą wszystkie na raz albo znów po kolei. Podczas finałowej walki pojawią się komplikacje, aczkolwiek Bloom wszystkich pokona.

W międzyczasie kolejna para się pokłóci (kto jeszcze nie miał sezonu z 'fochem forever'?), ale ostatecznie wszyscy będą razem. Na koniec dostaniemy czyiś ślub - zapewne będzie to ceremonia Bloom i Sky'a, ewentualnie wszystkich na raz. Ja widziałabym tu inną parę, jednak - znając obecne warunki - nie będzie to możliwe. Może chociaż wieczór kawalerski pokażą...

I ostatnia scena - szczerze wątpię, by było to coś związanego z dziećmi. Prędzej jestem skłonna uwierzyć w jakąś pseudo-humorystyczną scenkę z Trix, które nie dość, że są pokonane, to jeszcze nie mają się gdzie podziać.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~pandaola55
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2015 21:57
A ja mam dwie wizje.

Pierwsza: Winx, by zniszczyć wroga, będą musiały cofnąć czas, co zaowocuje tym, że po wypowiedzeniu zaklęcia, cofną się i narażą swoją przyjaźń, zapomną o sobie całkowicie, a ostatnią sceną będzie jak Winx poznają się po raz pierwszy.

Druga: W Magix trwa krwawa wojna. By pokonać wroga czarodziejki muszą przypłacić własnym życiem. W ostatnim odcinku osaczają wroga i wypowiadają zaklęcie tak silne, że nie tylko on, ale też całe zło świata zostanie wciągnięte do wielkiej, czarnej dziury, która swą czarną magią niszczy Winx, a w miejscu ich zniszczenia zostawia posąg z ich sylwetkami podczas ostatniej walki i wyrytym podpisem:

"Tu spoczęły te, co o wolność walczyły.
Życiem wygrały, lecz same je zniszczyły.
Potężna szóstka, zniszczona przez świat.
Niech odpoczywają w pokoju."


Ja już nie chcę tego cukierkowego Winx'a. Ja chcę to!!!



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-08-2016 21:46
http://winx-nowa-przygoda.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 24-06-2015 20:02
Wiecie, przeczytałam wszystkie posty i każdego zabawnie kończy. Jednak ja myślę, że raczej będzie HAPPY END. Bo każdy sezon Winx kończył się tak samo, więc cała seria musi się zakończyć happy.

Po za tym wszyscy fani na cały świecie raczej czekaj na szczęśliwy koniec Winx. Co do złego happy endu to raczej wątpię. Zresztą twórcy nie mogą zawieść fanów po tych wszystkich szczęśliwych sezonowych końcówkach. Ostatni sezon miałby skończyć się smutno, to byłoby bez sensu. Jasne, w 4 sezonie było trochę smutku, ale tak mimo wszystko ich pokonały. Więc ostatni sezon, jeśli w końcu nastąpi, raczej będzie happy endem.

No i wątpię, że skończy się ślubem, choć kto wie, co chodzi twórcom po głowach może i skończy się właśnie tak. Choć tak w to wątpię mimo wszystko, może raczej skończy się czymś podobnym, może będą to zaręczyny.

Mam tylko nadzieję, że wszystko skończy się odpowiednio. No i że Nabu wróci, i będzie super końcówka. mruga ok

Oczywiście nie wątpię też, że pojawi się arcy-wróg, który może faktycznie będzie połączeniem tych wszystkich złych charakterów z poprzednich serii. No i będzie bardzo trudny do pokonania, ale nasze Winx oczywiście zyskają nowa transformacje. Która będzie jakąś niesamowitą, legendarną, zapomnianą transformacją, która zdobyła jakaś tam jedna czarodziejka lub czarodziejki przed stu laty. I od tam tej pory nikomu nie udało jej zdobyć.
No a Winx się uda i pokonają tego kogoś, i staną się legendarnymi oraz ponadczasowymi czarodziejkami Magicznego Wymiaru. przewraca oczami ok

Może zaręczą się z chłopakami i będzie fajna muzyka, i piosenka, będzie koniec serii Winx. No, może jeszcze będzie film, którym w końcu Bloom i Sky wezmą ślub lub wszystkie dziewczyny go wezmą i będzie faktycznie koniec klubu Winx. To takie moje spostrzeżenia, tak myślę, że mogłoby się faktycznie tak zakończyć. mruga 88D


PS. Przepraszam, jeśli porobiłam jakieś błędy. zdezorientowanyzawstydzony



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-08-2016 21:44
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2015 21:41
Hmm.... Turdne do powiedzenia. Może nie skończy się jakoś specjalnie - po prostu skończy się sezon i dalej już nic. Ja wyobrażam sobie jakoś tak:

Winx uda się zniszczyć zło w Magicznym Wymiarze i staną się jednymi z najbardziej znanych wróżek magicznego świata i zdobywają jakąś bardzo silną transformację. Po mnóstwie przygód i kłótni (które oczywiście dobrze się skończą) każda rozpoczyna swoje własne życie. >> To na pewno nie zdarzy się, ale nie ma nad własną fantazję.

Hmm...
*Stella - To już nie ta nastolatka przepadająca za modą, lecz inteligentna, młoda, ładna kobieta i nowa królowa Solarii. Po długim czasie pełnym kłótni ojciec pozwala jej wyjść za mąż za Brandona (kłótnie były zpowodowane pochodzeniem Brandona).
*Musa - Po zerwaniu z Rivenem nadchodzi czas pełen niespełnionych marzeń i neszczsnej miłości, zdrady, smutku, kłótni i zmian dla Musy. Zaczyna samotna nowe życie. Jakiś czas występuje ze zespołem założony jeszcze z już byłym klubem Winx, później rozpoczyna własną karierę piosenkarki, kupuje sobie nowe skromne mieszkanie. Po wielu latach spotyka się nagle z Rivenem. Razem rozpoczynają znowu komunikować i później znowu w sobie się zakochają.
*Layla - Przeprowadza się do Gardenii, gdzie chciała kiedyś zamieszkać z Nabu. Związek z Royem nie ma długiego trwania, kończy się spokojnym zerwaniem. Po dużym niebezpieczeństwie i przygodach (nie wiem jak, po prostu jakoś), uda się jej przewrócić Nabu do życia. Od tego czasu Layla jest znowu szczęśliwa, wspólnie z Nabu buduje własną rodzinę. Później pojawiają się pewne obowiązki, para razem z dziećmi musi porzucić Ziemię i wrócić na Andros, by przejąć tron po rodzicach Layli i stać się tak nowym królem i królową.
*Bloom - Bo jej starsza siostra przejęła tron na Domino, razem ze Sky'em staje się królem i królową na Eraklyonie. Między Eraklyonem i Domino nastał spókój, rodzice pozwalają im na ślub. Razem mają kilka dzieci. (tutaj nie przyszło mi tego za dużo do głowy)
*Tecna - Dzięki jej mocy i inteligencji stała się nie tylko znaną wróżką strażniczką, ale też wytwórczynią nowej przydatnej technologii. Za pomocą Flory wymyśliła pełno nowej technologii i zposobów, by nie przeszkadzać tym przyrodzie. Wzięła ślub razem z Timmym - ale trwało długo, dopóki Timmy znalazł odwagę, by poprosić ją o rękę. Tecna i Timmy razem współpracują i mają własną firmę. Tecna też jakiś czas miała jeden z najbardziej znanych i popularnych blogów jak w Wymiarze Magicznym, tak na Ziemi. Udało się jej rozwinąć kontakt między ludźmi i magicznymi istotami.
*Flora - Jak już napisałam wyżej, zajmowała się pomocą przyrodzie na Ziemi, co jej udało się. Stworzyła dużo pożytecznych eliksirów. Też stworzyła pełno nowych lekarstw, co uleczyło pełno złych chorób jak na Ziemi, tak w Magicznym Wymiarze. Stała się znaną profesorką w okresie magicznych roślin. Od czasu do czasu pomaga uczennicom w Alfei i naucza ich mnóstwo rzeczy o magii natury. Też znalazła właśnie pełno nowych nieznanych w świecie roślin.

Tak ja sobie wyobrażam koniec. Niestety tak chyba nie będzie, ale raczej zgadzam się z niektórymi komentarzami powyżej, pewnie będzie jakiś "happy end". Więc Winx już nie są takimi, jakimi były.

PS: Przepraszam za błędy w moim języku polskim.
Edytowane przez Debbie dnia 24-06-2015 21:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.