Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Winx Club
Spekulacje
❧  Winx - następne pokolenie  ☙

AutorWinx - następne pokolenie
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2013 21:21
Jak myślicie, doczekamy się tego, że Winx będą miały dzieci i tak jakby zastąpią Bloom, Stellę, Florę, Musę, Laylę i Tecnę? Co o tym uważacie? Jak dla mnie, to ten pomysł jest niezły.



Edytowane przez Lilla dnia 18-11-2013 21:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2013 16:22
Na pewno pominą scenę porodu, chyba już nie muszę tłumaczyć czemu. Wg mnie to taki sobie pomysł, bo to już by nie był nasz kochany klub. Jeśli już, to niech:
- córka Bloomy się tak nie rządzi,
- nowe moce (nie tak że zdobywają to samo co matki),
- mają zmieszane cechy i wygląd! Nie że są takie same jak matki tylko coś po specjalistach np. córka Stelli będzie mieć brązowe włosy po Brandonie, córka Musy będzie zbuntowana jak Riven.

To by było nawet spoko uśmiech.
To już nie będzie ten sam Winx serce.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 18:16
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2013 19:01
Wolę, żeby wyglądało to tak jak przedstawię poniżej.
- Jedna z Winx będzie bezpłodna/umrze jeszcze przed porodem/zapłodnieniem.
- Niektóre będą miały więcej dzieci niż jedno i żeby znaleźli się tam też synowie.
- Któreś z dzieci będzie wolało ciemną stronę mocy.
- Jedna z Winxówn będzie związana z kimś innym, niż teraz.
- Nie wszystkie dzieci będą nastoletnie (nudno by było).
- Jakaś z Winx odsunie się od łinks.
Byłoby bardziej realnie. Mam nawet taki pomysł na opowiadanie :3 xd.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 18:17
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-11-2013 17:25
Hmm... całkiem niezły pomysł, ale ja także wolałabym, aby ich dzieci nie były dokładnymi kopiami Winxówn, miały własne cechy wyglądu i charakter. Nawet nie muszą mieć wielu cech po specjalistach, byłyby wtedy jeszcze ciekawsze. Jednak po pierwsze: nie sądzę, aby twórcy wpadli na taki pomysł (jeśli już, to może jakiś osobny serial po zakończeniu szóstego sezonu), a po drugie to rzeczywiście nie byłby już Winx serce.

Nazwy własne piszemy z dużej litery, a zdania kończymy kropką.



Edytowane przez Chatta dnia 05-03-2014 19:17
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-11-2013 18:01
Szczerze to czasami mam największą ochotę zobaczyć trochę nowej krwi w serialu. Nie wiem, czy to z biegu czasu, czy też z innego powodu ogół fabuły i postaci Winx zrobił się przewidywalny. Może gdyby pojawiły się nowe, ale trwałe postacie, które łączyłyby jakieś idee serial stałby się lepszy. Znając życie nasza nowa generacja nigdy nie powstanie. Choć mam szczerą nadzieję, że choćby w epilogu całej historii zostanie ukazane przyszłe życie czarodziejek ze swoimi założonymi rodzinami. Miłe by było takie otwarte zakończenie. Każdy fan mógł wykreowałby swoją dalszą historię przyszłych pokoleń, która otrzymała już jakiś wstępny wzorzec. Z drugiej strony sami twórcy mieliby otwartą drogę, do ewentualnego dalszego ciągu zdarzeń. Losy nowych pokoleń mogłyby zaczynać się nawet od początku. Przydałby się tylko jakiś ekstremalny wątek ze straconymi wspomnieniami. Musiałby się pojawić konkretny wróg i oczywiście (co lubię) powód dla którego świat wstrzymuje oddech. Co do już konkretów... Heh, przyszedł mi nagle pomysł, aby Bloom miała córkę, która porzuciła dom. Ogólnie mogłaby zostać lekko buntowniczym i indywidualnym charakterem. Do tego przydał też by się Sky junior, ale zupełnie inny od swojego pierwowzoru. Rodzaj delikatnego chłopaka, który skrywa w sobie talent magika. Chciałabym też zobaczyć córkę Tecny odbiegającą zainteresowaniami od matki. Postać ogólnie kreowana na dziewczynę, która nienawidzi siebie za swoje moce. Jest pomimo wszystko bardzo szanowana przez przyjaciół. Idealna córka Flory? Z pewnością osoba pewna siebie i umiejąca dać komuś popalić. Nowe pokolenie ze strony Stelli? Heh, myślę, że córka chłopczyca i szukająca nowych wyzwań byłaby idealnym kontrastem dla postaci naszej czarodziejki. Dalej Musa... myślę, że synek artysta i z poczuciem humoru byłby fajnym dzieckiem. Pozostała mi już tylko Layla. Nie wiem dlaczego, ale już któryś raz moja wyobraźnia kreuje w moich przekonaniach dziewczynę lubiącą rajskie wyspy i hamak pośród palm. Czarodziejkę, która wręcz szuka samotności, a najważniejszą wartością dla niej jest spokój i szum wiatru. Więcej postaci w stylu nowa generacja nie przewiduję. Rozumiem, że wiele osób chciałoby spotkać kogoś z rodu Roxy. Ja jakoś nie podzielam tej wizji.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 27-11-2013 18:03
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-12-2013 21:36
Anja ma racje, ale co do dzieci, to mam inny pomysł.
Bloom i Sky- dziewczynka poszukująca przygód! Opis- Rude włosy, niebieskie oczy. Znana z sztuk walki mieczem. Wyrozumiała jak Bloom, ale w genach trochę po Skay-u.
Stella i Brandon- Dziewczyna i chłopczyk. Dziewczynka - Brązowe włosy, modnisia. Oczy koloru niebieskiego. Znana z zakupoholizmu. Chłopczyk - blond włosy i niebieskie oczy. Wariat, a zarazem najlepszy z walk mieczem. Potrafi też czarować.
Flora i Helia - Dziewczynka i chłopczyk - Dziewczynka - brązowe włosy i oczy. Kochająca kwiaty i spokój. Chłopak- poeta, spokojny romantyk.
Musa i Riven - Dziewczynka - Kochająca muzykę i bunt. Często bardziej muzyka i spokój , a czasem bunt.
Tecna i Timmy - Dziewczynka i chłopak . Dziewczynka - matematyczka i technologia. Włosy takie lemonowe. Chłopczyk - taki sam jak dziewczynka.
Layla i ? - Layla znajdzie sobie kogoś, ale wiem, że będzie taka jak napisała Anja- "lubiącą rajskie wyspy i hamak pośród palm. Czarodziejkę, która wręcz szuka samotności, a najważniejszą wartością dla niej jest spokój i szum wiatru."
No i to chyba tyle.

Piszesz nieskładnie i popełniasz dużo literówek, więc Twoje wypowiedzi są trudne w odbiorze. Popracuj nad tym.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Chatta dnia 05-03-2014 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 20:50
Cóż, dla mnie to mało prawdopodobne, ale ja przedstawię, jak ja myślę jakie mogą być ich dzieci których się nie doczekamy xd.
Bloom i Sky - będą mieć chłopca, niebieskookiego bruneta. Zawsze będzie pomagał matce w zarządzaniu domem, lecz będzie też tańczył Breakdance xd.
Stella i Brandon - dziewczynka, blond włosy oraz zielone oczy (Ahhh zawsze mi się takie marzyły xd) będzie się zachowywać jak zakupoholiczka, miłośniczka przygodowych książek, będzie też nieźle władać mieczem.
Flora i Helia - dziewczynka, w wyglądzie nie podobna do rodziców. Rude włosy, szare oczy. Miłośniczka zwierząt, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Jej pasją jest malarstwo.
Musa i Riven - chłopiec, kolor włosów niebieskie lol xd i niebieskie oczy. Mały podrywacz xd. Straszny laluś, ciągle dbający o siebie. (A Riven na to: Dziecko przestań w końcu bo ja tu na głowę dostanę!).
Tecna i Timmy - nie będą mieli dziecka.
Layla i tajemniczy przystojniak xd. Córka, taka jak Layla.


av (c) Chand

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 18:19
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 21:49
Nie, proszę, tylko nie to przestraszony.
Z Winx zrobiłaby się nowa "Moda na sukces", nowe wątki wciskaliby już na siłę, cały serial straciłby swój urok. Już w piątym sezonie pewne rzeczy były dość naciągane, nie chcę myśleć, co by było później.
Każda historia kiedyś musi się skończyć. Podobnie było ze Shrekiem - miałem wrażenie, że ostatnią część zrobili już lekko "na siłę", na szczęście udało im się spiąć historię w całość. Ktoś sobie wyobraża dalszy ciąg? Bo ja nie bardzo...
Na dA pełno jest nowych generacji Winx, ale żadna się jakoś lepiej nie przyjęła.
Jeżeli już to można by zrobić serial o innej grupie czarodziejek lub czarodziejów, też w świecie Winx, ale niekoniecznie już w Alfei.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 18:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 10:16
Według mnie, to zły pomysł. Uważam tak jak MrDark, wtedy będzie kolejna "Moda na sukces". Nie byłabym w stanie tego przyjąć. Jeżeli tak będzie, to rzucam Winx'a. Nie obraźcie się, ale ten pomysł jest do bani. Na deviantart roi się od tych przeróbek. Z resztą wątpię, żeby Winx tyle dotrwał. Ten pomysł mi się w ogóle nie podoba.



Edytowane przez Chatta dnia 05-03-2014 19:26
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 11:08
Haha, "Moda na sukces", dobre.
Moja opinia jest taka: nawet jeśli by stworzyli taką serię, będzie ona naciągana aż po końce włosów mellow...
Ale jeśli miało już coś takiego być, to:
1. Córka Bloom nie byłaby tak popularna, jak jej mama.
2. Jedna z córek Winxówn nie miałaby mocy.
3. Musa straciłaby dziecko lub zginęłoby one w tragicznych okolicznościach :D.

Pracuj nad przecinkami, bo w Twojej wypowiedzi nie znalazł się one, a powinny być.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Chatta dnia 05-03-2014 19:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 17:34
Popieram Elsę i MrDarka. Również uważam, że to zły pomysł i że dzięki tym dzieciom Winx staną się jak kolejną ,,Moda na sukces". Bardziej bym się cieszyła, gdyby w ogóle nie miały dzieci, Never! Widziałam fan art z Bloom, Sky i Alis (niby ich córką) i aż na wymioty się zbiera. Ogólnie jestem na nie, żeby Winx miały jakiekolwiek dzieci.

Widzę, że przecinki się gdzieś pogubiły. Wypadałoby na następny raz je znaleźć.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Chatta dnia 05-03-2014 19:32
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-03-2014 19:03
Uważam, że w ostatniej serii, ostatni odcinek mógłby być poświęcony epilogowi dotyczącego przyszłego pokolenia Winx. Nie chodzi o to, aby przedstawiać całą historię ich dzieci, ale żeby Winxówny miały takie jakby dopełnienie. Cała historia mogłaby się skończyć tak, że właśnie w tym ostatnim odcinku byłoby pokazane, że jakaś cząstka Winx nadal po nich pozostanie w nowym pokoleniu, że nadal dobre czarodziejki dążą do wyrównania pokoju pomiędzy ciemnością, a światłem. Tyle, żeby nie byłoby to taki do końca happy end to:
Atelie napisał/a:
3. Musa straciła by dziecko, lub by jej zginęło w tragicznych okolicznościach.

Byłabym za, gdyby nie było to dziecko Musy, a np. dziecko Bloom.
Bananowa napisał/a:
- Jedna z Winx będzie bezpłodna/umrze jeszcze przed porodem/zapłodnieniem.
- Któreś z dzieci będzie wolało ciemną stronę mocy.
- Niektóre będą miały więcej dzieci niż jedno, i żeby znaleźli się tam też synowie.

Popieram. Plus jeszcze:
- Niech jedno dziecko będzie wychowywało się bez matki, przez samego ojca.
- Niech dzieci będą miały różne cechy charakteru (mieszanka ojca i matki =D)
- Mogłoby być też pokazane pokolenie Trix.

Nazwy własne piszemy z dużej litery.



Edytowane przez Chatta dnia 05-03-2014 19:35
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2015 16:30
Nie sądzę, by w serialu pokazano dzieci czarodziejek - chyba, że twórcy wzięliby przykład z Naruto i przy okazji zeswataliby wszystkie postacie, jakie kiedykolwiek się pojawiły. Nawet jeśli Winx zostałyby matkami, to żadnej nie spotkałaby jakaś tragedia - to nie ten typ serialu, gdzie wszystko kończy się dramatycznie. Chociaż przyznam, że byłoby to miłe zaskoczenie dla mnie.

Co do dzieci...Wyobrażam sobie, że Sky i Bloom będą mieć córkę - w końcu to "najważniejsi z najważniejszych", muszą mieć dziewczynkę, która odziedziczy moc po mamusi oraz najlepsze aspekty wyglądu po obu rodzicach. Mała zapewne zostanie przedstawiona z lokowanymi blond włosami (krótkimi) i dużymi niebieskimi oczami. Miło byłoby, gdyby była wbrew pozorom kłótliwa i sprawiała rodzicom problemy, jednocześnie zgrywając takiego "aniołka" na jakiego wygląda. Nie zdziwię się jak do kompletu dodadzą im jeszcze chłopca.

Stella i Brandon będą mieć według mnie bliźniaki; chłopca i dziewczynkę. Obydwoje będą mieli brązowe włosy z pasmami w kolorze jasnego blondu (lub na odwrót przy jednym dziecku). Ich oczy będą natomiast bursztynowe - ewentualnie w grę może wchodzić heterochromia, heh. Córka byłaby pewnie taką "małą divą" jak mamusia, natomiast syn lubiłby siostrze dokuczać.

Przy Florze i Helii widzę syna; takiego chłopca z nieco "dziecięcą" urodą, bladego o intensywnie zielonych oczach i nieco przydługich czarnych włosach, wiecznie rozczochranych i związanych z kucyk (takich jak ma, np. Velk z Capella's Promise; pierwszy pan od lewej). Byłby może nie tyle nieśmiały, co cichy i spokojny. Nie lubiłby się bić oraz podobnie jak rodzice interesowałby się bardziej sztuką.

Musa i Riven mieliby córkę - podobnie zbuntowaną jak rodzice. Byłaby "Gotką" z czarnymi włosami i kolorowymi pasemkami oraz azjatycką urodą, która interesowałaby się muzyką i od małego byłaby kłótliwa. W głębi duszy to przecież dobra dziewczyna, prawda? Ciągnęłoby ją trochę na stronę zła. Poza tym - byłaby najstarsza z całej tej gromadki (i nie byłaby planowana, ale to tylko taka ciekawostka).

Tecna i Timmy mieliby syna - podobnie jak rodzice interesowałby się on komputerami. Byłby przysłowiowym "cudownym dzieckiem", które szybko wchłania wiedzę. Nie należałby, niestety, do zbyt lubianych osób. Miałby lekko rudawe włosy z fioletowymi pasemkami i piegi; byłby na swój sposób uroczy. Co do Layli... Zawsze będę pamiętała o niej i Nabu. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie dziecka należącego do takiego Roya.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 22-01-2015 18:46
Amored napisał/a:
to żadnej nie spotkałaby jakaś tragedia - to nie ten typ serialu, gdzie wszystko kończy się dramatycznie.

Jednak jest dramatyzm, bo uśmiercili mi Nabu ;_;.
Wracając do tematu, to twórcy nigdy nie zdecydują się na wprowadzenia takiego elementu do Winx. Chociażby przez to, że czarodziejki tak naprawdę zamiast dorośleć to zdziecinniały na amen. Powinny mieć teraz po jakieś 25 lat, albo więcej, a tymczasem noszą różowe, słodkie ciuszki. Do końca będą utrzymywać obraz pt. "To są słodkie, 19-letnie wróżki, które walczą ze złem". Szkoda, bo mogliby rzeczywiście zdobyć plusa w moich oczach, gdyby wprowadzili do kreskówki coś bardziej realnego, m.in. właśnie nowe pokolenie.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2017 22:42
Jak dla mnie nowe pokolenie to słaby pomysł. Wtedy to już nie będą prawdziwe Winx.
Ale gdyby miałaby powstać taka generacja to bym chciała takie coś:
1. Stella i Brandon- brązowowłosa dziewczyna z niebieskimi oczami.
W przeciwieństwie do matki nienawidziłaby się stroić.
2. Musa i Riven- czarnowłosa dziewczyna z czarnymi oczami. Byłaby buntowniczką kochającą ostre brzmienia
3. Tecna i Timmy- różowowłosy chłopak z niebieskimi oczami.
Obeznany z technologią.
4. Layla i ?- dziewczynka z kolorem włosów i oczu matki. Nie znosiłaby sportu.
5. Flora i Helia- czarnowłosa dziewczyna z zielonymi oczami. Kochałaby naturę. Miałaby romantyczną duszę.
6. Bloom i Sky- nie posiadaliby potomstwa, gdyż rudowłosa okazałaby się bezpłodna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2017 21:07
Z jednej strony to to jest słaby pomysł, ale z drugiej strony byłoby ciekawie. Nie moge zdecydować czy jestem na tak czy nie. Ale jak już miały by powstać ich dzieci to chciałabym, żeby nie były wierną kopią własnych matek tylko troche od ojców. Fajnie by było, żeby nie które dzieci nie miały mocy. No i też żeby nie były tylko córeczki, ale też synowie. Żeby też np. Córka wdała się w ojca czyli władała mieczem, ale nie miała magii i tak samo, by było z synkiem. Też by było spoko gdyby z wyglądu i z charakteru nie byli tak samo jak matka lub identycznie jak ojciec tylko pomieszane. Nooo i fajnie by było gdyby któraś z winx poroniła lub kilka dzieci urodziła np. 2, 3 lub 4, albo nawet bliźniaki.


,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx - następne pokolenie
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2021 09:01
Szczerze mówiąc chciałbym, aby oryginalne Winx zostało poprawione, aby miało atmosferę i to wszystko, co miało w pierwszych sezonach i dzięki temu trwało jak najdłużej. Ten pomysł bardziej pasuje mi na fan fiction, niż oryginalny serial, nie chciałbym raczej takiego serialu. Pomysł ten od razu skojarzył mi się z wattpad em i książkami takimi, jak, np. nowe pokolenie Harrego Pottera, czy coś w tym stylu. Jako fanfik może być, jako oryginalna serja raczej nie. Tak wiem powtarzam się, więc jak już nie mam co pisać, to przyszedł czas na podsumowanie. Moja ocena pomysłu:7 / 10 gwiazdek. uśmiech


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.