Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

Winx Club
Postacie
❧  Najładniejsza czarodziejka  ☙

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2012 16:47
Jakby tak się dobrze zastanowić (co u mnie znaczy, jak zwykle piszę kilka sekund) najładniejsza jest Flora. Ma takie piękne włosy (takie jak ja niegrzeczny ). Jakoś wydaje mi się, że po prostu to ideał.
Na drugim miejscu jest Stella. Nie lubię strojących się dziewczyn, ale Stella to właśnie mój wyjątek. Te pełne życia oczy, blond włosy. Właśnie to czyni ją wyjątkową.
Layla. Chociaż ma ciemną skórę, to i tak jakoś ogólnie mi się podoba. Może, za oryginalność.

Buahahaahah, nie wymieniłam Bloom. No niby ładna (zależy kiedy oczywiście). Pewnie ze względu, że za nią nie przepadam.



Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:05
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2012 16:51
Dla mnie każda czarodziejka jest niepowtarzalna i przepiękna, ale jakbym miała wybierać, to tak by wyglądała moja odpowiedź:
Pod względem charakteru bardzo przypadła mi do gustu Layla. Jest taka typową nastolatką. Czarodziejka jest bardzo odważna i potrafi postawić na swoim. Piękny charakter ma też Flora, która jest bardzo miłą osobą. Jest bardzo uprzejma i łagodna. Jeśli chodzi o styl i wygląd to oczywiście wybrałabym Florę. Ma naturalny i romantyczny image. Dlaczego? Ponieważ lubi naśladować naturę w tym co robi. Nawet jest długość włosów jest podporządkowana zainteresowaniom czarodziejki. Ma piękną twarz i cudowny styl.

Odbiegłaś od tematu, tutaj oceniamy wygląd (;. //Cat


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2012 17:39
Moim zdaniem najładniejsza, najmądrzejsza i najrozsądniejsza to Bloom, ponieważ jest bardzo odważna. Jest piękna, ma piękne ogniste włosy, które pasują do jej mocy.

Wydaje mi się, że Ty także odbiegłaś od tematu ;). //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2012 16:14
Ja uważam tak jak moja poprzedniczka.
Każda z Winx ma swój urok, swoje zalety, ale także wady (chodzi mi o wygląd). Nie potrafię wybrać najładniejszej.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:09
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-02-2013 17:37
Każda Winxówna ma w sobie coś, co mi się podoba, ale najładniejsze moim zdaniem to Bloom i Stella. Kocham rude włosy, a Stellka ma śliczne ubrania i ogólnie jest ładna. Na drugim miejscu jest reszta. U Musy podoba mi się kolor włosów. U Flory i Roxy oczy, u Tecny fryzura, a u Layli loki (od zawsze chciałam mieć loki, a takim osobom jak Layla do twarzy w lokach).



Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:11
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-02-2013 17:55
AnjaAnel_R napisał/a:
.Roxy za to jakoś nie przepadam.

Zgadzam się z tobą, Roxy jakoś nie przypadła mi do gustu. Nie wygląda jak czarodziejka. Najbardziej rzecz jasna lubię moją kochaną Stellę i Bloomcię. Obie są cudne, a Stella to moja ulubienica. Ma najładniejsze ciuchy itp. Bloom ognisto-rude włosy..achh.. uwielbiam je! Podobają mi się też jej oczy. Później to chyba Flora i reszta.



Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 13:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-02-2013 18:55
Najbardziej podoba mi się Flora - nie lubię jej karnacji ani nosa, ale jej uroda wyróżnia się od innych, też wolę bladą karnację. Jej włosy są piękne, podobnie jak stroje i oczy. Bardzo przypomina mnie, ale ta karnacja i nos.. T_T Jak nie było Rox, to Florka była moją ulubioną.. Głównie też dlatego, bo przydaje mi się do rozróżniania Fauny od Flory ... Winx uczy xD
Głównie to lubię Roxy, jest ona ładna, ale nie podoba mi się jej styl bycia.. Taki nijaki, szary, wręcz beznadziejny. Dlatego wszelkie moje fan arty robię z nią, ale w innej postaci. W postaci lepszej, może nie doskonałej, ale lepszej. Jej oczy też nie przypadły mi do gustu. Czynią ją jeszcze bardziej szarą. Irytująca sytuacja.
Podsumowanie: Flora i Roxy, one najbardziej mnie zachwycają. ^^ Chociaż Bloom też jest okej, ale wszystko byłoby idealne, gdyby ona nie była idealna! Jest księżniczką, syrenką, a najdziwniejsze jest to, że w ich kapeli powinna śpiewać Musa, bo ona ma ten talent, a tu bum i łup! Bloom jako liderka - jak zawsze. To czemu ona niby nie mogła mieć muzyki? A Musa Smoczego Płomienia? Pewnie dlatego, bo wtedy Musa by śpiewała ;_; Chaotyka wszędzie!



Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 13:02
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2013 19:23
Każda moim zdaniem ma coś w sobie. Niektóre mają ładny wygląd, inne ten charakter, który pobudza. Dajmy taką Florę - jest miła, sympatyczna oraz ładna. Musa ma w sobie coś, czego nie opiszę jednym słowem po prostu jest śliczna. Tecna jest mądra i bez niej Winx nie dotarłyby do niektórych miejsc. Stella jest śliczna i zna się na modzie. Layla ma coś w sobie, a Bloom nie ma wad.

Powinnaś wypowiedzieć się o wyglądzie, nie charakterze :). //Cat




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:13
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 17:44
Layla. Jej atuty to ładne duże usta, które maluje jasnym błyszczykiem i włosy w lekko wiśniowym kolorze (zależy na jakim obrazku, bywają też brązowe). Przyznam jednak, że wolę dziewczyny o europejskim typie urody, aczkolwiek, nie jestem rasistką. Mniej więcej ona jak dla mnie jest najładniejsza .


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 18:46
Najładniejszą czarodziejką jest Layla. Dlatego, że:

- Ma ładne długie włosy
- Jej usta są poprostu niesamowite
- Ma egzotyczną urodę

52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 19:31
Najładniejszą czarodziejką jest Bloom - ładnie komponują się jej długie, rude włosy i wygląda bardzo ładnie.

Post z jednym zdaniem jest zdecydowanie za krótki. //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 19:42
Według mnie najładniejsza jest Icy, mimo iż to nie czarodziejka, a czarownica. Ma piękne, długie włosy, duże niebieskie oczy i ogólnie mi się podoba (mimo, że strojów ma mało). Drugie miejsce to Flora i Stella. Obydwie są piękne, choć chyba wolę Stellę. Trzecie miejsce to ognistowłosa Bloom (chociaż w TZK była brzydka, a szczególnie po przemianie).


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 18:30
Dla mnie najładniejsza jest Flora. Ma śliczną urodę. Jej włosy są długie, a pomimo to wydają się bardzo lekkie. Mają ładny kolor i fajnie są ułożone. Ma idealne rysy twarzy: piękne usta, oczy i nosek. Pięknie się ubiera. Jej stroje zawsze są dopasowane, a transformacje też ma cudowne. Ogólnie mówiąc czarodziejka natury jest piękna i idealna pod każdym względem. :)


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2013 13:39
Ogólnie to w piątym sezonie wszystkie czarodziejki są bardzo ładne. Zdecydowanie najładniejsza czarodziejka według mnie to Musa, może w serii gdy ciągle nosiła dwa kucyki (krótkie, a później długie) nie widać było jej kobiecości, ale jak zmieniła styl chłopczycy na ładnej kobietki to wygląda naprawdę cudownie, a w dodatku jej charakter to podkreśla. Ma piękny kolor włosów granatowy, taki ciemny niebieski, dark blue, uwielbiam taki kolor sama kiedyś taki miałam, chociaż u mnie to był czarny z przebłyskami niebieskiego. Ma piękne azjatyckie rysy twarzy i ciemne, niebieskie oczy komponujące się z włosami. Ma najbardziej, ale nie mocno skośne oczy ze wszystkich Winx, i ma bardzo fajne uczesania i styl ubierania. Orientalność dodaje jej uroku. A do tego ma wspaniały głos, który potrafi być delikatny i bardzo rockowy. Do tego jest uparta, wrażliwa i wybuchowa, bardzo pomocna i przyjacielska bo charakter też wlicza się do piękna. Musa ma najpiękniejsze włosy w Harmonixie, w zwykłej transformacji dwa kucyki dodają jej uroku i są znakiem rozpoznawczym, a w Enchantixie długie kucyki zmieniają ją na ładniejszą. W Believixie jest niestety nie wypałem! Muszę pochwalić jej włosy w Sirenixie, które są prześliczne te jasne pasemka niebieskiego grzywka i długi kucyk. Pod wodą też ładnie purpurowy z różowymi i pomarańczowymi pasemkami prawie jak atrament. A no i dziewczyna lubuje w moich ulubionych kolorach: czerwień, żółty, granatowy. Co do Bloom to dziewczyna ma bardzo piękne długie włosy, rudość jest jej znakiem charakterystycznym i ma bardzo duże niebieskie oczy. Najładniej wygląda w piątej serii, ma spięte elegancko włosy nie za długie nie za krótkie. W pierwszych seriach miała włosy krótsze, ale to oddawało jej osobowość w enchantixie są już dłuższe co zrobiło z nią naprawdę świetną czarodziejkę i do tego te blond pasemka na jej włosach, w believixie są już za dłuugie. W sirenixie ma nawet fajne upięcie i te fioletowe pasemka mogą być, pod wodą ta pomarańcz i morska zielona jasna barwa pasemek mogą być. Tylko dlaczego w ostatnim odcinku pod wodą jej włosy zrobiły się jasno zielone (morska barwa) z jasno filetowymi lub to chyba różowymi pasemkami? Może była za długo w wodzie. Ma fajne ulubione kolory: niebieski, pomarańczowy -ognisty, różowy-czerwony. Dalej idzie Flora. Zielone oczy! I ten nosek. Bardzo ją lubię za jej naturalny wygląd jasno brązowe włosy, spokojny, życzliwy charakter i te charakterystyczne dwa pasemka jasne przy twarzy, wygląda bardziej naturalnie od Bloom. Ma fajny nieco ciemniejszy odcień skóry. Najładniejsze włosy ma w Sirenixie, zrobiły się nieco ostrzejsze i mają ładny odcień jasnego brązu z praktycznie nie widocznymi pasemkami różowego (to jedyna z Winx która po transformacji Sirenix nie ma nawalonych pasemek), a pod wodą jej różowe włosy z zielonymi pasemkami mi odpowiadają (przypomina mi to, jak kiedyś planowano jej fioletowe włosy haha) jednak przypomina też Krystal - księżniczkę swojej planety. Najładniej wyglądała z tymi włosami w Enchantixie (więcej jasnych pasemek), Believixie ładnie bardzo kolorowo wiosennie (chyba jako jedyna) tylko włosy za długie miała ładny kucyk w Harmonixie i Sirenixie. Ma fajny styl ubierania a dodawanie do odzieży kwiatów jej bardzo pasuje, ma również fajne ulubione kolory: różowy i zielony - ładnie. Dalej będzie Layla i Tecna, Zacznę od Layli ma ładny odcień skóry, najciemniejszy i gęste brązowe włosy, na które czasem nie mają pomysłu twórcy w transformacjach. Ma również ładny odcień oczu taki bardziej bladszy od Bloom, krystaliczniejszy, szaro-niebieski. Ma ładny głos. Jest odważna. Najładniej wygląda w zwykłej transformacji zielony strój jej pasuje, w enchantixie i believixie tak sobie i ładnie w Sirenixie znowu kucyk (w piątej serii mają obsesje na kucyki!), fajne upięcie i te niebieskie pasemka. Pod wodą blond włosy i te fioletowa pasemka fajnie komponują się z jej ciemną karnacją przez co wygląda ciekawiej. Jej ulubione kolory to: zielony, różowo - fioletowy, jasny niebieski i brązowy. Dalej jest Tecna wiele ją krytykuję, jak dla mnie jest bardo piękna na swój sposób i ogólnie. Pasuje do Winx odstaje od reszty Winx jest nie dostępna, nie pokazuje emocji i ma najbardziej odjechany kolor włosów różowy jak dla mnie to do niej pasuje, i jest nieśmiała w stosunku do Timmy'iego. Ma pasujące jej krótkie włosy. I bardzo ładne prześliczne turkusowe oczy. Szczerze mówiąc dla mnie Tecna była ładna nawet w sezonach 1-2, tylko w ten kombinezon i te niby skrzydła w transformacji nie najlepiej wyglądały ale to była dobra odskocznia od reszty Winx. W Enchantixie wydłużyli jej włosy, jak dla mnie nawet ładnie wyglądała, ale są lepsze jej transformacje. W Believixie ładnie wygląda ma ładną fryzurę i strój. W Harmonixie wygląda cudownie jej fryzura robi się bujniejsza i ta grzyweczka jak księżniczka! (czemu w filmach ma fioletowe włosy?) Sirenix to jedna z jej najkorzystniejszych transformacji, fryzura jest dłuższa nie za długa, robi się ostra i jeszcze te fioletowe pasemka. Pod wodą jej włosy robią się lekko, słabo fioletowe i ma żółte-blond pasemka. Czemu tylko w ostatnim odcinku jej włosy pod wodą (patrz wyżej Bloom) robią się atramentowo-niebieskie a jej żółte pasemka mają przebłyski zieleni? ? To jedna z moich ulubionych Winx. Ma fajne ulubione kolory: jasny zielony, turkusowy, fioletowy, jasny niebieski. Pora na Stellę. Jak dla mnie w piątym sezonie ta upięta na bok grzywka robi z niej bachora. Lepiej wygląda w poprzednich sezonach, dobrze, że czasami (i w Sirenixie) stara grzywka powraca. Ma blond włosy (Daphne (palony) i Luna (platynowy) jej mama mają ładniejszy odcień blondu. Jak dla mnie zlewa się z oczami, które jednak do niej pasują. Ten kolor wydaję mi się czasami zżókły. Owszem była najładniejsza ale tylko w sezonie 1 i 2. Potem reszcie dziewczyn przedłużyli włosy i niektóre według mnie wyglądają lepiej. Lubie charakter Stelli zabawowy i modowy. Najładniej wyglądała w zwykłej transformacji (pomarańczowy strój i jej dwa kucyki!!!) i w Enchantixie (rozpuszczone włosy i te rozjaśnione na platynę włosy bardzo ładnie). Brzydko zaś w Believixie, w Harmonixie się zlewała z żółcią, w Sirenixie nawet ładnie, ten kucyk i grzywka, ale wydaję mi się, że twórcy nie wiedzieli co jej dać i dali fioletowe pasemka, które mogą być nawet. Pod wodą nie przeszkadza mi w 2D jej zielone włosy z różowymi pasemkami, natomiast w 3D nad wodą jej fioletowe pasemka są w ogóle nie widoczne, a pod wodą jej różowe tak samo, tylko ta zieleń. W ogóle Stella bardzo brzydko wygląda w Sirenixie 3D nie jest nawet słodka. Aczkolwiek charakterystyka kolorów w jej Sirenixie mi odpowiada (2D lepsze oczywiście). Jej ulubione kolory to: jasny żółty, pomarańczowy i zielony. Jak mówiłam w piątym sezonie w stroju na co dzień i do spania wszystkie są ładne. Roxy - Po pierwsze to nie jest Winx, ale dodam, że wygląda okropnie. Daphne - ładne oczy, ładny odcień najładniejszy z serii blondu taki opalenizujący i do tego złote oczy, jak dla mnie jest podobna do Bloom, i wygląda strasznie młodo, co trochę jest nie właściwe powinna być chociaż wyższa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2013 12:31
Mi się nic nie odwidziało, i najładniejszą czarodziejką, jak dla mnie jest Musa. Taka jej lekko azjatycka uroda i granatowe włosy. Podobają mi się jej wszystkie transformacje, oprócz stroju w Believixie i Sophixie.
Ma prze-genialny styl. W Enchantixie jest numerem jeden. Tak samo w Sirenixie i Harmonixie. :3


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-05-2013 21:20
Na pierwszym miejscu z urody stawiam Florę i Musę.

Flora ma piękne włosy podobne do mnie i śliczne oczka, również mojego odcieniu niegrzeczny. Dobrze jest jej w długich włosach. Jej karnacja pasuje idealnie do tej postaci.

No to z urody przechodzimy do jej mody. W jej transformacjach podobają mi się najbardziej skrzydła, chociaż stroje są też niczego sobie. Prawdę mówiąc sądzę, że pchają w nią za dużo różu, a za mało zieleni.

Podsumujmy Florę: z urody najładniejsza, garderoba - za dużo różu.

Przechodzimy do Musy i jej urody. Kej włosy zawsze były dla mnie piękne, czy to w częściach 1-2, czy 3-5. Jej oczy dodają takiego uroku, lekko skośne, ale nie za bardzo. Odcień skóry pasuje do tej postaci.

No i najlepsza część Musy, czyli garderoba. Kocham ubrania Musy, są takie odmienne od reszty dziewczyn i za to ją lubię. W transformacjach też jest niczego sobie. Pozostaje tylko mi bić brawa dla Musy za jej styl.

Podsumowując Musę: jej uroda jest ładna, ale i tak wole Florę. Natomiast garderoba rządzi!
Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:40
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 20:40
Moim zdaniem najładniejszymi czarodziejkami są Flora i Bloom. Nie chodzi nawet o ich stroje czy coś, po prostu wyglądają ładnie. Ich fryzury są zawsze dobrze wykreowane, a same twarze tych Winxówn mają sympatyczny wyraz. Podobają mi się też kolory ich oczu, u Bloom niebieskie - mój ulubiony kolor, a u Flory - zielone, pasujące do czarodziejki natury.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 21:16
Ailen napisał/a:
Moim zdaniem najładniejszymi czarodziejkami są Flora i Bloom. Nie chodzi nawet o ich stroje czy coś, po prostu wyglądają ładnie. Ich fryzury są zawsze dobrze wykreowane, a same twarze tych Winxówn mają sympatyczny wyraz. Podobają mi się też kolory ich oczu, u Bloom niebieskie - mój ulubiony kolor, a u Flory - zielone, pasujące do czarodziejki natury.


Całkowicie się z Tobą zgadzam. Bloom i Flora świetnie wyglądają - szczególnie w piątym sezonie, jednak już od Enchantix'u było widać poprawę u obydwu tych czarodziejek. W komiksach również nie można, chyba, nic im zarzucić. Faktycznie, kolory oczu mają świetne. Najlepiej podkreślili urok Flory w transformacji Magic Charmix w pierwszym odcinku specjalnym. Co do Bloom - błękitne oczy są chyba najładniejsze, ogółem.
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 14:19
To będzie tak:
1. Layla
2. Bloom
3. Stella
4. Flora
5. Musa
6. Tecna

(chociaż nie chcę dawać Tecny jako najgorszej to muszę placze)
Najbardziej podoba mi się Layla, dlatego że jest w niej coś, czego nie ma inna czarodziejka, jednak nie wiem, co to jest. Zawsze ją lubiłam i będę ją lubić.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Cattie dnia 18-03-2015 18:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejsza czarodziejka
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2013 09:44
Ludzie, dosyć tego dobrego. Skoro już robicie te swoje rankingi, to proszę - uzasadniajcie swoje zdanie! Za dużo już takich postów typu:
1. Layla
2. Flora(...)
Takie posty będą usuwane osobiście (no, przynajmniej) przeze mnie - moderatorkę Sam. Lepiej dla was, żebyście posłuchali się mnie c:



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.