Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Winx Club
Postacie
❧  Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorNebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Carmelena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2012 20:16
Co sądzicie o ziemskich czarodziejkach występujących w 4 serii? Podobały wam się ich charaktery i stylizacje? Czy może ich pojawienie się to kompletna klapa?


brak
Edytowane przez Bananowa dnia 26-11-2012 19:47
23584102 http://glam-winx.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~libero
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2012 10:53
Osobiście nie lubiłam ziemskich czarodziejek, Sybilla i Aurora mogą jeszcze ujść, jednak mieli ciekawy pomysł na dodanie właśnie tych czarodziejek:uśmiech.


no,jeszcze troszkę! Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
użytkownik usunięty
Dodane dnia 01-09-2012 21:50
Charakter Nebulii jest nie do zniesienia. Bardzo się postarali z wyglądem Diany. Aurorze także niczego nie brakuje. Sybilla wydaje mi się być sztuczna, a Morgana jest taka sobie.


AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-09-2012 14:09
Powiem, że Diana, Aurora, Morgana i Sybilla miały bardzo fajne stroje, ale miały zły charakter. Jednak dzięki tym nie wiem jak to się nazywało yyy, aha, darom przeznaczenia zmieniły się, ale Nebula (albo jak ja to ją przezywam cebula) zmieniła się w ostatnim odcinku dobra kobitka. :]



Edytowane przez rossattiee dnia 16-05-2013 20:13
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2012 15:36
Nie lubię Diany mellow. Tak jakoś sądzę, że za bardzo w nią napchali tych dodatków i nie podobają mi się jej włosy. Ale to może też przez to, że nie lubię pająków, a zwłaszcza tych dużych, co Winx musiały z nim walczyć xd.Taa, w sumie pewnie myślicie, że co do niej tak na serio mam, może to to, że nie lubię dżungli, zbyt dużej zieleni i zbyt wielu robactw ;|. Za to upodobałam sobie Aurorę, jej wygląd wprowadził mnie w obłęd xD Blondi rządzą :cool:. No i podoba mi się jej pałacyk, jej potwory, jej charakter, jej wygląd, jej wszystko. Co do Sybilli - ujdzie, można powiedzieć, że jest u mnie na drugim miejscu. Dla mnie jest po prostu neutralna. Natomiast Morgana - jej nie lubię, za to uwielbiam Nebulę. I sama nie wiem dlaczego xd.


I'M BACK

Edytowane przez dnia 16-05-2013 19:06
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 18:36
Są piękne. Mają śliczne stroje. Najbardziej lubię Dianę. Najmniej Nebulę - miała dziwną fryzurkę. ; p




(av) by Cz_Flora
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2012 17:49
Nebula - na początku, jak dla mnie, jest za bardzo zła. Tak na czarodziejkę nie przystoi. Rozumiem, że chciała się zemścić, ale... no bez przesady. W ostatnim odcinku czwartej serii Nebula zdaje sobie sprawę, że sama nic nie osiągnie i zaczyna "nowe, lepsze życie". Dobrze wykorzystała swoją szansę.
Diana - także pragnie zemsty, ale jest "za słaba", aby to wypełnić. Łatwo poddała się prośbą winx, bo zrozumiała, że jej uczynki nie są godne czarodziejki. Jest dosyć fajna, lubię ją.
Morgana - Jest matką Roxy niegrzeczny. Moim zdaniem, już wcześniej powinna zacząć się z nią kontaktować. Widać, że ma dobre serce i jest lekko naiwna, ponieważ w pewnym sensie zaufała Czarownikom z Czarnego Kręgu.
Aurora i Sybilla - obie te postacie lubię, chociaż trochę bardziej Sybillę. Aurora na początku głupio postępowała.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 26-11-2012 17:50
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-11-2012 18:11
Zgadzam się z LadyBloom. Aurora i Diana są ładnie dopracowane, ale Sybilla już masakra. Ogólnie nie rozumiem po co Ziemskie Czarodziejki? Przecież magia ma panować tylko w Magicznym Wymiarze, prawda?


(c) Flama

Edytowane przez Akali dnia 03-07-2014 13:00
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2013 12:08
Moim zdaniem dobrze, że się pojawiły. Bez nich 4 seria była taka nudna. Najlepiej wygląda Aurora i jest moją ulubioną Ziemską Czarodziejką. Nie wiem co inni mają do Sybili, bo moim zdaniem ma ładny strój i też ma dużo dodatków. Tylko te mini wróżki, czy jak tam. Te strażniczki Sybili. Nie mogli się postarać o piękniejsze stroje dla nich?



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez Flamli dnia 02-02-2013 12:10
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2013 18:26
Naprawdę się z wami zgadzam. Jak wspomniała BloomEnchantix seria czwarta była by bez nich naprawdę najnudniejszą serią. Mi szczerze Diana najbardziej się podoba. Następna jest Aurora. Nebula na początku była naprawdę wredna i zła, ale potem ją polubiłam. Nawet jest fajna. C:


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2013 09:32
Nebula - nie przepadam za nią. Pragnęła zbyt dużej zemsty i przeciągnęła Laylę na swoją stronę, aby jej pomogła. Dobrze, że na koniec się zmieniła.
Morgana - tu mam podzielone zdanie, ponieważ kontaktowała się z Roxy i pomagała jej, lecz gdy się spotkały, to była wrogo nastawiona do Winx. Nie mogę zrozumieć jej zachowania. Dobrze, że wróciła na Ziemię do rodziny.
Diana - nie lubię jej najbardziej. Kolejna która chce zemsty, a jest za słaba. Miała zbyt dużo dodatków. Nie przepadam za dżunglą i robakami, a Diana żyła w tym środowisku.
Sybilla - opiekuńcza czarodziejka. W drodze do swojej jaskini zastawiła na Winx pułapki, lecz później leczyła Dumana. Leczyła swojego wroga, a przecież powinna walczyć. Wyglądała trochę sztucznie.
Aurora - ona mi się podobała. Miała ładny strój i skrzydła, które do niej pasowały. Szkoda, że na początku walczyła z Roxy i Winx, ale w końcu się przekonała do nich.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Akali dnia 03-07-2014 13:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-05-2013 15:27
Morgana- Mama Roxy, zbytnio za nią nie przepadam. No bo w końcu sama chciała, aby Roxy ją odnalazła, ale kiedy zobaczyła ją zaczeła atakować winx. Wygląda też na bardzo starą.
Diana- czarodziejka natury, bardzo mi się spodobała to jej zachowanie i wszytsko może za wyjątkiem fryzury, która jak na nią wydaje mi się za duża.
Sybilla- czarodziejka sprawiedliwości. Rozpoznała zamiarty winx i ich nie atakowała. Ona zawsze była taka opamiętana. Poza tym ma piękną sukienke, skrzydła no i te jej włosy.
Aurora- czarodziejka lodu, bardzo mi się spodobała, uważam ją za najlepszą ziemską czarodziejką. Ten jej strój, te włosy i te zachowanie. Była niby taka zimna, ale w sercu wciąż gorąca.
Nebula- Cóż, droga Nebulka, nie specjalnie mi się spodobała i nie mam zamaru zbyt ługo się o niej rozpisywać.
Te Ziemskie czarodziejki to była taka odmiana w serialu, która była potrzebna. No bo co? Cały czas tylko potwory i potężni czarownicy, rzdana wróżka się nie sprzeciwia. A tym czasem ziemskie czarodziejki planują zemste. Właśnie o to mi chodzi.
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2013 12:47
Morgana, która była mamą Roxy - była z początku dla mnie nie do przyjęcia. Jej charakter był taki... Krócej można to określić że miała złe zamiary i chciała się mścić. Na szczęście Winxówny przemówiły jej do rozsądku po przeciągnięciu na swoją stronę Diany i Aurory.
Nebula - zły charaterek, bardzo zły. Ale podobał mi się, w przeciwieństwie do Morgany. Nebula była przecież zaangażowana w Biały Krąg i to wszystko. Przez nią Roxy na chwilę stała się zła, to ona najbardziej chciała się zemścić na Łowcach Czarodziejek.
Diana - wyższa czarodziejka natury. Podobał mi się jej wygląd, armia i ta chęć zemsty jak u Nebuli.
Aurora - wyższa czarodziejka... lodu? (o ile dobrze pamiętam) No, ten jej strój bardzo mi się podobał, fajny kolor i futerko. Charakter też mi się spodobał.

Ziemskie czarodziejki wprowadziły takie małe urozmaicenie w serialu, co raczej wyszło według mnie na plus. Tak jak napisała Sabrina, potworzy, czarownicy... To stawało się nudne. Potrzebna była jakaś zmiana. I oto mamy ziemskie czarodziejki.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2013 15:36
Morgana - matka Roxy jak się później okazało, na początku miała zły charakter, pragnęła zemsty na ludziach. Ale dzięki odwadze i poświęceniu Morgana zaniechała zemsty. Lubię ją, ma dobre serce i kocha swoją córkę Roxy.
Diana - wyższa czarodziejka natury ma piękny strój, ale za bardzo słodki i piękne różowe włosy. Ale tak samo jak Nebula pragnie zemsty na ludziach. Ale po czasie zmienia zdanie.
Nebula - zła i chciwa. Przez chęć zemsty przy pomocy białego kręgu zawładnęła Roxy. Ale Winx i z tym sobie poradziły. Dopiero w ostatnim odcinku 4 serii Nebula stała się lepsza.
Aurora - Wyższa czarodziejka północy, tak samo pragnąca zemsty. Ale dzięki odwadze Bloom Aurora odpuściła z zemstą. Piękny biały lodowy strój i ładne skrzydła. Dobrze, że pojawiły się u serialu, bo wprowadziły zmiany.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 28-01-2016 14:49
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2013 19:33
Morgana - nawet ją lubię, ale jej wygląd nie podoba mi się.
Nebula - nienawidzę jej. Jest brzydka i pragnie najbardziej zemsty na ludziach. Została koronowana na królową wróżek Ziemi mellow.
Diana - chciała zniszczyć Winx. Ogólnie ją lubię, a jej wygląd bardzo mi się podoba. Jak dla mnie jest najładniejszą Ziemską Czarodziejką.
Aurora - jest miła i ładna, za to ją lubię :D.



Edytowane przez Akali dnia 03-07-2014 13:05
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 11:49
Ja tam myślę, że Nebula jest świetna, tylko że pragnęła zemsty do szaleństwa. Jak Bloom próbowała ją nakłonić do zaniechania zemsty, ona opowiadała o byciu więzionym z takim bólem, smutkiem i wściekłością, że naprawdę zaczynałam ją rozumieć i bardzo zrobiło mi się jej szkoda. Dopuściła się jednak kilku bardzo okropnych czynów, więc uważam, że wybranie jej na królową to przesada.

Za to Morgany jakoś nie lubię. Jest trochę nijaka, brzydka i podobna do Ligei...

Diana ma naprawdę niezły charakterek niegrzeczny. Bardzo przypadła mi do gustu, do tego uważam, że jest śliczna.

Aurora - ogólnie uwielbiam wszystko, co związane z lodem i śniegiem, więc ją też polubiłam. Bardzo podobała mi się jej lojalność wobec królowej.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez Akali dnia 03-07-2014 13:07
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2014 19:41
ha-ni napisał/a:
[...]
Aurora - ogólnie uwielbiam wszystko, co związane z lodem i śniegiem, więc ją też polubiłam.

Przybij, więc wirtualną piąteczkę ha-ni.
Ja sama bardzo też lubiłam Aurorę XD. Za jej wygląd, moc i charakter. Miała piękną wieże. Była posłuszna królowej, to również plus.

Morgana- liczyłam na więcej od tej postaci. Miałam nadzieję, że rozpęta to wojnę zemsty, było by to ciekawe. Lecz potem zaniechała zemsty i stała się zwyczajnie mdła. Nie zrobiło na mnie wrażenia nawet -I'm your mother w stronę Roxy

Diana- fajna postać, ciekawe źródło mocy, niezły wygląd. Fajnie zaprojektowane są jej przyboczne.

Sybilla- Lubiłam ją właśnie za te neutralność. Nie ma łatwego życia, zgaduję, Wiedziała, co się stanie z Nabu ale nie mogła nic zrobić by mu pomóc.

No i Nebula, moja ulubiona czarodziejka. Dzięki niej poznajemy dosyć ciekawy fakt, że moc czarodziejki może ulec "wykrzywieniu" bo kiedyś była czarodziejką pokoju a potem zemsty. Wcale, nie dziwie jej się, że chciała rozpętać< IV Wojnę Światową > Po za tym jej głos ^_^, świetny.


49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2014 10:56
Morgana - ciekawa postać, ale trochę mało rozbudowana. Chętnie usłyszałbym coś więcej o niej i całej historii z Czarnym Kręgiem. Mimo popełnionych błędów ma dobre serce, lubię ją.

Diana - jest piękna, potężna, ale raczej mnie przeraża niż budzi pozytywne uczucia. Wydaje się mało stabilna emocjonalnie.

Aurora - również piękna, ale na kilometr widać, że nie bez powodu jest czarodziejką lodu. Budzi respekt i wymusza pewien dystans. Stanowcza i uparta.

Sybilla - w zasadzie postać epizodyczna, a szkoda. Trudno coś o niej powiedzieć, nic specjalnego o niej nie wiadomo. Postać bardzo neutralna i sprawiedliwa do bólu.

Nebula - oj, trochę działała mi na nerwy. Niezwykle zawzięta, prędzej padnie, niż zmieni zdanie. Rozumiem jej motywy, ale to, co wyprawiała było grubą przesadą. Dobrze, że potrafiła w końcu to zrozumieć.

Ogólnie bardzo lubię ziemskie czarodziejki, są ciekawe i dużo nowego wnoszą do kreskówki. Szkoda, że tak mało o nich wiadomo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 22:08
Wprowadzenie ziemskich czarodziejek do jednej z serii było ciekawym pomysłem, ale to chyba od początku było jasne, że jeżeli akcja toczy się na Ziemii to ziemskie czarodziejki muszą wystąpić. Najbardziej podobały mi się Sybilla, Nebula, Aurora. Te czarodziejki mi się spodobały zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru. Natomiast Morgany nigdy nie darzyłam sympatią. Jest jakaś dziwna.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nebula, Morgana, Diana i inne ziemskie czarodziejki
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-07-2014 19:14
Ziemskie czarodziejki były bardzo ciekawe i w większości miały twarde charaktery. Najbardziej polubiłam Aurorę. Miała śliczne skrzydła, świetne ubranie i te włosy <3. Podobało mi się również to, że szybko przekonała się do Winx. Zaś najbardziej nie lubiłam Nebuli. Była strasznie wściekła, uparta i wciąż żądała zemsty. W sumie to nawet się zdziwiłam, że Morgana oddała jej koronę. Pozostałe czarodziejki są okej, nie zachowują się źle - a to, że tak mocno nie pragnęły zemsty uczyniło je bardziej ludzkimi czarodziejkami ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.