Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Winx Club
Postacie
❧  Magiczne zwierzęta  ☙

AutorMagiczne zwierzęta
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 22:58
W tym temacie możecie wypowiedzieć się o magicznych zwierzętach połączonych więzią z Winx. Napiszcie: co o nich myślicie, czy według Was pasują do naszych czarodziejek lub co Wam się w nich nie podoba.


Magiczne zwierzęta:
- Plusk - zwierzak Layli,
- Amarok - zwierzak Flory,
- Kizia - zwierzak Musy,
- Błystka - zwierzak Stelli,
- Frutek - zwierzak Tecny,
- Elas - zwierzak Bloom.


W związku z tym, że nie było w polskim dubbingu imienia jednorożca, więc podałam z oryginału, później zmienię.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~pandaola55
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 10:04
Jak dla mnie bez sensu, że większości zwierząt zmienili imiona. Dobrze, że przynajmniej Amarok dalej nazywa się Amarok.

Jak dla mnie to najlepszy jest właśnie ten wymieniony powyżej uśmiech. W końcu to wilk. Zaczęło mnie też denerwować, że te zwierzaki zaczęły gadać tak też w normalnym świecie. Teraz stały się takie jakieś poważne.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 31-08-2015 11:49
http://winx-nowa-przygoda.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 11:05
Według mnie te zwierzaki to nie jest kopia tych z Love&Pet. Bo tamte to już cukiernia. A najgorsze, że jeszcze piszczały jak szalone facepalm. A te są nawet spoko. A więc opiszę je według występowania:
1) Squonk/Plusk - całkiem śmieszny stworek i nawet go lubię. Całkiem śmieszną ma moc z tym płakaniem.
2) Amarok - lubię go nawet bardzo, jest całkiem przyjazny jak na wilka, ale mam zastrzeżenia do traktowania go przez Florę. Nie wiem, co twórcy z nią wyczyniają. rly
3) Critty/Kizia - ten kot ma klasę. Fajne są te jej strzały. Ale podtrzymuję moje stanowisko pod względem jej imienia. Kizia to jest takie niewydarzone imię. Ale wolę ją jako Critty.
4) Shiny/Błystka - to już porażka. Jest to kopia Stelli, tylko w wersji zwierzęcej. A to, że się przystawiała do Brandona, to już totalna porażka ninja.
5) Flitter/Frutek - chyba lubię go najbardziej z wszystkich. Ma fajną moc i super wygląd.
6) Elas - nie wiem, co myśleć o nim. Przecież w czwartym sezonie nasze wróżki mówiły, że jednorożce nie istnieją, ale może o nich nie wiedziały. To, że mógł odkazić wodę z tej całej dzikiej magii, nie było dla mnie zaskoczeniem, bo podobna sytuacja była w jednym z epizodów bajki Smerfy.
Podsumowując, fajne są te zwierzaki, ale dziwne, że to one są tymi strażnikami potęgi.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 31-08-2015 11:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 14:50
Czarodziejskie zwierzęta ogólnie mi się podobają, ale napiszę w kolejności:
1. Amarok - ten najbardziej mi się podoba. Jest magiwilkiem mojej ulubionej czarodziejki i jest bardzo zabawny. Natomiast nie podoba mi się, co twórcy zrobili z Florą, że tak go traktuje foch . Tylko jaką ma moc? Zabawy?
2. Plusk - Nex mówi, że to brzydal, ale się myli. Plusk jest ładny, a ta jego moc...jest genialna i bardzo śmieszna jak zalewa resztę. Do walki się nadaje, bo wtedy nie trzeba żadnych mieczy i rozlewu krwi.
3. Frutek - ta techno - wiewiórka jest bardzo fajna, ma super wygląd i moc ok. Chociaż Flitter brzmi lepiej.
4. Kizia - dla mnie jest taka średnia. Ma fajną moc, ale każdego oprócz Musy chce atakować i do każdego jest wrogo nastawiona, a jakaś pioseneczka - kołysanka ze średniowiecza ją uspokajakwaśny.
5. Błystka - to jest porażka. Niby ładna, ale chyba ma moc przesadzonego olśniewania innych. Nie dość, że ostatnio twórcy zrobili ze Stelli idiotkę? No, a jak Shiny przystawiała się do Brandona to kataklizm. Ptak zakochany w specjaliście?
6. Elas - na jego temat się nie wypowiem, bo jeszcze go dokładnie nie znam, ale Alex ma rację: podobno Winx mówiły, że jednorożce nie istnieją. Mam tylko nadzieję, że on nie będzie się rządzić tak jak Blooma, bo to będzie koszmar.

Proszę ogranicz ilość emotikon do minimum. //Alex



Edytowane przez Alex dnia 02-12-2016 17:54
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:31
Ech, będzie krótko, ale dosadnie:

1) Amarok - pomysł rewelacyjny, jedno z najciekawszych zwierząt, szkoda, że ciut zbyt głupolowaty.
2) Plusk - fajny jest, troll wśród zwierzaków lol wreszcie coś oryginalnego.
3) Frutek - pomysł bardzo dobry, fajny wygląd i moc, oby go było jak najwięcej!
4) Kizia - stereotypowy nadęty kot, działa na nerwy. Nuda
5) Błystka - pomysł dobry, wykonanie kijowe, żenująca scena z zakochaniem się w Brandonie, współczuje Stelli - nie dość, że robią z niej idiotkę na siłę to ma debilnego zwierzaka.
6) Elas - no oczywiście pupilek Bloomy, na szczęście jest nijaki, bo nie przeżyłbym, gdyby odgrywał wiekszą rolę.

Szczerze wątpię, by zwierzaki przeżyły dłużej niż ten sezon. Będą pewnie ciekawostką, tak jak pluszaki albo selkie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 14:57
Przedstawię swą opinię, po kolei.
1. Plusk - mój drugi ulubieniec serce. Mimo że rzeczywiście jest brzydki, to bardzo uroczy. O dziwo nie denerwuje mnie to, że tyle płacze i w ogóle. Layla związała się z dwoma małymi płaczkami (Piff i Plusk potrafiliby wyć godzinami). No co mogę dodać, Pluska nie da się nienawidzić. Jest po prostu śmieszny i słodki.
2. Amarok - po prostu go kocham. Najlepszy ze zwierzaków. Jego relacja z Florą przypomina mi trochę jej stosunek do siostry (tak samo troszczy się o swojego wilka, potrafi go pochwalić, jak i skarcić),
Taki rozkoszny rozrabiaka z tego magiwilka, a raczej wielkiego psiaka. Strasznie podoba mi się jego wygląd.
3. Kizia - mam do niej stosunek neutralny. Trochę denerwują mnie jej humorki, ale pasuje do Musy. Podoba mi się też z wyglądu.
4. Błystka - szkoda mi Stelli, że ma takiego zwierzaka. Nie lubię jej i chyba przyszłe odcinki tego nie zmienią. Denerwuje mnie jej zachowanie, puszenie się i amory do Brandona. Miało to być zabawne, ale jest mega irytujące. Jedynie podoba mi się jej moc.
5. Frutek - przypadł mi do gustu. Będzie pomocny naszej czarodziejce technologii. Śliczna wiewiórka.
6. Elas - całkiem ciekawy. Jego moc z powodu, że jest związany z Bloom denerwuje, choć jest bardzo pomocna. Średnio podoba mi się z wyglądu. Wolałabym, gdyby miał jednolite kolory sierści, grzywy i tak dalej. Też taki stosunek neutralny.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Lunaris dnia 22-02-2016 15:19
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 21:17
Ogólnie to ja mam mieszane uczucia, co do tych zwierzaków. Jeżeli wyjdzie ósmy sezon Winx, to nie spodziewam się, że one właśnie tam będą. Zapomną o nich jak o tych zwierzakach z czwartego sezonu lub Selkies. Taka niestety jest prawda i nic się na to nie poradzi.
Jeżeli chodzi o ściślejsze opinie, co do tych stworków, to prezentuje się to mniej więcej tak:
Plusk - nie cierpię go. Nic nie robi, tylko beczy, rozrabia lub śmieje się jak głupi. Dobija mnie to. W dodatku jest taki... dziwny. Cieszę się, że to właśnie Layla go ma, bo nie wybaczyłabym twórcom, gdyby dostała go Musa lub Tecna. To obrzydliwe stworzenie działa mi na nerwy, zachowuje się najgorzej ze wszystkich zwierząt. Jego moc jest do kitu.
Amarok - piękny Magiwilk. Osobiście kocham się w wilkach, więc jestem jak najbardziej za. Spodziewałam się, że będzie raczej najpoważniejszy i najdostojniejszy ze wszystkich zwierząt, ale tak nie jest, a szkoda. Amarok, choć zachowuje się jak mały szczeniaczek, to jest przepiękny. W sumie to nawet pasuje mu ten " dziecięcy" charakterek. Bardzo go lubię.
Kizia - jest na drugim miejscu mojej listy "naj". Uwielbiam jej charakterek, przypomina mi Musę z pierwszych sezonów. Ogólnie wygląda na milutką i słodziutką, ale potrafi pokazać pazurki i to mi się podoba. Podobają mi się jej kolce, świetna broń. Myślę, że Riven by ją polubił xd.
Błystka - nie znoszę jej tak samo jak Pluska. Jest nędzną imitacją Stelli, która nie posiada hamulców. W dodatku "zakochała się" w Brandonie od pierwszego wejrzenia. Jak dla mnie to trochę to przereklamowane. Nie podoba mi się jej charakter i zachowanie. Po prostu jej nie mogę.
Frutek - zdecydowanie najlepszy zwierzak! Najlepszy jest jego dubbing, który wprost świetnie pasuje do wyglądu i w ogóle. Wygląda przyjaźnie, jest szybki i mądry. W sam raz dla Tecny. Aż nie chce mi się wierzyć, że dali jej tak świetne zwierze. To cud! Frutek ma w sobie coś, co mi się w nim bardzo podoba. Nie mam pojęcia, co to takiego, ale przyciąga mnie jak magnes, przez co bardzo go lubię.
Elas - o wiele bardziej podobał mi się w wersji "opanowany przez dziką magię", prezentował się wtedy bardziej okazale, niezwykle i magicznie. Oczywiście musiało się okazać, że to kolejny, kolorowy jak tęcza zwierzak, na którego widok aż jest za słodko. Przypomina mi trochę tego konia, którego Winx musiały znaleźć, aby zdobyć Harmonix, ten o "tęczowej opończy" czy coś w tym stylu. I - jak wspomniałam w opisie odcinka - rozwaliło mnie, że jest jednorożcem, bo jednorożce to znak czego... nienormalnego, nie będę pisać, bo to nie odpowiednie na to forum...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-09-2015 21:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 21:33
W sumie nie wiem, co myśleć o tych tęczowych wytworach... Z jednej strony są urozmaiceniem, ale z drugiej są żałosne jak cały siódmy sezon.

Nie wiedziałam nawet, jak się nazywają, wiedziałam tylko, jak wyglądają. Ogólnie nie miałabym nic przeciwko jednemu zwierzakowi, jakiemuś reprezentatywnemu jak np. Amarok. Podoba mi się, chociaż jest mega irytujący z zachowania i wgl. nie pasuje mi do Flory.
Mógłby zastąpić całą ekipę zwierzaków, które w sumie oprócz Tynixu, nie dają Winx żadnych korzyści. Nie wiem, mógłby być jakimś mitycznym stworzeniem, które uciekło z Legendarium czy coś, nie wiem, nawiązałabym jakoś do poprzedniego sezonu.

Ogólnie zauważyłam, że teraz twórcy mają totalnie gdzieś przeszłość bohaterów, ale to nie o tym.

Zwierzak Layli jest żałosny. Nie potrafię inaczej go opisać. Jak go tylko zobaczyłam, to zaczęłam bić się w pierś, że nowy Winx nigdy mi się nie spodoba na tyle, by marnować czas na oglądanie go. No i stało się - Plusk przelał czarę goryczy, nie będę oglądać.

Swoją drogą wątek z jakimiś stworzeniami jest irytująco monotonny. Najpierw wróżki, których już nie ma. Potem zwierzaki w Love&Pet, których też już nie ma. Potem znowu Selkies, które przepadły na zawsze i wróżki Sirenix (tu akurat jestem w stanie zrozumieć ich zniknięcie - były potrzebne tylko do zdobycia Sirenixu). I tak dalej.

Wątek Księgi Legendarium miał potencjał, ale ciekawe tło przytłoczyły przebieranki Winx i ich żałosne próby walki z wrogiem. Ja nie wiem, gdzie ten Winx się skończy i jak. Zapewne ślub Bloom, bo w końcu ruda najważniejsza.
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Ollla22
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 23:07
Szkoda, że zmieniono im imiona. Kizia? Frutek? Oglądałam ten sezon po angielsku, gdzie imiona były o wiele lepsze. Najbardziej podoba mi się Amarok, choć czasem zachowuje się idiotyczne. Najgorsze było to, gdy Pixie zajmowały się zwierzątkami, a one przybiegały do Winx. W sumie jeszcze gorsze było to, że Błystka zakochała się w Brandonie. Kizia i Frutek są ok. Nie mam do nich większych zastrzeżeń. Jak zwykle Bloom w oczach małych dziewczynek dostała najlepszego zwierzaka. Szkoda, że w czwartym sezonie wróżki mówiły, że jednorożce nie istnieją. Twórcy nie patrzą na inne sezony, więc nie wiadomo co jest prawdą. Ogólnie zwierzaki są na plus, ale niektóre mogłyby mieć lepszy charakter.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:47
Na temat zwierząt powiem tylko że jest za dużoooo w całym sezonie. Są żałosne i nudne, a w momencie, w którym zyskują głos nagle stają się super inteligentne.
I nie tylko one. Wszystkich sekwencji ze zwierzętami jest za wiele, nawet z tymi na ziemi. Zabierają pół sezonu na te ich sceny. Dobrze, że już się nie pojawią.
Jeżeli na siłę miałbym wybrać ulubieńca to byłby to chyba Frutek, bo ma ciekawą zdolność latania i jest nieco mniej żałosny od pozostałych.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-12-2016 00:42
Wypowiem się na temat każdego z tych zwierząt, bo każde jest indywidualne.

Plusk - nie wiem dlaczego, ale pomysł na wygląd i na to jego "beczenie" jest przeurocze i mnie rozśmiesza do łez. Uważam, że jest strasznie słodki, a w przemianie Tynix wygląda naprawdę fajnie. Skojarzył mi się trochę z jakimś mistycznym gryfem.

Amarok - powiem to krótko. Jak tylko zobaczyłem go w projektach pokazanych tutaj w newsach, od razu się zakochałem i miałem całkowitą rację, nie wiem czy to moja miłość do psów i fascynacja wilkami, ale jak najbardziej mój faworyt. A w transformacji Tynix wygląda dostojnie i walecznie.

Kizia - to mój mankament i nie nie chodzi mi o róż, którego nie trawię. Raczej jej wredny charakter, ponieważ jak na magiczne zwierzątko dla Musy jest dosyć denerwująca. Jedyne co ją ratuje to Tynix i zdolności origami, swoją drogą nie rozumiem dlaczego w Tynixie jej charakter ulega jakby to powiedzieć, dojrzeniu.

Błystka - przepraszam, ale to będzie krótkie i na temat pasuje do Stelli bo lubi świecidełka i modę, ale jest tak beznadziejnie pusta, że aż ręce opadają.

Frutek - to zaraz po Amaroku mój totalny faworyt. Żywioł bystry i nie wiem dlaczego, ale kiedy go zawsze widuję, to uśmiech mi się pojawia na twarzy. Jednka tu podobnie jak z Amarokiem nie wiem czy nie przemawia przeze mnie to że mam królika i miałem świnki morskie więc.... no super postać.

Elas - I to może was trochę zdziwić ale podoba mi się, ale tylko w postaci Tynix, Normalnie to zachowuje się jak król i władca reszty. Do tego przepraszam nie specjalnie urodziwy. Za to jako w transformacji Tynix super i te jego ewolucje rogu też bardzo mi się podobały.

Unikaj stosowania kolokwializmów. Dodam też, że zjadasz znaki interpunkcyjne. ;> //Alex


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Alex dnia 02-12-2016 18:04
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczne zwierzęta
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2020 18:04
Mnie te zwierzaki, raczej denerwowały oprócz Pluska i Amaroka, a już najbardziej denerwował mnie ten kot. Tak na marginesie to też denerwuje mbie to że od 4 sezonu kiko zawsze ma "najgorzej" bo zawsze mu się coś dzieje i dla mnie to nie jest śmieszne podobnie było z Amarokiem, bez zapoznania się z sytuacją wszyscy zganiali na niego. Jeśli chodzi o jednorożca, i o to, że Musa w czwartym sezonie powiedziała, że nie istnieją to może dlatego, że jak każdy (chyba dobrze mówię acz kolwiek może mi się coś pomylić bo w przeciwieństwie do pierwszych 4 sezonów, 7 sezon oglądałam tylko dwa razy), a wracając do tematu: chyba każdy zwierzak pichodził z przeszłości więc może Musie chodziło o to, że nie isniały w "teraźniejszości" lub nawet nie wiedziały, że istniały w przeszłości. Taka jest moja teoria i wiem, że to stary wątek, ale teraz na niego trafiłam. uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.