Nowości
16.03.2018
❧ dodano komiks nr 165 pt. "Noworoczne cuda" oraz nr 166 pt. "Talent do odkrycia",

28.12.2017
❧ dodano komiks nr 159 pt. "Wielkie serce Lily",

20.11.2017
❧ podmieniono komiksy o numerach 133, 136 i 137,

23.09.2017
❧ dodano 2 piosenki z 7 sezonu po polsku w audio HD: "Tynix" oraz "Nikt nam nie oprze się dziś",

18.09.2017
❧ dodano 7x23, 7x24 , 7x25 i 7x26 w jakości HD i audio DVD,

11.09.2017
❧ dodano komiks nr 158 pt. "Wyścig charytatywny",

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 917
Nieaktywowany Użytkownik: 1
 Najnowszy Użytkownik: ~Heidi

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

A jeśli chcecie anonimowo wyrazić swoją opinię na temat WB czy też administratorów zapraszam tutaj -> www.winxblogger.sarahah.com


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Postacie
❧  Najodważniejsza czarodziejka  ☙

AutorNajodważniejsza czarodziejka
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 19:50
Jak myślicie, która czarodziejka w Winx'ie jest najodważniejsza? Która wyróżnia się swoją dzielnością? Wypowiedzcie się.Never give up on what you really want to do. The person with big dreams is more powerful than one with all the facts.
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 20:58
Jasne, że Layla. Zawsze pierwsza rusza na ratunek. Jest najbardziej wysportowana ze wszystkich Winx, dlatego najwolniej się męczy. Nigdy się nie zastanawia tylko rusza na ratunek.

Obszerniej!


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-06-2014 21:27
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 20:58
Moim zdaniem każda czarodziejka wykazuje się bardzo wielką odwagą, jednakże muszę stwierdzić, że tą najodważniejszą jest Bloom. Powody? Bohaterka poświęca się dla świata (tak jak każda Winx), a w ramach kłopotów, stara się je rozwiązać, ale tak naprawdę autorytetem do naśladowania tej postaci jest nieustępliwość, nieustanne dążenie do danego celu, a w niektórych sytuacjach nie narażanie innych na dane niebezpieczeństwo. Poza tym Bloom jest bardzo odpowiedzialna na dane sytuacje oraz na swoją miłość z niebem, to znaczy ze Sky'em. Moim zdaniem tej postaci nie da się nie lubić, gdyż ma wyjątkową osobowość, co da się zauważyć z innymi Winxównami. Moim zdaniem brakuje u innych dziewczyn trochę dobrej osobowości oraz autorytetu w niektórych sprawach, bo bez tych dwóch rzeczy, po prostu stają się nudne. Poza tematem chciałabym, żeby tych sytuacji, wymienionych wcześniej byłyby co jakiś czas pokazywane, bo przez to Winx schodzi na łeb na szyję.
Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 18:04
Pragnę przypomnieć, że Layla w 2 sezonie wcale nie była jakoś wyjątkowo dzielna. Jej słabością była ciemność i samotność. Kiedy musiała stanąć twarzą w twarz z tymi cechami wcale nie była dzielna. Była przerażona i tak naprawdę ciężko tu mówić o dzielności. Jednak faktem jest, że przezwyciężyła swój lęk i teraz może bić się o miano najodważniejszej. Szczerze? Ciężko wyłonić tą najlepszą. Producent nie zawsze pokazuje odwagę wszystkich Winx. Patrząc przez pryzmat tego co dokonała Bloom, powinno się mówić, że to ona jest najodważniejsza, ale przecież jest liderką i ma najwięcej takich scen. Jednak wybierałabym pomiędzy Laylą (obecnie) i Bloom. One zawsze są zdecydowane i faktycznie nie boją się przeciwstawić trudności. Więc tak, stawiam na tą dwójkę.


odzyskana wolność~
19505342 http://magic-winx-forever.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 21:26
Hm... Nie jestem w stanie powiedzieć, która jest najodważniejsza. W pewnym sensie każda jest odważna. Udowodniły to podczas zdobywania Charmix'u czy nawet wyznawania miłości xdd. No bo przecież odwaga to nie tylko wskoczenie w płomienie za innym człowiekiem. Zależy o jakiej odwadze tu mówimy. Jeżeli chodzi o wskoczenie w płomienie, to każda jest odważna na równym poziomie. Dlaczego? Dlatego że wszystkie wykazały się, i nadal wykazują, odwagą stawienia czoła nowemu wrogowi. Spójrzmy prawdzie w oczy, na pewno większość z nas w razie jakiegoś ataku uciekłaby lub zaszyła się w koncie i siedziała cicho. Tylko wmawiamy sobie, że bylibyśmy tacy odważni jak one. Taka jest właśnie prawda.
Jeżeli chodzi o kwestie miłości to podziwiam Musę i Florę. Sami dobrze wiecie, dlaczego.
(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Victoria
Moderator

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 15:50
Zgadzam się ze Smoczą. Każda jest na swój sposób odważna i nie jestem w stanie wskazać najodważniejszej. Jednak jakbym miała już to zrobić, to chyba byłaby to Bloom, z powodu na przykład sprawy z Nebulą w 4 sezonie. Bloom wykazała się odwagą walcząc z Nebulą. Nie mniej jednak, nie do końca uważam, że ona taka odważna. Jak już wspomniałam, każda Winx'ówna ma w sobie odwagę i wykazuje ją w serialu.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 29-06-2014 20:08
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 16:30
Zgodzę się z osobami powyżej, każda czarodziejka jest odważna na swój własny sposób. Jednak jeżeli miałabym wybrać najodważniejszą to byłaby to kiedyś Bloom, a teraz Layla. Bloom zawsze była odważna np.: wyruszyła do Obsydianu by znaleźć swoich rodziców, żeby coś takiego zrobić trzeba być naprawdę odważnym. Layla też nabrała odwagi, mimo tego, że wcześniej trochę się lękała niektórych wrogów.

"Byłaby" pisze się łącznie. Pamiętaj o tym.//Vic


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 04-03-2015 20:38
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 10:42
Każda jest odważna i nie mówię tu o zdobywaniu Enchantixu. Mówi się, że Bloom, że Layla. Bo ruda ratuje zawsze świat, bla bla bla, bo Murzynka sama wróżki ratowała, bla bla bla. A kto postawił się ojcu i kontynuował to, co chciał robić? Musa. A kto wyznał swoje uczucia, chociaż ich się bał? Flora. A kto próbował ratować własne królestwo i ojca, chociaż był wyzywany od wiedźm? Stella. A kto wskoczył do wymiaru Omega i go zamknął (nie miałam innego pomysłu)? Tecna. Każda odwaga się liczy. Te dziewczyny przez 6 sezonów i 2 filmy ratują wszechświat i nie udałoby się to im w pojedynkę.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Cattie dnia 24-12-2014 21:25
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Cattie
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 22:14
Według mnie wszystkie są bardzo odważne. Bloom, jak wiadomo, najwięcej się poświęca, bo jest "liderką". Jednak Tecna zamknęła portal Omega, Layla przezwyciężyła swoje słabości, Stella nie boi się tego, co mówi, Musa postawiła się ojcu, Flora wyznała swoje uczucia. No, i jeszcze praca zespołowa - pokonanie wrogów nie udałoby się bez wspólnej pracy, tak więc, nic nie udałoby się im w pojedynkę. Jednak, gdybym miała wybierać, wybrałabym Laylę i Bloom, choć każda nawet przez chwilę była tą najodważniejszą.


(c) IcyJus

and her lips are like the galaxy's edge
and a kiss the color of constellation falling into place
50637898 no-ideal.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2017 16:20
Ciężko jest wybrać tę najodważniejszą, ponieważ każda z Winx w razie potrzeby rusza na ratunek. Wiadomo, że Bloom pokonała wielu wrogów, szybko rusza na ratunek i w ogóle jest liderką, ale to nie znaczy, że inne Winx nie są odważne. Według mnie należy spojrzeć też na odwagę Layli, ponieważ na początku była nieśmiała i bała się wielu rzeczy, a teraz jest zupełnie inna. Flora bała się powiedzieć Helii o swoich uczuciach, natomiast Musa przeciwstawiła się ojcu, kiedy on zabraniał się tworzyć muzykę, Stella umiała przeprosić Laylę za niemiłe rzeczy, które powiedziała. To też są przykłady odwagi. Niepozorna Tecna też kryje w sobie ogromne pokłady odwagi, które pokazała np. zamykając portal Omega.
Podsumowując to chyba jednymi z najodważniejszych z Klubu Winx są Layla i Bloom.


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
63827198 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2017 16:30
Zdecydowanie najodważniejsza dla mnie jest Tecna. Poświęciła się dla wszystkich skacząc do Wymiaru Omega. Mogła nie wrócić, a mimo to wleciała do portalu.
Inne Winx patrzyły się jak głupie, wolałyby żeby zginęło wszystko, ich życie było najważniejsze. I tak by później zginęły.


Daichi wo fumishimete
Kimi wa mezameteiku
Tenshi no hohoemi de
Tsuredashite!
61365338 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2017 18:13
Według mnie najodważniejsze są Tecna i Layla. Tecna, pomimo że mogła stracić życie, postanowiła poświęcić się dla dobra Magixu, gdy reszta Winx najchętniej by uciekła, pogrążając cały Magiczny Wymiar. Layla była odważna, gdy ryzykowała wszystkim, aby uratować Pixie. Po przegranej z wrogiem powróciła tam i chciała walczyć dalej o przyjaciółki. Jednak reszta Winx też była odważna. Bloom, gdy chciała walczyć sama, Musa, gdy stawiała się ojcu i kiedy nie poddała się, tracąc głos, Stella, gdy szukała powrotu do swojego dawnego wyglądu i kiedy przyznała się do swojego błędu, Flora, gdy wyznała miłość Helii. Dla mnie jednak tymi NAJ zostają Tecna i Layla.
Edytowane przez Sophie dnia 15-10-2017 18:18
64225042 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2017 15:08
Podbijam pod Lae i Kuksa. Jak dla mnie najodważniejszymi czarodziejkami z Klubu Winx są Layla i Tecna. To prawda, że ta pierwsza na początku miała pewne trudności z opanowaniem strachu i bardzo bała się ciemności, mimo to dzielnie walczyła z Darkarem i nie dawała za wygraną. Pixie mogły na niej polegać. Potem wyrobiła w sobie taką prawdziwą, niezachwianą odwagę. Uważam, że w WoW-ie jest już trochę wkurzająca i za bardzo przesadzona. Tecna natomiast nazbierała wszystkie punkty odwagi za to rzucenie się w portal do wymiaru Omega. Mogła tam zamarznąć, mimo to zaryzykowała życie dla dobra nie tylko swoich koleżanek i bliskich, ale dla całego Magicznego Wymiaru. Myślę, że nagroda, jaką otrzymała - Enchantix - był wtedy dość śmiesznym wynagrodzeniem za taki czyn. Poza tym zawsze jest pierwsza do obrony swoich przyjaciół i prawie nigdy się nie poddaje.


Strona | DeviantART | MyAnimeList

mam avka z winxa wow, aż mi się stare czasy przypominają.
(c) Akali
pisz pw https://x-ritsu.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin9190
23:15:44 20.04.2018
i mam pytanko mogę liczyć na 12 i 13 odc jutro?
~marcin9190
23:15:28 20.04.2018
Flama o czym mowa?
^Flamli0
22:54:02 20.04.2018
eee a to nie było tak, że żeby zostać hybrydą to trza krew klausa wypić, bo inaczej się umrze? czy ja coś poknociłam?XDDD
~Suzanne0
21:41:09 20.04.2018
rok wcześniej i by się do klubu 27 zaliczył
~Suzanne0
21:41:00 20.04.2018
no szkoda, bo ogólnie młody
~Suzanne0
21:40:48 20.04.2018
no ja tak wchodzę na neta i też taki szok
~Speksi0
21:05:15 20.04.2018
zawsze jak ktoś znany umiera xdd
~Speksi0
21:05:06 20.04.2018
O NIE MEMY RUSZYŁY
~Speksi0
21:04:59 20.04.2018
~Rosette0
21:02:18 20.04.2018
Szkoda gościa... fajne kawałki miał :/
~Speksi0
20:59:40 20.04.2018
i miał jakieś problemy zdrowotne
~Speksi0
20:59:29 20.04.2018
noo ogólnie to alko dużo pił podobno
~Rosette0
20:58:55 20.04.2018
Że co...
~Speksi0
20:58:52 20.04.2018
w uro adolfa xd
~Speksi0
20:58:29 20.04.2018
avicii umarł o
~Rosette0
20:50:22 20.04.2018
Ignis, zgadzam się. Czasem jak czytam niektóre posty to zaliczam mocny facepalm i cieszę się, że nic poza tym xD
~Ignis0
20:34:02 20.04.2018
widząc błędy niektórych, gdyby modzi nie mieli poczucia humoru, pewnie dostaliby wylewu
~Skeni1
20:21:33 20.04.2018
Nie zapominaj też o przecinkach, kropkach. Lepiej im, kiedy są użyte w zdaniu, niż jak przychodzą do mnie i płaczą, że o nich zapomniano :c ~Lau
ach... to poczucie humoru modów
^Flamli0
19:59:58 20.04.2018
Hmm
~Skeni0
19:58:57 20.04.2018
Mi działa
~nexusik0
19:07:06 20.04.2018
Mi też działa
~Lau0
19:04:15 20.04.2018
dziwne, mi dziła
^Flamli0
19:01:35 20.04.2018
Powinno normalnie, sprawdzę wieczorem
~IcyJus0
18:48:20 20.04.2018
Mi też
~Speksi0
18:15:27 20.04.2018
a powinno się odtwarzać normalnie czy tylko do pobrania jest?
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Ankieta
Która nazwa najbardziej odpowiada Ci na nową rangę na WB?

Sen Onyrix
Sen Onyrix
15% [8 Głosów]

Duch Onyrix
 Duch Onyrix
27% [14 Głosów]

Esencja Onyrix
Esencja Onyrix
58% [30 Głosów]

Głosów: 52
Rozpoczęta: 06/08/2017 23:18
Zakończona: 13/08/2017 21:53

Archiwum Ankiet
Copyright © 2010 for posted and pngs thx http://vk.com/winxclubrus and http://vk.com/thewinxclub, (c) Rainbow
Scroll UpPowered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion ©
11696874 Unikalnych wizytScroll Up