Nowości
23.09.2017
❧ dodano 2 piosenki z 7 sezonu po polsku w audio HD: "Tynix" oraz "Nikt nam nie oprze się dziś",

18.09.2017
❧ dodano 7x23, 7x24 , 7x25 i 7x26 w jakości HD i audio DVD,

11.09.2017
❧ dodano komiks nr 158 pt. "Wyścig charytatywny",

8.09.2017
❧ dodano 7x20, 7x21 i 7x22 w jakości HD i audio DVD,

26.08.2017
❧ na naszym kanale Youtube zostały dodane odcinki 40-52 PopPixie z polskimi napisami,

24.08.2017
❧ dodano 7x17, 7x18 i 7x19 w jakości HD i audio DVD,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 3
 Zarejestrowanych Użytkowników: 752
 Najnowszy Użytkownik: ~charlie
Dzisiejsi Solenizanci
Blooma

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

A jeśli chcecie anonimowo wyrazić swoją opinię na temat WB czy też administratorów zapraszam tutaj -> www.winxblogger.sarahah.com

Winx Club
Postacie
❧  Najodważniejsza czarodziejka  ☙

AutorNajodważniejsza czarodziejka
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 19:50
Jak myślicie, która czarodziejka w Winx'ie jest najodważniejsza? Która wyróżnia się swoją dzielnością? Wypowiedzcie się.Never give up on what you really want to do. The person with big dreams is more powerful than one with all the facts.
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 20:58
Jasne, że Layla. Zawsze pierwsza rusza na ratunek. Jest najbardziej wysportowana ze wszystkich Winx, dlatego najwolniej się męczy. Nigdy się nie zastanawia tylko rusza na ratunek.

Obszerniej!


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-06-2014 21:27
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 20:58
Moim zdaniem każda czarodziejka wykazuje się bardzo wielką odwagą, jednakże muszę stwierdzić, że tą najodważniejszą jest Bloom. Powody? Bohaterka poświęca się dla świata (tak jak każda Winx), a w ramach kłopotów, stara się je rozwiązać, ale tak naprawdę autorytetem do naśladowania tej postaci jest nieustępliwość, nieustanne dążenie do danego celu, a w niektórych sytuacjach nie narażanie innych na dane niebezpieczeństwo. Poza tym Bloom jest bardzo odpowiedzialna na dane sytuacje oraz na swoją miłość z niebem, to znaczy ze Sky'em. Moim zdaniem tej postaci nie da się nie lubić, gdyż ma wyjątkową osobowość, co da się zauważyć z innymi Winxównami. Moim zdaniem brakuje u innych dziewczyn trochę dobrej osobowości oraz autorytetu w niektórych sprawach, bo bez tych dwóch rzeczy, po prostu stają się nudne. Poza tematem chciałabym, żeby tych sytuacji, wymienionych wcześniej byłyby co jakiś czas pokazywane, bo przez to Winx schodzi na łeb na szyję.
Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 18:04
Pragnę przypomnieć, że Layla w 2 sezonie wcale nie była jakoś wyjątkowo dzielna. Jej słabością była ciemność i samotność. Kiedy musiała stanąć twarzą w twarz z tymi cechami wcale nie była dzielna. Była przerażona i tak naprawdę ciężko tu mówić o dzielności. Jednak faktem jest, że przezwyciężyła swój lęk i teraz może bić się o miano najodważniejszej. Szczerze? Ciężko wyłonić tą najlepszą. Producent nie zawsze pokazuje odwagę wszystkich Winx. Patrząc przez pryzmat tego co dokonała Bloom, powinno się mówić, że to ona jest najodważniejsza, ale przecież jest liderką i ma najwięcej takich scen. Jednak wybierałabym pomiędzy Laylą (obecnie) i Bloom. One zawsze są zdecydowane i faktycznie nie boją się przeciwstawić trudności. Więc tak, stawiam na tą dwójkę.;CCCCCCCC
19505342 http://magic-winx-forever.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 21:26
Hm... Nie jestem w stanie powiedzieć, która jest najodważniejsza. W pewnym sensie każda jest odważna. Udowodniły to podczas zdobywania Charmix'u czy nawet wyznawania miłości xdd. No bo przecież odwaga to nie tylko wskoczenie w płomienie za innym człowiekiem. Zależy o jakiej odwadze tu mówimy. Jeżeli chodzi o wskoczenie w płomienie, to każda jest odważna na równym poziomie. Dlaczego? Dlatego że wszystkie wykazały się, i nadal wykazują, odwagą stawienia czoła nowemu wrogowi. Spójrzmy prawdzie w oczy, na pewno większość z nas w razie jakiegoś ataku uciekłaby lub zaszyła się w koncie i siedziała cicho. Tylko wmawiamy sobie, że bylibyśmy tacy odważni jak one. Taka jest właśnie prawda.
Jeżeli chodzi o kwestie miłości to podziwiam Musę i Florę. Sami dobrze wiecie, dlaczego.
(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Victoria
Moderator

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 15:50
Zgadzam się ze Smoczą. Każda jest na swój sposób odważna i nie jestem w stanie wskazać najodważniejszej. Jednak jakbym miała już to zrobić, to chyba byłaby to Bloom, z powodu na przykład sprawy z Nebulą w 4 sezonie. Bloom wykazała się odwagą walcząc z Nebulą. Nie mniej jednak, nie do końca uważam, że ona taka odważna. Jak już wspomniałam, każda Winx'ówna ma w sobie odwagę i wykazuje ją w serialu.


And tell me there are things that you regret
'Cause if I'm being honest I ain't over you yet.

Edytowane przez Sophie dnia 29-06-2014 20:08
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 16:30
Zgodzę się z osobami powyżej, każda czarodziejka jest odważna na swój własny sposób. Jednak jeżeli miałabym wybrać najodważniejszą to byłaby to kiedyś Bloom, a teraz Layla. Bloom zawsze była odważna np.: wyruszyła do Obsydianu by znaleźć swoich rodziców, żeby coś takiego zrobić trzeba być naprawdę odważnym. Layla też nabrała odwagi, mimo tego, że wcześniej trochę się lękała niektórych wrogów.

"Byłaby" pisze się łącznie. Pamiętaj o tym.//Vic


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 04-03-2015 20:38
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 10:42
Każda jest odważna i nie mówię tu o zdobywaniu Enchantixu. Mówi się, że Bloom, że Layla. Bo ruda ratuje zawsze świat, bla bla bla, bo Murzynka sama wróżki ratowała, bla bla bla. A kto postawił się ojcu i kontynuował to, co chciał robić? Musa. A kto wyznał swoje uczucia, chociaż ich się bał? Flora. A kto próbował ratować własne królestwo i ojca, chociaż był wyzywany od wiedźm? Stella. A kto wskoczył do wymiaru Omega i go zamknął (nie miałam innego pomysłu)? Tecna. Każda odwaga się liczy. Te dziewczyny przez 6 sezonów i 2 filmy ratują wszechświat i nie udałoby się to im w pojedynkę.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Cattie dnia 24-12-2014 21:25
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Cattie
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 22:14
Według mnie wszystkie są bardzo odważne. Bloom, jak wiadomo, najwięcej się poświęca, bo jest "liderką". Jednak Tecna zamknęła portal Omega, Layla przezwyciężyła swoje słabości, Stella nie boi się tego, co mówi, Musa postawiła się ojcu, Flora wyznała swoje uczucia. No, i jeszcze praca zespołowa - pokonanie wrogów nie udałoby się bez wspólnej pracy, tak więc, nic nie udałoby się im w pojedynkę. Jednak, gdybym miała wybierać, wybrałabym Laylę i Bloom, choć każda nawet przez chwilę była tą najodważniejszą.


maybe I'm too busy being yours to fall for somebody new
now I've thought it through crawling back to you
50637898 no-ideal.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2017 16:20
Ciężko jest wybrać tę najodważniejszą, ponieważ każda z Winx w razie potrzeby rusza na ratunek. Wiadomo, że Bloom pokonała wielu wrogów, szybko rusza na ratunek i w ogóle jest liderką, ale to nie znaczy, że inne Winx nie są odważne. Według mnie należy spojrzeć też na odwagę Layli, ponieważ na początku była nieśmiała i bała się wielu rzeczy, a teraz jest zupełnie inna. Flora bała się powiedzieć Helii o swoich uczuciach, natomiast Musa przeciwstawiła się ojcu, kiedy on zabraniał się tworzyć muzykę, Stella umiała przeprosić Laylę za niemiłe rzeczy, które powiedziała. To też są przykłady odwagi. Niepozorna Tecna też kryje w sobie ogromne pokłady odwagi, które pokazała np. zamykając portal Omega.
Podsumowując to chyba jednymi z najodważniejszych z Klubu Winx są Layla i Bloom.


Co mnie nie zabiję... lepiej niech zacznie uciekać.

Cassandra Clare Miasto Szkła
63827198 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2017 16:30
Zdecydowanie najodważniejsza dla mnie jest Tecna. Poświęciła się dla wszystkich skacząc do Wymiaru Omega. Mogła nie wrócić, a mimo to wleciała do portalu.
Inne Winx patrzyły się jak głupie, wolałyby żeby zginęło wszystko, ich życie było najważniejsze. I tak by później zginęły.(c) Chand
Shippię wszystko co się rusza
(c) ja
Z dedykacją dla Akali
61365338 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najodważniejsza czarodziejka
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2017 18:13
Według mnie najodważniejsze są Tecna i Layla. Tecna, pomimo że mogła stracić życie, postanowiła poświęcić się dla dobra Magixu, gdy reszta Winx najchętniej by uciekła, pogrążając cały Magiczny Wymiar. Layla była odważna, gdy ryzykowała wszystkim, aby uratować Pixie. Po przegranej z wrogiem powróciła tam i chciała walczyć dalej o przyjaciółki. Jednak reszta Winx też była odważna. Bloom, gdy chciała walczyć sama, Musa, gdy stawiała się ojcu i kiedy nie poddała się, tracąc głos, Stella, gdy szukała powrotu do swojego dawnego wyglądu i kiedy przyznała się do swojego błędu, Flora, gdy wyznała miłość Helii. Dla mnie jednak tymi NAJ zostają Tecna i Layla.
Edytowane przez Sophie dnia 15-10-2017 18:18
63806443 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Qxwerxy0
17:19:33 23.10.2017
Jest ktoś kto popisze ze mną???
~Akali0
16:08:39 23.10.2017
o, hej ja
~nexusik0
16:08:31 23.10.2017
Siemanko
~Qxwerxy0
16:06:44 23.10.2017
Hejo Akalcia ccc:
~x-Ritsu0
16:00:41 23.10.2017
cześć qx
~Qxwerxy0
15:52:27 23.10.2017
Heeej
~x-Ritsu0
15:42:55 23.10.2017
ozatharo
~Wiktor0
15:34:41 23.10.2017
zapomniałem xd
~Wiktor0
15:25:28 23.10.2017
ok xd
~Laeres0
15:25:14 23.10.2017
Mój to gejoza
~Laeres0
15:25:10 23.10.2017
Twój to gejaza
~Laeres0
15:25:06 23.10.2017
No nie
~Wiktor0
15:22:30 23.10.2017
mój
~Wiktor0
15:22:26 23.10.2017
nie laeresa
~x-Ritsu1
15:22:14 23.10.2017
gejoza to szip laeresa
~Azathara0
15:20:31 23.10.2017
Idę jeść zw xd
~Azathara0
15:20:17 23.10.2017
A ja tak
~Laeres0
15:20:13 23.10.2017
Bu
~Laeres0
15:20:12 23.10.2017
Bez przecinka
~Wiktor0
15:20:09 23.10.2017
Bo to jest mój autorski ship xd
~Laeres0
15:19:53 23.10.2017
Aza, nie jest gejem chyba
~Laeres0
15:19:42 23.10.2017
Bo GejAza
~Azathara0
15:19:37 23.10.2017
No biegnę
~Wiktor0
15:19:29 23.10.2017
wystarczy że zmieni nick na Ozathara
~Laeres0
15:19:02 23.10.2017
Ozathara xddd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Copyright © 2010 for posted and pngs thx http://vk.com/winxclubrus and http://vk.com/thewinxclub, (c) Rainbow
Scroll UpPowered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion ©
10893292 Unikalnych wizytScroll Up