Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Winx Club
Postacie
❧  Roxy  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Roxy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-09-2012 14:00
Roxy jest fajna, miła, podoba mi się jej moc na początku kiedy się o niej dowiedziałam o tej mocy i Roxy powiedziałam: (przepraszam) ale głupia moc ona jest bez użyteczna co Ona zrobi z tą głupią mocą, ale z czasem zaczęłam rozumieć i podoba mi się jej moc bardzo lubię Roxy, niewiem czemu mówicie że nie może być 7 z Winx, tylko dlatego że jest za młoda nie jest doświadczona i zdobyła believix bez pozostalych transformacje dla innych może jest głupia:zły: ale dla mnie jest bardzo fajna:]


AutorRE: Roxy
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 18:46
Cóż ... z początku jej nie lubiłam, ze znowu jakaś laska dojdzie do Winx i będzie się wszystko wokół niej kręcić. Na szczęście tak się nie stało.Roxy jest ładna i z pewnością utożsamia się z nią wiele dziewczyn. Mi osobiście teraz nie przeszkadza. Mogli jej dać bardziej oryginalną moc. uśmiech




(av) by Cz_Flora
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-11-2012 14:55
Nie wiem,co wy macie do Roxy! Jest moją drugą ulubioną czarodziejką! Wy przecież też nie jesteście idealni! Ona jest po prostu naturalna, a nie taka sztuczna i sztywna, niby idealna jak Bloom w czwartym sezonie! W poprzednich sezonach też nie była najlepsza! Bloom co chwilę płakała,denerwowała się i użalała się nad sobą! Roxy po prostu dostała szoku jak się dowiedziała, że jest czarodziejką! Zwykle jest miła i życzliwa. Doceniam jej zamiłowanie do zwierząt!
PS: ROXY NIE JEST NICZYJĄ KOPIĄ!

Jak zamierzasz pisać szybko poprawiaj chociaż pojedyncze słowa. No i pamiętaj: spacje po znakach interpunkcyjnych! No i po co tyle wykrzykników?



Edytowane przez Bananowa dnia 26-11-2012 19:45
AutorRE: Roxy
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2012 20:57
Modliszka napisał/a:
Wiem, że raczej tak nie będzie bo ona dopiero ma zwykłą przemianę, a Winx ma Sirenix.

Według mnie nie jest to dobry argument - to tak jak z wiekiem czy inteligencją: mogę się przyjaźnić z osobą, która jest starsza/młodsza ode mnie, kimś, kto jest, przynajmniej w teorii czy na pierwszy rzut oka, mądrzejszy ode mnie, kimś, kto ma lepsze/gorsze ode mnie oceny z techniki... Przemiany nie powinny mieć jakiegoś szczególnego znaczenia. Jeżeli ja kogoś lubię i włączam go do swojej paczki, to czynię to, ponieważ darzę go sympatią. Li i jedynie. Czy wiek, płeć, kolor skóry czy przekonania powinny mieć coś do rzeczy? Nie.

A' propos - Roxy NIE MA przemiany...

Modliszka napisał/a:
Ale fajnie by było zobaczyć Roxy w Enchantixie lub Believixie, nieprawdaż ? :)

... ma za to Believix.

Powracając już do tematu Roxy, ciężko powiedzieć mi o niej coś wybitnie pozytywnego. Owszem, Believix ma najładniejszy (bo najbardziej skromny), wygląd też niczego sobie, jest taką realistyczną postacią w Winxie... taka biedna, zagubiona, nieśmiała duszyczka - nic tylko utożsamić z biedną Ziemianką, którą niezbyt delikatnie informują o jej wielkim dziedzictwie, innych wymiarach i byciu wróżką. Kiedy mam przed oczami ten oto obrazek, mam ochotę Roxy przytulić, pocieszyć jak przyjaciółkę i powiedzieć: "Wszystko będzie dobrze". Oczywiście, nie kłamiąc. Wydawałaby się świetnym materiałem na dobrą koleżankę, ale... ja dostrzegam coś więcej niż pozostali: zgubną wręcz miłość dla zwierząt. Też lubię rozmawiać z rybkami, głaskać miłe psy, tulić króliczki i koty, rozczulam się, wprost rozpływam przy zdjęciach na Tumblrze. Ba! Byłabym skłonna propagować wzorowe zachowanie wobec naszych "braci" i "sióstr", zachęcać koleżanki do zaadoptowania bezdomnego malucha. Wiem, że niektórzy robią znacznie więcej: udzielają się, zbierają pieniądze na karmy, dbają o swoje i cudze zwierzęta i pomagają w schronisku... Robią niewiarygodnie wiele! Tyle, że Roxy miejscami autentycznie przesadza. Niezbyt ładnie tu przypomnę sytuację, gdy podszywała się pod innych ludzi, by mieć jak najwięcej pluszaków. Niby to nie jest takie złe, ale i dobre również. Zresztą, irytuje mnie tego typu postępowanie. Wybaczyłabym jej wszystkie ludzkie wady, poza tą otóż właśnie. Między miłością, a manią do i wobec zwierząt, przykro mi, ale jest różnica.

Jej moc wydaje mi się zrobiona "na odwal się", na dodatek przez jedną z tych młodziutkich, wielce kreatywnych fanek "Klubu..." na deviantartcie. Zresztą, poruszę też kwestię moralności, bo mi ciężko byłoby poświęcić stadko szczurów czy karaluchy tylko po to, bym mogła uciec jakiemuś wrogowi. Nie dość, że mało skuteczne, to dla mnie dosść okrutne i niepasujące, wbrew pozorom, do Roxy - Panny-Kocham-Zwierzęta. Mogliby, na litość, wpaść na coś sensownego. Chyba już Stella ze swoimi promieniami słonecznymi (- Napromieniuję Cię za to UV, kretynie!) i Musa z falami dźwiękowymi mają lepiej. Co ja piszę! Mają nieporównywalnie lepiej od Roxy. Ale to przecież postać, która zniknie w piątym sezonie, po co się wysilać...?




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 20-05-2013 22:57
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 30-11-2012 17:54
Jest miła ładna i fajnie się ubiera, ale denerwuje mnie jej niepewność. Boi się rzeczy najmniej strasznych, troszkę dziwna, no i mogłaby znaleźć sobie chłopaka byłoby ciekawiej. uśmiech


AutorRE: Roxy
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2013 15:06
Ja za Roxy nie przepadam, pomijając to, że nie podoba mi się to imię to według mnie dziewczyna jest strasznie drażniąca i mdła. Dobrze, że w sezonie 5 nie jest główną bohaterką. W czwartej serii nic nie wniosła swoim charakterem do klubu Winx była jedynie marną kopią Bloom. I tu historia się powtarza ziemianka odkrywa, że jest czarodziejką i ma magiczne korzenie i rodzinę blablabla... Zacznijmy od wyglądu. Nie podobają mi się włosy, ale dobrze, że są długie bo już by była drugą Tecną. Ten różowy kolor włosów jest nie dla niej, tylko jest zarezerwowany dla Tecny jeśli chodzi o klub Winx. Miała jeszcze te blond pasemka na dwóch końcówkach ale w piątym sezonie już ich nie ma. Po za tym nie podoba mi się jej ubiór oraz to, że również nosi na sobie często (w transformacji także) turkusowy-zielony kolor, który jest charakterystyczny dla Tecny, a nie dla niej! Bardzo przypomina naszą techniczną czarodziejkę, twórcy chyba pomysłu na nią nie mieli (Krystal ma o wiele ładniejszy kolor włosów od niej). Gdyby nie ona to czwarta seria z pewnością była by lepszą serią, bo zamiast skupić się na dziewczynach z Winx wzięli jakiś odgrzewany, niedopracowany kotlet jakim jest Roxy i na niej skupia się cała seria. Dobra przejdźmy do jej mocy. Moc zwierząt, baaardzo mało oryginalne jednak przypomina mi trochę Florę, ponieważ tak samo jak ona raz posługuję się zwierzętami (Flora roślinami), oraz zaklęciami które po prostu atakują. Jednak nie ma co tu porównywać, mocy Flory do jej, bo to bez sensu, nasza czarodziejka natury ma oczywiście dużo lepszą. Działają na nerwy trochę te zwierzęta jej, jak i te inne czary np. "Pazur Wilka" jakim cudem jej zaklęcia zadawały w czwartej serii praktycznie takie same obrażenia jak zaklęcia Winx...mellow Kolejny błąd twórców. A i jeszcze coś ROXY NIE MA BELIEVIXU!!!! Mówi to jasno i wyraźnie Bloom, wtedy gdy udają się do lasów Amazonii, a to że w zwykłej transformacji jest kolorowa i ma duże skrzydła to świadczy o tym, że twórcy niepotrzebnie trochę za bardzo urozmaicili zwykłą przemianę zapominając jaki kiedyś mieli na nią pomysł i zamiar (mam na myśli małe skrzydła nie kolorowe itp..) Świadczy o tym jeszcze fakt, że nie ma tam muzyki z Believix tylko podkład sam oraz nic jej się nie dzieję we włosach tak samo jak było to u reszty Winx (oprócz słynnych kucyków Stelli). Wracając do mocy czarodziejki zwierząt to nie podoba mi się pomysł z umiejętnością mówienia ludzkim głosem przez zwierzęta. Od kiedy to Kiko, Artu czy inne zwierzaki są tak inteligentne, szkoda, że nie wytłumaczyli w serialu czemu samiec zawsze wącha tył samicy hahaha, cóż to jednak jest dla małych dzieci. Fajnie, że jest przywiązana do zwierząt, znam taką osobę z mojego własnego otoczenia, czasami to naprawdę fajne, a czasami przeraża. Na początku denerwowała mnie, irytowała i drażniła bo narzekała jak durna zamiast się cieszyć, na szczęście później już się uspokoiła. Jest niestety nudna jak flaki z olejem, i potrafi działać na nerwy jej gadanie jest cukierkowe, mdłe, i drażniące. Dobrze, że w piątym sezonie praktycznie nie otwiera ust. Dziewczyny z Winx chcą jej pomóc a ta jeszcze ma pretensje hahaha o wiele bardziej magiczna była historia Bloom kiedy ją poznajemy w Gardenii niż jej. I czemu Roxy też tam mieszka??
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2013 15:31
Mi osobiście Roxy nie przypadła do gustu. Ogólnie rozumie jej sytuacje ,ale nie powinna się nad sobą tak użalać. Wydawało mi się, że nie jest samodzielna i strachliwa - jakoś nie spodobała mi się z charakteru. Jeśli o wygląd to była ładna - miała śliczne włosy i ciekawie się ubierała. Moim zdaniem wyglądało to tak ,że Roxy wpychała się między Winx. Ciesze się ,że jednak nie dołączyła do klubu i nie pokazują ją zbyt często.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 26-04-2013 18:24
Roxy była bardzo denerwującą postacią. Bardzo dobrze, że się jej "pozbyli". Jej charakter był dziwny. Co chwila zmieniała zdanie. Udawała taką pokrzywdzoną i zagubioną. Ja osobiście jej nie lubię, i chyba nigdy nie polubię. Plusa ma u mnie za sposób traktowania zwierząt. Nigdy nie pozwala traktować zwierząt jak zabawki. Dba o nie, karmi, wychodzi na spacery, ale to jest cała i jedyna jej pozytywna strona. Z wyglądu podobają mi się jej włosy i czasem strój. Nie pasuje, jako 7 winx. Zachowuje się zbyt dziecinnie.


AutorRE: Roxy
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2013 19:13
Roxy, ziemska czarodziejka zwierząt. Nie mam o niej jakiejś złej opinii, ale najlepszej też nie. Można powiedzieć, że lubię ją tak..przeciętnie. Nie jestem jej wielką fanką, ani anty-fanem ów wróżki. Czasem podziwiam ją (głupia ja), lecz częściej ją przezywam nie powiem jak. Oczywiście bez przesady, tak bardzo to ja jej nie oczerniam, znam granice. Jej charakter zbytnio nie przypadł mi do gustu. Myślę, że ona tylko jakby miała okazję zajęła by miejsce liderki, ale to tylko moje zdanie. Może jest nieśmiała i niby tak bezbronna, lecz tak naprawdę drzemie w niej diabeł (xd). Nie wiem czemu ją kiedyś nawet lubiłam (yes, co to ma być, ktoś ją lubiał xd). Tak sobie rozmyślałam nad tym i doszłam do wniosku, że przypadła mi do gustu ze względu na jej miłość do zwierząt, lecz normalne to u czarodziejki zwierząt. Nie znam takiej czarodziejki, która nie lubiła by pochodzenia swej mocy xd.
No to chyba tyle o Roxy~~ Ouu, sorry, ostatnio dodaję jakieś zdanie w skrócie, czy też jedno słowo. Dziś zaszczycę was jednym słówkiem. Mianowicie mówię Roxy: Njee~ xd


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 29-04-2013 09:26
Moim zdaniem Roxy jest wróżką, którą wszystkie dziewczyny z Klubu Winx lubią. Jest wyjątkowa, ponieważ uwielbia zwierzęta tak, jak ja. Uważam, że powinna należeć do Klubu Winx.


Rozwijaj swoje wypowiedzi. Są zdecydowanie za krótkie i mało wnoszą do tematu.
Edytowane przez rossattiee dnia 16-05-2013 19:38
AutorRE: Roxy
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2013 18:04
Roksaaa napisał/a:
Nie przepadam za nią, ponieważ nie lubię jej charakteru, z wyglądu też mnie nie urzekła.. Według mnie była niepotrzebna w sezonie 4.


Tego typu wypowiedzi będą usuwane... Niby napisaliście dlaczego postaci nie lubicie, aczkolwiek co w tym charakterze i wyglądzie Wam nie pasuje? Tak to mogę sobie w każdym temacie napisać.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2013 14:01
Roxy jest całkiem spoko. Tylko nie podobało mi się to jej przemienne zdanie. Ma ładne długie włosy. Fajne się ubiera. Lubię jej stroje. Jest miła, na początku nie spodobało mi się że raz nie lubi Winx a potem je lubi. Fajnie że lubi zwierzęta, ja też je lubię. Ogólnie Roxy jest całkiem w porządku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2013 14:13
Ja jej nie mogę. Jest po prostu dziwna. Na początku nie wierzy w czarodziejki, a gdy była w tarapatach to nagle jak grom z jasnego nieba zaczęła w nie wierzyć. Jak dla mnie jest fałszywa. Jeszcze boi się być czarodziejką, że nie da rady. A czego ona do jasnej ciasnej ma się bać? Przecież ani nie ratuje świata, ani nic tylko ma się uczyć czarować i używać magii. Nie cierpię jej. Bardziej niż tych pluszaków z Love&Pet. Przez nią cały sezon do bani. O wiele lepiej byłoby gdyby jej nie było.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 19:15
Roxy jest bezsensowną postacią (podobnie jak cały sezon czwarty). Jej moc nie powala na kolana, nie ma w niej nic ciekawego. Czasami zastanawiam się co Roxy potrafi robić, oprócz obdarzania wielką miłością wszystkich zwierząt. Zawsze dochodzę do tego samego wniosku: nic. Ubiór jest na plus (podobają mi się jej buty xd). Włosy przyprawiają mnie o atak serca. Jej postać nie jest zbyt dopracowana (czyżby producentom wyczerpały się pomysły?). Według mnie jest taka bojaźliwa. Nie przepadam za nią, dobrze, że jej nie ma w piątym sezonie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2013 12:04
Hm... Trudno mi cokolwiek powiedzieć w tej kwestii. No w sumie uważam, że Roxy jest w porządku. Ma ładne ciuszki, ładne włosy, fajny głos. Charakter? Byłby w porządku, gdyby nie to, że Roxy jest trochę zadziorna i zawsze dopnie swego, bez względu na wszystko.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-07-2014 14:38
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2013 12:23
Ja Roxy nigdy nie darzyłam jakąś szczególną sympatią, aczkolwiek nic do niej nie mam. Jest postacią dość ciekawą i interesującą, choć denerwuje mnie trochę jej charakter. Taka milutka i nieśmiała... aż nudne się to robi. Chociaż, w niektórych momentach udowodniła, że potrafi być odważna i waleczna, za co daje jej plusa. Wszystko w 4 sezonie kręci się wokół niej, a potem 'ślad po mniej zaginął'. To, moim zdaniem, głupota twórców. Na jakiego grzyba robić postać, która w jednym sezonie odgrywa najważniejszą rolę, a potem przenieść ją na ostatni plan? Bezsensu. Ale, w sumie to się cieszę, że nie odgrywa ona już jakiejś znaczącej roli, bo bez niej też mi dobrze. W sumie, jako postać czwartosezonową to ją dosyć lubiłam, nie mówię, że jakoś wybitnie, ale tak trochę. Jej wygląd... hm, w sumie nawet mi się podoba. Chociaż drażni mnie jej kolor włosów, nie podoba mi się u niej te róż, nie pasuje do niej. Moc Roxy, chyba na prawdę dali ją na odczepnego. Nie lubię jej mocy. Jest... bezsensowna. Postać pod względem charakteru w skali od 1 do 10 oceniam na 5, wyglądu na 6, a mocy na 2. Ogólne wrażenie - 7.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 17-07-2013 12:24
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2013 12:28
Tak jak Cookie, nie mam nic do Roxy, ale też nie zwracałam większej uwagi na nią. Jest normalną postacią, nic więcej. Po prostu zwykłą czarodziejką, dla mnie nie ma różnicy. Denerwuje mnie w niej to, że nie wierzyła Winx od początku (ale w końcu doznała "olśnienia" ). Moc jej się nie przydaje - zawsze to Winx ją ratują, nigdy nie obroniła siebie sama (a jeśli to zrobiła, to tego nie pamiętam). Ta postać nie jest jakoś szczególnie wyróżniona w moich oczach.



Edytowane przez Ailen dnia 18-07-2013 12:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2013 15:05
Eh, ja tam od początku Roxy nie lubiłam. Nie podobał mi się jej charakter. Nie ufała na początku Winx, była trochę zarozumiała i przede wszystkim wredna dla Winx, bo ją Czarownicy z Czarnego Kręgu nękali. Tak jakby to ich wina była... Z wyglądu też mnie szczerze na kolana nie powaliła. Szczerze to była taką durną kopią Bloom. Taka niepotrzebna postać tak naprawdę. Cieszę się, że nie została jedną z Winx.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-12-2013 15:15
Ja lubię Roxy, nic do niej nie mam. Jest fajna, ma pieska i mnóstwo pluszaków. Na początku nie wierzy w Winx, ale potem nabiera do nich zaufania. Jej Believix nie zachwyca, szczególnie że skrzydła wyglądają jak doczepione. Moim zdaniem mogłaby być jedną z Winx.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 17-12-2013 16:35
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Roxy
~isa33222
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2013 11:53
Czy uważacie, że historia Morgany z ostatniego odcinka czwartej serii jest bez sensu (chodzi oto, że Roxy jest jej córką)? Wyjaśnienie nie współgra z historią ziemskich czarodziejek, które zostały pokonane stulecia, jeśli nie tysiąclecia, temu. Skoro Roxy jest jej córką, to ile ta Roxy ma lat? Dziewczyna nic nie wspomina na temat, że wcześniej miała magiczne zdolności. Gdyby miała kilkaset lat, na pewno by o tym powiedziała.

Oto moja wersja, która powinna to sensownie wyjaśnić:
Morgana poznała Klausa kilkaset lat temu. Zakochali i pobrali, po czym urodziła im się córeczka (Roxy). Wówczas pojawili się Czarownicy z Czarnego Kręgu w wiadomym celu. Aby psychicznie osłabić Morganę, rzucili na Klausa urok, który pozbawił go wspomnień o żonie. By chronić rodzinę, Morgana wysłała ich w czasie do przyszłości do Gardenii. Gdy Morgana została pokonana i uwięziona przez Czarowników, po kilkuset latach, gdy odrosły jej skrzydła i gdy nastała epoka do której ich wysłała, mogła już się z nią kontaktować za pomocą snów i ostrzegać ją przed niebezpieczeństwem.

PROSZĘ BARDZO.
Edytowane przez Cattie dnia 25-08-2016 19:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.