Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Winx Club
Postacie
❧  Specjaliści  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Specjaliści
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 20:24
Bez nich byłoby nudno. Fajnie, że każda z Winx (oprócz Roxy) ma swojego chłopaka. Najbardziej lubię Sky'a, a najmniej Rivena.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez Cattie dnia 14-02-2015 13:48
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 21:58
Sky jest przeidealizowany, że aż chce mi się zwrócić obiad. Może i jest miły, ale chłopcy tacy jak on, po prostu nie istnieją. Sorry, w dzisiejszym świecie brak książąt na białym koniu, o których marzą dziewczynki. Jego teksty w filmie "Tajemnica Zaginionego Królestwa" przyprawiały mnie o atak śmiechu.
Brandon jest miły i przystojny, ale chyba czegoś mu brakuje. Nie mam mu nic takiego do zarzucenia, ale mogliby dać mu jakąś ciekawą cechę charakteru, oprócz bycia przystojnym i heroicznym.
Helia jest nieśmiałym romantykiem, trochę za cichym, ale z Florą do siebie pasują. Ja osobiście nie przepadam za takimi typami, wolę trochę wariatów, ale przyznam, że serce by mi zmiękło gdyby facet napisał dla mnie wiersz lub podarował kwiaty.
Riven to nasza narzekająca paskuda, typ tsundere (japoński proces rozwoju postaci, gdzie osobnik z początku niemiły i niedostępny powoli się otwiera). Jest dosyć realistyczny i ma coś w sobie, aczkolwiek potrafi też zdenerwować.
Timmy to typowy frajer, stereotypowe odzwierciedlenie kujona naszych czasów. Wkurza mnie to, że twórcy tak właśnie widzą inteligentnych ludzi. Jako fajtłapy i brzydali. Mogliby się pokusić o kogoś niestandardowego. Oprócz tego połączenie go z Tecną przypieczętowało jej łatkę najmniej lubianej czarodziejki w oczach fanów.
Nabu to poważny facet. Ciepły i czuły. Jest także dojrzały i emanuje od niego spokojem i inteligencją. Miłość jego i Layli chwyta za serce, nie będąc jednocześnie kiczowatą czy nierealistyczną.

Podsumowując ogółem: Brandon, Helia, Riven i Nabu na tak, Sky i Timmy na nie.



Edytowane przez Velivea dnia 05-01-2013 01:51
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 22:00
Ech, dziewczyny xd Mam dla was złą wiadomość. Jednak chłopacy tacy jak Sky, tyle, że w realu.... Istnieją mellow Przetestowałam na własnej skórze, a raczej oczach i uszach xd


I'M BACK

Edytowane przez Paula dnia 07-09-2012 22:02
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
użytkownik usunięty
Dodane dnia 08-12-2012 23:14
Uwielbiam Sky'a, Riven'a i Nabu - to moi ulubieni. Brandon czasem mnie denerwuje, bo (chociaż teraz już nie) flirtuje z tysiącem dziewczyn.Troszkę się poprawił xD. Helie też lubię.



Edytowane przez Bananowa dnia 09-12-2012 12:13
AutorRE: Specjaliści
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2012 14:35
Mi najbardziej podoba się Helia. Zarówno jak i z wyglądu jak charakteru. On jest wyjątkowy. Jak ja bym chciała być na miejscu Flory. Potem jest Brandon, który podoba mi się tylko z wyglądu. Nabu. Z wyglądu i charakteru. Tak samo jak Helia jest taki..pełen miłych uczuć. Czemu musieli mu napisać taki los? D: Potem...Ri..Ri..Ri Riven. On mi się jakoś nie podoba. Ten jego charakter i wygląd. Wstyd. wstyd
Sky'a nawet opisywać nie będę~


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-01-2013 22:51
Sky - laluś na białym rumaku. Może być.
Brandon - Niezły z niego przystojniakniegrzeczny Uwielbiam go!
Helia - cichy romantyk... Nie przepadam za nim
Riven - trudny charakter, ale i tak bardzo go lubię, po prostu szeroki uśmiech.
Nabu - całkiem ładny i ma w sobie coś co mi się w nim podoba...charakter.
Timmy - Za bardzo 'logiczny' nie jest jakiś piękny ale ogólnie może być.
Roy - brzydal... mellow

Podsumowując: Najlepsi są Brandon, Riven i Nabu ^^.



Edytowane przez Bananowa dnia 05-01-2013 11:02
AutorRE: Specjaliści
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2013 00:55
Ja to tam kocham Rivena uśmiech. Jego charakter jest trudny. Jednak gdy trzeba co do czego, to potrafi pomóc i zrobiłby wszystko dla dziewczyny, czyli Musy.




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
Edytowane przez Cattie dnia 14-02-2015 13:57
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2013 16:36
Za bardzo nie lubię specjalistów. Lubię Helię i Timmy'ego. Każdy ma swój własny, fajny charakter. Sky jest za słodki. A Brandon i Riven to tacy cwaniacy, nie lubię takich osób. Nabu jest pośrodku - ani nie ziębi, ani nie grzeje.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Cattie dnia 14-02-2015 13:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2013 11:19
Mi Riven jest obojętny. No w sumie może jest trochę ładny, ale charakter ma okropny. Ja najbardziej lubię Brandona serce. Jest taki piękny i zawsze taki mądry, spokojny, no po prostu dla mnie chłopak idealny. Sky też jest niezły, ale ta fryzura... ble! A najbardziej nie lubię Timmy'ego. Tego to już nie ma co komentować, brak słów.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Cattie dnia 14-02-2015 13:56
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 20:57
No tak. Nienawidzę Rivena, jego włosy wyglądają jak galareta mellow. Sky, kiedyś był przystojniejszy, w piątym sezonie zrobili mu krzywdę - co oni mu zrobili z włosami ja się pytam?! Tak samo Helia, którego uwielbiałam. Jego włosy, co się z nimi stało? Na plan serialu wpadł chyba jakiś szalony fryzjer wow. Timmy jest bardzo inteligentny, ale traci na wyglądzie, podobnie jak jego dziewczyna Tecna. Szkoda. Brandon... No tak, wierny kolega księcia Sky'a. Fajnie wygląda i jest całkiem ok. Nabu, ukochany Layli - lubiłam go, ale niestety uśmiercili go w czwartym sezonie. Nie byłam zadowolona z takiego obrotu sprawy mellow.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 15:21
Najbardziej lubię Brandona, tworzy fajną parę ze Stellą. Jest taki przystojny i sympatyczny... niegrzeczny. Na drugim miejscu są Helia i Nabu - Helia z Florą tworzą świetną parę, on jest takim romantykiem i także przystojniakiem... A Nabu jest bohaterki i poświęcił się dla przyjaciół, zamykając Czarny Krąg.
A najmniej lubię Sky'a, jest zbyt idealny.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 11:41
Jeżeli miałabym wybierać, to wybrałabym Helię lub Rivena. Są to chłopcy, o których marzę. Tylko którego by tu wybrać? Myślę, że raczej Helię. Cichy, uroczy romantyk, który lubi origami. Ostatnio oglądałam wątki z nim i Florą i są naprawdę bardzo uroczy. Razem wyglądają tak słodkooo. Cud-miód. zawstydzonyuśmiech

Czasami zapominasz o przecinkach. "Wybrałabym" i "naprawdę" pisze się łącznie. Nie nadużywaj emotikon i staraj się pisać trochę dłużej. // Luna


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Lunaris dnia 21-02-2016 18:44
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 12:46
Szkoda, że Helii zmienili wygląd i pomimo tego, że jest najstarszy wygląda jak dziecko. Zakochałam się w nim w trzecim sezonie, wtedy jak został z Rivenem w Czerwonej Fontanny i wyszedł w tym ręczniku z łazienki... NIEWAŻNE ZRESZTĄ. Teraz Brandon jest ten najlepszy, ale Sky też jest niczego sobie w tych nowych włosach i ciężko jest mi to przyznać, ale te włosy mi się w ogóle nie podobają, wolę te stare, ale w tych nowych znowu wygląda lepiej... eh nic, to ja.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 23:33
Tak na dobrą sprawę to Specjaliści są obecnie jedynie "ładnym dodatkiem" dla czarodziejek - podobnie jak zwierzątka, wróżki i inne nowości wprowadzane z sezonu na sezon. Nie ukrywam, że od początku można się domyślić, kto zostanie dopasowany do kogo. Główna bohaterka Bloom dostanie złotowłosego "przystojniaka" (chociaż nie, na tamtym etapie Sky był jeszcze całkiem-całkiem), Stella tego "mniej przystojnego, ale wciąż jednego z najlepszych", Musa buntownika, a Tecna komputerowca. Jakby na to nie patrzeć to u Flory też nie wykazano się oryginalnością. Dopiero Nabu jest "czymś więcej".

Lecąc jednak po kolei... Sky nigdy nie był moim faworytem. W pierwszym sezonie jeszcze ujdzie - nie zachowuje się jak typowy książę z dobrego domu; nie jest sztywny, potrafi żartować i rozmawiać bez dodawania wszelkich "słodkości". Dopiero z czasem zaczął się psuć (a pobyt na Ziemi otworzył mu drogę do szerokiego wachlarza operacji plastycznych), podobnie jak jego "(nie)narzeczona". Brandon jest mi w sumie obojętny - tak szczerze to spośród wszystkich Specjalistów najmniej się wyróżnia. Typowy "piękniś", którego nie potrafię nawet szanować - rozumiem wolność, swobodę, itp. Jednak skoro jest ze Stellą w oficjalnym związku i tyle razy mówi jak bardzo ją kocha to powinien ograniczyć oglądanie się za innymi dziewczynami (ciągle mówię tu o pierwszych sezonach; a Stella nie lepsza). Helia jest (a może raczej był) moim ulubioną męską postacią - spokojny, romantyczny, nieagresywny i wyróżniający się wyglądem. Miał w sobie coś takiego... majestatycznego. Szkoda tylko, że z czasem twórcy postanowili zmienić go w "takiego jak wszyscy" - w czwartym sezonie jeszcze ujdzie (nawet całkiem-całkiem wypadał ze swoją fryzurą), ale obecnie jest źle. Czasami widać przebłyski dawnego Helii - szkoda, że tylko czasami. O Rivenie mam mieszaną opinię. Z jednej strony takie postacie łatwo wpadają w oko damskiej części widowni - skoro "bad boye" cieszą się taką popularnością. Tym bardziej, jeżeli mają w sobie nutę tajemniczości i skrywane w głębi duszy uczucia (no i tragiczne retrospekcje, ale tego akurat tu nie pokazano). Z drugiej strony, nie chciałabym takiego chłopaka w realnym życiu. Przed wznowieniem seansu pierwszych sezonów lepiej myślałam o Timmym - i teraz nie rozumiem, czemu. Jest tchórzliwy i to z jego winy wiele akcji było skazanych na niepowodzenie. Jedynym plusem jest to, że wydaje się być najbardziej ludzki spośród wszystkich Specjalistów.

Moim ulubieńcem pozostaje więc Nabu - może dlatego, że nie dotrwał (dosłownie i w przenośni *cough*) do sezonów 5-6. Bo podejrzewam, że z czasem spotkałby go taki sam los co biednego Helię (naprawdę ubolewam nad nim).


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:48
Męska połowa serialu. Niektórzy do nich dochodzą, inni odchodzą.
Sky na początku był fajną postacią, zwłaszcza przez te zamianę ról z Brandonem, w sumie nie wiadomo w ogóle, po co. Więcej zamieszania w z tego było niż pożytku. Ale teraz to taki księciunio jest, że nie mogę na niego patrzeć. Riven był chyba najciekawszą postacią, ale odszedł. Niemniej on jeden miał charakter i nie był przesłodzony. Helia na początku z tą swoją tajemniczością i obojętnością wobec innych, też jako taki odszczepieniec był ciekawy, a teraz to po prostu zwykły specjalista. Timmy i Brandon chyba nic się zmienili przez wszystkie sezony. Ten sam dubbing, te same zachowania. Reszta facetów to nie specjaliści, ale w sumie tak są traktowani. Nabu zanim zginął, był dosłownie jak jeden z nich. Roy, Nex i Thoren dla mnie nie będą się nigdy do nich zaliczać. Boli też to, że w ostatnich sezonach specjaliści byli cały czas zbędni. Wszystko robią Winx, a oni tylko im gratulują.
Edytowane przez Lunaris dnia 21-02-2016 18:48
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 22:33
Osobiście uważam, że "Winx" bez Specjalistów nie byłoby takie fajne, jak jest teraz. Najlepiej by było, gdyby przynajmniej co drugi odcinek byli Specjaliści. Dobrze jednak, że w ogóle Specjaliści występują, tylko szkoda, że tak mało. Jeżeli chodzi o ich wygląd, to nie narzekam. Są, jacy są.

Wstawiłam dwa przecinki. Pamiętaj, że takie wyrazy jak "byłoby" pisze się łącznie i wypowiadaj się nieco obszerniej. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 21-02-2016 18:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~LadyPinki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2017 14:17
Mój ulubiony specjalista to Timmy. Z wyglądu przypomina zwykłego chłopaka, z charakteru także. Lubi komputery i inne takie cudeńka, tak jak typowy facet z dzisiejszych czasów. Helię oraz Nabu lubię, za Brandonem i Sky'em nie przepadam, a do Rivena nic nie mam.
Edytowane przez Nami dnia 07-07-2017 15:02
Ni mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Zuzia094
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2017 02:36
Najlepszy Nabu. Mam nadzieję, że doczekam się go w 8 sezonie. serce
Helia też niczego sobie, ale jego głos był przerażający w pierwszych sezonach. :haha:
Najgorszy Sky, podróbka Bloom tylko, że facet. :hahahaha:
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~EarthAngel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2017 15:07
Myślę, że bez Specjalistów Winx stałby się trochę nudny. Najbardziej nie lubię chyba Sky'a, ponieważ jest zbyt idealny tak jak Bloom. Nie przepadam też zbytnio za Brandonem. Najbardziej lubię chyba Nabu i Timmy'ego no i może Helię. Riven jest ok, bo naprawdę kocha Musę, ale ten jego charakter...
Podsumowując, tak jak mówiłam na początku Specjaliści dodają coś do tego serialu serceserce.
Edytowane przez Suzanne dnia 31-07-2017 15:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Specjaliści
~Oren_czatka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2020 13:29
Sky - W pierwszych sezonach był dla mnie taki super i w ogóle potem pojawiła się Diaspro,
o której nie powiedział Bloom. Zaczęła wtedy rosnąć moja nienawiść do niego. A szczególnie w 8 sezonie, według mnie stał się trochę arogancki.

Brandon - Strasznie daje się wykorzystywać przez Stelle, ale ile prezentów jej daję. Takiego chłopaka to ja mogłabym mieć :).

Timmy - W pierwszym sezonie został przedstawiony jako strasznego ciamajdę, ale w późniejszych sezonach się to poprawiło.

Riven - Jak byłam mała nienawidziłam go myślałam sobie: jak on może tak traktować Musę? Ale z biegiem czasu zrozumiałam, że po prostu bardzo mu na niej zależy.

Helia - Uczuciowy, zawsze obroni, poeta. Zazdroszczę Florze :[.

Nabu - Tęsknie :'(.

Net - Nie jestem w stanie go za bardzo ocenić, nie pojawiał się on tak dużo jak inni i prawie nic nie wiemy o nim. Ale i tak go nie lubię bo dla Layli najlepszy Nabu :]
Edytowane przez Oren_czatka dnia 09-05-2020 13:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.