Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
gilo2004
najta450
Oren_czatka
Sophie
Xayah

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Kogo z Winx przypominacie?  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 15:33
Kogo przypominam? Moja osoba przypomina w 99,9% Florę. Mam ciemną karnację, brązowe włosy, tak jak na koncertach Flora grała na gitarze, ja również na niej gram. Mamy bardzo podobne zainteresowania. Lubię uczyć się przyrody w szkole, eksperymentować, jestem nieśmiała, czasami niepewna swoich możliwości i również lubię u faceta typ pomieszany: niby macho, ale jednak romantyk. A, i nie mam zielonych oczu smutny.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Lilla dnia 03-08-2014 17:58
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 15:53
Z wyglądu raczej do żadnej nie jestem podobna. Kiedyś może byłam podobna do Flory, bo miałam bardzo długie, jasno brązowe włosy. Oczy mam zielono-żółte, więc tutaj też do żadnej się nie upodobnię xd. Lubię dobrze wyglądać jak Stella, słuchać muzyki jak Musa, tańczyć jak Layla i nołlajfić przy kompie jak Tecna ^^. Dodam, że uwielbiam zwierzęta jak Roxy. Rozczulam się nad każdym, małym szczeniaczkiem, kociaczkiem, kaczuszką itd. <3. To chyba na tyle, hihi.
Edytowane przez Lilla dnia 03-08-2014 17:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 11:19
Mi koleżanki mówią, że przypominam Florę, mam długie jasnobrązowe włosy do pasa i jasnobrązową skórę. Jestem też miła ,pomocna, i trochę nieśmiałauśmiech.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-08-2014 12:53
Jestem podobna do Roxy i Layli. Layla, bo mam kręcone włosy za kolana (dodam tylko, że mają ponad metr długości jak to kręcone) i zielono-niebieskie oczy. Roxy, bo kocham zwierzaki i pochodzę z Ziemi xD.
Edytowane przez Lilla dnia 04-08-2014 13:38
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 23:25
Ja natomiast z wyglądu nie przypominam żadnej Winx, bo nie jestem anorektyczką o długich włosach (ani nie mam tak krótkich, jak Tecna). Dodatkowo moja uroda nie jest tak perfekcyjna, jak ich. Za to z charakterem jest inaczej. Jeśli chodzi o to, to przypominam Florę. Jestem nieśmiała, pomocna i spokojna, a dla najbliższych mi osób zrobiłabym wszystko, dokładnie tak, jak ta czarodziejka. Również tak, jak ona cenię piękno natury. Może dlatego Flora jest moją ulubioną Winxówną, a zaraz po niej jest Tecna. U niej także mogę dostrzec pewne podobieństwa do siebie. Obie interesujemy się technologią, lubimy technologiczne gadżety, wszystko musi być dla nas logiczne i nadajemy na podobnych falach, więc myślę, że byśmy się dogadały. Z resztą czarodziejek łączy mnie jedynie podobieństwo w małym stopniu, ale jestem również totalnym przeciwieństwem Bloom. Ogólnie jestem połączeniem Flory i Tecną z małą nutką Stelli, Musy i Layli.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 07-08-2014 23:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2014 11:01
Z wyglądu i charakteru najbardziej przypominam Florę. Mam taki kolor włosów jak ona, ale krótsze i oczy mam niebieskie, a nie zielone. Jestem trochę nieśmiała. Z charakteru trochę też przypominam Stellę, tylko dlatego, że lubię zakupy i strojenie się.




(c) Rebecca
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 19:09
Ja charakterek mam jak nasza kochana Stella (Lubię dolewać oliwy do ognia zawsze mam ostatnie zdanie lubię mieć to czeo chce znam się na modzie itp.) Ale jest coś we mnie troche z Bloom (Jestem porywcza odważna stawiam przyjaciół na początek wrażliwa) Kocham Flore (ale nie najbardziej) ale nie ma nic z niej chyba że odważna ale to napisałam przy Bloom ale uwielbiam naturę

Wygląd
Oczy i karnacje mam po Bloom Włosy bardziej do Layli chociaż troche jaśniejsze długość jeszcze w winx nie widziałam aby ktoś miał długość włosów jak ja
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 19:20
Nie jestem podobna z wyglądu, ale z charakteru tak. Oto co mam podobne do Winx:
Bloom - nauka i zwracanie na siebie uwagi (nie tak dużo).
Stella - zabawność i żartobliwość.
Flora - spokój i normalność.
Musa - uwielbianie muzyki.
Tecna - znajomość technologii nowoczesnej i nienowoczesnej (nie tak bardzo).
Layla - yyyy... Rolki i rower!



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
Edytowane przez Sophie dnia 18-08-2014 19:35
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 11:26
Z wyglądu przypominam Laylę, bo mam ciemnobrązowe, długie kręcone włosy za kolana i lubię jeździć na rolkach. Musę, bo lubię śpiewać i uczę się grać na flecie poprzecznym.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Lilla dnia 19-08-2014 13:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 11:33
Osobowość: Flora/Musa z pierwszych sezonów
Podobnie jak Flora, wśród nieznajomych ludzi jestem dość nieśmiała i boję się mówić o swoich prawdziwych uczuciach. Cały czas mam wrażenie, że jeżeli coś powiem to zrobię to źle, toteż spotkam się z zawodem ze strony drugiej osoby. Jestem też dość "specyficzna" (mam tu na myśli pierwszy sezon i eksperymenty, bo później Flora w miarę się "ogarnęła") i jeżeli już poświęcam czas swoim hobby to wszędzie, gdzie je rozwijam, panuje nieporządek. Do Musy jestem podobna pod względem "wybuchowości" - bo tak naprawdę czasami zdarza mi się denerwować z byle powodu, toteż wyżywać (niestety, przyznaję to z bólem) na najbliższych. I też nie lubię typowo damskich rzeczy.
Może mam w sobie jeszcze trochę Tecny bo co jak co, ale bez technologii i kontaktu ze światem bym nie wytrzymała.

Zainteresowania: Concorda/Helia/Musa
Jakby ktoś nie pamiętał - Concorda to strażniczka Alfei z drugiego sezonu opiekująca się księgami szkoły. Mam tu głównie na myśli zamiłowanie do książek, których mam tak dużo, że nie mieszczą mi się już w pokoju (a półki niestety nie mam *smutek*). Równie dobrze mogłabym tu wpisać imię szkolnej bibliotekarki, ale Concorda brzmi lepiej. Co do Helii - oboje interesujemy się sztuką, czyli głównie rysowaniem i pisaniem. Mogłabym go jeszcze uwzględnić w osobowości, ale chyba mimo wszystko jest bardziej śmiały. Jeżeli chodzi o Musę...talentu muzycznego może i nie mam, jednak bardzo lubię słuchać różnych gatunków muzyki. I także próbuję śpiewać.

Wygląd: Darcy
Tak; dochodzę do wniosku, że z wyglądu najbardziej przypominam jedną z czarownic. Mam podobny kolor włosów co Darcy - z tą różnicą, że są nieco krótsze, ponieważ mało kto może dobić do średniej długości włosów w Winx. Obydwie posiadamy także bladą karnację i taki "dziwny" kształt nosa. Poza tym - lubię kolor fioletowy, a w takim najczęściej ją widzimy. Tak na dobrą sprawę to jedyną różnicą jest kolor oczu, bo Darcy ma takie bursztynowe, a ja niebieskie.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 12:29
Osobowość: zdecydowanie Bloom, ale ja się wszędzie nie wtrącam, żeby nie było! Po prostu jestem miła, uprzejma i porządna. Często przedkładam cudze szczęście nad własnym, bo sprawia mi satysfakcję czyjś uśmiech. Zawsze pomagam, nawet w sytuacji bez wyjścia. No, ale są też i wady. Jeżeli ktoś mnie wkurzy, to nie ręczę za siebie. Bronię przyjaciół i swojej własnej osoby. Posiadam też tak zwaną mroczną stronę. Podobne do mrocznej Bloom z 2 sezonu. Potrafię być wredna jak mam powód. Z bólem przyznaję, że kiedyś byłam fałszywa. No, trochę mam też z Flory. Lęk przed sceną itp. Jestem nieśmiała, choć z czasem coraz to bardziej otwarta. Nie wiem co tu by jeszcze.
Layla - bo kocham taniec.
Stella - uwielbiam zakupy XD, zabawne poczucie humoru.
Musa - śpiewam.
Tecna - ... no, nie. Z Tecny nie mam nic xd.
Roxy - kocham zwierzęta.
Daphne - poważnie podchodzę do różnych spraw. Też kiedyś nie umiałam uwierzyć w siebię, jak ona w 1 odcinku 6 sezonu.

Czemuż taki chaos w tym poście? Przecinki, spacje, polskie znaki - to wszystko jest bardzo ważne.//Vic


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Victoria dnia 24-04-2015 16:52
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2015 14:56
Z charakteru Bloom, a z wyglądu Florę. Mam kolor włosów praktycznie taki sam jak ona, oczy też podobne. A charakteru to jestem miła, pomocna, uprzejma. No i jak tu ktoś napisał z zainteresowań Concordę, kocham czytać książki.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-04-2015 15:38
Charakter/ osobowość: Zależy, w jakiej sytuacji zostanę postawiona. W szkole, na jakiejś większej imprezie - słowem w miejscach z dużą ilością osób, zwłaszcza nieznanych - jestem nieśmiała i cicha jak Flora. Mam jej wrażliwość. Jestem również poważna, trochę dojrzalsza (rodzice tak mówią, żeby nie było!) od rówiesników. W tym przypominam zarówno Florę, jak i Tecnę.
W domu często odbija mi jednak palma. Lubię żartować i się śmiać, więc mam coś w sobie ze Stelli.
Zainteresowania: W tym przypominam Helię. Piszę wiersze. Z Barbateą i Concordą łączy mnie zamiłowanie do ksiązek. Lubię projektować ubrania, tak jak Stella, oraz ogółem rysować, przypominam więc również Bloom. Łączy mnie z nią również zafascynowanie magią i mitologią. Moje ulubione kolory to niebieski i fioletowy, jest więc podobieństwo do Bloom, Icy i Darcy. Mam bardzo dobre oceny, tak jak Musa i Flora.
Wygląd: Mam zielone oczy, tak jak Flora, oraz podobny kolor włosów (osobiście twierdzę, że to miodowy blond), choć w niektórym świetle robią się one rudobrązowe lub ciemnobrązowe. Są one proste, sięgają mi do pasa. Mam bardzo jasną cerę. Karnacją przypominam więc Stellę, Musę, Tecnę i Bloom. Stylem ubierania się przypominam Laylę i Roxy - jest on raczej luźny, ważne jest dla mnie, bym czuła się swobodnie, a przy tym nie wyglądała jak flejtuch. Rzadko noszę spódniczki i sukienki, robię to raczej od święta.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Tina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2015 20:43
Jeśli chodzi o mnie, to również jestem bliżej nieokreślona XD. Co do wyglądu, włosy mam w tym odcieniu co Flora, ale układają się tak jak u Bloom. Oczy... Cóż, te akurat są brązowe, więc nie mam do kogo ich przypasować. Karnacja... mniej więcej jak Bloom. Sposób ubierania się, hmmm... Bloom albo Musa. Zainteresowaniami przypominam z pewnością Musę i Bloom, a jeśli chodzi o charakter, to z przykrością stwierdzam, że jestem jak Bloom: dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, łatwo daję się porwać emocjom i, że tak powiem: "Jestem urodzoną przywódczynią".
Podsumowując, najbardziej chyba przypominam Bloom. Do kitu, bo jest to najmniej lubiana przeze mnie czarodziejka. Zresztą podobnie jak jej chłopak... zdezorientowany

Genialnie foch.
Edytowane przez Sophie dnia 28-04-2015 20:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Motiwia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2015 14:39
Jestem, tak jak część z was, mieszanką czarodziejek.
Z wyglądu, najbardziej można porównać mnie do Flory. Moje włosy są tego samego koloru i podobnie się układają, jednak są dużo krótsze (kilka cm za łopatki). Posiadamy również tę samą karnację, lecz inne oczy. Moje są szaro-niebieskie, coś jak oczęta Layli, lecz bledsze, bardziej szare.
Co do charakteru, to zaczynają się schody, bowiem mam coś od każdej z Winxówn:
- Bloom - czasami zamieniam się we wszechwiedzącego lidera i dyryguję oraz krzyczę, lecz staram się to zwalczać,
- Stella - niewyparzony język. Mówię to, co mi ślina na język przyniesie. No i jestem też dość zabawna (ach, ta skromność XD),
- Layla - miłość do sportu. Uwielbiam sport i jestem w niektórych dyscyplinach całkiem niezła,
- Flora - nieśmiałość. Boję się zakupów, odpowiedzi przy tablicy, rozmów z nieznajomymi/osobami, które słabo znam itp.,
- Musa - wybuchowość, muzyka. Może z nieśmiałością to dziwne połączenie, lecz jestem strasznie wybuchowa i w ogóle. No i rzecz jasna kocham muzykę,
- Tecna - zamiłowanie do komupterów. Gdybym mogła, to najchętniej siedziałabym przed komputerem całymi dniami XD.


i love my smol bubble boy
54680395 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~puniek26
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2015 21:35
Hmmm, jakby się zastanowić z wyglądu to jestem mieszanką niektórych z Winx.
Włosy - Stella - mam blond włosy, tyle że nie mam aż takich długich jak ona. Wcześniej takie miałam, ale je postanowiłam ściąć i sięgają mi teraz do ramion,
Oczy i kolor skóry - Bloom - jestem niebieskooka!
Z charakteru przypominam najbardziej Florę:
Flora - jestem cichą szarą myszką w szkole, kocham zwierzęta i kwiaty,
Musa - uwielbiam słuchać muzyki. Najlepiej przy muzyce się zasypia,
Layla - kocham sport! A w szczególności hokej i koszykówkę,
Tecna - mogłabym siedzieć całymi dniami przy komputerze i grać,
Stella - przy przyjaciołach potrafię gadać jak najęta, aż mi się buzia na kłódkę nie zamyka i trzeba mnie przystopować. Czasami jestem zabawna.



Edytowane przez Cattie dnia 25-10-2015 14:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-06-2015 18:44
Trudno będzie mi udzielić konkretnej odpowiedzi na to pytanie, ale spróbuję. Moje włosy przypominają włosy Daphne zarówno pod względem koloru, jak i uczesania. Są również bardzo długie, jednak prawie nikt nie osiąga takiej długości jak postacie z Winx, więc moje również są trochę krótsze. Jeżeli chodzi o oczy, to są one duże i niebieskie niczym u Bloom. Karnację trochę trudno mi porównać do jakiejkolwiek bohaterki. Powiem, że jest ona bardzo jasna i pasuje zarówno do karnacji Bloom, Musy, Tecny, czy też Seliny. Natomiast jeśli chodzi o charakter, to opisując go, nie potrafię się ograniczyć tylko do jednej postaci, biorąc pod uwagę jeszcze to, że od pewnego czasu w serialu prawie każdy moment poświęcony jest Bloom i jej problemom. Z pewnością jestem osobą bardzo wrażliwą i nieśmiałą tak jak Flora, czasem nawet nieco zamkniętą w sobie. Tak jak Bloom jestem uparta i posiadam zdolności przywódcze, które staram się nieco ograniczać, bo niekiedy po prostu nie wypada się tak zachowywać. Staram się również nie poddawać i zazwyczaj walczę do samego końca. Bardzo często spełniam również rolę pocieszycielki i pomagam innym w miarę moich możliwości. Oczywiście nie jestem idealna i tak jak każdemu, zdarzają mi się gorsze dni i sytuacje, kiedy w moim zachowaniu dominuje mściwość czy zdenerwowanie, tak jak u czarownic Trix i Seliny. Natomiast, jeżeli chodzi o zainteresowania, to od zawsze uwielbiam czytać książki i dobrze rysuję tak jak Bloom, nie wspominając już o zainteresowaniach związanych ze zjawiskami paranormalnymi czy też magią. Mam także coś ze Stelli, gdyż zakupy, ubrania i kosmetyki to moje drugie imię. Interesuję się także muzyką i swego czasu również grałam na gitarze (Musa). Spędzam również sporo czasu przy komputerze tak jak Tecna. Jako iż jestem na biol-chemie, mogę porównać się też do Flory i Roxy.
Edytowane przez Suzanne dnia 05-06-2015 18:58
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 13:40
Ja mam na pewno coś z każdej Winxówny! No to zacznijmy:
Bloom:
Mam odwagę jak Bloom. Jestem odpowiedzialna i wiem co mam robić.

Stella:
Zdecydowanie najbardziej ją przypominam. Nie jestem idiotką za jaką biorą ją teraz, ale jestem zabawna, lubię projektować i ubierać się w wystrzałowe ubrania! Czasami jestem zbyt zabawna!

Flora:
Na pewno nie zamiłowanie do ogromnych robali! Lubię zwierzęta typu kot, pies, koń, motylek. Czasami bawię się też trawą xD!

Musa:
Uwielbiam muzykę zarówno po angielsku jak i po polsku! Gram także na gitarze, a kiedyś grałam tak jak Musa na flecie! szeroki uśmiech

Tecna:
Długie godziny przed komputerem - to właśnie moja część Tecny. Oczywiście mam ograniczenia. Czasami to od laptopa nie mogę się oderwać!

Aisha:
Czasami jestem tak niezdecydowana jak ona! Nie chodzi tutaj o wybór chłopaków tylko o inne sprawy!

Roxy:
Czasami jestem nieśmiała jak ona. Oczywiście łączy nas zamiłowanie do zwierząt! Czasami ubieram się jak ona.

Daphne:
Daphne niczego się nie boi - tak samo jak ja, ale ozywiście czasami dba o siebie i o innych tak jak ja, albo ja tak jak ona, ale przecież to jest to samo!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2015 10:55
Wyglad; oczy jak Bloom, włosy jak Layla, karnacja jak Tecna, latem jak Flora.
Charakter; to tak jakbym wymieszała Stellę, Musę i Florę... Jestem nieśmiała, wrażliwa i często paplam o wszystkim. Zainteresowania Layla i Tecna... uwielbiam sport i komputery. Biorąc to wszystko w jedną garść, przypominam Laylę, Tecne i Florę.



Wyglad; oczy jak bloom, włosy jak layla, karnacja jak tecna latem jak flora
Charakter; to tak jakbym wymieszala stelle, muse i florę... Jestem nieśmiała, wrażliwa i często paplam o wszystkim. Zainteresowania layla i tecna... uwielbiam sport i komputery. Biorąc to wszystko w jedną garść przypominam layle tecne i florę.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-07-2015 10:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kogo z Winx przypominacie?
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 31-07-2015 09:53
Z wyglądu najbardziej przypominam Bloom i Florę. Mam błękitne oczy - tak samo jak Bloom - i jestem szatynką, więc jak najbardziej Flora. Długością włosów dorównuję czarodziejce Smoczego Płomienia. Zainteresowania mam podobne do Layli, Flory, Musy, Bloom i Tecny. Kocham sport, rośliny i zwierzęta; lubię słuchać muzyki i śpiewać, a także rysować i zajmować się komputerami. Charakter pasuje mi do Flory - czasem jestem nieśmiała, Musy - jestem uparta, ale wrażliwa, i do Stelli - mam niewyparzony język i mówię nieprzyjemne słowa osobom, które mnie denerwują.



Edytowane przez Cattie dnia 24-10-2015 15:15
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
~Vixen0
14:07:07 13.04.2024
Dawno nie zbieram:<
~Vixen0
14:06:57 13.04.2024
Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
~Vixen0
14:06:45 13.04.2024
Fajnie byłoby jakby stara kreska w komiksach byłaby na zawsze
~Vixen0
14:06:10 13.04.2024
Ale mega
^Flamli0
11:50:16 13.04.2024
w środku komiks z transformacją sirenix z sezonu 8 w starej kresce rly KLIK
^Flamli1
11:48:38 13.04.2024
^Flamli0
11:48:28 13.04.2024
nowy numer magazynu we włoszech
^Flamli0
13:16:21 06.04.2024
zapraszam na nowy 24 stronnicowy komiks z transformacją Dreamix :> KLIK
~Vixen0
17:30:44 03.04.2024
Ale koreańskie zupki są lepsze
~Vixen0
17:30:25 03.04.2024
W sumie to lubię jeść zupki takie chińskie co 3 minuty i są gotowe do zjedzenia
~Vixen0
17:29:50 03.04.2024
UwU
~Speksi0
17:15:12 02.04.2024
Hazard tylko ze zdrowiem, obstawiam czy to co zjem mi zaszkodzi niegrzeczny
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.