Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 12:58
Moją przyjaciółką mogła by być Bloom. Jak Bloom na samym początku swojej przygody z magią często jestem zagubiona, a nawet nieśmiała, ale gdy potrzeba to tak jak ona mam odwagę wziąć sprawy w swoje ręce. Często staję się liderką w niektórych ważnych sprawach. Kiedy sie wyluzuje mam tę pewność siebie i zaskakuje innych, że nie jestem cicha myszką schowaną pod miotłą. :cool:


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 01-05-2014 10:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2014 20:44
Zawsze, jak leciała bajka Winx Club i piosenka, ja z kuzynką wyobrażałyśmy sobie, że tańczymy z Bloom. Myślę, że ona powinna być moją przyjaciółką. Dużo nas łączy, np. jest "przewodniczącą" Winx, a ja jestem przewodniczącą klasy. Chłopakiem raczej Brandon. Najładniejszy ze specjalistów. Czasem robiłam zdjęcie (przerobione) ze mną i z nim xD. Ale byłam wtedy jeszcze mała, i co się za tym ciągnie... głupia.

--
"Jakby" nie "jagby". Gubisz polskie znaki i przecinki.



przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 06-01-2014 20:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2014 14:37
To pytanie jest bardzo dobre, bo w zasadzie nie rozmyślałam. Ale jak już tu jestem to tak. Moją odwieczną przyjaciółką by była oczywiście Musa, bo uwielbiam muzykę jest w niej tyle ciepła i harmonii, Bloom za osobowość i to, że jest sobą. Chłopaka? Hm .. sama nie wiem. Jakoś nie myśłalam nad tym. Ale jak tak, to wybrałabym Brandona lub Rivena.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 06-04-2014 17:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 23:46
Moim chłopakiem mógłby zostać bezapelacyjnie Helia. Lubię takich chłopaków, jak on, czyli trochę nieśmiałych, ale odważnych, szarmanckich romantycznych. Dodatkowo coraz częściej wpadają mi w oko chłopacy z długimi, prostymi włosami.
Jeśli chodzi o przyjaciółkę, to najbardziej dogadałabym się z Florą i Tecną, gdyż mamy podobne charaktery i podzielam ich zainteresowania.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 07-08-2014 23:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 00:32
Chłopakiem? Raczej Helia. Chciałabym zobaczyć, jak to jest mieć obok takiego romantyka. Pisałby mi wiersze i razem ze mną oglądałby wyciskacze łez ^^. A co do przyjaciółki, uważam, że najbardziej dogadałabym się ze Stellą. Uwielbiam zakupy, zawsze staram się dbać o swój wygląd i mam poczucie humoru. Czasami jestem też nieśmiała i uczuciowa jak Flora, więc myślę, że z nią również mogłabym się zaprzyjaźnić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2014 17:10
Moją najlepszą przyjaciółką byłaby zapewne Flora. Mamy podobne charaktery i z pewnością byśmy się dogadały. Ewentualnie Stella, także kocham robić zakupy i kupować sobie nowe ciuchy ^^.
Zaś chłopak... nie wiem, chyba Helia. Jest taki piękny i romantyczny, pisałby do mnie wiersze, w których wyznawałby mi miłość... Achh, marzenia :c.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 15:49
Przyjaciółka? Myślę, że Flora, bo jest spokojna, opanowana i ma podobne zainteresowania do moich. Uwielbiam opiekować się roślinami i dobrze się uczę. Z wyglądu jestem do niej bardzo podobna. Również mam jasne pasemka przy twarzy, śniadą karnację (chybaaa xdd), jestem wysoka (chociaż nie wiem czy to się zalicza?) i mam podobny kształt oczu.
Chłopakiem? Helia, który jest romantyczny tajemniczy i słodki. Wprost ideał! (jak dla mnie).


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Samantha dnia 22-08-2014 15:52
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 16:50
Na pewno ciągle kłóciłabym się ze Stellą. Nie lubię przebieranek, ani zakupów i sukienek! Przyjaźniłabym się z Florą może Laylą i Musą. Największym wrogiem moim mogłaby być jakaś wredna czarodziejka w Alfeii uśmiech))


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 19:59
Trudny wypór, co do przyjaciółki, ale wybrałabym najprawdopodobniej Florę oraz Laylę. Mam coś, co lubi Flora i coś co Layla. Ogólnie bardzo lubię te dwie postacie i mogłybyśmy zostać trójką najlepszych przyjaciół xd.
Co do partnera. Wzięłabym Nabu. Tak, Nabu. Choć... on już w serialu nie gra, ale wybrałabym właśnie jego. Był szczery dla Layli i poświęcił życie, aby im pomóc. Dlatego on, choć nie żyje... Ale fajnym partnerem byłby też, no nie wiem... Helia albo Riven?


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-08-2014 10:17
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 09:25
Chętnie zaprzyjaźniłabym się z Daphne, Tecną i Florą - są miłe, spokojne, utalentowane... Czego więcej chcieć? Nie pamiętam, żeby Daphne i Flora kiedykolwiek kogoś obraziły, a Tecna to z uzasadnionych, moim zdaniem, powodów. A takich typków jak Musa albo Bloom unikałabym jak ognia...
Sądzę, że najbardziej pasowałby do mnie Timmy, bo też jestem takim świrkiem przewraca oczami. Nie miałabym też nic przeciwko Sky'owi niegrzeczny, bo ma dystans do siebie i ogólnie... fajny jest uśmiech.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 09:36
Moją przyjaciółką byłaby oczywiście Layla. Lubiłem ją od zawsze. Jest miła, sympatyczna, no może z wyjątkiem 4 sezonu (ale cały 4 sezon był do kitu). Gdybym miał razem z Laylą wybrać wspólną przemianę, to byłaby to transformacja Sirenix.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-08-2014 10:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2014 18:26
Cóż. Wybrać trudno, ale moją przyjaciółką z Winxa byłaby Tecna. Obie interesujemy się technologią, poza tym, jest moją ulubioną czarodziejką.
Za to chłopakiem może Helia albo Timmy. Co do Timmiego, uwielbiam okularników uśmiech. Natomiast Helia jest super i umie rysować. Sama nie wiem, którego bym wybrała. Chociaż może Rivena. W sumie to sama nie wiem, nie mam jakiegoś określonego gustu uśmiech.
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2015 13:32
Moimi przyjaciółkami mogłyby być na pewno Flora i Musa. Mam podobny charakter. Z jednej strony jestem nieśmiała, cicha i spokojna, ale z drugiej bywam roztrzepana i często się kłócę, wtedy mi się tryb prawnika włącza xdd. A co do zainteresowań to podobnie jak Flora - lubię się uczyć.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Victoria dnia 01-05-2015 14:07
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 13:38
Moim chłopakiem niegrzeczny byłby zdecydowanie Brandon. Taki słodziutki i uroczy to właśnie mój typ.
Moimi przyjaciółkami zostałaby Stella, Roxy i Daphne. Ewentualnie Tecna i Bloom. Z pewnością byśmy się dogadały!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 21-08-2015 13:44
Moimi przyjaciółkami zostałyby chyba Flora i Musa, mam podobny do nich charakter: raz jestem nieśmiała i cicha, a raz uparta i buntownicza mruga . No, ewentualnie Stella, fajnie jest poszukać sobie nowych ciuchów z ekspertką od mody xxd. Moim chłopakiem mógłby być Helia serce, taki cichy romantyk, można by było pooglądać z nim "wyciskacze łez", jak to określiła bamboleo. No i listy miłosne... ach serce .



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-08-2015 14:02
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2016 18:35
Chłopakiem zdecydowanie Riven. To byłaby raczej burzliwa miłość, ale rozumiałabym go, a on mnie. Skąd to wiem? No cóż... Raczej oglądając serial i zwracając na niego uwagę zawsze go rozumiałam, nawet gdy odszedł od Musy. No i po za tym lubię bad boys'ów. Nie chodzi mi o to, że jest czarnym charakterem, ale trudnym i buntowniczym.
Przyjaciółka... Tecna albo Musa. Mam coś z charakteru ich obu.


- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-01-2016 14:30
Myślę, że gdyby miała się zakochać w jakimś specjaliście, byłby to Helia lub Timmy. Helia za to, że go kocham od kiedy pamiętam XD. To mój ulubiony specjalista, taki romantyk sam z siebie i w ogóle *-* Strasznie się cieszę, że to chłopak akurat Flory, są tacy idealni razem. Ale z drugiej strony nie wiem, czy bym się z nim nie nudziła. Moje "ja" cały czas walczy, czy jestem bardziej romantyczna, czy raczej wolę się pośmiać i pogadać na luzie, a taki Timmy, który byłby też i moim przyjacielem i z którym mogłabym głównie pisać, dzięki czemu bylibyśmy na pewno wobec siebie bardziej otwarci (uroki pisania, no każdy się zgodzi xD) mógłby być dla mnie lepszą połówką.

Co do przyjaciółek, zdecydowanie, tylko i jedynie Musa. Już wyjaśniam. Z Bloom bym się nie dogadała, bo ona jest non stop najlepsza i w zasadzie przyjaźni się z każdym, pewnie bym była zazdrosna i przy okazji jej nienawidziła XD. Stella to ogólnie w ogóle nie mój typ człowieka, super fajnie, jest śmieszna, ale ani mnie nie bawi łażenie za ciuchami, ani ploteczki, ani inne tego typu sprawy. Od zawsze byłam bardziej chłopczycą niż księżniczką (chociaż od dziecka marzę, by księżniczką zostać, ciii, nie widzieliście tego XD). Flora jest chyba za miła, za spokojna i za kochana, no ogólnie z charakteru anioł, ale na dłuższą metę bym tego nie wytrzymała, zasłodziłabym się ;-;. Tecna jeszcze, może byśmy się nawet dogadały, bo obie jesteśmy jakieś takie wycofane w kontaktach z innymi ludźmi, ale trochę przeraża mnie jej brak jakichkolwiek uczuć i ta mania poprawiania każdego. Layla jest dla mnie zbyt pewna siebie, przyćmiła by mnie tak, że bałabym się odezwać, a co dopiero do niej. Musa kocha muzykę i tak naprawdę tylko o niej by rozmawiała, co daje nam miliony godziny spędzonych na gadaniu o swoich idolach itp. serce Do tego jest (a raczej była) chłopczycą, więc nie martwiłabym się o to, że zacznie mi nawijać o historii makijażu, którego szczerze nie cierpię. Jejku, jak sobie wyobrażam ile miałybyśmy wspólnych tematów to aż mi przykro, że taka Musa nie istnieje naprawdę XD.
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2016 12:52
Uu... Dziwny temat...
Jeżeli bym miał mieć przyjaciela, to byłby to Timmy, Brandon albo Helia. Why??? Ponieważ Timmy jest taki super, trochę niezdarny, ale jest w porządku. Helii i Brandona mógłbym się zawsze poradzić.

Jeżeli chodzi o dziewczynę, to - nie zdziwcie się, ludziska - BLOOM. No po prostu taka modelka, pomocna, ma złote serce. I do tego jest piękna (so sexy).
Trochę dziwny temat przewraca oczami. Sorry za ten tekst w nawiasie...



Edytowane przez Sophie dnia 02-05-2016 15:39
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 23:21
Najlepsza przyjaciółka - Bloom!
Po prostu od samego początku była moją ulubioną czarodziejką. Szanuję ją za odwagę, gotowość do poświęcenia i dobroć. Pod kilkoma względami jesteśmy do siebie podobne, a ja jestem przekonana, że z łatwością byśmy się dogadały.
Wymarzony chłopak - Riven!
Lubię takich nieszablonowych chłopców. Riven jest tajemniczy i zabawny. Gracie w "Słodki flirt"? Specjalista przypomina mi mojego Kastiela serce.

Czasami niepotrzebnie stawiasz dwie spacje zamiast jednej bądź przeciwnie, brakuje jej - w przypadku myślnika spację stawiamy też przed nim. //również Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 14-08-2017 15:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kto mógłby być Twoim przyjacielem lub partnerem?
~EarthAngel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2017 12:29
Myślę, że mogłabym się zaprzyjaźnić z Florą lub z Musą. Czarodziejka natury bardzo przypomina mnie z charakteru, jak i z wyglądu. Jestem tak samo jak ona nieśmiała i wrażliwa, dobrze się uczę. Musa jest trochę inna, ale mam z nią wiele wspólnego. Poza tym ona wydaje mi się najciekawszą z Winx serce.

Jeśli chodzi o chłopaka to najprawdopodobniej Helia. Jest moim ulubionym specjalistą, jest bardzo ciekawy i w ogóle go lubię serce.

Staraj się unikać powtórzeń ;>. Czasami wkradnie się literówka. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 14-08-2017 15:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.