Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?  ☙

Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2014 16:25
O serialu dowiedziałem się, gdy miałem 5 lat, był to 2008 rok. Ja i moja siostra zobaczyliśmy reklamę w telewizji wydania "Klubu Winx" z płytą. Była to płyta z pierwszymi odcinkami 2 sezonu, ale było to pierwsze wydanie, bo jeśli ktoś pamięta, na początku produkowania DVD z Winx'a było wielkie zamieszanie, czyli najpierw wydanie 2 sezonu uznanego za pierwszy, potem dopiero pierwszy i później trzeci.


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Edytowane przez Sophie dnia 19-07-2014 10:35
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2014 10:13
Ja o Winx dowiedziałam się... Inaczej napiszę. Miałam wtedy jakieś 8 lat, przypadkowo natknęłam się na "Tajemnicę Zaginionego Królestwa" (w telewizji). Potem na serial, wtedy 3 sezon. Później na sezon 4. Bardzo go polubiłam i zaczęłam się interesować. Jednym słowem, znalazłam swoją zajawkę uśmiech. Szukałam w internecie... i potem już to jakoś poszło. Gdy już wiedziałam o Winx'ie dużo, wyszukałam WB i obejrzałam sezon 5. Teraz 6... I to moja historia uśmiech.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Sophie dnia 19-07-2014 10:33
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2014 10:39
Na początku jak powyżej oglądałam TZK, karteczki zbierałam, nawet imiona kojarzyłam, ale nadal nie mogłam powiedzieć, ze znam Winx. To się zaczęło gdy przeglądałam program i zauważyłam, że owy serial będzie lecieć na TV4 <jak dobrze pamiętam, bo trochę leciało na TV 6 i Puls 2>. Dwa tygodnie czekałam na odcinek <nie miałam wtedy internetu>, więc niecierpliwiłam się, kiedy wyemitują go. Puścili specjale, potem kultowy trzeci sezon, później czwarty zdezorientowany (5 sezon mam cały na DVD). I tak to trwa do 6 sezonu. Nieprawdopodobne, a jednak.



Edytowane przez Cattie dnia 28-12-2014 13:30
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 11:06
To było tak: nudziło mi się i leciałem po kanałach, aż trafiłem na ZigZapa, gdzie leciał 8 odcinek sezonu 3. Wtedy ujrzałem przemianę Layli Enchantix i od razu mi się spodobała zarówno ona, jak i cały serial.

Możesz pisać trochę dłuższe posty?




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Cattie dnia 25-02-2017 20:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 13:50
Na serial natknęłam się przypadkiem, buszując po kanałach. Było to w 2004 roku. Nie pamiętam, czy był to jeszcze Mini Max, czy już Zig Zap, ale była to pierwsza seria odcinek 5 Koszmarna randka. I tak zaczęłam oglądać to codziennie. Niecierpliwie czekałam na ostatni odcinek każdej serii. I uwielbiałam wątki z Florą w roli głównej. Teraz serial też jest fajny, ale to nie to, co kiedyś. Ciągle wszystko dzieje sie wokół Bloom, która sama ratuje Magiczny Wymiar, a pozostałe Winx ledwo dostają swój jeden wątek w całej serii.
Edytowane przez bamboleo dnia 08-08-2014 13:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 13:55
Po raz pierwszy natknęłam się na Winx jeszcze w 6 podstawówce. Wtedy była moda na kolekcjonowanie karteczek do segregatora, więc stwierdziłam, że ja też będę podążać za tą modą. Najpierw trzeba było zainwestować w swoje piersze karteczki, więc udałam się do księgarni, gdzie natknęłam się na kartkę, na której były bodajże Flora, Bloom i Musa. Wtedy był też okres interesowania się Witchem i wszystkim co magiczne, więc po kupieniu karteczek z Winxa zaczęłam szperać po internecie. Początkowo nawet nie znalazłam odcinków na internecie, więc moja przygoda zaczęła się od oglądania 3 sezonu na starym, dobrym Zig Zapie.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 14:15
Miałam chyba z 7 lub 8 lat, kiedy u koleżanki w domu, wymieniałyśmy się karteczkami (ah, wspomnienia), ja miałam jedną karteczkę z Winx, moja koleżanka, strasznie chciała ją ode mnie dostać, tylko, że ja nie wiedziałam o co jej chodzi, nie zdałam wtedy jeszcze naszych czarodziejek. Spytałam się jej dlaczego tak bardzo ją chce. Ona wtedy wyjaśniła mi o co chodzi. Od tego momentu, zawsze u tej koleżanki, oglądałyśmy razem Winx uśmiech. Teraz już niestety nie mamy okazji, bo ona się przeprowadziła, szkoda.


{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 17:10
O Winx dowiedziałam się w przedszkolu, mogę uznać, że przypadkowo. Jedna grupka dziewczyn bardzo lubiła Winx, więc od czasu do czasu oglądałam sobie ich gazetki, oglądałam prezenty i karteczki z tymi wróżkami. Później w telewizji czasami oglądałam odcinki Winx i tak zaczęła się moja przygoda.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2014 17:00
Ja zostałam fanką Winx gdzieś w 2012 roku. Przeglądałam kanały i natknęłam się na nie na TV4. Był to 2 albo 3 sezon. Zauroczył mnie Winx i od razu zaczęłam oglądać. Ja nigdy sobie nie kupowałam komiksów i książek, może dlatego, że byłam za stara albo po prostu nie lubiłam komiksów. Książkę bym chciała sobie kupić, ale czasopisma bym nie kupiła. Nie wiem dlaczego, ale od razu polubiłam Bloom (i tak jest do dziś). Witch'a nigdy nie oglądałam i nie zamierzam, Winx mi w zupełności wystarczą.

"Winx" to nazwa własna, więc piszemy ten wyraz wielką literą :3. /Lilla
Edytowane przez Lilla dnia 04-10-2014 09:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2014 08:08
Winx oglądałam na TV4, gdy byłam bardzo mała i był wtedy puszczany 3 sezon, ale potem przestali emitować odcinki. W 2013 roku, na wakacjach przyszłam jak co dzień do babci, ale wtedy przyszedł też mój brat. Oglądałam byle co w TV, aż brat mi zabrał pilota i zaczął wertować kanały. W pewnym momencie zobaczyłam znajomy obraz i postać. Kliknęłam w "informacje" i pisało, że to sezon 3 Winx Club. Ten odcinek akurat pamiętałam, bo oglądałam kiedyś jego powtórkę. Potem jak codziennie przychodziłam do babci, to włączałam sobie Winx. Kilka dni później natknęłam się na lipcowy numer magazynu tej kreskówki, ale tata nie chciał mi kupić, więc przyszłam kilka dni później do innego sklepu, ale tam był już sierpniowy magazyn, jednak i tak go kupiłam. Prezentem do gazetki były niespodzianki i trafiłam na film Winx Club Magiczna Przygoda, naszyjnik i naklejki. Postanowiłam obejrzeć ten film, ale dopiero wtedy, gdy obejrzę pierwszą część. Szukałam na jej temat informacji w internecie i natknęłam się na WB. Ciocia mi nagrała tę część na FilmBox'ie i przyszłam tydzień później do cioci i go obejrzałam. Potem drugą część też. Przed końcem wakacji szukałam jakichś konkursów z Winx'a i ponownie trafiłam na WB. Przejrzałam wtedy kilka stron z informacjami i zaglądałam tam codziennie, ale dopiero na początku kolejnych wakacji zrobiłam sobie tutaj konto.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Lilla dnia 04-10-2014 09:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~_Floorka_Nature_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2014 12:43
Do Winx trafiłem w jakiś nudny dzień. Skakałem po portalach z grami online i przypadkiem kliknąłem na reklamę. Przeniosło mnie do jakiejś strony, na której od razu leciał odcinek jakiejś bajki. Z nudów obejrzałem, był to pierwszy odcinek pierwszej serii "Klubu Winx". Na początku myślałem, że to jakaś reklama, ale coś mnie pchnęło, żeby wpisać nazwę serialu w Google, no a dalej to się już domyślacie. Teraz to już nie mogę żyć bez Winx.

Nazwy własne (np. Winx) piszemy dużą literą! //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 28-12-2014 13:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2015 22:02
Rany, kiedy to było...
Na trop serialu wpadłam jeszcze za czasów podstawówki - wtedy szalała jeszcze moda na kolekcjonowanie i wymienianie się karteczkami z postaciami z bajek. Najpopularniejsze były właśnie czarodziejki z Winx oraz W.I.T.C.H. - drugą serię naprawdę uwielbiałam (i nie, to nie z tego powodu wybrałam na trzecie imię Kornelia >.> ), ale o Winx nigdy nie słyszałam. Niemniej podobał mi się wygląd tych wróżko-podobnych postaci. Aż w końcu trafiłam na kanał ZigZap, gdzie Winx wówczas leciało - wprawdzie wolałam Jetixa, jednak od czasu do czasu zaglądałam także i tam. Swojego czasu miałam jeszcze małą "obsesję" na punkcie gier oraz ubieranek o tej tematyce xD.
A że mam z tą bajką miłe wspomnienia, postanowiłam teraz do niej wrócić - a konkretniej do pierwszych trzech sezonów, bo te tworzone pod skrzydłem Nickelodeon to jakiś żart.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr


Edytowane przez YouStee dnia 05-01-2015 11:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 00:45
To jest najdziwniejsza historia mojego życia. Pewnego dnia, kiedy wróciłam z kolonii, to było w 2004 roku lipiec/sierpień, włączyłam tv na Mini Max i leciał Winx, ale jeszcze o tv nie wiedziałam, a że od środka to kazałam przełączyć, a że nic w tv lepszego nie było, to wróciłyśmy z siostrą w Mini Max'a i kontynuowałyśmy odcinek. Do dziś pamiętam to był 1 sezon, odcinek z egzaminem Wizgiz'a o uczciwości. Od tamtej pory śledzę ich przygody serce.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-02-2015 18:51
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 21:00
To długa historia...(zaczynam tak, bo prawie tego nie pamiętam!). Pewnego dnia wieczorem usiadłam przed telewizorem (ale rymy xd) i oglądam jakieś seriale animowane. Nagle wyskoczyła na ekran wróżka (zawału można dostać)! Jeżeli dobrze pamiętam, była to Stella i było to na TV4; był to sezon 3 i było to w sobotę (znaczy chyba)! Bardzo się zaciekawiłam tym serialem i zaczęłam szperać w internecie o informacjach. Gdy sezon 3 na TV4 się skończył i nie puszczali Winx już w telewizji, to oglądałam na kreskóweczki.pl Winx i YouTube, bo strasznie Winx mnie ciekawiły i nadal ciekawią.



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Suzanne dnia 05-07-2015 21:08
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 08:25
Ojoj, to było tak dawno, naprawdę. Miałam z pięć lat, gdy rozpoczęłam swoją historię z wróżkami. W tych czasach modne było zbieranie karteczek, więc i ja również to robiłam. Miałam dwa segregatory, w tym większość wypełnione karteczkami z "Klubu Winx". Pewnego dnia oglądałam bajki (xd) i zaciekawiła mnie jedna, nosiła taki sam tytuł, jak te dziewczyny z karteczek! Postanowiłam ją obejrzeć i potem szalałam za tą bajką... Miałam jednak dwuletnią przerwę, jednak potem powróciłam do Winx'a ze swoim blogiem - zarazem pierwszym blogiem.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 18:23
Mam jakieś mgliste wspomnienie, że serfując po obcojęzycznych kanałach u babci natknęłam się na trzeci sezon. Pamiętam dwie sceny:
- Stella jako potwór wybiega na przeciw Winx, a Flora krzyczy;
- Valtor i Trix przechadzający się w pobliżu zmutowanych syren.

Prawdziwym początkiem były jednak płyty z serii "Tina poleca". Miałam pięć lat, kiedy tata przyniósł mi dwie pierwsze. Dodam, że pomieszali odcinki - najpierw dali drugi sezon, z czego nie po kolei i brakowało dwóch odcinków (obejrzałam dopiero po latach, w internecie), potem dali, już chronologicznie ułożony, pierwszy sezon, a potem trzeci.
Ale odbiegłam od tematu. Otóż zakochałam się w tej kreskówce od pierwszego wejrzenia. Płyta została kupiona wieczorem? Co z tego, niech inni śpią, ja sobie pooglądam. Potem przyszedł czas na powtarzanie od nowa odcinków, zbieranie karteczek do i tak przepełnionego segregatora, kolekcjonowanie gazetek i wysyłanie listów i rysunków (z czego ukazały się dwa razy). Obecnie szał mi przeszedł, nadal lubię tą kreskówkę, ale nie mam już takiego fioła - Winx było dla mnie tak ważne, jak oddychanie. Sentyment pozostał. Ogromny sentyment.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-07-2015 12:30
Ja o Winx dowiedziałam się przypadkiem, kiedy oglądałam Puls2. Najpierw uważałam, że to głupi serial dla małych dzieci, lecz po jakimś czasie znowu się na niego wpadłam i stwierdziłam, że są fajne. Po poszukiwaniu w internecie napotkałam tę stronę, ale nie bierzcie tego do siebie, że najpierw nie lubiłam Winx zawstydzony.

Gubisz przecinki oraz robisz literówki. Czytaj posty przed publikacją.//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 02-10-2016 14:07
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2015 12:51
To było któregoś dnia wakacji, nie pamiętam ile wtedy miałam lat. Oglądałam telewizję - niestety, nie było nic ciekawego. Natrafiłam na kanał, na którym akurat nadawali sezon czwarty "Winx Club". Najpierw nie chciałam tego oglądać, myślałam, że to jakiś nudny serial dokumentalny XD. Włączyłam jednak Winx i oczarował mnie. Wtedy jeszcze nie tak bardzo zauroczona, ale zaraz na drugi dzień zaczęłam szukać w internecie informacji o tej kreskówce. Obejrzałam kilka odcinków trzeciej serii i wprost nie mogłam się oderwać. Teraz już trochę mniej mnie to interesuje, po tym jak powstały sezony takie jak 5-6. Kiedyś Winx był o wiele ciekawszy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-08-2015 21:23
Jak byłam młodsza, to karteczki w szkołach rządziły. Natrafiałam na Winx i Witch. Nie obchodziły mnie, w ogóle większość ludzi nie interesowały tak bardzo. Nie pamiętam już tego tak dokładnie, ale chyba pewnego dnia natrafiłam na Winx w TV. Po prostu to pokochałam. A potem,znudziły mi się te same odcinki i porzuciłam Winx placze. Został mi w szufladzie odcinek "Wyciek" na płycie, film "Magiczna Przygoda" na półce i trzy magazyny w szufladzie. Nie pokapowałam się, że nie obejrzałam jeszcze chyba połowy sezonu piątego i całej szósteczki wow. Nie wiedziałam nic o Sirenixie placze. Aż tu nagle, właśnie w tym roku, zaczęłam oglądać Winx Cluba na internecie od odcinka pierwszego. I powróciłam! I już nie odejdę! Bo ja kocham Winx Club!szeroki uśmiech
Edytowane przez Suzanne dnia 02-08-2015 21:28
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-08-2015 21:38
Aż nie mogę uwierzyć w to, iż jeszcze nie wypowiedziałam się w tym temacie. Myślałam, że już to zrobiłam, ale no niestety skleroza mnie łapie.

Nigdy nie posiadałam ZigZapa. Zazdrościłam wszystkim, którzy mieli. Ja musiałam zadowolić się (w późniejszych latach) Jetixem oraz Disney'em. Jako mała dziewczynka oglądałam bajki w innych językach, ponieważ nasz telewizor łapał niemieckie, włoskie i francuskie stacje (ogólnie był nawiedzony, ale pomińmy ten fakt). To właśnie wtedy po raz pierwszy spotkałam się z naszymi czarodziejkami. Wiadomo, że wróżki od razu przykuwały uwagę małych dziewczynek - tak też było i w moim przypadku. Oglądałam tę bajkę maniakalnie, czasami nawet mama musiała mnie odganiać od telewizora. Aż pewnego dnia natknęłam się na odcinek pt, Hallowinx. Tak wystraszyłam się tych czarownic bez twarzy, że zaprzestałam śledzenie dalszego losu dziewcząt. Dopiero później, kiedy była era zbierania karteczek, rozpoznałam czarodziejki, które niegdyś były mi bliskie. Nie oglądałam serialu - nie miałam gdzie. Dopiero gdy natknęłam się w sklepie na gazetkę z odcinkami z trzeciego sezonu, zaczęłam oglądać tę kreskówkę na nowo. Ogólnie Winx to moje dzieciństwo. Większość osób uważa, że to infantylne, iż ciągle w tym siedzę, ale prawda jest taka - nie potrafię się od tego odciągnąć!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.