Nowości
21.01.2019
❧ dodano komiks nr 174 pt. "Pieśń wielorybów"

06.01.2019
❧ dodano komiks nr 175 pt. "Lekcje mody"

06.07.2018
❧ dodano komiksy nr 160, 163 i 168 -> KLIK,

12.06.2018
❧ dodano piosenki z 2 sezonu World of Winx po polsku,

11.05.2018
❧ dodano piosenki z 1 sezonu World of Winx po polsku,

02.05.2018
❧ dodano PNGsy - KLIK,

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 793
Nieaktywowany Użytkownik: 0
 Najnowszy Użytkownik: ~flyingpanda
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Nowy głos Stelli - hit czy kit?  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorNowy głos Stelli - hit czy kit?
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2014 22:02
No właśnie. Chciałabym zapytać, co Wy sądzicie o nowy głosie Stelli z 6 serii. Uważam, że jest on okropny, tak jakby wypowiadała się jakaś zupełnie obca czarodziejka, a nie ona. Jej głos jest jakiś piskliwy. Tamten stary świetnie odzwierciedlał jej osobowość - humor, radość... Wydaje mi się, że nie dam rady się do niego przyzwyczaić. A Wy co sądzicie?


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Cattie dnia 21-03-2016 18:12
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli- hit czy kit ?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2014 22:13
W sumie przyznam tobie rację i nawet się sprzeciwiać nie będę. Mogę zaakceptować dub Seliny i Daphne, gdyż nawet są fajne, ale Stelli ja mimo swego wielkiego optymizmu do wszystkiego, sama tego zaakceptować nie mogę. Szkoda, że dawna dubbigująca umarła i na tym trochę ubolewam, bo była z tym całkiem zżyta, nawet w początkach swej kariery. Dzisiejsza podkładana nie jest zbyt... hmm... doświadczona w dubbingowaniu seriali typu Winx Club, przynajmniej tak mi się zdaje. Poza tym, seria zaczęła się niezbyt dobrze, gdyż większość bohaterów, a zwłaszcza nowe głosy, mają jakieś zawahania tekstów, w tym też Stella. W poprzednich głosach tejże bohaterki był jakiś akcent na poziomie, tutaj natomiast wyszło to katastrofalnie. Aczkolwiek znalazłam JEDEN PLUS jej głosu, jest lepszy od Alice. Myślę, że jakby Nick bardziej się wysilił nad dubbingiem osób, to nawet sezon byłby nawet udany, niestety lenistwo sprawiło, że stworzyli dno niż jakikolwiek efekt, no co zrobić, nic nie zrobić.
Edytowane przez YouStee dnia 11-06-2014 08:14
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli- hit czy kit ?
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2014 22:19
Jest tragiczny, w ogóle nie pokazuję jej wnętrza. Słuchając go ma się odczucie, że jest to taka pusta lalka... Ja osobiście proponowałabym głos z TZK i MP Stelli, tam miał chociaż to coś. Jakoś się bronił, a ten? JAKAŚ MASAKRKA.

---------------------------------
Pamiętaj o przecinkach!Love doesn't discriminate
Between the sinners
And the saints
It takes and it takes and it takes
And we keep loving anyway
We laugh and we cry
And we break
And we make our mistakes

Edytowane przez YouStee dnia 11-06-2014 08:15
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli- hit czy kit ?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2014 22:38
Właściwie ten głos nie pasuje do naszej Stelli. Wolałam poprzednie sezony. Kiedy głos Stelli był naprawdę fajny i do niej pasował. Tak wtrącę się troszkę do głosu Daphne. Przypomina mi głos Barbie. Selina ma całkiem niezły dubbling. Jednakże głos Stelli wypadł okropnie. Podsumowując głos Stelli jest marny.


몽중몽; Dream In A Dream
ps. sory za moje dawne i glupie posty, bylam debilem
*:・゚✧ 489s.tumblr.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit ?
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 10:08
Nie, nie i jeszcze raz nie. Nikt nigdy nie zastąpi Krystyny Kozaneckiej. Dubbing Zuzanny Galli kompletnie nie pasuje do postaci Stelli. Jej głos jest mdły i mam wrażenie, że mówi przez nos. Mam wrażenie, że te wszystkie dialogi mówi na odczep się, tylko po to, żeby była kasa. Nie wkłada w to uczucia. Przykro, ale trzeba się z tym pogodzić.tęskno za nimi :<<<<
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 14:06
Nowy głos Stelli jest do bani. Jakby to nie ona. Stary głos czarodziejki był wspaniały i do niej pasował. Ten to po prostu masakra. Na dodatek jest teraz "Stella czarodziejka słonecznego blasku". Nie może być tak jak wcześniej? Nie chce mi się słuchać jej okropnego głosu, nie było innej osoby?! Cóż, trzeba się z tym pogodzić.
(c) Rebecca
Edytowane przez YouStee dnia 11-06-2014 14:08
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 18:22
Nie jestem za takimi tematami. Wolałabym jeden o nazwie dubbing i tam o tym podyskutować, no ale trudno.

Jak dla mnie głos Zuzanny Galli nie współgra z postacią Stelli. Jej głos to jakaś zwykła "zbyt" poprawna recytacja. Bardziej nadawałby się do jakiejś nauczycielki baletu w "Barbie". Jak dla mnie ten głos także jest pusty. Nie czuć w nim takiego "ciepła" i takiej osobowości jak w przypadku Stelli tu jest po prostu poprawnie wyrecytowane, ale bez uczucia. Kozanecka to było mistrzostwo świata. Już nawet Węgrzynowska oddawała Stelli więcej "ciepła", a tutaj mamy jakaś sytuacje, w której głos nie idzie w parze z postacią, co jest dziwne. Moim zdaniem, nie wiem czy Galia w ogóle kiedyś wpasuje się w Stellę. Chyba na to się nie zanosi.Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 22:18
Nie lubię wylewać wiadra pomyj raptem po 2 odcinkach, ale trudno się nie zgodzić, że głos Stelli jest co najmniej nietrafiony. Za mało w tym Stelli, mogli dobrać kogoś o chociaż podobnej barwie głosu do zmarłej pani Krystyny.

Raz już zmieniano głosy, bodajże Bloom i Tecny, co do Musy nie jestem pewien. Na początku też było średnio, ale potem dało się przyzwyczaić.

Radzę wszystkim poczekać, jest za wcześnie na ocenę. Tak po 10 odcinkach będziemy wiedzieć, czy to przejdzie czy nie. Liczę, że pani Zuzanna wczuje się w Stellę i jeszcze będzie dobrze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-06-2014 14:50
Nie będę niczego przesądzać po jedynie dwóch odcinkach, ale jak na razie to jej głos mi jakoś do niej w ogóle nie pasuje. Już kilku dziewczynom z Winx "zabrano" ich poprzednie głosy, np. Bloom i Tecnie. Co do głosu Stelli, to mam odczucie, jakby stała się taką pustą laleczką. Jednak ja wstrzymam się z tą moją oceną, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć.


señorita, you're a cheater

Edytowane przez Lilla dnia 12-06-2014 16:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 19:56
Kit. Głos Stelli jest okropny. Zdecydowanie wolałam jej dawny dubbing w poprzednich sezonach. Moim zdaniem ten do niej nie pasuje. Nie mogę się do tego przyzwyczaić. Krystyna Kozanecka o wiele lepiej pasowała do niego. Może to też kwestia przyzwyczajenia i w końcu trzeba będzie zaakceptować nowy głos Stelli, jednak jak na razie nie podoba mi się.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Cattie dnia 21-03-2016 18:13
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 21:05
Wciąż myślę, że to tylko sen i że Stella przemówi swoim dawnym głosem. Głos pani Galii nie pasuje do niej. Jest taki... taki... mało piskliwy i zbyt niski jak naszą Stellcię. W filmach już miała lepszy głos. Węgrzynowska dawała jej to coś, co od zawsze miała Czarodziejka Słońca. Moim zdaniem dobrali głos byle jak, pewnie nie przeprowadzili castingu. Pierwsza lepsza aktorka, byle zapodobywała do postaci. Ale cóż taki jest Start International Polska. Podsumowując: jestem na nie, mam nadzieję, że docenią naszą opinię i zrobią coś z tym w 7 sezonie. Na razie ja jakoś przeboleję ten 6 sezon i spróbuję się przyzwyczaić.(C) ChandSharma
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-06-2014 20:01
61872628 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 21:07
Jak pierwszy raz usłyszałam nowy głos Stelli, to sobie pomyślałam, że się chyba nie przyzwyczaję. Katastrofa -.-. Jednak jakoś w sumie teraz mnie to tak nie drażni, wolałabym ten poprzedni albo najlepiej ten z sezonu 1 uśmiech.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Sophie dnia 13-06-2014 21:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 16:59
Kit, kit i kit, nie obrażając kitu do okien.

Masochistycznie obejrzałam cztery, pewnie nawet niecałe, polskie odcinki. Za więcej podziękuję, głównie z racji okropnego dubbingu Stelli. To właśnie on przeważył szalę. Szczerze liczyłam, że po śmierci Krystyny Kozaneckiej Nickelodeon zdecyduje się na Joannę Węgrzynowską, która w "Magicznej przygodzie" poradziła sobie całkiem nieźle. Nie była jakąś Stellą idealną, ale dałoby radę do niej się przyzwyczaić. Miała szanse, nawet całkiem duże. Niestety, zamiast niej wybrano Zuzannę Galię. Tej pani dałabym jedynie rolę postaci drugo- lub nawet dalszoplanowej. Stellą jest po prostu koszmarną. Wypowiada się ze swego rodzaju manierą, specyficznie akcentuje wyrazy. Zupełnie nie oddaje emocji, a tym bardziej osobowości Stelli. Gdyby chociaż starała się naśladować Krystynę, Joannę czy po prostu Amy Gross, może byłoby odrobinę lepiej, a tak całość brzmi po prostu koszmarnie. Efekt nawet gorszy, niż gdyby pod Stellę głos miała podkładać osoba, której barwa pasuje jedynie do Tecny czy Layli. Wniosek? Coraz bardziej tęsknię za panią Kozanecką, moim ideałem głosowej stellowatości. W ramach protestu nie kupuję polskiego DVD i nie oglądam polskich odcinków. Zostaję przy angielskiej wersji, gdzie, choć Amy Gross (aka Stella) troszkę mnie drażni, to i tak nie da się tego porównać z nieporozumieniem, jakim jest danie Zuzanny Galii tej, a nie innej, roli.

Coby jednak nie było, że panią Zuzannę tylko krytykowałam, dodam tylko, że uwielbiam jej wymowę słowa "couture". Jest perfekcyjna, idealnie francuska. W tym krótkim momencie naprawdę zabłysła jako Stella.

(Co ciekawe jako Ginny Weasley i garstka postaci [w tym Ikki, Mai, avatar Kyoshi] z A:TLA i A:LoK Zuzanna Galia radziła sobie bardzo dobrze czy nawet świetnie. Wynika z tego, że Nickelodeon po prostu nie trafiło, dając jej akurat rolę Stelli. Szkoda tylko, że teraz tej swojej pomyłki nie cofną, i niektórzy będą musieli przywyknąć do nowego głosu Stelli. Wątpię, by nagle "bez powodu" zmienili obecną ekipę. Cóż...)


© gifchannel.tumblr

What if the chain snaps and I fall to my death?
Don't worry, I'll never reveal that Howard Stark's dead body is lying rotting at the bottom of a dumbwaiter shaft.

Edytowane przez Reverienne dnia 14-06-2014 17:03
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 20:11
A ja wam powiem, że mi się nowy głos Stelli nawet podoba. Fakt, nie jest on tak idealny jak kiedyś, ale mi się podoba. Jakoś tak nie mam pretensji o nowy głos, bo wiem, że w życiu zdarzają się różne rzeczy i mogło tak wypaść.
Nowy głos podoba mi się do nowego wizerunku Stelli. Fakt, w poprzednich sezonach (prócz piątego) ten głos by nie pasował, lecz w tych dwóch sezonach Stella jest całkiem inna i głos mi się podoba. Pasuje do jej żarcików xdd.
Ten głos jest taki dojrzały. Sto razy lepszy od Bloom, bo ona ma taki nastoletni, co nie pasuje do ponad dwudziestolatki.
(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 21-06-2014 16:21
Ja wszystko rozumiem, rozumiem, że w związku ze śmiercią pani Kozaneckiej musieli zmienić głos Stelli. Nie rozumiem jednak, czemu dali tą rolę akurat Zuzannie Galii. Nie było jakichś castingów czy coś? No bo proszę was, to nie Stella! Barwa nowej dubbingującej zupełnie nie pasuje do Stelli, nie oddaje tej jej osobowości i ciepła. Gdyby wzięli, tak jak to ktoś proponował, dubbingującą Stellę w filmach Węgrzynowską byłoby o niebo lepiej. Trudno, jakoś przeboleję 6 sezon i spróbuję się pozbierać po stracie Krystyny Kozaneckiej, która była Stellą idealną od pierwszego sezonu. Pani Krystyno, tęsknimyplacze !


AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2014 10:05
Nowy głos Stelli to koszmar! Jej stary głos oddawał jej osobowość. Żartując, wydawała się taka... prawdziwa! Z tym nowym głosem nie wyobrażam sobie, jak miałaby żartować. Ogólnie głos, który posiadała przez pięć sezonów, był strzałem w dziesiątkę! Z drugiej strony, dobrze, że tylko jednej postaci zmienił się głos. Co by było, gdyby zmienił się Tecnie? (PS: Wiem że na początku 4 sezonu Tecna miała zmieniony głos!), lub Musie? (Która również miała zmieniony DUBBING w 4 sezonie!). Jednak to nie zmienia faktu, że ten głos nie odzwierciedla tej osoby, którą znaliśmy przez pięć sezonów!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez YouStee dnia 30-06-2014 10:07
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 20:57
Szczerze, to nie podoba mi się nowy głos Stelli. Jednym słowem KIT! W ogóle nie oddaje charakteru czarodziejki. Przez ten nowy głos Stella wydaje się być jeszcze większą pustą lalunią. Przecież ona jest nastolatką, a z tym głosem brzmi jak dziecko. Już nawet głos Stelli z fanowskiego dubbingu trafilera 3 filmu Winx, by się bardziej nadawał niż to.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Honey dnia 01-07-2014 20:57
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 11:09
Szczerze? Nie oglądałam 6 serii, bo na razie jadę od początku. Ale bądź, co bądź przeglądałam fragmenty i mogę powiedzieć, że dubbing Stelli nie jest taki zły. Choć nie mogę się odzwyczaić, bo Stellę zawsze dubbingowała pani Krystyna, to i tak nie jest najgorzej. O Stelli za dużo nie mogę powiedzieć, ale myślę, że da się przeżyć. Jednak to wszystko tutaj leci już bardzo naciągane, to jak na tę serię myślę, że jest pięknie.

To jest temat o głosie Stelli, nie Daphne. :)


` Spokój płynie prosto z gór ! ~


avatar by me
Edytowane przez Cattie dnia 08-10-2014 19:25
37820600 http://segrete-parole.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 18:12
Dla mnie teraźniejszy głos Stelli to jakiś zły koszmar. Mam ochotę się obudzić, ale nic z tego. Nie za bardzo dobrali panią Zuzannę Galię do dubbingowania Stelli (bez wytykania Pani Zuzanny oczywiście, ale do tej akurat roli nie pasuje). Naprawdę wolałabym, żeby napisy wstawili tam, gdzie mówi nasza księżniczka z Solarii i tyle, bo tak, to trzeba się męczyć i wmawiać oraz kapować, że to Stella mówi placze1.
Najgorsze jest to, że teraz Stella, jak dla mnie, ma dobre teksty do mówienia w tej serii, a tu klapa i "głos straciła'' zdezorientowany. No nic, może potem zmienią dubbing, tej postaci. Oby... Ale w sumie i tak uwielbiam Stellę bez niej przecież nie byłoby Klubu Winx ok.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez ChandSharma dnia 03-07-2014 19:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowy głos Stelli - hit czy kit?
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 10:37
Cóż, jak po raz pierwszy usłyszałam ten nowy dubbing Stelli, to sobie pomyślałam ŻE CO?!! Jak mogli? placze. Szkoda, że nie dali tej pani, co podkładała głos Stelli w MP (Magicznej Przygodzie). Teraz nawet mi się nie chce tego oglądać, dlatego polecam oglądnie wszystkim wersji po angielsku, przynajmniej uszy nie odpadną :].

--------------------------
Po emotkach stawiamy kropki.
--------------------------
Post poprawiła YouStee, ale ja znalazłam pewien rzucający się w oczy błąd //Akali.

Edytowane przez Akali dnia 20-08-2014 15:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~MrDark0
23:16:39 23.01.2019
U mnie praca plus dziś się marnie czułem
~Radi0
22:29:24 23.01.2019
sesja a u ciebie
^Flamli0
21:00:25 23.01.2019
co tam ludki
~Ignis0
19:23:58 23.01.2019
szeroki uśmiech
~Laeres2
1:55:32 23.01.2019
bo nie jesteś człowiekiem
~Ignis0
23:39:24 22.01.2019
a ja tam jestem szczęśliwa
~Florian Infinity0
23:36:15 22.01.2019
Człowiek nie został stworzony do szczęścia.
~Florian Infinity0
23:34:41 22.01.2019
Przed nami wiele lat męki i cierpienia, ktore zapisano juz od stworzenia swiata
~Florian Infinity0
23:33:48 22.01.2019
Niestety nigdy nie nadejdzie taki dzień, gdy nasze pragnienia spelnia sie a wszelkie troski odejda niczym kasety magnetowidowe
~Florian Infinity0
23:32:47 22.01.2019
Gdyby wszystko się powodzilo, nie miałbym żadnych zmartwień i obaw odnośnie przyszłości.
~Laeres0
18:55:27 22.01.2019
kij z tym że River wygląda jakby miała makaron zamiast włosów
~Laeres0
18:52:05 22.01.2019
kurde, znowu mi nie pasuje kolorek do ava -.-
^Flamli1
14:47:58 22.01.2019
ojej, acta 2 nie przeszła
~Ignis0
22:02:41 21.01.2019
chciałabym żeby mnie się wszystko tak łatwo udawało jak im ostatnio w komiksach
~Ignis2
22:02:09 21.01.2019
ostatnio komiksy sprowadzają się do: winx coś robią > pojawia się problem > winx idą zarazić > przez chwilę się nie udaje > ale zaraz potem się udaje bez wysiłku > happy end
~Ignis0
22:00:52 21.01.2019
wut? co to jest?
~Lau0
21:54:18 21.01.2019
ok, te komiksy robią się serio coraz głupsze
^Flamli0
21:13:37 21.01.2019
nowy komiks KLIK
~Sivlanaya0
20:04:57 21.01.2019
wisielec mi się podobał
~Sivlanaya0
20:04:48 21.01.2019
przydałaby się jakaś gra forumowa.
~Sivlanaya0
20:04:21 21.01.2019
ostatnio taka cisza na wb
*PVTeam1230
17:32:14 21.01.2019
telefon zamilknie na wieki :P
*PVTeam1232
17:32:02 21.01.2019
niezawodne jest również mocne rzucenie telefonem w podłogę, a najlepiej w kafelki. Efekt gwarantowany od razu!
~Kukus0
0:53:06 21.01.2019
W każdym telefonie wystarczy przytrzymać klawisz od sciszania dzwonka. Tu nie ma wielkiej filozofii
~Florian Infinity0
0:22:47 21.01.2019
Nie chcialbym aby telefon zabarabanil mi w szkole pracy czy psychiatryku i nie chce swiecic oczami oddajac go do dyrektora za kare
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3

.