Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Winx czy W.I.T.C.H.?  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 14:21
Osobiście myślę, że W.I.T.C.H. jest lepszy, jeżeli chodzi o fabułę dwóch sezonów. Pierwsze 3-4 sezony Winx były ciekawe, ale potem już nudne, naciągane, dla coraz to młodszych widzów. Zgadzam się, że komiksy Winx są denne, a komiksy W.I.T.C.H. zawierają problemy powyżej 12 lat - w końcu to jest "manga": nie wiem, czy dobrze to ujęłam.

- - -
Aaaa, W.I.T.C.H. to nie manga :3. //Soph

Edytowane przez Sophie dnia 18-08-2016 16:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 21:30
Zdecydowanie wolę W.I.T.C.H. Bohaterki, wrogowie, wydarzenia - po prostu wszystko wydaję mi się jakby dojrzalsze. W Winx wszystko jest kolorowe, pocukrowane i brokatem upiększone. Nie ma czegoś takiego jak rana, kompleksy i wady. Doskonała perfekcyjność ideału. Teraz Winx mają za wrogów jakieś zmutowane rodzeństwo, co ma być niby śmieszne. Przeciwnicy W.I.T.C.H budzili lęk i byli niebezpieczni, ale przede wszystkim posiadali rozum i nie dali się zamknąć w pudełku. Tak, mam na myśli Acherona. Winx dużo straciło u mnie przez to, że twórcy postawili na modę, jakby chcieli aby z tych biednych dziewczynek oglądające Winx, zrobić głupiutkie Stelle.


- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2015 11:57
Winx moim zdaniem jest lepszy od W.I.T.C.H., aczkolwiek to drugie ma wiele lepszą fabułę niż pierwsze. Tak, jak już ktoś powiedział - Winx były ciekawe przy 3/4 sezonie, potem robiły się już dla coraz to młodszych widzów. Witch za to miał zawsze świetną fabułę, a komiksy przyciągały moją uwagę. Jednak stokrotnie wolę Winx, sam nie wiem czemu. Pewnie dlatego, że to moja najlepsza bajka z dzieciństwa i strasznie się do niej przywiązałem. Bez nich nie byłbym tym, kim jestem - dzięki nim powstało WB, a dzięki WB poznałem wiele wspaniałych ludzi, i to właśnie zawdzięczam Winxównom.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez Nami dnia 06-05-2018 16:42
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Pony
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2016 22:08
"Witch" mnie zwyczajnie znudził, bo, choć fabularnie wygląda lepiej od "Winx", a kreska jest bardziej poważna, to mimo to mnie nie zachwycił. Zdecydowanie wolę WC, może dlatego, że akcja toczy się głównie w innym wymiarze, a nie na Ziemi, i czarodziejki nie muszą ukrywać swoich mocy przed innymi. A ponadto, dziewczyny z WC są starsze od dziewczyn z "Witch" i widać, jak dojrzewają, bo w pierwszych sezonach chodziły do szkoły, żeby się uczyć, a później same zostały nauczycielkami, więc to widoczny postęp.



Edytowane przez Nami dnia 06-05-2018 16:49
36426030 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-07-2016 22:11
Nie wiem czy już tu pisałem. Jeśli nie - czas napisać. Wolę Winx w 100%, bo są ładniejsze i ciekawsze. Wystepują w nich bossowie, którzy nie przerażają, a rozbawiają dla przykładu fioletowe majtki Stormy. A w W.I.T.C.H. wrogowie, którzy ożywiają zmarłych. To ma być bajka dla dzieci? Może i jest w stylu anime i tam może to jest normalne, ale ja nie wiem, bo nie oglądam anime. Jak już powiedziałem: Winx, Winx i tylko Winx. W.I.T.C .H. precz. Chociaż szczerze mówiąc w W.I.T.C.H przynajmniej fabuła nie była przesłodzona, jak w naszej kreskówce, która na prawdę schodzi na psy.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 02-07-2016 22:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 23:05
Serial W.I.T.C.H nie za bardzo pamiętam, ponieważ oglądałam go naprawdę daaawno temu. Jednak nawet teraz wiem, że mnie nie zachwycił. W Winx podoba mi się prawie wszystko! Postacie, wrogowie, transformacje, fabuła. Z resztą ten pierwszy serial zakończył się na dwóch sezonach, a Winx wciąż trwa!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2016 13:29
Okej. Postanowiłam zrobić chłodną kalkulację :hahahaha:
+ dla Witch:
- fabuła
- pomysł
- nie rozciąganie fabuły i dojrzałość
- ciekawa grafika
+ dla Winx:
- fabuła sezonów 1-3
- grafika
- ładne transformacje (sezony 1-3, 5-6)

Ale są i minusy...
- dla Witch:
- dziwnie sie o tym dowiedziały
- tylko dwa sezony
- wszystko się kręci wokół Serca Konkradaru (czy czegoś takiego xD)
- dla Winx:
- sezon 4, 6-7 (ale siódmy to total) dla maleńkich bobasków)
- coraz gorsza muzyka
- nudne końcówki (chodzi o koncerty)
- ciągle Bloom i Sky, Bloom i Sky rip
- wplatają tam głupie wartości (ekologia, kochaj zwierzątka, poświęcenie)wstyd
- ten Butterflix i Tynix... porażka

Dla witch:
4+(-4)=0
Dla winx:
3+(-5)=-2
0>-2

W.I.T.C.H. wygrałyok



Shooter napisał/a:
Zdecydowanie wolę W.I.T.C.H. Bohaterki, wrogowie, wydarzenia - po prostu wszystko wydaję mi się jakby dojrzalsze. W Winx wszystko jest kolorowe, pocukrowane i brokatem upiększone. Nie ma czegoś takiego jak rana, kompleksy i wady. Doskonała perfekcyjność ideału. Teraz Winx mają za wrogów jakieś zmutowane rodzeństwo, co ma być niby śmieszne. Przeciwnicy W.I.T.C.H budzili lęk i byli niebezpieczni, ale przede wszystkim posiadali rozum i nie dali się zamknąć w pudełku. Tak, mam na myśli Acherona. Winx dużo straciło u mnie przez to, że twórcy postawili na modę, jakby chcieli aby z tych biednych dziewczynek oglądające Winx, zrobić głupiutkie Stelle.

Tak... z tym też się zgadzam (to do mojej wypowiedzi powyżej)



(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Bloom Sporx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2016 15:39
Winx, Winx i tylko Winx, ma ciekawą fabułę. Nie w każdym sezonie, to prawda... ale są ładniejsze i modniejsze od W.I.T.C.H. Co sezon zdobywają nową, na swój sposób ciekawą transformację, w W.i.t.c.h niby też są nowe moce, ale to nie to samo.
Więc... WINX GÓRĄ.
Edytowane przez Cattie dnia 05-09-2016 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2016 23:25
Hmm... Zależy. Kiedyś, jak byłam mała i były tylko te 3 pierwsze sezony winx, to odpowiedź była prosta - wolałam Winx. Ale gdy pojawił się Believix, Sirenix, Bloomix albo Butterflix, to chyba jednak wole W.I.T.C.H. Gdyby nie sezony 4-7, to Winx by wygrało, chociaż 4. sezon jeszcze dało sie przeżyć ;)


____
Nazwy własne oraz transformacje piszemy wielką literą, ponadto W.I.T.C.H., a nie "witch".
+ PRZECINKI!
//Rose



,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Rosette dnia 28-12-2016 07:26
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2017 16:57
Przez większość dzieciństwa wolałam W.I.T.C.H. Poza tym był dla mnie bardziej dostępny - gazetki były tańsze (Winx zawsze kosztował 10 ziko, co równało się 2 numerom W.I.T.C.H.) i więcej czasu spędzałam na oglądaniu Jetixa niż ZigZapa. Tak w 10 roku życia (2009 rok) zakochałam się bez pamięci w Winx i tak już zostało szeroki uśmiech


"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"


Edytowane przez Rosette dnia 05-05-2018 22:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Kameleon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2018 04:12
W.I.T.CH. to była bajka mojego dzieciństwa, tak samo jak jest nią Winx Club. Pamiętam jeszcze jak oglądałem tą bajkę z moją siostrą i przyznam, że ona nie dorównuje w stu procentach Winxowi; Winx był, jest i będzie najlepszym serialem animowanym na świecie.

___
Czytaj posty zanim opublikujesz, gdyż popełniasz rażące literówki.
//Rose



Podpis? Na pewno mam ładny hehe.
Edytowane przez Rosette dnia 05-05-2018 22:21
Skasowane. Brak Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~chricia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2018 15:19
Winx czy W.I.T.C.H.?

Winx i W.I.T.C.H. były bajkami mojego dzieciństwa. Gdy byłam młodsza, bardziej lubiłam Winx ze względu na ich transformacje oraz lalki, lecz gdy patrzę na to z perspektywy starszej osoby, to widzę, jaki Winx był dziecinny. Sezony 1-3 były super, miały jakąś tam fabułę i rozwój postaci, w szczególności Bloom, wtedy też się nie rządziła. Jeśli chodzi o W.I.T.C.H., to ma on bardziej dojrzałą fabułę oraz rozwinięte charaktery postaci.
Will - na początku z nikim nie rozmawiała, ale potem, gdy poznała dziewczyny, stała się bardziej odpowiedzialna.
Hay Lin - na początku była bardzo słaba i wstydliwa, lecz potem zaczęła bardziej wierzyć w siebie i stała się śmiała.
Taranee - była bardzo posłuszną uczennicą, lecz zarazem wstydliwą oraz strachliwą, ale potem zaczęła bardziej walczyć o siebie i o to, w co wierzy.
Cornelia - zepsuta lala, bardzo zapatrzona w sobie i samolubna, lecz gdy została czarodziejką, bardzo ją to odmieniło i zaczęła traktować ludzi inaczej.
Irma - miała wszystko gdzieś i ciągle sobie żartowała, lecz potem stała się bardziej poważna i odpowiedzialna.

A jeśli chodzi o Winx, to jedyna zmiana jest taka, że co nowsza transformacja po Believixie, to słabsza moc. Te ich niby "piękne" stroje tylko robią je słabszymi i naprawdę są niepotrzebne. Jeszcze Bloom bardziej się rządzi. Wolałabym, żeby więcej czasu poświęcili na pracowanie nad postaciami oraz robienia dziewczyn z Winx silniejszymi, zamiast tworzyć po 2 transformacje na sezon. Powinna być jedna max, jeżeli byłyby aż tak często, lecz najlepiej to by było, jakby miały cały czas tą samą. W W.I.T.C.H.-u bardziej pracują nad postaciami niż nad tym, żeby miały piękne stroje.

W.I.T.C.H. u mnie wygrywa, jeśli chodzi o serial ogólnie, lecz z Winxem mam więcej wspomnień.


I will keep my promise. I will never forget you.



Edytowane przez Sophie dnia 14-01-2018 17:00
Discord - little yellow fish #7810 https://myanimelist.net/profile/chricia Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2018 20:51
Zdecydowanie W.I.T.C.H. Oglądałam to w dzieciństwie i bardzo mi się podobało. Moją ulubioną postacią była Will. Tsa, zawsze lubię głównych bohaterów. A z Winx wiadomo - Bloom.
Ostatnio oglądałam W.I.T.C.H. i Winx, bardziej podobało mi się to pierwsze ,ponieważ nie było to takie... takie nudne - było pełno akcji i to mi sie podobało. Winx z początku było fajne, ale sezon 6-8 bardzo uśmiercił starego, dobrego Winxa.
Lubię Will i Winx za to, że są takie pewne siebie, odważne i podejmują rozsądne decyzje. Może lubię je dlatego, bo sama chciałabym taka być? Być może tak.


Czytaj posty przed publikacją, gdyż piszesz niezrozumiale, powtarzasz się i zdarzają ci się literówki.
//Rose



"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Rosette dnia 17-01-2018 22:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Max 6666
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2018 17:33
Moim zdaniem Winx są ciekawsze, ale tylko przez pierwsze 3 sezony, ponieważ dalej stają się nudniejsze. W.I.T.C.H też są fajne, ale gdyby dalej były produkowane nowe sezony, najpewniej skończyłyby tak jak dalsze sezony Winx. To były dwie moje ulubione bajki z dzieciństwa,chociaż pierwsze poznałem W.I.T.C.H.
Edytowane przez Suzanne dnia 19-01-2018 21:52
;) Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~witek19
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2018 18:40
muszkieterka napisał/a:
Ja zdecydowanie wolę Winx Club.
Winx to taka cukierkowata i sztuczna kopia W.I.T.C.H.

Nie zgadzam się z tym. Witch, moim zdaniem, to kopia Serialu Sailor Moon, czyli czarodziejki z Księżyca. Natomiast Winx Club jest ciekawy, oryginalny. Tu czarodziejki, czy może wróżki, pochodzą z różnych planet, mają ciekawe moce.
Pierwszy film Winx Club to po prostu arcydzieło. Sezony trzeci, drugi i pierwszy także. Są ciekawe, oryginalne, pokazują życie i problemy zwykłych dziewcząt, na przykład w jaki sposób skombinować strój na szkolny bal, gdy nie ma się kasy. Problemy szkolne i tym podobne. Serial jest ciekawy, ale nie straszy, jak W.I.T.C.H.

Witch nie jest do końca przeznaczony dla dzieci do 12 lat.

Nie zgadzam się z tym! Winx Club nie jest tylko przeznaczony dla dzieci do dwunastego roku życia. Dlaczego tak sadzę? Po pierwsze, główne bohaterki mają w pierwszym sezonie lat szesnaście. Bloom na Ziemi waśnie zaczynała Liceum. Dowiedziała się, że jest czarodziejką, ale by umieć posługiwać się mocą musi się tego nauczyć, w szkole czarodziejek, w Alfei. Nic nie przychodzi jej łatwo, musi wykazać się sprytem, pomysłowością i odwagą. W serialu jest wiele tajemnic i niewiadomych spraw. Moim zdaniem serial jest adresowany od czternastu lat zwyższ.


1. Po przecinkach stawiamy spację.
2. Mylisz przecinek z kropką.
3. W niewłaściwych miejscach kończysz zdania.
4. Zastanów się czy liczby piszesz słownie, czy cyframi.
5. "Winx Club" niepotrzebnie piszesz drukowanymi literami.
6. Czytaj swoją wypowiedź przez opublikowaniem!


Zgadzam się z tobą, muszkieterkauśmiech

Dłużej? Zacytowanie poprzedników i dodanie jednego zdania wcale nie liczy się jako długa wypowiedź. Rozpisz się trochę w przyszłości, bo inaczej takie posty będą usuwane. ~Lau


Jestem niesłyszących ale słyszę przez aparaty słuchowe i mówię. Piszę to samo jak słyszących, jestem mężczyzną
Edytowane przez Lau dnia 05-05-2018 21:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2018 05:57
Szczerze, to troszkę wolę W.I.T.C.H., bo według mnie jest bardziej mroczne. Co prawda Winx też bardzo lubię i czytałam, że W.I.T.C.H. to kopia Sailor Moon, ale nie zdadzan się z tym; oglądałam całe W.I.T.C.H., całe Winx i całe Sailor Moon i jedyne, co łączy te seriale to to, że są tam złoczyńcy oraz magiczne dziewczęta.


____
Zdania rozpoczynamy wielką literą, nie zapominaj! Ponadto nie stosujesz interpunkcji, przez co twoje wypowiedzi nie sposób zrozumieć. Popracuj nad tym :) Ponadto nie potrzebujemy tu porównań innych seriali animowanych, dlatego też zdecydowałam się usunąć część wypowiedzi.
//Rose

Edytowane przez Rosette dnia 06-05-2018 11:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2019 21:07
Witch zawsze był mi bliższy serce

Myślę, że patrząc z dzisiejszej perspektywy to ciekawe jest, że Winx nadal trwa, a Witch już niestety odszedł w niepamięć. Szkoda, że oba nadal nie trwają.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2019 00:00
Oba z tych seriali należały do moich ulubionych w dzieciństwie. Pamiętam, że najpierw oglądałam W.I.T.C.H., a później przeszłam na Winx Club. Ogólnie, bardzo różnią się od siebie.
Zacznę od tego pierwszego (opierając się na tym co pamiętam z komiksów które czytałam jakieś 1-2 lata temu). Moją ulubioną postacia byla Hay-Lin. Lubię ten motyw żywiołów i to, że moce nie są przypadkowe ("Awatar: legendę Aanga "też oglądałam) Aczkolwiek moim zdaniem nie ma sensu czarowanie ich znikąd i kontrolowanie roślin magią ziemi. Poza tym to, że główne bohaterki są wybrankami i jedyne na świecie mają te moce. Jeśli chodzi o fabułę, to jest nieco doroślejsza i bardziej mroczna od Winx. Jednak elementem wspólnym jest przemiana w takie jakby wróżki, które kiedyś zresztą uwielbiałam, co jest dość dziecinne. Dziwne jest to, że w komiksach tylko Hay-Lin mogła latać (powietrze, tak?) Zmieniło się to, koedy zdobyły Nową Moc, która zresztą kojarzy mi się nieco z Enchantixem (oczywiście nie z powodu wyglądu, ale zwiększenia mocy, zdobywania jej itp.)
A Winx? Kiedyś bardzo lubiłam sezon 3 i 4, wtedy ta fabuła była dla mnie ciekawa. Oglądałam też z powodu magii i wróżek. Najbardziej lubiłam Florę. To co mi, obecnie, przeszkadza, to np. dziecinność, wątki miłosne i Blomm w centeum zaintwresowania. Styl animacji jest mniej realistyczny niż W.I.T.C.H. Nie podoba mi się wygląd chłoapków. Motyw szkoły magii jest, z tego co wiem, oklepany. Wimx Club jest, niestety, ciągnięty na siłę.
Obecnie z tych 2 nie wybrałabym nic. Ale jeśli bym musiała, to W.I.T.C.H.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~Amelia424
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2019 16:53
Winx, o wiele ciekawsza fabuła, ładniejsze postacie i w ogóle Winx wygrywa 100%, haha


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx czy W.I.T.C.H.?
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2019 18:25
Jakiś czas temu po raz pierwszy obejrzałem 2 sezony W.I.T.C.H. i czas na podsumowanie. W.I.T.C.H. jest bardzo dobre pod względem fabularnym, jak i postaci. Podobało mi się uniwersum w jakim żyły, dwa światy w których działa się cała akcja. Wrogowie byli dobrymi strategami i ich działania były przemyślane. Rozwiązania stosowane przez główne bohaterki nie zawszs były skuteczne co nadaje dobrego klimatu. Utrzymanie mroczniejszej atmosfery sprawiło że przyjemnie się oglądało. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zbyt duża ilość miłosnych wątków gdyż za nimi nie przepadam. Odnośnie Winx to pierwsze sezonu również były bardzo powiązane fabularnie i klimatyczne. Wrogowie też nie działali bez zastanowienia. Utrzymanie mroczbiejszego klimatu także wpływało na pozytywne odczucia podczas seansu. Łączenie wrogów było dobrym pomysłem by utrudnić zadanie głównym bohaterką. W obu przypadkach grafika nie była super rozwinięta i dlatego była przyjemna dla oka. Trudno określić jakby W.I.T.C.H. wyglądało gdyby dalj tworzyli odcinki, lecz napewno nie lepiej by wyglądał niż obecny Winx. W moim odczuciu W.I.T.C.H. jest lepiej zrobiony pod względem zastosowanych rozwiązań ze strony wrogów.


nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.