Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
gilo2004
najta450
Oren_czatka
Sophie
Xayah

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Co cię denerwuje w serialu?  ☙

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
AutorCo cię denerwuje w serialu?
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2013 17:14
Nie wierzę, żeby wszystko wam się podobało w serialu. Na pewno czegoś nie lubicie. Ja na przykład nie znosiłam faworyzowania Bloom i Stelli, Faragonda wysyłała tylko te dwie czarodziejki na ważne misje, np. na ratunek Pixie. A was co denerwuje lub denerwowało?
Oprócz tego jeszcze druga połowa piątego sezonu. Połączenie 2D i 3D, fuj... Okropność.
Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 13:00
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2013 18:51
Denerwuje mnie:
- Wielkie nieścisłości w serialu
- Selkie
- Roxy i jej niby Believix
- że zapomnieli o pierścieniu Solarii
- Sirenix dla Trix
- ciągła pogoń za Tritannusem
- Bloom i Sky
- mieszanie 3D i 2D
To główne rzeczy, które mi przeszkadzają. Gdy mi się coś przypomni to dopiszę.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez YouStee dnia 06-08-2014 19:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2013 19:03
Mówiąc szczerze najważniejszym oraz przy tym pierwszym punktem wnerwiania mnie w serialu, bądź jak kto woli się wyrazić denerwowania jest nie kto inny jak sama główna bohaterka, liderka Winx, rudowłosa dziewczyna - Bloom. Ponoć taka niewinna, tak bezbronna, zawsze wszystkie muszą się głównie ją przejmować, boże, jak ona mnie straszliwie irytuje. Ciągle akcja się kręci w okół niej, lecz jednakże trochę się nie dziwię, w końcu główna postać w serialu, ale stanowczo jest jej za dużo. Ech, przypomniałam sobie, że dzisiejsze "Winx Club" miało się nazywać na samym początku "Magic Bloom" czy jakoś tak. Chyba właśnie coś takiego im wyszło. Jednak to nie koniec niespodzianek, moich narzekań i innych denerwujących spraw z owego serialiku kochanego naszego. Chodzi głównie o piątą serię, a mianowicie 2D połączone z 3D, co daje niezbyt dobry efekt. I te ich włosy pod wodą, obrzydlistwo. Czwarta seria - główny powód denerwowania? Zastanówcie się, taka bezbronna, nieśmiała osóbka, podobno ona jest " tą siódmą". No, dalej, odpowiedź jest prosta. To nie kto inny jak sama czarodziejka zwierząt: Roxy. Dobra, szacun, szanuje zwierzęta i w ogóle, ale ten jej głosik i zachowanie..na sam widok szału dostaję, myślę, że mnie szlak trafi. Jest wiele, ale to bardzo dużo nieścisłości w serialu i jeszcze bardzooo bardzoo duuużo rzeczy, które doprowadzają do nerwicy, lecz ja wam wymieniłam tylko te główne. Nie chcę się rozpisywać zbytnio xd.



Edytowane przez YouStee dnia 07-05-2014 19:05
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-04-2013 20:13
1. Bloom z sezonu 4-5. Drastycznie ją zmienili i to na gorsze, zwłaszcza w 5 sezonie.
2. Ciągłe wypominanie przez Bloom w sezonach 1 - Tajemnica Zaginionego Królestwa, że nie ma rodziców i koniecznie musi ich znaleźć.
3. Przedstawianie Bloom jako silnej czarodziejki, która pokonanie Trix ma w małym palcu, a tak przecież strasznie stęka przy swoich zaklęciach.
4. Wyrzucenie w 5 serii Roxy z klubu.
5. Nickeledon i piąta seria, którą spaprali.
6. Piskliwy głos Layli w drugim sezonie.
7. Zwierzaki z Love&Pet.
8. Kiko w sezonach 4-5.

Na razie tyle. Jak coś sobie przypomnę to dopiszę.
Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 12:52
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2013 16:24
Mnie najbardziej denerwuje to, że cały serial opiera się na przygodach Bloom, a reszta Winx to są tylko takie dziewczyny na drugim planie.
Dlaczego ten serial jest tylko o Bloom ?
- Bloom została czarodziejką
- Bloom nie może zdobyć Enchantixu
- Bloom musi znaleźć rodziców
- Bloom zerwała z Skay'em oświadczyny.
Ja nie mogę, ile tej Bloom, tylko na okrągło o niej.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 12:54
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2013 16:58
W serialu denerwują mnie Selkie, Pixie i zwierzaczki Love&Pet, ale musieli dać jakieś stworzonka każdej czarodziejce. W 5 sezonie nie podobał mi się Sirenix Trix. Wyglądały jak ośmiornice. W tym sezonie nie pasowało mi mieszanie 2D z 3D. Nie podoba mi się fryzura Sky'a. On nie ma lustra? Wygląda okropnie. Cała 4 seria. Transformacja słodka, nowa czarodziejka też słodka. Ludzie, litości. Roxy była najgorszą postacią w tym sezonie. Mała, bezbronna dziewczynka, która z dnia na dzień staje się czarodziejką, którą Winx musiały ratować. W tym sezonie jedną z gorszych postaci byli Łowcy Czarodziejek. Tylko Ogron miał jaką w miarę porządną moc. Inni byli tylko po to, aby zapchać czymś sezon. W 2 sezonie nie podobał mi sie głos Layli. Był strasznie piskliwy. To chyba już wszystko.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2013 20:02
Mnie denerwuje to, że w każdym sezonie o czymś zapominają, np. w 3 sezonie zapomnieli o Charmixie, w 4 sezonie o Magicznym Pyle i Pixie, w 5 sezonie o tym, że w Believixie jest coś takiego jak Speedix, Zoomix i Tracix. Denerwują mnie też te zwierzaki z Love&Pet.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 12:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2013 22:35
Dość dużo, ale jeśli miałabym wymienić z 'kilka' to od razu poruszę kwestię błędów, które zauważacie. Weźmy na przykład tą dietę Winx no, bo kto żyjący na Ziemi może być tak chudym? Nawet dziecko, które bardzo mało je (jedna potrawa dziennie) jest o niebo grubsze. Wcale nie przesadzam. Zgadzam się z jedną wypowiedzią, która wyłapała błąd: W 1 serii żadna z Winx nie licząc Bloom nie wiedziała co to pizza, za to w 3 serii idą na pizze. No ludzie jak tak można? Ja normalnie gdybym poznała Winx wcześniej pojechałabym do Włoch właśnie z powodu wielu błędów i skopałabym tyłek Iginiemu. O w dodatku cały czwarty sezon to jeden wielki kicz! (bez urazy) to jest wszystko za słodkie no, ale w końcu Winx to Winx zawszę słodkie.
Podsumowanie: Jest tyle błędów, że nie będę ich wszystkich pisać, bo zajęło by to z 20 stron forum.



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 30-04-2013 13:43
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2013 12:39
To ja się wypowiem dzisiaj o 5 serii.
No szlag mnie trafił, jak obejrzałam ostatni odcinek. Niedociągnięcia w fabule, zakończenie, które mogłoby być na samym początku tej całej serii, było tak denne jak...
Nie no. Nie podobała mi się ze względu na wszystko. Stella miała paskudną stylizację, tak btw.
Nie podobały mi się sposoby w jakie czarodziejki zdobywały kolejne transformacje, myślałam, że rozwiną ten wątek ze szkatułkami Sirenix, ale każdy kolejny krok w serialu można było przewidzieć. Wystarczyło zobaczyć zapowiedź następnego i już się wiedziało, na jaką planetę udadzą się czarodziejki. Naprawdę się zawiodłam. Trittanus był taki beznadziejny, słaby i nudny w tym wszystkim co robił, że już wolałabym któryś raz z rzędu oglądać pojedynki Winx vs. Trix. A właśnie. Trix zdobyły Sirenix i co z nim zrobiły. Co się z nimi stało na samym końcu? Zero rozwinięcia wątku, oprócz dania im nowego stroju.
A Nabu? Layla wzdycha i ma łzy w oczach na myśl o nim, by na końcu zadurzyć się w jakimś blondasiu? (normalnie jak Musa w komiksie...)
Jeżeli chodzi o tą serię, to jestem na wielkie NIE. Nie podobało mi się absolutnie nic, oprócz Harmonixu, Sirenix był też w porządku, ale ta transformacja w 2D - co to miało być?


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-05-2013 15:30
Jakbym chciała napisać wszystkie rzeczy, które mnie denerwują, to chyba pisałabym do północy... Najwięcej niedorzecznych rzeczy jest w 5 sezonie. Od początku minusują u mnie tym, że w Alfei mają transformację Believix, co jest całkowitym zaprzeczeniem 4 serii. Ja wiem, że to jest poniekąd bajka dla dzieci i pewnie dlatego serwują nam takie rzeczy, bo wiedzą, że pewnie nikt się nie będzie czepiał.
Idąc dalej - Trittanus; tak jak powiedziała LadyMusa, jest beznadziejny. Nie ma jakiejś tam super mocy, więc nie rozumiem czemu tak długo im schodziło pokonanie takiego nieudacznika. W końcu 26 odcinek musiał być epicki... Szkoda tylko, że im się nie udało, a ostatni odcinek, który powinien być naprawdę świetny, wyszedł na totalną klapę. Sama Bloom pokonała go jednym zaklęciem. Nie można było zrobić tego wcześniej?
Wersja 3D, kolorowe włosy i inne dziwne rzeczy - trafiają na moją black listę rzeczy zakazanych. To co się stało z Winxównami jest nie do pomyślenia. Czy twórcy naprawdę nie widzą tego, jak spaprali robotę? Nie widzą tego, jak okropnie wyglądają? Nie zrozumiem, w życiu nie zrozumiem jak można być tak ślepym. Proszę, niech Iginio zajmie się Winxem, a jak nie, to niech nie powstaje 6 seria (która niestety już jest potwierdzona).
Roy to wgl zasługuje na najczarniejszą listę. Najchętniej zakopałabym go głeboko w ziemi. Nickelodeon przyprowadził nam jakiegoś opalonego blondasa, który ma być chłopakiem Layli. Nie ogarniam tego. Aisha tak bardzo płakała po stracie Nabu, a nagle ni z gruszki ni z pietruszki robi się z nich para. Logika Nicka; ich nie zrozumiesz.
Bloom, wszystko Bloom i na zawsze Bloom. Mogliby chodź raz dać sobie z nią spokój. Wszystko kręci się wokół niej, ona wszystkich ratuje, ona rozkazuje, ona najwięcej papla swoim językiem. Razem ze Skają (Sky'em) zdobywają chmurki na swoich romantycznych wypadach na skuterku (czy co to tam jest). Oczywiście najwięcej jest o nich, żadnej innej pary tyle nie pokazują. W kółko są ich nudne rozterki i Diaspro, która chce zepsuć ich związek. LUDZIE. To już było przez tyle serii, ile można wałkować ten sam temat?
W dodatku nie wskrzesili mi Nabu. Layla zmarnowała życzenie na tego głupiego Nereusa. Mógł zginąć! Nie obchodzi mnie to. Jakoś mojego Nabu mogą zabijać, a takie nic nie warte postacie sobie siedzą -.-.
Wyszło na to, że większość rzeczy, które mi się nie podobają są z piątej serii. Więc 5 sezonowi mówię NIE.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2013 23:39
Najbardziej denerwuje mnie Bloom, która jest wszędzie i wszystko kręci się wokół niej. Tak jakby nie mogli poświęcić kilku odcinków dla innych czarodziejek i ich chłopaków. Wnerwiają mnie też wszystkie te problemy Bloom: to, że na początku nie radzi sobie z mocami, potem nie może zdobyć Enchantixu i jeszcze całe to zamieszanie z jej rodzicami. Dodatkowo to ona zawsze wszystkich ratuje. Nie lubię też Roxy. Wkurzała mnie ta jej niezdarność i niepewność siebie. Dobrze, że nie powiązali jej z dalszymi odcinkami. Na nerwy działa mi też to, że twórcy zapomnieli o pierścieniu Solarii.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Cattie dnia 29-01-2015 17:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2013 19:59
Wkurza mnie tu mnóstwo rzeczy, ale wymienię tylko te najważniejsze.
Po pierwsze, niewyjaśnione fakty i sytuacje. Było ich całkiem sporo, pewne niedociągnięcia i brak wyjaśnień, powodujące mętlik w głowie.
Po drugie, cały piąty sezon. Winx zrobiły się w nim zarozumiałe, miały okropną stylizację i teksty. Wszystko było sztuczne, przesycone beznadziejną słodkością.
Po trzecie, zmiana charakterów.
Może tylko ja to zauważyłam, ale Winx zmieniły się nie do poznania od pierwszej serii do piątej. Niestety na gorsze.
Im bliżej do końca, tym robi się to coraz gorsze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2013 13:12
Mi się tutaj nie podoba wiele rzeczy. Nie rozumiem po co mieszać 2D z 3D, przecież przez to wszystko wygląda dużo gorzej. Denerwuje mnie ta słodkość, która tu często występuje, ponieważ twórcy myślą, że Winx jest tylko dla małych dziewczynek, a to nieprawda. Denerwują mnie te małe słodziutkie Pixie i zwierzaczki z LovePet. Przesłodzili je, są one takie idealne takie odważne, choć i tak każdy wie, że zawsze przegrają to ciągle robią swoje i się przechwalają. Osobiście nie lubię takich rzeczy. Denerwują mnie te liczne niedociągnięcia. Myślą, że nikt ich nie zauważy czy co? Jest jeszcze wiele rzeczy, które mi w serialu nie pasują, ale zajęło by mi to chyba pół tematu, więc wypisałam te najważniejsze.



Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 12:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 10:15
Każda postać jest inna i to jest fajne.
Mnie tylko denerwują nieścisłości np. Believix Roxy, 3 sezon, Charmix.
Edytowane przez Cattie dnia 29-01-2015 17:38
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 11:10
Oj, dużo by mówić, a tylko do 5 serii mam pretensje. A więc tak po pierwsze: mieszanie 2D z 3D - masakra! W 3D ich włosy wyglądają jak z plasteliny, a twarze są zupełnie inne niż te z filmów (TZK i MP). Mogliby się bardziej postarać lub wcale nie robić 3D. Kolejna rzecz to zaniedbanie czarodziejek. Ciągle tylko Bloom - obejrzyjcie sobie poprzednie serie, każdej czarodziejki jest tyle samo. Jeszcze jedno co do Sirenixu w 2D. Ta transformacja ogólnie jest ładna, ale niedokończona u każdej czarodziejki, bo zawsze, nawet w Sirenixie 3D, pokazują pojawienie się stroju, a w 2D tylko urywki. Najbardziej denerwuje mnie to, że w tej transformacji strasznie zaniedbali moją Stellę i Musę, nie cierpię ich za to (twórców przemiany).
Patrzcie, co znalazłam w Internecie: można to nazwać lenistwem, bo w poprzednich seriach nie pamiętam, żeby coś takiego było! - klik. I jeszcze jedno - Layla i ten blondas... chyba nie muszę się rozpisywać? Nie lubię go, chcę Nabu!
Naprawdę radzę obejrzeć - klik (dla tych, którzy nie czytają wszystkich i całych postów ;)).



zestaw by ja :)
Blog
Edytowane przez Cattie dnia 29-01-2015 17:50
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 15:46
Chyba dużo by mówić. Wymienię tylko parę rzeczy, które mnie denerwują. Są to między innymi:

Bloom się rządzi - to chyba najważniejsze. Zawsze tylko Bloom, Bloom i Bloom. To ona jest pierwsza, najlepsza i potrafi wszystko. Cała akcja toczy się wokół niej i to zawsze ona ma jakieś problemy. Nie podoba mi się to.

Piąty sezon - Tritannus, znowu Trix i marny Sirenix (chociaż stroje całkiem ładne). Do tego to 3D psuje mi wzrok. 3D jest w filmach, nie w serialu. Nie zgadzam się na to mellow.

Roxy - nie lubię jej, nie lubię. Jest taka tchórzliwa, zgrywa małą, zagubioną dziewczynkę. Zawsze to Winx obrywają zamiast niej. Nie podoba mi się jej zachowanie. Jest takie dziecinne i nudne.

To tylko niewiele rzeczy, które mnie denerwują, ale myślę, że wystarczy tego narzekania.



Edytowane przez Ailen dnia 27-07-2013 15:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2013 13:58
W pierwszym sezonie wkurzało mnie to, że Trix odebrały Bloom moc. Jak się później okazało Bloom ją odzyskała poprzez zajrzenie w głąb siebie. Lecz w pierwszych odcinkach, gdy Winx miały posprzątać całą szkolę to Faragonda im jednak odebrała moc. To jak to? Można ją odebrać właścicielowi czy nie?

Czemu Trix dostają nowe moce za darmo, a Winx muszą się o nie postarać?

W trzecim sezonie całkowicie zapomnieli o Charmixie, w czwartym o Magicznym Pyle, a w piątym o dodatkowych skrzydłach w Believixie.

Gdy Winx przyjechały w czwartym sezonie do Gardenii, to co się stało z wróżkami Pixie? Tak samo było w całym sezonie piątym.

Niektóre nie wyjaśnione fakty. To Roxy ma Believix czy zwykłą transformację. Rozpoczęła naukę w Alfei. Musi wtedy zdobyć Charmix i Enchantix? No chyba tak. No, bo w końcu Believix było powiedziane, że można zdobyć bez Enchantixu itd.

Ogólnie to mi nie przeszkadza to mieszanie 2D i 3D. Ale te pasemka pod wodą to są OKROPNE.

Jeżeli chodzi o Bloom to mi nie przeszkadza jej faworyzowanie. W końcu to moja ulubiona czarodziejka.

Oto sześć rzeczy, które mi przeszkadzają w serialu.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2013 15:29
Amy napisał/a:
W pierwszym sezonie wkurzało mnie to, że Trix odebrały Bloom moc. Jak się później okazało Bloom ją odzyskała poprzez zajrzenie w głąb siebie. Lecz w pierwszych odcinkach, gdy Winx miały posprzątać całą szkolę to Faragonda im jednak odebrała moc. To jak to? Można ją odebrać właścicielowi czy nie?

Moim zdaniem w przypadku tej nieszczęsnej kary nie nastąpiło żadne "odebranie mocy", a zwyczajne jej zablokowanie. Dlaczego? Choć blokadę można przełamać, to z całą pewnością przekracza to możliwości czarodziejek z pierwszego roku. Skutek jest identyczny jak przy odebraniu mocy, a przy tym z całą pewnością zgodny z prawem. Bo wątpię, czy nawet dyrektorka miałaby prawo odebrać, choćby na krótki czas, moc którejś z uczennic.

Moim zdaniem Faragonda użyła blokady mocy, a Icy moc Bloom po prostu zabrała. Dwie inne sprawy, dwie różne kwestie, które przy tłumaczeniu dostały tę samą nazwę.

Amy napisał/a:
Czemu Trix dostają nowe moce za darmo, a Winx muszą się o nie postarać?

Winx nigdy nie miały bossa, do którego mogłyby się przymilać i, który mógłby im dać w podzięce jakąś super-hiper-ekstra dodatkową moc.

Amy napisał/a:
Gdy Winx przyjechały w czwartym sezonie do Gardenii, to co się stało z wróżkami Pixie? Tak samo było w całym sezonie piątym.

*mówi głosem Bloom*
- Przepraszam, kochanie. Nasza misja niestety się przedłużyła. Kolejny wróg chce zniszczyć Ziemię... Musisz być dzielna. Nie martw się o mnie, niedługo znów się spotkamy i wtedy już nic nas nie rozdzieli~ <3

Amy napisał/a:
Niektóre nie wyjaśnione fakty. To Roxy ma Believix czy zwykłą transformację. Rozpoczęła naukę w Alfei. Musi wtedy zdobyć Charmix i Enchantix? No chyba tak. No, bo w końcu Believix było powiedziane, że można zdobyć bez Enchantixu itd.

Amy, jaka muzyczka leci podczas przemiany Roxy? Moim zdaniem to ta believixowa. To raz. Dwa, że ogromne skrzydła wskazują inną transformację niż klasyczną "jedynkę". Trzy, że przecież Roxy jest ziemską czarodziejką, więc, co oczywiste, musi też mieć ich przemianę. A nią jest właśnie Believix. Koniec wykładu.

I tak. Roxy ma całe trzy lata nauki i trzy poziomy mocy do zdobycia.

________________________________________________________

Co mnie denerwuje w całoksztacie "Klubu Winx"?

-> 3D jest jedną wielką porażką, która rozegrała się jednocześnie na trzech różnych frontach. Ani TZK, ani MP, ani też podwodna połowa sezonu piątego nie mają choć krztyny magii serialu. Winx wyglądają po prostu słabo. Ot, jakieś figureczki z plasteliny.

A już mieszanie 2D i 3D to dowód, że ludzie pracujący przy produkcji coś brali. Jedna wielka porażka. Nie wspomnę już o miętowo-truskawkowych włosach Bloomy i bananowo-jagodowym sorbecie na głowie Layli. Boli, nawet jeśli ktoś nie miał większych wymagań wobec sezonu.

-> "MP" zostało stworzone wyłącznie dla pieniędzy. Brak jakiegokolwiek pomysłu, czegokolwiek ciekawego, zabawnego bądź wybijającego się z ogółu beznadziejności. Jestem na "NIE".

-> Czwarty sezon to również sposób na zarobienie kilku groszy. Pomysł mógł być naprawdę dobry, ale... Nie podoba mi się grafika, główna transformacja, pluszaki, nuda... Wymieniać dalej?

-> Niezwykła dynamika walk w czwartym sezonie. Winxówny praktycznie tylko stoją, raz na trzydzieści sekund symulują unikanie pocisków czy próbują atakować. Masakra, dno i trzy kilometry mułu. Na przestrzeni odcinków "Czarodziejka w niebezpieczeństwie" i "Winx Believix" Czarownicy z Czarnego Kręgu po prostu sobie STOJĄ i PATRZĄ SIĘ, JAK BLOOMA TRAJKOCZE DO ROXY, CAŁY KLUB ZAMIENIA SIĘ W CZARODZIEJKI BELIEVIX, a STELLA CHWALI NOWE CIUCHY. Co to ma być, na litość grzyba?! Czwarty sezon jest naprawdę słaby, ale to już tylko zasługuje na na specjalne wyróżnienie.

-> Winx ciągnie się jak spaghetti. Trix, Lord Darkar, Valtor, Mandragora, Trzy Prastare Wiedźmy, Tritannus... Ilu jeszcze będzie wrogów?! Mam dość.

-> Rozwlekanie Jedynego Słusznego Wątku Miłosnego, czyli Bloom/Sky. "Rzygam tęczą" - ktoś powinien pokazać Rainbow tego mema.

-> Ciągłe Bloom/Sky/Diaspro.

-> Pixie są też strasznie przesłodzone. Ich głosiki doprowadzają mnie do zdania: "Wybaczcie, że nie mam już dziesięciu lat (i nie akceptuję tego)".

-> Turkusowy Kiko.

-> Piąta seria nie porywa.

-> Tritannus jest żałosny, a Tritannus/Icy zasługuje na miano najgorzej "zaprogramowanego" kanonicznego pairingu tysiąclecia.

-> W piątym sezonie Stella jest ukazywana jako Blondie płytka jak kałuża.

-> Zniszczenie postaci Bloom na przestrzeni sezonów. MARY SUE, powiadam wam.

-> W rzeczywistości jedynie Smoczy Płomień, Morfix i natura są naprawdę porządnymi mocami. Stella (promienie UV), Musa (ultradźwięki), Tecna (technologia) czy Roxy (zwierzęta) już nie mają się czym pochwalić. Wręcz przeciwnie.

-> Selkie są tak żałosne, że aż kibicuję czarownicom w dokuczaniu im. DALEJ, ICY, SKOP TYŁKI TYM MAŁYM, PRZESŁODZONYM NIEUDACZNIKOM!

-> Roysha.

-> Skrajna anoreksja Winx.

-> Błędy, błędy, błędy.

Krótko i na temat. Przepraszam, dzisiaj jakoś nie mam głowy do dłuższego pisania. ^^"




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 30-07-2013 20:48
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 11:38
Amy napisał/a:
W pierwszym sezonie wkurzało mnie to, że Trix odebrały Bloom moc. Jak się później okazało Bloom ją odzyskała poprzez zajrzenie w głąb siebie. Lecz w pierwszych odcinkach, gdy Winx miały posprzątać całą szkolę to Faragonda im jednak odebrała moc. To jak to? Można ją odebrać właścicielowi czy nie?

Czemu Trix dostają nowe moce za darmo, a Winx muszą się o nie postarać?

W trzecim sezonie całkowicie zapomnieli o Charmixie, w czwartym o Magicznym Pyle, a w piątym o dodatkowych skrzydłach w Believixie.

Gdy Winx przyjechały w czwartym sezonie do Gardenii, to co się stało z wróżkami Pixie? Tak samo było w całym sezonie piątym.

Niektóre nie wyjaśnione fakty. To Roxy ma Believix czy zwykłą transformację. Rozpoczęła naukę w Alfei. Musi wtedy zdobyć Charmix i Enchantix? No chyba tak. No, bo w końcu Believix było powiedziane, że można zdobyć bez Enchantixu itd.

Ogólnie to mi nie przeszkadza to mieszanie 2D i 3D. Ale te pasemka pod wodą to są OKROPNE.

Smoczy_Płomień napisał/a:
Mnie denerwuje to, że w każdym sezonie o czymś zapominają, np. w 3 sezonie zapomnieli o Charmixie, w 4 sezonie o Magicznym Pyle i Pixie, w 5 sezonie o tym, że w Believixie jest coś takiego jak Speedix, Zoomix i Tracix. Denerwują mnie też te zwierzaki z Love&Pet.


Zgadzam się z Amy i Karoliną.
I jeszcze kilka spraw:
- Bloom się rządzi,
- strasznie mało wiemy o Florze i Tecnie.

A może dodałabyś coś więcej od siebie, zamiast cytować całe wypowiedzi? //Cat


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Cattie dnia 29-01-2015 17:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2013 17:37
Zmiana charakterów postaci mnie wkurza. Bloom była najfajniejsza w pierwszym sezonie. W piątym sezonie Stella jest strasznie płytka i dziecinna. W piątym sezonie Winx przypominają w ogóle manekiny, mało mówią, specyficznie się ruszają, nie mają własnego zdania praktycznie tylko są jak jeden wielki sześcioosobowy mózg. Aż przykro na to patrzeć, co zrobili z naszymi dziewczętami. Plus tylko za ładny wygląd...



Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
~Vixen0
14:07:07 13.04.2024
Dawno nie zbieram:<
~Vixen0
14:06:57 13.04.2024
Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
~Vixen0
14:06:45 13.04.2024
Fajnie byłoby jakby stara kreska w komiksach byłaby na zawsze
~Vixen0
14:06:10 13.04.2024
Ale mega
^Flamli0
11:50:16 13.04.2024
w środku komiks z transformacją sirenix z sezonu 8 w starej kresce rly KLIK
^Flamli1
11:48:38 13.04.2024
^Flamli0
11:48:28 13.04.2024
nowy numer magazynu we włoszech
^Flamli0
13:16:21 06.04.2024
zapraszam na nowy 24 stronnicowy komiks z transformacją Dreamix :> KLIK
~Vixen0
17:30:44 03.04.2024
Ale koreańskie zupki są lepsze
~Vixen0
17:30:25 03.04.2024
W sumie to lubię jeść zupki takie chińskie co 3 minuty i są gotowe do zjedzenia
~Vixen0
17:29:50 03.04.2024
UwU
~Speksi0
17:15:12 02.04.2024
Hazard tylko ze zdrowiem, obstawiam czy to co zjem mi zaszkodzi niegrzeczny
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.