Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Krytycznie o bohaterach  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorKrytycznie o bohaterach
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 09:49
Nikt nie jest idealny, nawet nasze czarodziejki czy specjaliści. Co nam się w nich nie podoba? Co najchętniej byśmy zmienili np. w Bloom lub Roxy?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 18:21
Roxy? Sama nie wiem. Wkurzało mnie to jak winx chciały jej pomoc choć ona nie chciała. A Bloom? Czasem nawet bardzo - w centrum uwagi jest ona. Chciałabym, żeby więcej o innych winxownach opowiadali.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez jasmin dnia 22-05-2012 14:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Smietanka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2012 22:50
Bloomcia94 napisał/a:
Roxy? Sama nie wiem. Wkurzało mnie to jak winx chciały jej pomoc choć ona nie chciała. A Bloom? Czasem nawet bardzo- w centrum uwagi jest ona. Chciałabym, żeby więcej o innych winxownach opowiadali.


Zgadzam się, te dwie postacie mnie najbardziej wkurzają i mam takie same zdanie... Jeszcze mogę dodać jedną winxównę.

Tecna - Osoba bez charakteru. Wiemy o niej tyle, że pochodzi z planety Zenit i ma moc technologii. To mogłaby być naprawdę dobra postać, a jest tak mało rozwinięta, że nie ma za dużo fanów. Każda Winx miała swoje parę minut na ekranie, a ona nigdy.

Co do Bloom i Roxy, opiszę od siebie dlaczego za nimi mało przepadam.

Bloom - wiadomo, że w każdym filmie główna bohaterka jest numerem 1, ale non stop wciskać nam Bloom? TZK o Bloom, MP też o Bloom, połowa całego serialu też o niej. Ileż można?

Roxy - typowa Sierotka Marysia. Każda z nas byłaby zaskoczona i nie mogłaby w takie rzeczy wierzyć, ale ona jest jakaś cała drętwa. Jej moc jest także dziwna - moc zwierząt? Czyli będzie atakować wrogów szczurami? Wow, można byłoby dać nowej czarodziejce jakąś dziwną moc, nieznaną. Przynajmniej Bloom czyli najlepsza i najpotężniejsza czarodziejka na świecie zleciałaby na chwilę z ekranu.


43215232 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2012 23:08
A zauważyliście, że jedynie Bloom ma, że tak powiem, sensowną moc?
Jakby nie było, spójrzmy:
Bloom - płomień smoka (wypas jak nic);
Stella - czarodziejka słońca i księżyca Solarii (a słońce Solarii to co z piernika zrobione? Mi podchodzi pod moc Bloom, chociaż oczywiście głównie służy jedynie do oświecania ciemnych jaskiń - patrz dwa pierwsze sezony);
Musa - muzyka (no dobra, założę się, że gdyby scenarzyści pozwolili się jej wykazać, to rozsadziła by Trixównom bębenki albo może nawet i je same - nie znam się na akustyce i nie wiem jakie cuda tam można z nią wydziwiać) ale moja ulubiona bohaterka, w walce też nie ma się czym poszczycić;
Flora - OK, może Bloom nie jako jedyna ma sensowną moc - moc natury (po mojemu żywioł ziemi do diaska!);
Layla - morfix (Matko Boska! Fioletowa galareta? To już mogli jej dać moc wiatru a z jej planety zrobić wietrzną i byłoby łatwo wytłumaczyć jej moce, nie wiem cokolwiek - ale fioletowa galareta? BŁAGAM!);
Tecna - chyba najbardziej poszkodowana, tak jak powiedziała Smietanka, mogli zrobić z niej naprawdę dobrą postać, a tak naprawdę zrobili nerda, z ust którego wychodzą prawie same komputerowe brednie;
Roxy - pozwólmy, że przemilczę - w zupełności zgadzam się tu z przedmówczynią.
Edit: Skoro Florę nazwali Flora po naturze, to z Roxy mogli polecieć po całości i ze względu na jej "zwierzęcą" moc mogli ją nazwać Fauna.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pomimo iż uważam to za trochę kuriozalne i lekko naciągane dla mnie jest również cholernie, ale to cholernie oryginalne. W zasadzie w każdej innej bajce/anime mocami bohaterów są wyłącznie żywioły/znaki zodiaku/planety albo inne coś co można podzielić na "części" i obdarzyć tym bohaterów. Więc ten wielki plus zmazuje wszystkie powyższe minusy =D

Co do Bloom to się całkowicie zgadzam. Przydałoby się więcej innych bohaterek. Głównie z tego braku piszę opowiadanie o Musie - chociaż jej było z całą pewnością więcej niż Tecny =D




-> Otome maniac <-

Edytowane przez jasmin dnia 28-06-2012 20:47
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2012 11:20
Dobra, po kolei:
Bloom - Fajna moc, za dużo się rządzi, zgadzam się z Śmietaną, serial opiera się głównie na niej;
Stella - Słońce - ciepło- Ciepło - Ogień, zgadzam się z Son Yume, jej moc podbiega pod moc Bloomy, poza tym, czasami nie trafia w moment, jej żarty w niektórych sytuacjach to przegięcie;
Flora - Moc mi się podoba, jednak, jak już ktoś wspominał jest mało rozwinięta i skupia się na "Deszczu kwiatków" i "obwiązywaniu wrogów gałązkami", poza tym jak już wspominałam Ja jest dla mnie za bardzo spokojna, ale i tak to w niej kocham xD;
Musa - Moc, może nie jest tak bezużyteczna jak się wydaje, co prawda nie jest najlepsza, ale najgorsza też nie. Ogólnie charakter jest ok tylko zepsuli ją w 3-4 sezonie;
Tecna - praktycznie nic o niej nie wiemy, nie będę się wypowiadać;
Layla - Moc jest ok, ta galareta może być całkiem przydatna, np. jakby się postarać to może udało by się w niej zatopić wrogów, charakter również niczego sobie;
Roxy - Zadam jedno pytanie. Po co ona? Nie starczą wam 6 winx, nasz najlepszy, njbardziej magiczny senon 1, 2 i 3? No, ale dobra, nie pasuje mi tu i tyle.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph

Edytowane przez jasmin dnia 28-06-2012 20:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2012 11:33
Ja też się wypowiem.
Bloom - przez pierwsze trzy serie i dwa filmy, to ona była górą. Cały czas. Jak nie rodzice, to znowu Sky. Jak nie Sky, to znowu rodzice. Za dużo Bloom, za mało innych Winx.

Stella - raczej nic do niej nie mam, oprócz tego, że od początku zastanawiam się dlaczego ma taką podobną moc do Bloom. Ogień a Słońce, no to prawie to samo. Jedna różnica to taka, że Stella oświetla różne ciemne miejsca. I czasami lubi sobie żartować, w niezbyt przyjemnych momentach.

Flora - ile ona tabletek uspokajających po kącikach zażywa, że taka spokojna jest? Troszkę idealna. Nigdy się nie kłóci, nigdy nic. Świetna przyjaciółka i tyle.

Musa - podobnie do Stelli. Nic do niej nie mam.

Tecna - najmniej znana czarodziejka w serialu. Pewnie dlatego ma tak mało fanów. Mogli dać o niej trochę więcej informacji.

Layla - nie no, ta fioletowa galareta jest przydatna. Np. może zmylić wroga, tak jak zrobiła z tym morfix kształt na początku serii 4, albo deska surfingowa. Jest git. :]

Roxy - biedna inaczej. Ciągle tylko "Nie, ja nie chcę być czarodziejką". Później znowu "Tak, ja chcę być czarodziejką". Ciągle jakieś kaprysy.
Edytowane przez jasmin dnia 28-06-2012 21:11
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2012 20:50
To ja to opiszę tak krótko:

Bloom - za dużo jej, zrzygać się można ;x.

Stella - ok. Tylko nie rozumiem, czemu ona jest jeszcze czarodziejką
Księżyca i gwiazd, skoro ma prawie same słoneczne ataki? ;/

Flora - sam bluszcz i jakieś chuchanie w dłonie.

Musa - świetna moc, tylko za mało pokazana, bo wszędzie się wtrąci PŁOMIEŃ SMOKA. mellow

Layla - najpierw moc fluidów, ok. Dlaczego później zaczęli ją podstawiać pod moc wody, skoro nie ma jako takich ataków?

Tecna - biedna pokrzywdzona. szkoda mi jej. Chociaż w komiksach jej dużo :d.

Roxy - nosz wstyd dobra. Nie lubię jej, ale ona nie ma jeszcze jako takiego doświadczenia, żeby mieć silniejsze ataki.

Ogólnie to chciałabym, żeby w odcinkach pokazano planety Musy i Tecny. Chciałabym wiedzieć, jak wygląda Melodia, bo skoro 'rządzi' tam muzyka i harmonia to musi być piękna. Chciałabym zobaczyć super nowoczesną planetę Tecny, bo w końcu MUSI być intrygująca, skoro dla niej wszystko ziemskie jest przestarzałe niegrzeczny.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cattie dnia 12-02-2015 14:30
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2012 17:49
Smietanka napisał/a:
Roxy - typowa Sierotka Marysia. Każda z nas byłaby zaskoczona i nie mogłaby w takie rzeczy wierzyć, ale ona jest jakaś cała drętwa. Jej moc jest także dziwna - moc zwierząt? Czyli będzie atakować wrogów szczurami? Wow, można byłoby dać nowej czarodziejce jakąś dziwną moc, nieznaną. Przynajmniej Bloom czyli najlepsza i najpotężniejsza czarodziejka na świecie zleciałaby na chwilę z ekranu.


Brandon, Riven, Sky - sterydy, sterydy, sterydy, sterydy i jeszcze raz STERYDY. Ja rozumiem - boharerowie światu potrzebni, ale na widok ich mięśni autentycznie mnie mdli. Sky zaś jest wyidealizowany, przesadzony - to typowy bohater, książę na białym koniu. Realistyczny jak różowe słonie, cytując Veliveę.

Za to Bloom to typowa główna bohaterka - ma wspaniałe życie, wspaniałą moc, wspaniałych rodziców (sztuk: cztery), wspaniałe przyjaciółki i wspaniałego chłopaka. Pominąwszy Diaspro czy Mitzi - wszyscy ją lubią, wielbią lub kochają - to jest równie przesadzone jak sama postać Sky'a. Miło zresztą, że cały serial kręci się tylko o niej, a na taką Tecnę zwyczajnie braknie czasu.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 20-10-2012 10:40
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Harry
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2012 17:10
Ja bym sprawił, żeby Tecna była bardziej uczuciowa i żeby Bloom i Sky trochę
mniej wyrażali swoje uczucia, np w Magicznej Przygodzie gdy walczą z klonami.
Edytowane przez Flamli dnia 11-01-2013 15:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2012 15:23
To może polecę po kolei?

Bloom - ło matko! szczerze to podoba mi się w niej tylko jej odwaga, nic poza tym, także mogłaby się trochę mniej wymądrzać i trochę spasować.

Stella - hm. w sumie niby z niej Barbie, ale jednak ma w sobie uczucia i widzi coś innego poza metkami nowych ciuchów. W 4 serii dodali jej jeszcze wyższy poziom hm... 'plastiku'?

Flora - może powinna być bardziej otwarta, i nie taka strachliwa przed kontaktami z obcymi. Tak to nie mam jej nic do zarzucenia. No może jeszcze to jaka jest czasem nadopiekuńcza

Musa - aww<3 jedyne co bym zmieniła, to żeby bardziej doceniała Rivena =)

Layla - nie wiem czemu, ale czasami mnie wkurzała, wyrażaniem uczuć z Nabu xd

Tecna - nie mogę o niej nic powiedzieć, bo za mało o niej wiemy z serialu, ale w komiksach za to dużo jej. biorąc pod uwagę serial to powinna być bardziej uczuciowa i mniej myśleć logicznie. w komiksach zaś na odwrót. powinna pomyśleć, a potem coś robić.

Roxy - nie należy do klubu Winx, więc się nie wypowiem na jej temat, bo nie przepadam za nią -.-


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2012 06:05
Widać, że nikt nie przepada za Roxy, hehe xd.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Cattie dnia 12-02-2015 14:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2012 23:27
LadyMusa napisał/a:
Tecna -(...)powinna pomyśleć, a potem coś robić.

Mylisz zacną Bloom z Tecną - przecież to nasza najpotężniejsza czarodziejka Smoczego Ognia cechuje się impulsywnością, to ona podejmuje decyzje pod wpływem chwili. Tecna kieruje się logiką, a takowe osoby myślą pięćdziesiąt razy zanim skoczą (Tu pominę uroczy Enchantix - ja nie wierzę w szlachetność w postaci idealnej i krystalicznej naszych Winxówn. Za dużo: "Kocham Cię, więc skoczę w ogień!", co dla mnie jest przesadą. Jakoś mnie to razi...)

W kwestii uczuć - Tecna jest świetna taka jaka jest, mimo że jest uważana za słabo zarysowaną postać. Przynajmniej nie obściskuje się ze swoim chłopakiem niczym Bloom czy Stella. Może jestem za mało wyrozumiała/romantyczna/tu wstaw swoją własną propozycję, ale małe dziewczynki bywają zniesmaczone śliniącymi się dorosłymi. W większości, bo niektórym to nie przeszkadza.

Mnie poniekąd troszkę razi taka... głupota Darkara? Byłby świetną, czarną, mroczną postacią, a dał się pokonać przez magię łączną. Nie powinien tego przewidzieć? Jest czy nie jest największym złem wszechświata?




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2012 08:10
Wow opis to dasz popalić hehe xd muszę powiedzieć że twoją wypowiedź daje dużo do namysłu :-)

Nie pisz postów nic nie wnoszących do tematu.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 03-04-2012 14:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Franek-kochanek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2012 12:39
Dobra, prawie wszyscy piszą tutaj o winxównach. Mi się już wydaje, ze temat jest już mocno wyczerpany chyba, to napiszę coś o specjalistach.

Sky - no i tutaj czytałam już wiele opini na jego temat nie tylko na tym forum, ale i na WinxBelievix. Zgodzę się z nimi w 100% Ja też nie przepadam za tym ideałem złotowłosego księcia na białym koniu, którego z niego zrobili. :/ To mocno przesłodzone, ale najwyraźniej ktoś musi tutaj ociekać lukrem :3 Z drugiej strony to przecież bajka i tu ktoś musi być takim ideałem, że aż nie ideałem chłopaka według mnie XD

Brandon - jeden z najładniejszych specjalistów, chodzący podrywacz *.* Raczej nie mam do niego żadnych słów krytyki.

Helia - powiedziałabym coś na jego temat, ale Cz_Florka by mnie zbanowała. Więc napiszę delikatniej: według mnie przesadzili trochę z tą jego delikatnością i wrażliwością. Już nie powiem, bo każdy się może domyśleć, jak takiego kogoś nazwalibyśmy w naszych czasach...

Riven - chyba najfajniejszy z specjalistów pod względem charakteru. Ktoś musi być tu nieidealny, padło na niego, to był strzał w dziesiątkę. Ale te te włosy trochę za bardzo mu stoją do góry XD

Timmy - zarówno jak Tecna mało zarysowana postać, a budząca niemałą ciekawość według mnie. Fajnie by było gdybyśmy wiedzieli o nim więcej, i gdyby nie miał takiej samej fryzury jak Brandon. uśmiech

I tak ogólnie. Te stroje specjalistów to chyba jakiś absurd, wam też się nie podobają te obcisłe kombinezony? :zdegustowany:
www.glare-winx.blog.onet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Bella-Sara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2012 17:12
Według mnie powinno być więcej o innych czarodziejkach, a nie tylko Bloom, Bloom i Bloom. Wiem,że od niej się zaczęło, ale reszta Winx też są głównymi bohaterami i też powinny być w centrum uwagi tak jak Bloom niegrzeczny

Spacja po przecinkach, spacja po kropkach, pamiętaj o tym!



http://magicznyklub.blogspot.com/


http://magicznyklub.blogspot.com/

Strona ze skanami komiksów Witch i strona o odlotowych agentkach uśmiech


http://totallyspiespark.cba.pl/


Miła.
Przyjacielska.
Zawsze taka sama.

"KOCHAM WB "


Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 17:18
http://magicznyklub.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
użytkownik usunięty
Dodane dnia 23-07-2012 10:39
Bloom - posiada ogromną moc i nie wie jak nią dysponować. To fajna postać, ale ciągle jest w centrum uwagi. Czasami zachowywała się tak jakby to Avalon był jej chłopakiem, a nie Sky.
Stella - jest bardzo ciekawą postacią. Gdyby nie była aż tak zakochana w sobie i w obliczu niebezpieczeństwa nie myślałaby o kosmetykach czy ciuchach, to nic bym do niej nie miała.
Flora - w niej właściwie nic mi nie przeszkadza. Mogłaby być tylko odrobinkę bardziej śmiała.
Layla - jest czasami wkurzająca, ale trochę trudno określić dlaczego.
Tecna - jedna z najoryginalniejszych Winxówn. Podoba mi się to, że "stawia" na logikę. W kreskówce praktycznie jest jej najmniej.
Musa - na początku wydawało mi się, że jej moc jest bezużyteczna. Trochę zniszczyli jej charakter w 4 sezonie.
Edytowane przez Cattie dnia 12-02-2015 14:26
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2012 18:10
Son Yume napisał/a:
A zauważyliście, że jedynie Bloom ma, że tak powiem, sensowną moc?
Jakby nie było, spójrzmy:
Bloom - płomień smoka (wypas jak nic);
Stella - czarodziejka słońca i księżyca Solarii (a słońce Solarii to co z piernika zrobione? Mi podchodzi pod moc Bloom, chociaż oczywiście głównie służy jedynie do oświecania ciemnych jaskiń - patrz dwa pierwsze sezony);
Musa - muzyka (no dobra, założę się, że gdyby scenarzyści pozwolili się jej wykazać, to rozsadziła by Trixównom bębenki albo może nawet i je same - nie znam się na akustyce i nie wiem jakie cuda tam można z nią wydziwiać) ale moja ulubiona bohaterka, w walce też nie ma się czym poszczycić;
Flora - OK, może Bloom nie jako jedyna ma sensowną moc - moc natury (po mojemu żywioł ziemi do diaska!);
Layla - morfix (Matko Boska! Fioletowa galareta? To już mogli jej dać moc wiatru a z jej planety zrobić wietrzną i byłoby łatwo wytłumaczyć jej moce, nie wiem cokolwiek - ale fioletowa galareta? BŁAGAM!);
Tecna - chyba najbardziej poszkodowana, tak jak powiedziała Smietanka, mogli zrobić z niej naprawdę dobrą postać, a tak naprawdę zrobili nerda, z ust którego wychodzą prawie same komputerowe brednie;
Roxy - pozwólmy, że przemilczę - w zupełności zgadzam się tu z przedmówczynią.
Edit: Skoro Florę nazwali Flora po naturze, to z Roxy mogli polecieć po całości i ze względu na jej "zwierzęcą" moc mogli ją nazwać Fauna.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pomimo iż uważam to za trochę kuriozalne i lekko naciągane dla mnie jest również cholernie, ale to cholernie oryginalne. W zasadzie w każdej innej bajce/anime mocami bohaterów są wyłącznie żywioły/znaki zodiaku/planety albo inne coś co można podzielić na "części" i obdarzyć tym bohaterów. Więc ten wielki plus zmazuje wszystkie powyższe minusy =D

Co do Bloom to się całkowicie zgadzam. Przydałoby się więcej innych bohaterek. Głównie z tego braku piszę opowiadanie o Musie - chociaż jej było z całą pewnością więcej niż Tecny =D

Co do Musy - to jasne, że rozsadziła by je wszystkie z zamkniętymi oczyma. Tecna jest naprawdę poszkodowana, a do Roxy dodam, że czasami robili z niej dziecko, które tylko płacze w zakamarkach.
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-10-2012 08:15
Bloom - typowa przywódczyni, no ale żeby cały czas stawiać na nią?
Stella - super dowcipy, no ale ona ma bzika na puncie mody. -,-
Flora - Przemiła sympatyczna osóbka, nic do niej nie mam.
Layla - Moja ulubiona. Wysportowana, zdyscyplinowana i również miła. Ma swój oryginalny styl.
Musa - no cóż.. charakterek to ona ma. Trochę dziwna jak dla mnie.
Tecna - Prawie nic o niej nie wiemy i dlatego jej nie lubimy. A i jeszcze jej wygląd zepsuli - w piątym sezonie wygląda lepiej.
Roxy - Ona jest dziecinna, nie potrzebnie się pojawiła. Niby taka potężna czarodziejka, a tak jak poważna sprawa to beczy. -,-


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Harry
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-10-2012 09:19
Tak, Roxy jest dość denerwująca, a zwłaszcza w 4 serii. Tylko Roxy i Roxy. Przez nią nawet Bloom spadła na dalszy plan.

Może więcej słówek, czy tylko tyle masz do powiedzenia? Nieładnie wyglądają takie krótkie wypowiedzi.
Edytowane przez Cattie dnia 12-02-2015 14:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Krytycznie o bohaterach
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2013 11:47
Cóż, więc tak:
Bloom - Jest bardzo miła, troskliwa i odważna, ale rzeczywiście za dużo się koło niej kręci.
Stella - Moja ulubiona Winx, zabawna, chwilami romantyczna, interesuje się modą i wygadana.
Musa - Fajna ale zbyt nerwowa. Czasami mnie denerwuje ale po za tym nic do niej nie mam.
Flora - Taka spokojna sobie dziewczynka, opiekuńcza i troskliwa, czasami, aż za bardzo jest też zbyt nieśmiała.
Tecna - Najbardziej niedopracowana i zaniedbana postać, nie podobają mi się jest zainteresowania i hobby, ale jestem do niej pozytywnie nastawiona.
Layla - Nic do niej nie mam jest dla mnie neutralna, ale jest zbyt tchórzliwa na początku, później się przełamuje.
Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 17:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.