Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Winx z rodu królewskiego? Serio?  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorWinx z rodu królewskiego? Serio?
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2013 17:44
Wiele źródeł wyklucza się wzajemnie. Z tego powodu zrobiło się trochę chaotycznie, dlatego trudno znaleźć w tym jakiś sens.
Oficjalnie wiadomo, że połowa czarodziejka "Winx" są z rodu królewskiego. (xd) Są to m.in. Bloom, Stella, a także Aisha (tudzież Layla). Co do reszty...
Tecna. Według komiksu jest księżniczką. O tym dowiemy się z partu tytułów, a także z artykułu poświęconego jej samej. "Jestem księżniczką z planety Zenith" - cytując wypowiedź Tecny. Nie należy do końca wierzyć komiksów, gdyż "lekko" odbiega od oficjalnego źródła - serialu. (Według komiksu Roxy jest oficjalnie siódmą czarodziejka w klubie.) A co z odcinkiem S03E07 - Drużyna Światła, gdzie porady dla Bloom jakie niedoświadczonej księżniczki udzielają tylko Layla i Stella?
Flora. Według drugiego, pełnometrażowego filmu - Magicznej Przygody czarodziejka natury przedstawia się jako księżniczka Linphei, jej ojczystej planety. (Zobacz powyższy fragmentu tutaj) Nie wiadomo jednak, czy Flora mówiła prawdę, czy też chciał tylko, za wszelką cenę przejść przez straż. W trwającym obecnie, piątym już sezonie poznajemy oficjalną księżniczkę Linphei - Crystal, co najprawdopodobniej utwierdza, że w drugim filmie czarodziejka, po prostu skłamała. <o Florze mówi jeszcze jeden cytat z magazynu, ale o tym już przy Musie>
Musa. Czarodziejka muzyki jest księżniczką w serialowej wersji - 4kids!. Jednak tego źródła nie należy, brać jako oficjalnego. Ono służy jedynie jako alternatywa. Ani komiks, ani oryginalna wersja serialu nie mówi o niej jako księżniczce. "Już na pierwszy rzut oka widać, że Musa nie jest typem grzecznej dziewczynki. Brakuje jej ogłady towarzyskiej. W końcu jako jedyna spośród wróżek Winx nie jest księżniczką." - tak twierdzi artykuł poświęcony Musie. <czyli, że Flora w komiksie jest księżniczką?>


A wy jakie macie opinie na ten temat?


▲pal▲
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2013 18:14
Tak, trochę to dziwne. Można się pogubić. Ja też sądzę, że Flora w MP po prostu skłamała, aby dostać się do pałacu. Wersji 4Kids nie brałabym pod uwagę, ponieważ razem z Chand i Darlą doszłyśmy do wniosku, że to parodia, więc mamy jedno rozważanie z głowy. Teraz kolej na komiks i serial. Cia, ani komiks ani serial nie są rodziną. To znaczy, że mogą się rożnić. Sadzę, że Tecna nie jest księżniczką albo nie zna się na królewskim fachu, ponieważ nie było wspomniane, że jest księżniczką. To moja opinia.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2013 18:18
Zawsze myślałam, że Bloom, Stella, Layla i Flora są księżniczkami, ale w sumie na planecie Flory nic się nie dzieje, więc to czy jest księżniczką nie ma dla mnie znaczenia. W ogóle takie błędy w postaciach są tylko dlatego, że mnóstwo twórców macało po Winxie i sobie zmieniali wedle własnego widzimisię. Jak dla mnie powinny wszystkie być księżniczkami. Przynajmniej wtedy byłoby sprawiedliwie i by nie było takich problemów, bo łatwiej by się zapamiętało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2013 19:15
Cóż, ja sądzę, że prawdziwymi księżniczkami są Bloom, Stella i Layla - mają prawdziwe królewskie pochodzenie. A Flora... no cóż, wtedy najprawdopodobniej skłamała, ale z drugiej strony mogła zostać tak przedstawiona tylko w tym filmie pełnometrażowym. Jak dla mnie istnieje jeszcze opcja, że stała się księżniczką, gdy została wróżką strażniczką. Co do Tecny to ona z pewnością nie jest księżniczką, jest zwyczajną czarodziejką, tak samo jak Musa. Zawsze wierzę temu co pokazane w serialu, a to w komiksach najczęściej jest coś pozmieniane.



Edytowane przez Cattie dnia 21-03-2016 18:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 13-02-2013 19:34
Według mnie księżniczkami są tylko Stella, Bloom, Layla i Roxy (chociaż nie jest już członkinią klubu). I zgadzam się z wami - komiks nie pokrywa się z serialem. Co do Musy, to tylko potwierdzę wasze przypuszczenia w ten sposób, że w trzecim sezonie oficjalnie przedstawiono nam księżniczkę Melodii (nie pamiętam już jak się nazywała) - właśnie ratując tę księżniczkę z pożaru, Musa dostała Enchantix.



Edytowane przez Cattie dnia 21-03-2016 18:15
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2013 19:22
Miki napisał/a:
Musa. Czarodziejka muzyki jest księżniczką w serialowej wersji - 4kids!. Jednak tego źródła nie należy, brać jako oficjalnego. Ono służy jedynie jako alternatywa. Ani komiks, ani oryginalna wersja serialu nie mówi o niej jako księżniczce. "Już na pierwszy rzut oka widać, że Musa nie jest typem grzecznej dziewczynki. Brakuje jej ogłady towarzyskiej. W końcu jako jedyna spośród wróżek Winx nie jest księżniczką." - tak twierdzi artykuł poświęcony Musie.


Musa nie jest księżniczką, czego dowód otrzymaliśmy już w drugiej serii. Podczas wspominek w towarzystwie Layli nasza czarodziejka mówi (wybaczcie, cytat z pamięci): "Mama była bardzo chora. Ale nie mieliśmy pieniędzy nawet na jedzenie, więc nie było nas stać na lekarza. (...) Mama zmarła". W ubóstwie nie wychowują się, na ogół, królewskie córki, nie uważacie? Ponadto, trudno byłoby, by król zarabiał na życie jako muzyk, podobnie jak jego żona. Władcy mieliby raczej pieniądze na lekarza/lekarstwa dla swoich żon, a nawet jeśli nie, to mogliby przecież omamić jakiegoś znachora obietnicą przywilejów czy naprawdę królik wie jeszcze czego! Tak więc Musa jest zwykłą dziewczyną, nie żadną księżniczką.

Warto jeszcze przypomnieć stosunek Musy i Galetei w trzecim sezonie. Reakcja czarodziejki muzyki wyraźnie zasugerowała, że G. wywodzi się z rodziny królewskiej. Specjalne tytuły ("..., Wasza Wysokość!") o czymś świadczą. ^^

Z Florą mam własny headcanon, że ona jest księżniczką, ale o tym sza, bo, niestety, wredny piąty sezon jest przeciwko mnie. Mając za świadka Crystal, jestem zmuszona przyznać, że w MP Flora po prostu kłamała. Albo to zwykła niekonsekwencja twórców.

W jednym z komiksów (tym z robotem bodajże) relacje Tecny z Królem nie wyglądały na rodzinne. Bardziej na relację król-poddany... Mam takie przeczucie, że Tec. jest zwykłą dziewczyną, ale kto tam potrafi czytać w myślach twórców...




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2013 16:22
Nie wydaje mi się, żeby Flora była z rodu królewskiego, bo jest Crystal. Musa nie jest księżniczką Melodii, bo jest nią Galatea.
Chyba, że mamy dwie księżniczki Limphei lub Melodii. Ale to by było chyba trochę bezsensu ^^. Tecna, to nie wiem, reszta na pewno. Bo Tecna była w komiksie, ale to tylko podróba. Choć serialową wersję 4kids uznaję, choć tego źródła nie znam. Ale Roxy też? A, fakt, jest córką Morgany, królowej ziemskich czarodziejek. Ciekawe w ogóle, jakim cudem królową tymczasową została Nebula, jeśli nie jest księżniczką (bo jakoś tak nie sądzę, żeby była!).

- - -
Używaj polskich znaków.



Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 17-03-2013 14:50
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2013 18:46
W komiksie pt. "Rozum czy serce?" na trzeciej stronie pisze że Tecna jest księżniczką. Mów tak: "W zasadzie nie... Mam 16 lat i jestem księzniczką... to logiczne, że mój ojciec troszczy się o to, kim będzie mój mąż." Więc jak widać według komiksu pisze tam że jest księżniczką, ale komiksy nie pokrywają się z serialem.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2013 09:59
W serialu zawsze sądziłam że Bloom, Stella, Layla i Flora są księżniczkami, lecz w piątej serii poznajemy prawdziwą księżniczkę Linphei, Crystal. Wychodzi na to, że Flora kłamała w MP, aby dostać się do pałacu. Musa na pewno nie jest księżniczką, ponieważ świadczy o tym jej historia. Jej matka była śpiewaczką, a ojciec grał na instrumentach. Bloom dowiaduje się później, że jest księżniczką Domino, lecz to jest potwierdzone. Stella, gdy przychodzi do Alfei z Bloom przedstawia się jako księżniczka Solarii. Layla, gdy w trzeciej serii Valtor atakuje Andros i Layla od razu chce tam być i wita się z rodzicami, czyli królem i królową. Księżniczkami na pewno są Bloom, Stella oraz Layla.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Sophie dnia 20-03-2013 12:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2013 13:56
Księżniczkami są na pewno Stella, Bloom i Layla. Dla mnie ostatecznym potwierdzeniem że Flora, Musa i Tecna nie są księżniczkami jest to, że w osiemnastym odcinku piątego sezonu na spotkaniu królewskich rodzin na Domino pojawiają się tylko Stella, Bloom i Layla z rodzinami, a reszta Winx zostaje w Alfei. Dodatkowo w 3 sezonie Flora o swojej planecie zawsze mówi 'moja rodzinna planeta' i nigdy się nie określiła jako księżniczka, a jeszcze pojawia się Crystal. Księżniczkę rodzimej planety Musy również poznajemy, bo Musa ratuje ją i zdobywa Enchantix. Z tego co czytałam w zapowiedziach, to Tecna będzie rozmawiać w najbliższych odcinkach z królem Zenithu i chyba nie jako córka, tylko jak zwykła mieszkanka Zenithu. Poza tym troszkę byłoby głupio, gdyby się okazało, że wszystkie są księżniczkami ;).


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Cattie dnia 21-03-2016 18:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2013 14:24
Według mnie tylko Stella, Bloom i Layla są księżniczkami. Nasza czarodziejka słońca często rozmawia ze swoim ojcem królem i jeszcze ten bal księżniczki w trzecim sezonie. Bloom również na pewno nią jest, ponieważ cała akcja kręci się wokół tego. Layla spotykała się ze swoimi rodzicami, czyli władcami Andros. Jeszcze są jej wspomnienia, w których uciekła z zamku, jeśli dobrze pamiętam i bała się ciemności. Flora na pewno nie jest księżniczką, ponieważ znamy Crystal, czyli prawdziwą księżniczkę planety Flory. Tecna jest nią tylko w komiksach, ale okaże się tak naprawdę w dalszych odcinkach piątego sezonu, czy rozmawia z królem jako córka, czy raczej zwykła mieszkanka. Musa również nią nie jest, wiemy, że wychowała się ona w małym domku razem ze swoimi rodzicami muzykami. Jeszcze na dodatek znamy prawdziwą księżniczkę Melodii.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-06-2013 08:13
A ja wciąż kłócę się z koleżanką i jej mówię, że księżniczkami są tylko Bloom, Stella i Aisha. Ona cały czas jest przy opcji, że jeszcze Flora i Tecna pochodzą z rodu królewskiego i mówi, że Flora sama w MP mówiła, że jest księżniczką, a Tecna w komiksie ujawnia swojego ojca króla i ja jej tak tłumacze, a ona dalej nie wierzy mellow.
Okej dosyć o mnie, to tak dla mnie jest tak troszkę pokręcone....
Według mnie skoro wiemy, że Bloom, Stella i Aisha są księżniczkami, to powinni dać trochę więcej o pozostałych dziewczynach, no bo taka np. Flora to wiemy z jej rodziny tylko tyle, że ma młodszą siostrę - albo o takiej Tecnie też nie wiemy zbyt dużo.
No to chyba na tyle.



Edytowane przez Bananowa dnia 09-06-2013 13:14
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2013 13:20
Według mnie tylko Bloom, Stella i Layla są z rodu królewskiego. Stwierdzam to na podstawie serialu, który jest jedynym prawdziwym źródłem. Miałem jednak wątpliwości co do Flory, ale w 5 serii prysły po tym jak okazało się, że to Crystal jest księżniczką Linpheii.



Edytowane przez Bananowa dnia 09-06-2013 16:33
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2013 16:30
Sabrina napisał/a:
A ja wciąż kłócę się z koleżanką i jej mówię, że księżniczkami są tylko Bloom, Stella i Aisha. Ona cały czas jest przy opcji, że jeszcze Flora i Tecna pochodzą z rodu królewskiego i mówi, że Flora sama w MP mówiła, że jest księżniczką, a Tecna w komiksie ujawnia swojego ojca króla i ja jej tak tłumacze, a ona dalej nie wierzy :|.

Bo to wszystko zależy, czy za kanon uznaje się serial, film czy komiksy. Rainbow strasznie miesza, zmienia zdanie co pięć minut, tak, że prawdziwego, jedynego i słusznego kanonu NIE MA. Owszem, dla ułatwienia wszyscy przyjmują, że "serial prawdę ci powie", ale tak naprawdę znamy dokładne pochodzenie jedynie trójki dziewcząt. W przypadku reszty wychodzą na jaw niejasności i miliony spekulacji.

W komiksie wszystko jest nieco inaczej, księżniczkami są: Bloom, Stella, Tecna i Layla (ale pominęłam "trochę" numerów, więc mogą to być ciut nieaktualne dane).
W serialu (najczęściej uznawanym za domyślny kanon): Bloom, Stella i Layla. Miejsce księżniczki Linfei zajmuje Crystal, a Melodii - Galatea. Tecna zaś w towarzystwie króla zachowuje się jak poddana, nie zaś jakakolwiek bliska krewna.
W filmach księżniczkami są: Bloom, Stella, Layla + prawdopodobnie Flora (ja jej tekst traktuję jako kłamstwo, ale szczegół...).

Podsumowując, zamiast bezmyślnie kłócić się między sobą, zrozumcie, że sytuacja jest po prostu zagmatwana. W zależności od obranego przez Was "kanonu", tylko jedna z Was ma rację.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 09-06-2013 16:32
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2013 17:12
Pora, abym i ja wypowiedziała się w tym temacie. Osobiście uważam, że powinno się uznawać całkowitą poprawność serialu. W tym wypadku księżniczkami byłyby Stella, Aisha i Bloom. Kwestionowanie drzewa genealogicznego Tecny i Musy raczej nie wchodzi w rachubę.
Sporo emocji budzi jednak temat Flory. W MP czarodziejka wypowiedziała się, że jest księżniczką. Z jednej strony można by uwierzyć Florze. Z drugiej zauważyć, że serial nie potwierdza tego faktu. A jeszcze inna strona podpowiada mi: "Czy Flora by kogoś oszukała? No jasne, że nie!"
Nie wiem, czy ktoś już wspominał o możliwości pochodzenia z wyższego rangą rodu? Zdaje mi się, że tak. Ja także składam się do tej hipotezy. Wtedy też mógłby przysługiwać naszej czarodziejce taki oto tytuł. Z drugiej strony patrząc w takich kategoriach każda z pozostałych dwóch bohaterek mogłaby być traktowana w właśnie taki sposób. Pozostaje mi wierzyć serialowi i umownemu podziałowi pół na pół.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 09-06-2013 17:14
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 14:29
Księżniczki to Stella, Layla i Bloom. Tecna jest księżniczką tylko w komiksowej wersji. Musa na pewno nie jest księżniczką (w jej wspomnieniach widać, że żyła w ubóstwie). Co do Flory, to nie mam pojęcia. W "Magicznej Przygodzie" powiedziała, że jest księżniczką, ale serial temu przeczy. A poza tym w 5 sezonie było spotkanie przedstawicieli królestw i były tam tylko Stella, Bloom i Layla.

Czytaj posty przed publikacją. //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 18-10-2014 14:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 14:44
Musa na pewno nie jest księżniczką ( w jej wspomnieniach widać że żyła w ubóstwie )


Tak jak szlachta nie musiała być bogata, aby mieć tytuł, tak i niektóre rody królewskie były biedne.

Ale oczywiście Musa nie jest księżniczką.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-10-2013 20:16
Musa na pewno nie jest księżniczką. A Galatea? Księżniczka Melodii (dzięki której Musa zdobyła Enchantix). Flora, raczej też nie, skoro w 5 sezonie poznajemy Crystal. Ale jeśli tak było w filmie (nie oglądałam go) To może w sezonie 4 były jakieś protesty na Linphei i odwołano jej rodziców i wybrano rodziców Crystal? :D Stella, na 100% jest księżniczką, Bloom też (tyle o niej, któż tego może nie wiedzieć?).
Layla też jest, a co do Tecny nie jestem pewna. W komiksach i serialu inaczej. Fajnie by było gdyby jednak była, bo chociaż może w serialu by była trochę ważniejsza?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Cattie dnia 18-10-2014 14:13
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-10-2013 20:01
Pink napisał/a:
(...)Jej ojciec no po prostu nie był królem. Ciekawi mnie tylko, bo nie zauważyłam: Kto był ''przedstawicielem'' Melodii na tym spotkaniu na Dominie? Wiem na pewno, że nie ojciec Musy.(...)

Przedstawicielką/przedstawicielem rodziny królewskiej z Melodii była księżniczka Galatea, którą poznaliśmy w trzecim sezonie. Widać ją przez chwilę w piątym sezonie podczas spotkania na Dominie, ale tylko przez sekundę.
Wracając, moim zdaniem tylko Layla, Stella i Bloom to księżniczki. Tecna na pewno nią nie jest, co widać dokładnie w piątym sezonie, kiedy spotyka się z królem swojej planety. Są podobni, to fakt, ale czarodziejka technologii nie przypomina księżniczki. W każdym razie - według mnie tak nie jest.
Moim zdaniem komiks, ba! nawet film, to raczej takie odskocznie do serialu. W serialu nie są księżniczkami, to może zrobić je księżniczkami w filmie/komiksie, czemu nie? Może tak sobie ustalili twórcy. I może byłoby dobrze, gdyby nie to, że trochę mącą nam w głowach xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 25-10-2013 20:01
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx z rodu królewskiego? Serio?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2013 20:55
Nie, nie, nie, Tecna nie jest żadną księżniczką. Powtórzę się, ale tylko Stella, Bloom i Aisha są księżniczkami, reszta nie. Komiks i film są alternatytwami, odskocznią od serialu, mało tam spójności tak szczerze. Crystal i Galatea są potwierdzeniem chyba najważniejszym, że Flora i Musa nie mogą być księżniczkami. Jeżeli nie przekonuje was fakt, iż w piątym sezonie Tecna była pokazana z królem Zenithu i to jako zwykła mieszkanka, wróćcie do pierwszego sezonu przygód naszych czarodziejek. Tam wyraźnie było podkreślane, iż Stella jest księżniczką Solarii, a Bloom jest ksieżniczką Varandą z Callisto (pierwsze odcinki). W pierszym sezonie tytuł księżniczki był podkreślany, natomiast zwykłe wróżki były nazywane po imieniu. Później ta różnica się zatarła w serialu. Dodam jeszcze, że wtedy nikt nie wiedział, iż Bloom jest księżniczką Domino/Sparx. Podsumowując, Stella, Aisha i Bloom są księżniczkami, reszta nie. Ale to chyba nie oznacza, że są gorsze, prawda?


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.