Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Odcinki
Sezon 1
❧  Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~japa9449
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2013 19:00
1:35 - jestem ciekaw, gdzie istnieją takie budynki. Fajne pieski ma Knut, tylko się zastanawiam, na co one istnieją - dostaną raz patykiem i się rozpływają - nie załamujcie mnie.
6:47 - Dźwięk tego... hmm, jakby to nazwać "ognistego ducha smoka" brzmi jak wybuchająca petarda - mogliby się trochę bardziej postarać.
A ta różdżka Stelli to co wow, dopasowuje się do użytkownika czy jak? Bloom jest mniej więcej takiego samego wzrostu co Stella, a Knut w minucie 6:37 jest z 1,5 razy większy od Bloom. A w minucie 5:52 różdżka tak jakby się wydłużyła względem Knuta, a tak poza tym to w czasie 5:52 stwór który stoi obok ogra ma fajną minę.
9:29 - Dziwna sytuacja, Stella ma "skrzydła" gdy nie jest przemieniona? Chyba, że ma taki strój choć to dziwne dla mnie trochę.
10:21, 15:16 - No jak ja nie lubię takich zbliżeń, a w szczególności w bajkach. Wygląda tak to "głupio", kojarzy mi się to z jakimś japońskim szajsem.
10:52 - Gnomów jest 4, 13:13 - pojawiły się kolejne 2, 16:29 - zginęły 4, 17:40 teraz są 3, 17:42 - jeden ginie, 18:00 - a tu znowu 4 się wzięły. Czyli było ich aż 9 (nie wiem czy dobrze policzyłem), mnożą się one jak króliki lol.
19:51 - ale szybko naprawili szkody, w 16:41 troll zniszczył całe obramowanie drzwi, a nad ranem już wszystko w porządku.
Porównajcie sobie scenę z 20:17, a 20:37 - chyba coś się twórcom pokręciło z widocznością.



Edytowane przez Cattie dnia 28-02-2015 14:30
Bingbang.eu Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2013 12:16
Ach, te stare czasy! Odcinek leciał tak dawno, że mnie pewnie na świecie nie było :D. Ale do rzeczy. Odcinek bardzo fajny, oglądałam go chyba z pięć razy! Ale denerwuje mnie... strój Bloom. Koszulka jeszcze jakaś tam jest, ale spodnie są okropne! Do tego Bloom ma 16 lat, a zachowuje się trochę dziecinnie. Rodzice też ją tak traktują. Stella? Nie mam żadnych uwag. Ogólnie odcinek oceniłabym 4/5.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Amy dnia 12-05-2014 18:07
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2013 18:31
Tak jak inni twierdzę, że jedyne do czego można się przyczepić to do jakość grafiki. Jest ogromna różnica między tym odcinkiem, a odcinkiem pierwszym piątego sezonu. Ale to jest oczywiste. W końcu to 8 lat różnicy. Denerwowało mnie te przeskakiwanie z lepszej jakości na gorszą.

Co do odcinka to bardzo fajny. Podobało mi się pierwsze użycie mocy przez Bloom, walka Stelli oraz niedowierzanie Mika.

Pamiętam ten odcinek w całości.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 14-09-2013 20:25
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2013 15:43
Pierwszy odcinek niezapomnianej akcji. A więc tak. Poznajemy na początku rudą Bloom, która świetnie rysuje (tak, czasami też bym tak chciała). Z wyglądu zwykła nastolatka, spędzająca wakacje pod czujnym okiem nadwrażliwych rodziców - współczuję. W dodatku ktoś robi jej kawał o szybszym wstawaniu - nie znoszę takiego czegoś. Do tego momentu jakoś nie przepadam za akcją, aczkolwiek jest to wprowadzenie - w dodatku dokładne. W niektórych serialach brakuje takiego punktu zaczepnego. Wszystko toczy się dalej, aż do chwili poznania Stelli. Haha, już wyobrażam się na miejscu Bloomy. Podejrzewam, że zapomniałabym o wszystkich potworach, pobiegła do wróżki Słońca/Księżyca i w szybkim tempie zaciągnęła do domu. Wchodząc do domu krzyknęłabym "Patrz mamo! Czarodziejka! A rano twierdziłaś, że to bajki! Jak można tak kłamać mamo!?". O, a teraz mina rodziców w stylu- SZOKER. Po tym za nami zaczyna robić się mała zadyma, ze względu przybycia na miejsce potworów. Tak byłoby fajniej i zabawniej. Jednak tak na prawdę odcinek też nie jest na przeciętnym poziomie. Mimo grafiki, można odczuć charakter i magię ekranu telewizora, czy komputera. W sytuacji Bloom nie wahałabym się wybrać do Alfei, wiedząc, że jest się wróżką. Wręcz każdy chciałby przeżyć wiele przygód, zdobyć transformację i oczywiście przyjaciół.
Tego odcinka nie można i nie warto oceniać negatywnie. Pomimo wszystkiego, było na co patrzeć.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2014 17:50
Odcinek całkiem fajny, w końcu od tego wszystko się zaczęło. Według mnie akcja za szybko się potoczyła. Chodzi mi o to, że Bloom ratuje Stellę i zaraz lecą do Alfei. Nie zachwyciło mnie również zachowanie Mike i Vanessy - rodziców Bloom, puścili ją na nie wiadomo co i nie wiadomo gdzie od tak sobie. Oczywiście jakość nie najlepsza, ale to tylko pierwszy sezon. Choć całe to "Niespotykane zdarzenie" mnie zainspirowało. Więc tak jak pisałam, mogło być lepiej.

Unikaj powtórzeń. //Amy



Edytowane przez Amy dnia 12-05-2014 18:19
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 10:53
Podobała mi się akcja w tym odcinku. Stary, dobry Winx. Bloom jak na początek nieźle sobie radzi z nowo odkrytą mocą. Podoba mi się to, jak Stella walczyła z potworami. Fajnie, iż na pomoc przybyli specjaliści. Ogólnie świetny odcinek.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-06-2014 20:15
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 18:21
Lubię ten odcinek. Od niego zaczęła się moja przygoda z Winx i mam do niego sentyment. Fajnie rozbudowana akcja. Pierwszy odcinek, taki super.

No błagam! Napisanie czegoś dłuższego jest takie trudne?!


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-06-2014 20:14
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 16:24
Odcinek jeden z najlepszych. Stary Winx jest najlepszy. Bardzo podobała mi się scena walki z Knutem, który potem obrywał od wiedźm. Mitzi jak nie lubiłam, tak nie polubię, ale nawet w serialu musi być przynajmniej jedna zarozumiała i arogancka postać uśmiech. Najśmieszniejsze było to, jak Stella zamieniła telefon w sałatę. Ten moment po prostu rozwala. No i pojawiają się specjaliści :happy:. Takich odważnych przystojniaków na co dzień się nie spotyka, więc mina Bloom była zupełnie adekwatna do sytuacji.


https://t.me/pump_upp
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 19-08-2014 21:45
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2014 22:27
Świetny odcinek, to od niego zaczął się Winx <3. Wątek walki Stelli i Bloom z trollami był najciekawszy, gdyż dziewczyna odkryła, że ma magiczne moce. Też bym tak chciała. Strój Bloom nie jest najgorszy, może być. No i grafika troszkę podupada, jednak to nie równa się ciekawej akcji :D. Bardzo mi się podobał Kiko, jak naśladował Stellę, a za nim nagle potworek się pokazał i się przestraszył xdd.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 28-02-2015 14:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2014 12:09
Ten odcinek jest taki stary i w sumie tylko grafika pozostawia trochę do życzenia. Poza tym jest świetny. Walka z Knutem i jego pieskami ciekawa. Tylko, że tych potworków pełno, a wystarczy walnąć je patykiem i już po nich. Bloom odkrywa swoje moce i jeszcze nie jest tą Mary Sue z nowych sezonów. A kiecka Stelli trochę dziwna. Odcinek na wielki plus.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2014 13:13
Odcinek bardzo fajny. Taki zwyczajny dzień wakacji. Budzisz się, dostajesz rower od rodziców. Oczekwałaś czegoś innego, ale żeby rodzicom nie było przykro, to jedziesz na nim do parku. Odpoczywasz i kiedy idziesz dalej, i nagle spotykasz Stellę walczącą z Knutem i jego potworkami w parku. Próbujesz pomóc i odkrywasz, że masz moc. Fajny odcinek na rozpoczęcie serialu. Jedyne do czego można się przyczepić to grafika. Tak w ogóle to Kiko był świetny, kiedy naśladował Stellę!


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Suzanne dnia 05-01-2015 15:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 15:10
Gdybym była na miejscu Bloom w momencie ujrzenia tego potwora, to uciekałabym jak najdalej stamtąd, próbując zapomnieć o tym, co zaszło. ;_; Swoją drogą, nikogo w tym parku nie było? Nikt nie zauważył tych błysków, walki? No ale dobra, czepiam się szczegółów...
+ Trix jeszcze wyglądają na potężne.
+ Stella miała bardzo ładny strój. Jak byłam dzieckiem to zawsze chciałam go mieć. xD
+ Sceny, na których jeszcze porządnie się śmiałam.
+ Ojciec Bloom. Zawsze. Troszeczkę przypomina mojego tatę.
+ Potwory-przeciwnicy wyglądem rzeczywiście straszą, a nie...jak w najnowszych sezonach, gdzie wszyscy są piękni i bez skazy.
+ Pewien moment podczas walki wywołał u mnie nawał głupawki, ale nie podam go, ponieważ tak nie wypada, no. xD
+ Niszczenie dzielnicy zawsze spoko.
- Mitzi. Mam z nią złe skojarzenia.
- Niektóre teksty są jednak trochę... głupie.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr


Edytowane przez Cattie dnia 28-02-2015 14:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2015 09:13
Pierwszy odcinek <3.
Te emocje i w ogóle ^^. Trix były takie tajemnicze... Nie, to co teraz jak służą Tritkowi, Valtorowi czy Darkarowi (oczywiście nie wiedziały, że służą). Grafika świetna, a kreska normalnie no <33. Anemii nie widać aż tak strasznie, to się chyba od trzeciego sezonu zaczęło xD. Spejcaliści to tacy młodzi byli... No... I gdyby nie ten odcinek to nie byłoby nas tutaj i byśmy nie spotkali cudownych ludzi :D.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Fairy_Laura
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2015 16:26
Muszę wam powiedzieć, że jak obejrzałam ten odcinek jakiś czas temu, to się popłakałam. Kocham Winx i zawsze marzyłam skrycie od dziecka, by być czarodziejką uśmiech . Ten odcinek znam cały na pamięć, bo oglądałam go już bardzo dużo razy, a i tak nie przestaje mnie zaskakiwać. Kocham go. Jest on początkiem najlepszej kreskówki serce . Winx zaczęłam oglądać jak miałam z 5 lub 6 lat, ale i tak je nadal kocham, choć minęło tak dużo czasu, nadal je uwielbiam i myślę, że długo się to nie zmieni serce . Bardzo dziękuję WB za ten odcinek i za te wszystkie emocje z nim związane.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-07-2015 19:41
Nope Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~dirianna4
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2016 14:38
Uwielbiam ten odcinek serce! Tyle wspomnień mam z tych czasów! Jest ekstra! Każdy, kto nie chce, żeby serial kręcił się wokół Bloom, powinien obejrzeć to jeszcze raz i dojść do wniosku, że to opiera się na niej!
Trochę dziwne, że jest już taka duża, a roweru nie ma... Oczekuje skuteru, samochodu, a tu co? Rowerek :haha:.
Stella w pierwszych odcinkach jest super! Taka silna!
No i moc Bloom. Tu na serio jej używała. Tak instynktownie, a później może to robić wypowiadając jakieś formułki...

//Popracuj nad interpunkcją.
Edytowane przez Lunaris dnia 31-01-2016 14:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 15:06
Ech, stare dobre czasy - sam początek Winxa uśmiech
Poznajemy niewątpliwie irytującą Bloom - tu jeszcze sympatyczną i ogólnie spoko, no i Stelle, która na samym wstępie daje popis swoich umiejętności. No i dowiadujemy się, że magia istnieje bla bla bla język

Fajne jest to, że dość wyraźnie widać, że Stella jest starsza niż Bloom - wyglądają obok siebie jak dziewczynka obok młodej kobiety. Szkoda, że później tej różnicy już niemal nie widać.

No i Knut jeszcze tutaj coś potrafił, potem spadł z formy i zszedł na margines.
Ech, wspomnienia...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2016 22:56
Odcinek prawie idealny, prawie tylko dlatego że paru aspektów nie zrozumiałem, a oglądam na bieżąco i nie rozumiem do teraz.

Plusy:

1. Królik Kiko, idealne widać że twórcy nie zrobili go jako zapychacza, pełni swoją funkcję, chociażby w parku podczas gdy Bloom je jabłko, Kiko, wybierając się na przechadzkę, zauważa Stellę w tarapatach. Same emocje królika bardzo bawią i widać że chce dorównać swojej ukochanej Bloom w walce z nimi.

2. Stella wydaje się być nie tylko starsza od Bloom, co zresztą wyjdzie w następnych odcinkach, ale widać że jest swojego rodzaju ekspertką od magii i świetną przewodniczką dla początkującej czarodziejki. Jednocześnie miła, uprzejma oraz zabawna (zamiana telefonu w sałatę i marchew - kapitalne).

3. Knut ma tu fajny potencjał i można się go przestraszyć. Sam fakt że mówi i ma galoty na szelkach jest świetny, a przepraszam, to nie galoty na szelkach to ogrodniczki :D.

4. Pewną funkcję spełniły tutaj gnomy, nie były sweet, tylko miały odrażający wygląd. Sam fakt połączenia kolorów bordowo-czarnych z żółtymi ślepiami super.

Minusy:

1. Właściwie sam nie wiem, o co chodzi, ale co to za portal, za pomocą którego specjalista otwiera magiczny portal? Tego później nie było. To samo tyczy się elektryczno-grawitacyjnego kręgu szyjnego na ogra, nie łapie tego.
2. Po jakiego czorta wprowadzany był tu ten niebieskie troll, ja się pytam? Tak jak go nienawidziłem od 1. obejrzenia, tak go nie trawię do teraz. Jakiś przygłupi i nic nie wnoszący przygłup.
3. Moim zdaniem Mitzi niepotrzebnie wprowadzona jako zołza na Ziemi... skoro nie jest antagonistką, po co robić z niej wredotę - nie wiem.


Zagadkowa sprawa to czy te 3 pary oczu były Icy, Darcy i Stormy, czy prastarych wiedźm? Bo niektóre źródła podają prastare wiedźmy, a głosy znowu mówią za Trix o co chodzi?

Zwracaj większą uwagę na interpunkcję. /Suzanne


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanie:)

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory :)

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Suzanne dnia 23-02-2016 11:35
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~Inga
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2017 22:09
Super odcinek, który zaczyna całą bardzo długą historię Winx. Bardzo irytująca jest ta Mitzi . Stella wydaje się być bardzo dojrzała. W tym odcinku atmosfera jest taka trudna do określenia ha ha przewraca oczami
Edytowane przez Alex dnia 03-02-2017 16:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~aaaabbbbcccc
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2017 18:02
Jest to odcinek, który widziałam kilka, a może nawet kilkadziesiąt razy.
Nie podobają mi się stroje Bloom i reszty, ale podoba mi się motyw z tymi trolami. Wygląda to na to, że Trix już od początku sezonu chciały zawładnąć światem. Stella ma brzydkie ubranie.

PS: Podoba mi się pomysł z tym maratonem uśmiech.

Zdanie zaczyna się z dużej litery, czytaj posty przed publikacją.//Vic


abecka

Avatar i sygnatura robiona na moje zamówienie prez chandcharme

Edytowane przez Victoria dnia 12-05-2017 18:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x01 - Niespotykane zdarzenie
~MajaMaj
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2017 20:27
Uwielbiam ten odcinek! Jest genialny!serce

Prosimy o bardziej rozbudowane wypowiedzi! Posty tej długości są usuwane.
~Lau

Edytowane przez Lau dnia 12-05-2017 20:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.