Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Odcinki
Przeznaczenie: Saga Winx
❧  Odcinek 2x01 - Atak paniki  ☙

AutorOdcinek 2x01 - Atak paniki
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 15-09-2022 19:39

Bloom i jej przyjaciółki, którym doskwierają rządy Rosalind w Alfei, opracowują ryzykowny plan uwolnienia Silvy. Aisha kogoś spotyka, a Sky wciąż bije się z myślami.


| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
NASTĘPNY ODCINEK

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-09-2022 20:03
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x02 - Nisko latający atak paniki
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-09-2022 15:38
Dobra, zacznijmy od tego, że w sumie to nie pamiętam połowy rzeczy z pierwszego sezonu XD. Może ominęłam gdzieś jakiś reecap, czasami Netflix takie robi, ale teraz jakoś albo mi umknęło, albo nie zrobili, ale no prócz tego, że Bloom zdobyła skrzydła na koniec, no i pojawiła się nowa dyrektorka, to trochę lipa z moją pamięcią.

Ale still - obejrzałam pierwszy odcinek.

W sumie to mam mieszane uczucia. Z jednej strony, chyba wypada lepiej niż pierwszy sezon, jakoś tak pamiętam, że oglądając debiut nie byłam zbytnio przekonana, a z drugiej strony, dalej jest... mało Winxowo. Bardziej przypomina mi to klimaty typu Dark Academia, niżeli naszą kreskówkę, dlatego to mnie co-nieco kłuje w oczy. Ogólnie w tym odcinku wydarzyło się jednocześnie za dużo i za mało. Wiem, iż brzmi to absurdalnie, ale cała akcja z ratowaniem Silvy (czy jak mu tam), była dla mnie zbyt chaotyczna i po prostu, zbyt szybko się to wszystko podziało. Też nagle mamy wprowadzenie Gary'ego, które notabene było dla mnie totalnie od czapy, byle tylko później Aisha miała swój obiekt westchnień. Cieszę się, że nie przedstawili Flory w tym pierwszym odcinku, bo to by było too much.

Wbrew pozorom shipuję Bloom i Sky'a i jakoś tak słodko razem wyglądają. No na pewno lepiej niżeli w pierwszym sezonie. Czuć między nimi tą chemią i w ogóle ten aktor jakoś tak lepiej wypada w moich oczach w tym sezonie niegrzeczny No i podoba mi się, że coś zaczyna się tworzyć relacja Stella-Beatrix, może nasza zła czarodziejka przekona się jednak, że warto być po stronie dobra, we will see.

Akcji z Silvą nawet nie będę komentowała, to była jakaś parodia. Super tajna akcja, która została tak łatwo zniwelowana przez nastolatki, które nawet nie kryły się jakoś specjalnie po tych krzakach XD. No nie powiem, ślepi ci specjaliści. Ale animacje wodne mi się podobały. Ogólnie animacje magii spoko się prezentują (ta walka Bloom z tym gościem na początku mega przypominała mi jak w sumie w bajce walczyły ze sobą czarodziejki na ćwiczeniach, fajnie to wyglądało).

Ogólnie takie 6,5/10
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x02 - Nisko latający atak paniki
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2022 18:19
Ledwo obejrzałam kilka minut i już mnie wkurza. Obawiam się, że nie będzie wiele lepiej niż w 1 sezonie.

Niestety rzeczy, które irytowały mnie w pierwszym sezonie nadal tutaj są. Mnóstwo nawiązań do ziemskiej popkultury, co jak dla mnie nie ma sensu, skoro niby tylko Bloom jest z Ziemi. Do tego ten motyw brytyjskiej szkoły z internatem - picie, ćpanie i pełno przekleństw. Mogliby się odurzać jakoś magicznie, to byłoby ciekawsze. Normalnie nie mam nic do przekleństw, ale tutaj moim zdaniem nie są potrzebne. Zwłaszcza nauczyciele.


Ikonka © rossattiee
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x02 - Nisko latający atak paniki
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-09-2022 19:02
Przez pierwsze dwie minuty zaczęłam się zastanawiać czy włączyłam dobry serial XD. Serio z tą imprezą? Zalatywało to zwykłymi ludźmi, nie sądzę, że osoby z czarodziejskiego świata tak się zachowują,
Podobało mi się, że było sporo scen z czarodziejkami, takie zwykłe pogaduszki, poczułam w końcu tą przyjaźń, której brakowało mi w pierwszym sezonie (oprócz sceny jak Bloom przyprowadziła Winx do Gardenii - tutaj łezka się pokazała). Wkurza mnie natomiast ten "pokój Winx". I dalej zero wyjaśnienia skąd nazwa się wzięła (tutaj spoiler dla tych co nie czytali książki - tam jest wyjaśnione, że nazwę wymyśliła Stella, co jest totalną parodią...) Apropo relacji, wreszcie jest ta chemia między Bloom i Sky'em, wreszcie miło się patrzyło na ich sceny, w pierwszym sezonie aż było widać to, że jest na siłę.

Czuć między nimi tą chemią i w ogóle ten aktor jakoś tak lepiej wypada w moich oczach w tym sezonie

No i czuć chemię dlatego, że aktorzy (Abigail i Danny) zostali parą w rzeczywistości :>. I to naprawdę widać, to jak się ciągle uśmiechają do siebie XD.

Grey jest wprowadzony tak bardzo na siłę, no i znowu ten wątek z pływaniem dwa razy dziennie xD. Jakoś nie przypadł mi ten gość do gustu. Apropo nowych charakterów, ten cały Sebastian nie ma dość sporo wspólnego z Sebastianem z WOW? Jakoś z nim mi się mocno kojarzy, tylko on chyba w jakimś muzeum był? Kto wie, może po części sugerowali się jego postacią.
Uwolnienie Silvy - sztab ludzi, groźnego wojska z Solarii, a tu Winx w krzakach i nikt ich nie widzi XD. Aczkolwiek podobały mi się efekty specjalne, zwłaszcza te strzały, które wypuścił za nim Andreas.
Boli mnie bardzo zamiana aktorki Rosalind. Ta nowa nie ma nic ciekawego w sobie, cały czas mówi tak samo, zero mimiki twarzy. Aktorka z 1 sezonu nadawała tej postaci pazura, natomiast ta prezentuje ją jak jakąś zgrzybiało emerytkę, która nie wiadomo co chce osiągnąć. A ostatnia scena przypomniała mi trochę Teen Wolf i tych doktorów, serio, co ona odwala XDDD. No i Stelli mi żal... Ale podoba mi się relacja jej z Beatrix, mam nadzieję, że ją rozwiną. Ogółem odcinek fajny, czy lepszy niż 1x01? Myślę, że tak.
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x02 - Nisko latający atak paniki
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2022 19:50
Zacznijmy od tego, że wszystko co tu napiszę, było pisane w trakcie oglądania odcinka, więc po jakimś czasie moja opinia pewnie się zmieni, więc no. Jakby co piszę dokładnie, co zapisywałem podczas oglądania, więc może być trochę nie składnie, ale będę starał się wszystko poprawić.

Ciekawy pomysł na rozpoczęcie odcinka z perspektywy innych osób, a nie samych Winx. Kto zabił Ivy? Co to za stwór wyskoczył z trawy?
Farah uciekła, ta na pewno. Dobrze, że Winx w to nie wierzą.
Stella nadal trochę wrednawa, ale to można jeszcze znieść. Choć często żałuję, że nie jest bardziej, jak w kreskówce. Ale z drugiej strony nie wiem, czy kreskówkowa Stellą by w ogóle tu pasowała.
Jakieś bliźniaczki zaginęły? Ci z początku też nie wrócili. Dziewczyna zginęła, a chłopak?
Stella nadal trochę cierpi po odrzuceniu przez Sky'a, ale no cóż, taka kolej rzeczy.
Co ta za roślina szkolnica? Jakąś magiczna, czy naprawdę taka istnieje? Będę musiał sprawdzić.
Czyli zakochanie Aishy będzie opierało się na schemacie "od nienawiści, do miłości", w soft wersji (znowu jakiejś wielkiej nienawiśc, to nie ma). Jeśli dobrze to napisali, to może być ciekawie.
Walki specjalistów, ich choreografia to istotne cudo! Ale walka do krwi?! Ojciec Sky'a jest...agrh!! No po prostu nie wiem co powiedzieć. Niech Silva szybko wróci.
A czy Bloom nie może uleczyć Sky'a, przecież w pierwszym sezonie to zrobiła, no chyba, że to działa tylko na małe rany, pewnie tak. Ale ten tekst Beatrix szczerze, rozbawił mnie.
No i Silvę wysyłają do zimnego Polarix, czyżby to było więzienie wzorowane na tym w wymiarze Omega, gdzie trzymano, np. Valtor'a? Ciekawe. Mogą też to połączyć z Zenith, gdzie również było zimno i może w ten sposób poznamy Tecnę. W ogóle z tym Polarix może być związany Valtor, Tecna albo może nawet Icy, choć raczej Beatrix jest trzema Trix na raz.
No i Winx chcą odbić Silvę. Dobre intencje, ale może się to dla nich źle skończyć. Poza tym Terra z tą kompanią listów. lol Aisha się trochę zrehabilitowała, choć to teraz chyba ona będzie bardziej przewódczynią Winx, niż Bloom. Stella wykorzystuje swój niby smutek po stracie Sky'a, do przechytrzenia Beatrix, no sprytnie. I to "to żałosne, idź lepiej na terapię". Choć może i jakaś terapia naprawdę przydałaby się Stelli. "Utopię cię." - nie mogę. lol
"Tylko...mam nadzieję, że nie obciążę sobie pleców przez to dźwiganie całego planu". mruga
No i przyjaźń Winx wreszcie została jakoś bardziej, lepiej pokazana, no oczywiście oprócz tego momentu z ostatniego odcinka 1 sezonu.
Jakieś tajemnicze laboratorium, co kombinuje Rosalind? Oj mam nadzieję, że Beatrix zbuntuje się przeciwko niej. Nie, że od razu ma zaprzyjaźnić się z Winx. Niech podąża własną ścieżką.
No i Sky. smutny Andreas jest bezduszny.
Dziewczyny w samochodzie. mruga
Stella kontra Roslind.
Dane, po prostu Dane, argh. Chociaż Riven wydaje się być trochę lepszy.
Co to za kryształ?
To ten potwór, co rzucił się na tego chłopaka na początku?
Biedna Stellą, mam nadzieję, że po tym co Beatrix usłyszała, zmieni swoje nastawienie wobec Roslind.
To użycie magii przy uwalnianiu Silvy jest super, cała ta akcja jest świetna. Chciałem więcej takiej "normalnej" magii, używanej w codziennym życiu i mam.
Silva uciekaj! O kurde, czy on wytrzyma pod tą wodą. Aisha pomyślała o wszystkim.
Zmianę w aktorce Roslind widać, ale tata Terry jest dość podobny. Poza tym dużo daje to, że aktorzy dubbingujący te postacie są chyba Ci sami. Dzięki temu zmiana aktorów już tak nie przeszkadza.
No i ciekawe co mieszają w tej szklarni dla Roslind. Czyżby to Sam namalował te plakaty.
No i Silva, fajna postać, ciekawe co z tym jego kumplem. Sebastian, to ta nowa postać, tak? Mam nadzieję, że finalnie Sky zechce rozmawiać z Silvą.
No i Dane wreszcie dostał to, na co zasługiwał.
No i ciekawe co kombinuje Roslind.
Dobrze, że Silva jest bezpieczny.
Przyjaźń Stelli i Beatrix?
Ciekawy plan Bloom, miejmy nadzieję, że nie doprowadzi do katastrofy. Będzie musiała uważać na swoją moc i manipulację ze strony Roslind.
No i ten chłopak z początku.
Boże, co Roslind robi z tymi dzieciakami! I te pływające potwory! Ktoś uciekł Roslind? Czyli te zaginione czarodziejki i czarodzieje, są więzieni przez Roslind i ktoś uciekł. Czy to ten zainfekowany chłopak? Chyba nie, przecież on był w lesie, a nie u Roslind w tym pomieszczeniu, no nie wiem.

Podsumowując ten odcinek jak dla mnie jest idealnie. W poprzednim sezonie często akcja działa się za szybko, a tu idealnie. Choć cieszyłbym się, gdyby akcja działa się jeszcze trochę wolniej i pokazywałoby więcej normalności, codzienności. Może Netflix boi się, że będzie wtedy zbyt nudno. Może dla nowych widzów - tak, ale dla fanów Winx, byłoby chyba świetnie. Wcześniej mówiłem o Polarix, ale okazuje się, że Silva uciekł. Mam nadzieje, mimo to, że nie wspomniano o tym "kraju", tylko po to, by można było gdzieś wysłać Silvę. Fajnie, gdyby naprawdę coś w związku z nim się wydarzyło.
No i co, zabieramy się za odcinek 2! uśmiech
Kolejne moje opinie pewnie już tak długie nie będą, bo nie będę miał tyle czasu i chęci, ale mimo to napewno będę o nich pisać. uśmiech


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Edytowane przez clax7 dnia 16-09-2022 19:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x02 - Nisko latający atak paniki
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 17-09-2022 18:43
Piszę w trakcie oglądania, bo wiem, że albo tak, albo zapomnę połowy uwag xD.

Na starcie jestem ciekawa, czy może pokażą jakiekolwiek reakcje rodziców uczniów na to, jak drastycznie zmieniła się szkoła. W pierwszym sezonie miałam wrażenie, że istniała tak trochę w próżni, jakby magiczny świat to była tylko akademia i lasy. Chcę zobaczyć jakieś ichniejsze Magix, chcę zobaczyć nastroje społeczne.
"Co, jeśli nie wiedzą, gdzie jej szukać" - tak jakbyś ty wiedziała, Bloom xD.
"Nie odwracaj się, ale ktoś się tam czai" - proceeds to odwrócić się tak bardzo widocznie, jak to tylko możliwe.
Ta wrogość Aishy do Greya średnio miała uzasadnienie, jak ma być enemies to lovers, to mogli to zrobić na milion innych sposobów. A przejście od sceny ich spotkania do treningu specjalistów z głośną, generyczną muzyką podziałało na mniej jak jumpscare, chyba naturalniejsze byłoby zaczęcie od szerokiego planu i cichszej muzyki, a dopiero potem zbliżenia i taki hałas xD.
Dane w pierwszym sezonie z postaci, która niezbyt mnie obchodzi przeszedł do postaci, której nie cierpię, co można uznać za pewien progres, ale błagam, niech jego postać się rozwinie w jakąś mniej denerwującą formę. Łapię, dlaczego taki jest, ale mogę go jednocześnie rozumieć i nie lubić. Zasadę "Do pierwszej krwi" można było łatwo obejść lekkim nakłuciem, więc idk, czy powinnam być bardziej zła na Sky'a, który na to nie wpadł czy na Dane'a, który zdecydowanie przesadził. Mam nadzieję, że pokazanie różnic między nimi było po coś i odegra to później jakieś znaczenie.
Czyliii mam założyć, że Riven, Dane i Beatrix są w poliamorycznym związku? Jak na to, ile poświęcono orientacji Dane'a, nadal nie mam bladego pojęcia, czy jest gejem - jak było sugerowane - czy bi, czy... uch, jak na serię z takimi wątkami strasznie się boją powiedzieć coś wprost.
Nie, serio, nie wiem, czy dopiero teraz zwracam na to uwagę, czy coś się zmieniło, ale strasznie mnie drażni takie ciach i głośna muzyka, zamiast być integralną częścią sceny, wybija mnie z rytmu.
"W zeszłym roku nauczyłam się, że lepiej słuchać Aishy, bo... zwykle ma rację" - okej, Bloom właśnie zaliczyła ogromny character development, szkoda tylko, że tyle to trwało. Aisha to dosłownie najrozsądniejsza babka tam.
Podoba mi się to, że coś tak ważnego jak transport niebezpiecznego więźnia jest omawiane w garażu z otwartymi na oścież drzwiami i mają za to odpowiadać m. in. uczniowie, jakby rozumiem praktyki, ale to jak dawanie stażyście jakiegoś super ważnego zadania. Jestem w stanie uwierzyć, że pięć pierwszoklasistek pokrzyżuje im szyki xD.
Czyliii uczniowie znikają, nie ma ich od kilku dni, plotki... a ich rodzice nie istnieją, dziennikarze śledczy czy dziennikarze ogółem także nie istnieją w tym świecie, a Instagram działa tylko w obrębie szkoły czy jak? Aż strach posyłać swoje dziecko do szkoły istniejącej jakby pod kopułą xD.
Czyli nie miały żadnego planu B, okej.
"Od tygodni nikogo nie wyrzuciłam... a powinnam" - idk, dla mnie to raczej byłaby nagroda xD. Naprawdę potrzebuję podania jakiegokolwiek powodu, dlaczego uczniowie się masowo nie przepisują do innych szkół. Prestiż Alfei? Możliwość zdobycia koneksji i brania udziału w ważnych misjach razem z profesjonalistami? Co ich tam trzyma na tym etapie?
O w mordę, jednak w tym świecie jest jakieś magiczne miasto, warto to odnotować, nawet jeśli praktycznie go nie pokazano.
Riven jak na razie jest zaskakująco rozsądny. Sky'owi się nie dziwię, ale najmądrzejsze to nie było.
Łał, Bloom serio zaliczyła character development. Szkoda, że uświadamia sobie swoje oczywiście głupie decyzje tak późno, ale lepiej późno niż wcale.
Rozumiem, dlaczego Stella im nie powiedziała o wydarzeniach w gabinecie i obstawiam, że pełne zaufanie im to będzie jej arc na ten sezon, ale już widzę to, jak później ta tajemnica narazi ich na niebezpieczeństwo.
Nowa moc Musy jest cool, ale przy tym niebezpieczna, bo narusza przestrzeń innych. Jestem ciekawa, jak jej potem użyje i jakie potencjalne dramy to wywoła.
Mam odpowiedź na moje pytanie z wcześniej dotyczące Rivena, Dane'a i Beatrix, lepiej późno niż wcale, i guess.
Podoba mi się rozwój relacji Stelli i Beatrix.
Bloom serio wzrósł intelekt w tym sezonie o.o.
Łudzę się, że ktokolwiek z zewnętrznego świata zareaguje na to, że Rosalind eksperymentuje na uczniach, mimo że wiem, że na bank tak nie będzie.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.