Świat Winx na TeleTOON+

❧ 18.09 g. 11:10 i 19:20 - 1x06
❧ 19.09 g. 11:10 i 19:20 - 1x07
❧ 20.09 g. 11:10 i 19:20 - 1x08
❧ 21.09 g. 12:15 - 2x10
❧ 22.09 g. 12:15 - 2x11
Nowości
26.08.2019
❧ dodano pełną wersję piosenki "Splenderai" z 8 sezonu,

17.08.2019
❧ dodano nowy komiks nr 178 - Magiczne zaproszenie,

20.07.2019
❧ dodano piosenki z 8 sezonu po włosku,

27.06.2019
❧ dodano nowy komiks nr 177 -Powrót do Pixieville,

28.04.2019
❧ dodano screeny z transformacji Cosmix i Butterflix (nowa wersja),

08.04.2019
❧ dodano wydanie specjalne z DVD: World of Winx część 3,

11.03.2019
❧ podmieniono skany komiksów nr 143, 146 i 147,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 967
Nieaktywowany Użytkownik: 0
 Najnowszy Użytkownik: ~Alexandrine
Dzisiejsi Solenizanci
Puma

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Odcinki
Sezon 8
❧  Odcinek 8x01 - Noc gwiazd  ☙

AutorOdcinek 8x01 - Noc gwiazd
*PVTeam123
Administrator

Dodane dnia 29-03-2019 11:26

W Alfei jest noc spadających gwiazd, podczas której Musa liczy na znalezienie inspiracji do nowej piosenki. Przeszkadza im w tym spadający z nieba Lumen, który niesie za sobą złych podwładnych Obsucurma. Pomiędzy Winx, a kosmicznymi kreaturami dochodzi do starcia.

| NAPISY PL | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK

¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
[YouTube || Instagram || Facebook]
¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

Edytowane przez Flamli dnia 01-07-2019 20:09
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 8x01 - Noc gwiazd
~Suzanne
Użytkownik

Dodane dnia 10-04-2019 12:20
Dobra, nie zrozumiałam NICZEGO z tego włoskiego i czułam się znowu jak 5 latka oglądająca Winx na jakichś zagranicznych kanałach na kablówce (ach, te wspomnienia z początku), ale odcinek obejrzany i co wydedukowałam odnośnie odcinka to sobie wydedukowałam.

Powiem tak: GDYBY nie to, że wszyscy doskonale wiemy, jak wcześniej wyglądały nasze czarodziejki (no i ogólnie cały serial), to naprawdę nie przyczepiłabym się do kreski. Nawet miło się oglądało serial w nowej osłonie (oprócz specjalistów - oni nadal bolą) i jestem w stanie zrozumieć Rainbow, że skoro chcieli skierować Winx do młodszego grona to w dzisiejszych czasach, gdzie rodzice cenzurują bajki 2x razy (mam siostrzenice i trust me moja siostra zabraniała im z początku oglądać BARBIE I JEZIORO ŁABĘDZIE, bo tam są straszne rzeczy, a one mają po 4-5 lat no to halo) musieli przenieść się na inne tory. To zrozumiałe, naprawdę. Swoją drogą zdecydowanie lepiej mi się patrzy na Winxówny w tych strojach i w ogóle w tym "sweet stylu" w nowej kresce, bo w starej przez te ubrania i wszystko traciłam sentyment, bo przypominały mi się te luźne spodnie i podkoszulki z pierwszych sezonów i tęskniłam MAX. Tutaj jest naprawdę spoko. (A Tecna to wgl wygląda najpiękniej z nich wszystkich, kocham).

Z ręką na sercu - nie oglądałam dokładnie 6-7 sezonów. Coś tam sporadycznie, ale nie śledziłam wszystkich odcinków, ale jestem skłonna stwierdzić, że ten jeden odcinek był zdecydowanie na o wiele lepszym poziomie niż tamte. Przyznam, trochę poczułam ten stary vibe Winx i tak cieplutko na serduszku się zrobiło (no ale koncert w Alfei zepsuł wszystko, ale spokojnie - do tego dojdziemy). Szczególnie wtedy, kiedy nie działały im zaklęcia na tego stworka i taka bezradność trochu i walka nie skupiała się tylko na Blumie. Swoją drogą jak ja się cieszę, że przywrócili mi Stellę!! W sensie już nie wydaje się taką pustą blondyną, tylko wróciła ta księżniczka Solarii, którą tak bardzo lubiłam. OBY TEGO NIE ZEPSULI BŁAGAM! No i wgl ruda jak to ruda liderką i wgl, ale nie odczułam tego, że reszta spychana jest tak bardzo na drugi plan. W sensie nie że OMG TYLKO BLOOM, TYLKO. No wiecie o co mi chodzi, no nie?

Teraz specjaliści. Boże głos Skaja po włosku to takie IKS DE. Serio, myślałam, że skisne XD Prócz ich wyglądu to raczej jedynie Helia wydaje się być bardziej otwarty i wgl, aż dziwne (może w tych nowych sezonach też już taki był, ale no ja go jeszcze pamiętam jako słodką papkę w 2-3 sezonach no i taką mniej słodką w 4). No i RIVEN. Z jednej strony się mega jaram, bo omg mój Riven wrócił - a z drugiej mam takie HOLA, HOLA NIE ZA SZYBKO? Jakoś tak pojawił się znikąd, dostał strój i wróciła drużyna Power Rangersów...

Nowy "wróg". Skisłam też mocno jak zobaczyłam tego stworka. Taki POTĘŻNY ANTAGONISTA UMIESZCZONY NA SZALI Z VALTOREM W TYM SEZONIE XD No nic, zobaczymy.

No i na koniec - WINX NA KONCERCIE. Omgg jak ja już nie mogę tej ich muzycznej kariery. Sekwencja z torebko-instrumentami była żenua bardzo i normalnie ta scena z tym śpiewaniem to była tragedia. Bardzo zniszczyła mi spojrzenie na ten odcinek. Bez śpiewania dałabym temu odcinkowi jakieś 8/10 a to mi tak obrzydziło, że normalnie 6/10. Gryzelda i Knut byli jeszcze spoko naprawdę.

No nic, zobaczymy, co będzie dalej. Potencjał jest, mam nadzieję, że tego nie zepsują PROSZĘ.

skopiowane z fejsbuka, ale no punkciki na WB też trzeba nabić no nie?XD

http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
~Lunaris
Użytkownik

Dodane dnia 25-04-2019 17:48
Okej, tak powoli zabieram się za ten ósmy sezon, jestem po pierwszym odcinku i mam trochę mieszane uczucia. Szykujcie się na chaotyczny komentarz.
Do nowej kreski już zdążyłam się w miarę przyzwyczaić, stroje Winx mi się nawet podobają. Ale chłopaki nadal wyglądają brzydko, brr.
Fajnie, że twórcy przypomnieli sobie o Knucie. Domyślam się, że chodziło tu o granie na nostalgii fanów, ale przywracanie starych postaci i tak się im chwali.
Twinkly to irytująca, świecąca maskotka o piskliwym głosiku, która miała być w zamierzeniu urocza. Ilekroć ją widzę, przypominam sobie, jak bardzo mijam się z grupą docelową nowego sezonu. No i jeszcze te ekspozycyjne dialogi, ale okej, poprzednie serie już mnie do nich przyzwyczaiły.
Sekwencja przemiany torebek w instrumenty była za długa (żeby nie napisać "zbędna", bo domyślam się, że małym dziewczynkom mogła się podobać), ziewnęłam gdzieś w połowie. Koncert to coś niepotrzebnego, zwłaszcza robienie go z tak błahego powodu. Nieprzerwanie od czwartego sezonu boli mnie to, że to nie Musa jest wokalistką, tylko Bloom, choć nie ma ku temu żadnych powodów poza "bo to liderka", kij, że nie jest ekspertką od muzyki ani nigdy wcześniej nie dawano żadnych przesłanek, że ma ponadprzeciętny głos <3.
Ten potwór wyglądał taaak strasznie xD. To trochę smutne, że poziom nauczania w Alfei tak drastycznie spadł, że żadna z uczennic nie może nic zrobić. Miło z kolei, że to Stella odegrała w walce ważną rolę.

Twórcy z jednej strony chcą zrobić Winxa atrakcyjnym dla małych dzieci, z drugiej wyciągają broń Sentyment Fanów 3000. Jestem w sumie ciekawa, jaki będzie efekt końcowy. Oby nie wyszło tak, że chcąc zadowolić wszystkich, nie zadowolą nikogo.

(c) ja

Opowiadanie I Miniaturki I Grafika I Drugie opowiadanie I Wattpad I dA I MAL

Edytowane przez Lunaris dnia 25-04-2019 17:49
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
~MrDark
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2019 13:39
Dobra, jedziemy, MrDark i podejście do sezonu ósmego - czas, start!

Już na starcie widzę, że nie przyzwyczaję się do nowego stylu rysowania, on tak dramatycznie nie pasuje, te laski są już prawie dorosłe lub dawno dorosłe (wszystkie Winxówny już podpadają pod 24-25), a wyglądają jak lalki dla dzieci. Ech. Specjaliści to już w ogóle 12-latkowie w kostiumach będących krzyżówką Trona i Power Rangers lol

Faragonda wygląda zaskakująco dobrze, podobnie jak Gryzelda i Knut. No i na szczęście Alfea niezmiennie ta sama, uff. Wyjątkiem jest Palladium, aż chce się cytować "to jest dramat" Stonogi.

Animacja na telefonie Sky'a lecącego na motorku z serduszkami lecącymi z wydechu i machającemu Blumie wygrała wszystko XD gniję z tego srogo XDDDDDD

Twinkle (ten Lumen) i ścigające go kropelki są raczej irytujący i przesłodzeni, ale za to potworek, którego stworzyły kropelki już był ciekawy.

Niestety, dalej Winx robią za gwiazdy i są niesamowicie przesadzone (teksty "to misja specjalnie dla Winx", "prosimy o pomoc najpotężniejsze czarodziejki w wymiarze" etc.). Ludzie z definicji nie lubią postaci, które są zbyt silne i dominują na ekranie. Rainbow jak widać dalej się tego nie nauczył.

Fabularnie jest nawet nieźle - zawiązanie akcji wyszło dobrze, mamy misję do wykonania i wiemy, na czym stoimy. Nie ma chaosu ani luk logicznych, przynajmniej na razie. Z jednej strony widać, że Rainbow bardzo mocno macha do dawnych fanów, bo mamy wręcz plejadę starych znajomych, ale z drugiej strony dla nowych widzów wejście w temat będzie trudne, bo żadna z postaci nie została przedstawiona. Tu niestety upada z hukiem argument producenta o zmianie stylu, by przyciągnąć młodą widownię.

No i nie obyło się już bez niemal stałych punktów, czyli gimboromantyczne spotkanie ze Specjalistami, koncertem i walką, niezbyt trudną, ale to początek, więc nie spodziewałem się mocnego uderzenia, na to za wcześnie.

Dobra, żeby nie szaleć - nie jest źle, dobrze też nie. Historia mnie jeszcze nie porwała, ale spróbuję dać temu sezonowi szansę. Samymi postaciami jednak ducha starego Winxa się nie wskrzesi.

Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
~Stellka
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2019 12:36
Nowa kreska może być. Ale jedynie w przypadku Winx ujdzie. Tylko po co postarzali ich charakter? Czarodziejki mają obecnie 23, Stella 24 lata. A Flora wyszła z łóżka z misiem. niegrzeczny Okej, w szkole średniej dostawało się pluszaki na mikołajki(ja tegoroczna maturzystka), a jeszcze niedawno i na osiemnastkę(moja siostra naście lat temu). Mimo to, chyba w takim wieku nie śpi się z maskotką. Mogą one robić jedynie za ozdobę na półce.
Tecna zaczęła jakąś teorią sadzić. I została uciszona tekstem, że lekcje się już skończyły? Jakie lekcje? One skończyły edukację dawno, a do nauczania w ogóle wróciły?
Specjaliści, ale beka! Boże, oni wyglądają jak mieszanka Power Rangers z Marvelem XD
Co oni mają na tym podbródku? Powinien tam być zarost, a nie nie wiadomo co. I jeszcze zostali wychudzeni. Gdzie się podziały tamte mięśniaki?

(C)Łaka łaka Akala
61872628 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~IcyJus0
10:26:27 18.09.2019
Czekam na komiksy juz
~IcyJus0
10:26:06 18.09.2019
Oj podziało sie
^Flamli0
10:09:24 18.09.2019
A jak xddd
*PVTeam1230
10:03:49 18.09.2019
NO SEZON 8 MOCNO 15+ <3
*PVTeam1230
10:03:40 18.09.2019
naekranie.pl [Przypomnijmy, że oryginalna produkcja jest kierowana do młodzieży w wieku do 15 lat]
^Flamli0
9:25:50 18.09.2019
Jak zwykle fanstrony górą xd
~Tina0
9:03:43 18.09.2019
Tak coś są mało doinformowani xD
~Tina0
9:03:19 18.09.2019
^Flamli0
7:56:28 18.09.2019
zapraszamy na naszego instagrama na vloga :> KLIK
^Flamli0
7:26:29 18.09.2019
logo serialu
~Cattie0
21:40:25 17.09.2019
i riven śliniak
~Cattie0
21:40:02 17.09.2019
ale piękne laski
^Flamli0
20:59:40 17.09.2019
no i jest post na netflix italia KLIK
^Flamli0
20:55:11 17.09.2019
i cała reszta imion czarodziejek, twitter zalany xDD
^Flamli0
20:54:27 17.09.2019
patrzcie co jest top we włoszech na twitterach!! KLIK #3 miejsce winx
~marcin9190
20:16:34 17.09.2019
wydaje mi sie że 9 sez bedą współpracować nad planetą Icy
~marcin9190
20:15:17 17.09.2019
może bedzie ciekawy wątek
~marcin9190
20:15:07 17.09.2019
a Icy popatrzyły z bloom na siebie jak na kumpele
~marcin9190
20:14:51 17.09.2019
widze ze trix nie będą już żłe
~RaVmoX1
18:36:13 17.09.2019
No właśnie
^Flamli0
18:32:25 17.09.2019
tecny miało nie być, ale wtf z florą
~RaVmoX0
18:29:24 17.09.2019
Lel ale to jest dziwne bo w opisie fabuły była mowa o florze a teraz jej w obsadzie nie ma..
~Stellka0
18:28:27 17.09.2019
ej! Tecny też nie ma
~nexusik0
18:28:14 17.09.2019
Z pośród tylu ludzi biorących udział w kastingu wybrali akurat jego haha
~Stellka0
18:27:53 17.09.2019
ale dlaczego wymienili Florę i większość specjalistów na nowe modele?
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3

.