Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Różności
Szkoła
❧  Ogólnie o szkole  ☙

Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
AutorRE: Szkoła
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2013 19:22
Skoro większość osób wypisuje tu swoje oceny, to chyba pora również na mnie. Podstawówka, do tego klasa czwarta - w porównaniu do większości osób tutaj moja nauka to pikuś. Panie mi mówią, że jestem leniwa i na dodatek to samo mówią jednej takiej kujonce, której straszliwie nie lubię [nie ze względu na to, że się dobrze uczy]. W piątej klasie mam się postarać, ponieważ dostałam taki "kredyt zaufania" od pani, aby nie schodzić w dół, a piąć się w górę, więc tak samo jak na półrocze zachowanie: wzorowe.
Jęz. Polski: Pięć
Matematyka: Cztery
Jęz. angielski: Pięć
Jęz. rosyjski: Pięć
Historia: Pięć
Muzyka: Pięć
Plastyka: Pięć
Przyroda: Pięć
Religia: Pięć
Wychowanie Fizyczne: Cztery [ach, cóż za siara, nee? xd]
Informatyka: Pięć
Technika: Pięć


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2013 19:29
W końcu koniec roku. Koniec mojej walki o oceny. A oto i one:
Jęz. Polski - 4
Jęz. Angielski - 4
Jęz. Niemiecki - 4
Matematyka - 4
Historia - 3
WOS - 5
Biologia - 6
Geografia - 4
Fizyka - 4
Chemia - 4
Zajęcia artystyczne - 4
Zajęcia techniczne - 4
Wf - 4
Religia - 4
Informatyka - 5




(c) LadyMusa
Edytowane przez Ailen dnia 20-07-2013 10:54
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2013 11:46
Heh, pora na mnie aby się pochwalić. Otóż na reszcie skończyłam tą nieudolną i ciągnącą się jak flaki z olejem pierwszą klasę licealną. Muszę przyznać, że jestem nawet zadowolona ze swoich wyników. A przedstawiają się następująco:
Zachowanie - wzorowe (6)
Religia - 6
J. polski - 5
J. niemiecki - 5
J. angielski - 5
WOK - 6
Historia - 6
WOS - 6
PP - 6
Geografia - 5
Biologia - 5
Chemia - 5
Fizyka - 6
Matematyka - 5
Informatyka - 6
Wf - ZWOLNIONA!
EDB - 6
Podsumowując: 8 celujących i 7 bardzo dobrych, czyli w sumie mi odpowiada. Średnia 5,53 - ok, ale dlaczego akurat u mnie musieli się pomylić i powiedzieć na apelu 5,33? Niby różnicy nie robi, no ale cóż... Mam jeszcze jeden dowód na to, że moje LO jest... nie będę kończyć. Pomijając matmę, z której miało być 6 ale nie jest. Do czerwonego paska zdążyłam się przyzwyczaić. Fajnie, że jest ta czwarta średnia w szkole i praktycznie pierwsza w naszej Ib. Jako klasa wygraliśmy nasz szkolny "puchar domów" jak ja to mówię (konkurs na gospodarza szkoły - klasa roku). No cóż zebraliśmy 294 (chyba) punkty i zarobiliśmy 5 stów do naszego klasowego budżetu. Klasa może być, do szkoły mam kilka uwag. Pocieszam się - jeszcze tylko 17 miesięcy męczarni i mnie tam nie będzie. Będę mogła świętować - teraz też mogę!
Nom, omijając fakt, że moja przyjaciółka przenosi się do innej klasy... - szkoda słów.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 29-06-2013 11:59
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2013 14:44
O_o chwalimy się ocenkami?? To i ja się włączę do tematu :D.
Język polski - 6
Język angielski - 6
Matematyka - 5
Przyroda - 5
Historia - 6
Plastyka - 6
W-f - 5
Informatyka - 6
Religia - 6
Muzyka - 5
Technika - 5
Średnia całości to 5,5, a zachowanie wzorowe :D.
Jak wiadomo zakończyłam właśnie podstawówkę i przyznaję, że jestem zadowolona ze swoich ocen, końcowe świadectwo wypadło mi dobrze.



Edytowane przez Cattie dnia 01-07-2015 12:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2013 17:15
Wszyscy się chwalą, no to ja też xD. Ocenki mam następujące:

Język polski - 6 (to za największą ilość ocen w klasie, wszystkie rubryczki mam zapełnione)
Język angielski - 6
Język niemiecki - miaałam,,, 6 XD.
Religia - 6
Plastyka - 6
Muzyka - 6
Technika - 6 (a miało być 5, bo pani z początku mówiła, że mam same piątki i trochę by to było nie fair wobec innych, ale postawiła mi tą szóstkę)
Przyroda - 6 } licząc w tym geografię, chemię i fizykę (chociaż do do matmy raczej ta fizyka)
Informatyka - 6 (a jak by mogło być inaczej?)
Historia - 6
W-f - 6 (o dziwo, to chyba tylko przez turnieje, na które jeździłam)
Matematyka - 5

Na koniec Wam mówię, że kujonem nie jestem, chociaż tak mnie w klasie nazywają, ale jestem z siebie zadowolona mimo wszystko, bo z matematyki bardzo trudno jest zdobyć piątkę.



Edytowane przez Ailen dnia 18-10-2013 13:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 10:10
Hmm, szkoła? Od zakazów dziejów kochałam do niej chodzić (tak wariatka ze mnie, ale tak było). Gdy rozpoczęłam edukację w technikum wszystko się zmieniło, wraz ze mną i moją psychiką, a zaczęło to się tak: 1 września 2010 roku rozpoczęłam ostatnią obowiązkową szkołę, szkołę, gdzie otrzymam papierek na całe życie. Matura, egzamin dojrzałości. Zrobiłam krok naprzód z nadzieją, że te cztery lata będą niezapomniane, oceny na początku były całkiem dobre, relacje z rówieśnikami też, sytuację na lekcjach były śmieszne, ale co najgorsze, nikt nie przypuszczał, że w ciągu dwóch miesięcy wszystko odwróci się do góry nogami. Zaczęło się od tego, że u mnie była Klaudia i Gosia. Klaudia była taką dziewczyną, która lubiła zwracać na siebie uwagę, a mianowicie wysłała SMS z pogróżkami do Gosi. I od tamtego czasu zaczęła się afera, gdy wszystko się uspokoiło i wyjaśniło po dwóch miesiącach na mnie Gosia najechała, bo okazało się, że to nie Klaudia tylko ktoś inny. Od tamtego czasu klasa się odwróciła, miała mnie za fałszywą itp., nikt się do mnie nie odzywał. To był koszmar. Cały czas siedziałam sama, marzyłam by być w domu. I od tamtego czasu zaczęłam się z wami zadawać. Potem nie zdałam i jestem w klasie w której nie muszę narzekać i jest dobrze.

Proszę, nie zapominaj o przecinkach.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Samantha dnia 30-06-2013 10:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2013 09:37
Ech, z tą szkołą. Chociaż jestem druga najlepsza w klasie, to muszę przyznać, że nie lubię chodzić do szkoły. Kojarzy mi się ona szczególnie ze stresem i zawsze mam takie przeczucie, że coś złego się stanie. Jeśli chodzi o przedmioty, to najbardziej lubię: plastykę, informatykę, historię, przyrodę i polski. A nienawidzę wręcz matematyki mellow. Moje oceny?
Polski: 6
Matma: 5
Technika: 6
WF: 6
Informatyka: 6
Historia: 5
Religia: 6
Angielski : 6
Plastyka: 5
Muzyka: 5
Przyroda: 5


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:30
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2013 20:35
Jako iż temat o sprawdzianie klas szóstych dotyczy jedynie roku 2013 napiszę to tutaj, tak informacyjnie, choć, zapewne, mój rocznik doskonale o tym wie ^^", Wiecie, tak dla dyskusji.

W roku szkolnym 2014/15, do ostatniej klasy szkoły podstawowej będzie uczęszczał rocznik 2002 (nie licząc oczywiście osób powtarzających klasę). Będzie to pierwszy rocznik, który będzie pisał sprawdzian po klasie szóstej w innej formie. Dojdą zadania z języka angielskiego (nie wiem jak uczniowie uczący się jedynie, na przykład, niemieckiego czy rosyjskiego). Ponadto zadania będą zupełnie inaczej wyglądały. Zamiast większości w formie "a, b, c czy d" pojawią się min. "prawda czy fałsz". Jeżeli chodzi o uczenie się ze starych sprawdzianów, to sens ma jedynie próbowanie zadań od 21. w górę. Wszystko to oczywiście sprawka nowej podstawy programowej.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2013 07:51
W podstawówce się dobrze uczyłam, choć nigdy nagrody nie miałam. W gimnazujm było gorzej, ale leństwo wzięło górę, niestety. W liceum nie uczyłam się kompletnie NIC. Mam dobrą pamięć, więc to co pamiętałam z lekcji jakoś mi wystarczyło. Teraz uczę się dużo lepiej i jestem zadowolona z ocen. Na razie mam tylko dwie jedynki (dla porównania, rok temu miałam już 13), i mam też trochę 4 i 5. Dwie 3 i bodajże jedną 2. Jak ma technikum, są to bardzo dobre oceny, szczególnie, że 4 mam najwięcej. Czy lubię szkołę? Jakoś polubiłam, chyba przez ludzi, często mi się nie chce chodzić, ale chodzę systematycznie.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 18-10-2013 07:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-10-2013 09:25
Bananowa napisał/a:
Jako iż temat o sprawdzianie klas szóstych dotyczy jedynie roku 2013 napiszę to tutaj, tak informacyjnie, choć, zapewne, mój rocznik doskonale o tym wie ^^", Wiecie, tak dla dyskusji.

W roku szkolnym 2014/15, do ostatniej klasy szkoły podstawowej będzie uczęszczał rocznik 2002 (nie licząc oczywiście osób powtarzających klasę). Będzie to pierwszy rocznik, który będzie pisał sprawdzian po klasie szóstej w innej formie. Dojdą zadania z języka angielskiego (nie wiem jak uczniowie uczący się jedynie, na przykład, niemieckiego czy rosyjskiego). Ponadto zadania będą zupełnie inaczej wyglądały. Zamiast większości w formie "a, b, c czy d" pojawią się min. "prawda czy fałsz". Jeżeli chodzi o uczenie się ze starych sprawdzianów, to sens ma jedynie próbowanie zadań od 21. w górę. Wszystko to oczywiście sprawka nowej podstawy programowej.


Bardzo dobrze, iż poruszyłaś ten temat, drogi Bananie. Nasz rocznik musi cierpieć z powodu jakiejś głupiej nowej podstawy programowej. Czemu my? :X Mogli sobie wstawić tą nową podstawę dla dzisiejszej klasy czwartej. Wszystko robi się trudniejsze, ja nie chcę pisać z anglika TT" Te całe sprawdziany na ogół jak się o nich tylko usłyszy wydają się być męką dla człowieka (no, raczej ucznia - gdybyście widzieli naszą poprzednią nauczycielkę od matmy, na pewno miałaby cały czas uśmieszek na twarzy). Jeśli ktoś myśli, że to dobry wybór, że podwyższają skalę trudności o pojedyncze szczeble, to chyba zabiję ~ cieszcie się, że nie was to spotkało ._.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2013 17:52
Z tamtego roku (czyli czwartej klasy):
Religia - wydaje mi się, że 5 była.
Polski - 5.
Historia - 4.
Niemiecki - 5.
Matma - 4.
Przyroda - 4.
Technika - coś między 4 a 5,nie pamiętam.
Plastyka - 5.
Informatyka - 5.
WF - 4.
Zachowanie: bardzo dobre.
W tym roku jest dużo gorzej. Teraz mam dobre zachowanie (wiem, niegrzeczna jestem niegrzeczny ).

A i byłam jedną z niewielu osób, którzy na karcie rowerowej otrzymali + (wiem, wiem, super jeżdżę na rowerze) i dostałam szóstkę z techniki.
Tak się stresowałam, że nie zdam, bo trzy dni przed sprawdzianem nie umiałam nawet jeździć bez jednej ręki (nauczyłam się w chyba dzień przed sprawdzianem). Tor był prosty (nie tak jak w szkołach w dużych miastach). Tylko były proste zakręty i ósemka.


av (c) Chand

Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:35
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
użytkownik usunięty
Dodane dnia 26-12-2013 17:14
Jest już prawie koniec 1 semestru w nowej szkole, a ja jestem totalnie załamana. Na początku nie mogłam uwierzyćm jakie ludzie wygadują okrucieństwa na temat gimnazjum, a jednak to prawda.
J. polski - 4.
Nie wyciągnę się raczej na 5. Oceny mam różne i bardzo wymagającą nauczycielkę, która jest również naszą nieudolną wychowawczynią.
Matematyka - 3.
Zawaliłam na maksa. Aż szkoda mówić...
J. hiszpański - chyba 5.
To mój ulubiony przedmiot. Nie jestem jednak do końca pewna tej oceny, bo miałam dwie wpadki.
J. angielski - 3/4.
Mimo kiepskiego rozpoczęcia roku złymi ocenami jestem z siebie dumna.
Biologia - 3.
Mogło być lepiej...
Historia - 4.
Ehh... no trudno. Muszę się przyzwyczaić, że to nie podstawówka.
Fizyka - chyba 4.
Mamy kompletnie nie komunikatywnego faceta. Nie umie tłumaczyć.
Chemia - 3/4.
Wredny babsztyl. Dała mi jedynkę, bo brakowało mi paru ćwiczeń. Bez komentarza.
Muzyka - 6.
Of course, że szósteczka, a jakże inaczej? :3
Technika - 4/5, ale raczej 4.
Źle mi poszły rysunki techniczne, niektóre.
Kultura hiszpańska - naprawdę nie wiem.
Aż strach się bać xdd. Zazwyczaj tracimy lekcje, bo nasz nauczyciel nie umie sobie z nami poradzić. Ale te jego suchary XD. Nie wiem, po co nam to.
Geografia - 5.
Uwielbiam nauczycielkę. Jest taka wredna i w ogóle. A te jej teksty "Jak dzik w sosnę xdd". Wymiatają xd. Prawie wszyscy jej nie lubią i się jej boją. Raz mnie wzięła do tablicy i dostałam 5 z materiału, którego kompletnie nie ogarniałam.
Religia - mam nadzieję, że 5.
Uczy nas jakiś gejowaty ksiądz, ojciec, brat czy jak mu tam. Za dużo pisania w zeszycie.
W-F - chyba 5.
Całkiem spoko pani. Jak jest ciepło chodzimy do parku Jordana czy też na Groble.
Tęsknię za podstawówką.
A tak w ogóle to chodzę do sławnej dwójki, drugiej w rankingu najlepszej szkoły państwowej w Polsce. Poziom jest bardzo wysoki.
Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:37
AutorRE: Szkoła
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-12-2013 17:25
W podstawówce uczyłam się bardzo dobrze. Na koniec szóstej klasy moja średnia wynosiła - 5,86 - a punkty uzyskane ze sprawdzianu szóstoklasisty wynosiły 39. W gimnazjum trochę się opuściłam, przez lenistwo jak i przez to, iż nie wiedziałam czego się spodziewać. Od nowego półrocza mam zamiar poprawić swoje oceny i to bardzo! Jeszcze jednak trója z czegokolwiek, a wpadnę w szał. Chcę udowodnić mojej pani od chemii, że dużo umiem, tylko ona tego nie widzi! A, co! Suza zaszaleje XD.


(c) Flama

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-06-2014 14:23
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2013 18:48
Ja nie dam rady powiedzieć czy lubię szkołę, czy nie. Czasami mam tak, że do szkoły idę z wielką chęcią, a czasem mam ochotę zniknąć. Atmosfera jest fajna. Moja klasa jest najbardziej nieznośna, ale to i dobrze. Na każdej lekcji coś odwalamy. Szkoda, że to ostatni rok w takim składzie. Jestem pewna, że kilka osób odejdzie do gimnazjum gdzie indziej. Skoro zbliża się półrocze, podam swoje oceny.
Historia - 5 (czemu nie 6, brałam udział w każdym projekcie)
Informatyka - 6 (nie ma to jak dostawać za każdy okropny rysunek 6)
Język Angielski - 5 (Wow, nie spodziewałam się)
Język Polski - 4+ (pani mówi, że dociągnę na 5, no ja mam nadzieję)
Matematyka - 3 (masakra, małe szanse na 4, ale może się uda)
Plastyka - 6 (no, a jakże inaczej)
Przyroda - 6 (wiadome)
Religia - 6 (jak zawsze)
W-F - 6 (normalka)

Jeżeli oceny się nie zmienią, to średnią mam 5.22. Gorzej niż w 4 i 5 klasie. Niestety matmę zawaliłam. Będę się musiała podnieść.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez ChandSharma dnia 29-12-2013 17:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 17:49
Nienawidzę szkoły.
Polski: 2
Matematyka: 4
Przyroda: -4
Religia: 4/5
WF: 3
Historia: 4
Informatyka: 5
J. angielski: 3/4
Ale najbardziej w mojej szkole nienawidzę... bachorów! (Jestem z 6 klasy, czyli jeszcze pół roku i idę sobie z niej). Ciągle latają, wrzeszczą, wpadają na nas, czasami nawet gonią!



Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:39
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 13:00
Jeden raz zmieniałam klasę. Oceny mam dobre, po mamie jestem humanistką. Najgorzej jest z matmę - same 3. Średnią mam dobrą, 5 ileś, ale boję się, co będzie dalej z tą matmą. Mam przyjaciół w nowej klasie. No, i nie cierpię wstawać rano... A tak to mam takie oceny:

Przyroda - 5
J. angielski - 5
J. polski - 6
Matematyka - 3
W-F - 5
Historia - 6
Religia - 6
Plastyka - 6
Technika - 6
Muzyka - 6
Informatyka - 6


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:40
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 20:05
Ja bardzo lubię język polski, angielski i troszeczkę historię. Lubię je dlatego, że można się na nich pośmiać oraz pobawić. Na historii po omawianiu lekcji zawsze tak mam. Mam szaloną panią od angielskiego oraz ma poczucie humoru. Zawsze potrafi rozwalić. Język polski dlatego, że ma w sobie takie coś, co mnie przyciąga. Czyli coraz głupszą klasę. Ma również ciekawe tematy. Nigdy nie są nudne.

Te przedmioty lubię dlatego, iż nie ma lepszych. Matematyki się bardzo boję. Jednakże, jakoś ją lubię. Kurcze, no jakoś. Żadna lekcja nie może zastąpić tej trójcy mojej. Plus, mogę dodać też jakoś religię, którą raz lubię, a raz nie.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-06-2014 14:29
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Shevi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 20:17
Ach, szkoła, kraina czarów i magii :D... Nie no, w technikum to już nie przelewki. Co rusz sprawdziany i kartkówki, a do tego dochodzą przedmioty zawodowe. Są też i fajne momenty, takie jak cztery godziny zabawy z grafiką uśmiech. Wszystkim polecam technikum poligraficzne.


[img][/img]
Avek od Sam
Sygnatura by me
***
Freerunning to prawdziwe poczucie nieograniczonej wolności. Życie jest naprawdę piękne wtedy gdy masz dla kogo żyć.
.:----------------:.
Mój deviantArt || Afterschock || Mój Ask

Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:39
47665514 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 21:01
Nauczyciele zwariowali. Ile można gadać o sprawdzianie szóstoklasisty i wyborze gimnazjum. Mam już dosyć. Najbardziej lubię polski, w-f, matmę (chociaż mam z niej najgorsze oceny), informatykę, angielski i religię. Nie przepadam za historią, muzyką i plastyką. Od połowy czwartej klasy nie lubię przyrody. Tylko dlatego, że chodzę na dodatkowe zajęcia, pani wymaga ode mnie i mojej koleżanki więcej informacji. Jak czegoś nie umiemy to klasa od razu komentuje. Strasznie mnie to denerwuje. Ciekawe czy innych osób z kółka też się tak uczepiła. Ogólnie moja klasa jest fajna. Szkoda, że już za niecałe 4 miesiące się rozstaniemy. Prawie połowa klasy wybiera gimnazjum w centrum miasta. Będę za niektórymi tęsknić. Szkołę też mam w miarę fajną, bo mała jest. Gimnazjum to budynek oddzielony jedynie drzwiami, a więc daleko do niego nie będę mieć. Mam nadzieję, że uda mi się dobrą średnią na koniec roku osiągnąć.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-06-2014 14:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2014 16:05
Zgadzam się z tobą, co do tego sprawdzianu szóstoklasisty. U mnie też ciągle o tym mówią. Uczę się bardzo dobrze, właściwie jestem najlepsza w klasie, ale mimo to nie lubię, wręcz nie nienawidzę chodzić do szkoły. Źle się w niej czuję. Mam klasę na bardzo niskim poziomie. Najbardziej lubię polski, ale za to nie lubię nauczycielki, najmniej lubię matematykę i historię. Może nie powinnam tak mówić, ale po prostu chcę jak najszybciej koniec roku i odejść od tej klasy. Nie będę ani trochę za nimi tęskniła. Może trochę za niektórymi nauczycielami. Głównie nie lubię chodzić do szkoły ze względu na klasę. Mam nadzieję, że trafię do lepszego gimnazjum.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-06-2014 11:23
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.