Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Różności
Szkoła
❧  Ogólnie o szkole  ☙

Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
AutorOgólnie o szkole
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 24-02-2012 21:38
Lubicie chodzić do szkoły? Jakie macie oceny? Dobre, złe, przeciętne czy wspaniałe? Które przedmioty lubicie, a których nie? Zdarzają się u was jakieś różne śmieszne sytuacje np. na lekcji?



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 17-02-2017 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 11:57
Albo jak nauczycielka od majfy na zastępstwie (nazywaną kruszynką xd) przez 30 min rozwiązywała zadanie. Kiedy zapisaliśmy już jakieś 4 linijki na tablicy, to ta co chwile gadała "zmażmy to". Aż w końcu babka się wkurzyła i powiedziała "Nie no, to nie ma sensu. Zostawmy to zadanie". Pierwszy raz się spotkałam, żeby nauczycielka od majfy nie umiała zrobić zadania =D.



Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:30
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 17:06
Nie przepadam za szkołą, może dlatego, że to szkoła prywatna i dzieci tych wszystkich nadzianych lekarzy, prezesów patrzą na ciebie z góry. Oceny mam dobre, jestem jedną z lepszych w klasie. Podstawówkę wspominam bardzo dobrze, no oprócz babki od matmy.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:31
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Musa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 21:43
Do szkoły nie lubię chodzić, ale oceny mam dosyć dobre (na 1 semestr miałam średnią 5.22). Oczywiście nie lubię matmy. Za WF-em też nie przepadam, bo zazwyczaj mamy go rano, a ja wtedy jeszcze pół śpię, więc nie mam ochoty ani energii by ćwiczyć. Na lekcjach zazwyczaj zdarzają się śmieszne sytuacje. Na przykład raz zamieniliśmy się z klasą przeciwną lekcjami (my mieliśmy mieć polski, a oni historię, ale wpadliśmy na pomysł, żeby się zamienić. Szkoda, że nie widziałyście miny pani od historii, kiedy sprawdzała obecność!).
Edytowane przez Cattie dnia 01-07-2015 12:25
34890294 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2012 18:10
Son Yume napisał/a:
Narzekacie tak na tą szkołę, ale jak przyjdzie Wam zarabiać na siebie to będziecie tęsknić za szkolną ławką mruga

Ponoć w pracy jest trudniej, ale warto zwrócić uwagę na to, że zarabia się kasę. Do szkoły to trzeba iść, przebrnąć przez wszystkie lekcje, czasem przez złośliwe towarzystwo, a potem wrócić do domu. I ciągle nie ma odpoczynku - robimy lekcje, uczymy się (jak chcemy coś osiągnąć). Kasy nie dostajemy.
Pomimo tylu wad szkoły można też spojrzeć na to z innej strony - bardzo dużo dni wolnych (weekendy, ferie, wakacje). W pracy chyba nie ma tak dobrze, prawda?
Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:37
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2012 20:04
Szkoła... Szkoła... Z nią bywa u mnie różnie. Np. liceum. Pierwszy semestr, pierwsza klasa - dobre oceny. Drugi semestr, pierwsza klasa - złe oceny. Pierwszy semestr, druga klasa - złe oceny. Drugi semestr (a raczej jego początek, no bo się zaczyna dopiero), druga klasa - dobre oceny. Sami widzicie. Tak na przemian. Ogólnie to do szkoły lubię chodzić, nie lubię zbytnio kiblować w domu, ale jest daleko. Z kilka kilometrów muszę iść w jedną stronę.
Jeśli chodzi o śmieszne sytuacje to jest ich aż nadmiar. Yyy, już nawet nie mogę przypomnieć jakiejś. Dam tylko takie podteksty. Na geografii często nasza odważna Kasia porusza z geografem tematy seksualne -.- Na religii, która zawsze jest ostatnia w planie lekcji, przychodzą kolesie z innych klas i sobie gadają. Na matematyce, każdy się trzęsie, aby matematyk go nie wziął do tablicy.
Tak wiem to nie jest śmieszne, ale jakbyście usłyszeli niektóre zdania, to byście się turlali po podłodze.
Najlepszy przedmiot? Nie mam takiego. Najgorszy natomiast tak. A raczej najgorsze. Matematyka, fizyka, chemia. Nie lubię ich. Za wychowaniem fizycznym też nie przepadam. Większa połowa lekcji to sama rozgrzewka, a gra gdzie?
Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:40
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2012 20:32
Anagan napisał/a:
Ponoć w pracy jest trudniej, ale warto zwrócić uwagę na to, że zarabia się kasę. Do szkoły to trzeba iść, przebrnąć przez wszystkie lekcje, czasem przez złośliwe towarzystwo, a potem wrócić do domu. I ciągle nie ma odpoczynku - robimy lekcje, uczymy się (jak chcemy coś osiągnąć). Kasy nie dostajemy.

A co ci przychodzi z tych pieniędzy kiedy musisz porobić opłaty, ubrać się i coś zjeść? W zasadzie zostają Ci grosze, które możesz dostać od rodziców/dziadków za dobre oceny czy kieszonkowe - cokolwiek.
W szkole twoim jedynym obowiązkiem jest wyuczyć się na tyle, abyś mógł sobie w przyszłości znaleźć pracę. Dobrze płatną pracę.
Jeśli zaś zarabiasz to jesteś odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale za np. rodzinę, którą musisz wyżywić, a to jest zależne od tego jak pracujesz. Do tego jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje i współpracowników (biorę na przykład pracę fizyczną). Np. w kopalniach. Twój błąd może kogoś kosztować życie. I nie mówię wyłącznie o pracy "na dole". W pierwszym tygodniu stażu na kopalni widziałam jak niosą na noszach faceta, na którego spadł jakiś kawał żelastwa miażdżąc mu nogi i prawą rękę. Amputacja. A ja sobie tak po prostu chodziłam z teczką z dokumentami po całym terenie.
Pieniądze owszem są, ale czasem nie są warte tego wszystkiego co się widzi lub co gorsza przeżywa i w takich momentach człowiek tęskni za szkołą.
Ogólnie mówię o kopalni, bo jestem ze śląska i większość pracowników fizycznych tutaj, to pracownicy kopalniani. Nie miałam zamiaru przestrzegać wszystkich, że wszędzie jest tak samo.




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:48
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2012 23:53
Yumka - Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że dużo kasy idzie na opłaty (a te są drogie) i życie.
Tak, jak ma się rodzinę, to trzeba dobrze zarabiać by ją wyżywić. Jest rzecz oczywista. Warto wspomnieć, że na rodzinę nie musi pracować przecież jedna osoba.
Dzięki za dłuższą odpowiedź do mojej wypowiedzi. Trochę daje do myślenia.
Praca fizyczna, jak to napisałaś mi przykład - w kopalni, z natury wiąże się z niebezpieczeństwem i nic na to nie można poradzić. Trzeba uważać na siebie i na innych, ale i to nie zagwarantuje całkowitego bezpieczeństwa. Przypadki chodzą po ludziach.
W pierwszym tygodniu stażu na kopalni widziałam jak niosą na noszach faceta, na którego spadł jakiś kawał żelastwa miażdżąc mu nogi i prawą rękę. Amputacja.

Przykra sprawa. Nikt sobie by na coś takiego nie zasłużył.
Jeżeli chodzi o tęsknotę za szkołą bywa różnie. Oczywiście, nie mam osiemnastu lat i nie pracuję, więc niby co ja mogę wiedzieć, prawda?
Ale sądzę, że to zależy od tego, w jakim stopniu praca nas będzie satysfakcjonować. Jeżeli będziemy jej nienawidzić lub nie przepadać, to zatęsknimy za szkołą.
Jeżeli będziemy dobrze się czuć w swojej pracy (dobrze płatnej, nie fizycznej) i mieć na przykład dobrych znajomych tam, to chyba nikt nie zatęskni za szkołą, no nie?
Cóż, faktycznie, trzeba się dobrze uczyć w młodości, by później mieć dobre życie. Hmm... Większość moich kumpli o tym jakoś nie myśli. Ja już od pewnego czasu zacząłem i chyba będę się więcej uczył, choć nie mam jakichś złych ocen. Średnia 4, może odrobinkę mniej? Trochę popracuję i będzie lepiej.
Dzięki za dłuższą wypowiedź. Daje trochę do myślenia.
Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:51
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 15-03-2012 16:18
Jako, że testy gimnazjalne się zbliżają, a moje liceum walczy o każdego ucznia, to zostały zorganizowane Dni Otwarte, które trwały od 13.03 do 15.03. A, że Olka i ja lubimy biolę i panią od bioli to się zgłosiłyśmy do doświadczenia biologicznego. Izolowałyśmy DNA z cebuli, czyli miałyśmy zrobić tak, że z właśnie cebuli, płynu do naczyń, soli, wody i spirytusu wytrącić kwas deoksyrybonukleinowy (DNA). Każdy może sobie tak w domu zrobić. W wekend miałam zrobić próbę tego doświadczenia i ku mojemu zdziwieniu wszystko ładnie wyszło: TUTAJ i TUTAJ Te bąbelki i galaretka to właśnie wytrącone DNA.
No ale dobra, są dni otwarte. A kiedy jest dużo ludu i oni wszyscy się patrzą na mnie to ja strasznie się denerwuję, chcę żeby to wszystko jak najlepiej wyszło. No a przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj to w ogóle o nich zapomniałam podczas pokazu, nawet mi ręce nie drżały. No, a wg, kolega jeszcze pająki przyniósł, które oczywiście też stały na naszym stole, ptaszniki to chyba były. Też takie sobie kupię, jedną ścianę w pokoju przeznaczę na egzotik zwierzęta, legwany, pająki, kameleony, patyczaki, węże.
W ogóle fajnie to zorganizowali wszystko, pokaz biologiczno- chemiczny, pokaz aktorski. No i najlepsze to chłopak z klasy w mundurze. łoboże. jak ja uwielbiam mundury. Będzie taki na moją osiemnastkę. Były jeszcze parodie naszych nauczycieli, ahhhh.. ale w sumie tylko my się z tego śmieliśmy, bo wiedzieliśmy o co chodzi.
No a oprócz tego, że przez trzy dni nie miałam lekcji to dostanę jeszcze ocenę z bioli i pochwałę do dziennika.
Zgłaszajcie się do takich zadań. Warto.



Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2012 16:30
Ja, będąc w liceum zapewne chętnie bym się do takich rzeczy zgłaszała, gdyby nie fakt, że po prostu nienawidziłam tego szkolnego budynku i jedynym eksperymentem naukowym do jakiego byłabym skora to: "jak szybko pali się szkoła".




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:52
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-03-2012 19:58
Moimi ulubionymi przedmiotami są język polski, język angielski i historia, natomiast nie przepadam za biologią (przez nauczyciela który daje nam karki z zadaniami tak trudnymi, że nawet student ich nie zrobi -,-) i matematyką. Co do ocen to, cóż, są takie, jakie są - czasem dobre, czasem złe.

---

Pamiętam ostatnią śmieszną sytuację, która zdarzyła się na angielskim:
Siedzimy sobie i robimy zadania. Pani nie ma, wyszła na chwilę do pokoju nauczycielskiego. Łukasz bawi się powiększalnikiem - jestem w ośrodku dla dzieci niedowidzących (proszę się nie śmiać i nie myśleć, że jestem jakaś nienormalna), więc takowych powiększalników jest po kilka w każdej klasie. Łukasz bawi się jednym z nich i przez okno podgląda faceta, który wyjmuje coś z bagażnika. Od razu mówi, według niego dla żartów, że facet w bagażniku trzyma trupa. Przychodzi nauczycielka i zasłania mu okno żeby już nie podglądał i mówi do niego "Nie martw się, Łukasz, on wyjął stamtąd tylko ciasto." xD

---

Ogółem to ostatnio mam dziwne wrażenie, że jak tylko podchodzę do znajomych, którzy sobie rozmawiają i chcę się włączyć do rozmowy, to nagle wszystkie dziewczyny cichną i nie odzywają się do mnie. Wszyscy nagle zaczęli mnie ignorować. No okej, uważają mnie czasami za wariatkę i nigdy mnie to nie obchodziło, ale co się stało?


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 16-03-2012 20:00
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2012 20:03
Bloomcia94 napisał/a:
(...)Pierwszą miłość(...)

Oh błagam! Ja swoją pierwszą miłość poznałam NIE w szkole, a w ZHP.
A w szkole przyjaciół miałam jedynie w gimnazjum. Bo chodziłam do klasy z trójką przyjaciół z podwórka (cała reszta była albo starsza o rok, albo młodsza do 2 lat). Po gimnazjum się rozdzieliliśmy i strasznie tęsknie za latami kiedy szaleliśmy w deszczu na pustej jezdni. Jak przyszedł czas na szkołę średnią cała nasza paczka się rozleciała. Utrzymywałam najbliższy kontakt z jednym z przyjaciół z gimnazjum, niestety trzy lata temu zmarł na białaczkę. I tyle by było z moich "szkolnych" przyjaciół.




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:55
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2012 14:01
Moja szkoła mi się nawet podoba ^^. Moje ulubione przedmioty to muzyka, matma i historia.
Śmieszne sytuacje? Jakieś się znajdą.
- Była sobie myszka u nas w klasie i nam zdechła. Taki jeden bierze tę zdechłą myszkę i kładzie ją na biurku naszej pani. Pani przychodzi do klasy i nawet nie chcecie wiedzieć ,jaką miała minę XD.
- Jest religia i Michał mówi do księdza ''Proszę Panią'' .
- Na religii piszemy, a tu nagle słyszymy ''Alleluja, allelujaa!", to była komórka księdza.
Byłoby więcej, ale głowa mnie boli i nic nie mogę sobie przypomnieć ^^.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cattie dnia 09-09-2016 15:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-06-2012 20:38
Zebranie w środę. Koniec roku się zbliża. Jak wasze oceny? niegrzeczny


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2012 20:49
Moje oceny?
Polski: 5/6
Matematyka: 6
Przyroda: 4/5
Muzyka: 6
Technika: 5
Informatyka: 6
Plastyka: 5
Historia: 5
Religia: 5
Angielski: 5
W-F: 5


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cattie dnia 04-07-2015 19:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-06-2012 20:52
U mnie wspaniale! Mam same dobre oceny, świadectwo z paskiem, a nasza klasa jest dość zabawna. Wraz z moim kolegą, który siedzi za mną, piszemy do siebie sms'y na lekcji, a pani się dziwi, co robi takie "pip, pop, pip, pop". Ogółem lubię wszystkie przedmioty oprócz przyrody. Do niej najmniej mnie ciągnie.



Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 10:58
AutorRE: Szkoła
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 13:39
Moje oceny są jeszcze do uzgodnienia, ale najlepsza wersja jest taka:
1. Polak: 6
2. Matma: 5
3. Przyroda: 5
4. Technika: 6
5. Plastyka: 6
6. Angielski: 6
7. Muzyka: 6
8. WF: 5
9. Informatyka: 5
10. Historia: 6
11. Religia: 6
To taka najbardziej optymistyczna wersja.



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Edytowane przez Cattie dnia 14-05-2015 18:52
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 16:07
Nie lubię szkoły. Co prawda nauka idzie mi dość dobrze i będę w tym roku wzorowa (i szczerze mówiąc, zawsze byłam wzorowa), to nie lubię jej. Niezbyt trawię swoje szkolne otoczenie. I ciężko jest mi się z większością dogadać.
Oceny podam, ale po radzie pedagogicznej.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 11:02
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 20:38
Bosze, chciałabym ponownie być w podstawówce i zarabiać same szóstki, piątki i czwórki. Tsa, to były czasy.
Niestety, ten czas już minął. Jestem licealistką. Jestem drugoklasistką. Jestem załamana. Jestem zagrożona.
Póki co, mój ranking ocen przewidywanych "tak na oko" wygląda tak:
Biologia: 2 (yes, udało się!)
Chemia: 2 (baardzo słabe, do odpowiedzi w następny czwartek...)
Geografia: 4
Przysposobienie obronne: 5 (a jakże inaczej...)
Religia: 5
Wychowanie fizyczne: 5 (uuu)
Język polski: 3 (ja nie lubić analiz na 50 pkt)
Historia: 4
Matematyka: 2
Fizyka: 5 (niemożliwe? u spostrzegawczego, inaczej Stacha wszystko możliwe!)
Wiedza o kulturze: 4
Wiedza o społeczeństwie: 3
Język francuski: 2 (że nem pa francais...)
Język angielski: 5 (no ba...)
Co do zachowania... Wolę nie wiedzieć co będę miała za moje wybryki, nieobecności etc.


I'M BACK

Edytowane przez Cookie dnia 24-02-2013 11:03
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 06-06-2012 20:31
W klasie pierwszej, za czasów Bartka, ledwo wyciągałam na średnią 3,0. Od tego roku się wzięłam i oto jak mi poszło.

Biologia 4/5
Zmieniła nam się nauczycielka i co zabawne pierwszego dnia zrobiła z siebie konkretną żyletę. Przecież ja byłam pewna, że nie zdam, naprawdę. Ale jak zaczęła prowadzić lekcje, o bosze - jestem w pani zakochana. A i będę chyba zdawać biologię na maturze.

Chemia 3
Z chemii się praktycznie nie uczę, za każdym razem na lekcje idę nieprzygotowana. Ja nie wiem czy to szczęście, czy co, ale zawsze dostaję trzy. haha, dobrz, raz dostałam cztery.

Fizyka 4/5
To jest w ogóle zabawna i długa historia. Mam szczęście.

Geografia 2
Ahh.. natłok zaliczeń map i wszystkich gówienek to dla mnie za dużo.

Historia 4
A bo Krzysiu jest taki, a nie inny.

Język angielski 3
Od czasów gimnazjum mam z nim problemy.

Język niemiecki 2/3
Ta babka jest rąbnięta.

Język polski 3
Z polskiego też się w sumie nie uczę, zaczęłam słuchać na lekcjach.

Matematyka 4
No ja nie wiem.

Podstawy przedsiębiorczy 3/4
PP jest tak nudne, że się nie uczę z niego.

Wiedza o społeczeństwie 3/4
Ten sam co uczy przedsiębiorczość.

Przysposobienie obronne 3
Zawaliłam azymuty, dziwne są. Ale lubię bandażowanie. Obandażować komuś kciuka?

Religia 5
Mamy ładnego księdza.

Wiedza o kulturze 4/5
Lubię tą babkę.

W-F 2
Ahhh..


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.