Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hej.  ☙

AutorHej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 14:37
Cześć wszystkim, nie będę ukrywać, że po wiadomości od Skeniego postanowiłam tu coś napisać. Na WB jestem od jakiegoś czasu, ale nigdy przed tym RPG-iem się jakoś bardziej nie udzielałam. Winx oglądam odkąd miałam 4 lata, czyli to już będzie 13 lat i najbardziej lubię Laylę i Roxy. Interesuję się muzyką (bardzo lubię słuchać muzyki w różnych językach), trochę filmami i grami mobilnymi i komputerowymi. Oprócz tego lubię wrestling i jest to jeden z zawodów, które biorę pod uwagę. Jeśli chcielibyście się jeszcze czegoś dowiedzieć to śmiało piszcie. Jak będę miała dzień, z większą ilością czasu to postaram się odpisać. uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 17:40
Część
Miło mi cię poznać. Mam na imię Emilka i też jestem tutaj od niedawna (tak właściwie od końcówki sierpnia). Ja obejrzałam Winx pierwszy raz jak miałam 8 lat i do tej pory to oglądam. Tak jak ty bardzo lubię z nich wszystkich Laylę, ale też lubię Musę i Florę. Mam podobne zainteresowania co ty, tylko z tą różnicą, że nie wiem co to jest wrestling (jak chcesz możesz mi wyjaśnić co to jest). Ja chodzę do zawodowej szkoły na kierunek introligatora. Jeśli będziesz chciała się dowiedzieć co to jest za zawód, możesz napisać z przyjemnością ci odpowiem. uśmiechserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:08
Wrestling to taki dość brutalny, chyba można to nazwać sportem walki. W Polsce nie jest to zbyt popularne, ja dowiedziałam sięo tym od koleżanki. Wrestling jest najbardziej popularny w USA, Meksyku i Japonii. Ja może nie jakoś często, ale jak mam trochę wolnego czasu to lubię sobie obejrzeć WWE, jeślibyś chciała obejrzeć to możesz wpisać WWE na YT, ale ostrzegam, że jak wczoraj pokazywałam filmik koleżance (dość wrażliwej) to od samego oglądania ją wszystko bolało.
A zastanawia mnie co to za zawód z tą trudną jak dla mnie nazwą Introligator. Chętnie się dowiem uśmiech



Jeszcze zapomniałam dodać, że na kanale YT WWE są tylko jakieś poszczególne urywki np. jakaś walka albo coś, całe gale po Polsku da się znaleźć nawet za darmo, ale trochę szukania jest.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:46
Introligator to zawód zajmujący się ręcznym oprawianiem różnych wydawnictw oraz zdobieniem opraw (głównie zabytkowych), pracownik drukarni (oprawa książek). Na zajęciach praktycznych robimy różne zakładki do książek, pudełka, notesy i oczywiście oprawy. Najprostsza z nich jest oprawa zeszytowa, którą dzisiaj zrobiłam na praktykach. Te praktyki mamy w szkole i szczerze to tak mało znany zawód, który pewnie niedługo zniknie ze szkół zawodowych. Mam bardzo dużo zrobionych zakładek z ponad 100 nawet, można powiedzieć, że jestem w tym mistrzynią mruga

Dzięki za odpowiedź czym jest Wrestling, dowiedziałam się naprawdę dużo. Możesz opowiedzieć coś więcej o sobie jeśli chcesz. Na przykład jakie lubisz oglądać filmy i jakiego gatunku. Z chęcią podzielę się z tobą moimi przemyśleniami na ten temat. szeroki uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:03
Heej, ja jestem Speksa, mam 20 lat (wow chyba pierwszy raz to piszę [trochę czasu minęło od kiedy wypowiadałam się w "przywitaj się]" i brzmi okropnie aaa), obecnie sobie studiuję, a na wb jestem już od jakiś 7 lat. Winx co prawda już nie oglądam, ale nadal lubię tu wpaść, zobaczyć co się dzieje i porozmawiać z ludźmi których tu poznałam. Zainteresowań jakiś specjalnie ciekawych nie mam - książki, filmy, psychologia, filozofia, języki, muzyka (tu ma na myśli stronę produkcyjną bardziej), kiedyś montaż i grafika komputerowa. Wrestling to moim zdaniem bardzo ciekawe zajęcie, ja ze sportu to jedynie bieganie czy jazda na rowerze albo pływanie XD Zastanawia mnie jak zaczęła się twoja przygoda z tym sportem, ile miałaś lat jak zaczynałaś? Jakie są twoje ulubione filmy? Jakiej muzyki słuchasz? Ulubieni wykonawcy/zespoły?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:36
To w sumie całkiem ciekawy zawód (pewnie też kreatywny), ja w sumie to oglądam co mi wpadnie w oko: ale jest kilka gatunków które lubię najbardziej: Horrory, Komedie Romantyczne, Fantastyka, ale jestem raczej typem osoby która ogląda mało znane produkcje, więc filmy typu Harry Potter znam tylko z fragmentów, które czasem gdzieś zobaczyłam.



Co do Wrestlingu to narazie tylko, oglądam, a ponieważ mam tylko 17 lat i mieszkam póki co na wsi, ale moje mieszkanie to trochę skomplikowany temat, więc nie będę się o tym rozpisywać. W każdym razie moi dziadkowie z, którymi mieszkam nie są zbyt zadowoleni, tym wyborem, więc narazie poczekam do 18 i potem się zapiszę na treningi, wtedy też przekonam się czy na pewno to jest to co bym chciał robić, bo oprócz tego moje plany zapsowe to The Voice of Poland (chociaż na pewno nie bedzie łatwo) do takiej aktywności akurat dziadkowie nie mają nic przeciwko, planuję też zdać maturę i myślę jeszcze nad studiami imteresuje mnie żywienie i ostatni z zawodów zapasowych to dietetyk. Także niestety Wrestling narazie tylko w teorii. Co do muzyki to słucham głównie: pop, rock, hard rock, cauntry i cumbia. Z wykonawców ma 3 których najbardziej lubię, jestem mentalnie "stara" co do gustu muzycznego: mój ukochamy zespół Bon Jovi, lubię też Natalie Oreiro i Andrzeja Piasecznego. Aż się dziwie, że się tak rozpisałam zazwyczaj jestem nieśmiała, ale na WB zaczynam się czuć jak w domu uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:41
Ja to głównie lubię oglądać filmy animowane oraz jakieś kreskówki. Wiem jestem dorosła, ale i tak nigdy nie przestanę oglądać animacji, bo są świetne. Poza nimi jakieś filmy z gatunków: Fantasy, Familijne, Komedie, Muzyczne i Przygodowe. Za praktycznie mięsiąc mam urodziny, bo jestem z Października uśmiech

Też czasem zaglądałam na ten blog i dopiero pod koniec wakacji się tutaj znalazłam na stałe mruga
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:43
Aaaa Natalia <333 Zbuntowany anioł to serial mojego dzieciństwa XDD Co do kina to trafiłaś na filmowego snoba, który ocenia gust każdej napotkanej osoby, więc proszę o jakieś ulubione tytuły XD
A co do muzyki to nie wierzę w mentalne bycie "starym", są po prostu klasyki które się kocha, nieważne w jakim wieku jesteś. Sama słucham wielu gatunków, bardzo od siebie różnych i myślę, że wiele osób tak ma XD
na WB zaczynam się czuć jak w domu

no i prawidłowo!



Edytowane przez Speksi dnia 16-09-2020 20:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 21:39
EmiBonnie jeśli lubisz animacje to oglądaj ja nawet czasem barbie oglądam moim zdaniem filmy animowane kreskówki itp. są dobrym oderwaniem od świata w, którym jest teraz tyle zła. Co do Speksi jeśli chcesz tytuły to z seriali: Zbuntowany Anioł, Kroniki Shannary, Winx (ale to oczywiste), Mia i ja, W.I.T.C.H, Przyjaciele z kieszonkowa, Czarodziejka z księżyca, Zagubieni, Gotowe na wszystko", Czarodziejki, Zaklinacz dusz, Kobiety które niosły śmierć, historie pisane krwią (czy jakoś tak już dawno tego nie oglądałam, może to nie najwłaściwsze słowo, ale fajne było) to chyba moje ulubione (chyba, że o czymś zapomniałam) z filmów: Karate Kid, Uprowadzona, Titanic serce Fabryka śmkerci, Kostnica, The mist, Six room, niepokój, 30 dni mroku, Reaident Evil, Silent Hill, Wszystko albo nic, Czarna Pantera, Player One, niektóre z filmów Barbie a najpardziej: Akademia księżniczek, Czeka na nas świat, Piątek 13-go, Aquaman, Sylwester w Nowym Jorku, Odlotowe małe agentki, Księżniczka Fantaghiro. Trochę dużo tego te najbardziej lubię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 17:21
Z filmów animowanych to najbardziej polecam: 2 części Rio, trylogię Kung Fu Pandy, 2 części Lego Przygody, trylogię Jak Wytresować Smoka, trylogię Madagaskar, 5 części Epoki Lodowcowej, 3 filmy z serii Winx, filmy z serii Monster High, trylogię Hotelu Transylwania. Z seriali animowanych oglądałam: Winx (oczywiście), W.I.T.C.H., Ninjago, Pingwiny z Madagaskaru, Huntik - Łowcy Tajemnic, Wakfu, Wojownicze Żółwie Ninja (2012), Zwyczajny Serial, Ever After High, Monster High, Kung Fu Panda - Legenda o Niezwykłości, Jeźdźcy Smoków i wiele więcej (za dużo by wymieniać)

Jeżeli chcecie, żebym więcej wam powiedziała o sobie piszcie śmiało. Z miłą chęcią odpowiem wam na wszystkie pytania. uśmiechmrugaserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 20:53
Też lubię Monster High uśmiech większość z filmów które wymieniłaś widziałam przynajmniej raz. A na te których nie widziałam postaram się luknąć w wolnym czasie uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 21:26
Cześć, Diana56 mruga. Miło Cię poznać! Jestem February i jestem już po studiach. Winx oglądam w zasadzie od samego początku. Moje ulubione czarodziejki to Flora i Musa. Zafascynował mnie ten wrestling, ale interesuję się językami obcymi i muzyką, dlatego bardzo zaciekawiło mnie to, jak pisałaś, że lubisz słuchać piosenek w różnych językach serce. Czy jakieś języki obce lubisz szczególnie? Czy może, oprócz tych o których już pisałaś, masz swoje ulubione zespoły/wykonawców, którzy śpiewają w różnych językach mruga?


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2020 17:48
A to ja też coś napiszę.
Cześć Diano! Ja jestem MrDark, tutaj pomagam w Encyklopedii, prowadzę RPG i udzielam się w dziale pomocy. W prywatnym życiu jestem programistą, interesuję się historią, grami, hobbistycznie rysuję. Jak chcesz mnie o coś zapytać to pisz śmiało, nigdy nie wiem, co mam mówić o sobie ^^

Już Cię tyle wypytali, że ja już nie muszę. Pozdrawiam Cię i życzę miłego pobytu ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2020 21:27
Nie wchodziłam prze kilka dni już myślałam, że nikt nic nie napisze a tu zaskoczenie jeśli chodzi o jakieś języki szczególnie lubię (i niektórych planuję się w przyszłości nauczyć,) ale muszę mieć czas, narazie moim priorytetem są egzaminy zawodowe, matma, której nie kumam i matura a z tych języków: (te piosenki są trochę niewymierne, ale podoba mi się ten język) Arabski, Hiszpański, Francuski, Rosyjski, Japoński to są takie moje ulubione języki, ale zdarza się też, że często słucham też w innych językach co mi podejdzie pod palec na telefonie uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2020 12:57
O, z języków, które wymieniłaś też bardzo lubię hiszpański i francuski, za to arabski i japoński brzmią dla mnie zawsze mega fascynująco :D. Zwłaszcza piosenki w tych dwóch ostatnich są ciekawe i trochę jakby nie z tego świata. W takim razie powodzenia na wszystkich egzaminach zawodowych i na maturze uśmiech. Btw, ja też nie za dobrze zawsze ogarniałam matmę, dlatego doskonale Cię rozumiem mruga.


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej.
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2020 21:20
No z tymi ocenami to średnio już 3 jedynka matematyka to dla mnie najgorsze zło wszystko mi się myli, i co z tego, że umiem to rozwiązać jak zapomne wzoru i na teście mi nic z tego nie wychodzi, w tamtym roku to mnie tylko zdalne uratowało zdezorientowany
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.