Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hej :)  ☙

AutorHej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2020 09:57
Cześć wszystkim,
Jestem tu nowa i bardzo miło dołączyć mi do Waszej grupy uśmiech Winx interesuję się w zasadzie od... około 12 lat z przerwą, czyli całkiem sporo XD Kiedyś odwiedzałam WinxBlogger, ale nie miałam tu konta, teraz jednak postanowiłam tu dołączyć uśmiech
Oprócz tego interesuję się muzyką i robótkami ręcznymi oraz lubię czytać.
Nie wiem, co miałabym jeszcze dodać, chętnie popiszę jeśli ktoś będzie chętny aby porozmawiać uśmiech
~ DarkBloom
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:58
Hejka

Jestem Emilka i bardzo miło mi cie poznać. Winx interesuję się od jakoś podobnego czasu co ty także z przerwami. Też interesuję się muzyką głównie popem, poza tym lubię pisać różne opowiadania, wiersze i wymyślać różne ciekawe pomysły. Ciekawa jestem jakie lubisz oglądać filmy i jaka jest twoja ulubiona postać z Winx i ulubiony ship (o ile taki masz). Moją ulubioną postacią jest Musa, bo bardzo lubi muzykę i mam podobny po części do niej charakter. Lubię też Laylę i Florę, a ulubionego shipu nie mam uśmiechmrugaserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 10:15
Hej Emilka, mi również miło Cię poznać uśmiech Ja też lubię czasem pisać jakieś opowiadania, więc mamy ze sobą coś wspólnego mruga Co do filmów szczególnie lubię filmy science-fiction i filmy przygodowe, jednymi z moich ulubionych są ,,John Carter", ,,Powrót do przyszłości" i ,,Rodzina Addamsów". Moimi ulubionymi czarodziejkami są Bloom i Layla, a mój ulubiony ship to Layla i Nabu (bardzo żałuję, że zginął smutny ) uśmiech serce
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 17:05
Też mi było przykro z powodu tego, że zginął w sezonie 4. On i Layla tworzyli piękną parę. smutny A co sądzisz o nowym chłopaku Layli, bo ja szczerze nie mam o nim zdania. Ja to lubię głównie filmy animowane, a moim ulubionym z nich jest Rio (2011) film o ptakach.

Mogę ci trochę opowiedzieć więcej o tym filmie (o ile chcesz), a jeżeli znasz lub oglądałaś ten film to powiedz mi jaka jest twoja ulubiona postać z tego filmu i scena oraz piosenka, a jak chcesz to ja ci mogę powiedzieć swoje ulubione rzeczy z tego filmu. Możesz mnie spytać o co tylko chcesz, jeżeli chciałabyś czegoś więcej się o mnie dowiedzieć z chęcią odpowiem. sercesercemrugauśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2020 14:32
Myślę, że Nex jest w porządku, ale jednak zdecydowanie wolałam Nabu.
Pamiętam, że kiedyś oglądałam film Rio ale zupełnie nic mi się z niego nie przypomina zdezorientowany Jeśli chcesz możesz mi przypomnieć o co w nim chodziło? mruga Ciekawa jestem, czy masz może jakieś zwierzątko? Ja niestety nie mam, ale bardzo lubię koty uśmiechserce
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2020 17:12
Rio opowiadało o niby ostatnim samcu ary modrej imieniem Blu, który razem z Lindą (właścicielką) leci do Rio De Janeiro w Brazylii, żeby spotkać się z Julią - ostatnią samicą tego samego gatunku. Z kolei w drugiej części Blu i Julia wraz z trójką swoich dzieci postanawiają porzucić życie w Rio de Janeiro i wyruszyć w podróż do amazońskiej dżungli. Oprócz wielu dzikich zwierząt spotykają tam również dawno zaginionego ojca Julii, który ukrywa się w dżungli wraz z grupą innych ptaków.

Mam nadzieję, że trochę ci przypomniałam o co w tych obu filmach chodzi. Też nie mam zwierządka, dawno temu moja babcia miała psa, ale zmarł dawno temu placze1

Ja osobiście lubię wręcz kocham ptaki właśnie dzięki filmowi Rio. Może jeżeli chcesz mogłabyś (jeżeli uda ci się Rio przypomnieć), napisać o swoich odczuciach oglądania tego filmu i to co ci się w nim bardzo podobało. serceserceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2020 22:12
Hej, DarkBloom uśmiech. Fajnie Cię poznać :D. Jestem February i też kiedyś odwiedzałam WB nie mając jeszcze konta mruga. Winxem interesuję się w zasadzie od początku. Bardzo lubiłam tę bajkę jako mała dziewczynka i teraz z sentymentem do niej wracam. Moje ulubione czarodziejki to Musa i Flora. Pisałaś, że bliska Ci jest muzyka i robótki ręczne, więc zapytam od razu, czy masz jakieś ulubione utwory/piosenki, a może masz jakiś ukochany zespół lub wykonawcę? I może mogłabyś zdradzić jakie robótki ręczne najbardziej Cię zajmują (pytam, bo też lubię handmade :D)?


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2020 19:32
EmiBonnie napisał/a:
Rio opowiadało o niby ostatnim samcu ary modrej imieniem Blu, który razem z Lindą (właścicielką) leci do Rio De Janeiro w Brazylii, żeby spotkać się z Julią - ostatnią samicą tego samego gatunku. Z kolei w drugiej części Blu i Julia wraz z trójką swoich dzieci postanawiają porzucić życie w Rio de Janeiro i wyruszyć w podróż do amazońskiej dżungli. Oprócz wielu dzikich zwierząt spotykają tam również dawno zaginionego ojca Julii, który ukrywa się w dżungli wraz z grupą innych ptaków.

Mam nadzieję, że trochę ci przypomniałam o co w tych obu filmach chodzi. Też nie mam zwierządka, dawno temu moja babcia miała psa, ale zmarł dawno temu placze1

Ja osobiście lubię wręcz kocham ptaki właśnie dzięki filmowi Rio. Może jeżeli chcesz mogłabyś (jeżeli uda ci się Rio przypomnieć), napisać o swoich odczuciach oglądania tego filmu i to co ci się w nim bardzo podobało. serceserceserceserce


Tak, już sobie coś przypominam. Oni byli spięci łańcuchem i uciekali razem. Pamiętam, że podobał mi się ten film, a zwłaszcza końcówka serce On wtedy nauczył się latać,, już sobie przypomniałam.Drugiej części nie oglądałam, ale z Twojego opisu.myślę, że może być ciekawy, więc spróbuję go obejrzeć uśmiech Przykro mi z powodu psa Twojej babci smutny



February napisał/a:
Hej, DarkBloom uśmiech. Fajnie Cię poznać :D. Jestem February i też kiedyś odwiedzałam WB nie mając jeszcze konta mruga. Winxem interesuję się w zasadzie od początku. Bardzo lubiłam tę bajkę jako mała dziewczynka i teraz z sentymentem do niej wracam. Moje ulubione czarodziejki to Musa i Flora. Pisałaś, że bliska Ci jest muzyka i robótki ręczne, więc zapytam od razu, czy masz jakieś ulubione utwory/piosenki, a może masz jakiś ukochany zespół lub wykonawcę? I może mogłabyś zdradzić jakie robótki ręczne najbardziej Cię zajmują (pytam, bo też lubię handmade :D)?


Cześć February, mi również miło Cię poznać uśmiech
Z muzyki najchętniej słucham rocka, trochę metalu i dark electro. Mam wielu ulubionych wykonawców, m.in. Black Veil Brides (mój ulubiony serce ), HIM czy Solar Fake. Co do robótek ręcznych, lubię szydełkować (na drutach w zasadzie też umiem, ale już nie tak dobrze), robić bransoletki z muliny i nie tylko, czasem zdarza mi się też bawić w robienie innej biżuterii uśmiech Fajnie poznać kogoś kto też interesuje się handmade, mogę spytać, jakie Ty lubisz? uśmiech
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2020 22:13
Muszę sobie w takim razie znaleźć piosenki tych zespołów na YT albo na Spotify, bo nie słyszałam o nich uśmiech, a chętnie posłucham sobie czegoś nowego. Jeśli chodzi o kwestie handmade, to zarówno szydełkowanie, jak i robienie na drutach jest mi póki co obce (ale wciąż mam to gdzieś w planach :D), natomiast bardzo lubię robić biżuterię (głównie kolczyki), ozdabiać wszelkiego rodzaju pudełeczka (np. techniką decoupage), tworzyć różne dekoracje z tego co "się nawinie" i wykonywać haft matematyczny na kartach na różne okazje mruga. W ogóle jak oceniasz, co jest trudniejsze: szydełkowanie czy robienie na drutach?


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2020 22:18
Poza tym mam za dużo Oc z Rio stworzonych, bo aż ponad 50 czy nawet więcej. W ogóle Rio to moja ulubiona seria filmów animowanych jaką oglądałam i bardzo się cieszę na spin-off, który ma powstać na Disney + i z pewnością go obejrzę.

A czy masz jakiegoś ulubionego ptaka i czy w ogóle lubisz ptaki i czy jeszcze chciałabyś się ciekawego o mnie dowiedzieć? serceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2020 10:54
February napisał/a:
Muszę sobie w takim razie znaleźć piosenki tych zespołów na YT albo na Spotify, bo nie słyszałam o nich uśmiech, a chętnie posłucham sobie czegoś nowego. Jeśli chodzi o kwestie handmade, to zarówno szydełkowanie, jak i robienie na drutach jest mi póki co obce (ale wciąż mam to gdzieś w planach :D), natomiast bardzo lubię robić biżuterię (głównie kolczyki), ozdabiać wszelkiego rodzaju pudełeczka (np. techniką decoupage), tworzyć różne dekoracje z tego co "się nawinie" i wykonywać haft matematyczny na kartach na różne okazje mruga. W ogóle jak oceniasz, co jest trudniejsze: szydełkowanie czy robienie na drutach?


W takim razie miłego słuchania uśmiech może akurat muzyka któregoś z nich przypadnie Ci do gustu mruga
Jak dla mnie prostsze jest szydełkowanie, choć może to po prostu kwestia wprawy. Druty mają proste czubki w przeciwieństwie do zakrzywionego szydełka, dlatego nitka częściej się ześlizguje. No i według mnie szydełko jest poręczniejsze. Ale myślę, że warto spróbować i tego, i tego.
Decoupage bardzo mi się podoba, ale nigdy go nie próbowałam. Natomiast haft matematyczny brzmi ciekawie uśmiech , wygląda na nieco skomplikowany, czy faktycznie taki jest?



EmiBonnie napisał/a:
Poza tym mam za dużo Oc z Rio stworzonych, bo aż ponad 50 czy nawet więcej. W ogóle Rio to moja ulubiona seria filmów animowanych jaką oglądałam i bardzo się cieszę na spin-off, który ma powstać na Disney + i z pewnością go obejrzę.

A czy masz jakiegoś ulubionego ptaka i czy w ogóle lubisz ptaki i czy jeszcze chciałabyś się ciekawego o mnie dowiedzieć? serceserce


Ogólnie lubię ptaki, ale ciężko mi powiedzieć, czy mam jakiegoś ulubionego. A Twoim ulubionym ptakiem jest papuga, czy może jakiś inny? mruga
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2020 11:55
Ja mam dużo ulubionych ptaków. Bardzo lubię tukany, papugi, kanarki i żurawie, ale tak jak mówię lubię dużo ptaków.

Mogę ci opowiedzieć o moich Oc z Rio jeżeli byś chcała. I co sądzisz o tym, że będzie spin-off z Rio na Disney +, bo jestem ciekawa twojej opinii mruga
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2020 12:06
Na pewno taki spin-off będzie czymś ciekawym dla fanów serii, ja jak już pisałam, nie widziałam drugiej części Rio, więc nie mogę się jakoś bardziej na ten temat wypowiedzieć, ale pierwsza część była ciekawa, więc myślę, że także spin-off może okazać się fajny mruga
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2020 15:12
Rozumiem, jak będziesz miała czas lub chęć to polecam obejrzeć, ale powiem tylko tyle, że tam jest cała masa wątków fabularnych.

Sama poza tym nie mogę się doczekać sin-offu o dwóch moich ulubionych postaciach z Rio (możesz spróbować zgadnąć jeśli chcesz), ale jeszcze nie mamy 3 części, która ponoć ma być, a w kwietniu 2021 będzie 10 rocznica pierwszej części Rio, więc może się czegoś dowiemy nowego.

Jestem ciekawa tego czy na jakieś inne filmy animowane czekasz i chciałabym poznać twoją odpowiedź na te pytanie? Ja to osobiście poza Rio 3 i spin-offem czekam głównie na kolejne części Kung Fu Pandy serceuśmiechmruga
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2020 17:50
Cześć DarkBloom! Ja jestem MrDark, jeden ze starszych wiekiem użytkowników tutaj, pomagam w Encyklopedii, prowadzę RPG i udzielam się w dziale pomocy. W prywatnym życiu programuję, interesuję się historią, grami, hobbistycznie rysuję. Jak chcesz mnie o coś zapytać to pisz śmiało, nigdy nie wiem, co mam mówić o sobie ^^

A ja zapytam, czy grasz na jakimś instrumencie :}}

Pozdrawiam Cię i życzę miłego pobytu ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2020 13:06
DarkBloom napisał/a:
W takim razie miłego słuchania uśmiech może akurat muzyka któregoś z nich przypadnie Ci do gustu mruga
Jak dla mnie prostsze jest szydełkowanie, choć może to po prostu kwestia wprawy. Druty mają proste czubki w przeciwieństwie do zakrzywionego szydełka, dlatego nitka częściej się ześlizguje. No i według mnie szydełko jest poręczniejsze. Ale myślę, że warto spróbować i tego, i tego.
Decoupage bardzo mi się podoba, ale nigdy go nie próbowałam. Natomiast haft matematyczny brzmi ciekawie uśmiech , wygląda na nieco skomplikowany, czy faktycznie taki jest?


W decoupage najtrudniejsze jest chyba rozłożenie serwetki na danej powierzchni, tak żeby się nie porwała i wyprostowała, ale przy gęstych wzorach na przykład nie widać tego aż tak jak coś się inaczej rozłoży czy zagnie, więc jeśli chciałabyś sobie spróbować to polecam coś wzorzystego uśmiech. Haft matematyczny natomiast robi się w sumie przede wszystkim na sztywnym papierze, bo zasada jest tu nieco inna niż w przypadku haftu na tkaninach. Może na pierwszy rzut oka wygląda skomplikowanie, ale wystarczy nauczyć się kilku schematów i jak ma się szablon to można spokojnie sobie zrobić coś. co wygląda nawet na trudny wzór mruga.


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :)
~DarkBloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2020 18:26
EmiBonnie napisał/a:
Jestem ciekawa tego czy na jakieś inne filmy animowane czekasz i chciałabym poznać twoją odpowiedź na te pytanie? Ja to osobiście poza Rio 3 i spin-offem czekam głównie na kolejne części Kung Fu Pandy serceuśmiechmruga


Nie, akurat nie czekam teraz na żadne filmy mruga



MrDark napisał/a:
Cześć DarkBloom! Ja jestem MrDark, jeden ze starszych wiekiem użytkowników tutaj, pomagam w Encyklopedii, prowadzę RPG i udzielam się w dziale pomocy. W prywatnym życiu programuję, interesuję się historią, grami, hobbistycznie rysuję. Jak chcesz mnie o coś zapytać to pisz śmiało, nigdy nie wiem, co mam mówić o sobie ^^

A ja zapytam, czy grasz na jakimś instrumencie :}}

Pozdrawiam Cię i życzę miłego pobytu ;]]


Cześć MrDark, miło Cię poznać uśmiech
Nie, nie gram na żadnym instrumencie, chociaż muszę przyznać, że chciałabym nauczyć się gry na gitarze, może kiedyś zrealizuję ten zamiar. A może Ty na czymś grasz?
Dziękuję i również pozdrawiam mruga



February napisał/a:
W decoupage najtrudniejsze jest chyba rozłożenie serwetki na danej powierzchni, tak żeby się nie porwała i wyprostowała, ale przy gęstych wzorach na przykład nie widać tego aż tak jak coś się inaczej rozłoży czy zagnie, więc jeśli chciałabyś sobie spróbować to polecam coś wzorzystego uśmiech. Haft matematyczny natomiast robi się w sumie przede wszystkim na sztywnym papierze, bo zasada jest tu nieco inna niż w przypadku haftu na tkaninach. Może na pierwszy rzut oka wygląda skomplikowanie, ale wystarczy nauczyć się kilku schematów i jak ma się szablon to można spokojnie sobie zrobić coś. co wygląda nawet na trudny wzór mruga.


Hm w takim razie może kiedyś spróbuję, dziękuję za wyjaśnienie uśmiech
http://cosinnegorecenzje.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.